Jak pobierać Torrent anonimowo (przewodnik)


Torrenting to proces pobierania bitów i kawałków plików z różnych źródeł. Ponieważ ta usługa umożliwia pobieranie plików z więcej niż jednego źródła, jest dość popularna na całym świecie. Szturmem podbił świat cyfrowy.

W krajach dobrze rozwiniętych ponad 90% użytkowników Internetu korzysta z torrentów. Zadziwiające jest to, jak wiele osób używa torrenta jako usługi do dosłownie wszystkiego.

Co to znaczy Torrent Anonimowo?

„Torrent anonimowo” oznacza korzystanie z oprogramowania zabezpieczającego sieć, aktualizację ustawień bezpieczeństwa i korzystanie z różnych urządzeń, aby utrudnić lub zrozumieć nieznajomym obserwowanie Twojej aktywności BitTorrent.

Aby ostatecznie pobrać torrent anonimowo, powinieneś mieć nieznany adres IP wraz z zaszyfrowanym przesyłaniem danych. Zaszyfrowany transfer danych oczekuje, że ktokolwiek (licząc twojego ISP) zobaczy Twoją aktywność w sieci.

Jak pobierać torrenty anonimowo?

Świat torrentów i pobierania może towarzyszyć odrzutowi. Istnieje wiele grup autoryzacji, które mają na celu wyłączenie tych witryn i odkrycie danych o osobach, które wykorzystują i dodają do strumienia pobierania.

Chociaż anonimowe pobieranie torrentów nie jest niezgodne z prawem, osoby korzystające z pobrań wolałyby nie mieć bezsensownych problemów i stresu.

Z powodu tego wzrostu wrogości do anonimowego torrentowania, wielu klientów zastanawia się, jak ukryć swój charakter i indywidualne dane z takich biur.

VPN (wirtualna sieć prywatna)

Szukając anonimowego sposobu pobierania torrentów, VPN jest najlepszym zabezpieczeniem przed naruszeniem praw autorskich. Dzięki skonfigurowaniu bezpiecznego tunelu P2P zabezpiecza transmisję informacji za pomocą szyfrowania zabezpieczającego i odpowiednio chroni przed niedogodnościami zgodnymi z prawem.

Torrentowanie za pomocą VPN dodatkowo zapewnia szybszy transfer danych, a część najlepszych organizacji specjalistycznych VPN ma nawet ulepszone serwery, które to zachęcają. Ponadto, ponieważ sieci VPN wykorzystują 256-bitowe szyfrowanie, chronisz wymianę informacji przed hakerami, a także anonimizujesz swoje działania online.

Zgodnie z tymi zasadami Twoja osobowość online nie jest zagrożona, gdy wykonujesz swoje rutynowe czynności udostępniania dokumentów P2P. Dzięki temu możesz przeprowadzać anonimowe torrenty, nie martwiąc się o jakiekolwiek zgodne z prawem kwestie.

Jak VPN może zabezpieczyć twoje pobieranie torrentów?

Z BitTorrent, rówieśnicy są połączeni poprzez swoje adresy IP, co oznacza, że ​​każdy klient BitTorrent może bez większego wysiłku zobaczyć lokalizacje IP innych osób, które współużytkują pliki.

Najbardziej idealną metodą obejścia tego problemu jest wykorzystanie godnej zaufania sieci VPN, która pozwoli na wyświetlenie alternatywnego adresu IP jako twojego. Pozwoli ci to zagwarantować, że nikt nie zbliży się do twojego rzeczywistego adresu IP i że nigdy nie będziesz mógł śledzić twojego ruchu BitTorrent.

Możesz odkryć prawdopodobnie najbardziej energiczne i godne zaufania sieci VPN dla torrentów. Ważne jest, aby wybrać przyzwoity, ponieważ niektóre sieci VPN nie pozwalają na torrenty, podczas gdy inne mają do tego niezwykłe serwery.

Czynniki VPN do szukania anonimowego torrentowania?

Wybór VPN do anonimowego pobrania torrenta nie jest łatwym zadaniem. Jest kilka wymagań uwzględnionych przy wyborze VPN wyłącznie do torrentowania. Oto najbardziej niezbędne:

 • Lokalizacja: – Najlepiej poza USA obok 5, 9 i 14 oczu.
 • Zasady rejestrowania: – najlepiej VPN, który nie gromadzi ŻADNYCH dzienników.
 • Szybkość: – VPN wystarczająco szybki, aby pobierać duże pliki.
 • Zasady torrentowania: – VPN, który umożliwia torrentowanie (wiele VPN ogranicza i demoralizuje torrentowanie).

Osoby korzystające z VPN do anonimowego pobierania torrentów mogą ukryć swój ruch przed dostawcą usług internetowych, jednocześnie ustanawiając dodatkową warstwę zabezpieczeń przed przestępcami cyfrowymi, którzy mają nadzieję na ich niewłaściwe użycie.

Ale VPN lubią Hoxx VPN i Hola VPN karać klientów i bojkotowanie torrentów, jednocześnie ograniczając ich możliwości internetowe. To jest powód, dla którego klienci szukający anonimowego torrenta muszą wiedzieć, które sieci VPN zaspokoją ich potrzeby, a które nie.

VPN Alternatywne pobieranie torrentów anonimowo

Mogą istnieć sieci VPN, które mogą zachować anonimowość podczas torrentowania. Nie zaszkodzi wiedzieć, że istnieje więcej niż jedna usługa, z której możesz pobierać torrenty anonimowo. Usługi te nie mogą zastąpić VPN, ale z pewnością mogą działać w tym miejscu, jeśli VPN nie jest dostępny do bezpiecznego pobierania torrentów.

Większość alternatyw VPN kosztuje miesięcznie premię za anonimowe pobieranie torrentów. Istnieją jednak darmowe dostępne w świecie Internetu. Będziemy obejmować zarówno płatne, jak i bezpłatne alternatywy, abyś mógł zrozumieć, co kryje się za tą historią.

BTGuard

BTGuard to płatna alternatywa dla anonimowego pobierania torrentów. Usługa jest kompatybilna ze wszystkimi głównymi platformami, w tym Windows, Mac i Linux. Oferuje wiele funkcji na swojej platformie, co czyni go najlepszym wyborem do anonimowego torrentowania.

Użytkownicy mogą skonfigurować własnego klienta za pomocą wstępnie skonfigurowanego klienta BTGuard. Działa ze wszystkimi serwerami proxy korzystającymi z Sock 5, w tym uTorrent i Vuze. Nadal martwisz się o większe bezpieczeństwo? BTGuard ma również funkcję szyfrowanego tunelowania.

TorrentPrivacy

TorrentPrivacy to usługa podobna do BTGuard. Ma wszystkie ważne wstępnie skonfigurowane funkcje, dlatego jest to usługa płatna. Jak sama nazwa wskazuje, zapewnia prywatność podczas anonimowego pobierania torrenta.

Oferuje również zmodyfikowaną wersję klienta uTorrent ze wszystkimi wymaganymi ustawieniami. Chociaż anonimowo pobiera torrenty, jest to usługa płatna, jest dostępna tylko dla systemu operacyjnego Windows.

Anomos

Anomos można opisać jako pseudonimowe, zaszyfrowane oprogramowanie lub protokół do udostępniania plików peer-to-peer, podobne do uTorrent lub BitTorrent. Dodaje jednak warstwę bezpieczeństwa poprzez anonimową warstwę routingu cebuli i daje użytkownikowi dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu end-to-end.

Anomos to jedno z bezpłatnych wieloplatformowych rozwiązań bezpieczeństwa dla użytkowników BitTorrenta, które pozwala im ukryć swoje adresy IP. Używa własnego formatu „atorrent”, który nie jest zgodny ze zwykłymi plikami torrent, których używamy ogólnie.

Seedbox

Seedbox można opisać jako serwer o dużej przepustowości, który pozwala użytkownikowi pobierać i udostępniać pliki z wyjątkowo dużą prędkością. Użytkownicy mogą cieszyć się dużą prędkością bez wycieków adresów IP w Internecie.

Po pomyślnym pobraniu pliku przez Seedbox możesz go pobrać na swój komputer anonimowo za pomocą połączenia HTTPS. Gwarantujemy bezpieczne pobieranie bez żadnych śladów. Co jeszcze?

Usługa proxy

Istnieje kilka świetnych usług proxy, takich jak BTGuard lub HideMyAss. Twój adres IP jest ogólnie ukryty przed ludźmi z powodu anonimowego połączenia. Wadą serwera proxy jest to, że nie jest on 256-bitowy.

Za pomocą serwera proxy możesz odwiedzać witryny takie jak DNS Leak, aby sprawdzić, czy twój DNS przecieka, czy nie. Inną strategią anonimowego pobierania torrentów i ukrywania adresu IP jest przeglądarka Tor.

Użytkownicy próbują połączyć swoje aplikacje BitTorrent, takie jak uTorrent zastępować ich połączenie za pomocą Tora i przyjmować niedogodności. Wielu użytkowników ignoruje ręczne połączenie z serwerem proxy, ponieważ korzysta z protokołu UDP do konwersacji z serwerami.

Istnieją różne powody, dla których proxy nie jest najlepszym pomysłem. Nawet Tor Project podpowiada, by nie używać Tora dla BitTorrenta ze względów bezpieczeństwa. Powodem tego jest brak silnego szyfrowania.

Różne opcje anonimowego pobierania torrentów

Jeśli nie chcesz płacić za VPN, możesz pomyśleć o Tor. Tor jest jak VPN, który przenosi twoją aktywność przez kilka „serwerów” ochotników, jednocześnie rozpraszając twoje IP. Tor najlepiej nadaje się do prostego przeglądania i innych czynności związanych z przesyłaniem niskich danych.

Kolejną aplikacją do anonimowego pobierania torrentów jest Peerblock. Jest to zapora sieciowa z często odświeżanym pakietem zablokowanych adresów IP. Te adresy IP są połączone z sieciami, które próbują śledzić Twoją aktywność w Internecie.

Od tego momentu klienci muszą płacić za ich odświeżenie. Jest nieprawdopodobne, aby zablokowany pakiet mógł zawierać każdy możliwy adres IP dla praw autorskich trolli i autoryzacji prawnej.

Zachowaj czujność, gdy będziesz torrent anonimowo

Naturalne jest szybkie wybieranie stron internetowych do anonimowego torrentowania. Musisz jednak ukryć swój rzeczywisty adres IP podczas odwiedzania stron identyfikujących się z twoimi działaniami torrentowymi. Obejmuje to witryny takie jak lokalne restauracje, spotkania związane z torrentami, filmy i tak dalej.

Wielu użytkowników ignoruje to i zwraca uwagę na ukrywanie swojego adresu IP, kiedy anonimowo pobiera torrent. Świadomość grania w bezpieczne podczas anonimowego torrentowania jest mniejsza, ponieważ można odkryć ich adres IP podczas torrentowania.

Które sieci VPN nie pomagają w anonimowym torrentowaniu?

Istnieje kilka powodów, które zmuszają Cię do wybrania płatnej sieci VPN podczas próby anonimowego pobrania torrentów. Ponieważ bezpłatne sieci VPN są łatwo dostępne w Internecie i są otwarte bez wysiłku, mogą poważnie cię kosztować. Bezpłatne sieci VPN przechowują dzienniki Twojej aktywności online i nie dają pełnej anonimowości.

Co więcej, te sieci VPN nie gwarantują dużej prędkości użytkownikom torrentów. Okazywałbyś prędkość i anonimowość podczas pobierania ulubionego filmu lub serialu telewizyjnego – może to kosztować ponad wszelką wątpliwość.

Dlatego darmowe VPN nie obsługują anonimowego torrentowania. Niemniej jednak najwyższej klasy sieci VPN w kategorii płatnych sieci VPN obsługują cały proces.

Kary za pobieranie torrentów bez anonimowości

W przeszłości użytkownicy torrentów mieli do czynienia z wyzwaniami. Prawdopodobieństwo ukarania pobrania torrenta bez anonimowości jest z pewnością wysokie. Pod koniec 2000 roku witryny torrent zostały pozwane za publikowanie pirackich treści na ich stronach internetowych.

Działania te zostały wysoce potępione, ponieważ wydawało się, że ludzie sprawujący władzę nękają nastolatków, którzy szukają rozrywki przez Internet. Ci, którzy pobierają torrenty anonimowo, są na skraju pozwów, dlatego powinni być świadomi swoich działań w Internecie.

Prawa autorskie Trolle

Organizacje nie działają po samych użytkownikach torrentów. Dają to zadanie trollom chronionym prawem autorskim. Następnie zwracają się do organizacji mającej prawa autorskie i podejmowane są kroki prawne przeciwko stronom z torrentami.

Dzięki legalnej dźwigni i liście nazwisk trolle chronione prawem autorskim podążają za użytkownikami torrentów za pośrednictwem poczty elektronicznej, a nawet przechodząc od drzwi do drzwi i rozdając listy rozliczeniowe. Trolle chronione prawem autorskim używają zastraszania, strachu i wstydu, aby użytkownicy torrentów płacili bez wchodzenia do sądu.

Powszechną taktyką jest grożenie pozwem o ponad 100 000 USD, ale proszenie jedynie o około 3000 USD w ugodzie. To sprawia, że ​​3000 dolarów wygląda na dobrą ofertę, ale pójście do sądu jest dla nich kosztowne i ryzykowne, więc nie poddawaj się, jeśli otrzymasz taki list.

Kary przez dostawców usług internetowych

Jeśli często pobierasz torrenty, Twój dostawca usług internetowych może nałożyć na ciebie kary. Ponieważ torrentowanie wymaga dużej przepustowości, a im większa przepustowość, tym wyższy koszt będzie musiał zapłacić dostawca usług internetowych.

Większość dostawców usług internetowych wręcza powiadomienia od właścicieli praw autorskich, aby zakazać stron z torrentami. Prowadzi to do tego, że użytkownik nie zapewnia dźwigni do anonimowego pobierania torrentów.

Wniosek

Ogromna liczba klientów internetowych stosuje najlepszą sieć VPN do torrentowania, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w Internecie z zapewnieniem informacji. VPN zakotwicza twoje informacje za pomocą najnowocześniejszego szyfrowania i protokołów.

Jeśli haker wejdzie do twojego systemu i spróbuje dostać się do danych, zobaczy tylko zakodowane fragmenty kodu. Gwarantuje to poziom bezpieczeństwa VPN zapewniający zakończenie procedury.

Torrenting to postępowa innowacja w zakresie wymiany plików. Ten blog wyjaśnia cały mechanizm poprzez torrentowanie. Tym samym torrentowanie ma charakter globalny!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map