Kas ir VPN – Iesācēju ceļvedis


VPN (virtuālais privātais tīkls) ir tīkls, ko izmanto privātuma un anonimitātes nodrošināšanai gan publiskajā, gan privātajā tīklā. Organizācijas tos regulāri izmanto, lai nodrošinātu slepenu informāciju. Drošība tiek paplašināta ar VPN, pamatojoties uz to, ka klienta IP adrese tiek aizstāta ar VPN nodrošinātāja adresi.

Šis paņēmiens ļauj atbalstītājiem sasniegt IP adresi no jebkuras pasaules pilsētas, kuru piedāvā viņa / viņas VPN pakalpojums. Piemēram, jūs varat dzīvot Sanfrancisko, taču, izmantojot VPN, jūs, iespējams, dzīvojat Amsterdamā, Ņujorkā vai daudzos pilsētas rajonos..

Tā kā VPN organizācija nezina jūsu vārdu, adresi vai interesējošos naudas punktus, tas ietver papildu drošības līmeni. Neskatoties uz to, viņi šobrīd zinās jūsu īsto IP adresi.

Kā darbojas VPN?

Saskaroties ar tīmekli, jūs sākotnēji saistaties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), kurš tajā brīdī jūs saista ar visām vietnēm (vai citiem tīmekļa līdzekļiem), kuras vēlaties apmeklēt. Visas jūsu tīmekļa darbības notiek caur jūsu IPS serveriem, un to var redzēt jūsu IPS.

Kad atrodaties VPN, ar šifrētu savienojumu saskarne notiek ar serveri, kuru izmanto jūsu VPN piegādātājs (“VPN serveris”). Tas nozīmē, ka visa informācija, kas notiek starp datoru un VPN serveri, ir šifrēta, lai tikai jūs un VPN serveris to varētu “redzēt”..

Kāpēc ir nepieciešams izmantot VPN??

VPN garantē, ka tāpat kā tīmeklī jūs paliksit pilnīgi privāts un drošs. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nebūs iespējas redzēt jūsu informāciju, jo tā ir pilnībā šifrēta. Jūsu darbības tiek pilnībā novirzītas caur VPN serveri, ievērojot šos principus, kas garantē, ka ISP nevar atrast jūsu informāciju.

Kad mainīsit savu IP adresi VPN serverī, tiešsaistes pasaule jums atšifrēs tos kā piederīgus noteiktai nācijai vai pasaulei, ņemot vērā jauno IP. Personas, kas cenšas izsekot jūsu tiešsaistes kustībai, tiks novirzītas uz VPN serveri. Attiecīgi jūsu īstā IP adrese nekad netiks atklāta.

Vēl jo vairāk – VPN garantē, ka tiešsaistē varat iegūt atvērtu Wi-Fi tīklāju, neatklājot savu informāciju. Ir zināms, ka hakeri tiešsaistē izmanto informāciju plašā dienasgaismas Wi-Fi savienojumā, jo šī informācija nav pilnībā kodēta vai aizsargāta. Izmantojot VPN, jūs garantējat, ka sevi uzturēsit tīmeklī un droši.

VPN protokoli

Ar laiku palielinās VPN protokolu skaits, kas nodrošina drošību. Vispazīstamākie protokoli ir:

PPTP – PPTP darbojas jau kopš operētājsistēmas Windows 95 laikiem. PPTP piedāvājuma mērķis ir tāds, ka to pamatā var iestatīt katrā reālā OS. Tātad, PPTP nodrošina viena punkta savienojumu ar GRE protokolu. Par vēlu ir radušās šaubas par PPTP konvencijas drošību. Tas pagaidām ir solīds, tomēr ne visdrošākais.

L2TP / IPsec – L2TP over IPsec ir drošāks nekā PPTP un piedāvā vairāk izcelšanas iespēju. L2TP / IPsec ir metode divu konvenciju aktualizēšanai kopā, paturot prātā galīgo mērķi – atlasīt labākos no tiem. Šajā situācijā fragmenta izveidošanai tiek izmantots L2TP protokols, un IPsec nodrošina drošu kanālu. Tādējādi tiek izveidots pārsteidzoši drošs saišķis.

Atveriet VPN – OpenVPN ir uz SSL balstīts VPN, kas turpina iegūt slavu. Izmantotais produkts ir atvērtā koda un bez ierobežojumiem pieejams. SSL ir izstrādāts šifrēšanas protokols, un OpenVPN var turpināt darboties vientuļā UDP vai TCP ostā, padarot to lielā mērā pielāgojamu.

Ko jūs varat darīt ar VPN??

Varat izmantot VPN, lai ierakstus izveidotu pretējā virzienā, salīdzinot ar pārbaudi jebkurā kadrā. Atrodoties VPN, jūs slēpjat savas tiešsaistes aktivitātes no visiem. Jūs paturēsit vingrinājumus privāti no tiešsaistes speciālistu organizācijas, vienlaikus garantējot, ka administrācija nemēģina un sekos jūsu darbībām.

Tāpat, izmantojot VPN, jūs varat atrasties prom no uzraudzības. Izmantojot alternatīvu pieslēguma punktu, jūs pamatā veidojat ierakstus pretējā virzienā no visiem ugunsmūriem vai detaļām, ko ieviesis jūsu IPS, jūsu darba vide vai skola. Vēl jo svarīgāk, jūs varat iziet no īpašā ierobežojošā ugunsmūra, kuru ir ieviesusi jūsu tuvumā esošā valdība.

Varat arī izmantot VPN, lai nokļūtu lietās, kuras jums ir nepieejamas jūsu ģeogrāfiskā apgabala dēļ. Tas ir, amerikānis, piekļūstot VPN, varētu piekļūt ierakstiem no Kanādas vai Apvienotās Karalistes. Varat arī piekļūt ierakstiem, kurus parasti novērojat mājās, tomēr atvaļinājuma laikā to nevar saprātīgi sasniegt.

Kā izvēlēties VPN pakalpojumu?

VPN bizness ir detonējis novēloti, jo arvien vairāk tīmekļa klienta pievēršas produktam. Neatkarīgi no tā, vai tas apiet ģeogrāfisko bloķēšanu visā pasaulē plašsaziņas līdzekļu posmos – piemēram, Netflix – vai pasargā no paplašinātas valdības izlūkošanas, VPN ir izrādījušies svarīgi dažiem.

Katrs VPN piegādātājs piedāvā daudzus izceļ un mainīgus interjera pielāgošanas līmeņus. Kaut arī šīs atšķirīgās ostas un konvencijas ir noderīgas tehniski zinošajiem, tas var izrādīties tūlītējs un pārspēj mazāk pieredzējušos..

Ir daudzi komponenti, kas nodarbojas ar labākā piegādātāja raksturošanu. Kaut arī daudzi pārsniedz cerības vienā teritorijā, tie regulāri nepieciešami citā. Zemāk uzskaitītie punkti ir jāņem vērā, izvēloties VPN pakalpojumu.

Vai esat drošs par VPN??

Pienācīga VPN administrācija nodrošinās jums augstu drošības līmeni. Jūs tiksit aizsargāts pret valsts izlūkošanu, neļausiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam atpazīt to, ko jūs darāt tīmeklī, un turpiniet sekot no autortiesību īpašniekiem par iespēju, ka nepareizi lejupielādējat multividi..

Lai kā to brīdinātu, VPN jūs neapdrošinās, ja policija, valdība vai dažādi eksperti īpaši novērtēs jūs un jūsu tīmekļa vingrinājumus.

Vai es varētu Torrent droši izmantot VPN??

Gadījumā, ja jūsu piegādātājs to piešķirs, tajā brīdī vajadzētu būt piesātinātam (ar P2P lejupielādi). Jebkurā gadījumā ne visas VPN organizācijas to atļauj, tāpēc pirms pievienošanās mēģiniet pārbaudīt.

Torrenting, visi, kas lejupielādē šo dokumentu, bez šaubām, var atšķirt katras citas personas IP adresi, kas lejupielādē līdzīgu ierakstu. Kad jūs izmantojat VPN, parādīsies VPN IP, nevis īstā IP adrese.

VPN piegādātāji regulāri izmanto autortiesību pārkāpumus savu klientu vingrinājumu dēļ. Daudzi sadarbosies un, iespējams, nodos uzbrūkošo klientu vārdus. Citi vienkārši izdos paziņojumus un nodalīs pārkāpējus.

Ir dažas organizācijas, kuras ir jautras, lai ļautu jums nokļūt, un jūsu personība paliks privāta. VPN, kas neveic žurnālus, vienmēr ir lieliska iespēja, ko plānojat lejupielādēt caur P2P.

Vai ir atļauts izmantot VPN??

Lielākajā daļā pasaules valstu aizsardzība ir likumīgs ideāls dominējošajai iedzīvotāju daļai. Šī raksta veidošanas sezonā VPN izmantošana ir likumīga visās valstīs. Attiecīgi ievērojama šo valstu daļa aizliedz VPN administrācijām strādāt.

Viņi bieži cenšas aizturēt indivīdus no došanās uz ārzemēm VPN administrācijās; lai kā arī būtu, ievērojams skaits šo kvadrātu ir tikai nepilnīgi efektīvi.

Trūkumi VPN

Par daudz priekšrocību jau ir runāts. Tagad, izmantojot VPN, pāriesim uz trūkumiem. Ja domājat par VPN pievienošanu tīmekļa sērfošanas vingrinājumiem, jums ir jāzina divi apsvērumi..

Primārā iespējamā problēma ir arī pati lieta, kas liek VPN runāt maz – spēja parodēt jūsu adresi. Tas ir satriecoši, kad, lai nokļūtu tās pārvaldē un saturā, jums ir jābūt visiem līdzekļiem, kas saistīti ar atrašanos citā tautā, tomēr ne vienmēr tas ir tik labi. Piemēram, pieņemsim, ka atrodaties ASV, lai arī esat ieaudzis Apvienotajā Karalistē, un jūs izvēlaties nedaudz iepirkties internetā. Pēkšņi lielākais jūsu novērtējums būs izteikts mārciņās, nevis dolāros.

Tāpat, ja jūs piekrītat pieņemt noteiktas administrācijas, piemēram, Bitcoin, ietvarstruktūra izmantos jūsu IP adresi kā evaņģēliju jūsu apgabalā, tāpēc jūs varētu nonākt kategorijā, kurā jūs parasti nedzīvojat. Kad tas notiek, uzlabojuma ieviešana parasti nav tik vienkārša kā fragmenta mainīšana un vietnes atkārtota ielāde.

Turklāt darbs no attālinātas vietas var izraisīt mērenu kritumu jūsu uztveršanas ātrumā. Reizēm tas ir tik tikko pamanāms, bet reizēm tas var būt milzīgs – un tas aizkavē iespēju, ka pirms piekļuves tīklam jūsu datiem joprojām ir jāatsakās caur saitēm uz jūsu VPN..

VPN izmantošana būtībā pārvēršas par vajadzību, nevis tikai par izvēli. Neskatoties uz to, ka ar VPN izmantošanu ir dažas problēmas, priekšrocības ievērojami pārsniedz tās un pat bezmaksas piegādātāja piedāvāto nenozīmīgo vērtspapīru iegūšana pozitīvi nav kaut kas, par ko jūs nožēlojaties..

Jāizlasa

Kaut arī VPN būtiski uzlabos jūsu tiešsaistes drošību un drošību, ir svarīgi atcerēties, ka šai pārliecībai ir atšķirīgi punkti..

Kā jau tika teikts, VPN nesniegs pilnīgu slepenību. Ja iespējama ekspertu īpaša mērķauditorija, virtuālais privātais tīkls būs ļoti noderīgs. Esiet uzmanīgs, ja VPN piedāvā pabeigt bez nosaukuma.

VPN neļauj vietnēm sekot jums. Palīdz izmantot virtuālo privāto tīklu, lai aplauztu jūsu IP adresi, tomēr dominējošā daļa vietņu veikto sekošanas un pārbaudes tiek pabeigta, izmantojot sekojošus jauninājumus, piemēram, kārumus un programmas pirkstu nospiedumu noņemšanu..

Virtuālais privātais tīkls nevar kavēt vietnes sekot jums līdzīgi. Ideāla pieeja, lai pasargātu jūs no sekošanas, ir dažādas programmas izmaiņas un moduļi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map