2020’de Almanya için En İyi VPN’ler

En iyi VPN Almanya için öne çıkan resim


Almanya’da VPN kullanımı artıyor ve anlaşılır bir şekilde. VPN’ler, çevrimiçi gizliliği sağlamak, devlet gözetimini önlemek, coğrafi kısıtlamalı içeriği görüntülemek ve torrentleri indirmek için mükemmel bir araçtır.

Bununla birlikte, birçok seçenek var ve kalabalık arasında en iyi performansı, güvenliği ve çevrimiçi özgürlüğü uygun bir fiyata sunacak bir sağlayıcı bulmak her zaman kolay değildir..

Ama bu yüzden buradayım. VPN’ler benim yaptığım şey. Onları dener, sınırlarına kadar zorlarım ve hem güçlü hem de zayıf yönlerini belirlerim. Ve aşağıda, Almanya için en iyi VPN’ler olarak kabul edilenlere bir genel bakış bulacaksınız.

Almanya’da olmanız ve dünyanın geri kalanındaki web sitelerine ve hizmetlere sınırsız ve güvenli bir şekilde erişmek ya da ARD veya ZDF gibi Alman TV kanallarını yayınlamaya çalışmanızın önemi yoktur. Bu VPN’ler.

Almanya için En İyi VPN’lere Genel Bakış

En iyi Alman VPN’lerinin bir listesini arıyorsanız ve ayrıntılarla veya makalenin tamamını okumakla ilgilenmiyorsanız, en iyi sağlayıcılara hızlı bir genel bakış.

 1. CyberGhost

  Kesin kayıt tutmama politikası, etkileyici güvenlik ve hızlar ve büyük bir sunucu ağı ile alınması ve kullanılması kolaydır. Çevresindeki en iyi değerlerden biri.

 2. NordVPN

  Her şeyi yapan iyi fiyatlı bir sağlayıcı. En büyük ağlardan birine, mükemmel gizliliğe, gelişmiş güvenlik özelliklerine ve coğrafi olarak engellenen içeriğe tutarlı erişime sahiptir.

 3. PureVPN

  131 ülkede devasa sunucularla VPN hizmeti kuruldu. Çok düşük bir maliyetle güvenilir yabancı içerik akışı ve geniş cihaz desteğine sahiptir.

 4. ExpressVPN

  Hızlı ve güvenli sunucular, günlüğe kaydetme ve parlak ve kullanımı kolay bir istemci ile güvenilir şirket. 30 günlük para iade garantisi ile mükemmel soru yok.

 5. Surfshark

  İhtiyacınız olan her şeyi çok düşük bir fiyata sunan daha yeni VPN hizmeti. Mükemmel güvenlik seçeneklerine, kullanımı kolay kararlı bir istemciye sahiptir ve sınırsız bağlantıya izin verir.

Neden Almanya’da VPN Kullanmalı?

Almanya’nın veri gizliliği ve güvenliğine yönelik köklü bir eğilimi olmasına rağmen, hala bir internet kullanıcısı olarak bir VPN kullanmak isteyebileceğiniz birçok neden var..

Almanya, 14 Göz olarak bilinen küresel bir gözetim kolektifinin bir parçasıdır. Bu, istendiğinde toplanan zekayı diğer üye ülkelerle (ABD ve İngiltere dahil) paylaşmak zorunda oldukları anlamına gelir..

Ve kesinlikle paylaşılacak bilgiler var.

Almanya’nın federal istihbarat ajansı olan BND’nin geniş casusluk güçleri var ve internet etkinliğini aktif olarak izliyor. Talep üzerine, ülkenin ISS’lerinden (haftanın ISS’lerinin kaydetmesi ve saklaması gereken bilgilerdir) herhangi birinden 10 haftaya kadar kayıtlı kullanıcı verileri alabilir..

Almanya ayrıca telif hakkıyla korunan materyallerin indirilmesi veya paylaşılması ile ilgili katı yasalara sahiptir. Ülkenin de belirsiz bir şekilde adil kullanım politikası var, bu da bu tür dosyaları işlemek için telif hakkıyla korunan eserlerin meşru kullanıcıları için bile riskli hale geliyor..

Birlikte ele alındığında, bu nedenler tek başına Almanya’da VPN kullanmak için yeterli argümanı zorluyor. Ama bekleyin, dahası var.

Almanya’da VPN kullanmanın bir başka büyük nedeni, dünyadaki en agresif çevrimiçi içerik kısıtlamalarından bazılarından kaçınmaktır. Alman mahkemeleri geçmişte hak sahiplerine çok sempatik davrandı, bir noktada lisanslama soruları konusunda YouTube videolarının büyük bir kısmını engelledi.

İçerik kısıtlamalarından kaçınmak için bir VPN kullanmak, kullanıcıların Netflix gibi en sevdikleri akış platformlarının bölgeselleştirilmiş sürümlerini görüntülemelerine izin vermenin mutlu yan etkisine de sahiptir. BBC iPlayer (yalnızca İngiltere) ve Hulu (yalnızca ABD) gibi ülkeye özgü hizmetlerden içerik görüntülemeyi de mümkün kılar.

Bir anlamda, VPN yeni ve sınırsız eğlence içeriği dünyasına pasaport gibidir.

Bir Alman VPN’sinde Neler Arar

Alman kullanıcıların seçebileceği birçok VPN seçeneği var, ancak hepsi eşit yaratılmadı. Bu seçimi yapmak üzereyseniz, neyi arayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Almanya’da Birden Çok Sunucu

  VPN’inizi Almanya’da çevrimiçiyken gizlilik ve ek güvenlik için kullanmak istiyorsanız, VPN sunucularının elinizin altında olmasını istersiniz. Sunucu sayısı ne kadar çok sayıda Alman şehrine yayıldıysa o kadar iyidir. Bu, mümkün olan en iyi bağlantı ve internet deneyimini garanti etmeye yardımcı olacaktır.

 • Diğer Ülkelerdeki Sunucular

  Almanya’da bir VPN’yi yalnızca diğer ülkelerde bulunan sitelere erişmek için kullanmak için, VPN’nin orada bulunan sunuculara ihtiyacı olacaktır. Hangi ülkeleri ilgilendireceğinizi tahmin edemiyorsanız, mümkün olan en geniş seçenek yelpazesine sahip bir sağlayıcı seçin.

 • Kararlı ve Yüksek Hızlı Bağlantılar

  İyi bir çevrimiçi kullanıcı deneyimi sağlamak için hızlı bir VPN’e ihtiyacınız var. Dönemi. Bir hizmet, indirmeler ve yüksek tanımlı video akışı gibi şeyleri destekleyecek kadar kararlı hızlı bağlantılar sunmadığı sürece, VPN’nizi ve kesintilerinizi her kullanışınızda kullanma olasılığınız daha düşük olacaktır.

 • Kesin Kayıt Olmama Politikaları

  Daha önce de belirtildiği gibi, Almanya telif hakkı iddiaları gibi konularda katıdır. Kendinizi bir VPN ile düzgün bir şekilde korumak için, günlük kaydı olmayan bir sağlayıcı seçmeniz önemlidir, böylece yetkililer vurmaya başlarsa, paylaşacakları hiçbir şey kalmaz.

 • P2P Desteği

  Almanyadayken bir VPN üzerinden P2P uygulamaları kullanmak istiyorsanız, sağlayıcının bu hizmetlerin kullanımına izin verdiğinden emin olun. Çoğu yapsa da, bu verilen bir.

 • Mükemmel Şifreleme ve Güvenlik

  VPN’ler güvenlik araçları olduğundan, son teknoloji şifreleme ve DNS sızıntı koruması sunan bir sağlayıcı da seçmelisiniz. Mümkünse, seçtiğiniz VPN, beklenmedik bağlantılardan sonra göz atmayı önlemek için bir kill switch özelliği de sağlamalıdır..

Bir VPN seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta daha var, ancak yukarıda listelenenler ana olanlar. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak, bu özelliklerin bazıları olmadan da yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Almanya için en iyi VPN hizmetleri yine de bunları sunacak ve burada, çok iyi bir şey diye bir şey yok..

Almanya için En İyi VPN’ler

Şimdi ne aradığımızı bildiğimize göre, işe başlama zamanı. Daha fazla uzatmadan, Almanya’da kullanılacak en iyi VPN hizmetleri.

1. CyberGhost

CyberGhost logosu

CyberGhost’u daha önce hiç duymadıysanız, yakın zamana kadar nispeten küçük bir sağlayıcı oldukları için olabilir. Şimdi sektördeki en büyük ayak izlerinden birine sahip bir VPN ve bu durumda bu iyi bir şey.

Romanya merkezli ve 90 ülkede 7100’den fazla sunucuya sahip (yalnızca Almanya’nın üç şehrinde 684 sunucu ile), ağları çok büyük. Bu, bağlantı seçenekleri sıkıntısı olmayacağından Alman kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

Bunun da ötesinde, CyberGhost’un kesin kayıt tutmama politikası vardır, OpenVPN protokolü üzerinden 256 bit AES şifrelemesi sunar ve çok yönlü hızlı bağlantı hızlarına sahiptir.

CyberGhost ayrıca kısa süre önce Netflix’in ve İngiltere’nin BBC iPlayer gibi benzer akış hizmetlerinin engelini kaldırabilen özel sunucular ekledi ve bu da onları coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmek için daha iyi seçeneklerden biri haline getirdi.

Artıları
 • Maksimum gizlilik için sıfır günlük kaydı
 • 90 ülkede 7100’den fazla sunucuyla mükemmel sunucu dağıtımı
 • Çok yüksek bağlantı hızları
 • ABD Netflix ve BBC iPlayer ile çalışır
 • P2P torrentine izin verir
 • 45 günlük uzun para iade garantisi
Eksileri
 • Şüpheli itibara sahip ana şirket
 • Katlanmış manuel OpenVPN kurulumu
 • Çin’den çalışmıyor

Almanya için en iyi VPN: CyberGhost birinci sınıf bir VPN’den beklediğiniz her şeyi sunar. Mevcut CyberGhost anlaşmaları sayesinde, bu listedeki en ucuz sağlayıcılardan biri ve hatta sektör lideri 45 günlük para iade garantisi veriyorlar. Alman VPN kullanıcıları için bir paket olarak birkaç başka hizmet teklifi.

2. NordVPN

NordVPN logosu

Panama merkezli NordVPN hızla hesaba katılması gereken bir VPN hizmeti geliştirdi. Basitçe söylemek gerekirse, hepsine sahipler. Başlangıç ​​olarak, çok etkileyici bir ağ yönetiyorlar. 58 ülkede 5600’den fazla sunucu bekleyebilirsiniz.

Sunucuları 256 bit AES şifrelemesi sağlar, OpenVPN’i destekler ve istemcileri yerleşik cadı işlevlerini öldürür.

Ancak, NordVPN burada bitmiyor. Ayrıca çift VPN sağlar, VPN bağlantıları üzerinden Tor’u destekler ve HD video akışı için çok uygun olan mükemmel hız ve kararlılık sunar.

NordVPN ayrıca kısıtlanmış sitelerin engellemesini kaldırma konusunda uzmandır ve Netflix, Hulu ve BBC iPlayer’a her zaman erişmeye devam etmek için yorulmadan çalışır.

Almanya’da iki lokasyonda 309 sunucusu ve kurşun geçirmez kayıt tutma politikası bulunmayan NordVPN, Alman kullanıcılar için İsviçre VPN Bıçağıdır..

Artıları
 • Sıfır günlük kaydı ile mükemmel gizlilik
 • Büyük (ve sürekli büyüyen) sunucu ağı
 • İyi bağlantı performansı
 • Özel sunucular (çift VPN, gizlenmiş ve VPN üzerinden Tor dahil)
 • Temiz, kullanımı kolay istemci
 • Netflix ve diğer akış hizmetlerinin çoğuyla çalışır
 • Torrenting ve P2P’e izin verir
 • Özel IP adresleri sunar
Eksileri
 • Ayrı tünelleme özelliği yok
 • Kısa vadeli planlarda biraz pahalı

Hepsi Her şeyi iyi yapan bir VPN arıyorsanız, NordVPN mükemmel bir seçimdir. Herhangi bir kullanıcı mükemmel güvenlik ve yüksek bağlantı hızlarını takdir edecek – hepsi çok uygun bir fiyata geliyor.

3. PureVPN

PureVPN logosu

PureVPN bir endüstri emektarıdır ve 2007’den beri faaliyet göstermektedir. Hong Kong merkezli ve 131 ülkedeki sunucuları bulabileceğiniz en geniş ağa sahipler. Dünyanın neredeyse hiç ulaşamadığı hiçbir yeri yok ve sunucuları da hızlı.

Bu sunuculardan 201’i beş farklı şehre yayılmış Almanya’da bulunmaktadır. Ayrıca coğrafi olarak kısıtlı akış için özel olarak optimize edilmiş donanıma sahipler, bu da onları yabancı video içeriğini görüntülemek isteyen Almanlar için ideal kılıyor.

Ağlarının yanı sıra, bu sağlayıcıyı ayıran şey, 50’den fazla farklı platform ve cihaz için destekleri. İnternete bağlanırsa, PureVPN’i çalıştırabilirsiniz.

PureVPN 256-bit AES şifreleme sunar, bir öldürme özelliği ile birlikte gelir ve kullanımı kolay istemcileri VPN’ye bağlandığında reklamları ve virüsleri bile engeller.

Artıları
 • Mükemmel hızlar
 • Büyük sunucu ağı (131 ülke)
 • Netflix, iPlayer ve diğer 70’den fazla akış hizmetinin engelini kaldırır
 • 50’den fazla cihaz ve platformla uyumlu
 • Bağımsız olarak doğrulanmış sıfır günlük VPN sağlayıcısı
 • Özel IP seçeneği
 • Büyük bir değer
Eksileri
 • Uygulamalar biraz daha lehçe kullanabilir
 • Bazı kesintili bağlantı sorunları

En İyi Değerli Alman VPN’si: PureVPN, yabancı medya akışı yapmak veya VPN kullanmak istediğiniz çeşitli cihazlara sahip olmak istiyorsanız mükemmel bir çözümdür. Endüstri standardı şifreleme ve reklam engelleme ile, pazarlık fiyata gelen mükemmel bir seçimdir.

4. ExpressVPN

ExpressVPN logosu

Mükemmel bir VPN sağlayıcısı arıyorsanız, ExpressVPN budur. İngiliz Virgin Adaları merkezli ve iki Alman lokasyonu da dahil olmak üzere 95 ülkede 3000’den fazla sunucuya sahip ExpressVPN,.

Günlüğe kaydetme politikası, 256 bit şifreleme ve yıldırım hızında bağlantı hızları ekleyin ve ExpressVPN’in neden listemi oluşturduğu açık.

ExpressVPN ile yapamayacağınız hiçbir şey yok. P2P’i destekler, akış sitelerinin engellemesini kaldırır ve hatta maksimum trafik kontrolü için bölünmüş tüneli destekler.

Bir dezavantajı varsa, fiyattır: ExpressVPN bu listedeki en pahalı sağlayıcılardır. Ama buna değerler. Ve zaman zaman satış da yapıyorlar.

Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi alırsınız, yani bunları denemek için çok az risk vardır.

Artıları
 • Zengin özelliklere sahip ve sezgisel bir istemci
 • Güçlü arka uç teknolojisi
 • Çok sayıda sunucu ve sunucu konumu
 • Hızlı ve tutarlı bağlantı hızları
 • ABD Netflix ile çalışır
 • Birinci sınıf müşteri desteği
Eksileri
 • Bazı toplu kayıtlar
 • En ucuz değil

Mükemmel İtibar: Mükemmel gizlilik ve anonimlik, bilgili 7/24 destek sunan ve sağlam bir üne sahip bir sağlayıcı istiyorsanız, ExpressVPN gitmenin yoludur. Geleneksel işlemlerden kaçınmak ve gizliliğinizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız Bitcoin ödemesini bile kabul ediyorlar.

5. Surfshark

Surfshark logosu

VPN endüstrisine yeni gelen Surfshark, herhangi bir Alman VPN müşterisine bakmak için çok değerli. Başlangıç ​​olarak, Almanya da dahil olmak üzere 63’ten fazla ülkeye yayılmış 1040+ sunucu ağı işletiyorlar..

ExpressVPN gibi, Surfshark da Britanya Virjin Adaları dışında, herhangi bir hükümet casus ajansının erişemeyeceği yerlerde faaliyet gösteriyor. Ayrıca katı bir kayıt tutmama politikası da var.

Surfshark’ın istemcileri OpenVPN veya IKEv2 aracılığıyla 256 bit şifreleme kullanır ve PFS ile bir SHA512 kimlik doğrulama karması ve 2048 bit DHE-RSA anahtar değişimi kullanır. Bu, Surfshark’ı güvenlik açısından kendi başlarına bir sınıfa yerleştirir.

Bunun yanı sıra, çift VPN desteği, bir kill switch, özel DNS sunucuları, P2P ve akış desteği ve hatta sınırsız eşzamanlı istemci bağlantısı (bunu yapan tek premium sağlayıcı) seçeneğine sahip olursunuz..

Artıları
 • Günlük kaydı olmadan mükemmel gizlilik ve güvenlik
 • Mükemmel sunucu performansı
 • Netflix, BBC ve diğerlerinin engellemesini kaldırır
 • Kullanımı kolay istemci
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Torrenting desteği
 • Ucuz
Eksileri
 • Birkaç konumda tutarsız hız
 • Oldukça yavaş müşteri desteği

Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı: Surfshark’ın oldukça yeni olmasına rağmen, ihtiyacınız olan her teknik özelliği sunuyorlar. 7/24 destek, mükemmel bağlantı hızları, ucuz bir abonelik planı (özellikle mevcut anlaşmalarıyla) ve sorunsuz 30 günlük para iade garantisi ekleyin ve mutlu Alman VPN kullanıcıları için bir reçeteniz var.

Almanya’da Ücretsiz VPN Kullanımı

Almanya’da çoğu ücretsiz VPN hizmetini kullanmak mümkün olsa da, genel olarak iyi bir fikir değildir. Ücretsiz sözde ürünlerde olduğu gibi, ücretsiz VPN’lerin gizli maliyetleri vardır. Ancak para ile ödeme yapmak yerine, zamanınız, gizliliğiniz, kişisel bilgileriniz veya yukarıdakilerin tümü ile ödeme yaparsınız..

Örneğin, bazı hizmetler işlemleriniz için ödeme yapmak ve kâr etmek için kullanıcı verilerinizi satarken, diğer kullanıcılar internette gezinirken tarayıcınıza reklam enjekte eder..

Ve özgür bir sağlayıcı operasyonlarından nasıl para kazanırsa kazansın, çok fazla endişe etmedikleri tek şey güvenlik. Ücretli VPN’lerle karşılaştırıldığında, ücretsiz sağlayıcılar beklediğiniz türden bir koruma sunmaz.

Ücretli VPN hizmetlerinin hiçbir maliyeti yoktur, bu kolay bir karar olmalıdır.

Almanya’da Torrent

Dünyanın en katı telif hakkı uygulamalarından bazılarına sahip olan Almanya’da korsan materyalleri sunmak yasadışı ve tehlikeli bir iştir. Korumalı materyali indirdiği veya paylaştığından şüphelenilen herkese tehdit mektubu gönderen telif hakkı trolleri yaygındır.

Almanya’daki mahkemeler ayrıca ebeveynlerin çocukları telif hakkı ihlali gerçekleştirdiklerinde rapor vermeleri gerektiğine karar verdiler, bu nedenle Alman sınırları içinde dosya paylaşımı Rus ruleti oyunu gibi.

Bu nedenle, herhangi bir amaç için P2P hizmetlerini kullanmayı planlıyorsanız, Almanya’da bir VPN kullanmak gerekir. Belirli dosyalar paylaşmak ve indirmek için yasal olsa bile, Alman sistemi çok fazla kötüye kullanıma izin verir ve sizi korumak için çok az şey yapar.

Bir VPN ile, Alman BitTorrent kullanıcısı olarak, telif hakkı ihlali suçlamalarından koruyabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Almanya’da İnternet Gözetimi

Almanya’nın kullanıcı veri güvenliği ve gizliliğine yönelik güçlü eğilimlerine rağmen, yabancı istihbarat teşkilatlarıyla işbirliği yapmaktan kaçınmıyorlar. Alman istihbarat teşkilatlarının son yıllarda ABD NSA ile işbirliği içinde casusluk yaptıklarına dair raporlar bile var.

Bu nedenle, bir Alman internet kullanıcısı olarak, internet faaliyetlerinizin yabancı ve yerli casuslardan etkilenmediğine inanmak için her nedeniniz olmalıdır..

Oranlar, bir VPN’yi ekstra bir savunma katmanı olarak kullanmadan verilerinizin o kadar güvenli olmadığını.

Alman Veri Tutma Yasaları

Almanya, dünyadaki en kapsamlı veri koruma yasalarından birine sahiptir. Yine de, Alman hükümetinin bu korumaları bozmaya başladığına inanmak için bir neden var.

Alman ISS’leri için kapsamlı veri saklama kanunları için zaten çaba göstermeye çalıştılar. Görevleri şu anda davaya bağlı olsa da, herhangi bir zamanda yürürlüğe girebilir.

Eğer öyleyse, Almanya’da interneti kullanan herkes faaliyetleri hakkında rutin veri toplama ihtimali ile karşı karşıya kalacaktır. İSS’lerin ne kadar detay izleyip saklayacağı net değil, ancak çevrimiçi yaptıklarınızın oldukça doğru bir resmini oluşturmak için kesinlikle yeterli.

Bir VPN’ye bağlanarak, elbette, bu tür veri toplamaya karşı bağışık olursunuz. İSS izlemeyi önlemenin harika bir yoludur, bu da giderek daha fazla Almanın bunları kullanmasının bir başka nedenidir..

Coğrafi Sınırlı İçerik

Almanya’da maalesef engellendiğini bulacağınız internet hizmetlerinin neredeyse hiç sonu yok. Netflix ve BBC’nin iPlayer’ındaki bölgesel kısıtlamalar arasında, YouTube’un çoğunu işlem dışı bırakan yukarıda belirtilen yasal spatslara karşı, biraz mayın tarlası.

Ülke dışına seyahat ederseniz ve ARD veya ZDF gibi popüler Alman kanallarını yayınlamaya çalışırsanız aynı hikaye. Yapamazsın.

Yurtdışındayken en sevdikleri sitelere erişmek, uluslararası içeriği özgürce keşfetmek veya hatta büyük küresel çevrimiçi hizmetlere güvenilir bir şekilde erişmek isteyen Almanlar için bir VPN şarttır.

Almanya’daysanız ve bir VPN kullanmıyorsanız, çok sayıda harika çevrimiçi içeriği kaçırıyorsunuz demektir.

Alt çizgi

İster Almanya’da yaşıyor olun, ister yurtdışında bir Alman vatandaşı ziyaret ediyor olun, bu makalede ele aldığım her VPN hizmeti size iyi hizmet edecektir. Çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza, coğrafi kısıtlamalı içerikleri izlemenize ve hem devlet gözetiminden hem de P2P hizmetlerini kullanırken sizi güvende tutmanıza yardımcı olurlar..

Zaten VPN kullanan milyonlarca Alman’a katılın ve internetten zevk alındığı şekilde keyif alın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:
 • 5 Kolay Adımda Alman IP Adresi Alın
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map