Geriausi „Netflix“ (2020 m.) VPN

„netflix“ logotipasJei esate „Netflix“ gerbėjas ir jų didžiulis TV laidų ir filmų katalogas, galbūt šiek tiek nuliūdote sužinoję, kad keliaudami negalite pasiekti savo mėgstamiausiųjų.


Tai yra tiesa net jei savo šalyje turite teisėtą sąskaitą kad jūs mokate gerus pinigus, kad galėtumėte prieiti.

Kaltė priklauso ne pačiam „Netflix“. Taip yra dėl sudėtingos licencijavimo sutarčių, sudarytų tarp žiniasklaidos autorių teisių savininkų ir konkrečių šalių, sistemos, dėl kurių tam tikras įmonės katalogo turinys tose vietose tampa geografiškai blokuojamas. Tokiose šalyse kaip Kinija žiniasklaidos žiūrėjimo platforma yra visiškai uždrausta.

Daugelis žmonių bando išvengti uždrausto ar apriboto turinio geografinio blokavimo naudodamiesi tarpiniu serveriu, kad užmaskuotų savo vietą. Tarpiniai serveriai slepia jūsų IP adresą, kai naudojatės internetu, bet to nepakanka. Norint iš tiesų veiksmingos privatumo kontrolės ir prieigos, reikia tvirtesnės apsaugos.

Koks skirtumas?

Tarpiniai serveriai yra puikūs, jei jums reikia slėpti savo adresą atliekant įprastą IP mainų procesą, tačiau tai tikrai viskas. Jie taip pat sukonfigūruoti pagal programas, o ne visos sistemos pagrindu. Nėra šifravimo, saugos, apsaugos nuo DNS nutekėjimo ar kitų privatumo valdiklių. Už tai jūs reikia virtualiojo privataus tinklo (VPN).

„vpn vs proxy“

VPN užmaskuos visą jūsų identifikavimo informaciją ir veiklą bet kuriame įrenginyje, prijungtame per serverį. Jie gali būti sukonfigūruoti darbui su jūsų operacine sistema ar maršrutizatoriumi, užfiksuojant ir pakeitus bet kokią interneto veiklą tame tinkle ir pasirodžius, kad jūsų IP adresas kilęs iš kitos vietos.

Naudodami stiprų, geriausiai vertinamą VPN tiekėją, sukursite saugų tunelį tarp DNS paslaugų ir jūsų, kuris yra labai užšifruotas nuo šnipų, įsilaužėlių ir platformų, tokių kaip „Netflix“..

Tai nėra tik geografinės blokavimo problemos sprendimas. Tai taip pat apsaugo jus nuo teisinių pasekmių, apeinant vyriausybės ir įmonių cenzūrą, ir sustabdo DNS nutekėjimą, kuris gali sukelti tapatybės vagystes, sesijų užgrobimą ir šnipinėjimo programų infekcijas.

Kadangi VPN sunaudoja tinklo išteklius ir pralaidumą, daug kur ribojama jungiamumas, greitis ir pralaidumas. Štai kodėl mes nerekomenduojame naudoti nemokamų VPT.

Jie ne tik riboja pralaidumą ir užmezga ryšį, bet ir dažnai saugo jūsų buvimo vietos, informacijos ir veiklos žurnalus. Kai kurie netgi parduoda šią informaciją trečiosioms šalims.

Galbūt rasite keletą teisėtų paslaugų teikėjų, siūlančių „nemokamas“ paslaugas, tačiau visi jie tai daro naudodamiesi nemokamais bandomaisiais, o ne visiškai nemokamais paketais. Peržiūrėkite šį geriausių nemokamų VPN paslaugų, kurios neparduoda jūsų reklamuotojams, sąrašą.

Koks yra geriausias „Netflix“ VPN?

Kadangi VPN slepia jūsų buvimo vietą, galite pasiekti turinį iš bet kurios pasaulio vietos. Šalis, kurioje yra didžiausias „Netflix“ katalogas, yra Japonija, po jos eina JAV; Kanada yra trečia.

Norėdami rasti geriausią „Netflix“ VPN 2020 m., Nereikia pasikliauti senomis naujienomis ar šališkais sąrašais. Kibernetinėje erdvėje viskas greitai keičiasi, todėl griežtai stengiamės ir reguliariai išbandome VPN paslaugas stengdamiesi suteikti jums naujausią informaciją apie prieigą prie populiarios vaizdo transliacijos platformos ir paslaugos.

„vpn“ skirtas „netflix“

Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

 • Kainos ir paslaugų santykis
 • Serverių skaičius ir vietos
 • Viskas įskaičiuota be žurnalo politika
 • „Netflix“ prieiga
 • Pakankamas greitis ir pralaidumas palaikant HD turinio srautą
 • Reaktyvus techninis palaikymas
 • Kelių įrenginių palaikymas

Toliau pateikiame šešių bendrovių, teikiančių geriausią prieigą prie „Netflix“, sąrašą.

1. „NordVPN“ – visiška „Netflix Access“ + „SmartPlay“ technologija

„nordvpn“ logotipas min

Tai yra pirmasis pasirinkimas, tačiau atkreipkite dėmesį, kad skirtumai tarp „NordVPN“ ir „ExpressVPN“ yra beveik nereikšmingi; vienas kraštas atskirtas tik su keliomis funkcijomis. „Nord“ turi raumenis, kad suteiktų greitą ryšį, tačiau jis ateina gana nenuosekliai.

Vienu greičio bandymu iš Europos į serverį JAV buvo galima atsisiųsti tik 3,87 mbps spartą. Kitas prisijungė prie šiek tiek daugiau nei 65 Mbps, o dar vienas užregistravo daugiau kaip 100 Mbps. Bendrovė įsikūrusi Panamoje ir turi daugiau nei 5000 serverių, esančių 60 šalių. Taip pat galite įsigyti specialių IP adresų ir specialių jungčių.

Argumentai už:

 • Gera vertė
 • Palaiko iki šešių įrenginių
 • Skelbimų blokavimo funkcija
 • Taip pat suderinamas su dvigubais ir „Tor-over-VPN“ serveriais
 • 245/7365 tiesioginio pokalbio palaikymas

Minusai:

 • Nevienodas serverių platformų greitis
 • Didelė nuolaida galioja tik sudarius ilgalaikę sutartį

Kaip minėta, jie siūlo daug funkcijų ir funkcijų, įskaitant visas svarbiausias neprisijungimo politika ir patogi vartotojui sąsaja. Kitos privilegijos apima jungtį iki šešių įrenginių, apsaugą nuo DNS nuotėkio ir skelbimų blokavimą.

„NordVPN“ laimi iš jų savininkų „SmartPlay“ technologija tai suteikia galimybę daugumai iš 5000 serverių lengvai transliuoti „Netflix“ ir daugiau nei šimtą kitų srautinių svetainių.

Su „Nord“ galite sudaryti trejų metų sutartį, kuri sumažins jūsų išlaidas iki 2,99 USD per mėnesį. Jie taip pat siūlo pinigų grąžinimo garantiją ir kitus kainų planus tiems, kurie nenori ilgalaikių įsipareigojimų.

Mėnesinis įmokos mokestis yra 11,95 USD per mėnesį arba jūs galite pasirašyti vienerių ar dvejų metų sutartį atitinkamai 6,99 arba 3,99 USD. Visi, išskyrus mėnesio planą, iš anksto gali būti apmokestinami kreditine kortele, „Amazon“ užmokesčiu arba kriptovaliuta.

nordvpn_plan

Ilgą laiką „ExpressVPN“ buvo vienintelis tikras varžovas „NordVPN“. Atėjo naujas amžius ir naujas vaikinas aplink šias dalis demonstruoja tikrą pažadą. Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ mūsų išsamioje paslaugos apžvalgoje.

2. „Surfshark“ – „Netflix“ + „Speed ​​+ Security“

„surfshark“ logotipas

„Surfshark“ nusprendė mesti savo skrybėlę į žiedą ir mums patinka tai, ką matome. Yra net galimybė, kad ateityje jie gali nuversti „NordVPN“.

Vieta yra nepaprastai svarbi kalbant apie „Netflix“ žiūrėjimą. „Surfshark“ parduotuvė yra Britanijos Mergelių salos. Salos sukūrė buvimo reputaciją geriausia vieta VPN paleisti.

Puikus „Surfshark“ dalykas yra tai, kad jis tiesiog veikia visais aspektais, kaip turėtų veikti VPT. Už ilgalaikes sutartis galite mokėti 1,99 USD per mėnesį. Panašu, kad už tokią kainą gausite VPT nemokamai.

Kitas didelis dalykas, kurį verta paminėti, kadangi jie yra tokie nauji, jie taip pat auga ypač greitai. Nauji serveriai iškyla visą laiką, o šiuo metu įmonė turi daugiau nei 800 serverių daugiau nei 50 šalių.

Argumentai už:

 • Geriausias srautinio perdavimo protokolas
 • Gali torrent ir P2P dalis
 • Nėra rąstų
 • Neribota visko
 • Įsikūręs Britanijos Mergelių salose
 • Geriausias prieinamas saugumas ir šifravimas

Minusai:

 • Kai kurie serveriai nėra stabilūs
 • Serverių bazė vis dar turi augti

Vienas iš mūsų mėgstamiausių dalykų apie „Surfshark“ yra tai, kad jis suteikia jums galimybę Prijunkite tiek prietaisų, kiek norite. Žiūrint „Netflix“, tai svarbu. Galbūt norėsite žiūrėti „Netflix“ išmaniajame televizoriuje naršydami internete savo kompiuteryje ir telefone. Jūsų šeimos narys taip pat gali tą patį dalyką daryti viršuje.

Kitas fantastiškas „Surfshark“ dalykas yra jo suderinamumas su daugeliu operacinių sistemų ir įrenginių. „Surfshark“ veikia su „Windows“, „macOS“, „Android“, „Apple“, „Linux“, „FireTV“, „AppleTV“, „Xbox“, „Playstation“ ir maršrutizatoriais. Nesvarbu, kuriame įrenginyje norite transliuoti „Netflix“, „Surfshark“ tai leis. 

Pagalba klientams teikiama įvairiomis kalbomis toms, kurioms reikia pagalbos. „Surfshark“ taip pat teikia tiesioginį palaikymą el. Paštu, tačiau tam nėra daug naudos, nes jų tiesioginių pokalbių operatoriai reaguoja gana greitai. „Surfshark“ pagalba klientams nėra reikalinga, tačiau jei turite klausimų, jų žinių bazė yra naudinga ir greičiausiai galės atsakyti į bet kurį jūsų klausimą. 

Taikant aukščiau minėtą kainodarą, lengvai galima racionaliai pridėti du dolerius per mėnesį už VPN. Jei esate aistringas „Netflix“ vartotojas, praleisite daugybę turinio, pasiekiamo kitose šalyse.

Įsivaizduokite, kad „Netflix“ padidino kainą dviem doleriais per mėnesį, kad galėtų pasiekti kiekvienos šalies turinio biblioteką. Jūs sumokėtumėte tuos papildomus du dolerius 10 iš 10 kartų. Užuot mokėję „Netflix“, jūs tiesiog mokate „Surfshark“ už VPN.

„Surfshark“ kainos

Perskaitykite mūsų išsamią „Surfshark“ VPN apžvalgą.

3. „ExpressVPN“ – puiki prieiga prie „Netflix“ + maksimalus greitis

„expressvpn“ logotipas min

„ExpressVPN“ metų metus buvo vienintelis varžovas „NordVPN“. Bet kur mirksi „NordVPN“, ten, kur „ExpressVPN“ tiesiog šviečia. Yra 2 pagrindinės priežastys, kodėl „ExpressVPN“ visada buvo laikomas vienu geriausių VPN šiandien:

 1. Tai veikia „Netflix“ srautiniu būdu per bandymą.
 2. Tai greitis, kurio jums reikia norint žiūrėti aukštos kokybės HD raišką.

Kompanija yra kilusi iš Britanijos Mergelių salų, tačiau ji neišvengia JK griežtų įstatymų, reglamentuojančių šnipinėjimą. Vidutinis atsisiuntimo greitis, naudojant pradinį scenarijų 100mbps ir palyginus šešis serverius įvairiose vietose visoje Europoje ir JAV, yra 87,67..

Tai nesikeičia, nesvarbu, kiek esate nuo serverio. Platforma taip pat yra patikima, turi patogią sąsają ir karinio lygio šifravimo standartus. Jie taip pat laikosi griežtos principo „neprisijungti“.

Argumentai už:

 • 24/7/365 techninis palaikymas per tiesioginį pokalbį
 • Padalinta tuneliavimo funkcija, skirta sujungti skirtingas operacines sistemas, įrenginius ar maršrutizatorius.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai:

 • Brangiau nei kiti teikėjai
 • Apribotas trim vienu metu vykstančiais jungimais

„Express“ taip pat teikia abonentams: aukštas sujungiamumo laipsnis. Jų tinkle yra daugiau nei 3000 serverių, kuriuos galima naudoti norint atblokuoti „Netflix“ sąrašus Amerikoje ir Kanadoje, taip pat ne angliškai kalbančiose šalyse.

Naudodami jų „MediaStreamer“ funkciją, galite konvertuoti „ExpressVPN“ į intelektualiąją DNS paslaugą, veikiančią tiesiogiai jūsų išmaniajame televizoriuje. Tai funkcija, kurios negalima pasiekti per daugelį VPN paslaugų. Jį palaiko dauguma operacinių sistemų, įskaitant „Windows“, MAC, „Linux“, „Android“ ir „iOS“, ir kiekvienoje prenumeratoje galite naudoti iki trijų vienu metu veikiančių jungčių..

„expressvpn netflix“ prisijungimas

Techninė pagalba teikiama visą parą, Ištisus metus tiesioginiuose pokalbiuose, o svetainę galima žiūrėti daugiau nei 20 kalbų. Jų svetainėje taip pat yra sąrankos instrukcijos ir kita naudinga informacija bei funkcijos. Bendrovė siūlo nemokamą bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„Express“ siūlo mėnesio įmokos planą už 12,99 USD per mėnesį arba galite įsigyti abonementą šešių ar 12 mėnesių laikotarpiui. 12 mėnesių planas yra geriausias pasiūlymas. Tai sudaro 6,67 USD per mėnesį, už jį atsiskaitant kasmet, pridedant tris mėnesius nemokamai, taigi pagal šį planą iš viso 15 mėnesių.

Šešių mėnesių prenumerata yra 9,99 USD per mėnesį, mokama kas dvejus metus. Mokėti galite naudodamiesi „PayPal“, kreditine kortele ar „Bitcoin“. Norėdami sužinoti daugiau apie šias ir daugiau mokėjimo galimybių, skaitykite „ExpressVPN“ apžvalgą.

4. „VyprVPN“ – gera „Netflix“ prieiga + padorus greitis

vyprvpn logotipas min

„VyprVPN“ veikia beveik ketvirta, tačiau tai tikriausiai viena saugiausių iš visų išbandytų platformų. Tai daugiausia lemia jų patentuotas „Chameleon“ protokolas, kuris kovoja su VPN blokavimu ir pasižymi puikiomis šifravimo galimybėmis.

Šveicarijos bendrovė taip pat valdo ir valdo visus savo serverius, kurių skaičius viršija 700. Tinklas turi apie 200 000 IP adresų, o tai sumažina riziką, kad „Netflix“ užblokuos jūsų..

Argumentai už:

 • Pažangus saugumas
 • Savarankiškai priklausė ir valdė
 • Pritaikymo ypatybės

Minusai:

 • Mažiau serverių nei kiti teikėjai
 • „Chameleon“ nėra su pagrindiniu planu
 • Nėra mokėjimo kriptovaliuta galimybės
 • Trūksta kitų platformų greičio

Tai, ko labiausiai trūksta šiam tinklui, yra greitis. Keliuose greičio bandymuose, esančiuose arčiausiai serverio, esančio bandymų vietoje, greičiai buvo užregistruoti atitinkamai kaip 27,02 mbps ir 29,06 mbps. Kiek tai susiję su funkcionalumu, „Vypr“ siūlo keletą lengvai naudojamų programų, taip pat ryšį su JK ir JAV „Netflix“, HD srautinį ryšį ir apsaugą nuo DNS / IP..

Yra du mokėjimo planai: pagrindinis ir priemoka, prieinami kaip mėnesio arba metinė sutartis. Prieš įsipareigodama, įmonė siūlo trijų dienų nemokamą bandomąją versiją.

Pagrindinis mėnesinis įkainis yra 9,95 USD ir apima iki trijų įrenginių jungčių; per metus, ši norma sumažėja iki 3,75 USD per mėnesį. Aukščiausios kokybės paslauga yra 5,00 USD per mėnesį arba 12,95 USD per mėnesį, atsižvelgiant į tai, ar mokate kas mėnesį, ar perkate metinę sutartį. Ši paslauga palaiko iki penkių įrenginių, taip pat kartu su debesų saugykla. Mokėjimo galimybės yra kreditinė kortelė arba „PayPal“.

vyprvpn kainodara

5. „CyberGhost“ – padorus „Netflix Access“ + padorus greitis

„cyberghost“ vpn logotipas min

Šis VPN yra tikras ir tinkamas tiems, kurie mėgsta padidintą saugumą ir vertę. Buvo laikas, kai potencialiems klientams kilo abejonių dėl jo galimybių dėl santykinai mažų kainų, tačiau protas greitai keičiasi. Įdiegimas užtrunka tik keletą minučių, o lengva sąsaja sukuria seklią mokymosi kreivę, kai reikia naudoti VPN.

Galite pereiti per mygtukų skydą, pažymėtą „Ką jūs norite padaryti šiandien?“ Čia rasite kelis išskleidžiamuosius meniu, kad pasirinktumėte savo tikslą ne tik pagal kiekvieną pagrindinę parinktį, pavyzdžiui, torrenting arba žiūrėti srautinį turinį iš konkrečių platformų, vieną, skirtą prisijungimo ir naudojimo tinkinimo funkcijoms, atnaujinimo raktą ir sudėtingesnes funkcijas..

Argumentai už:

 • Galimas nemokamas bandomasis laikotarpis
 • Paprasta vartotojo sąsaja
 • Neribotas pralaidumas ir srautas
 • Iki penkių jungčių vienu metu
 • Stiprus saugumas
 • Priima kriptovaliutą

Minusai:

 • Ribotas klientų aptarnavimo prieinamumas
 • Kai kurie serveriai veikia labai lėtai

Kiek tai yra prieiga, „CyberGhost“ siūlo vartotojams 2770 serverių, išsidėsčiusių 60 skirtingų šalių, 462 iš jų yra JAV, o serveriams ar duomenims nėra ribojama ar ribojama. Tai palaiko MAC, Windows, Linux, Android ir iOS. Ši paslauga taip pat labai patikima.

Greitis nėra toks greitas kaip srautinio turinio transliavimas be VPN, tačiau jis yra daug saugesnis. Komplekte taip pat yra nemokami „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių papildiniai, kad vartotojai, turintys užblokuoto interneto turinį, vis tiek galėtų gauti prieigą, o „Netflix“ yra draugiška. „CyberGhost“ leidžia iki penkių tuo pačiu metu prisijungti prie kiekvienos paskyros.

„CyberGhost“ siūlo mėnesinę mokamą paslaugą, taip pat metines ir dvejų metų sutartis. Kainos yra atitinkamai 12,99 USD, 5,99 USD arba 3,69 USD, o sutarties pasirinkimo sandoriai yra apmokami iš anksto.

Jie taip pat siūlo pagrindinę ar aukščiausios kokybės paslaugą. Mokėti galima kreditine kortele, „PayPal“ arba kriptovaliuta. Galite gauti septynių dienų nemokamą bandomąją versiją, ir jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„CyberGhost“ kainodara

Ši paslauga veikė naudojant „OpenVPN“ protokolą, turintiems galimybę pažengusiems vartotojams perjungti į PPTP arba L2TP naudojant „IPsec“. Kadangi įmonė veikia ne Bukarešte, Rumunijoje, tiesioginiai pokalbiai galimi tik Rytų Europos darbo valandomis.

Tai reiškia, kad galite juos pasiekti tik pirmadienį – penktadienį, nuo 8 iki 15 val., Tai yra maždaug septynios valandos anksčiau nei JAV rytiniu dienos laiku. Nuo to laiko, kai 2014 m. Buvo uždarytas jų vartotojų forumas, taip pat nėra bendraamžių palaikymo. Jūs pateikiate pagalbos tarnybos bilietą naudodamiesi jų kontaktine forma ir laukiate, kol gaus.

6. „Trust.Zone“ – tinkama „Netflix Access“ + ribotas funkcionalumas

pasitikėjimo zonos logotipas min

„Trust.Zone“, pristatyta 2014 m., Yra viena iš naujesnių VPN paslaugų, tačiau tai greitai įgauna saugumo ir patikimų ryšių reputaciją. Bendrovė veikia iš Seišelių prekės pavadinimu „Trusted Solutions, Ltd“, todėl jos nesaisto ribojantys įstatymai, reglamentuojantys VPN paslaugas ar duomenų saugojimą kitose šalyse.

Jis palaiko „Windows“, MAC, „Linux“, „Android“ ir „iOS“, tačiau jame nėra daug programų ar papildomų funkcijų; vienintelė programa yra atskira „Windows“ vartotojams. Svarbiausia, ne saugumo priemonė, žudymo jungiklis, yra kartu su paslauga.

Argumentai už:

 • Palaiko P2P failų mainus
 • Viskas įskaičiuota be žurnalo politika
 • Patikimos jungtys
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Nemokamas bandymas

Minusai:

 • Mažiau serverių ir vietų nei kituose VPN
 • Trūksta papildomų funkcijų ir tinkinimo parinkčių
 • Lėtesnis greitis nei kitų paslaugų teikėjų
 • Nėra tiesioginio palaikymo

Nors ji turi serverius daugelyje didžiųjų miestų, ji pasiekiama tik iki 131 serverių 32 šalyse. Spartos vidurkis yra apie 65 Mbps, išskyrus Azijos serverius, kurie retai pasiekdavo didesnį nei 20 Mbps greitį.

„Trust.Zone“ yra suderinamas su visais maršrutizatoriais, veikiančiais naudojant „OpenVPN“ protokolą arba L2TP / IPSec VPN klientą, ir jį galima sukonfigūruoti rankiniu būdu paleisti tiesiai per jūsų maršrutizatorių. „Netflix“ turinio srautinis perdavimas yra tinkamas, o failai yra gana patikimi, tačiau ne taip greita ar plačia prieiga kaip kitiems VPN..

Viena didelė premija yra trijų dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, gautas naudojant 1 GB duomenų perdavimo ir prieigą prie 110 vietų. Kai nuspręsite užsiprenumeruoti, gausite 10 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Deja, klientų aptarnavimą galima gauti tik susisiekus su forma. Prenumeratos teikiamos kaip mėnesinė įmokų mokėjimo sistema ir sudarant metinę ar dvejų metų sutartį.

Mėnesinė ir metinė sutartys leidžia jungtis iki trijų vienu metu, tačiau dvejų metų sutartis leidžia iki penkių. Kainos yra 8,99 USD per mėnesį, išrašomos kas mėnesį, arba 3,33 USD ir 2,89 USD už metines ar dvejų metų sutartis, iš anksto apmokestinamos.

„Trustzone“ kainodara

7. „TorGuard“ – tinkama „Netflix Access“ + puiki „Torrenting“

„torguard“ logotipo mažiausias dydis

Tai yra pasirinkimas tiems, kurie vertina anonimiškumą dėl atrankos. Šis teikėjas turi mažiau serverių ir vietų nei kiti, tačiau jų turimi ryšiai yra labai saugūs; tai yra Puikiai tinka P2P transliacijos platformoms ir torrenting.

VPT galima įsigyti 50 šalių, o jų dispozicijoje yra 5000 serverių. „TorGuard“ taip pat siūlo specialius IP adresus, o tai reiškia, kad jūsų „Netflix“ peržiūra greičiausiai nepateiks jūsų į juodąjį sąrašą.

Argumentai už:

 • Greitas sujungimas
 • Atblokuoja „Netflix America“
 • TSL ir 256 bitų šifravimas
 • Daug pritaikymo funkcijų ir priedų

Minusai:

 • Ne naujovėms
 • Nepatogiai atrodanti, pasenusi vartotojo sąsaja
 • Nuolaida galioja tik tuo atveju, jei mokate su kriptovaliuta

Ši paslauga suteikia greitą ryšį ne daugiau kaip penkiems įrenginiams vienoje paskyroje ir jie laikosi a griežta politika be žurnalo. Vidutinis greitis yra apie 45 Mbps, tačiau jis stabilus visuose jų serveriuose.

Tai palaiko visas pagrindines operacines sistemas, įskaitant „Microsoft“, „Apple“ ir „Linux“ įrenginius, ir ją galima sukonfigūruoti taip, kad ji veiktų tiesiogiai per savo maršrutizatorių.

Kainos nustatomos kas mėnesį, kas ketvirtį, kas dvejus metus arba per metus. Prenumeratos kaina yra 9,99 USD per mėnesį, 19,99 USD per ketvirtį, 29,99 USD kas šešis mėnesius arba 59,99 USD per metus.

Pagalba klientams teikiama 24/7/365 per tiesioginius pokalbius arba nemokamus skambučius. Naudojant „Bitcoin“ ar kitas kriptovaliutas yra 10 procentų nuolaidų, tačiau jos taip pat priima „PayPal“ ir pagrindines kredito korteles..

„TorGuard“ kainodara

Apeinant „Netflix“ tarpinio serverio klaidą

„Netflix“ turi pačias moderniausias geografinio blokavimo galimybes ir VPN aptikimo programinę įrangą. Tai nereiškia, kad jo negalima apeiti; tai tik apsunkina.

Svarbiausia yra nuosekliai nenaudoti jokios konkrečios vietos. Kai tik „Netflix“ aptiks neįprastą srautą, generuojamą iš vieno IP adreso, jis pridės tą adresą į savo juodąjį sąrašą.

„netflix“ transliacijos klaida

Norėdami išvengti šios „Netflix“ tarpinio serverio klaidos, suraskite dabartinį VPN tiekėją, prie kurio galima prijungti „Netflix“, tokį, kokį mes išbandėme, ir dažnai keičiame serverio vietas. Tai reiškia, kad jūsų VPN taip pat turėtų turėti daug galimų serverių.

DUK apie VPN ir „Netflix“ naudojimą

Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas. Jei norite praleisti išsamią informaciją ir tiesiog gauti atsakymus į įprastus klausimus apie „Netflix“ ir VPN, čia jie yra.

Kl .: naudojate VPN norėdami žiūrėti, ar „Netflix“ yra neteisėtas?

A: Žiūrėti „Netflix“ per VPN nėra techniškai nelegalu, tačiau bendrovė nurodo, kad toks žiūrėjimas yra jų TOS pažeidimas. Taip yra dėl licencijavimo susitarimų tarp atskirų turinio kūrėjų ir vietovių. „Netflix“ priklauso tik teisės į jų pačių originalų programų sudarymą, tačiau teises retransliuoti kai kuriuos filmus ar TV laidas suteikia sąlygiškai tas, kuris yra teisėtas to turinio savininkas.

Pvz., Galbūt galėsite žiūrėti tam tikrą televizijos serialą ar Holivudo filmą Kanadoje, tačiau tos TV laidos ar filmo prodiuseriai gali neturėti susitarimo su Paryžiaus ar Stambulo žiniasklaidos platformomis jį transliuoti. Todėl žiūrovai, turintys „Netflix“ paskyras tose šalyse, gali žiūrėti kitas laidas ar filmus „Netflix“ sąraše, bet ne tuos, kuriuos draudžiama transliuoti jų vietoje dėl vyriausybės cenzūros ar autorių teisių savininkų leidimo nebuvimo.

VPN suteikia prieigą prie „Netflix“ kitose šalyse, kuriose yra platesnis programavimo diapazonas, pavyzdžiui, JAV, neslėpdami, kur esate jūs ir jūsų įrenginys. Skaitydami „Netflix“ paslaugų teikimo sąlygas (TOS) gausite daugiau informacijos.

Kl .: Ar galiu pakeisti savo „Netflix“ šalį?

A: Būtų brangu ir nelogiška mokėti už „Netflix“ sąskaitą kiekvienoje jūsų lankomoje šalyje. Vienintelis būdas pamatyti turinį iš kitų vietų yra per VPN. Tai gana paprastas procesas:

 1. Užsiregistruokite „Netflix“ paskyrai
 2. Įdiekite VPN
 3. Prijunkite jį prie pageidaujamos vietos serverio
 4. Eikite į „Netflix“ svetainę ir prisijunkite prie savo paskyros
Kl .: Kaip „Netflix“ žino, kad naudoju VPN?

A: „Netflix“ turi keletą pažangiausių aptikimo mechanizmų, tačiau būtent taip jie žino, kad klientai naudojasi VPN. Matote, visi, žiūrintys vien tik į IP adresą, nežinos tikrosios atskiro vartotojo vietos, esančios už IP registracijos vietos ribų.

Problema prasideda tada, kai įmonė pastebi šimtus ar tūkstančius prisijungimų iš IP adreso, nei toje vietoje turėtų būti gyventojų ir abonentų skaičiui. Tai didžiulė raudona vėliava, o „Netflix“ atsakys užblokavusi tą IP adresą.

VPT paslaugų teikėjai nepriskiria unikalių IP adresų, nebent jūs juos nusipirkote; visas srautas valdomas naudojant senesnį IPv4 protokolą, kuriame yra ribotas skaičius galimų, atsitiktinai priskirtų IP. Kadangi „Netflix“ pastebi nepalaikomą žiniatinklio srauto, gaunamo iš vienos vietos, kiekį, jie IP įtraukia į juodąjį sąrašą. Kai paskyros savininkas prisijungs iš blokuojamo IP adreso, jis gaus klaidos pranešimą.

Klausimas: Ar „nužudyti-perjungti“ funkcija yra svarbi, kai naudojamas VPN žiūrėti „Netflix“?

A: Nesvarbu, ar ketinate srautiniu būdu transliuoti medijos turinį, žudymo jungiklis yra pagrindinė VPN funkcija. Jie leidžia automatiškai ir nedelsiant atsijungti nuo interneto, jei dėl kokios nors priežasties nutrūksta ar nutrūksta ryšys su VPN, o tai parodytų, lyg niekada neturėtumėte privataus serverio pasislėpti. Šią funkciją turi visi mūsų apžvelgti VPT.

Baigiamosios mintys

Šiuo metu visame pasaulyje „Netflix“ prenumeruoja daugiau nei 75 milijonai žmonių. Nesvarbu, ar jūs einate toli nuo namų, ar gyvenate rajone, kuriame yra ribota prieiga prie mėgstamo „Netflix“ turinio, VPN paslauga yra būtina technologijos dalis.

Tai ne tik suteiks galimybę saugiai ir nevaržomai žiūrėti, bet ir saugos jūsų tapatybę, naršymo veiklą ir asmeninę informaciją. Rinkoje turite daugybę pasirinkimų, todėl prieš prisiimdami įsipareigojimą išsirinkite geriausią jūsų vietos, biudžeto ir tikslų VPT.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map