Geriausios 2020 m. VPT paslaugos

Reikia tik kelių minučių, kad suprastum, kiek VPN paslaugų yra rinkoje. Paskutinį kartą atsisėdus ir suskaičiavus, tas skaičius gerokai viršijo 300.


Turėdamas daug VPN, pasirinkimas gali būti sudėtingas. Daugelis atrodo vienodai, siūlo panašias funkcijas ir pažada panašius dalykus. Tai gali padaryti gana greitai.

Be to, kiekvienas ten esantis teikėjas teigia, kad yra ir geriausias VPN.

Per daugelį metų bendraudamas su VPN, tikrindamas jų greitį, privatumą, saugumą, suderinamumą, žvilgčiodamas į kiekvieną jų siūlomą funkciją ir, kas svarbiausia, kasdien gyvendamas su jais, keli teikėjai nuolatos išsiskyrė virš minios ir toliau tai daro. 2020 m.

Vieninteliai teikėjai, į kuriuos turėtų būti atsižvelgiama suteikiant „geriausio“ vardą, yra tie, į kuriuos išsamiau panagrinėsime šiame straipsnyje.

Nesvarbu, ar jums reikia VPN, kad būtumėte saugūs ir anonimiški internete, apsaugotumėte savo duomenis, išvengtumėte filtrų ar atblokuotumėte svetaines ir internetinį turinį, bet kuri iš šių paslaugų jums labai gerai pasitarnaus..

Geriausi VPT teikėjai

Nėra nė vieno VPT teikėjo, kuris puikiai tiktų kiekvienam iš mūsų. Mes visi turime skirtingus poreikius ir skirtingai naudojame savo VPN.

Vidutiniškai „CyberGhost“ vertina geriausiai pagal reitingo kriterijus, tačiau tai nereiškia, kad kiti VPN nėra geresni kai kuriuose dalykuose.

Pavyzdžiui, „PureVPN“ turi serverius daugelyje kitų šalių, „NordVPN“ turi daugiau saugumo funkcijų, o „Surfshark“ yra pigesni.

Taigi galiausiai tai, kas yra geriausias VPN, yra mažai subjektyvu.

Vis dėlto kiekvienas iš žemiau išvardytų paslaugų teikėjų yra tiek patikimas konkurentas, kiek jie ateina, ir atsižvelgiant į jūsų poreikius, bet kuris iš jų gali būti tobulas jūsų aptarnavimas.

Čia pateikiami veiksniai, pagal kuriuos buvo vertinamas kiekvienas VPN.

 • Atsisiuntimo ir įkėlimo greitis bei ryšio patikimumas
 • Medienos ruošos politika ir privatumui palanki jurisdikcija
 • Protokolų (įskaitant OpenVPN) ir šifravimo standartų pasirinkimas
 • „Torrenting“ ir P2P programinės įrangos palaikymas
 • Galimybė atrakinti tokias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „BBC iPlayer“
 • Serverio tinklo dydis
 • Kliento programinės įrangos savybės ir patogumas
 • Klientų palaikymas ir pinigų grąžinimo garantija

Taigi, be tolesnio derinimo, tai yra geriausi 2020 m. VPT.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Tai buvo artimas konkursas. Tačiau puikus „CyberGhost“ greitis, didelis serverių tinklas, patikimos funkcijos, galimybė apeiti geografiškai užblokuotą turinį, patikrintos paraiškos neprisijungus ir maža kaina suteikia jam geriausios universalios VPN titulą 2020 m..

Įsikūręs Rumunijoje, kuriai palanki privatumas, nedaug kitų VPT teikėjų gali suderinti „CyberGhost“ 7159 serverių tinklą 90 šalių, ypač tuo pačiu našumo lygiu..

„CyberGhost“ teigia, kad nėra jokios registravimo paslaugos ir, kaip jie demonstruoja savo metinėje skaidrumo ataskaitoje, yra.

Ryšio sauga yra aukščiausia, nes naudojamas „OpenVPN“ ir 256 bitų AES šifravimas, be nutekėjimų (DNS ar kitokių), apie kuriuos galima kalbėti.

Nepaisant to, kad kliento programinė įranga yra pilna, ja naudotis paprasta. Taip pat nedvejodami įdiekite jį į daugybę įrenginių, nes „CyberGhost“ leidžia naudoti iki 7 jungčių tuo pačiu metu.

Viena iš „CyberGhost“ reklamuojamų pranašumų yra galimybė atrakinti įvairias srautinio perdavimo paslaugas. Jie iš tikrųjų pristato, ypač naudodami JAV „Netflix“ versiją ir „BBC iPlayer“. Yra specializuoti srautiniai serveriai, skirti abiem paslaugoms, ir abu veikia labai, labai gerai.

Be abejo, yra ir P2P palaikymas.

Tada yra kaina, kuri yra viena mažiausių iš visų šiame sąraše esančių VPN. Jie netgi siūlo geriausią verslo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri suteikia daug laiko išbandyti paslaugą prieš priimant galutinį sprendimą..

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

Geriausias universalus VPN: Nesvarbu, ar turite patirties su VPN ar tam, kam norite naudoti VPN, „CyberGhost“ teikia visas funkcijas.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Yra priežastis, kodėl daugiau nei 12 milijonų iš mūsų naudojasi „NordVPN“. Tai puiki, daug funkcijų teikianti paslauga, kuri kainuoja pagal kainą, ypač kai pasinaudojate viena iš jų nuolaidų.

Panamoje esantis privatumo principas, atsižvelgiant į jų jurisdikciją, „NordVPN“ visada privatumą internete teikė prioritetu. Jie yra griežtai neregistruojanti tarnyba ir, norėdami įrodyti, turi ką tik atliktą nepriklausomą trečiųjų šalių auditą.

Jūsų „NordVPN“ ryšys yra apsaugotas AES-256 šifravimu naudojant „OpenVPN“ arba „IKEv2 / IPSec“ protokolus. Paprasčiau kalbant, jūsų duomenys negali būti daug saugesni.

„NordVPN“ siūlo ir daugybę kitų su privatumu susijusių funkcijų. Yra žudymo jungiklis, apsauga nuo DNS nutekėjimo ir netgi tiesiai į klientą įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimas.

Klientas, beje, yra toks pat paprastas naudoti, kaip ir ateina, ir jūs galite jį naudoti net 6 įrenginiuose tuo pačiu metu.

Turėdami daugiau nei 5600 serverių 58 šalyse, „NordVPN“ serverių sąrašas daro įspūdį. Visi šie serveriai taip pat nėra niekiški, greitas veikimas yra paprastas.

Be įprastų serverių (kurių dauguma palaiko P2P), „NordVPN“ taip pat yra gana unikalus, siūlantis keletą specialios paskirties serverių, įskaitant dvigubą VPN, „Onion over VPN“ ir nenaudojamus serverius..

Klientų palaikymas yra kompetentingas (iš tiesų gana retas atvejis) ir lengvai pasiekiamas visą parą, per el. Paštą ar pokalbius. „NordVPN“ taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

Populiariausias VPN privatumui: Jei privatumas internete yra jūsų prioritetas, „NordVPN“ siūlo viską, ko jums reikia, o po to kai kuriuos, kad liktumėte tikrai anonimiški.

3. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

„PureVPN“ turi dvi dideles pretenzijas į šlovę. Pirma, jie siūlo vieną didžiausių ir geografiškai pačių įvairiausių serverių tinklų pramonėje. Pagaliau patikrinta, ar 131 serverių veikė serveriai.

Antra, jie labai nuosekliai geba leisti jums žiūrėti geografiškai užblokuotą turinį. Nuo JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ iki beveik 70 kitų kanalų visame pasaulyje (kiekvienas iš jų turi specialius skirtuosius srautinio perdavimo serverius), jie visi veikia gerai.

Norėdami įsitikinti, kad galite srautiniu būdu teikti kuo aukštesnę kokybę, „PureVPN“ serveriai siūlo puikų našumą. Šie greičiai taip pat daro juos puikiu P2P pasirinkimu ir bet kuo, kuo reikia greito ryšio, pvz., „VoIP“ programinės įrangos žaidimais..

Nors „PureVPN“ yra įsikūręs privatumui palankiose jurisdikcijose, buvo žinoma, kad jie praeityje saugojo žurnalus. Pasak bendrovės, tai neturėtų būti daroma prielaida, kad tai neseniai pasikeitė, tačiau kol nebus patikrinta nepriklausomai.

Kliento programine įranga lengva naudotis. Tai įgyvendina moderniausius šifravimo standartus, yra pilna naudingų funkcijų ir plačiai palaikoma daugiau nei 50 skirtingų platformų ir įrenginių..

„PureVPN“ taip pat yra viena iš nedaugelio tiekėjų, kurie leidžia jums gauti specialų IP adresą, kuris tikrai gali būti naudingas.

Paslaugos įkainojamos labai konkurencingai ir suteikia daug laiko padangoms spustelėti, nesulaukus vargo – 31 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Geriausias transliacijos VPN: Jei norite nuolatinės prieigos prie bet kurios srautinės transliacijos paslaugos planetoje, žiūrėkite ne toliau kaip „PureVPN“.

4. „SurfShark“

„Surfshark“ logotipas

Jie nebuvo taip ilgai, kaip kai kurie jų konkurentai. Tačiau „Surfshark“ yra daugiau nei nusipelniusi būti paminėta bet kuriame geriausių VPN sąraše. Tai aukščiausio lygio paslauga, kuriai viskas daroma gerai.

„Surfshark“ siūlo daugiau nei 1040 serverių įspūdingose ​​63 šalyse. Jų serveriai yra greiti ir užtikrina aukščiausio lygio saugumą naudojant AES-256-GCM šifravimą per „OpenVPN“ arba „IKEv2 / IPSec“..

„Surfshark“, sukurta iš privatumui nekenksmingų Britų Mergelių salų, yra griežtai nulio registravimo paslauga.

Jie siūlo daugybę privatumo funkcijų (perjungimo funkciją, apsaugą nuo DNS nutekėjimo), įskaitant keletą retai matomų, pavyzdžiui, dvigubą VPN (firminį pavadinimą kaip „Multihop“) arba jų kamufliažo režimą, kuris neleidžia jūsų IPT sužinoti, kad naudojate VPN..

„Surfshark“ serveriai palaiko P2P, o tie, kurie tai daro, yra pažymėti kliente. Geografiškai blokuoto turinio srautinis perdavimas taip pat veikia išskirtinai gerai.

Tai, kas „Surfshark“ išskiria iš kitų, yra jų neribota vienu metu vykstančių ryšių politika. Galite įdiegti ir paleisti jų intuityvią programą tiek daug prietaisų, kiek norite tuo pačiu metu.

Kai pasinaudojate specialia „Surfshark“ nuolaida, jų kainos, be išimčių, yra žemiausios iš visų šio puslapio paslaugų teikėjų. Jie taip pat turi ilgą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jei apsigalvosite (ko lažinuosi, jūs to nepadarysite).

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Geriausias VPN už kainą: Būsite sunkūs, norėdami rasti pigesnę ir visapusišką VPN paslaugą, tokią kaip „Surfshark“.

5. Privatus interneto ryšys

Privatus interneto prieigos logotipas

Nors privačioji interneto prieiga (VIP) yra mažesniojo lygio VPT teikėjas, jie labai lojaliai seka. Tai visada yra kokybės ženklas.

VIP veikia JAV, o tai nėra ideali jurisdikcija privatumui. Tačiau jie nėra nulio žurnalo teikėjai. Tai įrodyta kaip teisinga dviejose atskirose teismo bylose (žurnalai buvo įteikti teismo šaukimais, tačiau, kadangi jų nebuvo, nebuvo perduoti)..

Privačios interneto prieigos greičio testo rezultatai parodė labai gerus skaičius, ypač šifravimo laipsnį sumažinus iki 128 bitų. Pastarasis yra tas, kas daro mažai žalos, jei jums reikia veikimo saugiame tinkle.

Tačiau pagal nutylėjimą šifravimas yra nustatytas karinio lygio 256 bitų lygiu. Ryšiuose naudojamas „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“ arba „PPTP“, tačiau pastarąjį turėtumėte naudoti tik kaip paskutinį rezultatą suderinamumo sumetimais, nes tai nėra labai saugus protokolas..

„BitTorrent“ ir kiti P2P protokolai palaikomi visame 3235 serverių tinkle 30 šalių. Tačiau geografiškai riboto turinio transliacija yra šiek tiek fragmentiška, o ne tai, ko PIA oficialiai palaiko.

Privatus interneto ryšys nėra brangi paslauga, ir jūs gausite dosnią 30 dienų užklausą dėl lėšų grąžinimo, jei nuspręsite ją gauti..

Argumentai už
 • Įrodyta, kad nėra žurnalų teikėjo
 • Aukščiausio lygio šifravimas ir saugumas
 • Labai prieinamos kainos
 • Geras serverio greitis
 • Puikios naujai sukurtos programos
 • Leidžia kankintis ir P2P
Minusai
 • Įsikūręs JAV – nėra idealus privatumui
 • Prastas „Netflix“ ir BBC „iPlayer“ palaikymas

Populiarus pasirinkimas: Jei jie tarnauja jūsų tikslams, privati ​​interneto prieiga yra puikus VPT teikėjas ir tuo, su kuriuo liksite ilgus metus.

6. VyprVPN

„VyprVPN“ logotipas

„VyprVPN“, įsikūręs Šveicarijoje, yra vienas iš seniausių VPN teikėjų, turintis labai gerą patirtį.

Nuo 2018 m. Pabaigos „VyprVPN“ yra ne tik būstinė šalyje, kurioje labai užtikrinamas privatumas, bet ir tarnyba be registracijos. Neseniai atliktas išsamus nepriklausomas auditas tai patvirtina.

Skirtingai nuo daugelio kitų teikėjų, kurie nuomoja savo techninę įrangą iš trečiųjų šalių duomenų centrų, „VyprVPN“ priklauso jų serveriai, visi 700 ir daugiau jų yra 64 šalyse.

Serverio nuosavybė yra didelė premija už privatumą ir saugumą, nes ji riboja žmonių, turinčių prieigą prie jų, skaičių.

Ryšio greitis, nors ir nėra įspūdingas, yra daugiau nei pakankamai greitas didelės raiškos transliacijai ir dideliam parsisiuntimui (leidžiama naudoti „torrent“)..

Kalbėdamas apie srautinį perdavimą, „VyprVPN“ taip pat puikiai atlieka geografiškai blokuoto turinio atrakinimą – tai dar vienas jūsų serverių nuosavybės pranašumas..

Sauga yra aukščiausio lygio, turinti 256 bitų šifravimą ir galimą „OpenVPN“ ir „IKEv2 / IPSec“..

„VyprVPN“ taip pat siūlo patentuotą protokolą pavadinimu „Chameleonas“. Tai yra modifikuota „OpenVPN“ versija, skirta užkirsti kelią VPN blokavimui ar mažinimui. Jei jūs gyvenate šalyje, kurioje viena iš šių dviejų praktikų yra įprasta, tai gali būti puikus sprendimas jums.

Pastebėjęs tendenciją, „VyprVPN“ nesiūlo pinigų grąžinimo garantijų. Tačiau yra nemokamas 3 dienų bandomasis laikotarpis, kuris turėtų suteikti daug laiko apsispręsti.

Argumentai už
 • Patikrinta, ar nėra prisijungimo, ar nėra visiško privatumo
 • Puikus protokolų ir šifravimo parametrų pasirinkimas
 • Šimtai serverių, pasižyminčių didele vietos įvairove
 • Intuityvus, lengvai naudojamas kelių platformų klientas
 • Panaikina „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kt
 • Leidžia P2P ir torrent srautus
 • Priglobia savo serverius (nėra trečiųjų šalių)
Minusai
 • Jokiu būdu nemokėti anonimiškai
 • Pagrindiniame plane VPN užmaskuoti negalima

Puikus saugumas: Dėl savo serverių nuosavybės ir nuosavybės teise priklausančio „Chameleon“ protokolo naudojimo nedaug paslaugų teikėjų užtikrina geresnę apsaugą nei „VyprVPN“..

7. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Plačiai pripažintas vienu geriausių VPN rinkoje, „ExpressVPN“ yra dar vienas gerai peržiūrėtas tiekėjas, su kuriuo jūs negalite suklysti..

„ExpressVPN“ serverių tinklas, įkurtas 2009 m. Privatumui palankiose Britų Mergelių salose, apima 95 šalis ir apima 3000 ir daugiau mašinų.

Jie nelaiko žurnalų ir nesinaudoja naujausiais bei naujausiais protokolais ir šifravimo standartais, užtikrindami, kad esate kuo saugesni ir anonimiškesni internete. Prisijungęs neradau jokių DNS, IP ar WebRTC nuotėkių.

„ExpressVPN“ kliento programa yra viena švariausių ir lengviausiai naudojamų. Joje gausu galingų funkcijų, įskaitant nužudymo jungiklį ir padalintą tunelį. Jis taip pat yra taip gerai suprojektuotas, kad net jei pirmą kartą naudojate VPN, jums nebus sunku naršyti jame.

Serverio našumas yra puikus, o tai yra gera žinia. „ExpressVPN“ leidžia naudoti P2P srautą ir daro didelį darbą atlaisvinant geografiškai blokuotas paslaugas, tokias kaip JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer. Jums abiem, be abejo, reikia greičio.

„ExpressVPN“ taip pat turi vieną geriausių klientų aptarnavimo skyrių versle. Jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija nėra visiškai pritvirtinta.

Kaina yra aukštesniame skalės gale, tačiau, atsižvelgiant į aukštą paslaugos kokybę, vis dar reikia mokėti mažą kainą. Be to, paprastai yra bent vienas geras „ExpressVPN“ susitarimas, kuriuo galite pasinaudoti.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Puiki patirtis: Galingas, tačiau paprastas naudoti ir palaikomas puikiu klientų aptarnavimu, akivaizdu, kodėl „ExpressVPN“ nuolatos yra vienas geriausių.

8. Nematomas naršymas VPN

Nematomas naršymas VPN logotipas

Kitas VPN teikėjas, kuris yra šiek tiek mažesnis, nematomas naršymo VPN (ibVPN), yra daug didesnis nei jo svoris.

„IbVPN“, įsikūręs Rumunijoje ir neprisijungiantis prie vieno dalyko, jūsų internetinė veikla bus jauki ir privati.

Nors ir nedidelis, nematomas naršymas VPN, daugiau nei jų serverių sąrašas, kuris šiuo metu apima 47 šalis, taip pat siunčia ir atsisiunčia greitį, kuris atitinka arba viršija daugumą didesnių teikėjų..

Programą lengva naudoti ir ji suderinama su kiekvienu įsivaizduojamu įrenginiu – nuo įprastų įtariamųjų „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ iki maršrutizatorių, išmaniųjų televizorių ir žaidimų konsolių..

Ryšys su serveriais yra labai saugus naudojant AES-256 šifravimą per OpenVPN (nors yra ir kitų variantų).

„ibVPN“ taip pat daro gerą darbą, atblokuodamas kai kurias didesnes srautinio perdavimo paslaugas, įskaitant JAV „Netflix“ ir „iPlayer“. Tačiau, nors P2P leidžiama, ją palaiko tik nedaugelis serverių.

Klientų palaikymo tarnyba reaguoja į naudingą įvairovę ir yra teikiama visą parą per pokalbį iš „Nematomos naršymo“ VPN svetainės.

Kainos yra viduryje kelio, o abonementams suteikiama 15 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tačiau „ibVPN“ taip pat siūlo nemokamą 1 dienos bandomąją versiją, kuriai jums nereikia įvesti mokėjimo galimybės norint užsiprenumeruoti. Viskas tiesiog pasibaigs.

Argumentai už
 • Tvirtos šifravimo ir saugos galimybės
 • Geras serverio veikimas
 • Funkcijų turtingas klientas su daugybe papildomų funkcijų
 • Palaiko P2P (su dedikuotais serveriais)
 • Veikia su „Netflix“ ir „BBC iPlayer“
 • Nemokamas bandymas
Minusai
 • Sudėtinga kliento programa
 • Paini kainos planai
 • Gana mažas serverių tinklas

Geriausias nemokamo bandomojo VPN: „ibVPN“ teikia daugybę funkcijų, o jų 1 dienos nemokamas bandymas yra pats nerizikingiausias būdas išbandyti aukščiausią VPN teikėją..

9. „HideMyAss“!

SlėptiMyAss! logotipas

Vieta, vieta, vieta. SlėptiMyAss! (HMA) yra bene didžiausias bet kurio teikėjo serverių tinklas, turintis aparatinę įrangą 220 šalių ir teritorijų visame pasaulyje.

Šių serverių našumas taip pat yra gana garbingas ir tai yra gera pamatyti esant neribotam P2P srautui..

Su „OpenVPN“ ir 256 bitų šifravimo deriniu HMA siūlo patikimą apsaugą. Jų klientas gali lengvai naudotis bet kuria platforma, kur vienu metu leidžiama jungtis iki 5.

Tačiau yra keletas „HideMyAss“ trūkumų! Jie registruojami ir yra iš JK, kurioje, be abejo, yra blogiausi bet kurios Vakarų tautos duomenų saugojimo įstatymai. Taigi, dėl privatumo, o ne puikus pasirinkimas.

Nepaisant visų šių serverių, HMA taip pat nėra tokia puiki, norint išvengti geografinio blokavimo, tačiau populiariausių variantų, tokių kaip „Netflix“ ar BBC transliacijos paslauga, nėra.

Beje, viskas priklauso nuo to, ko ieškote. Ir jei norite, kad ryšys būtų saugus su puikia visuotine prieiga, jūs negalite padaryti geriau už „HideMyAss“!

Argumentai už
 • Serveriai beveik visose pasaulio šalyse
 • Geras pasirodymas
 • Labai paprastas naudoti klientas
 • Daugybė papildomų funkcijų
 • Nemokami internetiniai tarpiniai serveriai anoniminiam naršymui
Minusai
 • Šiek tiek brangu, palyginti su konkurencija
 • Įsikūręs ne JK – nėra puikus privatumas
 • Neaiški P2P politika

Geriausias VPN serverių tinklas: Jei HideMyAss! neturi serverio vienoje vietoje, tada niekas to nedaro.

10. „ZenMate“

„ZenMate“ logotipas

„ZenMate“ yra VPN tiekėjas, mėgstantis laikytis pagrindų. Jie nėra neįtikėtini, bet tvirtas pasiūlymas aplink, kuris vis tobulėja.

Vokietijoje įsikūręs „ZenMate“ tvirtina, kad politika neprisijungti, tačiau, mano žiniomis, tai dar nėra patvirtinta atskirai. Tačiau saugumas yra toks pat geras, koks yra stiprus AES-256 šifravimas ir visos tinkamos protokolo parinktys.

Spartos visame „ZenMate“ tinkle yra įspūdingos, o naudojant serverius 74 šalyse yra ir dažnai atsižvelgiama į kiekvieną vietą, kuri yra prijungta prie vietos.

Leidžiamas vienpusis eismas.

„ZenMate“ taip pat sugeba atrakinti iš užsienio JAV „Netflix“ ir keletą kitų populiarių transliacijų paslaugų, nors ir ne taip nuosekliai kaip kai kurie kiti teikėjai. Šiuo tikslu yra geresnių pasirinkimų.

Klientų palaikymas šiek tiek sutrinka, nesiūlant tiesioginių pokalbių. Personalas taip pat nėra super paslaugus. Bet jei jūs esate šiek tiek labiau išmanantis technologijas, savipagalbos žinių bazė yra gana išsami.

Visose palaikomose platformose „ZenMate“ kliento programa yra paprasta ir lengvai naudojama.

Ši paslauga yra labai nebrangi ir jai suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat yra 7 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, kuriuo galite pasinaudoti.

Argumentai už
 • Geras, pastovus greitis
 • Palaiko daugybę prietaisų
 • Leidžia P2P srautą
 • Labai prieinamos kainos
 • Turi nemokamą bandomąją versiją
Minusai
 • Prastas klientų aptarnavimas
 • Kai kurie privatumo klausimų ženklai
 • Kliento programai reikia darbo

Geriausias biudžeto VPT: Jei jums reikia nebrangaus VPN, kuris tinka visiems pagrindams, tačiau vis tiek padeda atlikti darbą, „ZenMate“ gali būti puikus pasirinkimas.

Kaip buvo įvertinti šie geriausi VPT

Kaip jau trumpai minėta, yra aštuoni veiksniai, kurių atžvilgiu kiekvienas iš aukščiau išvardytų VPN buvo įvertintas prieš atliekant pjaustymą. Čia jie vėl pateikia išsamesnį paaiškinimą, ko tikimasi iš kiekvieno.

Atsižvelgiant į numatomą VPN naudojimą, keli iš šių reitingavimo veiksnių bus svarbesni nei kiti, o kai kurie gali būti visai nesvarbūs.

Greitis

Vienas aspektas, svarbus, nepaisant to, kam naudojate savo VPN, yra našumas.

Jei naudojant VPN sulėtėja jūsų interneto ryšys iki telefono ryšio lygio (tiems iš mūsų, kurie juos vis dar prisimena), šansai bus vengti jo naudoti. Ir jei jūs jo nenaudosite, kokia prasmė turėti tokį?.

Net geriausios VPN paslaugos tam tikru laipsniu sulėtins jūsų ryšį. Tai, kad jūsų duomenys turi patekti į VPN serverį ir tvarkyti jį prieš pasiekiant galutinį tikslą, garantuoja.

Tačiau greičiausias VPT tą poveikį labai riboja. Turėtumėte galėti naršyti internete, srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašus ir atsisiųsti tokiu greičiu, kai sulėtėjimas nebus pastebimas.

Aš reguliariai atlieku daugiafazius, daugiaviečius VPN veikimo testus. Atliekant šiuos testus visi aukščiau išvardyti teikėjai rodo puikų atsisiuntimo greitį, įkėlimo greitį ir delsą. Pastarasis yra svarbus realiojo laiko programoms, tokioms kaip žaidimai ar „Skype“.

Privatumas

Daugelis iš mūsų naudoja VPN privatumui ir anonimiškumui internete.

Teoriškai bet kuris teikėjas turėtų suteikti jums abiem. Galų gale, kiekvienas VPN užšifruoja jūsų ryšį ir slepia tikrąjį IP adresą. Tačiau iš tikrųjų viskas nėra taip, kaip atrodo.

Norėdami gauti tikrą privatumą internete, turėsite naudoti VPN be žurnalų. Nereikėtų sekti nė vieno duomenų – nereikia laiko žymių, nereikia naudoti pralaidumo, nieko.

Bet vien todėl, kad teikėjas teigia neturintis žurnalo, dar nereiškia, kad jie yra. Buvo daugybė atvejų, kai VPT teigė, kad nekaupia duomenų, tik paprašydami vėliau pateikti naudotojo veiklos informaciją..

Tikrosios nulio loginės VPN paslaugos turi būti pajėgios įrodyti savo reikalavimus per trečiosios šalies auditą arba realiose situacijose, tokiose kaip teismo bylos ar valdžios institucijų konfiskuoti serveriai. Kai kuris nors iš šių veiksmų neatranda žurnalų, žinote, kad jų nėra.

Aš įsigilinau į žurnalų informacijos apie kiekvieną šiame puslapyje nurodytą teikėją registravimą. Jei sakoma, kad vieno žurnalo nėra (o ne visi yra), taip yra todėl, kad radau patvirtinamuosius įrodymus.

Jei jums rūpi privatumas, bet vis tiek norėtumėte naudoti tiekėją, kuris registruojasi (arba neturi įrodymų, kad galėtų pagrįsti savo reikalavimus), atkreipkite ypatingą dėmesį į jurisdikciją. VPT turėtų veikti ne vietoje, kur teisiškai nereikia duomenų saugojimo ar dalijimosi.

Tokių jurisdikcijų pavyzdžiai yra Britanijos Mergelių salos, Panama, Rumunija arba Švedija.

VPT, kurie rimtai vertina jūsų anonimiškumą, taip pat turėtų pasiūlyti papildomų privatumo funkcijų. Tai gali būti DNS apsauga nuo nutekėjimo (ši yra ypač svarbi), žudiklius ir dvigubas VPN įgyvendinimas.

Iš visų čia išvardytų teikėjų tik „NordVPN“ ir „Surfshark“ turi visas tris funkcijas.

Saugumas

Žurnalų nelaikantis VPN yra puikus, tačiau mažai reiškia, jei naudojami protokolai ar šifravimo standartai yra pasenę arba lengvai nulaužami. Jūsų informacija nebus beveik tokia saugi, kokia turėtų būti.

Jei norite naudoti protokolus, „OpenVPN“ (per TCP arba UDP) arba „IKEv2 / IPSec“ yra tai, ko ieškote. Abu yra moderniausi, saugūs ir greiti.

Bet kuris VPN teikėjas, vertas savo druskos, taip pat turėtų įdiegti 256 bitų šifravimą, kuris, turint šiandieninę kompiuterio galią, yra nesulaužomas.

Visi teikėjai šiame puslapyje pažymi abu laukelius.

Kankinantis

Kankinimasis gali būti rizikingas verslas bet kurioje šalyje, jau nekalbant apie ten, kur praktika yra neteisėta. Jei naudojatės failų bendro naudojimo paslaugomis, VPN gali jus apsaugoti nuo įsilaužėlių ir autorių teisių pažeidėjų.

Visi VPN šifruoja jūsų ryšį, todėl jūsų IPT negali matyti, ko esate. Jie taip pat slepia jūsų tikrąjį IP adresą nuo „torrent“ spiečiaus ir neleidžia niekam paskui tave ateiti.

Tačiau, norėdami užtikrinti geriausią apsaugą, nors ir ne visiškai reikalingą kankinimui, taip pat norite nulinio prisijungimo VPN. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad nėra failų bendrinimo veiklos pėdsakų.

Daugelis aukščiau išvardytų paslaugų teikėjų nelaiko jokių žurnalų. Ir jei norite žengti papildomą žingsnį su savo kankinimais, būtinai pasirenkate vieną iš jų.

Be to, visi šio geriausio VPN sąrašo teikėjai leidžia kankintis, neribodami pralaidumo. Šis faktas buvo patikrintas tiek teoriškai, tiek nuskaitydamas kiekvieno teikėjo paslaugų teikimo sąlygas, tiek praktiškai, prisijungus prie paslaugos ir nuskaitydamas failus su „BitTorrent“..

Srautas

Srautinės transliacijos paslaugos nepatinka, kad kas nors ne iš savo geografinio regiono galėtų naudotis savo turiniu. Tai procesas, žinomas kaip geografinis blokavimas.

Bet kuris VPN teoriškai gali jus apeiti tuos blokus, suteikdamas jums IP adresą toje vietoje, kur yra turinio. Tačiau praktiškai tik geriausi VPT gali tai daryti nuosekliai.

Internetinių paslaugų operatoriai, tokie kaip „Netflix“, „Hulu“ ir BBC, žino, kad VPT gali būti naudojami norint apeiti turinio apribojimus ir turi visas sukurtas sistemas, kurios apsaugo prieigą.

Šiame puslapyje išvardyti VPT atlieka puikų darbą – žengti žingsnį į priekį ir užtikrinti, kad bent vienas jų serveris visada veiktų.

Kai kurie paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, „CyberGhost“ ar „PureVPN“, netgi siūlo dedikuotus serverius, optimizuotus darbui su individualiomis srautinio perdavimo paslaugomis.

Serverių tinklas

Žvelgiant į VPN teikėjo serverių tinklus, reikia atsiminti tris dalykus:

 1. Šalių skaičius
 2. Vietų skaičius kiekvienoje šalyje
 3. Serverių skaičius kiekvienoje vietoje

Kad VPN sudarytų geriausią sąrašą, jie turi turėti gerą visų trijų balansą, ypač paprastai jungiamose tokiose vietose kaip JAV, JK, Kanada, Australija, Prancūzija, Vokietija ar Nyderlandai..

Jei ketinate prisijungti prie mažiau populiarių ar mažesnių šalių, pasikreipkite į tiekėjus, turinčius platų tinklą (pvz., „PureVPN“ arba „HideMyAss!“). Labai nedaug VPT paleidžia serverius, tarkime, Ekvadore.

Vietų skaičius šalyje yra svarbus, jei jūs taip pat gyvenate toje šalyje.

Paprastai kuo arčiau jūsų VPN serverio, tuo greitesnis jūsų ryšys bus. Kadangi yra keletas pasirinkimo variantų, šansai yra didesni, kurį galėsite rasti netoliese.

Didelis serverių skaičius taip pat visada yra puiki premija.

Kai kuriuos serverius yra daug galingesnis nei kitus, kartais sunku palyginti. Bet paprastai, kuo daugiau aparatinės įrangos veikia VPN teikėjas, tuo geresnis vartotojo įkeltų medžiagų balansas, tuo geresnė jūsų patirtis.

Kliento programa

Kliento programa labai dažnai lemia jūsų VPN naudojimo kokybę. Jei tai nesąžininga netvarka, iš to naudosite nedaug.

Visų geriausių VPN kliento programinė įranga turėtų būti supakuota. Juos turėtų būti lengva įdiegti ir be problemų naudoti.

Programos taip pat turi būti naudojamos intuityviai. Juos turėtų būti lengva pasiimti ir naudoti su visais, kurie pirmą kartą naudojasi VPN, tačiau jie turi būti pakankamai konfigūruojami, kad užkietėję veteranai pakeistų paslaugas, kaip jiems atrodo tinkami..

Pažangiosios savybės turėtų būti tvarkingai pritvirtintos, tačiau turėtų būti lengvai prieinamos.

Geriausias „NordVPN“ klasės VPN klientas

Kai ką reikia atsiminti dėl klientų programų, tai yra platformos ir operacinės sistemos palaikymas. Geriausi VPT teikėjai rinkoje turi aprėpti visas populiarias parinktis, įskaitant senesnes, bet vis dar plačiai naudojamas operacinių sistemų versijas (pvz., „Windows 7“)..

Klientų aptarnavimas

Nepaisant to, koks techninis polinkis esate, programinė įranga yra programinė įranga, ir kartais kyla problemų. Gal pamatę keistą naują klaidos pranešimą atnaujinę į naujausią programos versiją arba nebegalite atblokuoti „Netflix“.

Kad ir kokia būtų problema, turėtumėte turėti galimybę greitai reaguoti ir kompetentingai palaikyti klientus. Tai yra dalis to, už ką mokate.

Gebėjimas susikalbėti su kuo nors visą parą ir visą parą yra gana didelis dalykas.

Daugelis VPT dirba prie bilietų pardavimo sistemos, kur galite tikėtis atsakymo per kelias valandas. Tačiau geriausi iš geriausiųjų pasiūlys tiesioginį pokalbį.

Pagalbinio personalo kokybė taip pat svarbi. Geras VPN pasamdys žmones, kurie žino, apie ką kalba, ir ne tik aklai skaito scenarijų, kai užmezga kontaktą..

Pinigų grąžinimo garantija taip pat yra būtina. Jei paslaugų teikėjas jums to nesiūlo, greičiausiai jie nėra tokie įsitikinę savo produktu. Bet kuris VPN, kurį verta apsvarstyti, turėtų duoti bent keletą dienų išbandyti paslaugą ir leisti apsigalvoti.

Šiuo metu pakuotės lyderis yra „CyberGhost“. Turite visas 45 dienas, kad galėtumėte paprašyti grąžinti pinigus, jei nuspręstumėte, kad paslauga ne jums.

Kodėl nenaudojant nemokamo VPN?

Taigi dažnai, kai kažkas yra nemokama, yra per gerai, kad būtų tiesa. Taip yra ir su nemokamais VPN.

Taip, jūs nemokite už juos už pinigus. Bet jūs mokate.

Nemokamiems paslaugų teikėjams vis dar reikia kapitalo, kad būtų galima kurti savo programinę įrangą ir valdyti serverių infrastruktūrą. Daugelis pritraukia šį kapitalą, prievarta įvesdami skelbimus į savo naršyklę.

Nors tai gali erzinti, kai kurie iš mūsų galėjo su tuo susitaikyti.

Tačiau daugelis nemokamų VPT taip pat parduoda jūsų vartotojo duomenis ir internetinę veiklą trečiosioms šalims. Jei naudojate VPN dėl privatumo ir anonimiškumo, tokia praktika visiškai panaikina tikslą.

Nemokamų VPT teikėjai taip pat garsėja dėl duomenų nutekėjimo ir rimto saugumo panaikinimo.

2016 m. Atliktame nemokamų „Android“ VPN tyrime nustatyta, kad beveik 40 proc. Iš jų buvo kenkėjiškų programų, daugiau nei 80 proc. Nutekėjo vartotojo duomenys ir keli nukreipė srautą į savo partnerių svetaines be jūsų leidimo.

Šie pažeidimai greitai atima nemokamų paslaugų teikėjų statusą „Geriausias VPN“. Be greitesnio veikimo iki daug geresnių serverių tinklų, yra ir daugybė kitų nemokamų VPN teikiamų pranašumų.

Esmė ta, kad turėdamas nemokamą VPN, tu esi produktas. Jei su tuo nesiseka, būk aiškus.

Kodėl verta naudoti VPN, o ne tarpinį serverį??

Kai kuriais aspektais tarpiniai serveriai ir VPT yra panašūs. Galite beveik galvoti apie tarpinio serverio funkciją kaip VPN teikiamų funkcijų pogrupį.

Abu naudojasi serveriu, į kurį keliauja jūsų duomenys. Jie abu slepia jūsų IP adresą.

Tačiau VPT taip pat šifruoja jūsų duomenis, o tarpiniai serveriai to nedaro. Šis skirtumas daro buvusįjį žymiai geresnį pasirinkimą siekiant išlaikyti jūsų internetinę veiklą privačią.

Be šifravimo jūsų interneto paslaugų teikėjas dienos šviesą gali pamatyti taip aiškiai, kaip esate pasiruošęs. Jei nenorite, kad jie žinotų, jog atsisiunčiate torrentus, arba jums reikia apeiti turinio filtrą, tarpiniai serveriai to nepadarys.

VPN taip pat lengviau naudoti ir paprastai daug patikimiau žiūrėti geografiškai užblokuotą turinį. Jie ateina su kliento programa, rūpinasi jūsų DNS nustatymais, o visi geriausi teikėjai panaikins serverio IP adresus, kuriuos užblokavo pasaulio „Netflixes“..

Turėdami tarpinius serverius, turėsite nustatyti savo naršyklę ir pakeisti savo DNS nustatymus rankiniu būdu. O jei įgaliotasis serveris nustoja veikti su jūsų mėgstama srautinio perdavimo paslauga, jūs turite surasti naują, veikiantį.

Įgaliotiniams yra laikas ir vieta. Tačiau dažniausiai VPN yra žymiai pranašesnis sprendimas.

Kaip išsirinkti jums geriausią VPN

Nors visi šiame puslapyje išvardyti VPT yra puikios paslaugos, pagal apibrėžimą tik vienas gali būti laikomas geriausiu.

Tikriausiai jūs ir aš gyvename skirtingose ​​pasaulio vietose, turime skirtingus įrenginius ir ketiname naudoti VPN skirtingais tikslais. Taigi jūsų tobulas teikėjas greičiausiai nebus tas pats, kas mano.

Atsižvelgdami į tai, pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti savo.

Kokie yra geriausi privatumo VPN?

Yra keletas langelių, kuriuos reikia pažymėti VPN, kad būtų galima laikyti svarbiausiu privatumo pasirinkimu. Bent jau jis turi pasiūlyti stiprų šifravimą, naudoti saugų protokolą, būti be nuotėkio, nelaikyti jokių žurnalų ir veikti ne pagal privatumą užtikrinančią jurisdikciją..

Idealiu atveju jis taip pat pasiūlys keletą su privatumu susijusių funkcijų, pavyzdžiui, dvigubą VPN parinktį arba įmontuotą skelbimą ir kenkėjiškų programų blokatorius..

Iš aukščiau išvardytų teikėjų vienas VPN išsiskiria geriausiu privatumo pasirinkimu, o tai yra „NordVPN“.

Štai ką jie siūlo:

 • Saugumas

  „NordVPN“ leidžia pasirinkti vieną iš dviejų puikių protokolų: „OpenVPN“ ir „IKEv2 / IPSec“. Jie abu yra saugūs, be pažeidžiamumo, todėl juos labai rekomenduoja pasaulinė saugumo bendruomenė. VPT taip pat naudoja 256 bitų AES šifravimą, standartą, kuris visuotinai laikomas nesulaužomu.

 • Nėra registravimo

  Yra rimtų priežasčių, kodėl „NordVPN“ yra mano pagrindinė rekomendacija nenaudoti VPN. Jie ne tik veikia iš privatumui palankios „Panamos“, bet ir visiškai nieko neregistruoja. Nesąžiningi jų teiginiai neseniai buvo patikrinti ir atliekant išsamų nepriklausomą trečiosios šalies auditą.

 • Dvigubas VPN

  Dėl papildomo saugumo ir privatumo „NordVPN“ suteikia galimybę nukreipti jūsų ryšį ne per vieną, bet du VPN serverius. Tai yra papildomas apsaugos lygis, kuris apsaugo jus, jei kada nors iškiltų pavojus vienam iš duomenų centrų. Tokio pažeidimo kaip niekada nebuvo, tačiau kai privatumas yra tikrai svarbus, pravartu turėti tą papildomą saugos antklodę.

 • „CyberSec“

  „CyberSec“ yra „NordVPN“ skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė, įdiegta tiesiai į klientą. Tai apsaugo jus (ir jūsų privatumą) nuo dešimčių tūkstančių svetainių, kurios, kaip žinoma, skleidžia kenkėjiškas programas arba naudoja įvairius skelbimų stebėjimo ar sukčiavimo metodus.

Yra ir kitų „NordVPN“ teikiamų į privatumą orientuotų funkcijų.

Jų puiki DNS nuotėkio apsauga, padedanti užtikrinti, kad jūsų IPT niekada negalėtų sužinoti, kokias svetaines ar paslaugas naudojate. Taip pat yra įmontuotas interneto žudymo jungiklis, kuris neleidžia netyčia atskleisti savo veiklos, jei netikėtai nutrūktų VPN ryšys..

Bet palaukite, yra dar daugiau. „NordVPN“ taip pat siūlo du specializuotus serverių tipus, kurie dar labiau padidina jūsų privatumą.

Prisijungdami prie jų užmaskuotų serverių, nuo visų slepiate faktą, kad naudojate VPN. Naudodamiesi jų „Onion over VPN“ sprendimu, galite sujungti VPN ir „Tor“ galią.

Jei pagrindinis rūpestis yra internetinis privatumas, „NordVPN“ yra geriausias dalykas užtikrinant, kad jį prižiūrėtumėte.

Kokie yra pagrindiniai transliavimo VPN?

Daugelis iš mūsų naudoja VPT norėdami žiūrėti turinį, apimtą tik kai kuriose pasaulio vietose, ir ne kiekvienas teikėjas gali jus supažindinti su šiais apribojimais. Šiuo metu geriausias VPN srautiniam perdavimui, be jokios abejonės, yra „PureVPN“.

„PureVPN“ nuosekliai dirba su įvairiomis srautinio perdavimo paslaugomis iš viso pasaulio. Tai atblokuoja „Netflix“ (JAV ir kitaip), „Hulu“, „Amazon Prime“, BBC iPlayer, ITV ir ZDF..

Jie turi specializuotus srautinius serverius, skirtus daugiau nei 70 kanalų ir paslaugų. Joks kitas VPN nėra artimas.

Taip pat puikus „PureVPN“ našumas – reikalavimas, jei norite transliuoti aukštos kokybės vaizdo įrašą.

Jų klientas yra suderinamas su beveik kiekvienu įrenginiu, apie kurį galite galvoti. Jei galite žiūrėti vaizdo įrašą, „PureVPN“ palaiko jį.

Čia yra „PureVPN“ darbo su JAV „Netflix“ iš Europos ekrano kopija.

„PureVPN“ geriausiai tinka transliuoti JAV „Netflix“

Jei mėgstamos laidos transliacija yra tai, ko stebite, geriausia yra „PureVPN“.

Koks yra geriausias jūsų šalies VPN?

Kaip bendra rekomendacija, VPN, kuris bus geriausias konkrečiai šaliai, yra tas, kuriame daugiausia serverių yra daugiausiai vietų. Žinoma, atlikimas taip pat svarbus.

Kai teikėjas daug investuoja į savo tinklą konkrečioje šalyje, šansai yra užtikrinti, kad jis ten teiktų kuo geresnes paslaugas. Priešingu atveju jie išleis pinigus kitur.

Čia yra išsami informacija apie geriausius JK, Kanados, Prancūzijos ir Vokietijos VPN, jei jus domina būtent tos šalys.

Kitose populiariose vietose tai yra geriausias pasirinkimas, pagrįstas serverių skaičiaus ir našumo deriniu:

 • JAV: „CyberGhost“
 • Australija: PureVPN
 • Nyderlandai: „NordVPN“

Jei ketinate prisijungti prie mažesnės šalies, kurioje nėra daugumos VPN teikėjų, pažvelkite į „PureVPN“ serverių tinklą. Jei nerandate to, ko ieškote, „HideMyAss“! taip pat palaiko daugybę vietų.

Kuris VPN yra geriausias jūsų įrenginiui ar OS?

Kiekvienas geras VPN palaikys kelis įrenginius ir operacines sistemas. Tačiau visos programos versijos yra kuriamos šiek tiek nepriklausomai viena nuo kitos (kiekviena platforma turi savo unikalius reikalavimus ir apribojimus). Taigi nėra nė vieno VPN, kuris būtų geriausias visuotinai.

Kitaip tariant, VPN gali labai gerai veikti jūsų „Android“ telefone, tačiau patiriate nestabilumą naudodamas „Windows“ nešiojamąjį kompiuterį.

Tiek „Android“, tiek „iOS“ telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose „NordVPN“ teikia geriausią patirtį. „Mac“ kompiuteriuose pasirinktas VPN teikėjas yra „CyberGhost“.

Aš taip pat turiu atskirą išsamų įrašą apie tai, koks yra geriausias bet kurio įrenginio, kuriame veikia „Windows“, VPT.

Ir dar vienas dalykas.

Jei turite senesnę operacinės sistemos versiją, prieš prisiimdami įsipareigojimą, būtinai patikrinkite, ar pasirinktas VPN ją palaiko.

Turiu senesnį „MacBook“, gulintį aplink, kurį kartais naudoju testavimui. Tai veikia OS X 10.11. Gerai galiu naudoti daugelio paslaugų teikėjų klientus, tačiau, pavyzdžiui, „Surfshark“ reikalinga „macOS 10.12“ ar naujesnė versija.

Kitaip tariant, vien todėl, kad teikėjas teigia palaikantis konkrečią OS, dar nereiškia, kad jų programa automatiškai veiks jūsų įrenginyje. Visada dar kartą patikrinkite versijos reikalavimus.

Geriausia greitojo VPN palyginimo lentelė

Norėdami greitai susitarti, toliau pateiktoje lentelėje išvardytos geriausios VPN paslaugos 2020 metams. Visi yra puikūs savaip teikėjai ir visi atitinka kriterijus, kuriuos reikia vadinti geriausiais. Dabar tik kyla klausimas, kuris VPN bus jums geriausias?

ProviderFeaturesCost

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:90
Serveriai:7159
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Kodi“, maršrutizatoriai
Jungtys:7
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
1 mėnesio planas:12,99 USD / mėn
Metinis planas:2,75 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:45 dienos
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:58
Serveriai:5645
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:6
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Panama
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,49 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės („Visa“, „MC“, „Amex“, „Discovery“), „Crypto“ („Bitcoin“, „Etherum“, „Ripple“), „Amazon Pay“, „Alipay“, „UnionPay“, kita

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:131
Serveriai:2070 metai
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „SSTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:5
PrisijungtiPrisijungimo data, visas naudojamas pralaidumas
Vieta:Honkongas
1 mėnesio planas:10,95 USD / mėn
Metinis planas:3,33 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:31 diena
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „BitCoin“, „Alipay“, pagrindinės dovanų kortelės, „CashU“, kitos kriptovaliutos, „Paymetwall“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:63
Serveriai:1040+
Protokolai:„OpenVPN“, „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:Neribota
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Britanijos mergelių salos
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:1,99 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“, „Alipay“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:30
Serveriai:3235
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Win“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:10
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:JAV
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,33 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“, pagrindinės dovanų kortelės, 6 kiti būdai

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:64
Serveriai:700+
Protokolai:„OpenVPN“ („Pro“ / „Premier“), „L2TP / IPsec“, PPTP, „Chameleon“ („Pro“ / „Premier“)
Platformos:„Win“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:3 (pagrindinis), 5 („Premium“)
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Šveicarija
1 mėnesio planas:9,95 USD / mėn. (Pagrindinis), 12,85 USD / mėn. („Premium“)
Metinis planas:5,00 USD / mėn. (Pagrindinis), 2,50 USD / mėn. („Premium“)
Nemokamas bandymas:3 dienos
Pinigų grąžinimas:Ne
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Alipay“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:95
Serveriai:3000+
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP, SSTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Blackberry“, maršrutizatoriai
Jungtys:3
PrisijungtiBendra dienos ryšio trukmė, bendra dienos duomenų perdavimo suma, serverio vieta
Vieta:Britanijos mergelių salos
1 mėnesio planas:12,95 USD / mėn
6 mėnesių planas:9,99 USD / mėn
Metinis planas:6,67 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės, „PayPal“, „Bitcoin“, „Alipay“, „Paymentwall“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:47
Serveriai:173
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „SSTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Win“, „Mac“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:3
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
1 mėnesio planas:10,95 USD / mėn
6 mėnesių planas:7,16 USD / mėn
Metinis planas:4,84 USD / mėn
Nemokamas bandymas:24 valandos
Pinigų grąžinimas:15 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „Bitcoin“, kitos kriptovaliutos, „Paymetwall“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:220
Serveriai:911
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Win“, „Mac“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:2
PrisijungtiPrisijungimo laiko žymos, ryšio duomenų perdavimo suma, jūsų ryšio IP, serverio IP
Vieta:JK
1 mėnesio planas:11,52 USD / mėn
6 mėnesių planas:8,33 USD / mėn
Metinis planas:6,55 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, banko / banko pavedimas, „UnionPay“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:74
Serveriai:3798
Protokolai:„OpenVPN“, „IPSec“ / „IKEv2“, L2TP / IPSec
Platformos:„Win“, „Mac“, „iOS“, „Android“
Jungtys:5
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Vokietija
1 mėnesio planas:11,99 USD / mėn
Metinis planas:2,05 USD / mėn
Nemokamas bandymas:7 dienos
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „UnionPay“
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me