Kā atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome? – [2020. gada apmācība]


Interneta ierobežojumi ir izplatīti gandrīz visās šīs pasaules valstīs neatkarīgi no tā, vai tas jums patīk, vai ne, dažas organizācijas mēģina bloķēt vietnes, un pārlūks Google Chrome ir vispopulārākais tīmekļa pārlūks, tāpēc mēs jums parādīsim, kā atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome.

Mēs ne tikai izskaidrosim jums labākās un vienkāršākās metodes, bet arī palīdzēsim jums visu procesu, lai nebūtu sajaukšanas.

Dažu vietņu bloķēšanai ir daudz iemeslu, piemēram:

 • Valdības cenzūra
 • Ģeogrāfiski ierobežojumi, lai izslēgtu dažus reģionus (ģeogrāfiskā bloķēšana)
 • Skolas un darba vietas bloķē piekļuvi sabiedrības drošībai vai joslas platuma samazināšanai
 • Skolas / Darbs, kas mēģina ierobežot neproduktīvo laiku (sociālie mediji, YouTube utt.)
 • Vietne ir ierobežotā sarakstā pārlūkā Google Chrome
 • Vietne ir iekļauta ierobežotā sarakstā jūsu pretvīrusu / pret ļaunprātīgas programmatūras lietotnē
 • Jūsu resursfails bloķē piekļuvi

Informācijas grafika vietņu atbloķēšanai pārlūkā Chrome

Labākais ieteikums vienkāršai labošanai

Tas ir svarīgi:

Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā atrisināt problēmu un atbloķēt visas vietnes, ir izmantot tādu VPN (virtuālo privāto tīklu) kā NordVPN..

Šī VPN lietotne var darboties visās jūsu ierīcēs vienlaicīgi, lai jūs Lai atbloķētu visu, nepieciešams tikai viens VPN un tas ir viens no nedaudzajiem VPN hroma pagarinājums. VPN ar peles klikšķi atraisīs visu interneta potenciālu, lai kur jūs atrastos.

Tas darbojas tāpat kā tajās hakeru filmās, kur jūsu interneta savienojums tiek novirzīts caur vairākiem serveriem visā pasaulē. Jūs saņemat jaunu IP adresi, lai neviens jūs nevarētu izsekot, un jūsu interneta lietošana ir pilnībā droša militāras pakāpes šifrēšana, NordVPN ir serveri vairāk nekā 60 dažādās valstīs ārkārtīgi viegli izmantot, ir a 30 dienu naudas atdošanas garantija un viņi ir vieni no lētākais VPN tirgū.

>> Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu 70% atlaidi NordVPN <<

Kāpēc dažās valstīs tiek bloķētas tīmekļa vietnes?

Dažās valstīs cenzūras dēļ tīmekļa vietnes ir bloķētas. Šo cenzūru veic valdība, lai neļautu interneta lietotājiem piekļūt vietnēm (ieskaitot e-pastu un sociālos plašsaziņas līdzekļus) savu politisko priekšrocību dēļ. Cenzūras pamatmērķis ietver politiskus iemeslus, ja tie neļauj ziņu vietnēm izplatīt pret tām vērstu propagandu. Pie citiem mērķiem pieder daudzu valstu aizliegtā mierinoša un pirātiska satura bloķēšana ar sodiem, ieskaitot lielus naudas sodus un cietumsodu..

Tīmekļa vietņu bloķēšanu veic interneta pakalpojumu sniedzējs (interneta pakalpojumu sniedzējs, domāju, Verizon un Comcast), kuru pasūtījusi valdība. Šie ierobežojumi ir pretrunā ar galveno interneta mērķi, kas ir bezmaksas un atvērta platforma piekļuvei informācijai. Šie ierobežojumi nav vainīgi tikai Ķīnā, Krievijā un Ziemeļkorejā, kur cenzūras līmenis ir viens no augstākajiem. Arī lielākā daļa citu valstu ir izmantojušas šo taktiku vienā vai otrā veidā, bet jūs, iespējams, vienkārši par to nekad neesat dzirdējuši.

Jūsu IP adreses pārbaude…

IP adrese

!

Atrašanās vieta

!

Pārlūks

!

Ekrāna izšķirtspēja

!

Atbloķējiet vietnes pārlūkā Chrome, izmantojot NordVPNGaujiet jaunu IP, redzamu atrašanās vietu ar 70% atlaidi!

Jūsu IP un atrašanās vieta ir redzama!

Kā jūs varat redzēt iepriekš, jūsu ISP, valdībai vai pat vietnei ir ļoti viegli izsekot jūsu IP adresi un atrašanās vietu. Tas ļauj jums viegli bloķēt viņu saturu. Izmantojot VPN, jūs to viegli apiet.

Tiek ziņots, ka tīmekļa vietnes bloķē arī tādas rietumvalstis kā Apvienotā Karaliste, Vācija, ASV, Kanāda un Austrālija (un gandrīz visas citas rietumu valstis). Vairāk nekā 600 000 vietņu Apvienotajā Karalistē ir bloķētas, un daudzas no tām pat nav saistītas ar pirātismu. Arī Vācijā valdība var smagi sodīt plašsaziņas līdzekļu uzņēmumu, ja saturs netiek nekavējoties noņemts.

Daudzas valstis ir ierobežojušas savu pilsoņu piekļuvi populārām vietnēm, tāpēc šo valstu interneta lietotāji lido zem radara, izmantojot specializētus VPN (piemēram NordVPN), lai viegli atbloķētu vietnes pārlūkā Google Chrome.

Tagad mēs izpētīsim labākos rīkus ar nosaukumu “Vietņu atbloķētāji”, kurus var izmantot ar hromu.

Izmantojiet VPN (virtuālo privāto tīklu)

VPN ir privātuma programmatūras lietotne, kas izveido drošu un šifrētu tuneli starp jūsu ierīci (un hromu) un internetu. VPN ļauj anonīmi sērfot internetā, šifrē savus sakarus, var atbloķēt vietnes, izvairīties no cenzūras un aizsargā jūsu datus no uzraudzības.

Piezīme:

Izmantojot VPN, jūs varat: viegli atbloķējiet vietnes, kuras iepriekš nebija pieejamas maskējot savu reālo IP adrese ar citu un “mānīšanās” Tava atrašanās vieta. Tad, kad ISP vai vietne pārbaudīs jūsu IP adresi, lai redzētu, vai atrodaties no kaut kurienes, kurai atļauts piekļūt vietnei, jūs, šķiet, būsit no šīs vietas.

Labākie VPN vietņu atbloķēšana pārlūkā Chrome

RankSniedzējiCena USDAtlaide
1NordVPN3,49 – p / m70% atlaide
2ExpressVPN8,33 – p / m35% atlaide
3CyberGhost VPN5,99 – p / m53% atlaide

NordVPN

NordVPN

NordVPN pasargā jūsu tiešsaistes aktivitātes privātas un drošas pret uzraudzību. Tas izmanto dubultu datu šifrēšanu (ierobežota drošība), ir ātrie serveri un automātiskais nogalināšanas slēdzis. NordVPN ir 1079+ serveri 61 valstī ar 6 vienlaicīgiem savienojumiem. Tas piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, neveic žurnālus, ir Chrome paplašinājums un ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN ir apņēmies nodrošināt lietotājiem interneta brīvību ar maksimālu drošību. Tas izveido savienojumu, kas šifrē visas datu paketes, ar kurām notiek apmaiņa starp datoru un internetu. NordVPN slēpj jūsu īsto IP adresi un izmanto uzlabotas tehnikas, lai atbloķētu bloķētās vietnes vietnē google chrome.

6 soļi, lai atbloķētu tīmekļa vietnes, izmantojot NordVPN.

 1. Iet uz Vietne NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet saderīgo VPN klients (lietotne).
 3. Aktivizējiet VPN kontu.
 4. Sarakstā Server atlasiet servera atrašanās vietu.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Savienot.
 6. Atveriet pārlūku Google Chrome un izmēģiniet “inkognito” režīmu, lai iegūtu vēl labāku privātumu.

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ir lielisks VPN, kas nodrošina visaugstāko drošību ar īpaši ātru ātrumu. Tam ir 145 un vairāk serveru vairāk nekā 94 valstīs, kā arī 5 zvaigžņu klientu atbalsts. ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, tas nozīmē, ka neapmierināti lietotāji var lūgt naudas atmaksu. Tas izmanto spēcīgu šifrēšanu un neveic jūsu datplūsmas žurnālus.

ExpressVPN uzskata, ka visiem vajadzētu būt iespējai piekļūt visām vietnēm neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodaties. Tas ir uzticams vietņu atbloķēšanai vietnē chrome, jo tai ir drošības slāņošana ar OpenVPN 256 bitu šifrēšanu..

ExpressVPN ir nedaudz dārgāks nekā vairums citu VPN tirgū, taču tie piedāvā lielisku pakalpojumu līmeni.

>> Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu oficiālo vietni <<

Tor pārlūks

Vēl viens ārkārtīgi noderīgs un uzticams vietņu atbloķēšanas risinājums ir Tor. Tor ļauj pārlūkot anonīmi un neļauj izsekot pārlūkošanas paradumiem. Tas ir serveru tīkls, līdzīgs VPN, kur tas nosūta jūsu sakarus caur 3 serveriem, lai sasniegtu jūsu galamērķi. Datu paketes ir slāņainas (līdzīgi kā sīpols), tāpēc katrs serveris, kuru caurstrāvo informācija, to nevar nolasīt, tikai zina, kur tai jāiet nākamais.

tor pārlūks

Brīdinājums:

Liels Tor pārlūka lietošanas trūkums ir ārkārtīgi lēnais pārlūkošanas ātrums, ar to nevarēsi straumēt nevienu video vai mūziku..

To izmanto arī daudzi kibernoziedznieki un krāpnieki, tāpēc dažos gadījumos Tor var arī bloķēt vietnes, kas ne vienmēr bloķē jūs.

Visdrošākās tīmekļa pārlūkprogrammas, kas apstiprinātas par anonimitāti

Atbloķējiet vietni, mainot HTTP uz HTTPS

Http Vs Https

HTTP ir nozīmīgs saziņas protokols, kas ļauj klientiem un serveriem sazināties. Tas pārsūta informāciju lasāmā tekstā, kas rada lielas bažas par drošību. Tomēr HTTPS ir šifrēts sakaru kanāls un drošs datu pārsūtīšanas veids starp ierīcēm.

Daži Vietnes vietnē google chrome var atbloķēt, mainot HTTP uz HTTPS. Piemēram, šādām vietnēm ir nepārbaudīts SSL sertifikāts – tām, kuras savu domēnu mitina VPS vai speciāla servera vidē. Zemāk ir norādītas veicamās darbības:

 • Atveriet pārlūkprogrammu un noklikšķiniet adreses joslā (nevis meklēšanas joslā)
 • Tā vietā, lai ierakstītu “http://www.example.com”, ierakstiet “https://www.example.com”.
 • Ja tiek piemēroti iepriekš minētie nosacījumi, parādīsies uznirstošais ziņojums. Noklikšķiniet uz “Turpināt anyway” un piekļūstiet bloķētajām vietnēm.

HTTPS visur

Papildinājums HTTPS visur ir Tor un EFF kopuzņēmums. Šis pārlūka paplašinājums, protams, maina piedāvājumus un palīdz nodrošināt lokalizāciju ar HTTPS. Gadījumā, ja jūsu programma jūs saista ar nenodrošinātām vietnēm, HTTPS visur saglabās jūsu informāciju privātu un drošu no jūsu informācijas noplūdes, novirzot to uz šifrētu HTTPS.

Kad paplašinājums tiek aktivizēts, tas izveido asociāciju ar SSL un atrod visdrošākās apmeklēto vietņu pārsūtīšanas. HTTPS visur ir labākais paplašinājums drošai sērfošanai tīmeklī.

Atbloķējiet vietņu pārlūku Chrome ierobežoto vietņu sarakstā

Dažreiz, kad nevarat atvērt vietni, tas notiek nevis tāpēc, ka tā ir bloķēta jūsu atrašanās vietā, bet gan ir iekļauta ierobežotā potenciāli bīstamo vietņu sarakstā. Risinājums ir Web pārlūka Google Chrome pārlūka atbloķēšana no ierobežoto vietņu saraksta.

Kā atbloķēt ierobežotas vietnes pakalpojumā google chrome:

 1. Atveriet pārlūku Google Chrome un noklikšķiniet uz izvēlnes pogas, lai augšējā labajā stūrī pārbaudītu trīs līniju punktus.
 2. Noklikšķiniet uz “Iestatījumi”
 3. Ritiniet uz leju un meklējiet “Rādīt papildu iestatījumus”
 4. Tīkla sadaļā noklikšķiniet uz opcijas Mainīt starpniekservera iestatījumus.
 5. Noklikšķiniet uz cilnes Drošība un pēc tam uz ikonas “Ierobežotās vietnes”
 6. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Vietnes, lai atvērtu ierobežotu vietņu logus
 7. Visbeidzot, sarakstā noklikšķiniet uz bloķētajām vietnēm un atlasiet pogu “Noņemt”; tādējādi tiks atbloķēta konkrētā vietne
 8. Aizveriet ierobežoto vietņu logu, vienkārši atlasot zemāk esošo iespēju “aizvērt” un noklikšķiniet uz “Labi”, lai aizvērtu interneta rekvizītu logu.

Google Chrome paplašinājumi

Vēl viens veids, kā atrisināt problēmas jautājumu “kā piekļūt bloķētām vietnēm hromā”, ir Chrome paplašinājuma izmantošana. Ir dažādi paplašinājumi, kas ir saderīgi ar Chrome pārlūka vietņu atbloķēšanu, bet vienīgie, kas darbojas droši, ir VPN paplašinājumi.

Chrome interneta veikalā ir pieejami daudzi google chrome VPN paplašinājumi, taču, tāpat kā es paskaidroju iepriekšējā sadaļā, NordVPN tam ir vislabākais. NordVPN ir dažas no labākajām funkcijām, tās ir īpaši ātras, ļoti viegli lietojamas, un tās ir arī vienas no lētākajām.

Viss, kas jums jādara, ir:

 1. Dodieties uz NordVPN šeit un reģistrējieties pakalpojumam
 2. Dodieties uz Google Chrome interneta veikalu šeit un noklikšķiniet uz “Pievienot pārlūkam Chrome”.
  Noklikšķiniet uz
 3. Noklikšķiniet uz “Pievienot paplašinājumu”.
  Pievienojiet paplašinājumu NordVPN Chrome paplašinājums
 4. Noklikšķiniet uz Chrome paplašinājuma ikonas “NordVPN” un pēc tam ievadiet savu lietotājvārdu un paroli
  Chrome paplašinājuma NordVPN ikona
 5. Noklikšķiniet uz “Meklēt konkrētu valsti”
  Konkrētas valsts NordVPN Chrome paplašinājuma meklēšana
 6. Atrodiet servera atrašanās vietu, kas nepieciešama vietnes atbloķēšanai.
  Chrome paplašinājums NordVPN
 7. Tagad jūs esat izveidojis savienojumu. Dodieties un izveidojiet savienojumu ar savu iepriekš bloķēto vietni.
  Savienots ar serveri NordVPN Chrome Extension

Chrome starpniekserveris

Starpniekservera VPN slēdzis

Starpniekserveri darbojas kā mēms vidējais jūsu interneta trafiks. Viņi šifrē jūsu trafiku starp jūsu datoru un starpniekserveriem, viņi var mainīt nosūtīto informāciju un mainīt arī informāciju, kas jums tiek atgriezta bez jūsu ziņas, viņi var arī izlasīt visu, ko darāt uz starpniekservera. Bloķēta satura pārlūkošanas laikā tas var izraisīt drošības un privātuma problēmas, un, ja jūs nodarbojaties ar sensitīvu informāciju, tas ir ļoti riskants. Tādējādi var secināt, ka starpniekserveri nav piemēroti nopietniem uzdevumiem, jo ​​tie var tikt apdraudēti.

No otras puses, VPN šifrē visu trafiku, tādējādi palielinot tiešsaistes drošību. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, hakeri vai valdība nevarēs snoopēt vai pārtvert jūsu datus. VPN, piemēram, NordVPN, atbloķēs vietnes ar uzlabotajām ģeogrāfiskās datu krāpšanas funkcijām, padarot jūs anonīmu un aizsargātu.

Google Chrome starpniekserveri var iestatīt šādi:

 • Atveriet izvēlni Google Chrome.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi ritiniet uz leju līdz apakšai un noklikšķiniet uz Papildu.
 • Tīkla sadaļā atlasiet Atvērt starpniekservera iestatījumus.
 • Izvēlieties cilni Savienojumi un pēc tam noklikšķiniet uz  LAN iestatījumu opcija.
 • Noņemiet atzīmi no LAN iestatījumu automātiskās noteikšanas iestatījumiem, dodieties uz sadaļu Starpniekserveris un noklikšķiniet uz opcijas Izmantot starpniekserveri savam LAN.
 • Jums ar atsevišķu e-pastu ir jāsaņem starpniekservera IP adrese un porta numurs.
 • Tagad laukā Adrese ierakstiet starpniekservera IP adresi un pēc tam ostas sadaļā ievadiet porta numuru.
 • Visbeidzot noklikšķiniet uz Labi, lai aizvērtu cilni LAN iestatījumi, un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, lai starpniekservera iestatījums tiktu saglabāts.

Tas ir svarīgi:

Atcerieties to izslēgt, kad esat pabeidzis, jo nevēlaties izmantot starpniekserveri, ja tas jums nav nepieciešams.

Secinājums

Bloķētai vietnei var piekļūt vairākos veidos, daži vieglāk nekā citi. Šo ierobežojumu iemesls var būt daudz, ieskaitot darbinieku, studentu uzmanību no darba un valstīm, kas bloķē noteiktu saturu no pilsoņiem. Jums vienkārši jāizvēlas pareizais risinājums, kas atbilst jūsu vajadzībām, VPN ir labākais un vienkāršākais risinājums, taču tas ne vienmēr var būt piemērots jums, it īpaši, ja nevarat to atļauties. Cerams, ka citi mūsu bezmaksas risinājumi iegūs tiem no jums, kuriem ir mazāk paveicies, līdzīgu rezultātu.

Ja jums patika šī rokasgrāmata, tad, lūdzu, patīk un dalieties tajā, lai citi to varētu atrast. Ja jums ir kādi jautājumi, atstājiet komentāru un mēs ar jums sazināsimies.

Bieži uzdotie jautājumi

Vietņu atbloķēšanai ir vērts izmantot programmu CroxyProxy?

Tā ir atbilde “jā” un “nē”. Ja vēlaties atbloķēt tikai tādu vietni, kurā nav slepenas informācijas, tajā nav nekādas personiskas informācijas, jūs neko nepērkat, nevēlaties straumēt vai lejupielādēt, tad to var izmantot.

Ja kāda no šīm atbildēm jums bija apstiprinoša, tad jūs nevēlaties izmantot CroxyProxy, izmantojiet tādu VPN kā NordVPN, lai jūs būtu aizsargāts un jūsu informācija tiktu turēta privāta.

Kā atbloķēt YouTube pārlūkā Chrome?

Ja vēlaties atbloķēt YouTube vietnē chrome, izmantojiet VPN. Vienkārši iegūstiet VPN (mēs iesakām NordVPN), izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas vistuvāk jums, vai citā valstī, ja tas ir bloķēts jūsu valstī, un pēc tam palaidiet YouTube un baudiet.

Kā atbloķēt administratora bloķētās vietnes

Lai atrisinātu šo problēmu, noteikti vēlaties izmantot VPN. Ja jūs tikai izmantojat starpniekservera pakalpojumu, lai atbloķētu vietnes, iespējams, uz laiku varēsit izmantot bloķēto vietni, bet administrators zinās, kas jūs esat, un redzēs, ka esat apieis ierobežojumus, viņi iet un apgrūtina piekļuvi un būs pastiprināta pārbaude.

Kā atbloķēt vietnes skolā

Tas ir tāds pats kā iepriekš sniegtā atbilde, ja vēlaties atbloķēt tīmekļa vietnes, noteikti VPN, lai jūs netiktu izsekots skolas administrators un tiktu bloķēts viss.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map