Recenzia VPN od Trust.Zone (2020)

logo trustzone


Trust.Zone uvádza svoje služby na trh ako „ten, na ktorého sa môžete spoľahnúť.“ To je významný prísľub a na väčšine frontov, táto služba VPN poskytuje.

V niektorých ohľadoch však zaostávajú za najpopulárnejšími poskytovateľmi VPN. Vďaka tomu sú silnými konkurentmi, ale nie najlepší VPN pre náročných používateľov.

Trust.Zone získava veľa správnych poznámok, pokiaľ ide o vlastnosti, ktoré by zákazníci mali hľadať v sieti VPN. Umožňujú vám používať protokol OpenVPN, ktorý sa považuje za nezabezpečiteľný. Navyše máte bezpečnosť 256-bitového šifrovania AES, ďalšie plus, ak chcete posilnite svoju ochranu.

Táto sieť VPN má ďalšie výhody z toho, že má spoločnosť ústredie nachádza sa v Seychely. Ak ste o tom nikdy nepočuli, Seychely sú súostrovím viac ako 100 ostrovov.

Okolie je nádherné a zákony o uchovávaní údajov sú takmer nulové. Najlepšie zo všetkého je, že Seychely sa nachádzajú ďaleko za hranicami 14 špionážnej aliancie. Toto je obzvlášť dôležité, ak sa chcete naučiť, ako chrániť svoje súkromie.

Ak ste nepočuli o piatich očiach, deviatich očiach alebo 14 očiach, možno je na čase, aby ste to urobili. Národy, ktoré sú členmi týchto aliancií, špehujú svojich občanov a zdieľajú všetky získané informácie.

Prirodzene, títo medzinárodní špióni majú záujem o to, čo ľudia robia online. To znamená, že ak nepoužívate sieť VPN, niekto by mohol sledovať vaše online aktivity. Poskytovateľ internetových služieb tak vždy robí a tieto údaje môžu zdieľať.

Spoločnosť VPN, ktorá má ústredie mimo siete 14 očí, nebude zdieľať údaje (AFAICT). Je menej pravdepodobné, že budú mať zákony týkajúce sa vedenia záznamov. Ak ste zástancom ochrany osobných údajov, to je dobrá vec.

Trust.Zone je menší poskytovateľ VPN, pretože ich sieť serverov je obmedzená. Navyše je to jediný klient, ktorý je navrhnutý pre Windows. Ak prevádzkujete iný operačný systém, budete musieť urobiť veľa konfigurácií sami.

Prehľad VPN Trust.Zone

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Veľmi jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera: 130 ++ servery
Distribúcia servera: 32 krajín
Podpora: Systém lístkov
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: OpenVPN a L2TP; 256-bitové šifrovanie AES
centrála: Seychely
Cena: $ 3.33 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://trust.zone/

Bezpečnosť a šifrovanie

Používanie siete VPN je zbytočné, ak vám poskytovateľ neponúka najlepšiu ochranu a šifrovanie. V tejto kategórii sa nachádzajú menší poskytovatelia VPN. Poskytujú zastarané protokoly VPN, slabé šifrovanie a umožňujú úniky údajov. Ak vás zaujímajú, aké vlastnosti majú niektoré z najkvalitnejších sietí VPN, mali by ste sa pozrieť na sprievodcu základmi VPN..

Dobrou správou je, že spoločnosť Trust.Zone v tejto oblasti nemá problémy. však, pokiaľ ide o protokoly, neponúkajú toľko možností ako iné spoločnosti.

bezpečnosť trustzone

Dôležité je, že jedným z protokolov, ktoré majú, je spoľahlivý a odporúčaný. Tento protokol, známy ako OpenVPN, vyvinuli odborníci na kybernetickú bezpečnosť na celom svete. Vďaka tomu je najlepší pri vytváraní bezpečného tunela medzi počítačom a internetom.

Protokol OpenVPN sa navyše dodáva s 256-bitovým šifrovaním AES. Toto je kombinácia zvýhodnené vládami, armádami a nadnárodnými spoločnosťami. Ak môžu tomuto systému dôverovať svojim životným tajomstvám, môžete sa staviť na bezpečnosť vašich súkromných údajov.

Serverová sieť Trust.Zone VPN

Toto je jeden z najkritickejšie metriky pri výbere siete VPN. Čím viac serverov sa poskytovateľ VPN pýši, tým lepšie služby budete pravdepodobne dostávať.

Mať dostatok serverov znamená, že je tu veľká šírka pásma. Namiesto toho, aby ste boli tlačení na server s mnohými inými, budete mať k dispozícii dostatok šírky pásma. To sa premieta do oveľa rýchlejšej rýchlosti prenosu dát.

glóbus pripojenie sieťový vektorNavyše, čím robustnejšia je sieť serverov, tým je pravdepodobnejšie, že nájdete server, ktorý je relatívne blízko vašej skutočnej polohy. To tiež znamená rýchlejšie prenosové rýchlosti. Bonusom je, že s väčšou pravdepodobnosťou nájdete dostupný miestny server, keď ste na cestách.

V súčasnej dobe poskytuje Trust.Zone takmer 130 serverov o niečo ďalej 30 krajín. Porovnajte to so skvelejšími a známejšími sieťami VPN a rýchlo to uvidíte táto sieť je malá.

Mnoho z najlepších VPN má systémy, ktoré zahŕňajú 3 000 až 5 000 serverov umiestnených na šiestich kontinentoch. Bez ohľadu na to, kam idete, nájdete veľkú šírku pásma.

Serverová sieť Trust.Zone je však distribuovaná po celom svete primerane dobre. Pokrývajú Severná Amerika a Európa rozsiahlo. Ich prítomnosť je v roku 2006 menej viditeľná Južná Amerika a Ázia, ale sú tam. Servery sa nachádzajú na Južná Afrika, Hongkong, India a Čína.

Je Trust.Zone VPN kompatibilný s BitTorrentom alebo P2P?

Zdieľanie súborov typu peer-to-peer je obľúbený spôsob zdieľania informácií, keď si používateľ sťahuje malé kúsky údajov od niekoľkých ďalších používateľov. Niektoré siete VPN sú s touto praxou kompatibilnejšie ako iné. Existujú siete VPN, ktoré vašu schopnosť torrentu buď obmedzujú, alebo obmedzujú. Ďalšou vecou, ​​ktorá vám môže pomôcť zlepšiť zdieľanie súborov, je použitie iba najlepších torrent stránok.

Trust.Zone nie je jedným z nich. Ktorýkoľvek z ich serverov môže byť použitý na torrentovanie, čo ich robí jedna z lepších sietí VPN tam pre ľudí, ktorí milujú zdieľanie súborov. Mali by ste si však dávať pozor, ak žijete v mieste, kde je torrentovanie nezákonné.

Prekvapivo, Trust.Zone s Netflixom pracoval primerane dobre. Toto je zriedkavé pre VPN. Netflix blokuje streamovanie pre mnoho ľudí, ktorí prehliadajú VPN.

Je to preto, že streamujúci gigant má početné zmluvy, ktoré určujú, kde ľudia môžu vidieť konkrétne programy. USA Netflix nie je v Kanade k dispozícii a naopak. Môžete však sledovať sieť Netflix pomocou siete VPN a obísť tieto geografické obmedzenia tak, že to vyzerá, akoby ste prehliadali krajinu, ktorej verziu siete Netflix chcete zobraziť..

Aby Netflix zostal v súlade so svojimi zmluvami, blokuje používateľov VPN v prihlásení. Niektoré služby VPN našli spôsoby, ako obísť toto obmedzenie a Trust.Zone je jednou z nich.

Výsledky testov rýchlosti s VPN Trust.Zone VPN

Strata rýchlosti je nevyhnutná cena, ktorú zaplatíte pri používaní siete VPN. Elitné siete VPN fungujú s malou viditeľnou stratou rýchlosti. Poskytovatelia výhodných obchodov spomalia rýchlosť prenosu údajov takmer na nič.

Potom je stabilný plný spoľahlivých pracovných koní, ktoré sú pomalšie ako prehliadanie bez siete VPN, ale nie také rýchle ako tie najlepšie siete VPN. V prípade, že už používate podobnú službu, môžete sa naučiť, ako si svoju silu VPN otestovať pomerne ľahko.

vektor rýchlostiS týmito poskytovateľmi nie je nič zlé. zatiaľ čo Výsledky testu rýchlosti v Zone neboli pôsobivé; nie sú ani zďaleka sklamaní. Existujú však oveľa rýchlejšie služby.

Testy rýchlosti sa uskutočňovali na dvoch rôznych serveroch. Jeden sa nachádzal v EÚ a druhý v USA. Pred zapnutím služby Trust.Zone boli stiahnuté referenčné hodnoty 97 Mbps. Odovzdané videá boli o 53 Mbps.

Server EÚ Trust.Zone priniesol trochu spomalenie. Stiahnuté súbory už boli 68,46 Mbps zatiaľ čo nahrávanie bolo 46,12 Mb / s.

V USA boli veci trochu pomalšie; stiahnutí bolo hodnotené ako 60,61 Mbps s nahranie prichádza o 36,75 Mbps.

Tieto rýchlosti nie sú presne pľuzgiere, ale sú prijateľné. Ak máte radi iné časti služieb spoločnosti Trust.Zone, pravdepodobne budete v poriadku. Stále však existujú omnoho rýchlejšie VPN.

Trust.Zone VPN vedie protokoly?

Toto je jedna z kategórií, v ktorých spoločnosť Trust.Zone vyniká. Ich poloha na Seychelách určite podporuje ich úsilie poskytnúť svojim zákazníkom anonymné prehliadanie webu.

Mnoho sietí VPN sa samozrejme môže pochváliť tým, že nemajú politiku protokolovania. To by malo znamenať, že vaša VPN nevedie žiadny záznam o vašich osobných údajoch, až do a vrátane vášho mena, adresy, telefónneho čísla a e-mailovej adresy.

politika protokolovania zóny dôvernosti

Rovnako dôležité je, že sieť VPN, ktorá skutočne dodržiava zásady bez protokolovania, neuchováva súbory týkajúce sa vašich zariadení, keď sa pripájate k sieti VPN, poskytovateľovi internetových služieb, ktoré používate, ktoré webové stránky navštevujete, čo robíte, keď ste online alebo sociálna sieť mediálna aktivita.

Koniec koncov, nejde o anonymitu a zastavenie DNS netesní miesto používania VPN? Nechcete, aby niekto sledoval vaše online pohyby, nie nevyhnutne preto, že to, čo robíte, je zlé, ale preto, že to nie je len podnikateľské aktivity nikoho iného.

Nezabúdajte tiež na to, že zásady VPN a zásady neprihlásenia sú navrhnuté tak, aby vás chránili pred hackermi a inými kybernetickými útokmi. Ak niekto uloží protokoly, tento účel sa zruší.

Našťastie pre používateľov Trust.Zone majú zvuk žiadne zásady protokolovania. Je to uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti. V každodennom jazyku si môžu ponechať vašu e-mailovú adresu, aby s vami mohli komunikovať žiadne ďalšie údaje.

Koľko stojí sieť Trust.Zone VPN?

Mesačné predplatné služby Trust.Zone stojí iba $ 6,99. Je to lacnejšie ako niektoré iné možnosti, mali by ste však pamätať na to, že sieť servera Trust.Zone je obmedzená.

V porovnaní s priemyselným štandardom piatich sú tiež povolené iba tri súčasné pripojenia. Inovácia na päť spojení zvyšuje cenu o 3,99 dolárov mesačne.Cenová tabuľka TrustZone

trojmesačné predplatné stojí 14,85 dolárov, a jednoročné predplatné je 39,95 dolárov. Zadarmo, trojdňová skúška je k dispozícii, ak chcete využiť službu skúšobnej jazdy.

Je Trust.Zone odporúčanou VPN?

Trust.Zone áno skutočne dobré vlastnosti. Tieto vlastnosti však nemôžu prekonať malú serverovú sieť a skutočnosť, že služba je optimalizovaná iba pre Windows.

Každý, kto používa iný operačný systém, bude musieť VPN nakonfigurovať sám za seba. Ak používate všetky Windows, potom Trust.Zone odporúčame ako dobrú VPN. Ak máte iný operačný systém – môžete si vybrať rukávy, pretože idete do konfiguračného režimu.

Realita je taká, že nie všetky zariadenia fungujú na Windows. Ak teda potrebujete viac možností, ktoré pracujú s inými operačnými systémami, pozrite si našu recenziu systému NordVPN a Surfshark. Títo dvaja obri sú už roky na vrchole každého najlepšieho zoznamu VPN z mnohých dobrých dôvodov. Presvedčte sa sami.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me