Kurš ir labākais bezmaksas VPN Torrenting – 2019

Visi jautājumi
Atbildēja uz jautājumiem
Neatbildēti jautājumi


Visas kategorijas VPN WordPress

>

«Atpakaļ uz iepriekšējo lapu

Čivināt


194

0

Laika gaitā esmu pamanījis, ka interneta iestādes ir ieguvušas pilnvaras galvenokārt pēc autortiesību pārkāpumu iekļaušanas. Tas ir mainījis scenāriju, jo tagad interneta pakalpojumu sniedzēji var uzlikt sodu lietotājiem, pārbaudot interneta trafiku.

Lai pretotos šiem ierobežojumiem, internetā tiek ievietots bezmaksas VPN straumēm, taču cilvēki ir parādījuši savas atrunas, pamatojoties uz veiktspēju. Mani mulsina tas, ka vai nu jāizmanto šis VPN pakalpojums, vai jāmeklē citas iespējas. Lūdzu, dalieties skaidrā atzinumā, ņemot vērā jūsu pieredzi, kas man palīdzēs virzīties uz priekšu.

Atzīmēts kā surogātpasts

Iesūtījis Mitchell Root (Jautājumi: 1, Atbildes: 1)

Jautāts 2019. gada 8. februārī 11:38

6346 skatījumi

 • Seko
 • Neizsekot
 • Jaunākais
 • Augstākais vērtējums


0

&# 10004;

Privāta atbilde

Bezmaksas VPN mocīšanai? Tādu nav, pat apmaksāts VPN kaut kur kompromitē datus, kā PureVPN izdarīja dažu mēnešu laikā.

Konkrēti runājot par Torrenting! Jums nav nepieciešams VPN; tā vietā jums ir nepieciešams ātrākais VPN. Kā jūs varētu zināt, ir pat maksas versija, kas šifrēšanas dēļ palēnina jūsu interneta savienojumu, kā tam vajadzētu būt.

Vai jums ir taisnība? Lai lejupielāde neļautu aizķerties, jums ir jāveic ātrākā un spēcīgākā šifrēšana.

Es izpētīju, lai atrastu VPN, kas ir piemērots mocīšanai. Tātad, es uzzināju par ExpressVPN (pamatojoties uz lietotāja pieredzi).

ExpressVPN ir diezgan uzticams anonimitātes ziņā, bet nedaudz dārgs. Tomēr pēdējos divus gadus es izmantoju šo VPN P2P tīklam, bet tā vispārējā veiktspējā nekad nav bijis nevienas problēmas.

Atzīmēts kā surogātpasts

Iesūtījis Jordāns Bells (jautājumi: 0, atbildes: 33)

Atbildēja 2019. gada 25. februārī 13:05


  0

  &# 10004;

  Privāta atbilde

  Ja pieeja ir integrēt vislabāko bezmaksas VPN, kas paredzēts ierīces anonimitātei, nevis daudz piemērotākam spriedumam NordVPN. Šim VPN ir P2P serveri, kas palīdz jūsu tīklam darboties ātri, bez traucējumiem. Tas nozīmē, ka jūsu pārlūkprogrammas darbības paliks paslēptas no ISP.

  Bezmaksas straumējošie VPN ir lētāki salīdzinājumā ar citiem VPN pakalpojumiem. Arī PIA VPN uzskatīja par brīvu P2P VPN, VPN serveru ērtības palīdz aptvert visu pasauli. Tas rada ātru savienojumu ar zemām izmaksām, kas padara šo VPN par unikālu iespēju lietotājiem.

  SNO

  Sniedzēji

  Cena

  Piedāvājums ar atlaidēm

  1

  NordVPN

  2,75 USD – mēnesī

  77% atlaide

  2

  ExpressVPN

  8,33 USD – mēnesī

  35% atlaide

  3

  PureVPN

  2,95 USD – mēnesī

  65% atlaide

  4

  PIA VPN

  3,33 USD – mēnesī

  12% atlaide

  Atzīmēts kā surogātpasts

  Iesūtījis Deivids Thomsons (jautājumi: 0, atbildes: 33)

  Atbildēja 2019. gada 11. februārī plkst. 7:11


   0

   &# 10004;

   Privāta atbilde

   Process sākas, kad instalējat torrent programmu, piemēram, Bittorrent, un savieno datoru P2P failu koplietošanai. Procedūra ir saistīta ar lielu risku, jo straumēs bieži ir ļaunprātīga programmatūra, un cilvēki mocīšanai izmanto bezmaksas VPN, kam nav pietiekama drošības līmeņa, lai aizsargātu informāciju.

   Lai izvairītos no šādām tikšanām, jums ir nepieciešams uzticams VPN, lai dati būtu privāti no ISP ziņkārīgo acu skatiena. Viņi slēpj jūsu faktisko atrašanās vietu un IP adresi, kas anonimizē interneta trafiku.

   PureVPN ir lieliska programmatūra, kas darbojas visās valstīs. Viņiem ir vairāk nekā 750 VPN serveru, kas regulāri tiek atjaunināti, lai saglabātu ātrumu. Turklāt PureVPN ir inovatīvs drošības protokolu palaišana, kas šifrē datus un identitāti no nozagšanas.

   Atzīmēts kā surogātpasts

   Iesūtījis Martins Smits (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

   Atbildēts 2018. gada 14. decembrī 11:15


    0

    &# 10004;

    Privāta atbilde

    Jā, nedomājiet par vislabāko bezmaksas VPN mocīšanai, jo tas nenodrošina interneta lietotājiem 256 bitu aizsardzību, kas ir jūsu dati slepenā tekstā. Tomēr bezmaksas VPN sadarbojas ar valdības aģentūrām un interneta pakalpojumu sniedzējiem, lai pieķertu cilvēkus nelegāla satura lejupielādēšanai.

    Šajā scenārijā es gribētu ieteikt ExpressVPN mocīšanai ir daudz uzticama opcija, jo tā piedāvā 256 iebūvētu šifrēšanu un ir paredzēta auditorijai, kurai patīk datu slēpšana. Turklāt tam ir P2P serveri, kas novērš ātruma samazināšanu un uztur savienojuma veiktspēju.

    Atzīmēts kā surogātpasts

    Iesūtījis Kriss Jordāns (jautājumi: 0, atbildes: 33)

    Atbildēts 2018. gada 30. novembrī 10:08


     0

     &# 10004;

     Privāta atbilde

     Torrenting izmanto P2P kanālu, kas ļauj citiem lietotājiem izveidot savienojumu ar jūsu sistēmu. Šajā tehnoloģiju laikmetā interneta pakalpojumu sniedzēji un citas ziņkārīgas acis var viegli izsekot jūsu darbībām, kas pilnībā izslēdz labāko bezmaksas VPN, kas paredzēts mocīšanai. Manuprāt, bezmaksas VPN kompromiss par funkcijām, tāpēc tas ir “bezmaksas”.

     Lai slēptu savas darbības internetā no ISP un citām organizācijām, piemēram, uzraudzības aģentūrām un autortiesību troļļiem. Ir nepieciešams, lai būtu NordVPN vienlaikus mocot, kas garantē interneta anonimitāti bez haizivju un datu snaiperiem bez joslas platuma ierobežojumiem vai IP noplūdes.

     Atzīmēts kā surogātpasts

     Iesūtījis Aleksandrs Kole (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

     Atbildēts 2018. gada 20. novembrī 14:27


      0

      &# 10004;

      Privāta atbilde

      Visas valstis ir apstiprinājušas savus IPS, lai saglabātu klienta informāciju, kas ir ierobežojusi vietu tiešsaistes darbībām. To var izvairīties, iekļaujot labāko bezmaksas VPN mocīšanai, jo tas ir zīmogs kā piemērota alternatīva, jo tas veido atšķirīgu fragmentu tīmekļa darbību apmaiņai.

      Liela daļa straumju lietotāju izmanto bezmaksas P2P VPN, jo tas neprasa apstiprināšanu un izveido asociāciju, neuzlādējot vienatnes santīmu. Bezmaksas torrent VPN nav ātrs ātrums, kas pagarina laika periodu. Turklāt tas nodod jūsu patiesos datus interneta pakalpojumu sniedzējiem un organizācijām.

      Daži VPN, piemēram, ir labi atpazīstami kā mocīšana, NordVPN vai ExpressVPN. Neskatoties uz to, šie VPN neietilpst moku klasē. Tomēr šie VPN ir pazīstami ar straumēšanas ātruma palielināšanu. Lielākajai daļai iedzīvotāju VPN tiek lietoti straujš vilkums, un viņiem ir uzlabota pieredze, kā arī ātrs ātrums un droši tīkli.

      Atzīmēts kā surogātpasts

      Iesūtījis Alans Balabans (jautājumi: 0, atbildes: 33)

      Atbildēts 2018. gada 20. oktobrī 11:01


       0

       &# 10004;

       Privāta atbilde

       Jā, es zinu, ka “Tunnelbear”, kas straumēm ir noticis bezmaksas VPN, pilda solījumu piegādāt bezgalīgu interneta savienojumu ar tiešu šifrēšanu. Kad torrentu cienītājs ierīcē ievada vaicājumu. Pirmkārt, tas nonāk VPN serverī, izmantojot drošu cilindru, kuru izveidojis Tunnelbear, un pēc tam tas pārvietojas uz globālo internetu.

       Šī procedūra nepalēnina interneta ātrumu – iemesls tam, ka bezmaksas VPN mocīšanai tiek izmantoti P2P serveri, kas ir izveidoti datu pakešu pārsūtīšanai internetā.

       Tomēr jūs nekad neesat pārliecināts par bezmaksas VPN pakalpojuma privātuma politikām. Privātums ir nepieciešama prasība, it īpaši, ja veicat lejupielādi un P2P failu koplietošanu. Lielākā daļa cilvēku izvēlas bezmaksas VPN, jo viņus uztrauc augsts tarifs un viņu ieguldījums, kam nevajadzētu ienākt prātā.

       NordVPN ir viens no maksas VPN pakalpojumiem, kas ir populārs, kā arī patiešām pieņemams. Arī jūsu investīciju riski tiek izvairīti, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma periodu un naudas atdošanas garantiju.

       Atzīmēts kā surogātpasts

       Iesūtījis Pīters Džo (jautājumi: 0, atbildes: 2)

       Atbildēts 2018. gada 17. augustā plkst. 19:37


        0

        &# 10004;

        Privāta atbilde

        Lai izveidotu atsevišķu interneta savienojumu, pastāv neskaitāmas labākās bezmaksas VPN torrenting. Tomēr daži VPN nedod īpašas priekšrocības torrentu lietotājiem. Bezmaksas torrent VPN nenodrošina P2P optimizētus serverus, kas nodrošina ātru ātrumu. Šie VPN novirza datus uz interneta pakalpojumu sniedzējiem un aģentūrām, kas ir pretrunā ar interneta brīvību.

        Manuprāt, labākais torrent VPN būtu NordVPN, jo tā piešķir prioritāti lietotāju interneta privātumam. NordVPN piedāvā P2P optimizētus serverus, kas ir nodrošināti ar šifrēšanu, ko nav iespējams uzlauzt. Īsāk sakot, es biju diezgan pārsteigts par tā ātrumu un aizsardzības līmeni, ko tā piedāvāja lietotājiem. Ieguldīt šajā VPN būs vērts, ja domājat aizrauties ar VPN.

        Atzīmēts kā surogātpasts

        Iesūtījusi Amelia Louis (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

        Atbildēts 2018. gada 11. jūlijā 18:39


         0

         &# 10004;

         Privāta atbilde

         Visas valstis ir atļāvušas savus interneta pakalpojumu sniedzējus saglabāt lietotāja datus, kas ir ierobežojis vietu straumēm. To var izvairīties, integrējot labāko bezmaksas VPN mocīšanai, jo tas tiek atzīts par piemērotu iespēju, jo tas rada atsevišķu tuneli interneta trafika darījumiem..

         Ja cilvēki cieš no kiberuzbrukumiem, ir svarīgi izvairīties no bezmaksas P2P VPN failu pārsūtīšanai, jo tas nav šifrēts ar datora palīdzību ģenerētiem datiem, ko var redzēt uzraudzības aģentūras.

         Tieši tagad, ExpressVPN ir lieliski piemērots mocīšanai, jo slēpj informāciju, izmantojot 256 bitu šifrēšanu, kas kopējo interneta trafiku padara noklusētu. Tātad ISP un uzraudzības aģentūrām kļūst neiespējami atšifrēt.

         Atzīmēts kā surogātpasts

         Iesūtījis Deivids Džeksons (jautājumi: 0, atbildes: 33)

         Atbildēts 2018. gada 22. jūnijā 10:53


          0

          &# 10004;

          Privāta atbilde

          Tā vietā, lai izceltu labāko bezmaksas VPN, kas paredzēts straumēšanai, lai jūsu tiešā datplūsma un identitāte būtu anonīma. Tā varētu būt droša pieteikšanās iespēja ExpressVPN kas neuztur reģistrēšanas darbības un nodrošina konsekventu ātru ātrumu. Tam ir protokoli, kas izveido stabilu P2P savienojumu un novērš ziņkārīgo acis.

          Lielākā daļa straumju cienītāju izmanto bezmaksas P2P VPN, jo tam nav nepieciešama autentifikācija un tiek izveidots savienojums, neuzlādējot vienu santīmu. Tomēr bezmaksas straumējošajam VPN nav ātrs ātrums, kas palielina laika periodu. Tas arī novirza jūsu faktisko informāciju uz interneta pakalpojumu sniedzējiem un uzraudzības aģentūrām.

          Pēdējā laikā esmu pieredzējis ExpressVPN mocīšanai dažādos ASV reģionos, un man bija diezgan lielisks laiks ar viņu VPN lietotnēm, jo ​​tas saglabā ātrā savienojuma uzticamību.

          Atzīmēts kā surogātpasts

          Iesūtījis Maiks Vilsons (jautājumi: 0, atbildes: 33)

          Atbildēts 2018. gada 4. maijā 7:33


           0

           &# 10004;

           Privāta atbilde

           Es domāju, ka jūs vēl neesat veicis rūpīgu pētījumu par bezmaksas VPN, lai vilktu, pretējā gadījumā jūsu viedoklim varētu būt dažādi aspekti. Šiem VPN ir ierobežojumi attiecībā uz anonimitāti un P2P serveriem, kas ir būtiska torrenteru nepieciešamība. Tā kā tas pārveido interneta ātrumu un bloķē ISP nolasīt interneta trafiku.

           Tomēr ir daži no labākajiem bezmaksas torrenting VPN, ko cilvēki izcēluši par reālu pieredzi, kas atbalsta uTorrent un BitTorrent trafiku. Jums vienkārši ir šī VPN programmatūra vairākās ierīcēs, un tā var cīnīties pret uzraudzības aģentūru noteiktajiem autortiesību likumu ierobežojumiem.

           Atzīmēts kā surogātpasts

           Iesūtījis Toms Džounss (jautājumi: 0, atbildes: 33)

           Atbildēts 2018. gada 2. aprīlī 13:48


            0

            &# 10004;

            Privāta atbilde

            Neesat pārliecināts par to, par kuru bezmaksas straumējošo VPN jūs runājat, jo tie visi nav paredzēti droša savienojuma izveidošanai ar uTorrent vai BitTorrent. Jums ir jāklasificē bezmaksas torrent VPN, ņemot vērā faktorus, kas ietilpst visā procedūrā.

            Daži VPN ir slaveni ar straumēm, piemēram, ExpressVPN vai NordVPN. Tomēr šie VPN neietilpst labāko bezmaksas VPN kategorijā mocīšanai, tie ir maksas VPN, bet atbalsta mocīšanas metodi. Lielākā daļa cilvēku šos VPN izmanto straumēšanai, un tiem ir veiksmīgs ātruma ātruma un savienojamības līmenis.

            Atzīmēts kā surogātpasts

            Iesūtījis Džo Denijs (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

            Atbildēts 2018. gada 16. martā 7:37


             0

             &# 10004;

             Privāta atbilde

             Daudzi indivīdi neapstājas, paziņojot, ka bezmaksas VPT uTorrent ir noderīgs lēmums. Es domāju, ka pirms sprieduma pasludināšanas viņiem ir jāredz vēsturiskie rezultāti. Cilvēki, kuri mēģina izvairīties no ISP un masveida novērošanas, bez cietas šifrēšanas notverti saskaņā ar autortiesību pārkāpumu likumu.

             Tomēr līdzīga opcija joprojām ir veiksmīga, taču pielāgošana ir paredzēta labākajam bezmaksas VPN, kas paredzēts torrentam. Prātā tas nozīmē, ka jums ir jāsagatavo kontrolsaraksts, caur kuru jūs varat atpazīt bezmaksas torrent VPN, kas ir būtisks šim avotam. Procedūrai nepieciešams laiks, bet, ja jums tādas nav, jūs varat izmantot NordVPN torrentam, kas ir vispiemērotākā izvēle.

             Atzīmēts kā surogātpasts

             Iesūtījis Džeimss Pētersons (jautājumi: 0, atbildes: 33)

             Atbildēts 2018. gada 20. februārī plkst. 19:15


              1

              &# 10004;

              Privāta atbilde

              Jā, es esmu redzējis, kā cilvēki cīnās ar bezmaksas VPN par spīdzināšanu un izmēģina vairākus aizstājējus, lai iegūtu ilgtspējīgu interneta savienojumu. Tas notiek, ja jūsu VPN rīks nav pietiekams, lai saglabātu šifrētu interneta trafiku. Tas dod ISP labvēlīgu stāvokli, lai īstenotu autortiesību likumus un noteikumus, kas lietotāju iezīmēja kā personu, kas iekļauta melnajā sarakstā.

              Lai izvairītos no tādām lietām kā hakerēšana un pārlūkošanas datu noplūde ISP, izvairieties no bezmaksas torrent VPN un meklējiet tādu uzticamu rīku kā ExpressVPN torrenting. Tas atbalsta P2P failu apmaiņu un tam ir liels VPN serveru kopums, kas nodrošina ātru ātrumu. ExpressVPN speciāli šifrē vispārējo lietotāju ieskatu un īpaši ļauj pilnvarotajiem tiešajiem lietotājiem redzēt šo informāciju.

              Atzīmēts kā surogātpasts

              Iesūtījis Alberts Mārs (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

              Atbildēts 2018. gada 5. februārī plkst. 9:10


               0

               &# 10004;

               Privāta atbilde

               Es pilnībā piekrītu tiem cilvēkiem, kuru viedoklis dod priekšroku karsto punktu aizsardzībai. Tam ir daži iemesli, kas padara to par labāko bezmaksas VPN mocīšanai, un neviens nevar šos faktus noliegt. Hotspot VPN aktīvi piedalās interneta privātuma jautājumos, un tas ir izveidojis viņu reputāciju lietotāju vidū.

               Bezmaksas piesaistes VPN sarakstā, kas bieži nonāk galvenajā straumē to ievainojamības dēļ, nevar atzīmēt tīklāja vairogu. Turklāt šis VPN nav paredzēts tikai konkrētam mērķim, piemēram, P2P failu koplietošanai. Hotspot VPN darbojas daudzās valstīs, jo tās visā pasaulē ir izmantojušas VPN serverus.

               Atzīmēts kā surogātpasts

               Iesūtīja Kelly Morrison (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

               Atbildēts 2018. gada 26. janvārī plkst. 19:20


                0

                &# 10004;

                Privāta atbilde

                Vai domājat izmantot bezmaksas VPN Torrenting? Tas nav ideāls rīks, jo viņiem nav P2P serveru atbalsta, kas dod jums iespēju ātri lejupielādēt..

                Šobrīd Betternet, iespējams, var darboties šajās situācijās, kas padara to par vislabāko bezmaksas VPN mocīšanai, ņemot vērā faktu, ka tas aptver drošības un aizsardzības faktorus un liek tīmekļa savienojumam izkļūt no jūsu ISP darbības jomas..

                Bezmaksas VPN torrents piešķir vientuļo IP adresi vairāk nekā 80 klientiem un tas dažādiem klientiem ļauj redzēt jūsu darbību, neveicot nekādus maksājumus. Daudzi cilvēki tiek uzlauzti, izmantojot šos VPN, ņemot vērā šo iemeslu.

                Daudz labāk ir izmantot ExpressVPN, pamatojoties uz to, ka viņi šifrē jūsu datus, kad esat tam izveidojis savienojumu. Tādējādi jūsu tiešsaistes aktivitātes tiek paslēptas no jūsu ISP un valdības aģentūru ziņkārīgajām acīm.

                Atzīmēts kā surogātpasts

                Iesūtījis Ēriks Metjūss (jautājumi: 0, atbildes: 4)

                Atbildēts 2018. gada 21. janvārī 17:17


                 0

                 &# 10004;

                 Privāta atbilde

                 Procedūra var būt drausmīga, ja jūsu ierīce aizplūst ar informāciju ISP vai uzraudzības aģentūrām, kamēr esat izveidojis savienojumu ar P2P tīklu. Tādā veidā bezmaksas VPN straumēšana nav pienācīgs lēmums. Tas neaptver tiešsaistes drošības reģionu un šifrē jūsu tiešsaistes pārlūkošanu.

                 Šādās situācijās P2P VPN torrent ir viss, kas jums nepieciešams. Viņi apmierina jūsu vēlmi, kas pēc iespējas ātrāka informācijas apmaiņa, izmantojot pilnīgu šifrēšanu. Acīmredzami, ka dominē otra labvēlīgā pozīcija, proti, tā apņem jūsu teritoriju un tas jūs ietaupa no ISP. Tā kā jūs neesat nosakāms savam ISP, pārlūkojiet anonīmi un brīvi pārvietojieties.

                 Atzīmēts kā surogātpasts

                 Iesūtījis Ādams Bolts (jautājumi: 0, atbildes: 33)

                 Atbildēts 2018. gada 18. janvārī 11:24


                  0

                  &# 10004;

                  Privāta atbilde

                  Procedūra sākas, saskaroties ar torrentu, piemēram, Bittorrent, un saskarni ar datoru P2P failu apmaiņai. Metodika ietver daudz bīstamības, kurās ir ļaunprātīga programmatūra, un personas izmanto bezmaksas vilinošu VPN, kurai nav pietiekami daudz datu, lai skatītos datus.

                  Lai saglabātu attālumu no šādas pieredzes, jums ir nepieciešams torrent vislabākais VPN, lai saskaņā ar ISP padarītu informāciju privātu. Viņi slēpj jūsu patieso teritoriju un IP adresi, kas anonīmi ietekmē jūsu darbības tiešsaistē.

                  Es izmantoju NordVPN straumēm, pamatojoties uz to, ka šis VPN ir lielisks attiecībā uz drošību un aizsardzību, kas ir pamatprasība straumēm. NordVPN atsvaidzina produktu, ar kuru tiek nodrošināta visjaunākā drošība, paplašinot VPN serverus. Tas ir viens no apmaksātajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas ir pamanāmi un turklāt ārkārtīgi mēreni.

                  Atzīmēts kā surogātpasts

                  Iesūtījis Eltons Finčs (jautājumi: 0, atbildes: 4)

                  Atbildēts 2018. gada 11. janvārī 17:23


                   0

                   &# 10004;

                   Privāta atbilde

                   Torrenting pārvēršas par risku, ja jūsu dators vai sīkrīks saskaras ar tīmekli, nepiemērojot drošības pasākumus. Jūsu veiktās darbības tīmeklī nonāk tieši IPS pārbaudes kārtībā, un tās jums izsniedz paziņojumu. Izmantojot bezmaksas VPN, jūs varat neatkāpties no šiem brīdinājumiem, lai veiktu mocības, ņemot vērā faktu, ka tie neaptver tiešsaistes drošības teritoriju.

                   Lai slēptu tīmekļa personību no ISP laikā, kad notiek straume, ir svarīgi, lai būtu labākais VPN mocīšanai, ņemot vērā faktu, ka tas izceļ, piemēram, Kill slēdzi, tas dabiski darbojas un aizsargā jūsu darbību no koplietošanas ISP, kad VPN atlaides, ņemot vērā progresu tīmekļa ātrumā, ņemot vērā pārāk daudz klientu, kuri izmanto līdzīgu dokumentu.

                   Ieteicamie VPN rīki NordVPN un ExpressVPN mocīšanai

                   Atzīmēts kā surogātpasts

                   Iesūtījis Mirko Hales (Jautājumi: 0, Atbildes: 33)

                   Atbildēts 2018. gada 4. janvārī pulksten 15:44


                    0

                    &# 10004;

                    Privāta atbilde

                    Jums jāzina, ka mocīšana ir bīstama, ja ierīce, ar kuru esat savienots, ir pakļauta kiberuzbrukumiem. Tas notiek, ja netiek veikti drošības pasākumi. Tādējādi bezmaksas VPN pakalpojums straumēšanai nav laba izvēle, ko izvēlēties. Tas neaptver tiešsaistes privātuma jomu un arī šifrē jūsu interneta pārlūkošanu.

                    Šādos gadījumos labākais VPN mocīšanai ir viss, kas jums nepieciešams. Viņi piepilda jūsu vēlmi pēc P2P failu koplietošanas, izmantojot pilnīgu šifrēšanu. Acīmredzami, ka cita priekšrocība ir populāra, jo tā slēpj jūsu atrašanās vietu un pasargā jūs no jūsu IPS uzmācīgajām acīm. Tā kā esat neredzams savam ISP, pārlūkojiet anonīmi un brīvi straumējiet.

                    Atzīmēts kā surogātpasts

                    Iesūtījis Džons Brendons (jautājumi: 0, atbildes: 33)

                    Atbildēts 2018. gada 1. janvārī 17:16

                     «Atpakaļ uz iepriekšējo lapu

                     Lūdzu, piesakieties, lai nosūtītu jautājumus.

                     Lietotājvārds vai e-pasta adrese

                     Parole

                     Atceries mani

                     • Iet uz WP pieteikšanās lapu
                     Kim Martin
                     Kim Martin Administrator
                     Sorry! The Author has not filled his profile.
                     follow me