Labākais bezmaksas VPN Chrome – paplašinājumi – 2020


Ir tūkstošiem iemeslu, kas mani piespieda rakstīt par konfidencialitātes problēmām pārlūkā Chrome. Ja jūs novērojat, kas varētu novirzīt trafiku caur citu IP un dot jums atbloķētu piekļuvi pārlūkā Chrome.

Tas ir vienīgais, kas šiem VPN pieder, izņemot 95% no VPN paplašinājumiem pārlūkā Chrome, pamatojoties uz starpniekserveriem. (Visi no tiem nav īsti VPN.)

Tātad! šī tēma ir sadalīta divās sadaļās:

 • Bezmaksas starpniekservera paplašinājums pārlūkam Chrome (neaizsargās interneta trafiku)
 • Likumīgi VPN klienti (nodrošinās šifrēšanu līdz 256 bitiem)

Padziļināts ievads:

Chrome ir dominējošais interneta pārlūks, kurā ir 2 miljardi lietotāju no galddatoriem un mobilajām ierīcēm. Hroma veiktspējas līmenis, kas saglabājas citu starpā, ir ārkārtējs.

Tomēr hroma lietotāji kļūst par kiberuzbrukumu upuriem, kuru rezultātā VPN pārlūkam Chrome ir būtiska izvēle lietotājiem, lai pārlūku padarītu drošu no kibernoziedznieku loka..

Šādos apstākļos, kad hakeri un interneta pakalpojumu sniedzēji ir iesaistīti nepārtrauktā lietotāju izsekošanā viņu interesēs. Parasti cilvēki domā, ka vislabākā bezmaksas VPN Chrome ir galvenā iespēja.

Vienīgais iemesls, kas lietotājiem ienāk prātā, apsverot bezmaksas VPN paplašinājumu.

 • Par VPN nav jāmaksā, lai to izmantotu.

Tā kā kaut kā izdodas nodrošināt izolētu interneta savienojumu.

Lai gan, lai aizsargātu jūsu datus, nepietiek ar atsevišķu internetu. Tas palīdzētu, ja jums būtu 256 bitu šifrēts tunelis, kas padarītu jūsu datus neatšifrējamus uzraudzības aģentūrām un hakeriem..

Tālāk ir parādītas bezmaksas VPN Chrome problēmas, kuras jūs nevarat atļauties, izmantojot internetu.

 • Seko jūsu tīmeklim, un tas vēlāk tiek kopīgots ar ISP un aģentūrām.
 • Tas apdraudēs jūsu datu drošību, jo tas nekodē trafiku.
 • Tās mērķis ir iznīcināt lietotāju pārlūkošanas pieredzi ar reklāmām.

Ir vairāki iemesli, kas paziņo, ka vislabākais VPN pārlūkam Chrome ir interneta lietotāju prasība, jo tehnoloģija ir pieejama hakeriem un viņi izmanto pret lietotājiem.

Vienu brīdi padomājiet, ja tāds pārlūks kā Chrome nav drošs, tas nozīmē, ka jūsu klātbūtne tiešsaistē ir apdraudēta. Citiem vārdiem sakot, šaubīgs pārlūks var aizplūst jūsu trafiku uz ISP, un, redzot jūsu identitāti, jūs radaru rada hakeri un kibernoziedznieki..

Šīs ir sastāvdaļas, kuras interneta pakalpojumu sniedzēji un datu snoopers uzskata par pēdu nospiedumiem, lai piekļūtu jūsu ierīcei.

 • Faktiskā IP adrese.
 • Personīgā informācija.
 • Pašreizējais laiks un vieta.
 • Jūsu ierīces un pārlūka specifikācijas.

Lai izvairītos no IPS un hakeru izsekošanas jūsu tīmekļa darbībās. Lai regulāri aizsargātu tiešsaistes aktivitātes, jums būs nepieciešams vislabākais hroma VPN. VPN veic šifrētu ieeju, lai rūpīgāk pārsūtītu jūsu datu paketes.

Turklāt Chrome VPN jums palīdzēs daudzos citos veidos, daži no tiem ir šādi.

 • Piekļuve bloķētam saturam un ASV kanālu bibliotēkai.
 • Televīzijas šovu un filmu (UHD) versijas bezmaksas buferizācija.
 • Atbalstiet Bit Torrent klientus, lai lejupielādētu un augšupielādētu failus ar anonimitāti.

Tātad, ko vēl jūs varētu pieprasīt VPN?

Turklāt jūs varat detalizēti izlasīt par VPN klientiem, kuri ir uzticami vairāku darbību veikšanai.

Labākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome datu slēpšanai

Tālāk ir norādīti Chrome VPN paplašinājumi, kas ir ieguvuši tik daudz auditorijas, ka to cena un šifrēšanas līmenis nodrošina klientiem..

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no labākajiem Chrome VPN, jo tas ir izmantojis lietotāja privātumu. Lai apturētu ISP un hakeru traucējumus, VPN izmanto 256 bitu AES šifrēšanu. Turklāt tajā tiek izmantotas 4,096 bitu DHE-RSA atslēgas, kuras aizsargā SHA-512 algoritms, kas ir dubultā no banku standartiem..

VPN apgalvo, ka ir ierobežota politika bez reģistrēšanās, kas interneta lietotājam nevar būt ar bezmaksas VPN Chrome. Tas nozīmē, ka ExpressVPN tikai uztur serveru žurnālus un datumus, kad lietotāji izveido savienojumu ar tiem, un tas neietekmē drošību. Tas arī neļauj reklāmas izsekotājiem piekļūt jūsu privātajiem datiem, pārlūkojot internetu.

ExpressVPN ir pieejams Chrome interneta veikalā kā VPN paplašinājums ar vairāk nekā 300 000 lietotāju un četru zvaigžņu vērtējumu. Tas piedāvā Tor savietojamību, kas ir drošības līmeņa piešķirta īpašība, kas uzlabo jūsu anonīmo pieredzi. ExpressVPN ir pieejams vairākās ierīcēs, piemēram, Windows, Mac, Linux, iOS un Android.

Iespējas:

 • Ātra un anonīma pārlūkošana
 • Diennakts klientu atbalsts (e-pasts un tiešsaistes tērzēšana)
 • 1700 serveri vairāk nekā 90 valstīs
 • Atbalstiet straumēšanu un straumēšanu
 • 256 bitu AES šifrēšana, labākais klasifikācijas šifrēšanas standarts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantijas

2. DotVPN

dotvpn

DotVPN piedāvā mākoņa ugunsmūra aizsardzību un neierobežotu datu izmantošanu, kas padara to par labāko bezmaksas Chrome VPN. Hroma lietotāji var atbloķēt vietnes un uzlabot tiešsaistes drošību, instalējot dotVPN paplašinājumu.

Saskaņā ar Chrome interneta veikala ziņojumu, dotVPN ir 500 000 lietotāju un 4 zvaigznīšu vērtējums. Tas izmanto 4096 bitu atslēgas šifrēšanu, kas ir dubultā no mūsdienu banku standartiem. Tas nodrošina piekļuvi ierobežotām vietnēm, VoIP lietojumprogrammām un ir ārkārtīgi viegli lietojams.

DotVPN aizsargā tiešsaistes privātumu un bloķē visus nereģistrētos ienākošos savienojumus, ieskaitot DDoS uzbrukumus un pakešu šifrētājus.

Iespējas:

 • Anonīma sērfošana internetā
 • Neierobežots joslas platums
 • 12 virtuālās atrašanās vietas
 • Neierobežota servera maiņa
 • Droša pieeja publiskajam tīklam

+ PIEVIENOT HĀRAM

3. ZenMate

zenmate-vpn

ZenMate ir izkliedēts ļoti drošu starpniekserveru tīkls, kas nodrošina aizsardzību, šifrējot jūsu informāciju. Šī bezmaksas VPN hroma izmantošana neietekmēs jūsu interneta ātrumu. Ir pieejama arī viņu premium versija, kas piedāvā efektīvākas funkcijas.

To bieži sauc par īstu “kiberdrošības risinājumu”. Labākais bezmaksas hroma VPN nodrošina neierobežotu piekļuvi internetam, Wi-Fi drošību un interneta privātumu. ZenMate aizsargā jūsu privātumu no vietnes analītikas, reklāmkarogu reklāmām, hakeriem un sekojošajiem sociālajiem medijiem.

Kad izveidojat savienojumu ar publisku tīklu, ZenMate nodrošinās tiešsaistes drošību. Kad esat instalējis ZenMate Chrome paplašinājumu, tas jūsu pārlūkprogrammu padarīs drošu un neaizsargātu. Tas darbosies automātiski ikreiz, kad izmantosit hroma pārlūku.

Iespējas:

 • Bloķējiet ļaunprātīgu programmatūru
 • 30+ VPN serveris
 • Nav DNS noplūdes
 • Novērst izsekošanu

[pogas krāsa = “zaļa” size = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = lv ”] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

4. Hola VPN

hola-vpn

Hola VPN ir vēl viens bezmaksas VPN Chrome, kas aizsargā jūsu tīklu. Chrome lietotāji, kuri pārāk uztraucas par dažu vietņu atbloķēšanu, Hola VPN ir pareizais lēmums. Tas atšķiras no parastā VPN pakalpojuma, jo trafiks iet caur lietotājiem, nevis serveru tīkls, kas padara jūsu IP cietu.

Hola atbloķētājā ir gandrīz 129 miljoni lietotāju, kas droši un brīvi pārlūko tīmekli. Tas ļauj pārlūkot tīmekli bez cenzūras un skatīties videoklipus ar vismazāko buferizāciju. Hola lietotāji var droši, privāti pārlūkot tīmekli, brīvi izslēdzot ģeogrāfiskos ierobežojumus un bloķējot.

Hola var darboties visās jūsu ierīcēs un pat vairākās ierīcēs vienlaikus. Tas ir bezmaksas VPN hromam, kuram ir nedaudz grūts instalēšanas process. Iespējams, Hola nedarbosies ar katru vietni, taču tā ir bezmaksas, un joprojām ir pieejamas daudzas vietnes.

Iespējas:

 • Nav joslas platuma ierobežojuma
 • Bez reklāmām
 • Atbloķējiet vietnes

[pogas krāsa = “zaļa” size = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = lv ”] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

5. CyberGhost VPN

Cyberghost VPN spēj bloķēt 260 miljonus izsekošanas mēģinājumu, 210 000 nejauku vietņu un 150 miljonus sludinājumu ar 850 serveriem 30 valstīs. Tas ir viegli instalējams un ērti lietojams. CyberGhost VPN ir vairāk nekā 11 miljoni lietotāju visā pasaulē, un tas ir viens no bezmaksas VPN pārlūkam Chrome sarakstiem..

Lietotāju datu trafiks tiek šifrēts AES 256 bitu šifrēšanā. CyberGhost VPN paplašinājums ļauj pārlūkot tiešsaistē, nebaidoties no masveida novērošanas, hakeriem un tiešsaistes izsekošanas. Tas piedāvā automātisku iznīcināšanas slēdzi, DNS un IP noplūdes aizsardzību.

CyberGhost sola nodrošināt pēc iespējas lielāku ātrumu. Tas vienlaikus var savienot līdz 5 ierīcēm. Šis VPN izmanto OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokolus un netur žurnālus. Tas ir bezmaksas VPN, bet, ja vēlaties piekļūt uzlabotajām drošības funkcijām, jauniniet to premium pakalpojumu.

Iespējas:

 • Viegli uzstādīt
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Neierobežots joslas platums
 • Izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem
 • Pārlūkošana bez reklāmām

[pogas krāsa = “zaļš” izmērs = ”” tips = ”kvadrāts” mērķis = ”“ saite = ””] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

6. Hotspot vairogs

Hotspot Shield visā pasaulē ir lejupielādēti vairāk nekā 500 miljoni. Ir pieejamas vairākas virtuālās atrašanās vietas, tostarp ASV, Nīderlande, Dānija, Francija, Kanāda un citas. Tas ir viegli darbināms, un to var aktivizēt ar vienu klikšķi.

Šis hroma VPN paplašinājums aizsargā jūsu datus, piemērojot 256 bitu šifrēšanu publiskajos un privātajos tīklos; tas nozīmē, ka jums nav jāinstalē cita programmatūra. Šim paplašinājumam nav datu izmantošanas ierobežojumu. Tas ir bezmaksas, neierobežots, un tam ir versijas, kas pieejamas Windows Phone, OS X, iOS un Windows.

Hotspot vairogs turpina atjaunināt savus pakalpojumus. Tāpat kā ZenMate, arī Hotspot vairoga premium versija ir pieejama lejupielādei. Apmaksātā versija ļaus jums baudīt pārlūkošanu bez reklāmām, klientu atbalstu, bloķēt ļaunprātīgu programmatūru, un to var izmantot vairākās ierīcēs.

Iespējas:

 • Droša pārlūkošana
 • Atbloķējiet vietnes
 • Neierobežots joslas platums
 • Wi-Fi drošība

[pogas krāsa = “zaļš” izmērs = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-vpn-free-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl=lv = lv ”] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

7. Pārlūkot VPN

pārlūkot vpn

Tiek apgalvots, ka pārlūks uzticas vairāk nekā 2 miljoniem klientu visā pasaulē. Tas ir pārvaldāms un piedāvā četras virtuālas vietas, ieskaitot Nīderlandi, Amerikas Savienotās Valstis, Singapūru un Apvienoto Karalisti.

Lietotāji var piekļūt jebkurai vietnei no jebkuras vietas, izmantojot Chrome VPN paplašinājumu. Tas uzlabo lietotāju privātumu un aizsargā viņu datus no izsekotājiem. Pārlūkprogramma atbloķē ģeogrāfisko bloķēšanu un atver saturu no dažādiem valstu veikaliem Netflix vai BBC.

Satiksme ir šifrēta un tiek virzīta caur pārlūka drošo mākoņu tīklu. Tas nodrošina absolūtu jūsu identitātes aizsardzību un neveicina jūsu datplūsmas kodināšanu vai izsekošanu. Browsec aizsargās jūsu satiksmi mājās, kā arī ceļojuma laikā.

Iespējas:

 • Neierobežots joslas platums
 • Ģeogrāfiskā atbloķēšana
 • Vienkāršs savienojums
 • Satiksmes šifrēšana

[pogas krāsa = “zaļš” izmērs = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh?hl=lv = lv ”] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

8. TunnelBear VPN

tunelbear vpn

Vietnei TunnelBear ir vislabākās atsauksmes ar 5 zvaigznēm no vairāk nekā 10 500 individuāliem vērtējumiem. Šis bezmaksas VPN, kas paredzēts chrome, ir vairāk nekā šifrēts starpniekserveris, nevis pareizs VPN.

TunnelBear ir ātrākais ātrums ar serveriem gandrīz 20 valstīs. Tas nodrošina labu šifrēšanu un var savienot līdz 5 ierīcēm. Izmantojot šo VPN, ir iespējama privāta pārlūkošana no interneta pakalpojumu sniedzējiem, hakeriem un izsekotājiem. Tas atbloķēs jūsu iecienīto saturu. Tas lietotājiem neļauj pārsniegt mēneša limitu 500 MB.

TunnelBear ir izveidojis dažus no labākajiem galddatoru produktiem Mac un Windows. Labākais bezmaksas hroma VPN un galddatoru piedāvājums atšķiras vienā aspektā, proti, TunnelBear šifrē pārlūka trafiku, savukārt TunnelBear VPN darbvirsmā šifrē visus jūsu datus..

Iespējas:

 • Viegli uzstādīt
 • Anonīma pārlūkošana
 • Liels savienojuma ātrums
 • Virtuālās atrašanās vietas

[pogas krāsa = “zaļa” izmērs = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/tunnelbear-vpn/omdakjcmkglenbhjadbccaookpfjihpa?hl=lv”] + PIEVIENOT UZ CHROME [/ pogu]

9. Gomu tīmeklis

gom vpn

Gom Web neprasa trešās puses lietojumprogrammu VPN pakalpojumiem. Tas ir bezmaksas pakalpojums un ērti lietojams. Ar 1000 Mbit / s bloķējošiem serveriem un starpniekserveriem šis bezmaksas hroma VPN ļauj ātri piekļūt vietnēm, salīdzinot ar citiem bezmaksas pakalpojumiem..

Iespējas:

 • Bloķēts saturs ir pieejams
 • Privāta sērfošana ar šifrēšanu
 • Ātrs iekraušanas ātrums
 • Tīkla konfigurācija nav nepieciešama.

[pogas krāsa = “zaļš” izmērs = ”” type = ”square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/gom-vpn-bypass-and-unbloc/ckiahbcmlmkpfiijecbpflfahoimklke?hl=lv = lv ”] + PIEVIENOT CHROME [/ poga]

10. Vējonis VPN

vējš

Windscribe VPN for Chrome ir piemērots tiešsaistes drošības un aizsardzības risinājums Chrome lietotājiem. Tas šifrē internetā nosūtīto un saņemto informāciju, vienlaikus aizsargājot savus datus, piemēram, paroles, ziņojumus, tekstus un lejupielādes. Palaižot Windscribe VPN paplašinājumu datorā, tiek nodrošināta daudz labāka drošība un aizsardzība. Tas bloķē tīmekļa aktivitātes no pilēšanas līdz hakeriem un ISP.

Jo vairāk datu jūs kopīgojat tīmeklī, jo vienkāršāk hakeriem, snooperiem un jebkurai citai personai ir pieejama jūsu informācija. Centieties neatļaut savu vai privāto datu tirdzniecību nenodrošinātā tīmekļa asociācijā vai atvērtā tīklā nokļūt fokusos. Windscribe VPN paplašinājums ir vienkārša, bet intensīva pieeja, lai privāto kustību saglabātu jūsu pašu rokās.

Iespējas:

 • Automātisks reklāmu bloķētājs
 • Noklusējuma izsekošana ir aizsargāta
 • Ērta servera pārslēgšana

Secinājums

Kopējais VPN, bez šaubām, ir uzticams risinājums visām jūsu privātuma problēmām, tie ļauj piekļūt ierobežotam saturam, atbalsta straumēšanu, P2P failu koplietošanu un slēpj jūsu identitāti, tomēr bezmaksas VPN Chrome ir daudz vieglāks salīdzinājumā ar VPN klientu. Turklāt tie izmanto mazāk vietas un nerada problēmas ar ātrumu.

Bezmaksas Chrome VPN bloķēs saturu un padarīs jūs anonīmu. Tādējādi interneta lietotāja pamatvajadzības tiek apmierinātas. Mēs pieminējām dažus no bezmaksas VPN pārlūkam Chrome, kas nodrošinās jūsu privātuma un anonimitātes nepieciešamību.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me