Visdrošākās tīmekļa pārlūkprogrammas 2020 – privātie pārlūkprogrammas


Galvenie secinājumi: Nesen esmu veicis dažādus pētījumus par drošu pārlūku un interneta privātumu. Caur to es atklāju, ka galīgā atbilde uz drošu pārlūkošanu ir, izmantojot NordVPN.

Kaut arī tādi tehnoloģiju giganti kā Google un Mozilla ir ieviesuši pat savus drošos tīmekļa pārlūkus, tie nav tik droši, kā apgalvo.

Arī Tor, kas bija CIP projekts un, kā zināms, ir visdrošākais pārlūks, prasa ar to izmantot VPN.

Ievads pārlūku drošībai

Šajā digitālajā laikmetā jums ir jāpasargā tiešsaistes aktivitātes. Jebkura programma, kas ietilpst visdrošāko pārlūku kategorijā, nodrošina, ka viņu aizsardzība tīmeklī ir viņu prioritāte. Turēt savu informāciju paslēptu no nepiederošiem ir vēl viens darbs. Tādējādi privāts pārlūks palīdzēs jums visur tīmeklī.

Jau ir noteikta metode datu transakcijām internetā, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas. Diemžēl daži pārlūkprogrammas nelabvēlīgi ietekmē interneta lietotāju privātumu. Rezultāti, kas kavē izsekošanas skriptus, lai nozagtu lietotāja akreditācijas datus.

Arī valdības masu novērošanas programmai un datu saglabāšanai ir tiesības valsts aizsardzības interesēs veikt lietotāju uzskaiti.

Šie aspekti ir kaitinoši lietotājiem, jo ​​tas izjauc interneta brīvību, izsekojot viņu pārlūkošanas darbībām. Lai atrisinātu šīs problēmas, ir ieviesti labākie drošie pārlūki.

Visdrošākie pārlūkprogrammas 2020. gadā

Šīm pārlūkprogrammām ir privilēģija pārvaldīt datu konfidencialitāti no nelikumīgas piekļuves, kaitīgiem draudiem un datu izmantošanas.

Tomēr pārlūkošanas darbību slēpšana nav visaugstākā līmeņa drošākajām pārlūkprogrammām, jo ​​tās kaut kā aizvada datus uz interneta pakalpojumu sniedzējiem. Privātie pārlūki ir kompetenti nodrošināt ātru pārlūkošanu tādās platformās kā Android un iPhone.

Tā kā parastie pārlūkprogrammas nodrošina augstu datu aizsardzību operētājsistēmās Windows un Mac, izmantojot privātuma paplašinājumus.

1. Firefox Focus

Firefox Focus ir vēl viens papildinājums Mozilla labāko anonīmo pārlūku sarakstam. Tas ir paredzēts tikai klienta datu drošībai. Sākotnējā atklāšanā tika apsvērti iOS lietotāji.

Tomēr nesenajam atjauninājumam ir jāaptver Android. Tas ir visdrošākais pārlūks, kas koncentrējas uz datu slēpšanu, ar skaisti noformētu, kas priecē acis.

Firefox fokuss

Tas bloķē reklāmas izsekošanu, kas nozīmē, ka vietnes neieraksta lietotāja tīmekļa pārlūkošanas vēsturi un netiek apdraudēts interneta ātrums.

Drošajam pārlūkam Android ir īpaša funkcija, kas palīdz Firefox koncentrēties uz pozīcijas nodrošināšanu reklāmu bloķētāju sarakstos..

Firefox Focus neļauj reklāmdevējiem pārraudzīt lietotāju pieredzi. Tas arī atvieglo darbības, tiklīdz ir aktivizēts drošais pārlūka režīms. Kad esat pabeidzis pārlūkošanas sesiju, varat noklikšķināt uz ikonas “Dzēst”, un visas jūsu darbības internetā tiks izdzēstas.

2. Tor pārlūks

Tā ir droša pārlūkprogramma, kas tika izstrādāta pēc tam, kad ievērojami palielinājās interneta lietotāju privātuma jautājumi. Tor pārlūks ir bijis diskusiju objekts tā tehnoloģiskā progresa un izpratnes dēļ. Cilvēki, kas regulāri izmanto internetu, drošām pārlūkošanas darbībām ir instalējuši pārlūku Tor.

Tor programmatūras pamatā ir izkliedētie releju tīkli, kas aizsargā interneta komunikāciju no IPS un uzraudzības aģentūru izsekošanas. Tor pārlūks ģenerē speciālu šifrētu tuneli datu nosūtīšanai un saņemšanai. Tas novērš ļaunuma acis no interneta savienojuma uzraudzības.

Apmeklētās Web lapas, tāpat kā jūsu pašreizējā atrašanās vieta, tiek paslēptas. Turklāt tas lietotājiem ļauj piekļūt ierobežotām vietnēm savās ierīcēs.

Tor pārlūks uzlabo jūsu tiešsaistes privātumu un aizsargā pret NSA pārraudzības programmu. Tas slepeni pārsūta jūsu interneta trafiku no dažādām vietām un slēpj saziņas avotu.

Tor pārlūku var izmantot, neinstalējot programmatūru Windows, Mac un Linux. Tam ir iepriekš konfigurēti drošības līdzekļi, lai aizsargātu jūsu anonimitāti, un to var palaist no USB zibatmiņas diska.

Kā darbojas Tor

Toru sauc arī par “Sīpolu maršrutētājs”, Jo tas darbojas uz sīpolu maršrutēšanas koncepciju. Sīpolu struktūrai ir daudzslāņu; līdzīgs sīpolu maršrutētājam. Šie slāņi datus šifrē vairākas reizes, un pēc tam tos nosūta caur virtuālajām shēmām.

Uztvērēja puse atšifrē datus, pirms tie tiek nodoti nākamajā līmenī. Šifrēto datu iekšējo slāni pēdējais slānis atšifrē, pirms sākotnējie dati sasniedz galamērķi.

kā tor darbojas

Šādā procesā slāņu atšifrēšana tiek veikta tik efektīvi, ka IP adrese un atrašanās vieta netiek atklāta un netiek paslēpta. Tas ierobežo spiegošanas acis skatīties uz vietnēm, kurās jūs mijiedarbojaties. Tas arī padara viņus nespējīgus skatīties jūsu aktivitātes internetā.

tor pārlūks

Kas padara to atšķirīgu?

Tor ir diezgan populārs tajās valstīs, kur vārda brīvība internetā ir ierobežota. Piemēram, Ķīnā pilsoņi cenzūras likumu dēļ nevar piekļūt tīmekļa lapām, un šādā situācijā darbojas Tor pārlūks.

Drošas pārlūkošanas laikā noteiktas labākās Tor alternatīvas

Šo drošo tīmekļa pārlūku izmanto arī Edvards Snowdens, kurš pazīstams kā “Whistleblower” un kurš plašsaziņas līdzekļiem ar Tor palīdzību atklāj informāciju par NSA PRISM programmu. Daudzi vidējie pilsoņi un akadēmiķi izmanto Tor, lai saglabātu brīvību un privātumu šajā masu uzraudzības laikmetā.

3. Epic Privacy Browser

Epic tīmekļa pārlūks tiek izstrādāts, izmantojot hroma tehnoloģiju, kuras mērķis ir padarīt jūsu pārlūkošanu privātu. Funkcija, kas padara to par drošu pārlūku, ir “privātais pārlūkošanas režīms”.

Tas nozīmē, ka Epic darbības laikā interneta pārlūkošanas laikā tiek dzēsti visi pārlūkošanas dati un tiek saglabāta ļoti maza datu vēsture.

Pārlūkprogrammā tiek izmantots “šifrēts starpniekserveris”, kas slēpj jūsu IP adresi un šifrē pārlūkošanas datus. DNS pieprasījumi tiek maršrutēti caur šifrētu starpniekserveri. Tas nodrošina pārlūkošanas vēstures aizsardzību no interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) un citiem datu snooperiem.

episkā pārlūkprogramma

Epic ir visdrošākais pārlūks, kas aizsargā jūs no skriptu, sīkfailu, trešo pušu logrīku un reklāmu tīklu izsekošanas. Tas arī ļauj piekļūt citu valstu bloķētajam saturam.

Izmantojot šo pārlūkprogrammu, jūsu meklējumi paliek privāti, un tas liedz meklētājprogrammām saglabāt jūsu IP adresi. Tas piešķir prioritāti SSL savienojumiem un aizsargā jūs publiskajā tīklā.

4. SRWare dzelzs pārlūks

SRWare Iron ir vēl viens labākais drošais pārlūks, kas atdarina pārlūku Google Chrome, izņemot tā konfidencialitātes funkcijas. Tas arī apgalvo, ka ir “reālā alternatīva” pārlūkam Chrome. Šis pārlūks piedāvā pielāgojamus izstrādātāju rīkus, konfidencialitātes iestatījumus un paplašinājumus.

Šis drošais pārlūks atšķirībā no Chrome novērš privātumu apdraudošu funkcionalitāti un izsekošanu. Tam ir arī iebūvēta funkcija, kas var bloķēt nevēlamas reklāmas. Tas izveido unikālu lietotāja ID un iesniedz ierakstus Google, lai ģenerētu ieteikumus.

SRWare ir ātrs pārlūks ar gludu dizainu un novatoriskām funkcijām. Vislabākais cilvēkiem, kuri meklē labu pārlūku, kura pamatā ir Chrome, uz izstrādātājiem. SRWare aizsargā jūsu datus, izmantojot dažādas drošības metodes.

5. Pārlūks Comodo Dragon

Pārlūks Comodo Dragon ir veidots uz Chromium tehnoloģijas, piedāvājot līdzīgas funkcijas kā Chrome ar visaugstāko drošību, tas nozīmē, ka visas interneta darbības ir aizsargātas. Comodo dragon ir tiešsaistes privātuma turētājs ar visām nepieciešamajām iespējām.

comodo-pārlūks

Pielāgotie spraudņi un papildinājumi padara pārlūka interfeisu ērtāku iesācējiem. Tas nodrošina nepārspējamu ātrumu ar šifrētu tunelēšanu drošai satiksmes pārsūtīšanai. Pārlūks Comodo Dragon nodrošina jūs drošību un pabeidz avārijas vai aizsalušos logus. Tas neļauj sīkdatnēm un citām spiegošanas acīm izsekot jums.

Comodo Dragon pārlūkprogrammai ir domēna validācijas tehnoloģija, kas identificē un atdala augstākos SSL sertifikātus no zemāka līmeņa sertifikātiem. Lai aizsargātu privātumu, šis pārlūks novērš visu pārlūkprogrammas lejupielāžu izsekošanu.

6. Avira skautu pārlūks

Izlūks, kas slēpjas aiz vācu antivīrusu firmas. Avira izlūks ir apkopot virkni trešo spēku drošības spraudņu hroma drošā pārlūkprogrammā ar dažām to papildu funkcijām.

Avira izlūks piedāvā drošu pārlūkošanu tīmeklī, kas bloķē pikšķerēšanas vietnes, drošu meklēšanu Avira, aizsargātu Wi-Fi, kas ievieš HTTPS, sērfojot vietnēs ar nedrošu Wi-Fi un novērot izsekošanu.

avira-skauts

Skauts, šķiet, ir “nocietinājies” ar dažiem pielāgojumiem, tieši pretēji, un papildu iespējamība nākotnē ir pārāk liela. Lai nodrošinātu paplašinājumus atļautajā sarakstā, ir iekļauts skripts.

Iepriekš minētie paplašinājumi tiek izpildīti arī pašā pārlūkprogrammā, un tos nevar atdalīt, tāda veida drošība. Gaidāmie laidieni ietvers Avira AV skenēšanu, kā arī kādā brīdī firmas mākoņskenēšanas iespēju.

7. Drosmīgais pārlūks

Deklarējis Morendas projekta galvenais atbalstītājs Brendans Eičs, Brave ir atvērtā koda programma, kas piedāvā cienījamu Chrome un Safari. Tas piedāvā neticamu ātrumu un virzītu virzīšanu pēc vadības ierīcēm, ideāli piemērots aizsardzības izziņas dalībniekiem, kuri ir arī pēc vieglas programmas.

drosmīgs

Pieejams Windows, Linux un OS X klientiem, tā ir kļuvusi par vienu no drošākajām pārlūkprogrammām. Drosmīgais iekļauj HTTPS visur pievienošanos, kvadrāti apstrādā nozveju, ietver jauku reklāmas bloķētāju un dinamisku dizaineru grupu, kas nepārtraukti uzlabo programmu.

Trūkumi?

Tā pagaidām ir mēreni jauna programma, tāpēc varbūt nav tik tīra prece, cik tā varētu būt, un papildināšanas lietderība pagaidām ir nepilnīga.

8. Yandex pārlūks

Yandex piedāvā ārkārtīgi izmantojamu saskarni, kas kontūrā un izcēlumos nenovirzās pārāk tālu no Chrome mierinājuma. Lieliski piemērots tiem, kas uzmanīgi pāriet uz drošāku un regulāri noņemtu programmu. Tādējādi padarot to par pasaulē populāru drošu pārlūku.

yandex

Yandex, kas atkarīgs no Chromium, izmanto motoru “Flicker”, kas veic pārbaudes, izmantojot lejupielādes, un pat izmanto Kaspersky antivīrusu, lai pārbaudītu, vai nav kaitīgas vielas.

Regulāri, kad programmas tiek pārbaudītas, tās ir pavisam slinks, un Yandex ir centies to risināt. Programma izmanto Opera’s Turbo jauninājumus, lai uzlabotu lapas, kuras neatbilst cerībām vai darbojas temperamentīgā sistēmā.

Yandex papildus sniedz DNS karikatūrēšanas garantiju, kas var sagraut vietni, kas satur ļaundabīgu vielu, un nodrošina novietotās paroles un interesējošos bankas karšu punktus..

9. Dooble pārlūks

Dooble ir liesa, uz Chromium balstīta daudzpakāpju (Windows, Linux, OS X) programma, kas nebūs paredzēta ikvienam, neskatoties uz tās drošības izceļamību. Noklusējuma stāvoklī tas novājina neuzticamas saskarnes, piemēram, Flash un Javascript, kuras apgrūtinās izmantošanu ar ievērojamu daudzumu mērķu, tomēr tas var būt pamatots, neskatoties uz visām grūtībām, kas saistītas ar tā noņemto pieeju.

dooble

Programma sagaida, ka klientam ir jāseko slepenam jau no paša sākuma, savukārt HTTPS var atļaut un nepiederošo sesiju procedūras iFrames bloķēt. Sīkdatņu apstrāde ir savādi smalka.

Iedomājams elements ir tas, ka visu klienta saturu (grāmatzīmes, pārdomāto slīpumu un vēsturi) var kodēt, izmantojot dažādas figūras un ieejas frāzi. Vēl viens aizraujošs elements ir drošības iestatīšana, piemēram, privāta lasīšana katrai cilnei, izmantojot labo peles taustiņa alternatīvu.

Komentētāji nav izvēlējušies Dooble, ņemot vērā faktu, ka tas dažviet ir jāpilnveido, tomēr mēs domājām, ka tas ir ātrs un dažās no viņa domām ir viltīgs.

10. Atvienojiet pārlūku

Šajā pārlūkprogrammā tiek izmantota tehnoloģija, kas ļauj pārmeklēt tīmekli un atrast to korporāciju vietnes, kuras izseko sabiedrību. Atvienošana tiek īpaši izmantota, lai atvienotu jūs no vietnēm, kuras tiecas saglabāt jūsu datus vai jebkādu citu ar jums saistītu informāciju citā veidā.

atvienot

Pārlūkojot atvienot, jums tiek parādīti vairāki ziņojumi, kas paziņo, ka jebkura konkrēta vietne cenšas izsekot jūsu darbībām. Atvienojot, automātiski tiks pārtraukta jūsu saskarne ar noteiktām vietnēm, kas apdraud jūsu privātumu.

Papildinājumi, lai nodrošinātu pārlūkošanas darbību.

Ir arī dažādi atšķirīgi papildu vienumi vai paplašinājumi, kurus varat ieviest, lai paaugstinātu tīmekļa pārlūkprogrammas aizsardzību un drošību.

Šeit ir daži spraudņi, kas var uzlabot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu drošību.

  • HTTPS visur: – Izstrādāts Electronic Frontier Foundation, tas vedīs vietnes izmantot aizsargātu HTTPS šifrētu tīklu.
  • uBlock izcelsme: – Šī ir atšķirība starp citiem uz pārlūkprogrammu balstītiem reklāmas bloķētājiem. Tas nodrošina, ka reklāmdevēji tīmeklī jūs neievēro.
  • uMatrix: – Tas dod jums kontroli pār katru programmu, kas varētu jūs izsekot, apmeklējot atšķirīgas vietnes.
  • Sīkfailu automātiskā dzēšana: – Tas pats izdzēsīs sīkfailus, kas nekad nav nepieciešami jūsu sērfošanai.
  • Privātuma Badger: – Privacy Badger ir arī no EZF, kas atmet spiegošanas reklāmas un izsekotājus.
  • Decentraleyes: – Tas nodrošina jūsu drošību no izsekošanas, izmantojot satura tīklus.
  • Nejauša lietotāja aģents: – Pieejams pārlūkprogrammām Firefox un Chrome, šis papildinājums darbosies caur dažādiem lietotāju operatoriem, ļaujot viltot ļaunprātīgas sistēmas.
  • NoScript: – Tas ļauj precīzi mainīt saturu, kas turpina darboties vietnēs, kurās nolaižaties. Tas ir paredzēts modernajiem klientiem un prasa lielu pielāgošanu, jo tas parasti sagrauj lielāko daļu vietņu.

Secinājums

Mēs ceram, ka jūs būtu atradis drošu tīmekļa pārlūkprogrammu drošai pārlūkošanai, ir diezgan acīmredzami, ka Tor ir vislabākais drošais pārlūks, ko izmantot, tomēr vajadzētu izvēlēties pārlūku atbilstoši viņa aizsardzības vajadzībām. Kāds, kurš vēlas drošību un privātumu, nevis Epic pārlūks, ir ideāls risinājums.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me