Neobmedzená kontrola VPN (2020)

S názvom ako VPN Unlimited je prirodzené očakávať určitý výkon a funkcie …


„Neobmedzený“ tiež znamená rýchlosť prenosu dát bleskom. Bohužiaľ, je to jedna spoločnosť, ktorej meno predáva svoje schopnosti.

VPN Unlimited nie je najhorším poskytovateľom VPN. V porovnaní s recenziami VPN konkurentov je však zrejmé, že nechávajú veľa toho, čo chcú. Skúsení používatelia VPN požadujú rýchlosť a bezpečnosť, čo znamená, že bude potrebné hľadať niekde inde.

neobmedzené logo spoločnostiVPN Unlimited je ponuka spoločnosti KeepSolid. KeepSolid je dodávateľom ďalších aplikácií a služieb, ako je Plánovač máp, KeepSolid Sign, Business VPN od KeepSolid a rôzne sieťové nástroje. V roku 2013 spustili VPN Unlimited. KeepSolid je spoločnosť so sídlom v USA.

Pre nezasvätených to neznie ako zlý obchod so sídlom v USA. Ľudia, ktorí trávia čas skúmaním zákonov o ochrane súkromia a záznamov na internete, si však všimnú, že USA sú súčasťou aliancie pre dohľad nad očami Five Eyes..

Spolu s Spojené kráľovstvo, Kanada, Austrália a Nový Zealand, Aliancia sa zapája do špionážnej činnosti, a potom zdieľajú údaje, ktoré zhromažďujú, s ostatnými členskými krajinami. Toto zhromažďovanie informácií môže zahŕňať to, ako ľudia trávia svoj čas online.

Spoločnosť VPN so sídlom v krajine, ktorá sa nachádza mimo väčšiny väčších sietí dohľadu, nie je viazaná rovnakými zákonmi. To znamená, že nemôžu mať politiku prihlásenia a vlastne to myslia. Ak si orgány činné v trestnom konaní vyžiadajú údaje od jednej z týchto spoločností VPN, nemajú čo zdieľať.

Ak chcete, aby sieť VPN, ktorá nebude schopná zdieľať žiadnu z vašich histórií prehľadávania, s vládnymi orgánmi, potrebujete spoločnosť so sídlom niekde vzdialenejšie, napríklad Britské Panenské ostrovy, kde sa nachádza ExpressVPN je založená z.

Výhodou VPN Unlimited je, že ich rozhranie sa ľahko používa. Jeho jednoduchý dizajn znamená, že môžete rýchlo nájsť, čo hľadáte. Bočný panel je umiestnený na ľavej strane obrazovky a tu nájdete väčšinu funkcií, ktoré potrebujete.

Bezpečnosť a šifrovanie

VPN sú už nejakú dobu k dispozícii. To znamená, že je čas vyvinúť niekoľko spôsobov šifrovania webového prenosu. Niektoré z nich sú staršie a už sa neodporúčajú, pretože sú k dispozícii lepšie metódy šifrovania.

Medzi lepšie spôsoby šifrovania patrí protokol, ktorý sa nazýva OpenVPN. Tento protokol je rýchly a dôveryhodný. Okrem toho je to softvér s otvoreným zdrojom. To znamená, že neuveriteľný počet vývojárov prešiel kódom OpenVPN, aby podporil všetky zraniteľné miesta.

VPN Unlimited sa spolieha na protokoly OpenVPN, má však aj exkluzívne protokoly, ktoré sa nazývajú KeepSolid Wise. Tento softvér spôsobuje, že prenos VPN vyzerá ako bežný prenos HTTPS. Toto môže byť jeden z dôvodov, prečo sú používatelia schopní streamovať Netflix cez VPN Unlimited, aspoň na niektorých serveroch spoločnosti..

KeepSolid Wise je určený hlavne pre ľudí, ktorí žijú v krajinách s obmedzeným prístupom na internet. Mnohé z týchto miest navyše zakazujú používanie sietí VPN. Schopnosť maskovať prenos VPN, pretože prenos HTTPS má v týchto miestnych nastaveniach jednoznačne výhody.

Graf neobmedzených protokolov VPN

Ľudia so zariadeniami so systémom Android a Windows môžu používať OpenVPN alebo KeepSolid Wise. Zariadenia Linux majú rovnaké dve možnosti protokolu. U zariadení so systémom MacOS a iOS je možné zvoliť OpenVPN, KeepSolid Wise a IKEv2.

Okrem toho je potrebné poznamenať, že VPN Unlimited používa 256-bitové šifrovanie AES. Táto metóda šifrovania je dosť dobrá pre vládu a armádu v krajinách po celom svete, takže tu môžete bezpečne dôverovať svojim najcitlivejším údajom..

Umiestnenie servera VPN Unlimited

Sieť serverov VPN Unlimited bohužiaľ v porovnaní s najlepšími sieťami VPN nedokáže zapôsobiť. Oni majú niečo viac ako 400 serverov na 70 miestach.

To nemusí znieť zle, ale v porovnaní s ostatnými konkurentmi na trhu, ktorí majú 2 000 až 3 000 serverov, je zrejmé, že VPN Unlimited zaostáva za balíkom. trvať NordVPN napríklad majú viac ako 5 000 serverov sa rozšírilo do približne 100 krajín.

umiestnenie servera bez obmedzenia

V Kanade má VPN Unlimited servery na oboch serveroch východné a západné pobrežie, ako aj v Ontáriu. Spoločnosť má dobrú koncentráciu serverov v USA v lokalitách ako Kalifornia, Florida, Georgia, Illinois, Missouri, New York, Texas, Virgínia a Washington. V Mexiku je tiež server.

Južnú Ameriku však zastupujú iba Brazília a Čile a nie sú zahrnuté žiadne stredoamerické krajiny. Európa má pomerne solídne pokrytie, ale nie je tak komplexná ako sieť ponúkaná konkurentmi na trhu VPN. VPN Unlimited má vo Veľkej Británii vyhradenú službu Streaming BBC iPlayer.

VPN Unlimited spája Áziu, Afriku a Tichomorie. Môže to byť preto, že nie je k dispozícii skutočne dostatok serverov každá oblasť osobitne. Austrália, Hongkong, India, Izrael, Nový Zéland a Japonsko sú na zozname. Južná Afrika je jediným štátom uvedeným na celom africkom kontinente.

Na webových stránkach spoločnosti inzerujú, že neustále rozširujú svoju prítomnosť na serveri. Poskytujú dokonca priestor, kde si návštevníci môžu vyžiadať miesto, kde by chceli ponúknuť server. Keďže servery VPN Unlimited sú pomerne obmedzené, je možné predpokladať, že nové servery budú v režime online pomalé.

Používanie služby BitTorrent alebo P2P s VPN Unlimited

Ak vaše online aktivity zahŕňajú zdieľanie torrentov alebo P2P súborov, pravdepodobne sa už nechcete zaregistrovať pre VPN Unlimited. Vo svojich častých otázkach to uvádzajú nie sú tam preto, aby ľuďom pomáhali sťahovať torrent.

neobmedzené zdieľanie súborov

zatiaľ čo majú hŕstku serverov určených pre P2P, nie je ich veľa a ich výkon bude pravdepodobne pomalý.

Spoločnosť Netflix sa tiež veľmi obhájila v blokovaní sietí VPN v získavaní prístupu na ich webové stránky. Aj keď sa zdá, že niektoré servery vo Veľkej Británii a Európe v sieti VPN Unlimited blokuje spoločnosť Netflix, iné v USA a Kanade neboli. Preto je možné, že pri používaní VPN Unlimited bude možné zachytiť vaše obľúbené programovanie Netflix.

Výsledky rýchlostných testov VPN Unlimited

Aj keď text na webe VPN Unlimited môže sľubovať rýchly prístup na ľubovoľnú webovú stránku, zdá sa, že má problémy s poskytovaním rýchlosti. Iné siete VPN môžu byť pomalšie, ale nie je ich veľa. Dobrou správou je, že existuje niekoľko vysokokvalitných sietí VPN, ktoré poskytujú oveľa lepšie metriky výkonu. (Pozrite si náš zoznam kanadských sietí VPN)

Použitie servera v New Yorku poskytovalo rýchlosť sťahovania 25,69 Mbps s rýchlosťou nahrávania 7,31 Mbps. Tesne pred zapnutím siete VPN počítač testoval rýchlosť sťahovania 98,71 Mb / s a ​​53,00 Mb / s. Toto je veľmi veľkolepé spomalenie, ktoré prichádza s jednoduchým zapnutím VPN Unlimited.

Pri použití servera v systéme sa obraz výrazne nezosvetľoval Europe, Amsterdam, byť presný. Rýchlosti sťahovania zaznamenali rýchlosť 47,13 Mb / s, zatiaľ čo nahrávanie sa mierne zlepšilo 24,70 Mb / s.

Výsledok testu neobmedzenej rýchlosti vpn

Tieto rýchlosti prenosu údajov sú lepšie, nemôžu sa však skutočne porovnávať s výsledkami testov rýchlosti, ktoré pochádzajú od lepších poskytovateľov sietí VPN.

Server v Londýne priniesol o niečo lepšie výsledky s rýchlosťou sťahovania 59,69 Mbps a rýchlosťou uploadu 42,09. Zďaleka najhoršie celkové čísla zaznamenal server v Hongkongu. Pri sťahovaní 12,42 Mb / s a ​​nahratí iba 2,92 Mb / s je ľahké zistiť, prečo je VPN Unlimited nie je vysoko odporúčaný poskytovateľ VPN.

Súčasťou problému môže byť to, že VPN Unlimited jednoducho nemá dostatok serverov na zvládnutie všetkej prevádzky, ktorá sa vyskytuje na ich serveroch. Vzhľadom na to, že viac používateľov sa zhromažďuje na menšom počte serverov, je potrebné spomaliť ich indexové prehľadávanie.

Ak VPN Unlimited prináša viac serverov online, môže sa zvýšiť ich rýchlosť. však, rýchlosťou pridávania serverov, už niekoľko rokov nebudú schopní konkurovať veľkým chlapcom.

Pravidlá protokolovania VPN Unlimited

Väčšina informovaných spotrebiteľov uprednostňuje poskytovateľa VPN, ktorý dodržiava prísne zásady „neprihlásenia sa“. Mnoho z nich žiaľ tvrdí, že nevedú záznamy, ale toto vyhlásenie má tendenciu sa rozpadať pri drobnom písme.

Prečo chcete spoločnosť VPN, ktorá neuchováva denníky? Hlavným dôvodom použitia siete VPN je zabezpečenie vášho súkromia vo svete online. Čo robíte online, je vaša firma a určite nechcete, aby žiadne z vašich osobných údajov, ako napríklad vaše číslo sociálneho poistenia alebo číslo na vašej obľúbenej kreditnej karte, padli do rúk hackerov alebo sa nerobili dobre..

Okrem toho je spoločnosť, ktorá o vás vedie najrôznejšie záznamy, náchylná tieto informácie predávať tretím stranám alebo ich odovzdávať pridruženým spoločnostiam spoločnosti. Ak nenávidíte veľa reklám a nevyžiadanej pošty, potom toto je pre vás mimoriadne zlá správa.

Sieť VPN, ktorá vedie aj rozsiahle záznamy, s väčšou pravdepodobnosťou odovzdá tieto údaje na požiadanie orgánom činným v trestnom konaní a iným vládnym orgánom. Je oveľa lepšie, keď si VPN nemá prakticky žiadne údaje týkajúce sa vašich online aktivít. Týmto spôsobom ich nemožno presvedčiť, aby s orgánmi zdieľali množstvo dôkazov.

Ak začínate chápať, prečo je zásada zákazu protokolovania skutočne dôležitou súčasťou obchodného modelu VPN, nie ste sami. Bohužiaľ je ľahšie nájsť služby VPN, ktoré hovoria, že neuchovávajú protokoly, ako nájsť poskytovateľov sietí VPN, ktorí skutočne nevedú záznamy..

VPN Unlimited je jednou z tých spoločností, ktoré tvrdia, že neuchovávajú záznamy, okrem všetkých záznamov, ktoré uchovávajú. Patria sem informácie o tom, koľko ľudí pristupuje k serverom spoločnosti, aby si mohli udržiavať bezpečnostné štandardy a riešiť akékoľvek problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť..

Sledovanie výkonnosti s cieľom zvýšiť spokojnosť zákazníkov nemusí byť nevyhnutne zlá vec. To však nie je koniec praktík sledovania VPN Unlimited.

Vyjadrujú neuveriteľne vágne vyhlásenia o tom, prečo si tieto ostatné protokoly uchovávajú, pričom hovoria, že sú určené na monitorovanie využívania šírky pásma, aby zákazníkom mohli poskytovať lepšie odporúčania týkajúce sa servera. To znamená, že zaznamenávajú čas, kedy sa pokúša o pripojenie, typ použitého šifrovania a ďalšie.

neobmedzená ochrana osobných údajov

Dobrou správou je, že VPN Unlimited nevedie prehľad o tom, čo zákazníci robia, keď sú online. To znamená, že neuchovávajú záznamy o tom, ktoré webové stránky sa navštevujú, ktoré aplikácie sa používajú alebo iné súvisiace údaje.

KeepSolid tiež vysvetľuje, že ich postupy protokolovania im neumožňujú porovnávať požiadavky DNS alebo adresy IP so špecifickými online aktivitami. Sledujú však, koľko zariadení je pripojených a môžu viesť denníky informácií o týchto jednotlivých zariadeniach. To môže byť iný červená vlajka pre mnoho potenciálnych zákazníkov.

Možnosti cien pre VPN Unlimited

Ak si chcete kúpiť jeden mesiac služby od spoločnosti VPN Unlimited, zákazníci budú musieť zaplatiť 9,99 dolárov. Pokiaľ ide o určovanie cien VPN, je to za kurz spravodlivo považované, ale s VPN Unlimited, ktorý ponúka výkon čiastkového výkonu, pravdepodobne to nestojí za to.

vopred neobmedzené ceny

Niektoré ročné predplatné môžete ušetriť približne päť dolárov mesačne. Veci sú ešte dostupnejšie, keď na jar tri roky. Pri 2,78 USD mesačne to nie je zlá cena.

V dosť nezvyčajnej hre, VPN Unlimited tiež ponúka doživotné predplatné za 199,99 dolárov. Znie to ako fantastický nápad. Napokon, komu by to nevadilo už nikdy platiť za službu VPN?

Opatrnosť naznačuje, že službu vyskúšate mesiac, ak ste v pokušení celoživotnou členskou ponukou. Tento mesiac vám umožní skutočne vyskúšať službu. Spoločnosť poskytuje záruku vrátenia peňazí, ale jej platnosť sa predlžuje iba na sedem dní.

Odporúča sa VPN Unlimited?

Pomalé testovacie rýchlosti skutočne robia VPN Neobmedzená neatraktívna možnosť v porovnaní s veľkými chlapcami. Na trhu stále existuje hŕstka omnoho kvalitnejších služieb VPN.

Potrebujete rýchle odporúčanie? Ak chcete dosiahnuť lepší výkon za konkurencieschopnejšie ceny, pozrite si naše recenzie NordVPNSurfshark na ochutnanie toho, na čo vám chýba. Veľa štastia!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map