Labākās PeerBlock alternatīvas un to nozīme

Es apskatīšu abus šīs tēmas aspektus, neatkarīgi no tā, vai tā ir Torrenting vai citi, jo 90% cilvēku izmanto PeerBlock, lai lejupielādētu straumēm no autentiska avota. PeerBlock spēle beidzas pirms kāda laika, kad ISP veica stingras darbības pret lejupielādētājiem.


Tagad melnajā sarakstā iekļautie IP nav mazliet nobažījušies, visam, kas pieejams internetā, ir savi autortiesību likumi, kas jūs aizķers.

Peerblock alternatīvas varētu jums aizstāt programmatūru, taču rīkojieties tāpat. Vislabāk būtu, ja jūs aizstāja Peerblock ar VPN klientu, kas pasargās jūsu straumēm no ziņkārīgo acīm un šifrēs interneta trafiku.

Galvenie iemesli, kāpēc PeerBlock nav uzticams Torrenting?

 • Manuāli uzturēti IP adreses ierobežojumi nekad nevar būt 100% pareizi.
 • Liela daudzuma IP adrešu bloķēšana, nezinot, kam viņi pieder, var negatīvi ietekmēt jūsu interneta savienojuma darbību.
 • Tas tikai bloķē jūsu pieprasītās IP adreses, kā arī nedara neko, lai slēptu jūsu IP adresi.
 • Tas neko šifrē jūsu interneta savienojumā.

VPN kā labākās PeerBlock alternatīvas

Jums nav jāuztraucas par to, kā aizsargāt savu interneta identitāti un privātumu no ziņkārīgo acīm. Izmantojot VPN kā alternatīvu Peerblock, visas šīs problēmas tiks novērstas.

VPN ne tikai šifrē jūsu trafiku, bet arī maskē jūsu reālo IP adresi ar jūsu izvēlētā servera adresi. Ja uzraudzības aģentūras mēģina izsekot jūsu darbībām, tā neatradīs nekādas pēdas, izņemot šifrētus datus un citu fizisko atrašanās vietu.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ir lieliska izvēle kā alternatīva Peerblock. Tās funkcijas ir pārāk uzlabotas, lai tās varētu salīdzināt ar Peerblock, un būtībā izslēdz to no salīdzināšanas. ExpressVPN ļauj mocīties ar pilnīgu drošību un anonimitāti.

Ne tikai tas, ka ExpressVPN piešķir prioritāti stingrai politikai bez reģistrēšanās. Tas nozīmē, ka jebkādas darbības, ko veicat tiešsaistē, paliks anonīmas. Tā ir obligāta Peerblock alternatīvas funkcija. Tas ir tikai aisberga redzamā daļa. Tas saviem lietotājiem piedāvā ļoti profesionālu klientu atbalstu.

2. NordVPN

Starp Peerblock alternatīvām ir arī šādas NordVPN. Tam ir unikāls un uzlabots veids, kā aizsargāt lietotāju privātumu un drošību. “Double-Data Protection” šifrē maršrutēto trafiku ne vienreiz, bet divreiz, kas padara to neaizsargātu pret draudiem un ziņkārīgo acīm..

Peerblock bija paredzēts, lai pasargātu jūs no nevēlamām melnajā sarakstā iekļautajām organizācijām, kas jūs izseko, taču tajā tas neizdevās. NordVPN ir populārākā alternatīva Peerblock un solījumiem, lai aizsargātu jūsu identitāti, palīdz lejupielādēt, izmantojot BitTorrent klientu.

3. Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam ir sabiedrības iecienītākais VPN, kad runa ir par anonimitāti. Tās pazīmes ir tas, kas deklarē PIA VPN kā viena no labākajām Peerblock alternatīvām, kas ietver slejas pārslēgšanu, ātru interneta ātrumu, militārā līmeņa šifrēšanu un daudz ko citu

Turklāt privātā interneta piekļuves VPN tiek atbalstīta kā alternatīva Peerblock, jo tā ir pieejama un tai ir viegli lietojams interfeiss, salīdzinot ar citām alternatīvām. Vienā laikā PIA var instalēt un palaist vairākās ierīcēs.

Šie VPN sastāv no visām vismodernākajām funkcijām, kuras jums jāslēpj no uzraudzības organizācijām un masu uzraudzības programmām, un tās kalpos arī kā alternatīva Peerblock. Nemeklējiet vairs, izvēlieties kādu no iepriekš norādītajiem VPN un izpildiet savu iecienīto uzdevumu bez viegluma.

Kas ir PeerBlock?

PeerBlock mehānisms ir kā datorsistēmas ugunsmūris, bet tas darbojas, lai nodrošinātu ienākošos un izejošos savienojumus caur internetu. Tam ir funkcija, kas ļauj lietotājam bloķēt ienākošos savienojumus jūsu tīklā. Ir zināms, ka mocību patērētāji izmanto Peerblock, lai nodrošinātu interneta savienojumu no nepamatotas iejaukšanās.

Peerblock galvenais mērķis ir bloķēt visas to organizāciju IP adreses, kuras uzrauga jūsu darbības. Tas ietver valdības aģentūras, autortiesību īpašniekus un citas firmas, kas var kalpot kā draudi straumēm un tīkla savienojumam. Bloķējot IP adreses, jūs varat ļauties drošai aizraušanai ar lielāku privātumu un anonimitāti.

Peerblock programmatūras lietotāja saskarnē nav viegli pārvietoties. Ir arī diezgan grūti konfigurēt, kas ļauj Peerblock alternatīvām iegūt virsroku. Mēģināt bloķēt visas potenciāli bīstamās IP adreses ir gandrīz neiespējami.

Kā darbojas “PeerBlock”??

Lejupielādējot un instalējot Peerblock. Jums tiek dota funkcija pievienot IP adreses, lai ierobežotu to iekļūšanu tīklā vai iziešanu no tā. Uztveriet to kā funkciju, kas ļauj filtrēt visus ienākošos un izejošos savienojumus.

Cilvēki bieži sajaucas, ka Peerblock darbojas perfekti, kad nepieciešams nodrošināt jūsu privātumu. Jūs nevarat bloķēt visas IP adreses, kas saistītas ar dažādām drošības organizācijām un autortiesību īpašniekiem.

Neveicot izmaiņas sarakstā, jūs vienmēr esat nedrošs un, visticamāk, esat pieķerts. Kas galu galā liek izvēlēties alternatīvu Peerblock, jo, lejupielādējot Peerblock, tam nav IP saraksta.

No vietnes, kas pazīstama kā iblocklist.com, jums ir jāiegādājas atsevišķs IP saraksts. Vietnē ir dažādu uzraudzības organizāciju IP adrešu saraksts, kurā ietilpst valdības aģentūras, ēnas vietnes un autortiesību īpašnieki. Ja vēlaties ierobežotajai sadaļai pievienot vairāk sarakstu, jums ir jāpērk vēl citi saraksti.

Bezmaksas PeerBlock alternatīvas un to nozīme

Ir daudz dažādu lietojumprogrammu un programmu, kuras ļauj jums pielāgot savām vajadzībām. Peerblock lietojumprogrammas alternatīva izmanto to pašu lielā brāļa funkcionalitāti.

Šīs programmas ir labākās tirgū pieejamās Peerblock alternatīvas. Katrai no tām ir savas unikālās īpašības, kas padara tās izceļas viena ar otru. Lasiet par viņiem un aizsargājiet sevi tiešsaistē.

1. Vienkāršā siena

Simplewall tiek uzskatīts par vienu no labākajām Peerblock alternatīvām, ko var izmantot tīkla filtrēšanai ienākošajiem un izejošajiem savienojumiem. Tas arī spēj uzraudzīt tīkla darbību. Programmai ir vienkārši lietojama lietojumprogramma. Tiek uzskatīts, ka saskarni ir vieglāk konfigurēt, salīdzinot ar Peerblock. Pēc instalēšanas tas atspējo noklusējuma Windows spiegu funkcijas.

Simplewall dod lietotājam iespēju izveidot savu bloķēto IP adrešu pielāgoto sarakstu. Tas arī ļauj ieviest lietotājiem specifiskus noteikumus, piemēram, kad tos bloķēt utt.

Programma atbalsta arī IPv4 un Ipv6, kas kvalificē Simplewall kā alternatīvu Peerblock, kas šobrīd darbojas tirgū..

2. PeerGuardian

Peerblock kalpoja par izsmalcinātāku un modernāku PeerGuardian versiju. Ja kāda iemesla dēļ jums nepatīk, kā darbojas Peerblock, kā alternatīvu vienmēr varat pazemināt sākotnējo IP bloķēšanas programmatūru PeerGuardian. Šī programma arī ļauj lietotājam pievienot milzīgus IP adrešu sarakstus, kurus var ierobežot, lai neļautu viņiem sazināties ar datoru.

Lietojumprogrammas Linux versija PeerGuardian joprojām tiek aktīvi atbalstīta ar dažādiem atjauninājumiem, lai neatpaliktu no interneta attīstības. Tomēr lietojumprogrammas Windows variants nesaņem atbalstu vai atjauninājumus. Neskatoties uz šiem faktiem, programma joprojām lieliski pilda noteikto darbu.

3. BeeThink IP bloķētājs

Beethink IP bloķētājs Firewall kalpo savam mērķim kā vēl viena Peerblock alternatīva. Programmas daudzpusība un elastība kvalificē to kā daļu no saraksta. Tas var ne tikai darboties ar Windows mašīnām, bet arī izmantot serveros, izmantojot serverī, jūs varat bloķēt IP adreses no viena avota, bez vajadzības manuāli bloķēt katras ierīces IP adreses..

Šis programmas zvērs piedāvā daudzas funkcijas, dažas no tām ir pielāgots melnbalts saraksts, vairāki IP formāti, kas ietver Apache’s .htaccess. Tas padara to par vispusīgāko lietojumprogrammu, kas kalpo visiem mērķiem, kas saistīti ar Peerblock.

Izņemot to, ka lietojumprogrammā ir diezgan unikāla funkcija, kas ļauj lietotājam meklēt attālas IP adreses un var arī apskatīt īpašumtiesību informāciju, piemēram, vārdu un citu identificējamu informāciju. Tomēr šo funkciju nevar brīvi izmantot, un, lai izmantotu tās jaudu, ir jāveic nedaudz izmaiņu.

4. IP saraksts

Iplist kalpo kā ceturtā Peerblock alternatīva mūsu sarakstā. Windows un citu platformu lietotājiem šī nav joma, jo šī programmatūra ir saderīga tikai ar Linux operētājsistēmām. Turklāt šī programmatūra izmanto Netfilter, lai filtrētu ienākošo un izejošo savienojumu ar ierīci.

IPlist darbojas gandrīz tāpat kā Peerblock, kas to kvalificē kā Peerblock alternatīvu sarakstu. Kopš IPlist izlaišanas 2008. gadā tas ir saņēmis tik daudz atjauninājumu, salīdzinot ar PeerGuardian un Peerblock, kas lietotājiem apliecina, ka šīs programmatūras atbalsts joprojām darbojas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Vai PeerBlock ir uzticams vilinošām darbībām?

Peerblock nav uzticams Torrenting mērķim. Tas nedarbojas kā līdzeklis privātuma un identitātes nodrošināšanai, kas padara to par fundamentāli kļūdainu, jo simtprocentīgi droša privātums ir prioritāte numur viens, kad tiek izmantots torrent pakalpojums..

Tāpēc to nevar kvalificēt kā iespēju to izmantot tikai mocīšanas nolūkā. Lai atrisinātu problēmu, internetā ir pieejamas daudzas uzlabotas Peerblock alternatīvas. Ja nē, jūs varat izmantot Peerblock uz savu risku. Ja jūs domājat, ka Peerblock neļauj jums mokīties, vienlaikus maldoties, jums ir jāmaina ātri.

Torrenting ir pavisam cita tēma ar plašiem tehniskiem terminiem. Starp Peerblock un Torrenting ir ierasta lieta, ka pakalpojuma lietošanas laikā abiem ir nepieciešama drošība un privātums. VPN kalpo arī kā viena no labākajām Peerblock alternatīvām, ko izmantot kopā ar BitTorrent klientu, lai saglabātu drošību..

Vai PeerBlock ir VPN?

Nejauciet Peerblock ar VPN. Peerblock un VPN ir divas dažādas programmatūras ar dažādām funkcijām. Cilvēki izmanto VPN, lai nodrošinātu drošību un aizsargātu viņu privātumu, vienlaikus izmantojot aizraujošu pakalpojumu un pārlūkojot internetu.

Ne tikai tas, ka VPN kalpo dažādiem uzdevumiem, lai nodrošinātu drošību, bet Peerblock ir tikai ugunsmūris, kas bloķē un atbloķē ienākošos un izejošos savienojumus ar datorsistēmu. VPN dažādos veidos tikai pārspēj Peerblock, tāpēc tas tiek uzskatīts par alternatīvām.

VPN vai PeerBlock?

Peerblock pagātnē bija lielisks mērķis, kad interneta drošības un privātuma jautājumi nebija problēma. Pievienojot interneta drošības ievainojamības un paaugstinātu risku, cilvēki sāk apšaubīt Peerblock integritāti un to, kā tā aizsargā lietotāja datorsistēmu..

Tā kā VPN ir viena no labākajām pieejamajām Peerblock alternatīvām, tai jābūt jūsu prioritātei numur viens. VPN ir aprīkoti ar modernākām funkcijām, tāpēc tai vajadzētu būt jūsu kā alternatīvas lieliskai izvēlei.

Peerblock alternatīva Reddit

Pēc Reddit lietotāju domām, bija karstas debates par to, kā Peerblock darbojas un vai tas piedāvā sava veida aizsardzību saviem lietotājiem. Atbilde ir nē. Pērsbloks nav uzticams anonimitātes avots, ja indivīds veic mocošas darbības.

Peerblock alternatīvas apakšdirektīvā ietilpa tas, kā Peerblock darbojās un kā individuālam lietotājam tika aizliegts interneta pakalpojums, un viņam tas bija jāatjauno tikai tāpēc, ka viņš Torrenting laikā neizmantoja pienācīgu drošību. Pierādījums ir jūsu priekšā, tagad jums ir jāizlemj, vai vēlaties riskēt vai spēlēt droši.

Šis subreddit ir acu atvērējs cilvēkiem, kuri joprojām uzskata, ka Peerblock ir uzticams drošības pasākums. Manuprāt, neizmantojot alternatīvu Peerblock, jūs esat neaizsargāts pret aģentūru un autortiesību īpašnieku draudiem, kas var jūs atņemt par katru jums piederošo skaidru naudu.

Secinājums

Ja jūs joprojām izmantojat Peerblock un uzskatāt sevi par drošu, man ir žēl jūs informēt, bet jūs dzīvojat ilūzijā. Lietojot Peerblock, jūs neesat drošs, jūs nekad neesat pasargāts no draudiem. Ir pienācis laiks pamodīties un meklēt citas alternatīvas, kas nodrošina labākas funkcijas un iespējas attiecībā uz interneta drošību un privātumu. Es ieteiktu izmantot VPN kā alternatīvu Peerblock.

Ja jūs joprojām izvēlaties Peerblock, tas joprojām ir jūsu lēmums. VPN ir labākā Peerblock alternatīva 2019. gadā. Izvēle starp abām ir pilnībā atkarīga no tā, kāda veida darbu jūs darāt. Manuprāt, man drīzāk būtu pilnvērtīga drošība manā pusē VPN, nevis Peerblock formā..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map