Kā paslēpt savu IP adresi? Mūžīgs


Nejauša sērfošana internetā nenozīmē, ka jūs neuzrauga, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs izseko jūsu darbības. Jūs atstājāt pēdas vietnē, kuru iepriekš apmeklējāt, pirms apmeklējat šo vietni, snoopers var piekļūt jūsu informācijai komentāra lodziņā uz ziņu, uz kuru atbildējāt, jūs nevarat apmeklēt šo vietni, kurā ir jūsu iecienītākie seriāli, jo tā atrodas atšķirīgs reģions, kas nav pieejams jūsu atrašanās vietā.

Kibernoziedzniekiem patīk redzēt jūs viņu trieciena radarā; jūs maldāties, ka sērfojot tīmeklī, jūs esat anonīms, un tas viss notiek, kad jums nav nekādas aizsardzības, lai paslēptu jūsu IP adresi, un sliktākajā gadījumā, es zinu no kurienes jūs lasāt šo rakstu, apskatot savu IP adresi.

Kas ir IP adrese?

Jūsu ISP piešķir “unikālu skaitlisku identitāti” katrai ar internetu savienotai ierīcei, ko sauc par IP (Internet Protocol) adresi. Jūsu IP adrese tiek pārsūtīta uz serveriem, kuros esat pieteicies, un uz apmeklētajiem serveriem, kas izskaidro jūsu interneta darbības izsekošanas jēdzienu. Tajā ir informācija par jūsu;

 • Atrašanās vieta
 • Valsts
 • Pilsēta
 • pasta indekss
 • Garums & platuma grādos

Tomēr ir iespējota saziņa starp tīkla ierīcēm. Jēdzienu var izskaidrot, uzskatot tos par sistēmas identifikatoriem.

IP adrese ir konfidenciāli biti, kuriem ir jūsu informācija, jo tie norāda to sistēmu atrašanās vietas, kurām tās ir piešķirtas. Saskarnes ierīces fiziskā atrašanās vieta ir dati, kas ir nepieciešami interneta protokolam, lai izveidotu saziņu. Tie ir 32 bitu skaitļi, tos var uzrakstīt no 0 līdz 255, starp diviem cipariem aiz komata, un daži piemēri ir šādi:-

Derīgas IP adreses piemērs

 • 123.231.121
 • 8.8.8.8 – IP paraksta Google.
 • 140.236.214.77 – IP adrese, kas piešķirta Hārvarda universitātei.

Tādēļ tas būs ļoti saprātīgs un loģisks lēmums slēpt savu IP adresi šajā laikmetā, kur interneta krāpšanās notiek tikai viena klikšķa attālumā. Palieciet anonīmi, liedziet IP aizliegumus, skatieties iecienītākās epizodes vietnē Netflix un spēlējiet iecienīto video spēli no savas koledžas.

Zemāk ir aprakstītas metodes, kā valkāt “neredzamības apmetnisLai slēptu jūsu IP adresi un lidotu apkārt pasaulei internetā, nevienu pat nepamanot.

Zvaniet savam interneta pakalpojumu sniedzējam

Pastāv divu veidu IP adreses, kuras jums piešķir ISP: statiskais IP un dinamiskais IP. Statisko IP ir grūti mainīt, jo jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam ir jāiziet ilga metode, tādējādi vairums IP adrešu savus lietotājus paraksta ar statisku IP adresi. Jautājiet savam ISP par IP adreses maiņu. Ja viņi to dara, jums ir paveicies, citādi nē.

Vēl viena metode ir restartēt modemu. Šie traucējumi jūsu ISP izraisa to, ka jums tiek piešķirta jauna IP adrese. Tas darbojas tikai dinamisku IP gadījumā, bet pēc dažām stundām tiek restartēts. Šīs ir dažas procedūras, kas jāveic pirms maršrutētāja atspējošanas:

Windows sistēma ir savienota, izmantojot kabeli

 1. Kā administrators atveriet komandu uzvedni.
 2. Ierakstiet “ipconfig / atbrīvot”Bez pēdiņām un nospiediet enter.
 3. Ierakstiet “ipconfig / atjaunot”Bez pēdiņām un nospiediet enter.
 4. Izslēdziet datoru.
 5. Izslēdziet visus slēdžus.
 6. Atvienojiet modemu.
 7. Atstājiet lietas tādas, kādas tās ir.
 8. Restartējiet sistēmu.

Windows sistēma savienota caur maršrutētāju

 1. Piesakieties maršrutētāja admin portālā.
 2. Atlaidiet savu IP adresi.
 3. Izslēdziet sistēmu.
 4. Izslēdziet visus slēdžus.
 5. Atvienojiet modemu.
 6. Atstājiet lietas tādas, kādas tās ir.
 7. Restartējiet sistēmu.

Šīs ir metodes, kurās aprakstīts, kā mainīt IP adresi, tomēr IP adreses slēpšana ir pavisam cita lieta.

Slēpt IP adresi ar VPN

Tas, ko dara VPN, ir tas, ka tas vienkārši maršrutē jūsu datu paketes caur šifrētu tuneļa protokolu. Šis aizsargātais protokols ir iekapsulēts ar drošības īpašībām, kas radīs tūlītēju savienojuma pārtraukšanu, ja rodas kādi traucējumi. Tas aizsargā visas jūsu darbības tīmeklī, ieskaitot aktivitātes citās lietojumprogrammās. Izņemot datu šifrēšanu, tas pat maskē jūsu IP adresi.

Tālāk ir uzskaitītas dažas VPN izmantošanas priekšrocības.

 • Uzlabo drošību.
 • Cenzūra tiek pārtraukta.
 • Aizsargā pret kiberuzbrukumiem.
 • Interneta ātrums tiek palielināts, jo ISP pazemina joslas platumu.

VPN piešķir tai pievienotajām sistēmām jaunas IP adreses. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jums tiek piešķirta IP adrese, kas atšķiras no jūsu reālās. Jūsu faktiskā IP adrese tiks izmantota, lai izveidotu savienojumu ar VPN, kamēr tas, ko pārlūkojat, tiks pārvadāts no jūsu privātā tīkla. Īsāk sakot, jūs tagad izmantojat jauno IP adresi, kurai jums piešķīris VPN, ar kuru jūsu faktiskā IP adrese ir paslēpta.

Izmantojiet starpniekserveri

Starpniekserveri darbojas kā moderatori jūsu datu pakešu maršrutēšanā. Viņi savieno jūsu informāciju, pārtverot jūsu trafiku. Jūsu sistēma nosūta jūsu pieprasījumu starp serverim, kas izveido jūsu pieprasījumu un atgriež jūsu pieprasīto vietni. Tagad viss, ko jūs norādāt starpniekserverim, tiek darīts, darbojoties kā spogulis starp tiem. Citiem vārdiem sakot, jūsu IP adrese tiek aizēnota ar starpniekservera IP adresi.

Pārsteidzoša lieta starpniekserveros ir tā, ka viņi pieslēdzās paši no jebkuras vietas uz zemes. Piemēram, vēlaties piekļūt vietnei, kuras galvenais serveris atrodas Jaunzēlandē. Tā saturs ir aizliegts tām IP adresēm, kas atrodas ārpus Jaunzēlandes. Jūs izveidojat savienojumu ar Kiwi balstītu starpniekserveri un apsveicam. Jūs faktiski esat jaunzēlandietis un jūs varat piekļūt šai vietnei visiem nolūkiem un mērķiem.

Starpniekserveri galvenokārt tiek izmantoti, lai izietu cauri saturam, kas bloķēts ģeoloģisku iemeslu un IP ierobežojumu dēļ. Arī starpniekserveri joprojām nav tik efektīvi kā VPN. VPN satur daudz drošības slāņu, savukārt starpniekserveri ir neaizsargāti pret jūsu datu šifrēšanu, pat tos šifrējot. Starpniekservera izmantošana, lai slēptu jūsu IP adresi, ir visizdevīgākā metode.

Starpniekserveris maskē jūsu IP adresi, bet valdības aģentūras un vietnes, kurās esat pieteicies, var trafiku, pateicoties Adobe Flash un JavaScript. Citādi neveiciet lejupielādi vai torrent failus, jūs izraksit savu kapu.

Papildu lasījums: atšķirība starp VPN un starpniekserveri

Izmantojiet Tor pārlūku

kā tor darbojas
Saīsināts kā “Sīpolu maršrutētājs‘Ir ASV Jūras spēku izstrādāta bezmaksas programmatūras programmatūra, kas izmanto sīpolu maršrutēšanas principu, atlecot jūsu pieprasījumam uz vairākiem serveriem visā pasaulē, šifrējot to katrā mezglā. Tas anonīmi savieno jūs ar serveriem, kurus kontrolē brīvprātīgie, kas izvietoti uz planētas. Tātad, jums tiek piešķirta jauna IP adrese, kad jūsu pieprasījums tiek atlecis uz jebkuru jaunu serveri. Jūsu IP adresi un darbības burtiski nespēj izsekot, atļaujot pilnīgu anonimitāti.

Viens no galvenajiem “Tor” izmantošanas bonusiem ir tas, ka jums ir atļauts piekļūt tām vietnēm, kuras nav pieejamas standartizētajiem pārlūkiem. Tor satur visspēcīgāko drošību, bet jūs nonāksit bīstamajā zonā, kad uzdrošināsities piekļūt vietnēm, t.i., tumšajam tīmeklim, kurā Tor tiek plaši izmantots. Narkotiku tirgi, cilvēku īre, ieroču tirdzniecība, ieroču tirdzniecības vietnes, nelikumīga pornogrāfija, kanibālu atrašanās vietas ir daži piemēri tam, kā caur Tor acīmredzami tiek piekļūts tumšajam tīmeklim.

Neuztraucieties. Izmantojot IP, jūsu IP adrese ir nodrošināta, izņemot gadījumu, kad tumšajā tīmeklī faktiski veicat nelikumīgu darījumu. Tas aizsargā jūsu darbības, kas tiek veiktas klienta Tor tīmekļa pārlūkprogrammā.

Lejupielādējiet un instalējiet pārlūku Tor

Apmeklējiet iepriekš norādīto saiti, instalējiet un pārlūkojiet. Tas ir tik vienkārši. Daži padomi ir:

 • Nelieciet virs Tor.
 • Neiespējojiet pārlūka spraudņus.
 • Neatveriet dokumentus, kas lejupielādēti, kad tie ir savienoti tiešsaistē.

Tor lielākais trūkums ir tā ātrums. Tā kā jūsu pieprasījums tiek atcelts no visas planētas starp dažādiem mezgliem, pārlūkošana Tor ir diezgan lēna. Vēl viens Tor izmantošanas iemesls ir tas, ka autoritāristi uzrauga uzraudzību, ņemot vērā tās aizspriedumus un izmantošanu sabiedrībai par normālu un normālu cilvēku izturēšanos. Tāpēc Tor izmantošana ir viens no efektīvajiem veidiem, kā paslēpt jūsu IP adresi.

Jums ir jāizvēlas metode IP adreses slēpšanai. Mans ieteikums būs izvēlēties VPN, ņemot vērā labākās drošības un maskēšanas iespējas, kas pieejamas starp trim iepriekš aprakstītajām iespējām.

Papildu informācija: Tor Vs VPN (salīdzinājums)

Izveidojiet savienojumu ar publisko Wi-Fi

Pieslēdzoties jebkuram publiskam Wi-Fi, dodoties ārpusē, IP adrese tiks mainīta / paslēpta no ierīces, ar kuru jūs saskaraties..

Tas nav ne efektīvs, ne efektīvs tāpat kā mobilo datu izmantošana. Veidojot savienojumu ar publisku Wi-Fi tīklu, ir daudz ievainojamību. 2015. gadā tika nozagta un nozaudēta vairāk nekā pusmiljards personiskās informācijas un konfidenciālo ierakstu, jo tika izveidots savienojums ar jebkuru maldinošu atvērtu Wi-Fi tīklu.

Pirms izveidojat savienojumu ar jebkuru publisko Wi-Fi, jāveic dažas darbības:

 • Atjauniniet savu pretvīrusu programmu. – atrod tikko kodētus izstrādājumus.
 • Atjauniniet sistēmu un pārlūkprogrammu – iepriekšējās pārlūkprogrammu un OS versijās hakeriem varētu būt nepilnības, lai uzbruktu jūsu datiem..
 • Ugunsmūra iespējošana – tas palīdzēs jums sekot līdzi satiksmei, kas novirzīta uz ierīci un no tās.
 • Izmantojiet SSL šifrētas vietnes – tas ļauj visiem datiem, kurus iesniedzat, izmantojot jebkuru SSL šifrētu vietni, palikt privāti.
 • Ja jūs apzināti veidojat savienojumu, izmantojot publisko Wi-Fi, tad no savas ierīces noņemiet jebkādu sensitīvu informāciju.
 • Izslēdziet kopīgošanu.
 • Neieejiet tādās vietnēs kā Paypal vai vietnēs, kas atvieglo bankas pakalpojumus un skaidras naudas darījumus.

Piezīme: Neveiciet naudas pārskaitījumus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me