Geriausi Prancūzijos VPT 2020 m

Geriausias Prancūzijos VPT


Galbūt jūs Prancūzijoje bandote žiūrėti „BBC iPlayer“, JAV „Netflix“, „Hulu“ ar kitą tarptautinį turinį be daug laimės.

Galbūt jums šiek tiek rūpi, kad pagal Prancūzijos įstatymus jūsų interneto privatumas toli gražu nėra garantuojamas.

O gal vis dėlto esate už šalies ribų ir bandote transliuoti savo mėgstamą laidą iš vietinio prancūzų kanalo, bet negalite.

Visais šiais atvejais – ir dar daugiau – gali padėti geros kokybės VPT. Taip pat yra daugybė pasirinkimo galimybių.

Beje, kiekvienas teikėjas turi savo unikalų savybių, privalumų ir trūkumų rinkinį, o teisingą sprendimą priimti ne visada lengva.

Taigi, čia yra vadovas, padėsiantis išsirinkti geriausią Prancūzijos VPN.

Geriausių Prancūzijos VPT apžvalga

Prieš įsigilindami, pažvelkime į svarbiausius Prancūzijos VPT. Greita santrauka gali būti viskas, ko ieškote, ir pakankamai teisinga.

 1. „CyberGhost“

  Geriausias Prancūzijos VPT. Puikus balansas dideliame serverių tinkle, greitis ir saugumas. Panaikinamas geografinio turinio apribojimas Prancūzijoje ir tarptautiniu mastu. Pramonėje geriausia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 2. PureVPN

  Dėl neveikiančio ryšio greičio ir specializuotų srautinių serverių tai puikus pasirinkimas norint pasiekti geografiškai užblokuotus vaizdo įrašus ir P2P. Didžiulis serverių tinklas, apimantis 131 šalį, suteikia galimybę prisijungti bet kur.

 3. „Surfshark“

  Greitas neprisijungiantis VPN su neribotomis vienu metu jungiamomis galimybėmis. Atblokuojamas visas geografiškai ribotas turinys ir palaikomas P2P. Intuityvi, tačiau galinga kliento programa. Pigiausias variantas aplink.

 4. „NordVPN“

  Didelis, gerai veikiantis serverių tinklas, veikiantis kartu su „Netflix“ ir visomis kitomis populiariomis srautinio perdavimo paslaugomis. Jokių žurnalų, saugi jurisdikcija ir geriausias privatumo savybių rinkinys pramonėje.

 5. „ExpressVPN“

  Gerai sukurtas ir optimizuotas pasaulinis tinklas, pasižymintis geru atsisiuntimo greičiu. Leidžia žiūrėti bet kokį turinį. Puikus klientas su daugybe papildomų funkcijų. Klientų palaikymas, kuris nėra antra.

Kodėl verta naudoti VPN Prancūzijoje

Prancūzijoje yra daugybė svarių priežasčių naudoti VPN, ir ne visos jos yra akivaizdžios. Nors trumpai paminėjau keletą iš jų, čia yra išsamus sąrašas.

 • Prancūzija yra „Devynių akių žvalgybos pakto“ dalis

  Jei šiek tiek perskaitėte apie VPT, tikriausiai esate matę nuorodas į penkias akis, devynias akis ir keturiolika akių..

  Šie pavadinimai nurodo tarptautinių žvalgybos informacijos mainų sutarčių, kurios sujungia pagrindines Vakarų demokratijas į vieną, didelį, (kartais) laimingą, šnipinėjimo tinklą, rinkinį..

  Prancūzija yra „Devynių akių“ susitarimo dalis. Jie privalo dalintis elektronine žvalgyba su kitomis valstybėmis narėmis, įskaitant:

  • Jungtinės Valstijos
  • Kanada
  • Australija
  • Naujoji Zelandija
  • Jungtinė Karalystė
  • Danija
  • Nyderlandai
  • Norvegija

  Jei esate Prancūzijos interneto vartotojas, bet kurios iš šių šalių šnipų agentūros teoriškai galėtų gauti prieigą prie jūsų internetinių įpročių istorijos ir bet kokius kitus svarbius elektroninius duomenis..

  Kai naudojatės VPN Prancūzijoje, jūs neleidžiate vyriausybei įsiklausyti į jūsų veiklą internete. Ir jei jie negali išklausyti, jie neturi nieko bendro.

 • IPT registravimas

  Prancūzijai, kaip ir kitoms ES valstybėms narėms, kadaise buvo privaloma 2006 m. Duomenų saugojimo direktyva.

  Įstatymas privertė Prancūzijos interneto paslaugų teikėjus registruoti visų klientų veiklą internete ir saugoti šiuos duomenis mažiausiai vienerius metus, net jei nutraukiate paslaugą.

  Laimei, ES teisingumo teismas panaikino šį įstatymą 2014 m. Tačiau ISP slapto slaptumo žygyje precedentas išlieka ir nuo tada jo vietoje atsirado naujesnis, visapusiškas, Prancūzijos žvalgybos duomenų rinkimo įstatymas..

  Tačiau naudojant naudojamą VPN tokio tipo registravimas yra neįmanomas.

 • Skaitmeninių autorių teisių įstatymai

  Prancūzijos skaitmeninių autorių teisių įstatymai yra vieni griežčiausių ir vartotojams nepalankiausių pasaulyje.

  Tai suteikia prancūzų autorių teisių savininkams beveik neribotas galimybes pasiekti jūsų asmeninę informaciją, jei net įtariate piratavimą. Ir jei nustatote, kad pažeidžiate įstatymus bent tris kartus, IPT gali jus uždrausti.

  VPT apsaugo jus nuo autorių teisių turėtojų, kurie, nenuostabu, dažniausiai yra pernelyg brangūs vykdydami savo reikalavimus.

 • Žiūrime prancūzų televiziją užsienyje

  Kelionės už Prancūzijos ribų paprastai reiškia praradimą galimybę naudotis prancūzų kalbos pramogomis. Daugelis vietinių televizijos kanalų ir srautinių transliacijų paslaugų neleis jums nieko žiūrėti, nebent esate šalyje.

  Dėl VPN atrodo, kad esate. Naudodamiesi vienu iš jų, čia yra tik keli prancūzų kanalai, kuriuos galėsite pasiekti, nesvarbu, kur keliausite.

  • „6play“
  • CNEWS
  • Prancūzija 2
  • Prancūzija 5
  • „FranceTV“
  • Žaisk televizorių
  • „TV5 Monde“
  • Arte
  • „Euronews“
  • Prancūzija 3
  • Prancūzija Ô
  • Gulli
  • RTBF
  • BFM televizija
  • „Eurosport“
  • Prancūzija 4
  • „France24“
  • LCP
  • TF1
 • Prieiga prie geografiškai blokuoto turinio iš viso pasaulio

  Mes visi esame pasaulio piliečiai. Aš mėgstu vartoti interneto turinį iš viso pasaulio, nes esu tikras, kad tai daro visi Prancūzijoje.

  Kaip ir VPT gali atrakinti prancūzų srautinio perdavimo paslaugas iš užsienio, jis gali atrakinti geografiškai užblokuotą turinį iš kitų pasaulio vietų Prancūzijoje.

  Pvz., Jei nusivylėte negalėdami žiūrėti „Netflix“ iš kitų šalių, pavyzdžiui, gydymas yra VPN.

Ar VPT yra legalūs Prancūzijoje??

Turint galvoje tokius nuodugnius priežiūros įstatymus, nereikia įsivaizduoti, kad Prancūzija uždraustų VPN paslaugas. Laimei, jie nieko tokio nepadarė.

Prancūzijoje VPN yra legalūs.

Kaip Prancūzijos pilietis, gyventojas ar lankytojas, jūs galite laisvai naudotis VPN bet kada ir kiek norite. Nepaisant to, neturėtumėte jų naudoti darydami ką nors neteisėto.

Naudoti VPN tam, kad kas nors neskaitytų jūsų el. Pašto, yra visiškai gerai. Tačiau nenaudokite vieno, kad koordinuotumėte bet kokią nelegalią veiklą.

VPT neatleidžia jus nuo įstatymų pažeidimo.

Kitaip tariant, naudoti VPN Prancūzijoje yra teisėtas, tačiau nedaryk su tuo nieko, ko neturėtum.

Ko reikia ieškoti Prancūzijos VPN

Ne visi VPT yra geras pasirinkimas Prancūzijai. Norėdami padidinti savo galimybes rasti tokį, koks yra, čia yra keletas funkcijų, kurių reikia ieškoti.

 • Keli prancūzų serveriai

  Bet kuris VPN, kurį verta apsvarstyti, turi turėti kelis serverius, esančius Prancūzijoje. Be prancūzų serverio negalėsite prisijungti prie šalies.

  Turėdami kelis serverius – idealiai paskirstytus keliose vietose – įsitikinsite, kad turite daug prisijungimo galimybių, ir užtikrinsite geriausią interneto patirtį.

 • Geras serverio pasirinkimas kitose šalyse

  Norėdami kuo geriau išnaudoti VPN paslaugą, ji taip pat turėtų turėti didelį ir geografiškai skirtingą serverių tinklą.

  Turėdami daug serverių daugelyje šalių, galėsite pasiekti geografiškai ribotas paslaugas ir turinį iš bet kurios pasaulio vietos..

 • Griežti šifravimo standartai ir saugumo savybės

  Manoma, kad VPN turi apsaugoti jūsų duomenis ir interneto srautą. Taigi, bet kuriai jūsų pasirinktai paslaugai reikia naudoti šiuolaikinius protokolų ir šifravimo standartus.

  Pagalvokite apie 256 bitų AES šifravimą per „OpenVPN“.

  Apsaugos priemonės, tokios kaip VPN užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo, taip pat yra būtinos.

 • Neregistravimo politika ir privatumui palanki jurisdikcija

  Kadangi Prancūzijoje ir daugelyje kitų pasaulio šalių nėra šnipinėjimo apie jūsų internetinius įpročius, turėtumėte pasirinkti VPN be prisijungimo principą, pagrįstą privatumą pažeidžiančia jurisdikcija (Panama, Rumunija, Šveicarija ir kt.)

  Tokiu būdu niekas negalės priversti jūsų VPT pakeisti duomenų. Ir net jei kažkas pabandytų, jie neturėtų ko duoti.

 • Geros serverio spartos

  Jei naudosite VPN, jūsų interneto ryšys visada šiek tiek sulėtės – to nėra. Tačiau yra ir sulėtėjimų, ir tada yra sulėtėjimų.

  Pasirinkę greitą VPN – pasižymintį puikių našumo ir patikimų serverių reputacija – jūsų ryšys išliks tolimas.

  Tai leis jums greitai atsisiųsti failus ir laimingai transliuoti vaizdo įrašus net esant aukščiausiems kokybės nustatymams.

  Kita vertus, neteisingas teikėjas gali sumažinti jūsų interneto greitį iki netinkamo nuskaitymo.

 • P2P palaikymas

  Jei planuojate naudotis failų bendro naudojimo paslaugomis su savo VPN ir atsižvelgdami į drakoniškus autorių teisių įstatymus Prancūzijoje, net jei nesate tikri, pasirinksite teikėją, kuris aiškiai palaiko P2P.

  Be to, dar kartą patikrinkite, ar VPN neturi droselio jungties, neturi pralaidumo apribojimų ir yra be duomenų dangtelių.

 • Gali atrakinti geografiškai ribotą turinį Prancūzijoje ir kitur

  Didžiulis VPN pranašumas yra tas, kad jis turėtų leisti jums pasiekti riboto geografinio interneto turinį tiek iš Prancūzijos, tiek iš viso pasaulio. Nors praktiškai ne kiekviena tarnyba tai daro.

  Norėsite pasirinkti VPN, kuris atrakins „Netflix“ Prancūzijoje ir už jos ribų, taip pat bet kurią kitą vertą transliacijos paslaugą, tokią kaip „BBC iPlayer“..

  Teikėjas taip pat turėtų gerai dirbti su tokiomis populiariomis prancūzų paslaugomis kaip France.tv, CNEWS, MYTF1 ir kt.

Be to, bet kuris paslaugų teikėjas, kurį siūlau čia pasirinkti kaip gerą Prancūzijos VPN, pažymi visus aukščiau pateiktus laukelius. Aš, be abejo, raginu atlikti savo tyrimus, tačiau kaip gerą atspirties tašką galite naudoti ir vieną iš mano išbandytų pavyzdžių..

Geriausi Prancūzijos VPT

Nors dabar jūs žinote, ko ieškoti Prancūzijos VPT, aš taip pat žengiau į priekį ir padariau dalį jūsų kojos. Pateikiame apžvalgą apie tai, kas, mano manymu, yra geriausi Prancūzijos VPN teikėjai.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra paslauga, tikrinanti visas dėžutes, skirtas naudoti Prancūzijoje ir už jos ribų.

Tai gali pasigirti dideliu serverių sąrašu, kuriame yra daugiau nei 7100 serverių 90 šalių. Tarp jų 440 yra Prancūzijoje. Tai yra vienas didžiausių tinklų tarp visų teikėjų. Tai greitas tinklas.

„CyberGhost“ yra nulinis prisijungimo VPN. Įmonės būstinė Rumunijoje – puiki jurisdikcija duomenų privatumui užtikrinti.

Rumunijai ne tik netaikoma ES ar ES aljanso priežiūra, bet ji turi gerą vardą dėl išorinių naudotojų duomenų užklausų nesilaikymo..

Kalbant apie funkcijas, „CyberGhost“ siūlo aukščiausio lygio šifravimą ir saugumą, labai gerai veikia „P2P“ ir atrakina JAV „Netflix“ ir kitas svarbiausias transliavimo svetaines, tokias kaip BBC „iPlayer“, „Hulu“ ir „MYTF1“..

Tai taip pat nebrangi paslauga, kuriai suteikiama net pirmaujanti 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Esmė yra ta, kad „CyberGhost“ yra puikus Prancūzijos VPN.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

2. „PureVPN“

„PureVPN“ logotipas

Kitas „PureVPN“ yra geriausių Prancūzijoje naudojamų VPT sąraše.

Išskyrus neįtikėtiną galimybę atblokuoti transliacijos paslaugas, didžiausia „PureVPN“ pretenzija į šlovę yra jų didžiulis serverių tinklas – jis plinta 160 vietų 131 šalyje.

Iš viso 42 serveriai yra Prancūzijos viduje, padalyti į dvi vietas.

Šie skaičiai suteikia „PureVPN“ neprilygstamą visuotinį pasiekimą ir didelį buvimą Prancūzijos žemėje. Nepamirškime ir serverio našumo, kuris yra vienas geriausių, kokį tik galite gauti.

„PureVPN“ yra nepriklausomai nuo privatumo pažeidžiamos vietos nepriklausomai patikrintas žurnalų teikėjas.

Jie taip pat naudoja moderniausią šifravimą ir apima „dalijimosi tuneliu“ ir „nužudymo“ jungiklio funkcijas.

Jų klientas teikia platų įrenginių palaikymą ir gali būti naudojamas daugiau nei 50 skirtingų platformų.

„PureVPN“ kaina yra viena mažiausių aplink, ir gavę 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją gausite daug laiko išbandyti visa tai..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

3. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Vienas iš mano asmeninių mėgstamiausių dienų, „Surfshark“ yra dar vienas puikus Prancūzijos VPN pasirinkimas.

Nors jie turi šiek tiek mažesnį serverių sąrašą, apimantį šiek tiek daugiau nei 1040 serverių 63 šalyse (įskaitant, žinoma, Prancūziją), jie patenkina savo dydį dideliu greičiu.

„Surfshark“, kurio VPN yra lygus nuliui, veikia iš Britanijos Mergelių salų. Nepaisant pavadinimo, JK ar jos sąjungininkų neprižiūrima jurisdikcija.

Švarus ir intuityvus klientas turi daugybę funkcijų.

Tai apima tokius dalykus kaip skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimas, dviguba VPN sąranka ir padalintas tunelis. Ir kaip aš apžvelgiu savo „Surfshark“ apžvalgą, tai taip pat vos subraižo paviršių.

Ši paslauga labai gerai veikia su geografiniu būdu užblokuotu turiniu, ir jūs netgi leidžiate neribotą skaičių vienu metu jungčių – to nedaro niekas kitas aukščiausio lygio VPT teikėjas.

O, ir dar vienas dalykas, kurio negali atitikti aukščiausio lygio VPT, yra „Surfshark“ kaina. Tai pigiausias paslaugų teikėjas šiame sąraše.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

4. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

VPN pasaulyje nedaug kompanijų yra tokios pat žinomos ir gerbiamos kaip „NordVPN“.

Jie valdo didžiulį serverių tinklą, kurį sudaro 5645 serveriai 58 šalyse, vien 247 serveriai vien Prancūzijoje.

Bendrovė veikia ne Panamoje, kuri yra viena geriausių privatumo jurisdikcijų pasaulyje. „NordVPN“ taip pat nėra registravimo paslaugų teikėjas, teiginį, kad jie patvirtina atlikdami išsamų trečiųjų šalių auditą.

Kalbant apie saugumą, „NordVPN“ yra aukščiausio lygio.

Be puikių protokolų ir šifravimo standartinių porų, jie taip pat teikia naudingas privatumo funkcijas, tokias kaip dvigubas VPN ir galimybę derinti VPN ir „Tor“ tinklą..

Nors „NordVPN“ yra šiek tiek brangus (būtinai naudokite vieną iš jų kuponų), jis, be jokios abejonės, yra vienas geriausių Prancūzijos VPN..

Tai apima patikimumą, infrastruktūrą, serverio greitį ir kokybę, kurią gali suderinti nedaug kitų teikėjų.

Ar aš paminėjau, kad „NordVPN“ atblokuoja „Netflix“ ir beveik bet kurį kitą geografiškai užblokuotą turinį, kurį galite naudoti?

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra dar vienas puikus pasirinkimas ir labai gerai veikia tiek Prancūzijoje, tiek užsienyje.

Bendrovė valdo tinkamo dydžio 3000 serverių tinklą 95 šalyse.

Nors Prancūzijoje jie turi palyginti nedidelį tik 3 serverių pėdsaką, šios aparatūros kokybė yra viena geriausių pramonėje.

Pagrindinė būstinė yra Britų Mergelių salose – jurisdikcija, kuriai teikiama daug naudos dėl privatumo – „ExpressVPN“ turi griežtą neprisijungimo politiką.

Programa yra patobulinta ir lengvai naudojama, tačiau vis dar yra patogi.

Pažangiosios funkcijos, tokios kaip užmušimo jungiklis, šifravimo ir protokolo nustatymai bei padalintas tunelis, yra visos, tačiau tvarkingai pritvirtintos, kada ir prireiks..

„ExpressVPN“ taip pat puikiai tinka atblokuoti prancūzišką ir tarptautinį geografiniu požiūriu ribotą turinį ir, dėl puikių serverio greičių, yra puikus pasirinkimas dalijantis failais.

Klientų palaikymas taip pat yra antra.

Nors „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnė – nors ir daug pigesnė, jei pasinaudojate jų pardavimais – paslauga verta kiekvieno cento.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Kaip gauti Prancūzijos VPN

Dabar jūs žinote, kaip rasti gerą Prancūzijos VPN, taip pat turite keletą rekomendacijų, į kurias galite atsižvelgti.

Čia pateikiami paprasti veiksmai, kuriuos reikia atlikti norint sukurti ir paleisti Prancūzijos VPN.

 1. Pasirinkite aukščiausią VPN paslaugą – tokią, kurioje yra puikus privatumas, našumas ir gausu prancūziškų bei tarptautinių serverių.
 2. Eikite į teikėjo svetainę ir prisiregistruokite.
 3. Atsisiųskite teikėjo VPN programą ir įdiekite ją į savo įrenginį.
 4. Paleiskite VPN klientą, pasirinkite prancūzišką serverį ir prisijunkite.

Kaip gauti geriausius VPN greičius Prancūzijoje

Norėdami gauti geriausią įmanomą ryšio greitį, kai Prancūzijoje naudojate VPN, prisijunkite prie serverio, kuris yra geografiškai kuo arčiau jūsų. Tai sumažins atstumą, kurį jūsų duomenys turi nuvažiuoti, ir sumažins riziką patekti į prastas tinklo sąlygas.

Pvz., Jei norite naudoti VPN šiek tiek papildomo privatumo ir esate tiesiog už Paryžiaus, pasirinkti prancūzišką serverį Paryžiuje yra idealu. Neprisijunkite prie, tarkime, Islandijos.

O jei bandote transliuoti amerikietišką „Netflix“ iš Prancūzijos, rinkitės serverį rytinėje JAV pakrantėje. Prisijungimas prie Los Andželo prie jūsų duomenų kelionės bereikalingai padidins kelis tūkstančius kilometrų.

Beje, jūs turėtumėte suprasti, kad net ir idealiomis sąlygomis VPT vis tiek sulėtins jūsų interneto ryšį. Tai neturėtų būti daug, tačiau niekada nepasieksite tokio greičio, kaip įprasto ryšio metu.

Jei renkatės artimą serverį ir našumas atrodo nepagrįstai lėtas (kas gali nutikti), tai yra keletas dalykų, kuriuos reikia pabandyti padidinti savo VPN greičiu.

VPT taip pat negali ištaisyti anksčiau egzistuojančių interneto ryšio ar greičio problemų, išskyrus tuos atvejus, kai jos kyla dėl IPT atjungimo ar kitų panašių apribojimų.

Naudojant nemokamą Prancūzijos VPN

Jums gali kilti pagunda išbandyti vieną iš daugelio paslaugų, siūlančių nemokamą prieigą prie VPN Prancūzijoje. Juk dauguma teikėjų – ir tikrai kiekvienas, kurį aš išvardijau šiame puslapyje – kainuoja pinigus.

Aš griežtai patariu jums to nedaryti.

Panaudoti vadinamąjį „nemokamą prancūzišką VPN“ beveik visada yra rizikinga. Daugelis jų susiduria su privatumo ir saugumo problemomis. Kiti naudojasi eskizine praktika, pavyzdžiui, skelbimų įterpimu ir jūsų duomenų pardavimu trečiosioms šalims.

Palyginti su mokamais VPN, nemokamos paslaugos paprastai yra lėtos, nepatikimos ir joms taikomi pralaidumo apribojimai.

Sąžiningai, geriau pasitikėti savo Prancūzijos interneto paslaugų teikėju ir vyriausybės vykdoma priežiūra, kurios pirmiausia stengiatės vengti – bent jau tada jūsų interneto ryšys būtų šiek tiek saugus ir greitas..

Išvada

Prancūzijoje yra daugybė priežasčių naudoti VPN. Galbūt norėsite apsaugos nuo drakoniško duomenų rinkimo ir stebėjimo, arba neleisite, kad autorių teisių pažeidimai sukels jums teisinį galvos skausmą.

Arba galite tiesiog atblokuoti ir mėgautis turiniu, apribotu kitoje šalyje.

Kad ir kokia būtų jūsų priežastis, dabar jūs žinote, ko ieškoti Prancūzijos VPN. Jūs netgi turite svarbiausių paslaugų teikėjų sąrašą, kurį turite naudoti kaip atskaitos tašką. Daugelis jų siūlo ir dideles nuolaidas.

Taigi, nedelskite. Gaukite internetinę laisvę ir privatumą, kurio visi esame verti. Pradėkite naudoti VPN.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausios bendrosios VPN paslaugos
 • Geriausi be prisijungimo VPN
 • Geriausi „Netflix“ VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map