Конфіденційність в Інтернеті: 11 способів захистити себе в 2020 році (і далі)

Говорячи “конфіденційність в Інтернеті” часто звучить як оксиморон, враховуючи протилежний характер цих двох слів. Це схоже на спробу аргументувати можливе існування холодного вогню чи гарячого льоду. У перекладі воно означає щось контрінтуїтивний та неймовірний.


Однак у 2020 році є дуже мало важливих речей, як бути обережними щодо своїх даних в Інтернеті. Ті, хто не думає про свою конфіденційність, можуть навіть опинитися в положенні викраденої ідентичності, шахрайських звинувачень, або ще гірше.

як захистити свою конфіденційність в Інтернеті

У певному сенсі вигляд анонімності подібний до того, щоб потрапити всередину автомобіля після перерізання гальмівних ліній і підведення камери реактивного двигуна під капот. Це означає, що це призведе до катастрофи великих масштабів.

На щастя, у світі є стільки ж дбайливих людей, як і хакери. Таким чином, люди знайшли багато способів захистити свою безпеку в Інтернеті, застосовуючи деякі досить прості методи.

Щоб уникнути приєднання до групи 16,7 мільйонів осіб, особи яких було викрадено у 2017 році, всі повинні дотримуватися наступних порад.

1. Прихойте свій номер телефону

Спільний доступ до номера мобільного телефону в Інтернеті – це необережна помилка перешкоджає конфіденційності.

По-перше, це дозволяє потенційному хакеру точно визначити своє місцезнаходження за допомогою простого пошуку коду міста. На щастя, однак отримання номера телефону не дає зловмисникові занадто багато важелів.

Отже, реальна небезпека розміщення телефонних номерів в Інтернеті приходить від телемаркерів. Це люди або роботи, які здійснюють дзвінки з випадково згенерованих номерів, які можуть відповідати коду району.

Потім, як тільки користувач підбирає, вони намагаються продати якийсь товар або зібрати більше своїх даних. На жаль, ці дзвінки будуть майже неможливо відмовитися від того, коли чийсь номер телефону буде порушений.

Зважаючи на те, наскільки широко поширена ця проблема, Федеральна комісія з торгівлі створила різні реєстри «Не дзвоніть». Таким чином, спосіб поліпшити конфіденційність після помилки при затримці номера телефону – це підписатися на ці списки.

Іноді це робить усунути проблему. Знову ж таки, це може просто просто зупинити постійні дзвінки, поки не переважає горезвісна наполегливість телемаркетингу..

2. Будьте обережні у соціальних медіа

Станом на 2018 рік на веб-сайтах соціальних медіа налічується 2,34 мільярда користувачів. По-перше, це означає, що всі тітки і дядьки мають профіль і часто затьмарюють сімейні фотографії. По-друге, це означає, що хакери мають ідеальний спосіб знайти потенційних жертв.

Відсоток населення США з профілем соціальних медіа з 2008 по 2018 рік

Бути присутнім у соціальних мережах дуже ризиковано, оскільки воно часто включає особисті фотографії, уявлення про місцезнаходження, схему витрат, історію перегляду та багато іншого.

Якщо хакер може отримати власну руку на будь-яку з цих точок даних окремо, це може бути катастрофою.Отже, той факт, що вони можуть досягти всіх разом в одному місці, практично створює поле, де можна видавати всю срібну інформацію на срібній тарілці.

Іноді хакери навіть прикидаються кимось іншим і намагаються зустрітися з вами, щоб отримати інформацію від вас особисто. Рекомендується отримати хорошу систему захисту будинку, щоб забезпечити повний захист від цих сценаріїв.

Для підвищення конфіденційності найрозумніше це зробити триматися подалі від платформ соціальних медіа. Однак це не найпростіша альтернатива, оскільки багато людей використовують ці веб-сайти для сімейної взаємодії, ділового спілкування та багато іншого.

Отже, наступний найкращий вибір – уникати публікацій особистих фотографій, зберігати всі профілі приватними, ніколи не ділитися будь-якою інформацією про місцезнаходження та рідко або ніколи не купувати речі безпосередньо на цих платформах.

3. Блокувати служби локації

Багато популярних постачальників послуг Інтернету (і більшість основних веб-сайтів) відстежують і зберігають ваше місцезнаходження мета збору данихс. Потім вони продати цю інформацію компаніям, які можуть використовувати локації, щоб налаштувати свої маркетингові кампанії та правильно орієнтуватися на людей.

блокувати доступ

Настільки дивовижно, як може здатися теоретично, бачити місцезнаходження інших людей через онлайн-карти не надто популярно в реальному житті. Зрештою, уявіть, як слідкувати за людиною через реєстрацію в Інтернеті, щоб тільки привітати їх. Ймовірним результатом цього сценарію буде телефонний дзвінок на номер 911.

Тому вимкнення всіх служб локації та заборона доступу веб-сайтів до них є вирішальним. Наприклад, абсолютно не потрібно дозволити грі iPhone відстежувати місцеположення.

Незалежно від того, більшість додатків попросять користувача поділитися цими даними з ними.

4. Виберіть браузер Мудро

Що стосується інтернет-браузерів, у користувачів є досить багато різних варіантів. Найпопулярнішими з них є Google Chrome і Mozilla Firefox. Крім того, Safari від Apple можна вважати успішними, оскільки компанія практично не працює підштовхує своїх користувачів скористатися цим.

Всупереч поширеній думці, жодна з вищезгаданих платформ не забезпечує висококласну конфіденційність. Навіть деякі пошукові роботи в режимі анонімного перегляду не є відмовою і не повністю маскують ваші дані. Натомість використання браузерів на замовлення, які були спеціально оптимізовані для конфіденційності, є найкращим способом дій.

Це, як правило, програми з відкритим кодом, які шифруються і нікому абсолютно не дають уявлення про діяльність в Інтернеті. Деякі з найбільш поширених варіантів включають:

 • Тор
 • Хоробрий
 • Епос
 • Firefox Quantum

Крім того, користуючись плагінами на зразок “HTTPS Everywhere”, мінімізується шанс онлайн-злому та крадіжки даних..

5. Використовуйте (безпечний) VPN

Віртуальні приватні мережі використовуються для перетворення комп’ютерів, підключених до загальнодоступних мереж, у пристрої, що спілкуються через приватні з’єднання. Вони працюють шляхом маршрутизації підключення до Інтернету через такі сервери приховати всі дії користувача та дані в Інтернеті.

як VPN працює для доступу до соціальних медіа

Окрім підвищеної конфіденційності, найкращі VPN-сервіси дозволяють користувачам іноді долати проблеми, пов’язані з географічними обмеженнями. (Перевірте це на французькій версії)

Наприклад, існує багато веб-сайтів, які дозволять уникати показу вмісту людям, які знаходяться в певних районах. Подумайте про всі відео YouTube, які не показуються людям, зареєстрованим у певних місцях.

Крім того, велика частина того, чому VPN такі настільки потужні, випливає з їхньої здатності анонімувати дії людей в Інтернеті. Це означає, що всі історії перегляду можуть не існувати, оскільки більшість записів про чиїсь дії в Інтернеті через VPN не зберігаються.

Не кажучи вже про те, наскільки ці мережі здатні повністю приховати свою IP-адресу.

6. Як щодо електронної пошти?

Згадуючи про конфіденційність в Інтернеті, більшість людей схильні замислюватися про фактичні веб-сайти, для яких люди повинні відвідувати Інтернет. Насправді, однак, існує багато способів, яким конфіденційність людини в Інтернеті може бути порушена. Один із таких способів стосується електронної пошти.

Очевидно, що найголовніше занепокоєння щодо електронних листів стосується даних користувачів. Для того, щоб зареєструватися в обліковому записі майже на будь-якій платформі, зазвичай потрібно буде вказати своє повне ім’я, дату народження, адресу та навіть номер телефону. Усі ці дані потенційно є підлягає крадіжці якщо хакер вирішить напасти на чиюсь електронну пошту.

злому електронної пошти

Щоб уникнути подібних питань, люди повинні намагатися використовувати неправдиву інформацію під час підписки на електронні листи.

Наприклад, створити інше, загальне ім’я зі складеною адресою – це найпростіший спосіб залишитися поза сіткою. Крім того, не існує законів, які б заважали людям робити облікові записи електронної пошти так, як вони вважають за потрібне.

Крім того, обов’язково ніколи не використовувати легку електронну пошту. У перекладі, підписка на випадкові розсилки, бази даних чи інші кампанії – це найкоротший шлях до небажаної пошти з потенційними фішинг-аферами.

Для тих, хто не знайомий, фішинг обманюється, щоб обманути користувачів вводити їх інформацію на веб-сторінки, схожі на те, до чого вони звикли..

7. Двофакторна автентифікація

Для користувачів, які присутні на таких популярних веб-сайтах, як Facebook, Apple, YouTube, Yahoo, Google або будь-які інші, використання двофакторної аутентифікації навіть не повинно бути питанням..

Найпростіший спосіб пояснити, як це працює – це переглянути простий процес потрапляння в обліковий запис на будь-якому з вищезгаданих веб-сайтів.

Двофакторна схема аутентифікації

Раніше веб-сайти, як правило, вимагали, щоб користувачі вводили своє ім’я користувача або електронну пошту разом із паролем. Якщо ці двоє збігаються, їх би перенесли на платформу і дозволили продовжувати перегляд.

При двофакторній аутентифікації є додатковий крок, який додає в рівняння третій пристрій. Окрім імені користувача та пароля, людям також доведеться ввести код другого рівня, який буде надісланий на їхню електронну пошту чи телефон. Потім веб-сайт запитає код, який він надіслав після введення користувачем оригінального імені користувача та пароля.

Причина, чому необхідна двофакторна автентифікація, випливає з її переваг щодо конфіденційності. Це гарантує, що той, хто намагається десь увійти, є і тим, хто має доступ до інших точок контакту, наприклад, номер телефону або електронна пошта, які раніше були зареєстровані в обліковому записі.

Оскільки шанси деякого хакера також мати доступ до приватного облікового запису жертви або телефонних повідомлень низькі, це дуже малоймовірно, що вони отримають через дворівневу авторизацію.

8. Охороняйте свої паролі своїм життям

Часи, коли люди могли використовувати “пароль” для свого пароля, давно минули. Сьогодні фрази повинні виглядати більше як щось, що Пентагон може використовувати для доступу до своїх власних систем. Хоча це тенденція, що розвивається, що з кожним роком все більше ставить вимоги, це найпростіший спосіб заборонити шахрайські дії.

На щастя, переважна більшість веб-сайтів та додатків вже вимагають від користувачів створення складних паролів, які містять малі та великі літери, цифри та навіть спеціальні символи. Тим не менш, якщо хтось потрапить на платформу, де немає конкретних правил створення пароля, вони все ще повинні зробити їх настільки ж складними, як це можливо.

Багато користувачів Інтернету використовують переваги менеджерів паролів, щоб генерувати, відслідковувати або навіть відновлювати складні насіння на основі слів. Найпопулярніші з них – Dashlane, 1Password та KeePass.

Як зберегти паролі

Більше того, одна з найбільш хибно представлених відомостей стосується безпеки сканування відбитків пальців. Після того, як деякі телефонні компанії впровадили безпроблемні способи входу, натиснувши кнопку, яка сканує один палець, переважна більшість користувачів почала покладатися на цю функцію.

На жаль, широкомасштабні дослідження показують, що ці сканери можуть бути обдурені через онлайн-хакерство, що створює відбитки з різних людських особливостей. Якщо це сталося, хакер міг би без зусиль обійти кожен пароль, який у когось є, якщо вони також використовували свій відбиток пальців для входу.

8. Прислухайтесь до попереджень!

Інколи ваш комп’ютер чи телефон можуть попередити, вказуючи, що зв’язок може бути не приватним та існує небезпека того, що інші люди побачать чужі чутливі дані. Шокуюче, неймовірно велика кількість людей прагне ігнорувати ці повідомлення.

Обґрунтуванням цього є їх переконання, що жодна конфіденційна інформація не може бути вкрадена, якщо користувач наразі не показує таких даних. Проблема з цією претензією, однак, полягає в тому, що хакери можуть брати дані, які можуть бути місяцями або роками.

Таким чином, інформація про кредитні картки чиїсь два роки тому могла знаходитись за допомогою попередніх способів оплати, які майже завжди зберігаються десь. Таким чином, основна порада для тих, хто хоче дотримуватися кінцевого керівництва щодо конфіденційності, – це вийти з будь-якого порушеного веб-сайту, Wi-Fi чи будь-якого іншого зв’язку.

9. Подумайте про використання криптовалюти

Цей крок, мабуть, призначений для людей, які, можливо, зробили всі попередні кроки та шукають більш досконалі способи захисту своїх активів. Що ж, люб’язно надавши криптовалюті, зараз інвестори можуть купувати речі анонімно.

Щоб почати використовувати криптовалюту, спочатку потрібно придбати їх цифрові монети у реальних грошей. Електронна торгівля дозволяє людям робити це дуже швидко. Отримавши свої валюти, вони повинні зберігати їх на одному з інтернет-гаманців або торгових платформ.

за допомогою криптовалюти

Нарешті, людина має використовувати свою криптовалюту для оплати, коли це можливо. Єдиним недоліком є ​​той факт, що багато платформ ще не прийняли платежі на основі криптовалют. Однак вони все одно, кожен повинен розглянути ці монети замість дебетових чи кредитних карт.

10. Контролюйте свої банківські рахунки та кредитні оцінки

Іноді, найбільш шокуюча частина щодо особи чи крадіжки даних – це те, як довго хтось знав.

Залишилося це тому, що хакери можуть збирати дані людей, поки вони не знайдуть потрібного покупця. Як тільки це станеться, покупець може витратити більше часу чекаючи ідеального шансу використовувати інформацію іншої сторони.

звіт про кредитний рахунок

У деяких випадках люди можуть навіть не знати про безліч позик, які існують на їх ім’я.

Ну, це можна легко виправити, регулярно перевіряючи всі банківські рахунки, а також отримуючи копію кредитного звіту принаймні двічі на рік. Причина, чому люди можуть покластися на кредитні агентства, пов’язана з ретельним моніторингом усіх фінансів.

Зрештою, кредитні показники розраховуються виходячи з чиїх звичок споживання, непогашеної заборгованості, послідовності щомісячних платежів тощо. Тобто, якщо є крадіжка особи, а зловмисник використовує ім’я іншої людини для відкриття нових кредитних ліній, це має відображатися в кредитному звіті жертви.

11. Вихід!

Останній крок, що сприяє кращій конфіденційності, повертається до основ. Просто радимо всім завжди виходити зі своїх облікових записів. Це означає, що виходите з кожного додатка на своєму телефоні та всіх програм на своїх комп’ютерах, особливо під час подорожі.

Як зламати когось Facebook

Хоча це може здатися надмірним, вживання цих дій допоможе зберегти інформацію, якщо вони будуть викрадені. Наприклад, вкрадений телефон, де вже доступні всі акаунти набагато простіше хакеру ввірватися.

Якщо піти далі, то залишення облікових записів увійшли в систему, створюючи потенційну небезпеку для всіх інших, які можуть бути пов’язані з безвідповідальною стороною. Подумайте про приватну розмову, яку люди можуть вести на Facebook, як такому. Якщо пристрій зникне, весь вміст цих розмов може стати загальнодоступним.

Для тих, хто винен у цьому, простий акт виходу з системи виведе експоненціально до ризику викраденої інформації або будь-яких негативних наслідків.

Конфіденційність змінюється

Є ще багато релевантних порад для тих, хто хоче покращити свою конфіденційність в Інтернеті. Однак, перегляньте деяких найбезпечніших постачальників VPN, таких як NordVPN та Surfshark, мабуть, найважливіший крок. На жаль, багато з цих порад незабаром можуть стати неактуальними.

Це часто відбувається, коли змінюються закони про конфіденційність і поліпшується технологія.

Наприклад, вся проблема, що обертається навколо сканерів відбитків людей на мобільних пристроях, існувала ще не кілька років тому. Так само телемаркети на базі роботів та телефонні дзвінки, схожі на шахрайство, не відбувалися до початку 2010-х.

Отже, знаючи, які останні зміни, пов’язані з конфіденційністю, було б корисно, якщо мова йде про збереження особи, фінансових даних чи іншої інформації. Це також зробило б набагато менше шансів піддатися загальним міфам або знехтувати їх безпекою в Інтернеті!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map