Najlepšie VPN pre Windows (2020 aktualizácia)

Dobre, chápeme to. Nikdy ste sa nevzdali šialenstva pre Macintosh. Ste stará škola. Stále robíte veci podľa knihy. Váš počítač chválite v kaviarňach, keď to vyzerá, že každý iný človek používa „predražený“ počítač Mac. (Môžete povedať, že tento článok už bol napísaný na počítači Mac?)


Ale naozaj, ak ste oddaný hráč alebo ste jednoducho nechceli vystreliť 1400 dolárov pre nový počítač a stále chcete chrániť svoje súkromie online, budete musieť hľadať najlepšiu sieť VPN, ktorá sa použije v systéme Windows. operačný systém.

Spoločnosť Microsoft má vlastné návrhy, ako používať VPN vo svojich systémoch, ale v tomto zozname uvádzame tri najlepšie možnosti. Ak ste nováčikom v oblasti VPN alebo virtuálnej osobnej siete, pozrite si nášho sprievodcu pre začiatočníkov k VPN, kde nájdete základné informácie..

TLDR

Ak chcete rýchlu odpoveď práve teraz (napriek tomu by ste si mali prečítať článok!), Myslíme si, že NordVPN je celkovo najlepší pre Windows. Kontroluje všetky políčka potrebné pre efektívnu sieť VPN a za primeranú cenu. ExpressVPN a SurfShark sú tiež solídnymi možnosťami, ale množstvo serverov a ochrana súkromia od spoločnosti NordVPN z tohto zoznamu robia našu najvyššiu celkovú voľbu pre tento zoznam..

1. NordVPN

Prehľad a funkcie

NordVPN, prvá možnosť v tomto zozname, je naša najlepšia voľba pre najlepšiu VPN, ktorá sa má používať pre Windows. Je to z niekoľkých dôvodov, do ktorých sa dostaneme.

Na úvod NordVPN kladie skutočnú váhu na bezpečnosť. Okrem použitia šifrovania na vojenskej úrovni táto služba využíva aj rozšírenú funkciu CyberSec, ktorá blokuje reklamy a škodlivé webové stránky, s ktorými môžete prísť do styku. Keď sú blokované kontextové reklamy blokované, nekliknete náhodne na žiadne kompromitujúce odkazy ani na tieto malé nepríjemnosti, ktoré vám bránia v prehliadaní. CyberSec vás tiež ochráni pred škodlivými robotmi, ktorí sa vás môžu snažiť infikovať škodlivým softvérom. Ak je aktivovaná funkcia ochrany, vaše zariadenia budú v bezpečí pred akýmikoľvek nebezpečnými pripojeniami.

NordVPN

Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN má tiež funkciu Double VPN, ktorá pridáva do vášho zariadenia ďalšiu úroveň zabezpečenia. Normálne pripojenie k sieti VPN vám poskytne jednu úroveň zabezpečenia, ale so zdvojenou sieťou VPN sa skryje za dvoma servermi a nie za jedným serverom pomocou zmeny servera VPN a šifrovania údajov o ďalší krok inou vrstvou. Toto dvojité šifrovanie vám poskytne dodatočnú bezpečnosť okrem už bezpečného používania ich normálnej siete VPN.

NordVPN

Táto služba umožňuje ochranu až 6 zariadení, čo je bežné pre väčšinu služieb VPN. Vďaka špeciálnej aplikácii pre viaceré zariadenia zabezpečujú ochranu vášho súkromia v rôznych formátoch vrátane viacerých použití v počítačoch Macintosh.

Nordvpn

NordVPN má tiež funkciu vypínača, ktorý môže chrániť vaše súkromie v prípade neúmyselného prerušenia spojenia. Ak sa stane niečo, čo krátko zastaví pripojenie k sieti VPN, táto funkcia zablokuje váš prístroj v prístupe na web, čím vás ochráni pred potenciálne škodlivým internetovým prenosom..

NordVPN

Táto služba VPN je známa aj pre svoje obrovské množstvo serverov. S viac ako 5400 servermi v 59 krajinách bude mať užívateľ ochranu po celom svete. Spoločnosť NordVPN vám tiež odporučí najlepší server v závislosti od toho, kde sa na svete nachádzate a aké sú vaše aktivity na internete. Týmto spôsobom, keď ste online, viete, že používate najrýchlejší a najbezpečnejší server, ktorý máte k dispozícii.

NordVPN

Pretože NordVPN je našou voľbou číslo 1, uvedomujeme si, že cena je tiež dôležitá. Nižšie sa pozrieme na niektoré z možností stanovenia cien pre túto službu.

cena

NordVPN, spolu s jeho bezpečnostnými funkciami a veľkou serverovou základňou, je tiež k dispozícii za prijateľnú cenu. Rovnako ako u väčšiny služieb VPN získate lepšiu ponuku, čím dlhší je váš záväzok. Zvyčajne sa pri dvojročnom pláne môžete zaregistrovať už od 4,99 dolárov mesačne. Dvojročný plán bude 6,99 dolárov mesačne a mesačné platby sú 11,95 dolárov.

Pros

 • Technológia Adblocker
 • Veľký počet serverov
 • 24/7 Zákaznícky servis

Zápory

 • Obmedzené zariadenia na jednom účte
 • Rýchlosť sťahovania sa môže líšiť

cena

2,99 – 11,95 dolárov mesačne

Ak máte záujem stiahnuť aplikáciu NordVPN pre Windows, kliknite sem!

2. Surfshark

Prehľad a funkcie

Ak hovoríme len o cene, Surfshark bude pravdepodobne najlepšou voľbou. Surfshark má všetko, čo by ste chceli od základnej VPN. Aj keď existujú služby s viacerými servermi, majú viac ako 1000 serverov v 60 krajinách, takže ak hľadáte cenovo dostupnú sieť VPN, ktorá sa bude chrániť počas cestovania.

Surfshark má so svojou službou jedinečnú funkciu CleanWeb, ktorá nielen pomáha blokovať reklamy, ale tiež vylučuje akékoľvek podozrivé odkazy, na ktoré môžete nevedome kliknúť. Táto funkcia zaisťuje, aby sa vám pri surfovaní online nikdy nedostali žiadne pokusy o neoprávnené získavanie údajov (phishing), a aby vám umožnili navštíviť iba webové stránky škodlivého softvéru.

Surfshark

Ďalšou populárnou vlastnosťou Surfshark je možnosť mať k dispozícii neobmedzené množstvo zariadení, akonáhle zaplatíte za službu. Väčšina ostatných služieb má zvyčajne k dispozícii 5 zariadení, takže toto môže byť perfektná sieť VPN, ak chcete pripojiť viac zariadení alebo zdieľať ich s priateľmi alebo rodinou, najmä ak máte deti.

Surfshark

Okrem neobmedzených zariadení má Surfshark funkciu s názvom Whitelister, ktorá umožňuje užívateľovi rozdeliť tunel alebo konkrétne zvoliť, ktoré aplikácie alebo stránky sa môžu pripojiť cez VPN. Toto sa hodí, ak sa počas cestovania snažíte chrániť svoje súkromie na internete, ale tiež chcete vyhľadať najbližšie miesto Pad Thai v blízkosti hotela. Táto funkcia ich môže rozdeliť, takže si budete môcť prispôsobiť používanie internetu a ochranu.

Surfshark

Surfshark je tiež vhodný na torrenting, pretože väčšina ich serverov sa dá použiť na sťahovanie veľkých súborov. Mnoho funkcií, ktoré táto služba VPN používa, sa podobá na iné možnosti v tomto zozname, s dobrou rýchlosťou sťahovania a ochranou a prispôsobením na ochranu osobných údajov. Hlavnou atrakciou je však cena, o ktorej budeme diskutovať teraz..

cena

V extrémne nízkej cene sa Surfshark stal tak populárnym. Najmä ak využívate sieť VPN z príležitostných dôvodov, napríklad keď sa snažíte vysielať svoje obľúbené relácie v zahraničí, Surfshark je pre vás pravdepodobne vhodný. Vďaka cenovo dostupným cenovým plánom môžete ušetriť tonu peňazí registráciou, najmä dlhodobo.

Surfshark

Uzatvorením dlhodobých zmlúv (2 roky) ušetríte veľa peňazí, pretože tieto sú k dispozícii mesačne už za 1,99 dolárov. Jednoročná zmluva bude iba 5,99 dolárov mesačne, pretože z mesiaca na mesiac je 11,95 dolárov, čo je stále dosť nízke. Surfshark na svojich webových stránkach často realizuje obchody a tiež ponúka záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní so skúsenosťami.

Pros

 • Žiadne sledovanie údajov ani protokolovanie
 • Veľmi cenovo dostupné
 • Vynikajúca možnosť streamovania
 • Torrent podporované
 • Špičková bezpečnosť

Zápory

 • Pomerne nové, stále by mohli byť niektoré zlomy
 • Obmedzený počet serverov

cena

1,95 – 11,95 dolárov mesačne

Stiahnite si Surfshark pre Windows!

3. ExpressVPN

Prehľad a funkcie

ExpressVPN je pravdepodobne najznámejší názov v tomto zozname, pretože sa všeobecne zvažuje celková VPN VPN č. 1 do roku 2020. Stojí za zmienku, že tento článok sa momentálne píše o pripojení pomocou ExpressVPN. Aj keď táto služba obsahuje väčšinu hlavných funkcií, ktoré by ste od VPN očakávali, existuje niekoľko vecí, ktoré ExpressVPN robí veľmi dobre.

Jednou z najlepších funkcií ExpressVPN je ich Split Tunneling. Prostredníctvom tejto funkcie si môžu používatelia vybrať a vybrať, ktoré stránky alebo aplikácie používajú VPN a ktoré sú pripojené priamo na internet. Týmto spôsobom si môže niekto zvoliť použitie domácich alebo zahraničných stránok v závislosti od toho, čo sa snaží dosiahnuť online. To tiež umožní používateľom bezpečne sťahovať bez spomaľovania vecí alebo pristupovať k tlačiarni v okolí bez toho, aby sa tým vzdalo súkromia na internete.

ExpressVPN

Ďalšou vlastnosťou, ktorá robí túto službu populárnou, je skutočnosť, že nikdy neprihlási žiadne informácie z vašej internetovej aktivity. To znamená, že nebudú sledovať históriu prehliadania, adresy IP, metadáta ani vyhľadávania DNS. Toto je dôležité pre každého, kto chce mať takú bezpečnosť, že jeho súkromie je chránené. ExpressVPN je tiež veľmi informovaný o všetkých údajoch, ktoré zhromažďujú, čo je zvyčajne iba množstvo použitých údajov alebo čas strávený pripojením..

ExpressVPN

Okrem mimoriadnych bezpečnostných opatrení ExpressVPN ponúka aj veľké množstvo serverov, ale aj množstvo krajín, v ktorých sú tieto servery k dispozícii. Ponúkajú viac ako 3 000 v 94 krajinách, ktoré síce poskytujú služby s väčším počtom serverov, ale aj množstvo krajinách ExpressVPN je k dispozícii v pôsobivé.

ExpressVPN

Keby ste sa chceli prihlásiť na túto službu, mali by ste pokrytie takmer v každej krajine, ktorú by ste navštívili v zahraničí, čo je dôležité pre každého, kto používa VPN na ochranu pri častom cestovaní..

Teraz, keď sme prešli niektorými kľúčovými funkciami, pozrime sa na cenové možnosti.

cena

Spomenuli sme, že ExpressVPN je pravdepodobne najobľúbenejšou sieťou VPN na trhu, a to nielen z dôvodu funkcií, ale aj ceny sú spravodlivé..

ExpressVPN

Mesačný plán je 12,95 dolárov mesačne. Zatiaľ čo šesťmesačná zmluva je 9,99 dolárov mesačne, 12-mesačný plán iba znižuje cenu na 8,32 dolárov mesačne. Jediným problémom je, že pri registrácii na dlhodobé plány neponúkajú tonu zľavy, takže je takmer rovnako rozumné zaregistrovať sa každý mesiac. Stojí za zmienku, že ak nie ste spokojní, poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

 • Schopnosť testovať rýchlosť
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Pokročilá bezpečnosť
 • 24/7 zákaznícky servis

Zápory

 • Málo zliav z dlhodobých záväzkov
 • Obmedzený počet zariadení

cena

8,50 – 12,95 dolárov mesačne

Ak chcete na ochranu svojho súkromia použiť Express VPN, stiahnite si ich aplikáciu pre Windows!

Chcete vedieť viac?

Teraz, keď sme prešli tým, čo považujeme za najlepšie možnosti pre VPN vo Windows, možno by vás zaujímalo, ktorý z nich získať. Ak máte konkrétne otázky o tom, prečo by ste mohli mať aj sieť VPN, existuje niekoľko ďalších informácií o ochrane osobných údajov online.

Čo bude ďalej?

Teraz si musíte vybrať jeden! Ak hľadáte viac informácií o tom, ktorá je najlepšia VPN ako celok, nielen pre Windows, pozrite si nášho sprievodcu VPN VPN do roku 2020. Bez ohľadu na to, ktorú službu si vyberiete, podnikáte ďalší krok na ochranu svojho súkromia v režime online.

Viac súvisiacich príručiek

 • Najlepšie VPN pre streamovanie
 • Najlepšie VPN pre Mac
 • Najlepšie VPN pre Android

FAQ

Aká je najlepšia VPN pre Windows?

Aj keď sú tieto tri dobré možnosti, myslíme si, že NordVPN je celkovo najlepší, keď kombinuje vlastnosti a cenu.

Sú siete VPN legálne?

Áno, na väčšine miest sú legálne. To však neznamená, že môžete robiť nezákonné veci na internete a dostať sa s nimi preč!

Je použitie VPN bezpečné?

Samozrejme! Preto ho používate pre väčšiu bezpečnosť. S VPN bez ohľadu na to, ktorú službu si vyberiete, všetky vaše informácie budú pri surfovaní v zabezpečenej sieti VPN chránené a anonymné..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map