Najlepšie VPN pre streamovanie (aktualizácia 2020)

Ak ste pri hľadaní sietí VPN narazili na tento článok, pravdepodobne ste už boli stokrát prednášaní o bezpečnosti, súkromí, protokolovaní údajov atď. Možno si myslíte: „Počúvajte, chcem sa len pozrieť na novú sezónu Podivné veci, netuším, čo to iné znamená. “ Úplne sme si to.


Aj keď sú tieto ďalšie aspekty služby VPN dôležité, pre VPN sa bežne používajú možnosti streamovania počas cestovania. Možno budete chcieť používať Netflix ako doma, sledovať najnovšiu epizódu Top Chef na Hulu alebo vysielať športové udalosti, ktoré sú k dispozícii iba vo vašej krajine..

Nech už je dôvod akýkoľvek, zostavili sme zoznam najlepších sietí VPN dostupných na streamovanie. Aj keď sú špičkové pre streamovanie, majú tiež funkcie, vďaka ktorým sú kompletnou službou VPN pre veľké množstvo použití. Týmto spôsobom, bez ohľadu na to, z ktorého webu streamujete, sú vaše rýchlosti rýchle, vaše dáta sú chránené a všetko sa deje za dostupnú cenu.

TLDR

Ak potrebujete okamžitú odpoveď, vybrali sme NordVPN ako najvyššiu celkovú službu VPN pre streamovanie. Okrem toho, že je cenovo dostupný, je vynikajúci na torrentovanie a streamovanie a funkcie, vďaka ktorým je pripojenie prostredníctvom jeho služby najlepším celkovým zážitkom. Nemôžete však pokaziť ani Surfshark ani ExpressVPN, ktoré sú zároveň účinnými službami. Ak však hľadáte streaming pre najlepšieho psa, myslíme si, že Surfshark je správna cesta.

1. NordVPN

Prehľad a funkcie

NordVPN je vysoko kvalitná služba VPN, a to z niekoľkých hlavných dôvodov. Najprv vyhrávajú bitku o počet serverov. S viac ako 5 500 servermi v 59 krajinách nebudete mať problém nájsť najlepšie pripojenie. Toto je skutočne dobrá správa pre streamovanie, pretože bez ohľadu na to, čo sa snažíte streamovať, nájdete umiestnenie servera, ktoré vám to umožní..

NordVPN

Spoločnosť NordVPN je na tomto zozname aj z dôvodu zvýšených opatrení na ochranu súkromia a bezpečnosti. Vďaka svojej funkcii DoubleVPN je používateľ dvakrát chránený pred počítačovými hrozbami alebo sledovaním online. S jedinou sieťou VPN prechádza váš internetový prenos serverom, je šifrovaný a vaša adresa IP je skrytá. Vďaka tejto funkcii budú vaše už skryté údaje potom prechádzať ďalším serverom VPN a budú ešte raz zašifrované. Poskytuje to najvyššie súkromie a silnú ochranu proti akýmkoľvek kybernetickým hrozbám, pretože vaše údaje boli dvakrát zmenené.

NordVPN

Ak DoubleVPN nestačilo na ochranu súkromia a bezpečnosť, spoločnosť NordVPN s funkciou blokovania adries CyberSec posunie túto úroveň na vyššiu úroveň. Okrem blokovania nepríjemných reklám táto funkcia automaticky zablokuje všetky podozrivé webové stránky alebo čokoľvek, čo by mohlo byť pre vaše zariadenie škodlivé. Zabráni sa tak akejkoľvek kontrole nad botnetom, chráni vaše zariadenie a všetky údaje v ňom pred každým, kto sa pokúša získať prístup k nemu. To sa môže hodiť, keď sa nachádza v zahraničí a pravdepodobne sa pripája k nezabezpečenému wifi pripojeniu. Zabezpečíte tak, aby ste náhodou neklikli na niečo, čo by ste nemali.

NordVPN

cena

Spoločnosť NordVPN spolu so svojimi najvyššími bezpečnostnými opatreniami ponúka cenovo dostupné ceny, ak hľadáte dlhodobé predplatné. Aj keď často existujú špeciálne ponuky a propagačné akcie, jeho dvojročný plán je 4,99 dolárov mesačne a jeho jednoročný záväzok je 6,99 dolárov mesačne. Mesačne to bolo 11,95 dolárov mesačne.

NordVPN

Pros

 • Žiadne zaznamenávanie údajov
 • Špičková bezpečnosť
 • Veľké množstvo serverov
 • Softvér na blokovanie reklám
 • 24/7 zákaznícky servis

Zápory

 • Rýchlosti internetu môžu byť hore a dole
 • Obmedzené zariadenia súčasne

cena

2,99 – 11,95 dolárov mesačne

Stiahnite si NordVPN ešte dnes!

2. Surfshark

Prehľad a funkcie

Vrcholom Surfshark je zvyčajne cena, ale to neznamená, že nemá žiadne funkcie. Vďaka špičkovej bezpečnosti a vysokej rýchlosti je ideálny na streamovanie alebo sťahovanie. Je to tiež skvelá voľba, ak hľadáte súkromie.

Spolu so svojím softvérom adblocker, Cleanweb, Surfshark má prísne pravidlá bez prihlásenia, čo znamená, že nevedú nič, čo robíte online. Neexistujú žiadne denníky aktivít ani sledovanie vašich údajov. Ak chcete streamovať, streamujte, čo chcete. Nemusíte sa obávať, že to môže sledovať niekto, dokonca aj služba VPN.

Surfshark

Ďalším ťahom do Surfshark je schopnosť prepojiť a používať všetky vaše zariadenia súčasne. Ak sa to nezdá byť veľkým problémom, je to skutočne neobvyklé, pokiaľ ide o VPN. Spravidla môžete mať pripojených iba 5 alebo 6 súčasne. Vďaka tomu je ideálna VPN pre niekoho, kto má z dôvodu práce viac zariadení alebo používa VPN pre rodinu. To znamená, že mama, otec, vaša sestra, teta Brenda, a že divný bratranec, ktorý je na Facebooku príliš politický, môžu všetci vysielať svoje vlastné šou súčasne..

Surfshark

Ďalším skvelým detailom, pokiaľ ide o Surfshark, je jeho funkcia rozdelenia tunelov Whitelister, ktorá umožňuje používateľom presne si prispôsobiť, ktoré aplikácie sú pripojené k VPN a ktoré nie. Môžete si vybrať, ktoré aplikácie sa majú spustiť v šifrovanom tuneli a ktoré používajú bežné pripojenie Wi-Fi. To môže byť obzvlášť užitočné pri používaní streamovania, pretože môžete vysielať relácie pomocou VPN, ale tiež robiť veci v iných aplikáciách, pre ktoré nechcete pripojenie VPN. Vďaka tomu je služba plne prispôsobiteľná a užívateľsky príjemný.

Surfshark

cena

Takže tu je miesto, kde Surfshark skutočne berie koláč. Pre všetky vyššie uvedené funkcie je to veľmi cenovo dostupné, najmä ak ste ochotní zaviazať sa na dlhodobé predplatné. Na dvojročný plán je to iba 1,99 dolárov mesačne! Na 1 rok je to 5,99 $ mesačne, a ak máte záujem len o mesiac, naplánujte si, že vám pobeží 11,95 USD. Toto je jeden z príkladov, v ktorom je záväzok dobrý, pretože tento dvojročný plán je jedným z najlepších na trhu.

Pros

 • Mimoriadne cenovo dostupné
 • Žiadne zaznamenávanie údajov
 • Skvelé na streamovanie
 • Dobré pre torrentovanie
 • Špičková bezpečnosť a šifrovanie

Zápory

 • Nováčik na trhu VPN
 • Obmedzené servery

cena

1,95 – 11,95 dolárov mesačne

Stiahnite si Surfshark pre svoje zariadenie a začnite streamovať!

3. ExpressVPN

Prehľad a funkcie

Ak ste už počuli o sieti VPN v tomto zozname, pravdepodobne ide o ExpressVPN. Je to jedna z najpopulárnejších lokalít umiestnených na serveri, užívateľsky prívetivej aplikácie a vysokej rýchlosti, ktorá je ideálna na streamovanie. Zatiaľ čo iné služby majú viac možností servera, ExpressVPN ich má k dispozícii v 94 krajinách, takže bez ohľadu na to, odkiaľ ste, pravdepodobne nájdete server z vašej domovskej krajiny, ktorý chcete použiť.

ExpressVPN pozná popularitu používania sietí VPN na streamovanie, a preto do svojej služby zahrnuli aj test na rýchlosť. Táto funkcia vám nielenže umožňuje otestovať rýchlosť siete VPN, ktorú používate, ale tiež hodnotí dostupné servery, na ktorých momentálne beží najrýchlejšie pripojenie. Je to naozaj ideálne miesto na streamovanie, pretože nikto nechce prerušenia, keď sa chystajú odhaliť, kto je volený z ostrova. (Je to ešte stále prehliadka?) Táto vlastnosť napriek tomu testuje niekoľko rôznych faktorov, aby sa ubezpečila používateľov, že používajú server s rýchlosťou sťahovania a streamingu nalačno..

ExpressVPN

ExpressVPN okrem rýchlosti naparovania alebo sťahovania berie aj bezpečnosť a ochranu osobných údajov vážne, pretože zákazníci majú k dispozícii vlastný DNS (systém názvov domén). DNS je v podstate to, ako vaše zariadenie prekladá webovú adresu, na ktorú kliknete. ExpressVPN používa vlastný DNS, takže kedykoľvek ste pripojení prostredníctvom služby, váš DNS je chránený rovnako ako zvyšok vašej internetovej aktivity. Aj keď sa to zdá trochu mätúce, veľa sietí VPN beží cez DNS tretích strán a ExpressVPN má svoje vlastné.

ExpressVPN

Keď už hovoríme o ďalších úrovniach zabezpečenia, funkcia ExpressVPN Network Lock poskytuje iba to. Ak by z nejakého dôvodu vypadlo pripojenie k sieti VPN, zablokovalo by sa to, takže nebude prístupné žiadne z vašich údajov. V prípade náhlej zmeny alebo výpadku siete by táto technika zabíjania prepínačov zastavila všetky činnosti, až kým nebude znova zabezpečené pripojenie k sieti VPN..

ExpressVPN

cena

ExpressVPN je populárna voľba a my vidíme prečo, ale chýba jej cena. Nie je to preto, že by to bolo také drahé, že pri dlhodobom obchodovaní nie je výrazná zľava. Väčšina služieb odmení zákazníka pri registrácii na 1 alebo 2-ročný obchod, ale ExpressVPN zostane celkom v súlade s jeho cenami. V prípade jednoročného záväzku je to 8,32 dolárov mesačne. V prípade šesťmesačného plánu je to 9,99 dolárov mesačne a 12,95 dolárov v prípade, že ste mali platiť mesačne.

ExpressVPN

Pros

 • Self Speed ​​Test
 • 24/7 zákaznícky servis
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Schopnosť testovať rýchlosť

Zápory

 • Obmedzený počet zariadení na účet
 • Sklamaná zľava na dlhodobé predplatné

cena

8,50 – 12,95 dolárov mesačne

Viac informácií

Aj keď ste už videli náš zoznam najlepších možností sietí VPN na streamovanie, možno ste vo svete sietí VPN stále noví a máte nejaké otázky. Zjednodušene povedané, siete VPN sú skutočne účinným spôsobom, ako nielen chrániť vaše údaje, keď sú online, ale tiež vám umožňujú používať internet tak, ako keby ste boli doma. Neváhajte a vyskúšajte ďalšie zdroje informácií o sieťach VPN pre začiatočníkov.

Čo bude ďalej?

Teraz je čas vybrať a stiahnuť, aby ste prestali zmeškať svoje relácie! Aj keď sme tieto možnosti hodnotili vyššie, veríme, že všetky tri sú skutočne skvelé možnosti pre VPN. K dispozícii je viac zdrojov pre najlepšie VPN pre ktorúkoľvek službu streamovania, ktorú chcete použiť. Najdôležitejšie je, že ak cestujete na palubu, teraz budete môcť sledovať svoje relácie ako vo svojej domovskej krajine..

Viac súvisiacich príručiek

 • Najlepšie VPN pre Mac
 • Najlepšie VPN pre Windows
 • Najlepšie VPN pre iOS

FAQ

Pomáha sieť VPN pri streamovaní?

Rozhodne! S VPN môžete získať prístup ku ktorejkoľvek verzii Netflixu, na ktorú ste zvyknutí (vo vašej domovskej krajine), a pri cestovaní môžete využívať služby ako Hulu alebo Amazon Prime..

Môže vám spoločnosť Netflix zakázať používanie siete VPN?

Nie, Netflix vám nezakáže používať sieť VPN. Používanie siete VPN vám umožní iba prístup k reláciám dostupným v mieste servera, ku ktorému ste pripojení.

Ktorá je najbezpečnejšia služba VPN?

Každá z možností uvedených vyššie má ako hlavné miesto predaja bezpečnosť a súkromie. Ak sa viac zameriavate na bezpečnosť internetu alebo na ochranu súkromia, pokiaľ ide o používanie siete VPN, sú k dispozícii zoznamy všetkých najlepších sietí VPN, ktoré sa majú použiť do roku 2020..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map