Geriausi VPN maršrutizatoriai (2020 m.)

„wifi“ maršrutizatoriaus vektoriusMūsų visuomenė yra skaitmeniškai sujungta. Dabar, kaip niekada anksčiau, daug laiko praleidžiama internete.


Žmonės internetą naudoja kaip darbo, mokymosi vieni iš kitų, bendravimo ir netgi vaizdo žaidimų būdą. Tačiau, tuo labiau, kad mes internete, Didesnė rizika, kad galime tapti kibernetinių nusikaltimų auka.

Per pastaruosius keletą metų įvyko daug aukšto lygio kibernetinių išpuolių. Dėl šių išpuolių milijonams asmenų kilo pavojus jų asmeninei informacijai. Tai korporacijoms kainavo dešimtis milijonų dolerių mokesčių, prarastą produktyvumą, taip pat sugadintą reputaciją.

Kadangi kibernetinės grėsmės didėja, vis daugiau asmenų ir įmonių yra suinteresuoti rasti tinkamą VPN savo situacijai. Yra daug painiavos dėl to, kas yra VPN ir kokio tipo išpuolių jis gali apsaugoti.

Šiame straipsnyje mes išsiaiškinsime tam tikrą painiavą ir pateiksime geriausias galimybes apsaugoti savo verslą ir asmeninį gyvenimą..

Kibernetiniai išpuoliai, kurių galėjo išvengti VPT

GITHUB yra populiari kūrėjų platforma. Jį užklupo DDoS išpuolis, kai eismo sistema, užfiksuota 1,3 TB per sekundę, cunamis užvaldė jų sistemą. Jei 1,3 TB per sekundę skamba kaip fenomenalus informacijos kiekis, taip yra todėl!

Atsižvelgiant į kontekstą, 1,3 TB per sekundę yra lygus 52 milijonai žmonių, visi tuo pačiu metu žiūrintys „Ulta HD Netflix“ programavimą. GITHUB ištyrė išpuolį ir pamatė, kad jis kilo iš tūkstančių skirtingų ANS, apimančių dešimtis tūkstančių unikalių padarinių..

GITHUB bandė pasiruošti tokio tipo puolimui, tačiau jie buvo visiškai priblokšti. Verslo įmonės ir asmenys gali apsisaugoti nuo DDoS atakų naudodamiesi VPN.

VPT sukuria užšifruotą kelią, kuris paslepia tikrąjį vartotojo IP adresą. Bet kas, kas bando pasiekti jūsų interneto ryšį, yra VPN IP adresas, o ne jūsų tikrasis IP adresas. Taigi bet koks DDoS išpuolis būtų nukreiptas ne į jus, o į VPN serverį. Jei kibernetiniai nusikaltėliai negali jūsų rasti, jie negali jūsų užpulti.

visos sienos per sekundę

MITM išpuoliai kelia grėsmę jūsų kibernetiniam saugumui. Po kelerių metų „NatWest“, HSCB, „Co-op Santander“ ir „Allied Irish Banks“ programose buvo rasta trūkumų..

Dėl trūkumų užpuolikai galėjo pavogti klientų kredencialus, įskaitant PIN kodus, slaptažodžius ir vartotojo vardus. Apsaugos pažeidimas atsirado dėl klaidų, susijusių su pažymų susiejimu. Dėl to klientai susidūrė su vadinamuoju žmogumi vidurio puolimuose (MITM), nepaisant to, ar jie naudojo „iOS“, ar „Android“ įrenginį.

Žmogus vidurio puolimuose įvyksta tada, kai elektroninis nusikaltėlis gauna prieigą prie neužtikrinto „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus. Kai užpuolikas nustato pažeidžiamą maršrutizatorių, jis gali nuskaityti duomenis, kuriuos perduoda aukos. Kibernetiniai nusikaltėliai gali naudoti savo įrankius, kad užfiksuotų banko informaciją, asmeninę informaciją, taip pat prisijungimo duomenis.

naudojant vpn

VPN, naudojantis OpenVPN protokolą, gali apsaugoti asmenis nuo vidurio puolimų žmonių, nes VPT užkoduoja jūsų interneto ryšį. Jie apsaugo jūsų siunčiamus duomenis, įskaitant slaptažodžius ir kredito kortelės informaciją.

Jei kuris nors iš aukščiau paminėtų scenarijų nukentėjusiųjų imtųsi saugumo priemonių, kad jų duomenys būtų užšifruoti ir perduoti per VPN tunelį, jie gali būti, kad nebuvo užpuolimo aukos. Kokios vis dėlto yra galimybės? Pabandykime keletą minučių ir aptarkime skirtumą tarp VPN kliento ir vieno, kuris veikia maršrutizatoriuje.

Kas yra VPN programinė įranga?

VPN kliento programinė įranga įdiegiama jūsų įrenginyje, kai užmezgate ryšį tarp įrenginio ir serverio. Būtent tai suteikia jums prieigą prie VPN.

Kai kurios platformos, tokios kaip „Mac OS“, „iOS“, „Android“ ir „Windows“, gali būti iš anksto įdiegtos kartu su VPN kliento programine įranga. Tačiau dauguma žmonių nori naudoti trečiųjų šalių klientus, nes jie turi geresnę sąsają ir siūlo saugesnes funkcijas.

minkštojo vpn sąranka

Trečiųjų šalių VPN klientus dažnai kuria „OpenVPN“ protokolų kūrėjai. VPT teikėjai sukuria programas, turinčias daugybę papildomų funkcijų, kurių gali neteikti pagrindiniai VPN klientai.

Tai apima galimybę pasirinkti šalį, iš kurios ketinate prisijungti, pasirinkti tarp L2TP ir PPTP protokolų, turėti VPN įjungimą automatiškai, kai įjungiate savo įrenginį, suaktyvinti žudymo jungiklį, kai tik jūsų ryšys tampa nesaugus, taip pat atlikti daugybę kitų užduočių.

VPN kliento programinė įranga suteikia jums galimybę užmegzti ryšį su VPN serveriu. Ji yra atsakinga už tai, kad būtų užšifruotas tunelis tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio sukonfigūruota taip, kad atitiktų jūsų įrenginio poreikius.

Kaip veikia kliento VPN?

Kad VPN klientas ir VPN serveris galėtų susisiekti tarpusavyje, jie turi vienas kitą autentifikuoti duomenų paketais. Saugumo požiūriu autentifikavimas yra būtinas. Autentifikavimas garantuoja, kad VPN klientas kalbasi su reikiamu serveriu ir kad tinkamas serveris kalbasi su reikiamu klientu.

Tada VPN klientas pradeda šifruoti jūsų duomenis prieš siunčiant juos į VPN serverį. Kai tik VPN serveris gauna informaciją, informacija iššifruojama ir siunčiama į internetą.

kaip veikia šifravimas

Kai tik VPN serveris gauna atsakymą arba duomenis, kurių prašote iš interneto, pavyzdžiui, prieigą prie svetainės, jis užšifruoja tuos duomenis ir siunčia juos jūsų įrenginyje esančiam VPN klientui.. Jūsų prietaiso VPN klientas iššifruoja informaciją, kad galėtumėte ja naudotis.

Šifravimas ir iššifravimas, kurį atlieka VPN klientai, neleidžia vyriausybinėms agentūroms, įsilaužėliams ar net jūsų interneto paslaugų teikėjui sekti jūsų internetinį srautą. VPN klientas ir VPN serveris yra vieninteliai, galintys užšifruoti ir iššifruoti jūsų duomenis.

Kaip sužinoti, ar pasirinktas VPN klientas yra patikimas?

Kaip jūs galite pasakyti, kai pasirenkate trečiosios šalies VPN, jūs patikite jiems daug savo internetinio saugumo. Patikimiausi trečiųjų šalių VPT klientai turės mokamą prenumeratą.

Taigi norite VPN, suderinamą su keliomis platformomis. Norite ja naudotis, kai esate namuose ir visuose savo įrenginiuose.

Jūsų naudojamas VPN klientas privalo gerbti tavo privatumą. Tai reiškia, kad jie niekada neturėtų registruoti jūsų duomenų. Jei jie registruoja jūsų duomenis, jie turėtų įrašyti tik įvairią informaciją, nesusijusią su jūsų asmenine informacija ir kuri naudojama tik trikčių šalinimui..

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl atkakliai raginame žmones atsiriboti nuo nemokamų VPT. Daugelis nemokamų VPN paslaugų gali tiek pigiai pasiūlyti savo paslaugas, nes jie užsidirba parduodami jūsų duomenis kitiems. Retas gali rasti gerų nemokamų VPN paslaugų.

vpn duomenų rinkimas

Jūsų VPN klientas niekada neturėtų netyčia ištrinti jūsų duomenų internete. Kokia prasmė turėti VPT, jei dienos pabaigoje bus parodytas jūsų tikrasis IP adresas?

Geriausi VPN leidžia pasirinkti norimą naudoti VPN protokolą, nesvarbu, ar tai būtų L2TP ir PPTP protokolai, ar „OpenVPN“ protokolas. Vienintelė išimtis yra tada, jei jūsų operacinė sistema priima tik vieno tipo VPN protokolą. Taigi būtinai atlikite savo tyrimus ir atlikite VPN testus.

Mūsų rekomendacija VPN klientams

Mes pasirinkome tris VPN klientus, kurie, mūsų manymu, gali būti jums tinkami, pasirinkdami ankstesniame skyriuje išdėstytus kriterijus.

1. „NordVPN“ – svarbiausias saugos ir funkcionalumo pasirinkimas

„nordvpn“ logotipas

Argumentai už:
 • Draugiškas vartotojui
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su „Netflix“
 • Dvigubas šifravimas
 • Pats ekonomiškiausias VPN rinkoje
Minusai:
 • Greičiai gali svyruoti, tačiau paprastai būna stabilūs

„NordVPN“ dažnai užima pirmą vietą tarp visų trečiųjų šalių VPT klientų. Per pastaruosius kelerius metus „NordVPN“ nuveikė daug, kad pagerintų jų paslaugas, siūlydami greitesnį greitį ir daugiau serverių.

Nepaisant to, kad nėra greičiausias. jie daugiau nei kompensuoja tuo, kad yra geriausi daugelyje kitų sričių, tokių kaip kankinimas, prieiga prie daugiau nei šimto srautinių transliacijų svetainių, daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje ir daugybė protokolų, tokių kaip IKEv2 ir IPSec.

Jei užsiregistruosite pagal tris savo planus, gausite 2,99 USD mėnesinę įmoką. Tai daro juos geriausiu VPN rinkoje, kai kalbama apie kainą. Jie labai stengiasi užkirsti kelią DNS nutekėjimams ir turi patentuotą programinę įrangą, skirtą apeiti VPN blokus. Jei norite tai transliuoti, pažiūrėkite ne į „NordVPN“. Mes tikrai rekomenduojame šią paslaugą savo skaitytojams.

Čia yra keli greičio testai, atlikti naudojant „NordVPN“:

Pradedant nuo 104 Mbps pradinės linijos ir jungiantis iš Europos į Jungtinę Karalystę.

nordvpn Danijos greičio testas

Čia mes jungiamės iš Europos į Niujorką. Matote, kad labai sumažėja greitis. Keli bandymai buvo vykdomi važiuojant iš Europos į Niujorką, o greičio svyravimai svyravo nuo 3,87 Mbps iki šiek tiek daugiau nei 65 Mbps.

nordvpn usa greičio testas

Mes nesame dideli greičio gerbėjai, tačiau kalbant apie visų jūsų gaunamų funkcijų ir 2,99 USD, kuriuos mokate kas mėnesį, kompromisą, bet lažinsimės, kad mes bet kada prisijungsime prie jų paslaugų. Perskaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalga.

2. „ExpressVPN“ – geriausias greitis ir stiprus saugumas

„expressvpn“ logotipas

Argumentai už:
 • Degantis greitas greitis
 • Veikia su dauguma pagrindinių operacinių sistemų
 • Patogus naudoti ir lengvai montuojamas
 • Siūlo „IKEv2“ ir „IPSec“ protokolus
 • Prieiga prie „Netflix“ ir kitų srautinių svetainių
Minusai:
 • Tarp brangiausių VPT
 • Galima jungti tik tris vienu metu
 • Ribota prieiga prie „Netflix Australia“

Pirmasis klausimas, kurį žmonės užduoda apie „ExpressVPN“, yra tai, kaip greitai. Internete yra daugybė greičio testų, kurie patvirtina, kaip greitai galite prisijungti naudodami „ExpressVPN“ serverį. Štai pavyzdys, jungiantis iš Vokietijos, kurio pradinis greitis yra 100 MB per sekundę. Pirmasis testas atliekamas prisijungiant prie serverio Šveicarijoje.

expressvpn greičio testas

Kaip matai, buvo tik a nereikšmingas perdavimo greičio praradimas. Kitas, čia yra testas, jungiantis prie tolimesnio serverio, JAV.

Greitis buvo šiek tiek lėtesnis, jungiantis toliau. Tai yra daug geriau nei tai, ką ketinate gauti su dauguma trečiųjų šalių VPN klientų.

expressvpn greičio testas JAV

„ExpressVPN“ (ir šiuo klausimu „NordVPN“) mums patinka tai, kad jie rimtai vertina jūsų privatumą. Yra daugybė naujienų pranešimų, kai vyriausybės konfiskavo „ExpressVPN“ serverius.

Jie norėjo gauti informacijos apie žmones, kurie naudojasi jų paslauga. Tačiau kadangi „ExpressVPN“ nelaiko informacijos apie savo klientus, saugomus jų serveriuose, vyriausybė neturėjo kuo pasinaudoti. „ExpressVPN“ taip susirūpinęs dėl jūsų privatumo, kad jie slepia pagrindinių įmonės žaidėjų tapatybę.

Mums, „ExpressVPN“ yra vienas geriausių VPN klientų rinkoje. Perskaitykite visą mūsų „ExpressVPN“ apžvalga pamatyti, kodėl mes taip jaučiamės.

3. „VyprVPN“ – pusiausvyra tarp greičio, funkcijos ir saugumo

vyprvpn logotipas min

Argumentai už:
 • Greitas jų serverių tinklo greitis
 • Chameleono protokolas, skirtas apeiti anti-VPN programinę įrangą
 • Nuosavas, savarankiškai valdomas, jokių trečiųjų šalių
 • Patogus vartotojui ir veikia daugelyje įrenginių bei platformų
Minusai:
 • Neatsiima kriptovaliutos mokėjimo
 • Ne visi planai siūlo tą patį apsaugos lygį

„VyprVPN“ yra Šveicarijos VPN paslauga. Per pastaruosius kelis mėnesius tai padaryta keletas esminių patobulinimų. Vienas didžiausių mūsų pastebėtų patobulinimų yra tai, kad dabar žadama 100 proc. Per pastaruosius metus jie patobulino savo serverių infrastruktūrą ir dabar teikia puikų našumą.

Be abejo, svarbiausias klausimas, kurį žmonės užduoda, yra tai, kaip greitai veikia VPT paslauga. Štai keletas bandymų, kurie buvo atlikti pradedant bazine 94 Mbps sparta.

Pirmasis buvo atliktas iš Europos į Vokietiją.

vyprvpn greičio testas

Galite pamatyti, kad greitis sumažėjo maždaug 15 procentų. Tai gerai, ko galima tikėtis iš VPN serverio tokiu atstumu.

Kitas testas buvo atliktas iš Europos vidaus į Niujorką JAV.

vyprvpn greičio testas Niujorke

Čia pamatėme apie 30 procentų greičio sumažėjimą. Vis dėlto daugiau nei pakankamai greitai reikia turėti malonią, tačiau saugią patirtį.

VyprVPN yra labai patikimas. Manome, kad tai yra tvirtas pasirinkimas ir yra vienas geriausių VPN rinkoje. Perskaitykite visą mūsų VyprVPN peržiūra.

VPN maršrutizatoriaus lygyje

Dabar pakalbėkime apie VPN maršrutizatoriaus lygiu. Nustatyti VPN maršrutizatoriuje yra daug mažiau sudėtinga, nei galite manyti. Kai sudedate kokybišką maršrutizatorių su geriausiu VPN maršrutizatoriumi rinkoje, turite puikus derinys užtikrinant saugumą internete.

kaip vpn saugo

Pagrindinis VPN maršrutizatoriaus pranašumas yra tai, kad galite prisijungti tiek vartotojų, kiek norite. Kaip mes aptarėme ankstesniame skyriuje, tam tikra trečiųjų šalių kliento VPN programinė įranga tikrai riboja įrenginių, kuriuos galite prisijungti, prenumeratą.

Keli aiškūs VPN maršrutizatorių pranašumai yra šie:

 • Turėti neribotus ryšius – Kiekvieną savo namų įrenginį galite prijungti prie VPN. Visi jūsų draugai, kurie lankosi ir prisijungia prie jūsų maršrutizatoriaus, taip pat gauna šias privilegijas, jums nereikia bendrinti slaptažodžio ar saugoti prisijungimo slaptažodžio tvarkytuvėje..
 • Geresnis platformos lankstumas – Ar turite išmanųjį televizorių ar kitą įrenginį, kuriam nereikia VPN palaikymo? Naudodami VPN maršrutizatorių galite gauti norimą šifravimą ir visuotinę prieigą.
 • Reikia tik vieno prisijungimo – Kai nustatysite maršrutizatorių, jums nereikės rūpintis pateikiant prisijungimo kredencialus. Tai yra vienas ir padarytas susitarimas.
 • Jūsų VPN ryšys yra prieinamas, kai tik jums to reikia – Galite palaikyti ryšį su savo mėgstamu VPN 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę.

VPN aparatinės įrangos maršrutizatoriai, palyginti su iš anksto sukonfigūruotais VPN maršrutizatoriais

Vpn maršrutizatoriaus komplikacijaSu VPN suderinamas maršrutizatorius gali būti jums tinkamas, jei žinote, kad norite naujo maršrutizatoriaus, tačiau nežinote, kokią VPN paslaugą norite naudoti. Maršrutizatoriaus programinė įranga jau leidžia jums užmegzti VPN ryšius.

Taigi jums tereikia įvesti savo VPN serverį ir prisijungimo informaciją. Dauguma su VPN suderinamų maršrutizatorių pasiūlys DD-WRT programinę-aparatinę įrangą arba Pomidorų programinę-aparatinę įrangą. Daugelis VPN paruoštų maršrutizatorių turi tai, ko reikia, kad jūsų paslauga veiktų sklandžiai. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad jis palaiko „OpenVPN“ protokolą.

vpn maršrutizatoriaus mirksi programinė įrangaIš anksto sukonfigūruotas VPN maršrutizatorius, dar žinomas kaip „iš anksto įjungtas maršrutizatorius“, bus šiek tiek brangesnis, tačiau jūs gaunate tai, už ką mokate. Jas lengviau naudoti, nes iš anksto galite pasirinkti VPN paslaugą, kurią norite naudoti maršrutizatoriuje.

Taigi, norint nustatyti VPN maršrutizatoriuje, jums nieko nereikia daryti. Pažvelkime į keletą maršrutizatorių, kurie gali būti naudingi jums.

1. „Sabai Technology“ VPN maršrutizatorius

sabai technologija


Argumentai už:
 • Paprasta naudoti programinę-aparatinę įrangą
 • 100+ Mbps atsisiuntimo greitis
 • Puikus klientų aptarnavimas
Minusai:
 • Brangesni nei kiti šio tipo maršrutizatoriai
 • Abejotinas klientų aptarnavimas

Apskritai buvome sužavėti šio VPN maršrutizatoriaus, taip pat jį lydinčio VPN greitintuvo veikimu. Akseleratorius yra nuostabus sprendimas, leidžiantis maksimaliai padidinti savo VPN maršrutizatoriaus greitį. Čia siūlomos patobulintos funkcijos, „Sabai OS“ programinė įranga ir lengvos konfigūracijos parinktys. Pradėti naudotis šiuo VPN maršrutizatoriumi yra taip paprasta.

2. „FlashRouters“ VPN maršrutizatorius

„FlashRouters“ VPN maršrutizatoriusArgumentai už:
 • Fantastiškas palaikymas
 • Aukštos kokybės konstrukcija
 • Puiki „Flashrouters“ VPN programa
Minusai:
 • VPN programos užmušimo jungiklis ne visada veikia
 • Jie siūlo platų pasirinkimą, todėl norint gauti norimą produktą, jūs turite gerai išmanyti technologijas

„FlashRouters“ turi daugiau nei 20 skirtingų maršrutizatorių. Jie parduoda maršrutizatorius iš pagrindinių gamintojų, įskaitant „Netgear“ ir „Linksys“. Kai kurie iš jų pigesnių modelių kainuoja šiek tiek mažiau nei 200 USD, o brangesni jų maršrutizatoriai, parduodami daugiau nei 500 USD, yra parduodami daugiau nei 500 USD. Jie siūlo nemokamą VPN programą su visais maršrutizatoriais.

„FlashRouters“ šiuo metu palaiko 11 populiariausių VPN paslaugų, įskaitant „NordVPN“, „ExpressVPN“, ir VyprVPN. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pati „DD-WRT“ palaiko neautomatinį daugumos VPN paslaugų, kurios naudoja PPTP arba „OpenVPN“, konfigūravimą. Taigi, jei norite įsigyti maršrutizatorių, bet nenorite naudotis įmonės palaikomomis VPN paslaugomis, galbūt norėsite apsipirkti.

3. „Asus“ VPN maršrutizatoriai

asus vpn maršrutizatoriusArgumentai už:
 • Didelis maršrutizatorių, turinčių VPN, rinkinys
 • Naudingas klientų aptarnavimas
 • Lankstus kainų diapazonas
 • Galima naudoti su DD-WRT, Tomato, AdvancedTomato ir OpenWRT
Minusai:
 • Maršrutizatorius pateikiamas su „AsusWRT“ programinės įrangos programine įranga. Čia nėra tiek daug funkcijų, kaip „Merlin“

„Asus“ maršrutizatoriai yra stabilūs. Jie siūlo gerą spektaklį. Žmonės mėgsta juos naudoti, nes juos paprasta nustatyti. Jie gali būti naudojami su daugeliu VPN su maršrutizatoriaus palaikymu. Jie dirba su daugybe programinės įrangos ir yra lengvai atnaujinami. Iš esmės šie maršrutizatoriai palaiko „OpenVPN“, L2TP ir PPTP protokolus.

Baigiamosios mintys

Kibernetinio saugumo grėsmės taps labiau suasmenintos ir veiksmingesnės, tikimasi, kad didesnė dalis gyventojų pradės naudotis VPN. Yra keletas asmenų, kurie pailsi po to, kai tapo aukomis. Jie nori, kad jie išmoktų ar veiktų remdamiesi žiniomis apie VPN naudojimo svarbą. Šio vadovo tikslas – paskatinti asmenis, atsakingus už saugumą ženkite žingsnį ir naudokitės VPN.

Trečiųjų šalių VPT klientai yra puikūs, jei norite apsaugoti vieną ar du įrenginius, pavyzdžiui, savo mobilųjį telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį. Naudodami visą kliento programinę įrangą, kurią mes peržiūrėjome, galite apsaugoti kelis įrenginius tik viena prenumerata.

Jei norite apsaugoti savo namus, tada VPN maršrutizatorius yra protinga investicija kartu su standartinėmis namų apsaugos sistemomis. Iš anksto sukonfigūruoto VPN maršrutizatoriaus pirkimas yra labai naudingas. Tai daugiausia „plug and play“. Maršrutizatoriai, suderinami su VPN, taip pat gali būti gera idėja, jei norite lanksčiau pasirinkti pasirenkamą VPN paslaugą.

Daugybė mūsų apžvelgtų VPN paslaugų suteikia klientams galimybę nemokamai išbandyti savo paslaugas. Rekomenduojame tuo pasinaudoti ir išbandyti tris VPN klientus, kuriuos apžiūrėjome svetainėje. Tai leis jums išsirinkti jums tinkamiausią produktą.

Pirkdami VPN maršrutizatorių, neskubėkite peržiūrėti programinės aparatinės įrangos ir kitų jo siūlomų funkcijų. Vien todėl, kad VPN maršrutizatorius yra brangesnis, nebūtinai reiškia, kad jis pasiūlys norimas funkcijas.

Neapsigaukite įsigiję nemokamą VPN kliento programinę įrangą. Mes negalime to pabrėžti pakankamai. Niekas šiame pasaulyje nėra nemokamas ir tai tikrai pasakytina apie VPN.

Vienintelis būdas, kuriuo įmonė gali pasiūlyti savo paslaugas nemokamai, yra tai, jei jie uždirba pinigus kitur. Devynis kartus iš 10 nemokamų VPT uždirba pinigų parduodant jus kitiems žmonėms.

Jei jums rūpi privatumas, tai yra absoliučiai paskutinis dalykas, kurio norite. Jei yra išimčių, jų yra labai nedaug ir jos dažnai siūlo nemokamus bandymus, tačiau nėra nemokamos amžinai.

Mes norėtume išgirsti jus. Kokia jūsų patirtis naudojant VPN kliento programinę įrangą ir VPN maršrutizatorius? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Taip pat peržiūrėkite mūsų dažniausiai užduodamų klausimų apie VPN ir VPN maršrutizatorius sąrašą.

DUK

Kl .: Kokie maršrutizatoriai yra suderinami su „NordVPN“?

A: Neįmanoma pasakyti, koks yra geriausias VPN maršrutizatorius, skirtas naudoti su „NordVPN“. Atsakymas greičiausiai skirsis atsižvelgiant į jūsų faktinius poreikius ir nustatytą sistemą. „NordVPN“ yra vienas geriausių VPN rinkoje, todėl jis suderinamas su daugybe maršrutizatorių, įskaitant:

 • Asus
 • DD-WRT
 • D-Link
 • Linksys
 • Netduma
 • „Netgear“
 • Sabai
 • Pomidoras
 • „TP-Link“
Kl .: Ar tik „Wi-Fi“ naudojami VPN?

A: Ne. VPT veiks įrenginiuose, kurie prijungti prie interneto per „Wi-Fi“, mobilųjį ryšį arba prijungti per fiksuotojo ryšio tinklą. VPN veikia sukurdamas užšifruotą VPN tunelį tarp jūsų įrenginių ar maršrutizatoriaus ir VPN serverių. Nesvarbu, kaip įrenginys prisijungia prie interneto.

Kl .: Ar yra maršrutizatorių su įmontuotu VPN?

A: Yra keletas VPN su maršrutizatoriaus palaikymu. VPN maršrutizatoriai leidžia lengvai konfigūruoti ir nustatyti VPN. Kai kurios įmonės parduoda maršrutizatorius, kurie iš anksto sukonfigūruoti dirbti su konkrečiu VPN. Tačiau vartotojas gali sukonfigūruoti maršrutizatorių dirbti su kita VPN paslauga, jei nori paslaugos, teikiančios funkcijas, kurių iš anksto sukonfigūruota VPN tarnyba neturi, pavyzdžiui, „IKEv2“ ir „IPSec“..

Kl .: Ar visuose maršrutizatoriuose gali būti įdiegtas VPN?

A: Ne. VPN maršrutizatorius yra specialus maršruto parinkimo įrenginys, specialiai sukurtas tinklo ryšiui palaikyti VPN aplinkoje. VPN maršrutizatorius naudos vieną ar kelis tinklo tuneliavimo protokolus. Šie protokolai naudojami kuriant ir tvarkant ryšius VPN tuneliuose.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map