Nest Camera Review – je to naozaj stojí za to?

V roku 2020 spoločnosť Nest Cameras vydáva titulky správ z rôznych dôvodov, jedným z nich je ich schopnosť chytiť „verandských pirátov“ práve v okamihu, keď obchodujú so zlým obchodom. Piráti na verande sú zločinci s nízkym počtom životov, ktorí využívajú súčasnú vlnu elektronického obchodu a doručovania balíkov. Zloději týchto balíkov sa zameriavajú na verandy a verandy, kde vodiči Amazon, UPS a FedEx obvykle podľa pokynov vydávajú balíčky; pri nedávnom incidente zachytenom kamerou Nest v Nebraske policajní detektívi opísali tieto domáce bezpečnostné zariadenia ako zariadenia, ktoré môžu byť „meničmi hier“, pretože čo sa týka uľahčenia vyšetrovacej práce, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť riešenia prípadov a vymáhania ukradnutého tovaru..


Muž z Nebrasky chytil kradnúť Nest Camera
Zloději dodávajúci balík

Okrem pomoci pri zastavení kriminálneho prílivu verandských pirátov boli fotoaparáty Nest tiež hlavným cieľom konferencie vývojárov Google I / O do roku 2020 v Mountain View..

Na tomto významnom technologickom podujatí predstavitelia spoločnosti Google predstavili Nest Hub Max, ovládacie zariadenie domácej automatizácie, ktoré efektívne kombinuje technológie vyvinuté spoločnosťou Nest a Google v posledných rokoch. Nest Hub Max intuitívne pracuje s kamerami Nest; je vybavený farebnou 10-palcovou dotykovou obrazovkou, integrovanou kamerou, pôsobivým kombináciou reproduktorov / mikrofónov a pokročilou verziou pomocníka Google.

Hub Hub MaxZavedenie zariadenia Nest Hub Max bolo významné nielen preto, že sa zdá pripravený prekonať Amazonskú ozvu rodina inteligentných reproduktorov, ktoré sa dajú použiť ako centrá domácej automatizácie, ale tiež preto, že znamenajú začiatok novej éry pre spoločnosť Google aj Nest. Musíte si uvedomiť, že spoločnosť Nest Labs vyvíja technológiu inteligentných domov od roku 2010; v tom čase sa zdalo, že spoločnosť je celá nastavená na získanie spoločnosti Apple z dôvodu jej dizajnovej filozofie, ale spoločnosť Google o štyri roky neskôr pristúpila.

Už takmer desať rokov vývojári spoločnosti Nest Labs vlastne pracovali na vlastnej koži a vytvorili úžasné produkty, ako sú legendárne Nest Learning Thermostat, ale technickí analytici sa vždy pýtali, kedy začne úplná spolupráca so spoločnosťou Google. Ten deň prišiel, takže odteraz budú starými domovskými centrami Google huby Nest Hub a budete to môcť ovládajte svoju kameru Nest a ďalšie zariadenia pomocou Asistenta Google; Mimochodom, existuje aj menšia verzia Nest Hub Max pre prípad, že bývate v menšom priestore, napríklad v byte alebo podkroví..

Žiadna recenzia spoločnosti Nest Camera nebude dokončená bez toho, aby sa zmienil o Rick Osterloh, senior viceprezident spoločnosti Google, ktorý bol nedávno vymenovaný za dohľad nad tímom zariadení a služieb spoločnosti, ktorý má v úmysle povýšiť spoločnosť Google ako značku hardvéru. Pre potenciálnych kupcov fotoaparátov Nest to znamená, že ich budúci nákup bude súčasťou nového ekosystému spoločnosti Google a Nest Labs; inými slovami, vaše zariadenia Nest sa dokonale zosynchronizujú so smartfónmi s Androidom, Chromebookmi, Chromecastmi, pixelmi a dokonca aj s webovým prehliadačom Chrome. Spoločnosť Nest má v ponuke veľké veci, a preto je vhodná doba na to, aby ste sa začali venovať tomu, čo spoločnosť Google plánuje v oblasti inteligentnej automatizácie domácnosti.

Nest Cam Indoor – ochrana vnútri domu

Kamery Nest nie sú ako IP kamery, ktoré sa často predávajú ako súčasť domácich bezpečnostných systémov, ktoré by ste si mali vymyslieť sami. Rovnako ako všetky ostatné produkty vyvinuté inžiniermi spoločnosti Nest Labs, aj fotoaparáty Nest sú špičkové zariadenia špeciálne navrhnuté tak, aby vynikali pred konkurenciou.

Nest Cam IndoorPre mnoho jednotlivcov, ktorí sú vo svete inteligentnej domácej automatizácie noví, Nest Cam Indoor je ideálnym vstupným bodom. Táto konkrétna hniezdna kamera je už niekoľko rokov a zachytila ​​pomerne málo domácich invázií cez thew Bezpečnostná služba spoločnosti Nest Aware, ktorý je k dispozícii na základe predplatného, ​​čím sa stáva jedným z najpopulárnejších modelov. Nest Cam Indoor stojí na výšku 4,5 palca a 2,8 palca na šírku a je dostatočne diskrétny, aby ho bolo možné umiestniť kdekoľvek; dokáže monitorovať a zaznamenávať takmer všetky svetelné podmienky a dokáže streamovať v stabilnom rozlíšení HD 1080p bez škytania. Širokouhlý pohľad siaha až do 130 stupňov a funkčnosť reproduktora / mikrofónu poskytuje zvukovú kvalitu, ktorá bude konkurovať drahým smartfónom.

Medzi ďalšie funkcie patrí:

 • Úplný vzdialený prístup prostredníctvom aplikácie Nest
 • Hladké priblíženie a vylepšenie funkcií
 • Pomoc na diaľku
 • Interkom funkčnosť
 • Schopnosť zriaďovať rodinné účty

Celkovo vzaté táto kamera Nest vyzerá ako typ, ktorý môžete pripnúť na vrchol monitora počas relácií Skype v počítači, ale skutočne poskytoval výkonné funkcie zabezpečenia domácnosti..

Nest Cam Outdoor – Bezpečnosť za stenami

Nest Cam OutdoorAko už názov napovedá, tento model vačky Nest je navrhnutý na inštaláciu vonku. Je väčší a viditeľnejší ako uvedený model v interiéri, ako je uvedené vyššie, ale nemal by byť taký veľký, že by bolo možné ho v prípade potreby skryť. Odolnosť Nest Cam Outdoor voči poveternostným podmienkam a poveternostným podmienkam je krytá IP65, čo znamená, že vydrží aj daždivé a zimné podmienky v rozmedzí od -4 do 140 stupňov Celzia.

Všetky vnútorné funkcie sa nachádzajú v Nest Cam Outdoor, s pridaním robustnejšieho nočného a infračerveného kamerového systému pre ostrejšie videnie. Keďže fotoaparáty Nest stále vydávajú správy o prevencii domácich invázií a iných bezpečnostných incidentov, sophistikované posádky proti vlámaniu sú povinné upozorniť a vynechať domy chránené týmito systémami; treba poznamenať, že „profesionálni“ zlodeji robia všetko pre to, aby ich nezachytili, a pravdepodobne si vyberú menej rizikové ciele.

Nest Cam IQ Indoor – inteligentné monitorovanie domácnosti

Počas niekoľkých mesiacov od svojho uvedenia tento fotoaparát získal fantastické recenzie v mnohých technologických časopisoch. Ako už názov napovedá, Nest Cam IQ Indoor je inteligentnejšia verzia svojho pôvodného bratranca v interiéri; má približne rovnakú veľkosť a kombinuje dizajnové prvky svojich vonkajších a vnútorných modelov kamier.

Toto zariadenie je viac ako len bezpečnostná kamera; do veľkej miery to poskytuje mnoho funkcií, ktoré by ste od inteligentného centra domácej automatizácie očakávali, vrátane vstavaného šesťjadrového procesora so špeciálnou verziou operačného systému Android, aby ste mali plný prístup k Asistentovi Google. Táto kamera v podstate funguje ako inteligentný reproduktor a ponúka tiež inteligentné videnie.

Nest Cam IQ IndoorHlavné vlastnosti IQ Indoor:

 • 4K fotoaparát s 8-megapixlovým farebným senzorom
 • Pokročilý zoom a vylepšenie doplnené detailným sledovaním
 • Zorné pole 130 stupňov
 • Hladké snímanie videa HDR rýchlosťou 30 snímok za sekundu
 • Senzory infračerveného videnia a okolitého svetla, ktoré môžu ovládať inteligentné systémy osvetlenia
 • Tri citlivé mikrofóny a stereofónny reproduktor
 • Zabezpečenie bezdrôtových sietí WEP, WPA a WPA2 a rozšírené pripojenie. Dáta sa zaznamenávajú, ukladajú a prenášajú pomocou 128-bitového štandardu Advanced Encryption Standard podporovaného protokolmi TLS / SSL

Ako si vieme predstaviť, táto kamera Nest funguje lepšie s predplatným Nest Aware; Môžete si však prezrieť až tri hodiny snímok, aj keď nemáte predplatenú službu. Algoritmy umelej inteligencie, ktoré riadia inteligentné videnie tohto zariadenia, minimalizujú spustenie falošných výstrah; napríklad, vaši psi sa nebudú votrelcami mýliť. Aj keď je táto bezpečnostná kamera Nest jednou z najprestížnejších na trhu, možnosť ovládania Asistenta Google vám ušetrí od nutnosti kupovať inteligentný reproduktor pre váš systém domácej automatizácie..

Nest Cam IQ Outdoor – pokročilá detekcia hrozieb

Nest Cam IQ OutdoorRovnako ako interiér IQ, aj Nest Cam IQ Outdoor predstavuje pôsobivý a štýlovo vyzerajúci pokoj hardvéru s funkciami AI. Fanúšikovia špičkových thrillerov a špionážnych filmov, v ktorých bezpečnostné kamery sledujú podozrivých samy o sebe a sledujú každý ich pohyb, budú radi, keď vedia, že presne to robí Nest Cam IQ Outdoor.

Nie je to len kamera IQ Outdoor robustný a odolný voči neoprávnenému zásahu ale tiež dosť inteligentný Focus na ľudské tvary, ktoré konajú podozrivo a sledujú ich pred spustením poplachu. Všetky funkcie IQ Indoor mínus Asistent Google nájdete v IQ Outdoor; univerzálny záves môže navyše otočiť kameru na 360-stupňovej osi a kombinovaný reproduktor / mikrofón poskytuje vylepšené zvukové funkcie vhodné pre vonkajšie použitie.

Povedzme, že ste do predných dverí nainštalovali inteligentné zámky a očakávate hostí z mesta; s kamerou IQ Outdoor môžete byť informovaní o príchode na diaľku a budete s nimi môcť jasne hovoriť, skôr ako ich pustíte.

Čo potrebujete vedieť o fotoaparátoch Nest Labs

Spoločnosť Google investovala do Nest Labs značnú investíciu s cieľom vybudovať značku, o ktorej je známe, že je v popredí automatizácie inteligentných domácností; môžete si byť istí, že Zariadenia Nest sú špičkovými produktmi, Potrebujú však aj určitú technologickú infraštruktúru, aby mohli naplno využiť svoj maximálny potenciál. konkrétne, pomalé domáce siete Wi-Fi vám môžu zabrániť využívať celú škálu funkcií fotoaparátov Nest. Šírka pásma je dôležitým faktorom; Ak máte v úmysle povoliť nepretržité nahrávanie vačky Nest, nahráte rýchlosť najmenej 2 Mbps. V situáciách, keď sieť Wi-Fi nie je optimálna, budete mať možnosť upraviť nastavenia snímania a nahrávania videa s ohľadom na kvalitu obrazu a šírku pásma.

Služba Nest Aware Service

Všetky veľké technologické spoločnosti sa zameriavajú na poskytovanie služieb a spoločnosť Google nie je výnimkou. Nest Aware je vylepšenie zabezpečenia, ktoré nepretržite zaznamenáva video a zvuk, ktorý Nest kamery zachytáva, až 30 dní. Od mája 2019 sa predplatné Nest Aware začína na 5 $ mesačne počas piatich dní nahrávania a inteligentných upozornení. Táto služba pridáva do vašich vačiek iných ako IQ Nest dotyk umelej inteligencie a je k dispozícii prostredníctvom rôznych balíčkov a zliav, ako je napríklad zľava 50 percent pre ďalšie kamery..

Integračný potenciál fotoaparátov Nest

Teraz, keď sa Nest premenil na značku, ktorá je synonymom inteligentnej automatizácie domácnosti Google, môžete v blízkej budúcnosti očakávať veľa integrácie produktov a služieb. Konečným cieľom spoločnosti Google je, aby používatelia budovali ekosystémy Nest vo svojich domovoch; za týmto účelom vás spoločnosť chce oslniť úžasnými výrobkami Nest, aby ste začali rozvíjať pocit lojality k značke.

Mobilná aplikácia Nest termostatZamyslite sa nad kamerou IQ Indoor a jej dodávaným asistentom Google; Aj keď túto aplikáciu môžete vždy nainštalovať do smartfónu s Androidom a používať ju ako rozbočovač na ovládanie svojich zariadení Nest, pravdepodobne sa budete cítiť v pokušení hovoriť priamo s fotoaparátom.

Medzi súčasné možnosti integrácie, ktoré ponúka Nest, patria termostaty, detektory dymu, alarmy domácej bezpečnosti, zvončeky a inteligentné zámky. Ak už máte fotoaparáty Nest alebo používate smartfón s Androidom, ďalším logickým krokom bude pridanie ďalších produktov Nest do vašej inteligentnej domácej siete..

Fotoaparáty a monitorovacie ceny

V porovnaní s inými domácimi bezpečnostnými kamerami by ste mali očakávať, že zaplatíte prémiové ceny za zariadenia Nest a cloudové služby. Napríklad náklady na IQ Outdoor takmer 350 dolárov, a jeho ekvivalent v interiéri bol nedávno znížený na 249 dolárov z 299 dolárov. Spoločnosť Nest Labs často spúšťa zľavy a ponuky na špeciálne príležitosti, ako je napríklad Deň matiek a počas sviatočných nákupných období, ale aj napriek týmto cenovým výhodám ich môžete stále nájsť drahšie.

Nest Aware ceny

Nest Aware poskytuje 24-hodinové služby nahrávania, ktoré používajú cloud na ukladanie údajov a počet dní vo vašej video histórii závisí od vybraného balíka. Hniezdo je známe, že je jedným z drahších systémov zabezpečenia domácnosti na trhu a zdá sa, že sa to týka aj ich služieb monitorovania cloudu.

Aká je zákaznícka skúsenosť spoločnosti Nest

Čo sa týka zákazníckeho servisu spoločnosti Nest, Consumer Affairs dáva Nestu lepšie známky ako Google, najmä pre používateľov, ktorí sa prihlásia na odber služby Nest Aware. Výrobky Nest sú navrhnuté tak, aby fungovali mimo dosahu; však, ich podrobné inštalačné príručky sú zvyčajne podrobnejšie a zapojené ako mnoho iných inteligentných domácich automatizačných zariadení, a to je skutočne dobré z hľadiska ochrany súkromia a bezpečnosti.

Nest Labs ako značka spoločnosti Google neurobí chybu v povolení inštalácie s predvolenými kombináciami užívateľského mena a hesla; možno budete chcieť podniknúť ďalší bezpečnostný krok smerovania vašej inteligentnej domácej siete cez najlepšiu sieť VPN, najlepšie na úrovni smerovača..

Spoločnosť Nest má jedného z najrozsiahlejších návodov na riešenie problémov, inštaláciu, kontrolu chýb a údržbu na súčasnom trhu. Ak pre domácich majstrov nie je šálka čaju, môžete sa na ne obrátiť prostredníctvom svojich stránok sociálnych médií, e-mailu a samozrejme ich horúcej linky.

Záverečné myšlienky na fotoaparáty Nest

Fotoaparáty Nest vám umožňujú byť na špičke modernej domácej bezpečnosti. Pretože naozaj nechcete šetriť na dôležitých veciach, ako je monitorovanie vášho domu, s jedným z týchto zariadení nemôžete pokaziť.

S novým smerom, ktorý spoločnosť Google sleduje v súvislosti s automatizáciou inteligentných domácností, bude Nest pravdepodobne najchytrejším výberom produktov na nejaký čas, aspoň pokiaľ sa spoločnosť Apple alebo Microsoft nerozhodnú začať s vážnou konkurenciou.

Najčastejšie otázky

Otázka: Môžem používať fotoaparáty Nest bez predplatného?

A: Služby spoločnosti Nest Aware sú úplne voliteľné, ale takto vyspelejšie kamery poskytujú plný potenciál. Nové 5-dňové predplatné Nest Aware je dostatočné na to, aby to väčšina ľudí vyskúšala.

Otázka: Je Nest Cam nepremokavý?

A: Vonkajšie kamery Nest sú vybavené poveternostnými a klimatickými hodnotami, ktoré naznačujú odolnosť proti zrážkam, ale tieto zariadenia nie sú určené na ponorenie.

Otázka: Funguje hniezdo vonkajšia kamera s Alexom?

A: Produkty Nest možno ovládať pomocou inteligentného asistenta Amazon Alexa, ktorý ovláda reproduktory Amazon Echo prostredníctvom tzv. Zručností a receptov. Ak máte produkt využívajúci technológiu Alexa, budete chcieť povedať „Alexa, objaviť moje zariadenia“, aby ste zistili, či je vyslovený alebo zobrazený zoznam zručností alebo „ak je to tak, potom“. Budete musieť trénovať Alexu, aby spájal príkazy reči s tým, čo chcete, aby vaše fotoaparáty Nest robili.

Q: Kamery Nest fungujú bez pripojenia Wi-Fi?

A: Funkčnosť fotoaparátov Nest bez Wi-Fi a aktívneho internetového pripojenia je obmedzená do tej miery, že si to nevyžaduje diskusiu. Ethernetové pripojenia nie sú v tomto ohľade riešením. Nezabudnite, že vaše širokopásmové pripojenie musí ponúkať prenosovú rýchlosť 2 Mb / s pre optimálnu prevádzku kamier Nest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map