Geriausios Kanados VPT paslaugos

Geriausios Kanados VPT paslaugos


Kai galvojate apie šalis, kuriose turėtumėte naudoti VPN, Kanada retai (jei kada nors) sukuria kieno nors sąrašą. Tačiau vien todėl, kad Didžiosios Baltosios šiaurės gyventojai yra linkę naudotis nemaža interneto laisve, dar nereiškia, kad VPN neturėtų būti ignoruojami..

Pasenę Kanados privatumo įstatymai, masinis internetinis stebėjimas ir vis drakoniškesni autorių teisių įstatymai yra svarbūs VPN naudojimo argumentai. Taip yra ir tai, kad be VPN visada būsite lengviau nukreipti nusikaltėlius, ypač naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu..

Tada yra VPN galimybė pasiekti geografiškai blokuotas paslaugas, kuriomis paprastai negali naudotis kanadiečiai, pavyzdžiui, JAV „Netflix“, „Hulu“ ar „BBC iPlayer“. Tai taip pat dvipusė gatvė. Jei esate ne Kanadoje, VPN yra pats lengviausias būdas žiūrėti kanadietišką turinį.

Atsižvelgiant į rinkoje teikiamų paslaugų skaičių, koks yra geriausias VPN Kanadoje nebūtinai yra akivaizdus. Norėdami padėti, aš parengiau šį trumpą vadovą. Sužinosite ne tik daug išsamiau, kodėl visi kanadiečiai turėtų bent apsvarstyti VPN, bet ir geriau suprasite ko ieškoti ir kurie VPN pažymėti visus tinkamus laukelius.

Geriausių Kanados VPT apžvalga

Jei jau esate parduoti naudojant VPN ir jums tik įdomu, kuri iš daugelio paslaugų yra tinkamas pasirinkimas Kanadai, čia pateikiami mano penki geriausi pasirinkimai.

 1. „CyberGhost“

  Populiariausias Kanados VPT, „CyberGhost“ yra gerai žinomas dėl patogumo naudoti, saugumo ir privatumo. Jame yra didelis greitas tinklas, apimantis 90 šalių, ir specializuoti serveriai, skirti atblokuoti „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo svetaines. Po 45 dienų jis taip pat turi ilgiausią pinigų grąžinimo garantiją VPN pramonėje.

 2. „NordVPN“

  Puikus universalus „NordVPN“ turi oro nepraleidžiančio nulio registravimo politiką ir daugybę privatumo funkcijų, kurių kiti paslaugų teikėjai nesiūlo. Didelis ryšio greitis yra puiki paslauga ir atsisiunčiant, ir perduodant srautiniu būdu.

 3. „Surfshark“

  Greitas serverio veikimas, lengvai naudojamos programos, aukščiausio lygio privatumas ir saugumas bei transliacijos prieiga visame pasaulyje yra tai, ką jūs gaunate su „Surfshark“. Ir viskas už kainą, kurios negali įveikti joks kitas VPT.

 4. PureVPN

  Puikiu greičiu ir didžiausiu VPN serverių tinklu (šiuo metu aprėpiančiu neįtikėtiną 131 šalį) „PureVPN“ leidžia atblokuoti ir transliuoti bet ką iš bet kurios vietos.

 5. „ExpressVPN“

  Tvirtas šifravimas ir saugumas, greiti serveriai, prieiga prie „Netflix US“, „Netflix Canada“ ir kitų srautinių svetainių iš užsienio ir puikus klientų aptarnavimas yra tik keletas dalykų, kuriuos „ExpressVPN“ teikia prie stalo.

Kodėl verta naudoti VPN Kanadoje

Yra daugybė priežasčių, kodėl kanadiečiai turėtų apsvarstyti galimybę naudoti VPN – ir kodėl daugelis to jau daro. Nuo patobulinto privatumo ir anonimiškumo bei geresnės internetinės saugos iki neribotos interneto naudojimo, čia yra pagrindinių VPN naudojimo Kanadoje paskatų apžvalga.

 • Kanada yra „Penkių akių“ chartijos narė

  Antrojo pasaulinio karo pabaigoje Kanada prisijungė prie žvalgybos duomenų rinkimo ir dalijimosi sutarties, vadinamos „Penkiomis akimis“. Kitos narės yra JAV, JK, Australija ir Naujoji Zelandija.

  Susitarimas ragina visas penkias šalis perduoti duomenis ir stebėjimo informaciją viena kitai. Šis bendrinimas vyksta tiek pagal nutylėjimą, tiek pateikus prašymą. Tai, deja, Kanados interneto vartotojų privatumui kelia užsienio vyriausybės žvalgybos agentūrų, kurios dėl bet kurios pasirinktos priežasties gali paprašyti informacijos apie veiklą internete, malonę..

 • Bendrosios privatumo problemos

  Kaip paaiškėjo prieš kelerius metus, Kanados vyriausybė valdo pasaulinę masinio stebėjimo sistemą. Jis stebi tokias veiklas kaip failų atsisiuntimai ir puslapių peržiūros bei registruoja visų žiūrimų interneto vartotojų IP adresus.

  Nėra orderių, nėra viešo atskleidimo, o taikiniams yra labai mažai teisinės apsaugos. Tai beveik kaip realaus pasaulio „Big Brother“ versija iš George’o Orwello 1984 m., O Kanadoje ji visada žiūrima.

 • IPT registravimas

  Kanadiečiams, nesinaudojant internetu, nerimauti reikia ne tik dėl vyriausybės. IPT yra tokie pat blogi, jei ne dar blogesni, kai kalbama apie vartotojų privatumą.

  Pagrindinių Kanados interneto paslaugų teikėjų tyrime nustatyta, kad daugelis užsiima šešėline duomenų rinkimo ir dalijimosi veikla mažai skaidriai arba visai skaidriai. Kai kuriais atvejais IPT gali net pažeisti Kanados privatumo įstatymus, kurie, visų pirma, nėra tokie griežti.

 • Rūpesčiai dėl autorių teisių

  Autorių teisių gynimo srityje sunku rasti daug griežtesnių vietų nei JAV. Bet patikėkite ar ne, Kanada yra viena iš jų.

  Neseniai atnaujintas Kanados autorių teisių statusas teisių turėtojams suteikia dideles galias sekti įtariamus pažeidėjus. Ir Kanados teismai iki šiol taip pat tvirtai laikėsi savo pusės.

  Interneto vartotojams tai reiškia nuolatinę autorių teisių trolių baimę arba didelių baudų už bet ką, kas galėtų būti vertinama kaip pažeidimas, grėsmę. Tarkime, pavyzdžiui, kanadiečio, kuriam buvo skirta daugiau kaip 11 000 USD bauda, ​​byla. Kodėl? Jis perskaitė straipsnį, kurį jam atsiuntė mokamos naujienų svetainės abonentas.

 • Transliuojamas geografiškai ribotas turinys

  Kanadiečiai ne visada kreipiasi į VPT, nes yra susirūpinę dėl privatumo internete. Kartais jie tai daro pramogai.

  VPN yra vienas iš geriausių būdų žiūrėti turinį, kuriame geografiškai apsiribojama tik kitomis šalimis. Esant tinkamam teikėjui, lengva naudotis „Netflix“ iš bet kurios šalies, BBC iPlayer ar transliuoti TV iš Prancūzijos, Vokietijos ar bet kurios kitos šalies..

  Panašiai bet kuris asmuo užsienyje gali naudoti VPN norėdamas žiūrėti Kanados „Netflix“ ar transliuoti šalies televizijos transliuotojus. Ko gero, šiek tiek ledo ritulio nakties Kanadoje?

 • Gauti Kanados IP adresą

  Srautinio transliavimo paslaugos ir TV stotys ne tik naudoja vietą kaip prieigos valdymo būdą. Tai nėra negirdėta ir kitoms svetainėms, tokioms kaip bankai ar kitos finansų įstaigos.

  Jei esate kanadietis, dirbantis su tokia svetaine, gera idėja yra kreiptis į VPN ir visada turėti patogų Kanados IP adresą. Tai leis jums palaikyti ryšį su savo sąskaitomis ir kitu svarbiu verslu, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate.

Ar VPT yra legalūs Kanadoje??

Taip, naudoti VPN Kanadoje yra legalu. Bet kuris šalies asmuo gali tai padaryti dėl bet kurios iš aukščiau paminėtų priežasčių. Tai apima geresnį interneto privatumą, stebėjimo prevenciją ir prieigą prie įvairių svetainių ir internetinių paslaugų. Nėra nei vyriausybės įstatymų, nei kitų teisės aktų, draudžiančių VPT nei federaliniu, nei provincijos ir teritoriniu lygmenimis.

Kanados nuotoliniai darbuotojai, žurnalistai ir vyriausybės darbuotojai gali naudoti ir dažnai naudoja ne tik asmeninius, bet ir nesuskaičiuojamus su darbu susijusius veiksmus..

Nepaisant to, net jei įstatymai netrukdo jums naudoti VPN Kanadoje, neturėtumėte jo naudoti jokiems neteisėtiems veiksmams. Kad ir ką darytumėte internete, vis tiek esate atsakingi. Jei esate sulaikytas pažeidžiant įstatymus, galite būti patraukti atsakomybėn už virtualų privatų tinklą ar ne.

Ko ieškoti Kanados VPN

Renkantis Kanados VPT, yra keletas funkcijų, kurias turėtų apsvarstyti bet kuris paslaugų teikėjas. Nors kai kurie iš jų nėra kritiški, kuo daugiau šių langelių patikrins VPT, tuo geriau.

Galimos funkcijos:

 • Keli Kanados serveriai

  Nepriklausomai nuo to, ar naudojate VPN iš Kanados, ar bandote pasiekti Kanados paslaugas iš užsienio, tuo daugiau serverių yra šalyje, tuo geriau.

  Daugybė serverių leidžia tinkamai suderinti tinklo apkrovą. Galų gale tai reiškia mažesnę grūstį ir geresnis atsisiuntimo ir srautinio perdavimo greitis tau.

  Taip pat atkreipkite dėmesį į Kanados vietų, prie kurių galite prisijungti, skaičių. Tai ypač svarbu didelėms šalims, tokioms kaip Kanada.

  Norėdami pasiekti maksimalų našumą, norite, kad VPN serveriai būtų kuo arčiau jūsų. Geriausi VPN turės duomenų centrus 2007 m daugybė Kanados miestų – du ar daugiau rytuose (paprastai Monrealyje ir Toronte) ir bent vienas vakaruose (paprastai Vankuveris).

 • Serveriai kitose šalyse

  Nesvarbu, kaip planuojate naudoti savo VPN, pravartu pasirinkti tokį, kurio serverių sąrašas apima kuo daugiau šalių už Kanados ribų.

  Daugybė galimybių reiškia daug lankstumo tau. Galėsite ne tik naudoti svetaines ir paslaugas kitose vietose, bet ir geriau pateksite į šalis, kurios jums suteikia geriausią privatumo ir asmeninių duomenų saugumą internete..

 • Ne registravimo politika

  Kitas kritinis VPN aspektas yra tai, kaip jis tvarko jūsų informaciją. Idealiu atveju pasirinkite neprisijungimo politikos teikėją – tai reiškia, kad nėra duomenų apie tai, kada ir kada prisijungėte prie paslaugos, iš kur prisijungėte ir kokioje internetinėje veikloje dalyvavote..

  Tik tuo atveju, jei jūsų VPN neprisijungia, galite būti tikri neturėsi ką perduoti trečiajai šaliai (net teisėsaugai), jei jos kada nors imtų trankyti.

 • Gera jurisdikcija

  Pabandykite pasikliauti VPN, kuris veikia už jurisdikcijos ribų griežti privatumo įstatymai apsaugo jūsų duomenis ir asmeninę informaciją. Tokios vietos kaip Panama, Kipras, Švedija ar Šveicarija yra geros galimybės (nors yra ir kitų).

  Kanada, deja, čia nėra geriausias pasirinkimas. Bet, nepaisant to, jūs reikalaujate naudoti Kanadoje esantį VPN, tada neprivalu registruotis..

 • Geras pasirodymas

  Norint atsisiųsti didelius failus, srautiniu būdu perduoti aukštos kokybės turinį ar net įkelti daugumą svetainių per protingą laiką, reikia greito interneto ryšio. Kadangi VPN yra papildomas ir potencialiai ribojantis sluoksnis, esantis ant jūsų įprastos jungties, jis taip pat turi pasiūlyti gerą greitį.

  Nors yra daugybė greitų VPN, iš kurių dar daugiau, su dar mažesniu našumu. Visada eik į greitį – be jo kiekvieną kartą prisijungdami turėsite ribotą ir labai varginančią interneto patirtį.

 • P2P palaikymas

  VPN apsauga beveik visada yra būtina naudojant „BitTorrent“ ir kitas P2P paslaugas. Ne visi teikėjai leidžia tokio tipo srautą, o kai kurie tai daro tik keliuose atrinktuose serveriuose.

  Jei naudojate lygiaverčius tinklus, atkreipkite dėmesį į teikėjo politiką šia tema. Taip pat pasirinkite VPN, leidžiančią P2P srautą kuo didesnėje savo serverių tinklo dalyje. Tokiu būdu jūs galite torrent be baimės autorių teisių trolių – žinoma problema Kanadoje.

 • Galimybė atblokuoti geografiškai ribotą turinį

  Dėl įvairių licencijavimo sutarčių daugelis svetainių ir paslaugų (manau, „Netflix“) nėra dideli mūsų gerbėjai, naudojantys VPN, kad išvengtume savo geografinių apribojimų. Jie daro viską, kas blokuoja VPN, ir dažniausiai jiems sekasi.

  Kaip rezultatas, dauguma teikėjų nedirbs su ne rinkos transliavimo paslaugomis. Tačiau nedaugelis stengiasi išlaikyti prieigą prie tokių svetainių. Pvz., VPN, dirbančių su „Netflix“, yra nedaug.

  Taigi, jei ketinate naudoti savo VPN geografiškai blokuoto turinio žiūrėjimui, nesvarbu, ar tai būtų Kanadoje, ar užsienyje, pirmiausia patikrinkite, ar teikėjas suteikia jums norimą prieigą. Ne kiekvienoje VPT svetainėje ši informacija aiškiai nurodoma. Jei nesate tikri, greitas pokalbis su klientų palaikymo tarnyba suteiks jums atsakymą.

Tikrinant tiekėjus, susijusius su kiekviena iš šių funkcijų, gali atrodyti baisu. Bet jūs būsite nustebinti, kaip greitai tai galite padaryti. Taip pat laikas gerai praleistas, išvengiant galimo nusivylimo ir nusivylimo vėliau.

Be to, visus VPN teikėjus, kuriuos rekomenduoju šiame puslapyje, kaip gerą Kanados pasirinkimą pažymėkite visus aukščiau esančius laukelius. Taigi, pirmiausia visada galite į juos pažvelgti. Bet kuris iš jų jums gali tikti.

Geriausi Kanados VPT

Dabar jūs žinote, ko ieškoti Kanados VPN. Žemiau yra tai, kas, mano manymu, yra geriausias pasirinkimas.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Jei jums reikia VPN tiekėjo, kuris beveik viską daro gerai, neieškokite daugiau nei „CyberGhost“.

Jie gali pasigirti daugiau kaip 7159 serverių tinklu 90 šalių. Iš jų 259 serveriai yra Kanadoje, duomenų centrai nebeveikia Monrealyje, Toronte ir Vankuveryje. Visos šios aparatūros savybės yra puikios.

„CyberGhost“ yra įsikūrusi Rumunijoje – puikioje jurisdikcijoje VPN – ir neturi jokių žurnalų.

Jie taip pat yra vienas iš nedaugelio VPT, kurie skiria didelius išteklius srautinei prieigai palaikyti, turėdami kelis serverius, skirtus konkrečioms paslaugoms. Be abejo, P2P palaikomas beveik visame jų tinkle.

„CyberGhost“ gali padaryti puikų pasirinkimą VPN vartotojams Kanadoje ar iš jos. Ir įvertindami, kokia yra nebrangi paslauga – ypač jei turimas kupono kodas – kartu su geriausios pramonei skirtos 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, jūs tiesiog negalite suklysti.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Nedaug paslaugų teikėjų turi tokį patį viešą profilį kaip „NordVPN“. Ir ji taip pat nusipelnė. Jie tiesiog yra puikus, puikus VPT.

„NordVPN“ skambina Panamos namais ir turi griežtą ir trečiosios šalies audituotą nulinės registracijos politiką. Jis taip pat siūlo daugybę privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubas VPN, užmaskuoti serveriai ir TOR per VPN. Tai visos puikios naujienos tiems, kurie siekia anonimiškumo.

Jų serverių sąraše yra daugiau nei 5600 serverių 58 šalyse, o 421 serverių yra trijose Kanados vietose. Tai taip pat labai greitas tinklas.

„NordVPN“ taip pat atlieka nepaprastą darbą, kad beveik visose planetos šalyse būtų atblokuotas geografiškai užblokuotas turinys, įskaitant „Netflix“. Ir P2P leidžiama visur.

Klientų palaikymą lengva susisiekti visą parą ir visą parą naudojantis el. Paštu ar per pokalbį. Jei esate prie tvoros, gausite ilgą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad įsitikintumėte, jog šis teikėjas yra būtent tai, ko jums reikia.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

3. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Nors „Surfshark“ yra palyginti jauna įmonė ir nėra tokia žinoma kaip kai kurie jos konkurentai, ji greitai pripažino save kaip aukščiausią VPN paslaugą..

Iš „Britų Mergelių salų“ – šalies, kurioje nėra jokių duomenų saugojimo įstatymų – „Surfshark“ nieko nestebi, nestebi ir nesaugo to, ką darai internete..

Jie turi šiek tiek mažiau serverių vietų nei jų bendraamžiai, tačiau daugiau nei 1040 serverių iš 63 vis tiek nėra ko čiaudėti. Kanada yra gerai atstovaujama daugybe serverių Monrealyje, Toronte ir Vankuveryje.

„Surfshark“ klientas turi daugybę funkcijų – sąrašą sudaro skelbimų blokavimas, žudymo jungiklis, DNS nuotėkio apsauga, dvigubos VPN konfigūracijos ir specialus VPN kamufliažo režimas. Jie taip pat yra vieninteliai paslaugų teikėjai, siūlantys neribotą vienalaikį ryšį.

Be to, „Surfshark“ yra pigiausias tiekėjas šiame sąraše – ypač jei jūs galite pasinaudoti pardavimo galimybe. Joks kitas VPT kanadiečiams nesiūlo tiek daug.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

4. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

Puikiai gerbiamas VPT pramonės veteranas „PureVPN“ yra nuo 2007 m.

Jų pretenzijos į šlovę yra didžiulis serverių tinklas, apimantis nuostabias 131 šalis. Joks kitas VPT teikėjas nėra artimas. Jie, be abejo, Kanadoje valdo daugybę serverių, duomenų centrų Monrealyje, Kvebeko mieste ir Vankuveryje..

Kitas „PureVPN“ teiginys apie šlovę yra jų sugebėjimas apeiti turinio geografinius blokus. Tiesą sakant, jie valdo dedikuotus serverius beveik 70 kanalų iš viso pasaulio, įskaitant Kanados transliuotojus CTV ir RDS. Puikūs greičio bandymo rezultatai reiškia transliaciją net ir aukščiausiuose kokybės parametruose be erzinančių taškų ar buferio.

„PureVPN“ taip pat yra draugiškas P2P, neturi jokių žurnalų ir siūlo daugybę funkcijų kliento programoje, palaikomoje daugiau nei 50 platformų ir įrenginių..

Už konkurencingą kainą „PureVPN“ suteikia 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją be jokių problemų – daug laiko išbandyti..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra dar vienas VPN paslaugų teikėjas, dėl kurio Kanadoje tiesiog negalima suklysti.

„ExpressVPN“, įtrauktas į privatumui palankią Britanijos Mergelių salą, yra griežtas be prisijungimo VPN. Kartu pateikiamos kelios pažangiausios saugos funkcijos ir turimi standartai, įskaitant 4096 bitų RSA raktus, SHA256 autentifikavimą ir 256 bitų šifravimą..

Su serveriais, optimizuotais greičiui, „ExpressVPN“ yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta transliuoti didelės raiškos vaizdo įrašus ar naudotis P2P failais – pastarasis prieinamas visame tinkle.

Kalbant apie tinklą, „ExpressVPN“ serverių sąrašas yra didelis – 3000 ir daugiau serverių 95 šalyse ir 151 vietoje. Trys iš šių vietų yra Monrealio, Toronto ir Vankuverio miestai.

Jei „ExpressVPN“ yra neigiama, tai yra, kad jie yra šiek tiek brangesni (būtinai pasinaudokite dabartinėmis nuolaidomis). Atsižvelgiant į tai, ar ši paslauga yra gera, aš manau, kad tai yra gerai investuoti pinigai. Be abejo, yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, suteikianti daug laiko skambinti.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Kaip gauti geriausius VPN greičius Kanadoje

Kad būtų galima kuo geriau naudotis internetu, kai naudojate VPN – tiek Kanadoje, tiek bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, reikia atsižvelgti į du svarbius dalykus..

Pirmiausia naudokitės VPN, turinčiu žvaigždžių greičio bandymo rezultatus. Visi aukščiau išvardyti tiekėjai atitinka tuos kriterijus.

Tada turėtumėte pabandyti prisijungti prie serverio, kuris yra kuo arčiau jūsų. Tai sumažina atstumą, kurį jūsų duomenys turi nuvažiuoti. Štai kodėl svarbu pasirinkti tiekėją, turintį daugybę vietų tiek Kanadoje, tiek bet kurioje kitoje šalyje, kurią norite pasiekti, – tai suteikia VPN ryšio galimybes netoliese.

Taigi, pavyzdžiui, jei norėtumėte transliuoti CBC iš Europos, pasirinkite vietą rytinėje Kanados pakrantėje. Prisijungus prie Vankuverio serverio, jūsų duomenų kelionė papildys tūkstančius nereikalingų kilometrų.

Net jei laikysitės aukščiau pateiktų patarimų, kartais vis tiek galite pastebėti lėtą ryšį. Tokiu atveju yra keletas kitų dalykų, kuriuos galite pabandyti pagreitinti savo VPN.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad, išskyrus IPT atjungimo atvejus, VPT nepadarys jūsų interneto ryšio greitesnio. Kad ir koks įprastas jūsų ryšio greitis yra geriausias, ko galite tikėtis.

Kanados priežiūros įstatymo detalės

Anksčiau aš kalbėjau apie interneto privatumo padėtį Kanadoje. Čia yra daugiau informacijos apie įstatymus, pagal kuriuos investavimas į VPN yra gana gera idėja.

 • Autorių teisių modernizavimo įstatymas (įstatymo projektas C-11) – Šis išsamus Kanados autorių teisių įstatymo pertvarkymas, priimtas 2011 m., Suteikia teisių turėtojams precedento neturintį pasirinkimo galimybių. Tai taip pat verčia paieškos variklius ir IPT vykdyti autorių teisių gynėjus. Galų gale tai pažeidžia vartotojų privatumą vardan didelių įmonių interesų.

 • 2015 m. Antiterorizmo įstatymas (Bill C-51) – Šis įstatymas įgalina vieną iš labiausiai paplitusių bet kurios Vakarų tautos masinio stebėjimo be garantijų sistemų. Tai Kanados vyriausybinėms įstaigoms suteikia precedento neturintį teisinį valdymą ir leidžia joms stebėti beveik viską, kas perduodama internete – su mažai priežiūros ir apribojimų..

 • Kanadiečių apsauga nuo internetinių nusikaltimų įstatymo – Šis 2014 m. Įstatymas buvo priimtas kaip vyriausybės pastangų sustabdyti elektroninių patyčių plitimą dalis. Deja, tai dar ne viskas. Tai Kanados valdžios institucijoms suteikė teisę naudotis internetiniais vartotojų duomenimis, telefonų įrašais ir bet kokiu kitu skaitmeniniu turtu, kurio jos nori, teigdamos, kad turi „pagrįstų pagrindų įtarimui“. Tai taip pat suteikia imunitetą nuo teismo procesų IPT, perduodantiems vartotojo duomenis, net jei jie neturi teisinio pagrindo tai daryti.

Naudojant nemokamą Kanados VPN

Naudoti nemokamą VPN paslaugą Kanadoje, net retkarčiais, deja, nėra geriausias pasirinkimas. Nemokami paslaugų teikėjai ir toliau turi siaubingą reputaciją dėl to, kad neapsaugojo savo vartotojų. Ir kartais net be reikalo daro žalą.

Nemokamų VPT problema yra ta, kad jie yra būtent tokie – nemokami. Norint paleisti VPN, reikia nemažai pinigų ir išteklių. Kadangi nemokami paslaugų teikėjai neturi abonentinių mokesčių, kuriais gali pasikliauti, jie kreipiasi į tokią taktiką kaip reklamos įpylimas ir vartotojų duomenų pardavimas bei internetinės veiklos istorija.

Norėdami išvengti jų tinklų pervargimo, jiems taip pat paprastai taikomi dideli greičio ir pralaidumo apribojimai.

Ir mes net neliečiame to, kad daugelyje nemokamų VPN programų – vienu metu „Google Play“ parduotuvėje – 38 proc. Procentų yra kenkėjiškų programų.

Mano nuomone, nemokamos VPN paslaugos paprasčiausiai nėra vertos pavojaus, ypač rinkoje ypač prieinamomis galimybėmis, tokiomis kaip „Surfshark“..

Išvada

Nuo vyriausybės duomenų rinkimo ir abejotinos IPT privatumo praktikos iki teisinės sistemos, kuri gali jus nubausti už net suvoktus autorių teisių pažeidimus, yra daugybė priežasčių naudoti VPN Kanadoje.

VPN taip pat yra puikus būdas palaikyti ryšį su namiškiais užsienyje arba naudotis daugybe internetinių pramogų galimybių, kurias siūlo Didžioji Baltoji Šiaurės ir kitos šalys..

Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, kodėl norite turėti VPN Kanadoje, dabar jūs žinote, kaip rasti geriausią iš geriausių. Taip pat turite sąrašą penkių geriausių paslaugų teikėjų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį (dauguma jų šiuo metu taip pat parduoda didelius pardavimus)..

Pradėkite naudoti VPN ir gaukite internetinę laisvę, saugumą ir privatumą, kurio visi esame verti.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausi „Netflix“ VPN
 • Kaip sustabdyti jūsų IPT iš jūsų sekimo
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me