2020’de Fransa için En İyi VPN’ler

Fransa için en iyi VPN


Belki Fransa’da BBC iPlayer, US Netflix, Hulu veya diğer uluslararası içerikleri çok şanssız izlemeye çalışıyorsunuz.

Belki de Fransız yasalarına göre internet gizliliğinizin garantilendiğinden biraz endişelisiniz.

Veya belki de ülke dışında yerel bir Fransız kanalından favori şovunuzu yayınlamaya çalışıyorsunuz, ancak.

Tüm bu durumlarda – ve daha pek çoğu – kaliteli bir VPN yardımcı olabilir. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Bununla birlikte, her sağlayıcının kendine özgü özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır ve kararı doğru yapmak her zaman kolay değildir.

Bu nedenle, Fransa için en iyi VPN’i seçmenize yardımcı olacak bir kılavuz.

Fransa için En İyi VPN’ler

İçeri girmeden önce Fransa’nın en iyi VPN’lerine bir göz atalım. Hızlı bir özet tüm aradığınız ve yeterince adil olabilir.

 1. CyberGhost

  Fransa için en iyi VPN. Büyük bir sunucu ağının, hızın ve güvenliğin mükemmel dengesi. Fransa’da ve uluslararası alanda coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırır. Sektörde en iyi 45 günlük para iade garantisi.

 2. PureVPN

  Son derece bağlantı hızları ve özel akış sunucuları, coğrafi olarak engellenen videoya erişmek ve P2P için mükemmel bir seçimdir. 131 ülkeyi kapsayan devasa sunucu ağı, her yerden bağlanmanıza olanak tanır.

 3. Surfshark

  Sınırsız eşzamanlı bağlantı ile olağanüstü hızlı kayıt tutmayan VPN. Coğrafi olarak kısıtlanmış tüm içeriğin engelini kaldırır ve P2P’yi destekler. Sezgisel ama güçlü bir istemci uygulaması. En ucuz seçenek.

 4. NordVPN

  Netflix ve diğer tüm popüler akış hizmetleriyle çalışan büyük, iyi performans gösteren sunucu ağı. Kayıt, güvenli yetki alanı ve sektördeki en iyi gizlilik özellikleri yok.

 5. ExpressVPN

  İyi indirme hızları ile iyi kurulmuş ve optimize edilmiş global ağ. İstediğiniz içeriği izlemenizi sağlar. Birçok gelişmiş özelliğe sahip mükemmel bir müşteri. Hiçbiri ikinci müşteri desteği.

Neden Fransa’da VPN Kullanmalı?

Fransa’da VPN kullanmak için birçok iyi neden var ve hepsi belli değil. Bunlardan birkaçından kısaca bahsetmiş olsam da, işte tam kapsamlı liste.

 • Fransa, Dokuz Göz İstihbarat Paktının Bir Parçası

  VPN’ler hakkında biraz okuduysanız, muhtemelen Beş Göz, Dokuz Göz ve On Dört Göz terimine başvuruyorsunuz..

  Bu isimler, büyük batı demokrasilerini bir, büyük, (bazen) mutlu, casusluk ağına bağlayan uluslararası istihbarat paylaşım anlaşmaları koleksiyonunu ifade eder..

  Fransa, Nine Eyes anlaşmasının bir parçasıdır. Elektronik istihbaratı aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer üye ülkelerle paylaşmakla yükümlüdür:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Kanada
  • Avustralya
  • Yeni Zelanda
  • Birleşik Krallık
  • Danimarka
  • Hollanda
  • Norveç

  Fransız bir internet kullanıcısıysanız, bu ülkelerden herhangi birinden gelen casus ajansları, çevrimiçi alışkanlıklarınızın geçmişine ve ilgili diğer elektronik verilere teorik olarak erişebilir.

  Fransa’da bir VPN kullandığınızda, hükümetin internet faaliyetlerinizi gizlice dinlemesini önlersiniz. Ve eğer kulak misafiri olamazlarsa, paylaşacak hiçbir şeyleri yok.

 • ISP Günlüğü

  Fransa, diğer AB üyesi ülkeler gibi, bir zamanlar 2006 Veri Saklama Direktifi’ne bağlıydı.

  Yasa Fransız ISP’lerini tüm müşterilerin internet etkinliğini günlüğe kaydetmeye ve hizmeti sonlandırmış olsanız bile en az bir yıl boyunca saklamaya zorladı.

  Neyse ki, AB’nin adalet mahkemesi 2014 yılında bu yasayı çiğnedi. Ancak, ISP dinlemenin emsali devam ediyor ve o zamandan beri daha yeni, kapsayıcı bir Fransız istihbarat toplama yasası yerini aldı.

  Bununla birlikte, bir VPN kullanımdayken, bu tür bir günlük kaydı imkansızdır.

 • Dijital Telif Hakkı Yasaları

  Fransa dijital telif hakkı yasaları dünyadaki en katı ve en kullanıcı dostu yasalar arasındadır.

  Fransız telif hakkı sahiplerinin, korsanlıktan şüpheleniyorsanız bile kişisel bilgilerinize neredeyse sınırsız erişebilmelerini sağlar. Ve, en az üç kez yasayı ihlal ettiğiniz tespit edilirse, İSS’niz sizi yasaklayabilir.

  Bir VPN, sizi şaşırtıcı bir şekilde iddialarını uygularken biraz aşırı hevesli olma eğilimi gösteren telif hakkı sahiplerinden korur.

 • Yurtdışında Fransız TV İzlemek

  Fransa dışında seyahat etmek genellikle Fransızca eğlenceye erişimi kaybetmek anlamına gelir. Çoğu yerel TV kanalı ve akış hizmeti, siz ülkede değilseniz hiçbir şeyi izlemenize izin vermez.

  Bir VPN, sizin gibi görünmenizi sağlar. Ve birini kullanarak, nerede dolaşırsanız gidin erişebileceğiniz Fransız kanallarından bazıları.

  • 6play
  • CNEWS
  • Fransa 2
  • Fransa 5
  • FranceTV
  • TV oynat
  • TV5 Monde
  • Arte
  • Euronews
  • Fransa 3
  • Fransa Ô
  • Gulli
  • RTBF
  • BFM TV
  • Eurosport
  • Fransa 4
  • France24
  • LCP
  • TF1
 • Coğrafi Olarak Engellenen İçeriğe Dünyadan Erişim

  Hepimiz dünya vatandaşıyız. Fransa’dan herhangi birinin yaptığından eminim, dünyanın her yerinden internet içeriği tüketmeyi seviyorum.

  Bir VPN’in Fransız akış hizmetlerinin yurtdışından kilidini açabilmesi gibi, Fransa’da dünyanın diğer yerlerinden coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açabilir.

  Netflix’i diğer ülkelerden izleyemediğiniz için sinirli iseniz, tedavi bir VPN’dir..

Fransa’da VPN’ler Yasal mı?

Bu kadar kapsamlı gözetim yasaları uygulandığında, Fransa’nın VPN hizmetlerini yasakladığını hayal etmek zor değil. Neyse ki, böyle bir şey yapmadılar.

Fransa’da VPN’ler yasal.

Bir Fransız vatandaşı, mukimi veya ziyaretçisi olarak istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde VPN’leri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, onları yasadışı bir şey yapmak için kullanmamalısınız..

Birinin e-postanızı okumasını önlemek için VPN kullanmak gayet iyi. Ancak, herhangi bir yasadışı faaliyeti koordine etmek için birini kullanmak.

Bir VPN, yasayı çiğnemenizden sizi kurtarmaz.

Başka bir deyişle, Fransa’da bir VPN kullanmak yasaldır, ancak bununla birlikte yapmamanız gereken hiçbir şey yapmayın.

Fransa için bir VPN’de Neler Arar

Tüm VPN’ler Fransa için iyi bir seçim değildir. Birini bulma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için, aramanız gereken birkaç özellik.

 • Birden Fazla Fransız Sunucusu

  Dikkate değer herhangi bir VPN’in Fransa’da birkaç sunucuya sahip olması gerekir. Bir Fransız sunucusu olmadan, ülkeye bağlanamazsınız.

  Birden fazla sunucuya (ideal olarak çeşitli konumlara yayılmış) sahip olmak, birçok bağlantı seçeneğinizin olmasını sağlar ve mümkün olan en iyi internet deneyimini sunar.

 • Diğer Ülkelerde İyi Sunucu Seçimi

  Bir VPN hizmetinden en iyi şekilde yararlanmak için, aynı zamanda geniş ve coğrafi olarak çeşitlilik gösteren bir sunucu ağına sahip olmalıdır.

  Birçok ülkede çok sayıda sunucuyla, dünyanın herhangi bir yerinden coğrafi kısıtlamalı hizmetlere ve içeriğe erişebileceksiniz.

 • Güçlü Şifreleme Standartları ve Güvenlik Özellikleri

  Bir VPN’nin verilerinizi ve internet trafiğinizi güvende tutması gerekiyor. Bu nedenle, seçtiğiniz tüm hizmetlerin modern protokol ve şifreleme standartlarını kullanması gerekir.

  OpenVPN üzerinden 256 bit AES şifrelemesini düşünün.

  Bir VPN kill switch ve DNS sızıntı koruması gibi güvenlik özellikleri de bir zorunluluktur.

 • Kayıt Olmama Politikası ve Gizlilik Dostu Bir Yargı Yetkisi

  Fransa – ve dünyadaki diğer birçok ülke – çevrimiçi alışkanlıklarınızı gözetleme konusunda herhangi bir sıkıntıya sahip olmadığından, gizlilik dostu bir yetki alanına (Panama, Romanya, İsviçre, vb.) Dayanarak kaydedilmemiş bir VPN seçmelisiniz.

  Bu şekilde, hiç kimse VPN’nizi verileri teslim etmeye zorlayamaz. Ve birisi deneseydi bile, verecek bir şeyleri olmazdı.

 • İyi Sunucu Hızları

  Bir VPN kullanmak internet bağlantınızı her zaman biraz yavaşlatır – bunun bir yolu yoktur. Ancak, yavaşlamalar var ve sonra yavaşlamalar var.

  Harika bir performans ve güvenilir sunucularla tanınan hızlı bir VPN seçmek, bağlantınızı mızmız tutacak.

  Dosyaları hızlı bir şekilde indirmenize ve en yüksek kalite ayarlarında bile mutlu bir şekilde video akışı yapmanıza izin verir.

  Yanlış sağlayıcı ise internet hızlarınızı kullanılamaz bir tarama hızına düşürebilir.

 • P2P Desteği

  VPN’nizle dosya paylaşım hizmetlerini kullanmayı planlıyorsanız – ve Fransa’daki acımasız telif hakkı yasalarını göz önünde bulundurursanız, emin olsanız bile – P2P’yi açıkça destekleyen bir sağlayıcı seçin.

  Ayrıca, VPN’nin bağlantıyı kısmadığını, bant genişliği kısıtlamalarının olmadığını ve veri sınırları olmadan geldiğini iki kez kontrol edin.

 • Fransa ve Başka Yerlerde Coğrafi Sınırlı İçeriğin Kilidini Açabilir

  Bir VPN’nin en büyük yararı, hem Fransa’dan hem de dünyadan coğrafi olarak kısıtlanmış internet içeriğine erişmenize izin vermesidir. Uygulamada olmasına rağmen, her hizmet.

  Fransa’nın içinde ve dışında Netflix’in kilidini açan bir VPN’nin yanı sıra BBC iPlayer gibi diğer değerli akış hizmetlerini de tercih etmek istersiniz..

  Sağlayıcı ayrıca France.tv, CNEWS, MYTF1, vb.Gibi popüler Fransız hizmetleriyle iyi çalışmalıdır..

Bir yana, burada Fransa için iyi bir VPN seçeneği olarak önerdiğim herhangi bir sağlayıcı yukarıdaki kutuların tümünü kontrol ediyor. Elbette kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyorum, ancak denenmiş ve test edilmiş seçimlerimden birini iyi bir başlangıç ​​noktası olarak da kullanabilirsiniz.

Fransa için En İyi VPN’ler

Şimdi Fransa için bir VPN’de neyi arayacağınızı biliyor olsanız da, ben de ilerledim ve sizin için bazı ayak işlerini yaptım. İşte Fransa için en iyi VPN sağlayıcıları olduğuna inandığım bir seçim.

1. CyberGhost

CyberGhost logosu

CyberGhost, Fransa içinde ve dışında kullanım için tüm kutuları kontrol eden bir hizmettir.

90 ülkede 7100’den fazla sunucunun bulunduğu geniş bir sunucu listesine sahiptir. Bunların 440 tanesi Fransa’da. Bu, tüm sağlayıcılar arasındaki en büyük ağlardan birini oluşturur. Ve o da hızlı bir ağ.

CyberGhost sıfır günlük bir VPN’dir. Şirketin merkezi Romanya’dadır – veri gizliliği için mükemmel bir yetki alanı.

Romanya sadece AB veya Eyes-ittifak gözetimine tabi olmakla kalmaz, aynı zamanda harici kullanıcı veri taleplerine uyulmamasıyla da ün kazanır.

Özellikler açısından CyberGhost en üst düzey şifreleme ve güvenlik sunar, P2P için çok iyi çalışır ve ABD Netflix’in ve BBC’nin iPlayer, Hulu ve MYTF1 gibi diğer büyük akış sitelerinin kilidini açar.

Ayrıca, sektör lideri 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelen ucuz bir hizmettir.

Sonuç olarak, CyberGhost Fransa için mükemmel bir VPN.

Artıları
 • Maksimum gizlilik için sıfır günlük kaydı
 • 90 ülkede 7100’den fazla sunucuyla mükemmel sunucu dağıtımı
 • Çok yüksek bağlantı hızları
 • ABD Netflix ve BBC iPlayer ile çalışır
 • P2P torrentine izin verir
 • 45 günlük uzun para iade garantisi
Eksileri
 • Şüpheli itibara sahip ana şirket
 • Katlanmış manuel OpenVPN kurulumu
 • Çin’den çalışmıyor

2. PureVPN

PureVPN logosu

PureVPN, Fransa için kullanılacak en iyi VPN’ler listesinde.

Akış hizmetlerinin engelini kaldırma konusundaki esrarengiz yeteneklerinin dışında, PureVPN’in şöhret için büyük iddiası büyük sunucu ağlarıdır – 131 ülkede 160 yere yayılıyor.

İki sunucu arasında bölünmüş toplam 42 sunucu Fransa’nın içinde.

Bu sayılar PureVPN’e benzersiz bir küresel erişim ve Fransız topraklarında büyük bir varlık sağlar. Ayrıca, sunucu performansını da unutmayalım, bu da alabileceğiniz en iyiler arasında.

Gizlilik dostu bir konuma dayanan PureVPN, bağımsız olarak doğrulanmış bir günlük sağlayıcısı değildir.

Ayrıca son teknoloji şifrelemeyi kullanırlar ve hem bölünmüş tünel açma hem de öldürme anahtarı özelliklerini içerirler.

Müşterileri geniş cihaz desteği ile gelir ve 50’den fazla farklı platformda kullanılabilir.

PureVPN’in fiyatı en düşük fiyatlardan biridir ve 31 günlük para iade garantisi ile hepsini test etmek için bolca zamanınız olur.

Artıları
 • Mükemmel hızlar
 • Büyük sunucu ağı (131 ülke)
 • Netflix, iPlayer ve diğer 70’den fazla akış hizmetinin engelini kaldırır
 • 50’den fazla cihaz ve platformla uyumlu
 • Bağımsız olarak doğrulanmış sıfır günlük VPN sağlayıcısı
 • Özel IP seçeneği
 • Büyük bir değer
Eksileri
 • Uygulamalar biraz daha lehçe kullanabilir
 • Bazı kesintili bağlantı sorunları

3. Surfshark

Surfshark logosu

Bugünlerde kişisel favorilerimden biri olan Surfshark, Fransa için bir başka mükemmel VPN tercihidir.

Biraz daha küçük bir sunucu listesine sahipken, 63 ülkede (elbette Fransa dahil) 1040’tan fazla sunucuya sahip olsalar da, büyük bir hızla hızlarını telafi ediyorlar..

Sıfır günlük VPN olan Surfshark, İngiliz Virgin Adaları’nda faaliyet gösteriyor. İsme rağmen, yargı yetkisi İngiltere veya müttefiklerinin gözetimine tabi değildir..

Temiz ve sezgisel müşteri özelliklerle birlikte gelir.

Bir reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici, çift bir VPN kurulumu ve bölünmüş tünelleme gibi şeyleri içerir. Ve Surfshark incelememi ele aldığımda, bu da yüzeyi zorlukla çiziyor.

Hizmet, coğrafi olarak engellenen içerikle çok iyi çalışıyor ve sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantıya bile izin veriliyor – diğer üst düzey VPN sağlayıcılarının yapmadığı bir şey.

Oh, ve diğer üst düzey VPN’lerin eşleşemeyeceği bir şey daha Surfshark’ın fiyatı. Bu listedeki en ucuz sağlayıcı.

Artıları
 • Günlük kaydı olmadan mükemmel gizlilik ve güvenlik
 • Mükemmel sunucu performansı
 • Netflix, BBC ve diğerlerinin engellemesini kaldırır
 • Kullanımı kolay istemci
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Torrenting desteği
 • Ucuz
Eksileri
 • Birkaç konumda tutarsız hız
 • Oldukça yavaş müşteri desteği

4. NordVPN

NordVPN logosu

VPN dünyasında, az sayıda şirket NordVPN kadar iyi bilinir ve saygı görür.

Sadece Fransa’da 247 sunucu ile 58 ülkede 5645 sunucudan oluşan devasa bir sunucu ağı işletiyorlar.

Şirket, dünyanın en iyi gizlilik yargısı olan Panama’da faaliyet gösteriyor. NordVPN ayrıca kayıt tutmayan bir sağlayıcıdır, kapsamlı bir üçüncü taraf denetimiyle desteklediklerini iddia eder.

Güvenlik açısından NordVPN birinci sınıf.

Mükemmel protokol ve şifreleme standardı eşleştirmelerinin yanı sıra, çift VPN ve VPN ile Tor ağını birleştirme yeteneği gibi yararlı gizlilik özellikleri de sağlarlar..

Biraz pahalı olmasına rağmen (kuponlarından birini kullandığınızdan emin olun), NordVPN şüphesiz Fransa için en iyi VPN’lerden biridir.

Güvenilirlik, altyapı, sunucu hızları ve diğer birkaç sağlayıcının eşleşebileceği kalite ile birlikte gelir.

Ve NordVPN’in Netflix’in engellemesini kaldırdığını ve coğrafi olarak engellenen diğer tüm içeriklerin yoluna koyabildiğinden bahsetmiş miydim??

Artıları
 • Sıfır günlük kaydı ile mükemmel gizlilik
 • Büyük (ve sürekli büyüyen) sunucu ağı
 • İyi bağlantı performansı
 • Özel sunucular (çift VPN, gizlenmiş ve VPN üzerinden Tor dahil)
 • Temiz, kullanımı kolay istemci
 • Netflix ve diğer akış hizmetlerinin çoğuyla çalışır
 • Torrenting ve P2P’e izin verir
 • Özel IP adresleri sunar
Eksileri
 • Ayrı tünelleme özelliği yok
 • Kısa vadeli planlarda biraz pahalı

5. ExpressVPN

ExpressVPN logosu

ExpressVPN başka bir mükemmel seçimdir ve hem Fransa’da hem de yurtdışında çok iyi çalışır.

Şirket 95 ülkede 3000’den fazla sunucudan oluşan iyi bir ağ işletiyor.

Fransa’da sadece 3 sunucunun nispeten az yer kaplamasına rağmen, bu donanımın kalitesi sektördeki en iyiler arasında.

Merkezi İngiliz Virgin Adaları’nda – gizlilik avantajlarının bol olduğu bir yetki alanı – ExpressVPN’in katı bir kayıt tutmama politikası var.

Uygulama rafine ve kullanımı kolay, ancak yine de özelliklerle dolu.

Bir öldürme anahtarı, şifreleme ve protokol ayarları ve bölünmüş tünelleme gibi gelişmiş işlevsellik var, ancak ihtiyacınız olduğunda ve ihtiyacınız olduğunda düzgün bir şekilde sıkışmış.

ExpressVPN ayrıca Fransız ve uluslararası coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmada mükemmeldir ve mükemmel sunucu hızları sayesinde dosya paylaşımı için mükemmel bir seçimdir.

Müşteri desteği de hiçbiri ikinci.

ExpressVPN biraz pahalı olsa da – satışlarından faydalanırsanız çok daha ucuz olsa da – hizmet her kuruşa değer.

Artıları
 • Zengin özelliklere sahip ve sezgisel bir istemci
 • Güçlü arka uç teknolojisi
 • Çok sayıda sunucu ve sunucu konumu
 • Hızlı ve tutarlı bağlantı hızları
 • ABD Netflix ile çalışır
 • Birinci sınıf müşteri desteği
Eksileri
 • Bazı toplu kayıtlar
 • En ucuz değil

Fransız VPN Nasıl Alabilirsiniz

Artık Fransa için iyi bir VPN’i nasıl bulacağınızı ve düşünebileceğiniz birkaç öneri olduğunu biliyorsunuz.

Fransız VPN’inizi çalışır hale getirmek için izlenmesi kolay adımlar.

 1. En iyi gizlilik, performans ve çok sayıda Fransız ve uluslararası sunucuya sahip en iyi VPN hizmetini seçin.
 2. Sağlayıcının web sitesine gidin ve kaydolun.
 3. Sağlayıcının VPN uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin.
 4. VPN istemcisini başlatın, bir Fransız sunucu seçin ve bağlanın.

Fransa’da En İyi VPN Hızları Nasıl Alınır

Fransa’da bir VPN kullanırken mümkün olan en iyi bağlantı hızını elde etmek için, coğrafi olarak olabildiğince yakın olan bir sunucuya bağlanın. Bu, verilerinizin gitmesi gereken mesafeyi en aza indirir ve kötü ağ koşullarına girme olasılığını azaltır..

Örneğin, biraz ekstra gizlilik için bir VPN kullanmak istiyorsanız ve Paris’in hemen dışındaysanız, Paris’te bir Fransız sunucu seçmek idealdir. Diyelim ki, İzlanda’ya bağlanma.

Ve Fransa’dan Amerikan Netflix’i yayınlamaya çalışıyorsanız, ABD’nin doğu kıyısında bir sunucu seçin. Los Angeles’a bağlanmak, verilerinizin yolculuğuna gereksiz yere binlerce kilometre ekler.

Bununla birlikte, ideal koşullarda bile, bir VPN’nin internet bağlantınızı yavaşlatacağını fark etmelisiniz. Çok fazla olmamalı, ancak normal bağlantınızla aynı hızlara asla ulaşamayacaksınız.

Yakın bir sunucu seçiyorsanız ve performansı makul olmayan derecede yavaş bulursanız – bu olabilir – VPN hızınızı artırmaya çalışmak için birkaç şey var.

Bir VPN, ISS azaltma veya diğer benzer kısıtlamalardan kaynaklanmadığı sürece, önceden var olan herhangi bir İnternet bağlantısını veya hız sorununu çözemez.

Fransa için Ücretsiz VPN Kullanma

Fransa’da ücretsiz VPN erişimi sunan birçok hizmetten birini denemek isteyebilirsiniz. Sonuçta, çoğu sağlayıcı – ve aslında bu sayfada listelediğim her biri – maliyet.

Sana karşı şiddetle tavsiye ediyorum.

“Ücretsiz Fransız VPN’si” denilen şey kullanmak neredeyse her zaman riskli bir harekettir. Birçoğu gizlilik ve güvenlik sorunları ile doludur. Diğerleri, reklam enjeksiyonu ve verilerinizi üçüncü taraflara satma gibi kabataslak uygulamalara başvurur.

Ücretli VPN’lerle karşılaştırıldığında, ücretsiz hizmetler de genellikle yavaş, güvenilmez ve bant genişliği kısıtlamalarına tabidir.

Dürüst olmak gerekirse, Fransız ISS’nize ve en başta kaçınmaya çalıştığınız hükümet gözetimine güvenmekten daha iyisiniz – en azından internet bağlantınız biraz güvenli ve hızlı olacaktır.

Sonuç

Fransa’da VPN kullanmanın birçok nedeni vardır. Acımasız veri toplama ve gözetimine karşı koruma sağlamak veya telif hakkı trollerinin yasal baş ağrısına neden olmasını önlemek için.

Veya yalnızca farklı bir ülkeyle sınırlı içeriğin engelini kaldırmak ve keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz.

Nedeni ne olursa olsun, artık Fransa için bir VPN’de neyi arayacağınızı biliyorsunuz. Ve hatta bir başlangıç ​​noktası olarak kullanmak için en iyi sağlayıcıların bir listesi var – bunların çoğu da büyük indirimler sunuyor.

Yani gecikme. Hepimizin hak ettiği çevrimiçi özgürlüğü ve gizliliği elde edin. VPN kullanmaya başlayın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:
 • En İyi Genel VPN Hizmetleri
 • En İyi Günlük Yok VPN’leri
 • Netflix için En İyi VPN’ler
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map