Geriausi „VPN“ be žurnalo 2020 m

Geriausio VPN, kuriame nėra žurnalų straipsnio, vaizdas


Mes naudojame VPT, kad apsaugotume savo duomenis ir privatumą internete. Deja, daugelis iš mūsų pasitikime paslaugų teikėjais, kurie gali neišgyventi iki sandorio pabaigos. Bet kuris VPN, kuris registruoja jūsų duomenis, nepaisant to, kiek jų mažai, patenka į tą kategoriją.

Kai VPT tvarko žurnalus, nėra sakoma, kur gali būti ta informacija. Piratai galėjo rasti būdą ją pavogti. Jis galėtų būti parduotas reklamuotojams. Pagal poreikį jis gali būti perduotas vyriausybinėms agentūroms.

Kita vertus, neprisijungęs VPN garantuoja jūsų privatumą. Jie negali prarasti, parduoti ar perduoti duomenų, kurių neturi visų pirma.

Taigi, jei patinkate jūs, mėgaujatės savo privatumu, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie VPN registravimą ir jūsų poreikiams pasirinkti geriausią neprisijungusį VPN..

Geriausių VPN be žurnalo apžvalga

Laikas yra pinigai. Jei skubate ir domitės tik trumpa apžvalga apie tai, kas laikomi geriausiais VPN be žurnalo, nesigilinant į smulkmenas, čia jie yra.

Kiekvienas iš šių teikėjų savo privatumo politikoje ar paslaugų teikimo sąlygose ne tik aiškiai nurodo, kad neprisijungia, bet ir jų reikalavimai buvo patenkinti trečiųjų šalių audito metu arba buvo patikrinti teisminėse bylose.

 1. „NordVPN“

  Geriausias VPN be žurnalo. Tvirta nulinė medienos ruošos politika patvirtinta 2018 m. Pabaigoje atliktu nepriklausomu auditu. Intuityvi programa su daugybe funkcijų, didelis serverių tinklas, puikus greitis, puiki kaina.

 2. VyprVPN

  Neseniai perėjo prie nulio registravimo ir patvirtino kaip nepriklausomą auditą. Įsikūręs Šveicarijoje, pasižymi puikiais rezultatais, dideliu saugumu, draugiškas „P2P“, dirba Kinijoje.

 3. „ExpressVPN“

  „Ironclad“ neprisijungimo politiką patvirtina Turkijos duomenų centro reidas ir serverių konfiskavimas. Puiki reputacija ir klientų aptarnavimas, puikus greitis, draugiškas failų dalijimasis, lengva naudoti programa.

 4. „CyberGhost“

  Išleidžia metines skaidrumo ataskaitas, pagrįsdamas jų nesąžininga politika. Paprasta naudoti, veikia didelis serverių tinklas, nebrangi ir siūlo geriausios verslo 45 dienų pinigų grąžinimo garantijas.

 5. „SurfShark“

  Naujesnis teikėjas, turintis labai griežtą nulio registravimo politiką. Puikios saugumo ir šifravimo galimybės, greiti serveriai, neribotas vienalaikis ryšys, viena mažiausių kainų aplink.

Kas yra VPN be žurnalo?

Neprisijungiantis VPN yra teikėjas, kuris nerenka ir nesaugo jokios jūsų informacijos ar veiklos, kai jos praeina per VPN tinklą. Tai įtraukia:

 • Jūsų IPT priskirtas IP adresas
 • Jūsų naudojamo VPN serverio IP adresas
 • IP adresai arba bet kokia kita informacija apie jūsų naudojamas svetaines ar paslaugas
 • Vieta, iš kurios jungiatės
 • Kai prisijungiate ir kai atsijungiate nuo VPN
 • Kiek pralaidumo naudojate
 • Jūsų įrenginio, pavyzdžiui, kliento versijos ar operacinės sistemos, specifika

Iš esmės, net jei jie norėtų, pats VPT teikėjas neturėtų sužinoti nieko apie tai, kaip naudojate jų paslaugą ir ką darote internete. Jei jie negali to padaryti, tada jūs žinote, kad niekas kitas to negalės.

Tokiu atveju turite tikrą VPN be žurnalo.

Kodėl jums reikia VPN be žurnalo??

Daugelis iš mūsų naudoja VPT norėdami apsaugoti savo duomenis ir, naudodamiesi internetu, išlikti anonimiški. Mes visi turime priežastį tai daryti.

Naudodamiesi VPN, jūs neleidžiate savo IPT, reklamuotojams, svetainėms ar jūsų naudojamoms paslaugoms, o kartais net vyriausybėms rinkti bet kokią informaciją apie jus ir tai, ką darote internete..

Problema ta, kad kai šiam tikslui naudojate VPN, pasitikite VPN teikėju nevykdydami to paties tipo duomenų rinkimo ir veiklos žurnalų, kurių tikitės išvengti..

Kol jūsų VPN žurnalas, nesvarbu, ar jie yra nusiteikę nenoriai dalintis jūsų informacija. Rąstai yra. Jei paslaugų teikėjui kada nors kyla pavojus, jūsų duomenys yra nemokami.

Priklausomai nuo šalies, kurioje veikia jūsų VPT teikėjas, jiems taip pat gali būti reikalaujama teisėtai perduoti žurnalus tos šalies vyriausybei arba šnipų agentūroms arba vienam iš jų sąjungininkų..

Ar jūs kada nors girdėjote apie „Penkių akių“ intelekto aljansą (arba „Šešių akių“, „Devynių akių“ ar „Keturiolika akių“)? Kai jūsų duomenys bus ten, niekas nenurodo, kiek jie gali nueiti.

Vienintelis būdas įsitikinti, kad jūsų veikla internete nėra anoniminė, yra naudoti VPN, kuriame nėra žurnalų.

Jei nėra jokios informacijos, saugomos nuo pradžių, nėra ko pavogti, parduoti, analizuoti, perduoti autorių teisių apsaugos tinklalapiams ar perduoti valdžios institucijoms.

Geriausi VPN be log

Aišku, jei norite išsaugoti savo privatumą ir anonimiškumą internete, svarbu naudoti VPN paslaugą be prisijungimo. Jei ieškote medžioklės, norėdami padėti atlikti paiešką, pateikiame trumpą sąrašą, ką šiam tikslui laikau svarbiausiais VPN..

Atminkite, kad tam, kad teikėjas sudarytų mano geriausią VPN sąrašą, kurio nereikia registruoti, jie ne tik turi tvirtinti, kad yra be žurnalo teikiama paslauga, bet, taip pat svarbu, taip pat patenkinti šias pretenzijas. Kaip jie gali tai padaryti? Arba atliekant nepriklausomą auditą, arba realiai (situacijos teisme (teismo bylos, valdžios institucijos, griaunančios duris) ir pan.)

1. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Panamos „NordVPN“ yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir populiariausių vardų VPN pramonėje. Ir teisingai. Jie siūlo puikias paslaugas už mažą kainą.

„NordVPN“ laikosi griežtos principo neprisijungti ir neseniai tai atliko nepriklausomą auditą, kad tai įrodytų. Jie taip pat priima mokėjimą kriptovaliutomis, jei siekiate maksimalaus anonimiškumo.

Jų VPN tinklas yra vienas didžiausių aplink. Šiuo metu „NordVPN“ palaiko 5645 serverius 58 šalyse. Pasaulyje yra keletas vietų, į kurias kada nors norėtumėte prisijungti, ir jos neuždenkite. Serverio greitis taip pat yra puikus.

„NordVPN“ pateikiamas ilgas sąrašas naudingų funkcijų, įskaitant 256 bitų AES šifravimą, „kill switch“ funkciją, DNS nuotėkio apsaugą ir dvigubą VPN palaikymą..

Jie taip pat atlieka puikų darbą, kad atblokuotų geografiškai ribotas srautinio perdavimo svetaines, tokias kaip JAV „Netflix“ ar BBC „iPlayer“, palaiko failų mainus ir yra suderinamos net su „Tor“ naršykle. Trumpai tariant, „NordVPN“ daro beveik viską.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

Geriausias be prisijungimo VPN: „NordVPN“ yra Šveicarijos armijos VPN teikėjų peilis. Beveik nieko jie negali padaryti. Jie taip pat turi rimtų įrodymų, kad gali pagrįsti savo nulinius registravimo reikalavimus. Siekdamas užtikrinti privatumą, saugumą ir realią internetinę laisvę, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas (ypač atsižvelgiant į tai, kokia yra paslaugos prieinamumas).

2. VyprVPN

„VyprVPN“ logotipas

Įsikūręs Šveicarijoje, „VyprVPN“ ne visada buvo bevielė VPN paslauga. Tačiau 2018 m. Viduryje jie nusprendžia tai pakeisti. Po keletą mėnesių trukusio darbo, atlikus išsamų nepriklausomą auditą, jie pavirto į vieną geriausiai rinkoje vertinamų nulinių žurnalų VPN..

„VyprVPN“ valdo daugiau nei 700 serverių 73 vietose ir, skirtingai nuo daugelio kitų teikėjų, jie priklauso kiekvienam iš jų. Tai reiškia, kad nėra tarpininkų, teikiančių prieglobos paslaugų teikėjus, kad būtų užtikrintas dar geresnis duomenų saugumas ir aukščiausio lygio našumas.

Puiki jų programa klientams veikia su įvairiais įrenginiais, įskaitant keletą populiarių namų interneto maršrutizatorių. Apsaugoti kelis įrenginius leidžiama iki penkių vienu metu veikiančių jungčių.

Mėgaukitės 256 bitų šifravimu per patentuotą „Chameleon“ protokolą, leidžiantį apeiti ribojančius tinklus (įskaitant Didžiąją Kinijos ugniasienę), P2P palaikymą ir galimybę transliuoti geografiškai užblokuotą turinį. Gavote vieno iš jų receptą. puikus neprisijungęs VPN tiekėjas.

Argumentai už
 • Patikrinta, ar nėra prisijungimo, ar nėra visiško privatumo
 • Puikus protokolų ir šifravimo parametrų pasirinkimas
 • Šimtai serverių, pasižyminčių didele vietos įvairove
 • Intuityvus, lengvai naudojamas kelių platformų klientas
 • Panaikina „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kt
 • Leidžia P2P ir torrent srautus
 • Priglobia savo serverius (nėra trečiųjų šalių)
Minusai
 • Jokiu būdu nemokėti anonimiškai
 • Pagrindiniame plane VPN užmaskuoti negalima

Puikus patikimumas: Kai jums priklauso visi serveriai, daug lengviau būti tikru nulinio prisijungimo VPN, o „VyprVPN“ tai daro tiksliai. Dėl išskirtinio našumo, gerai palaikomo kliento ir net 3 dienų nemokamos bandomosios versijos, tai yra vienas į privatumą orientuotas VPN, kurio negalima suklysti.

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Jei ieškote VPN paslaugų teikėjo, kurio nėra prisijungimo, beveik visur pasaulyje, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas. Pagaliau jų tinkle buvo daugiau nei 3000 serverių 95-iose šalyse, todėl jų ryšio galimybės buvo tokios geros, kaip ir naudojant loginę paslaugą.

Serverio našumas, kaip galima tikėtis įsitvirtinusiam tiekėjui, yra puikus. Jie taip pat siūlo 256 bitų šifravimą, todėl jūs neprarandate greičio dėl saugumo.

„ExpressVPN“ neprisijungimo prie paraiškos buvo patikrintos 2017 m. Pabaigoje, kai Turkijos valdžios institucijos ieškojo vartotojų veiklos duomenų ir nepatenkintos atsakymu „Mes neturime žurnalų“, konfiskavusio kelis jų serverius. Tuose serveriuose valdžios institucijos nieko nerado: nulio žurnalų, jokių vartotojo duomenų. Čia yra „ExpressVPN“ pareiškimas šiuo klausimu.

Be puikaus privatumo ir anonimiškumo, „ExpressVPN“ siūlo ir daugybę funkcijų, įskaitant lengvai naudojamą programą, naikinimo jungiklio funkciją, privačius DNS serverius ir net dalijimąsi tuneliais, leidžiančius jums valdyti interneto srautą, kaip jums atrodo tinkama. Jie, be abejo, atblokuoja ir geografiniu būdu apribotą turinį.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Tvirtas universalus: Geriausiai įvertintas VPN tiekėjas „ExpressVPN“ yra beveik tobulas greičio, patikimumo ir privatumo derinys. Jiems garantuojama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir jie geriausiai naudojasi klientų aptarnavimu visą parą ir visą parą.

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Rumunijoje įsikūrusi „CyberGhost“ siūlo puikią VPN paslaugą be prisijungimo ir tai daro už kainą, kurią gali tenkinti keli teikėjai.

Kaip „nulinės registravimo“ būklės įrodymą, „CyberGhost“ išleidžia metines skaidrumo ataskaitas. Jie tai darė vis grįždami į 2011 m.

„CyberGhost“ turi ilgą serverių sąrašą, kuris gali pasigirti per 7100 daugiau nei 90 šalių. Dėl šių skaičių jų tinklas yra vienas didžiausių aplink. Veikdami tokiu mastu, „CyberGhost“ gali pasiūlyti puikų greitį ir patikimumą, nesvarbu, kurioje vietoje jungiatės.

Naudodami lengvai naudojamą „CyberGhost“ klientą, vienu metu galite prijungti iki septynių įrenginių ir visus juos apsaugoti karinio lygio 256 bitų AES šifravimu per „OpenVPN“ protokolą. Jei jums patinka keisti dalykus, yra daugybė naudingų funkcijų, kuriomis taip pat galite pasinaudoti.

Vienas iš „CyberGhost“ reklamuojamų pranašumų yra jų sugebėjimas apeiti srautinio turinio geografinius blokus ir jie neabejotinai pristato. Jie valdo keletą specializuotų serverių, turėdami omenyje būtent tą tikslą. „Netflix“ ir BBC iPlayer VPN blokavimo pastangos neturi šansų.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

Geriausias biudžetas be prisijungimo VPN: „CyberGhost“ yra greita ir patikima VPN paslauga, leidžianti srautiniu būdu perduoti turinį iš bet kurios pasaulio vietos. Jie neturi žurnalų ir nevengia įrodinėti savo pastangų. Be to, jei pasinaudosite jų dabartine reklama, jie taip pat yra vieni pigiausių šiame sąraše esančių VPN..

5. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Būdamas palyginti naujas, „Surfshark“ gali būti dar ne pats žinomiausias VPN teikėjas be prisijungimo (dar). Tačiau jie tikrai sukūrė savo paslaugas nuo pat pradžių, atsižvelgiant į jūsų privatumą ir saugumą. Su jūsų sąskaita susietas el. Paštas yra vienintelė jų saugoma informacija.

Visi „Surfshark“ serveriai (daugiau nei 1040 63 šalyse) siūlo 256 bitų šifravimą per „OpenVPN“ arba „IKEv2“ su SHA512 autentifikacija ir 2048 bitų DHE-RSA raktų mainus su PFS. Kalbant paprastai angliškai, saugumas negerėja.

Serverio greitis yra žaibiškas ir kartu su „Surfshark“ galimybe apeiti geografinio turinio apribojimus, šis nulinis prisijungimas užtikrinantis VPN tampa vaizdo įrašų transliuotojo svajone..

Klientas yra paprastas ir labai intuityvus. Nepaisant to, vis dar yra daugybė pažangių funkcijų, tvarkingai nutolusių, jei jaučiatės avantiūristinės, įskaitant daugialypės jungties parinktis, žudymo jungiklį, privačius DNS parametrus, apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir netgi protokolo kamufliažą..

Kai prisijungiate prie „Surfshark“ tinklo, jūs taip pat esate apsaugoti jų įmontuotu skelbimu, kenkėjiška programine įranga ir sukčiavimo sukčiavimo sprendimais, užtikrinančiais visaapimančią apsaugą..

Panašių dalykų, susijusių su „Surfshark“, yra daug, ir atrodo, kad jie kaskart tobulėja. Ar aš paminėjau, kad tuo pačiu metu galite prijungti neribotą skaičių įrenginių?

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Puikios savybės: „Surfshark“ yra neprisijungęs VPN tiekėjas, siūlantis nepaprastą vertę. Nuo hermetiško privatumo ir greitų serverių iki ilgo funkcijų sąrašo ir neriboto ryšio, jūs tikrai gausite daug. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl, rizikuodami jais, nerizikuojate.

Kurie VPN saugo žurnalus?

Kiekvienam VPN, kuris nesaugo žurnalų, yra pusšimtis jų. Kokio tipo duomenys jie saugomi, skiriasi, tačiau visi jie ką nors stebi.

Daugelis šių teikėjų neprisijungia piktybiškai ar slaptai. Jie paprastai yra gana atviri ir tiksliai nurodo, kokius duomenis jie saugo paslaugų teikimo sąlygose ar privatumo politikoje.

Eiti su VPN teikėju, kuris saugo žurnalus, nebūtinai reiškia pasaulio pabaigą. Bet jei tai padarysite, žinokite, kad ten bus duomenų, kurie gali būti panaudoti norint susieti jus su jūsų internetine veikla.

Taigi, jei tai yra visiška jūsų privatumas, šių VPT reikėtų vengti.

Ace VPNAstrilė„Avast Secureline“
AVG VPNBetternetas„Bitdefender“
Naršykite VPNBuferiniaiDotVPN
Encrypt.me„F-Secure Freedome“„HexaTech“
Slėpti mano IP„HideMyAss“!Hola
„HotSpot“ skydas„Hoxx“ VPT„McAfee Safe Connect“ VPN
Opera VPN„OvpnSpider“Psifonas
PureVPNSaber VPN„Seed4me“
PaspartinkiteGriaustinis VPNtigrasVPN
„TouchVPN“„Turbo“ VPN„Ultrasurf“
Atrakintojas„VPN 360“VPT vartai
Susisiekęs VPNNeribotas VPNVPN.AC
„VPNHub“X-VPN„ZenMate“

Kokios rūšies informaciją gali registruoti VPN??

Yra keturių rūšių informacija, kurią gali saugoti VPN be griežtos nulinės registravimo politikos.

 • Naudojimo žurnalai

  Tai gali būti bet koks sąrašas iš sąrašo, kuriame lankotės serveriuose, prie kurių esate prisijungę, ir net visi slaptažodžiai, kuriuos pateikiate nesaugiose interneto formose (nors šiomis dienomis tai yra labai reta)..

  Jie retai laikomi, tačiau naudojimo žurnalai yra tokie įrašai, kuriuos VPT teikėjas gali būti priverstas rinkti, jei juos įpareigoja tai padaryti teismas ir jie yra jurisdikcijoje, kuri reikalauja iš jų..

 • Ryšio žurnalai

  Mažiau nei naudojimo žurnale, ryšio žurnale gali būti jūsų tikrasis IP adresas, jūsų ryšio pradžios laikas, kai atsijungėte, ir sunaudotas pralaidumas (arba kai kurie jų deriniai)..

  Naudodama prisijungimo žurnalus, suinteresuotoji šalis gali atkurti taškus, susijusius su informacija, paimta iš jūsų naudojamų svetainių ir internetinių paslaugų, ir atsekti visą jūsų veiklą jums patiems..

 • Realaus laiko žurnalai

  Visos VPN paslaugos, net nenaudojamos, turi realiojo laiko žurnalus. Jie yra tik šalutinis VPN serverių veikimo produktas ir padeda tiekėjams pašalinti triktis ir palaikyti paslaugų kokybę.

  Neprisijungęs VPN teikėjas ilgai nelaikys šių žurnalų (kalbame minutes ar valandas) ir neišrašys jų į saugyklą. Bet kokiu atveju realiojo laiko žurnaluose neturėtų būti jokios vartotojo identifikuojamos informacijos.

 • Serverio žurnalai

  Net jei VPN teikėjas neturi žurnalų, greičiausiai serverio aparatūra, kurią jie naudoja kaip tinklo dalį. Tokio tipo įrašai turėtų apimti tik duomenis, susijusius su įrangos veikimu, o ne apie tai, kaip ji naudojama.

  Neprisijungiantiems teikėjams, kuriems priklauso jų serveriai, tai taip pat nėra problema. Kitiems tai yra kažkas, ką reikia žinoti (bet nesibaiminti).

Ar galiu pasitikėti VPN??

Kaip ir visų kitų rūšių paslaugos, jūs pasitikite tuo, kurį VPT teikėją pasirinksite išlaikyti savo žodį ir laikytis savo pačių politikos. Nėra jokio tiesioginio būdo, kaip sužinoti, ar teikėjas pažeidžia jų garantiją nesinaudoti, o kai sužinosite, tikriausiai jau per vėlu.

Geros žinios yra tai, kad neprisijungę VPN teikėjai turi keletą priežasčių išlaikyti savo žodį. Jie gali patirti katastrofišką žalą savo reputacijai, jei jie sugauti pažeidžia savo pačių politiką. Tai taip pat kainuoja pinigus už duomenų registravimą ir tvarkymą. Tai yra pinigai, kurių jie mieliau neišleidžia.

Jei buvo įrodyta, kad VPN neprisijungia per nepriklausomą auditą, teisme, konfiskuodamas serverius ar nepateikdamas daugybės kitų būdų, kuriais tai būtų galima padaryti, tai taip pat yra labai teigiamas ženklas.

Jei nerimaujate, kad VPT teikėjas gali nesilaikyti savo neprisijungimo politikos, atkreipkite dėmesį į šias raudonas vėliavas:

 • Naudotojai, gaunantys įspėjimus dėl autorių teisių pažeidimų ir DMCA pranešimų, nepaisant to, kad naudojasi VPN
 • VPT teikėjas veikia jurisdikcijoje, kuri gali priversti rinkti duomenis
 • Teikėjas, kuris remiasi virtualiais, o ne fiziniais serveriais
 • Prieštaringi teiginiai apie prisijungimą prie paslaugų teikimo sąlygų ar privatumo politikos

Jei pastebėsite bet kurį iš aukščiau paminėtų VPN teikėjo, saugiausia lažintis – pereiti prie kitos paslaugos.

Išsaugokite savo internetinę privatumą naudodamiesi VPN be nulio

Svarbiausias būdas yra naudoti bevardžius VPN – tai geriausias būdas įsitikinti, kad niekas nerenka duomenų apie tai, ką darote internete. Bet kuris iš aukščiau pateiktų geriausių neprisijungusių VPN sąrašų teikėjų jums labai gerai pasitarnaus.

Tai, žinoma, nereiškia, kad reikėtų vengti visų kitų teikėjų. Jums tiesiog reikia atlikti reikiamą kruopštumą, prieš juos visiškai pasitikėdami.

Jei jus domina bet kuris iš čia paminėtų VPT, nepamirškite, kad nepriklausomai nuo metų laiko, vienas ar keli iš šių teikėjų gali pasiūlyti puikių nuolaidų. Privatumas internete ir anonimiškumas už didelę kainą? Aš tai vartosiu bet kurią dieną.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map