Geriausi Vokietijos VPT 2020 m

Geriausias „VPN Germany“ vaizdas


VPN naudojimas Vokietijoje auga ir suprantama. VPT – tai puikus įrankis, užtikrinantis privatumą internete, neleidžiantis valdžios stebėjimui, geografinio turinio peržiūrai ir torrentų atsisiuntimui.

Tačiau yra daugybė pasirinkimų, ir ne visada visada taip lengva rasti tiekėją, kuris užtikrins aukščiausią našumą, saugumą ir laisvę internete už prieinamą kainą..

Bet dėl ​​to aš čia. Tai, ką darau, yra VPT. Aš juos išbandau, permetu iki savo ribų ir išsiaiškinu jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Toliau rasite apžvalgą, kokie laikomi geriausiais Vokietijos VPT.

Nesvarbu, ar esate Vokietijoje ir norite gauti neribotą ir saugią prieigą prie svetainių ir paslaugų likusiame pasaulyje, ar esate už šalies ribų, bandate transliuoti tokius Vokietijos televizijos kanalus kaip ARD ar ZDF. Šie VPT pateiks.

Geriausių Vokietijos VPT apžvalga

Jei jums reikia visų geriausių Vokietijos VPN sąrašų, kurie jums neįdomūs nei išsami informacija, nei viso straipsnio skaitymas, pateikiame trumpą geriausių teikėjų apžvalgą..

 1. „CyberGhost“

  Paprasta pasiimti ir naudoti, laikantis griežtos neprisijungimo politikos, įspūdingo saugumo ir greičio bei didelio serverių tinklo. Viena geriausių vertybių aplinkui.

 2. „NordVPN“

  Puikios kainos teikėjas, kuris viską daro. Turi vieną didžiausių tinklų, puikų privatumą, pažangias saugos funkcijas ir nuoseklią prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio.

 3. PureVPN

  Įdiegta VPN paslauga su greitais serveriais didžiulėje 131 šalyje. Turi patikimą užsienio turinio srautą ir platų įrenginio palaikymą už labai mažą kainą.

 4. „ExpressVPN“

  Patikima įmonė, turinti greitus ir saugius serverius, nereikalaujanti registravimo, taip pat nušlifuotas ir lengvai naudojamas klientas. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija yra be jokių klausimų.

 5. „Surfshark“

  Naujesnė VPN paslauga, siūlanti viską, ko jums reikia už labai mažą kainą. Turi puikias saugos galimybes, lengvai naudojamą stabilų klientą ir leidžia neribotą ryšį.

Kodėl verta naudoti VPN Vokietijoje

Nors Vokietijoje yra giliai įsišaknijusi tendencija į duomenų privatumą ir saugumą, vis dar yra daugybė priežasčių, kodėl kaip interneto vartotoją norėtumėte naudoti VPN.

Vokietija yra pasaulinio stebėjimo kolektyvo, vadinamo „14 akių“, dalis. Tai reiškia, kad jos yra įpareigotos dalintis surinkta žvalgyba su kitomis valstybėmis narėmis (įskaitant JAV ir JK), kai jos bus paprašytos.

Be abejo, yra informacijos, kuria galima pasidalyti.

Vokietijos federalinė žvalgybos agentūra BND turi didelę šnipinėjimo galią ir aktyviai stebi interneto veiklą. Pateikus prašymą, galima gauti iki 10 savaičių vertės registruotų vartotojų duomenis iš bet kurio šalies IPT (tai, be abejo, yra informacija, kurią IPT turi įrašyti ir saugoti)..

Vokietijoje taip pat galioja griežti įstatymai, susiję su autorių teisių saugomos medžiagos atsisiuntimu ar dalijimusi ja. Šalyje galioja ir dviprasmiška sąžiningo naudojimo politika, dėl kurios net teisėtiems autorių teisių saugomų kūrinių vartotojams yra pavojinga tvarkyti tokias bylas..

Vertinant kartu, vien šios priežastys yra pakankamai įtikinamos priežastys naudoti VPN Vokietijoje. Bet palaukite, yra dar daugiau.

Kita didelė priežastis naudoti VPN Vokietijoje yra išvengti kai kurių agresyviausių internetinio turinio apribojimų pasaulyje. Vokietijos teismai praeityje buvo labai simpatiški teisių turėtojams, vienu metu užblokavę didžiulį „YouTube“ vaizdo įrašų srautą dėl licencijavimo klausimų..

Naudojant VPN, kad būtų išvengta turinio apribojimų, laimingas šalutinis poveikis yra tas, kad vartotojai gali peržiūrėti regionines mėgstamų srautinių platformų, tokių kaip „Netflix“, versijas. Tai taip pat leidžia peržiūrėti turinį iš konkrečioms šalims skirtų paslaugų, tokių kaip „BBC iPlayer“ (tik JK) ir „Hulu“ (tik JAV)..

Tam tikra prasme VPT yra tarsi pasas į naujo ir neriboto pramogų turinio pasaulį.

Ko ieškoti Vokietijos VPT

Vokiečių vartotojams yra daugybė galimų VPN parinkčių, tačiau ne visos jos sukurtos lygios. Jei ketinate padaryti šį pasirinkimą, štai ko reikia ieškoti.

 • Keli serveriai Vokietijoje

  Jei norite naudoti savo VPN privatumui ir papildomai saugai prisijungę Vokietijoje, norėsite, kad VPN serveriai būtų po ranka. Kuo didesnis serverių skaičius išsidėstęs keliuose Vokietijos miestuose, tuo geriau. Tai padės užtikrinti geriausią įmanomą ryšį ir interneto patirtį.

 • Serveriai kitose šalyse

  Norint naudoti VPN Vokietijoje, norint patekti į svetaines, prieinamas tik kitose šalyse, VPN reikės ten esančių serverių. Jei negalite nuspėti, kurios šalys jus domins, rinkitės teikėją, turintį kuo daugiau galimybių.

 • Stabilus ir greitas ryšys

  Norint išlaikyti gerą internetinio vartotojo patirtį, reikia greito VPT. Laikotarpis. Jei paslauga neužtikrina greitų ryšių, kurie yra pakankamai stabilūs palaikyti tokius dalykus kaip atsisiuntimai ir didelės raiškos vaizdo įrašų srautinis perdavimas, jums bus daug mažiau tikėtina, kad naudosite savo VPN ir griausitės kiekvieną kartą, kai tik turėsite tai padaryti..

 • Griežta neprisijungimo politika

  Kaip minėta anksčiau, Vokietija griežtai vertina tokias problemas kaip pretenzijos dėl autorių teisių. Norėdami tinkamai apsisaugoti naudodamiesi VPN, svarbu, kad pasirinksite paslaugų teikėjų, neturinčių žurnalų, teikėją, kad jei valdžios institucijos imtųsi trankyti, jie paprasčiausiai neturi nieko bendro.

 • P2P palaikymas

  Jei norėtumėte P2P programas naudoti per VPN būdami Vokietijoje, įsitikinkite, kad teikėjas leidžia naudotis tomis paslaugomis. Nors dauguma tai daro, tai nėra duotas dalykas.

 • Puikus šifravimas ir saugumas

  Kadangi VPN yra saugos įrankiai, taip pat turėtumėte pasirinkti tiekėją, kuris siūlo moderniausią šifravimą ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo. Jei įmanoma, jūsų pasirinktas VPT taip pat turėtų pateikti nužudymo perjungimo funkciją, kad būtų išvengta naršymo po netikėtų atsijungimų.

Renkantis VPN reikia dar keleto aspektų, nors pirmiau išvardyti yra pagrindiniai. Priklausomai nuo jūsų konkrečių poreikių, jūs taip pat galite išsiversti be kai kurių iš šių funkcijų. Vis dėlto geriausios Vokietijos VPN paslaugos vis tiek jas pasiūlys, ir čia nėra tokio dalyko, kaip per daug gero.

Geriausi Vokietijos VPT

Dabar, kai jau žinome, ko ieškome, atėjo laikas pradėti verslą. Be papildomų patarimų, čia yra geriausios VPN paslaugos, kurias galima naudoti Vokietijoje.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Jei niekada negirdėjote apie „CyberGhost“, gali būti, kad dar neseniai jie buvo palyginti nedideli paslaugų teikėjai. Jie dabar yra VPT, turintys vieną didžiausių pėdsakų pramonėje, ir šiuo atveju tai yra geras dalykas.

Rumunijoje įsikūręs ir turintis daugiau kaip 7100 serverių 90 šalių (su 684 serveriais tik trijuose Vokietijos miestuose), jų tinklas yra didžiulis. Tai daro juos puikiu pasirinkimu vokiečių vartotojams, nes netrūks prisijungimo galimybių.

Be to, „CyberGhost“ turi griežtą „neprisijungimo“ politiką, siūlo 256 bitų AES šifravimą per „OpenVPN“ protokolą ir turi greitą visiško ryšio spartą..

„CyberGhost“ taip pat neseniai pridėjo specializuotų serverių, kurie gali nuosekliai atblokuoti „Netflix“ ir panašias transliacijos paslaugas, pavyzdžiui, JK „BBC iPlayer“, todėl jie yra vienas iš geresnių pasirinkimų norint pasiekti geografiškai užblokuotą turinį..

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

Geriausias Vokietijos VPT: „CyberGhost“ siūlo viską, ko tikėjotės iš aukščiausios klasės VPT. Dėl dabartinių „CyberGhost“ sandorių paketų, jie taip pat yra vieni pigiausių paslaugų teikėjų šiame sąraše ir netgi suteikia jums pramonėje pirmaujančią 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Nedaug kitų paslaugų siūlo kaip paketą Vokietijos VPN vartotojams.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Panamoje esantis „NordVPN“ greitai sukūrė VPN paslaugą, kuri yra jėga, su kuria reikia atsiskaityti. Paprasčiau tariant, jie turi viską. Pirmiausia jie valdo labai įspūdingą tinklą. Ko galite tikėtis iš daugiau nei 5600 serverių 58 šalyse.

Jų serveriai teikia 256 bitų AES šifravimą, palaiko „OpenVPN“, o jų klientas turi įmontuotą „raganos“ funkciją..

Tačiau „NordVPN“ tuo nesustoja. Jie taip pat teikia dvigubą VPN, palaiko „Tor“ ryšį per VPN ryšius ir siūlo puikų greitį ir stabilumą, kuris puikiai tinka HD vaizdo įrašų transliacijai..

„NordVPN“ taip pat specializuojasi ribotų svetainių atblokavime ir nenuilstamai dirba, kad prieiga prie „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“ visada veiktų.

Turinti 309 serverius Vokietijoje dviejose vietose ir neperšaunamą neprisijungimo politiką, „NordVPN“ yra Šveicarijos armijos peilis, skirtas VPN teikėjams vokiečių vartotojams.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

Ar viskas: Jei ieškote VPN, kuris viską daro gerai, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Bet kuris vartotojas įvertins puikų saugumą ir aukštą ryšio greitį – visa tai už labai prieinamą kainą.

3. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

„PureVPN“ yra pramonės veteranas, veikiantis nuo 2007 m. Jie įsikūrę Honkonge ir turi beveik patį plačiausią tinklą, kurį rasite, kuriame yra serveriai 131 šalyje. Beveik niekur pasaulyje jie nepasiekiami, be to, greitai veikia ir jų serveriai.

Iš šių serverių 201 yra Vokietijoje, pasiskirstę penkiuose skirtinguose miestuose. Jie taip pat turi aparatūrą, specialiai optimizuotą geografiškai ribotam srautiniam perdavimui, todėl jie idealiai tinka vokiečiams, norintiems žiūrėti užsienio vaizdo įrašų turinį.

Šis tinklas išskiria ne tik tinklą, bet ir palaikymą daugiau nei 50 skirtingų platformų ir įrenginių. Jei jis prisijungia prie interneto, jame galite paleisti „PureVPN“.

„PureVPN“ siūlo 256 bitų AES šifravimą, aprūpintą killswitch funkcija, o lengvai naudojamas klientas net blokuoja skelbimus ir virusus, kai yra prijungtas prie VPN..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Aukščiausios vertės Vokietijos VPT: „PureVPN“ yra puikus sprendimas, jei norite srautiniu būdu transliuoti užsienio laikmenas ar turėti įvairių įrenginių, kuriuose norite naudoti VPN. Pritaikytas standartinis šifravimas ir skelbimų blokavimas yra puikus pasirinkimas už mažą kainą.

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Jei ieškote VPN teikėjo, kuris būtų puikus universalus, tai yra „ExpressVPN“. Įsikūręs Britanijos Mergelių salose ir galintis pasigirti daugiau nei 3000 serverių 95 šalyse, įskaitant dvi Vokietijos vietas, „ExpressVPN“ teikia.

Pridėkite neprisijungimo politiką, 256 bitų šifravimą ir žaibišką ryšio greitį, ir aišku, kodėl „ExpressVPN“ sudarė mano sąrašą.

Nieko negali padaryti su „ExpressVPN“. Jie palaiko P2P, atblokuoja srautines svetaines ir netgi palaiko padalintą tunelį, kad būtų galima maksimaliai kontroliuoti eismą.

Jei jie turi neigiamas puses, tai kaina: „ExpressVPN“ yra brangiausi teikėjai šiame sąraše. Bet jie to verti. Jie taip pat retkarčiais siūlo pardavimus.

Be to, jūs gaunate 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tai reiškia, kad išbandyti jas yra mažai rizikinga.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Puiki reputacija: Jei norite paslaugų teikėjo, siūlančio puikų privatumą ir anonimiškumą, išmanantį visą parą ir visą parą bei turintį tvirtą reputaciją, „ExpressVPN“ yra tas kelias. Jie netgi priima „Bitcoin“ mokėjimą, jei norėtumėte išvengti įprastų operacijų ir maksimaliai padidinti savo privatumą.

5. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Santykingas naujokas VPN pramonėje „Surfshark“ labai vertas ieškoti bet kurio Vokietijos VPN pirkėjo. Pirmiausia jie valdo 1040 ir daugiau serverių tinklą, išplitusį daugiau nei 63 šalyse, įskaitant, žinoma, Vokietiją.

Kaip ir „ExpressVPN“, „Surfshark“ veikia Britanijos Mergelių salose ir nepasiekiama jokia vyriausybės šnipų agentūra. Jie taip pat turi griežtą neprisijungimo politiką.

„Surfshark“ klientai naudoja 256 bitų šifravimą per „OpenVPN“ arba „IKEv2“ ir naudoja SHA512 autentifikacijos maišos ir 2048 bitų DHE-RSA raktų mainus su PFS. Tai „Surfshark“ priskiria klasei saugumo sumetimais.

Be to, jūs galite pasirinkti dvigubą VPN palaikymą, nužudymo jungiklį, privačius DNS serverius, P2P ir srautinį palaikymą bei net neribotą vienu metu naudojamų klientų ryšį (vienintelis „premium“ paslaugų teikėjas, kuris tai daro)..

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Neribotas vienalaikis ryšys: Nors „Surfshark“ yra gana naujas, jie siūlo visas jums reikalingas technines savybes. Pridėkite palaikymą 24 valandas per parą, puikų ryšio greitį, nebrangų prenumeratos planą (ypač su jų dabartiniu pasiūlymu) ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją be vargo. Turite laimingų Vokietijos VPN vartotojų receptą..

Nemokamas VPN naudojimas Vokietijoje

Nors Vokietijoje galima naudoti daugumą nemokamų VPN paslaugų, apskritai tai nėra pati geriausia idėja. Kaip ir daugelio vadinamųjų nemokamų produktų atveju, nemokami VPN turi paslėptas išlaidas. Užuot mokėję pinigais, jūs mokate su savo laiku, privatumu, asmenine informacija ar visa kita.

Pvz., Kai kurios paslaugos parduos jūsų vartotojo duomenis norėdami sumokėti už operacijas ir uždirbti pelno, o kitos įves naršyklėje naršydami internete skelbimus..

Nesvarbu, kaip nemokamas paslaugų teikėjas uždirba pinigus iš savo operacijų, vienas dalykas, dėl kurio jie per daug nesijaudina, yra saugumas. Palyginus su mokamais VPT, nemokami paslaugų teikėjai nesiūlo tokios apsaugos, kokios tikėtumėtės.

Kadangi mokamos VPN paslaugos kainuoja beveik nieko, tai turėtų būti lengvas sprendimas.

Kankinasi Vokietijoje

Vykdydami griežčiausią autorių teisių gynimą pasaulyje, piratinės medžiagos kankinimas Vokietijoje yra neteisėtas ir pavojingas verslas. Autorių teisių troliai, siunčiantys grasinančius laiškus visiems, įtariamiems dėl saugomos medžiagos atsisiuntimo ar pasidalinimo, yra įprasti dalykai.

Vokietijos teismai taip pat nutarė, kad tėvai privalo pranešti, kai jų vaikai pažeidžia autorių teises, taigi failų bendrinimas Vokietijos ribose yra tarsi rusiškos ruletės žaidimas.

Štai kodėl norint naudoti P2P paslaugas bet kokiam tikslui, Vokietijoje naudoti tik VPN yra be reikalo. Net jei tam tikrus failus yra leistina dalintis ir atsisiųsti, Vokietijos sistema leidžia per daug piktnaudžiauti ir daro mažai, kad jus apsaugotų.

Naudodamiesi VPN, kaip Vokietijos „BitTorrent“ vartotoju, galite būti apsaugoti nuo kaltinimų autorių teisių pažeidimais ir lengvai pailsėti.

Interneto stebėjimas Vokietijoje

Nepaisant to, kad Vokietija stipriai siekia vartotojų duomenų saugumo ir privatumo, jie nenori bendradarbiauti su užsienio žvalgybos agentūromis. Net buvo pranešimų, kad pastaraisiais metais Vokietijos žvalgybos agentūros bendradarbiaudamos su JAV NSA vykdė šnipinėjimą.

Dėl šios priežasties jūs, kaip Vokietijos interneto vartotojas, turėtumėte visas priežastis manyti, kad jūsų veikla internete nėra apsaugota nuo užsienio ir namų šnipų..

Šansai yra tai, kad nenaudojant VPN kaip papildomo gynybos sluoksnio, jūsų duomenys tiesiog nėra tokie saugūs.

Vokietijos duomenų saugojimo įstatymai

Vokietijoje galioja vienas išsamiausių duomenų apsaugos įstatymų pasaulyje. Nepaisant to, yra pagrindo manyti, kad Vokietijos vyriausybė pradeda saugotis tų apsaugos priemonių.

Jie jau bandė reikalauti išsamių duomenų saugojimo įstatymų, taikomų Vokietijos IPT. Nors jų įgaliojimai šiuo metu yra susiję su bylinėjimusi, jie gali įsigalioti bet kuriuo metu.

Jei tai padarys, kiekvienas, naudojantis internetą Vokietijoje, susidurs su įprasta duomenų apie savo veiklą rinkimu. Neaišku, kiek detalių IPT stebės ir saugos, tačiau tikrai to pakanka norint susidaryti gana tikslų vaizdą apie tai, ką darai internete..

Prisijungę prie VPN, be abejo, turėtumėte imunitetą tokiam duomenų rinkimui. Tai puikus būdas užkirsti kelią IPT sekimui, o tai yra dar viena priežastis, kodėl vis daugiau vokiečių naudojasi jais.

Geografiškai ribotas turinys

Vokietijoje, deja, beveik nesibaigia internetinės paslaugos, kurias rasite užblokuotas. Tarp regioninių „Netflix“ ir BBC „iPlayer“ apribojimų iki minėtų teisinių pažiūrų, kurios išstumia didžiąją dalį „YouTube“, tai yra minų laukas.

Ta pati istorija, jei keliaujate už šalies ribų ir bandote transliuoti populiariausius vokiečių kanalus, tokius kaip ARD ar ZDF. Tu negali.

Vokiečiams, norintiems užsienyje pasiekti savo mėgstamas svetaines, laisvai tyrinėti tarptautinį turinį ar net patikimai pasiekti svarbiausias pasaulines internetines paslaugas, būtina turėti VPT..

Jei esate Vokietijoje ir nenaudojate VPN, pasigendate daugybės puikių internetinių turinių.

Esmė

Nepriklausomai nuo to, ar jūs gyvenate ar lankotės Vokietijoje, ar Vokietijos piliečio, šiuo metu esančio užsienyje, kiekviena VPN paslauga, apie kurią pasakojau šiame straipsnyje, bus naudinga. Jie padės išlaikyti jūsų internetinį privatumą, leis jums žiūrėti geografiškai riboto turinio informaciją ir saugos jus nuo vyriausybės stebėjimo ir naudojant P2P paslaugas..

Prisijunkite prie milijonų kitų vokiečių, kurie jau naudojasi VPN, ir mėgaukitės internetu taip, kaip buvo numatyta.

Tau taip pat gali patikti:
 • Gauk vokišką IP adresą per 5 paprastus veiksmus
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map