Geriausi „Netflix“ VPN

Geriausi „Netflix“ VPN


Daugelis iš mūsų tikriausiai jau žino, kad „Netflix US“ nėra tas pats, kas „Netflix UK“, nėra tas pats, kas „Netflix“, Kanada.

Man patinka prieiti prie jų visų. Nepaisant populiarių įsitikinimų, VPN vis dar yra geriausias būdas tai padaryti.

Tai pasakys ne vienas VPT. Šiomis dienomis, deja, „Netflix“ blokuoja daugumą teikėjų.

Norėdami sutaupyti daug laiko ir nusivylimo ieškodami savo „Netflix“ VPN, tiesiog skaitykite toliau. Paslaugos, kurios veikia, ir daugelis kitų, kurios nėra, yra išvardytos tik šiek tiek žemiau.

Matote, aš esu šiek tiek „Netflix“ narkomanas. Kadangi VPN yra tai, ką darau, man nesunku išlikti šios informacijos viršuje. Tad kodėl gi nepasidalijus džiaugsmu.

Geriausių „Netflix“ VPN apžvalga

Jei viskas, kas jums rūpi, yra VPN pavadinimai, kurių šiuo metu neužstoja „Netflix“, leiskite man juos greitai apibendrinti čia.

Žinoma, vėliau yra daug daugiau informacijos apie kiekvieną teikėją ir kodėl jie yra tinkami „Netflix“ srautinio perdavimo pasirinkimai. Bet kartais laikas yra pakankamas ir sąžiningas laikas.

 1. „NordVPN“

  Geriausias „Netflix“ VPN. Labai patikimai veikia su kiekviena pagrindine „Netflix“ biblioteka. Žaibiški serveriai, skirti didelės raiškos transliacijai. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 2. „Surfshark“

  Super greiti serveriai. Atblokuojamas kiekvienas „Netflix“ katalogas. Vienintelis teikėjas leidžia neribotą vienu metu vykstantį ryšį. Nebrangus ir puiki vertė.

 3. „CyberGhost“

  Specializuoti serveriai, optimizuoti „Netflix“ JAV, JK, Vokietijai ir Prancūzijai. Pramonėje pirmaujanti 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Kitas puikus pasirinkimas dėl vertės.

 4. „ExpressVPN“

  Didelis tinklas su patikima „Netflix“ prieiga. Puikus serverio veikimas. Naudinga ir išmananti visą parą veikiančių klientų palaikymo tarnyba.

 5. VyprVPN

  Puikus našumo srautinis transliavimas be problemų. Naudingas vidaus aptarnaujantis personalas. Greitai ištaisykite visus „Netflix“ užblokuotus serverius.

Kaip žiūrėti „Netflix“ naudojant VPN

„Netflix“ transliacija per VPN yra stebėtinai lengva, kai turite tinkamą paslaugą, tokios, kurios šiuo metu nėra „Netflix“ užblokuotų VPN sąraše. Štai ką jums reikia padaryti.

 1. Pasirinkite gerą „Netflix“ VPN

  Pirmasis žingsnis yra, žinoma, turėti prieigą prie VPN, veikiančio su „Netflix“. Šiuos tiekėjus jau minėjau aukščiau, tačiau išsamumo sumetimais jie yra:

  • „NordVPN“
  • „Surfshark“
  • „CyberGhost“
  • „ExpressVPN“
  • VyprVPN

  Visiems šiems VPT suteikiama bent 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, o „CyberGhost“ yra dar ilgesnė nei 45 dienos – taigi, jūs turite daug laiko išbandyti juos nemokamai ir įsitikinti, kad jie yra tai, ko ieškote.

 2. Nustatykite VPN programą

  Kai turėsite prieigą prie „Netflix“ VPN, antras žingsnis yra atsisiųsti ir įdiegti klientą.

  Kiekvienas teikėjas savo svetainėje turi VPN programų skyrių (paprastai pasiekiamą iš pagrindinio meniu), kuriame rasite visų palaikomų įrenginių ir operacinių sistemų programinę įrangą..

  Į sąrašą visada bus įtrauktos „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. Tačiau daugybė VPN taip pat siūlo programas kitiems „Netflix“ suderinamiems įrenginiams, tokiems kaip išmanieji televizoriai, įvairios TV dėžutės ir „Amazon“ „Fire Fire“ programos..

  Visi penki čia išvardyti teikėjai taip pat siūlo palaikymą tiesioginiuose pokalbiuose, jei jums prireiks šiek tiek pagalbos nustatant.

 3. Pasirinkite ir prisijunkite prie VPN serverio

  Įdiegę į savo įrenginį VPN programą, paleiskite ją ir pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti.

  Serverio šalis turi atitikti „Netflix“ biblioteką, kurią norite pasiekti. Kitaip tariant, norėdami įsigyti „Netflix US“, pasirinkite JAV serverį. „Netflix UK“ rinkitės vieną Jungtinėje Karalystėje.

  Kai kurie paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, „CyberGhost“, turi specializuotus „Netflix“ serverius. Jei jų nėra, naudokite juos.

  Kai pasirinksite serverį, prisijunkite prie VPN.

 4. Stebėkite savo mėgstamiausius „Netflix“

  Galiausiai paleiskite „Netflix“ – naršyklėje ar per tam skirtą programą – išsirinkite ką nors žiūrėti, atsisėsti ir mėgautis.

  „NordVPN“ atblokuoja „Netflix“

  „Netflix“ turėtų veikti kaip ir tada, kai nenaudojate VPN; vienintelė išimtis yra tai, kad dabar galite pasiekti kitą parodų biblioteką nei dabartinėje jūsų vietoje.

Kaip pasirinkti „Netflix“ VPN

Bet kuriuo metu, kai ieškote VPN, norėdami srautiniu būdu transliuoti „Netflix“, kad gautumėte kuo geresnę patirtį, tarnyba turėtų pažymėti visus šiuos laukelius:

 1. „Netflix“ neužblokuotas VPN

  Nors tai turbūt akivaizdu, aš vis tiek pasakysiu – dažniausiai todėl, kad nėra taip lengva, kaip atrodo.

  Nuo 2016 m. Pradžios „Netflix“ įdėjo didelius išteklius VPN ryšiams aptikti ir sustabdyti. Dauguma tiekėjų arba atsisakė kovos su jais, arba viešai nereklamuoja savo „Netflix“ galimybių, kad išvengtų dėmesio.

  Norėdami rasti veikiantį VPN, turėsite atlikti kai kuriuos veiksmus. Taip pat galite kreiptis į vieną iš šiame puslapyje išvardytų paslaugų – jos patikrintos kaip tinkamos ir visada atnaujinamos.

 2. VPN serveriai šalyje, kurią norite atrakinti

  Jūsų pasirinktas VPN turi turėti serverius toje šalyje, kurios „Netflix“ biblioteką norite pasiekti. Jei ketinate žiūrėti „Netflix Canada“, jūsų VPT reikia Kanados serverių ir kt.

  Greičiausiai dauguma mūsų nori transliuoti „Netflix“ JAV, nes joje yra gausiausia biblioteka. Jei tai jūs, jums nereikės žiūrėti labai sunkiai – kiekvienas padorus teikėjas turės serverius.

  Bet jei tai „Netflix Japan“, kuriame esate, tai, kad VPT turi japonų serverius, neturėtų būti suteikta.

 3. Greitas ir patikimas ryšys

  Tiesiog prisijungimas prie „Netflix“ nebus labai naudingas, jei VPN ryšys per lėtas, kad galėtumėte ką nors žiūrėti. Būtina turėti greitą VPN be nulio duomenų viršutinės ribos.

  Tai vienintelis būdas gauti tiesioginį tiesioginį transliavimą, nepatiriant erzinančio buferio ekrano kas 30 sekundžių.

 4. Keletas vienu metu vykstančių jungčių

  Jei ne vienintelis naudojate VPN norėdami žiūrėti „Netflix“, jums reikia teikėjo, kuris leidžia jums sujungti kelis įrenginius vienu metu.

  Tokiu būdu kiekvienas namie – ar bet kurioje pasaulio vietoje, kur jie yra – gali žiūrėti, ko nori, kada nori, niekam netrukdydamas.

 5. Puikus klientų aptarnavimas

  Nesvarbu, kokie taupūs mes būtume, mums visiems reikia šiek tiek pagalbos dabar ir tada. Problemų gali kilti bet kuriuo metu, todėl būtina palaikyti tiesioginį pokalbį visą parą.

  Pasitikėk manimi. Keletas dalykų labiau nuvilia nei mėgstamiausias „Netflix“ pasirodymas, kurio buferizavimasis yra be galo didelis ir reikia laukti 24 valandas, kol VPT teikėjo palaikymo komanda atsakys.

Bet kuris VPT, kurį siūlau kaip gerą „Netflix“ pasirinkimą, visada patenkins visus aukščiau išvardintus penkis punktus.

Kaip rasti „Netflix“ VPN

Jei norite VPN laikyti tinkamu „Netflix“ pasirinkimu, jis pirmiausia turi atitikti penkis aukščiau aprašytus dalykus. Jei to nėra, jis automatiškai išsijungia.

Tada aš naudojuosi kiekvienu teikėju norėdamas pasiekti „Netflix“ aštuoniose populiariose šalyse: JAV, JK, Australijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir Nyderlanduose..

Jei VPN neturi tam skirtai vietai skirto srautinio perdavimo serverio, aš pasirenku atsitiktinį serverį šalyje. Kuo mažiau bandymų reikia rasti, kuris atblokuotų „Netflix“, tuo geriau.

Geriausi „Netflix“ VPN

Iš daugybės VPN, kuriuos reguliariai testuoju, toliau pateikti penki yra geriausi „Netflix“ VPN.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Patvirtintas „Netflix“ katalogų veikimas: JAV, JK, Australijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Nyderlanduose

„NordVPN“ atblokuoja „Netflix“ kaip ir 2014 m. – dar gerokai prieš įsigaliojant VPN draudimui. Kiekvienoje iš aštuonių mano išbandytų šalių pavyko rasti veikiantį serverį.

„NordVPN“, turinti 80 vietų 58 šalyse, turi didelį serverių tinklą. Kitaip tariant, galite prisijungti prie bet kurios norimos „Netflix“ bibliotekos.

Serverio greitis yra puikus. Turint 69,1 Mbps spartą visose patikrintose vietose, net „Netflix“ „Ultra HD“ kokybės transliacija nėra problema..

„NordVPN“ vienu metu leidžia naudoti iki šešių prijungtų įrenginių. Jų klientas palaiko „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“ ir turi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtinius (pastarieji du taip pat atblokuoja „Netflix“).

Siūlydami puikią kainą – ypač jei pasinaudojate didelėmis nuolaidomis – visoms „NordVPN“ prenumeratoms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija už papildomą ramybę..

Ir tada yra draugiškas „NordVPN“ klientų aptarnavimas, pasiekiamas visą parą, per tiesioginį pokalbį ar el. Paštą. Tai yra daugiau nei malonu padėti jums pradėti veikti ir veikti naudojant „Netflix“ – ar dar ką nors, ką norite naudoti VPN.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

2. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Patvirtintas „Netflix“ katalogų veikimas: JAV, JK, Australijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Nyderlanduose

Pirmoji geriausio „Netflix“ VPN užėmė „Surfshark“. Tai atblokuoja srautinės transliacijos paslaugą taip pat kaip ir „NordVPN“, tačiau atsiduria antroje vietoje vien dėl šiek tiek mažesnio serverių sąrašo.

Šiuo metu „Surfshark“ siūlo daugiau nei 1040 serverių 63 šalyse. Vis dėlto galima rasti bet kurią vietą, kurioje yra „Netflix“ biblioteka.

Našumas yra daug geresnis nei reikalingas didelės raiškos transliacijai. Aštuoniose mano išbandytose vietose vidutinis greitis yra 64,3 Mbps.

Vienas dalykas, išskiriantis „Surfshark“ nuo visų kitų „Netflix“ VPN, yra tas, kad jis leidžia neribotai vienu metu jungtis. Taigi net jei turite 12 šeimos narių, visi tuo pat metu gali daryti savo reikalus.

Kaip išsamiai aprašiau mano „Surfshark“ apžvalgoje, kliento programinė įranga yra švari ir negyva, ja paprasta naudotis. Visoms prenumeratoms taikoma ilga 30 dienų grąžinimo politika.

Geriausia tai, kad atsižvelgiant į dabartinius „Surfshark“ pasiūlymus, paslaugos kaina per mėnesį sudaro maždaug penktadalį net pigiausio „Netflix“ plano. Tai pigiausias paslaugų teikėjas šiame sąraše ir geriausia vertė.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Patvirtintas „Netflix“ katalogų veikimas: JAV, JK, Australijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose

Kai kurie VPT traktuoja „Netflix“ prieigą kaip įbrėžimą. Negeri „CyberGhost“ žmonės. Jie išeina iš kelio, kad išlaikytų funkciją priekyje ir centre.

„CyberGhost“ serverių sąraše yra 90 šalių ir jame yra specialūs „Netflix“ optimizuoti serveriai iš JAV, JK, Vokietijos ir Prancūzijos. Visos keturios yra aiškiai pažymėtos kliente.

Ryšio efektyvumas net nėra svarbus klausimas. „CyberGhost“ yra vienas greičiausių VPN tiekėjų, kurio atsisiuntimo greitis siekia net 103,1 Mbps – žymiai geriau nei „Netflix“ rekomendacijos.

Septyni vienu metu galiojantys „CyberGhost“ ryšiai reiškia, kad galite visapusiškai išnaudoti „Netflix“ nustatytą srautinio perdavimo apribojimą vienu metu keturiuose ekranuose – brangiausio prenumeratos plano viršutinę ribą..

Siekdamas ramybės, „CyberGhost“ suteikia visas 45 dienas, kad galėtumėte paprašyti grąžinti pinigus – tai taikoma ir visiems jų pardavimams bei akcijoms. Tai yra ilgiausia bet kurio VPT teikėjo garantija ir parodo, kaip tvirtai įmonė tiki jų teikiamų paslaugų kokybe.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Patvirtintas „Netflix“ katalogų veikimas: JAV, JK, Australijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Nyderlanduose

Nors ne visada atliekant pirmąjį bandymą, man nekilo problemų ieškant „ExpressVPN“ serverių, atblokuojančių „Netflix“ bet kurioje mano išbandytoje vietoje, todėl šis teikėjas buvo dar vienas puikus pasirinkimas.

Turėdami įspūdingą „ExpressVPN“ tinklą iš 151 vietų 95 šalyse, žiūrite laidas iš bet kurios pasaulio vietos.

Serveriai veikia nuolatos ir leidžia jums srautą aukštos raiškos kokybe, net neužsimenant apie buferio ekraną.

Nors „ExpressVPN“ leidžia tik tris vienu metu vykstančius ryšius, daugumai iš mūsų to turėtų būti daug – jei jums reikia daugiau, visi kiti šio puslapio VPN turi mažiausiai penkis.

Savo „ExpressVPN“ apžvalgoje aš rašau jų klientų palaikymo tarnybą versle ir tai tiesa. Jei kada nors nepavyks pasiekti „Netflix“, būtinai susisiekite. Jie tiksliai pasakys, kuriuos serverius naudoti.

Kadangi „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis (nors iš tikrųjų turi 30 dienų grąžinimo grąžinimo politiką, keičiančią geležį), būtinai pasinaudokite vienu iš jų nuolaidų kuponų.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

5. VyprVPN

„VyprVPN“ logotipas

Patvirtintas „Netflix“ katalogų veikimas: JAV, JK, Australijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Japonijoje

Skirtingai nuo visų kitų čia išvardytų teikėjų, „VyprVPN“ valdo visą savo techninę įrangą. Tai palengvina prieigą prie bet kurios jų palaikomos „Netflix“ bibliotekos, jei ji kada nors bus užblokuota.

Turint serverius 64 šalyse, „VyprVPN“ tinklas yra tinkamas savo dydžiu ir leis jums prisijungti prie visų populiarių vietų.

Serverio greitis taip pat nekelia rūpesčių, nes vidutinis atsisiuntimo našumas yra 47,1 Mb / s – beveik dvigubai daugiau nei reikia 4K srautui..

Kaip išsamiai aprašyta „VyprVPN“ apžvalgoje, bendrovė siūlo du prenumeratos planus ir, priklausomai nuo to, kurį pasirinksite, galite naudoti tris arba penkis vienu metu veikiančius ryšius..

Kaip ir visi aukščiausio lygio teikėjai, „VyprVPN“ suteikia jums visas 30 dienų, kad galėtumėte išbandyti jų paslaugą – garantija, kurios negauna jokios stygos.

„VyprVPN“ naujai pakeista klientų palaikymo tarnyba taip pat bus daugiau nei laiminga pagalba, jei iškiltų bet kokių problemų, susijusių su „Netflix“ paleidimu..

Argumentai už
 • Patikrinta, ar nėra prisijungimo, ar nėra visiško privatumo
 • Puikus protokolų ir šifravimo parametrų pasirinkimas
 • Šimtai serverių, pasižyminčių didele vietos įvairove
 • Intuityvus, lengvai naudojamas kelių platformų klientas
 • Panaikina „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kt
 • Leidžia P2P ir torrent srautus
 • Priglobia savo serverius (nėra trečiųjų šalių)
Minusai
 • Jokiu būdu nemokėti anonimiškai
 • Pagrindiniame plane VPN užmaskuoti negalima

Kurie VPN negali atblokuoti „Netflix“

Didžioji dauguma teikėjų, deja, nėra geras pasirinkimas žiūrėti „Netflix“. Šiomis dienomis tai padarys tik geriausi VPT.

Kai kurie VPN yra visiškai užblokuoti, o kiti leis jums pasiekti tik vieną ar dvi šalis (ir niekada Amerikos „Netflix“). Vienintelė išimtis yra „IPVanish“, kuris yra atgalinis ir leidžia žiūrėti „Netflix US“, bet visiškai nieko.

Daugelis paslaugų teikėjų taip pat per lėtai transliuoja bet kokią pagrįstą kokybę.

Taigi, jei tai yra jūsų ieškoma „Netflix“ per VPN, remiantis naujausiais duomenimis, rekomenduoju vengti šių paslaugų.

Astrilė„Avast Secureline“Betternetas
„CactusVPN“Celo VPN„F-Secure Freedome“
Paslėpk mane„HideMyAss“!Hola
„Hotspot“ skydas„Hoxx“ VPT„IPVanish“
NevaliaiVPNOpera VPN
Privatus interneto ryšysPrivatus tunelisSaugusVPN
Paspartinkite„TunnelBear“„Turbo“ VPN
„VPN 360“Neribotas VPNVPN.ac
„ZenMate“

Kodėl „Netflix“ blokuoja VPN

Priežastis, kodėl „Netflix“ stengiasi mums taip apsunkinti prieigą prie jų paslaugų naudojant VPN, yra paprasta – licencijavimas. „Netflix“ paslaugų teikimo sąlygos šiek tiek netiesiogiai tai sako 4.3 skyriuje:

„Netflix“ turinį galite peržiūrėti pirmiausia toje šalyje, kurioje sukūrėte savo sąskaitą, ir tik tose geografinėse vietose, kur mes siūlome mūsų paslaugas ir esame licencijavę tokį turinį. Turinys, kurį gali būti galima žiūrėti, skirsis atsižvelgiant į geografinę vietą ir laikas nuo laiko keičiasi.

„Netflix“ parodų katalogui taikomi keli sudėtingiausi srautinių teisių susitarimai, kokius tik galite įsivaizduoti. Kai kurios laidos yra licencijuotos tik nedaugeliui iš maždaug 190 šalių, kuriose galima įsigyti „Netflix“.

Tarkime, kad norite žiūrėti genialų BBC dokumentinį filmą „Blue Planet 2.“. Spektaklis rodomas „Netflix“, bet tik JAV, JK ir Kanadoje. Pavyzdžiui, daugumoje Azijos teisių priklauso kinų transliacijos milžinui „Tencent“.

Skirtumas to, ką galite žiūrėti įvairiose pasaulio vietose, yra toks didelis, kad net įkvėpė neoficialią „Netflix“ katalogo svetainę – beje, fantastišką šaltinį – leisti jums susirasti, kuri šalis transliuoja kokį turinį.

Pajutęs autorių teisių savininkų spaudimą tiems, kuriems buvo aišku, kaip lengva pasiekti skirtingas bibliotekas, „Netflix“ turėjo rimtai nuspręsti aptikti ir užblokuoti VPN. Ir 2016 m. Sausį jie tai padarė.

Nepaisant geriausio jų efekto, ginkluoto tinkamu VPN, vis tiek jis mūsų nesustabdo.

Ką daryti, jei „Netflix“ blokuoja jūsų VPN

Jei bandote naudoti VPN, norėdami srautiniu būdu perduoti „Netflix“ iš kitos pasaulio pusės ir pamatysite baiminamą tarpinio serverio klaidą m7111-5059 (kartais taip pat rodomą kaip m7111-1331-5059), pirmiausia nepraraskite vilties..

Šiomis dienomis daugumoje VPN rodomas pranešimas „Oi, kažkas nepavyko …“. Štai tada aš bandžiau naudoti „Netflix“ su privačia interneto prieiga.

„Netflix“ JAV tarpinio serverio klaida naudojant PIA

Vienas iš dviejų dalykų gali padėti atblokuoti „Netflix“.

 1. Turite naudoti tinkamą VPN. Kiekvienas šiame puslapyje nurodytas teikėjas daro puikų darbą ir žengia vieną žingsnį į priekį prieš „Netflix“ VPN draudimą ir greitai išsprendžia problemas iškilus.
 2. Jei naudojate VPN, kuris turėtų transliuoti „Netflix“, bet vis tiek yra užblokuotas, susisiekite su VPN klientų palaikymo tarnyba. Jie suteiks jums tikslų serverį, prie kurio norite prisijungti.

Tai viskas, kas yra. Norėdami, kad „Netflix“ dirbtų su VPN, naudokite reikiamą paslaugą ir tinkamą serverį.

Nors nė vienas VPN niekada negarantuos „Netflix“ prieigos, daugelis neoficialiai ją palaiko ir imsis visų įmanomų priemonių, kad padėtų išspręsti jūsų klaidą „Panašu, kad naudojate blokavimo įrenginį ar tarpinį serverį“..

Aukščiau pateiktas teiginys yra dvigubas teikėjams, išvardytiems šiame puslapyje. Jei yra būdas ištaisyti, galite būti tikri, kad jie jums pasakys apie tai.

Ar galite naudoti nemokamą „Netflix“ VPN

Teoriškai „Netflix“ transliuoti galėtumėte naudoti nemokamą VPN. Praktiškai atsakymas beveik visada yra neigiamas.

Taip nėra, kad niekada nerasite nemokamo VPN, galinčio prisijungti prie „Netflix“. Tiesiog nemokama paslauga nebus pakankamai patikima, kad ji būtų verta.

Nepaisydami jokios privatumo ir saugumo rizikos, atsiras nemokami VPN – kurių yra daugybė – taip pat galite susidurti su duomenų apribojimais, greičio apribojimais ir daugybe kitų problemų, dėl kurių „Netflix“ žiūrėjimas tampa beveik neįmanomas..

Deja, kalbant apie „Netflix“, nemokamas VPN suteikia jums tai, už ką sumokėjote, ir tai nieko.

„VPN“ greičio reikalavimai stebint „Netflix“

Viena ypatybė, kurią aš paminėjau rinkdamasis „Netflix“ VPN, yra puikus serverio greitis.

Norėdami šiek tiek išplėsti, čia pateikiami interneto ryšio greičiai, kuriuos „Netflix“ rekomenduoja skirtingoms vaizdo kokybės galimybėms. Bet kuris jūsų pasirinktas VPN turi turėti galimybę paspausti šiuos skaičius.

 • 25,0 Mbps: Itin HD
 • 5,0 Mbps: HD (720p arba 1080p)
 • 3,0 Mbps: SD (480p)
 • 1,5 Mb / s: Mažiau nei SD kokybė
 • 0,5 Mb / s: Iš viso reikėjo dirbti

Visi šiame puslapyje išvardyti tiekėjai sudarė mano greičiausio VPN sąrašą, todėl našumas neturėtų kelti problemų nė vienam iš jų.

Beje, jei norėtumėte išbandyti, koks greitas jūsų ryšys su „Netflix“ serveriais, prisijunkite prie norimo naudoti VPN serverio ir eikite į „Fast.com“..

Tai yra „Netflix“ valdoma svetainė, todėl bet koks ten matomas greitis atitiks našumą, kurį gausite žiūrėdami.

Jei skaičius yra mažas – tai gali nutikti dėl laikinai didelių serverio apkrovų ar tinklo perkrovos – pasirinkite kitą VPN serverį, idealiu atveju – kuo arčiau jūsų fizinių vietų. Taip pat visada galima susisiekti su VPN klientų palaikymo tarnyba.

Kaip žiūrėti JAV „Netflix“ kitoje šalyje

Iki šiol populiariausia „Netflix“ biblioteka yra JAV. Turimo turinio kiekis yra nė kiek nereikšmingas. Tad nenuostabu, kad nesvarbu, kur pasaulyje yra žmonės, prieiga prie „Netflix USA“ yra tai, kuo jie gyvena.

Nesvarbu, ar bandate žiūrėti amerikietišką „Netflix“ iš Australijos, Airijos ar Pietų Afrikos, procesas yra daugmaž tas pats – norint pakeisti „Netflix“ regioną, turite naudoti VPN.

Įrenginyje įdiegę reikiamą VPN, tiesiog prisijunkite prie JAV serverio, suaktyvinkite „Netflix“, pasirinkite savo laidą ir transliuokite. Bet kuris iš šiame puslapyje paminėtų paslaugų teikėjų yra puikus pasirinkimas šiam tikslui.

Išvada

Nors „Netflix“ sunkiai dirba norėdama aptikti ir blokuoti VPN prieigą prie jų paslaugų – ir net sulaukė sėkmės, tai toli gražu nėra įvykdyta misija.

Taip, dauguma VPN nebeveikia su „Netflix“. Tačiau daugelis vis dar tai daro.

Kol naudojate tinkamą, jums turėtų kilti nedidelių problemų atrakinti ir transliuoti mėgstamą laidą – nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esate, ir kuri „Netflix“ biblioteka, kuri rodoma, yra dalis.

Bet kuris iš tiekėjų, kuriuos apžvelgiu šiame puslapyje, gražiai atliks savo darbą.

Prisiregistruokite, prisijunkite ir pradėkite transliaciją. Vis dar veikia VPN naudojant „Netflix“ atblokavimą.

Tau taip pat gali patikti:
 • Ar „NordVPN“ veikia su „Netflix“??
 • Kaip pakeisti „Netflix“ regioną į bet kurią šalį
 • Geriausios bendrosios VPN paslaugos
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map