Kā anonīmi lejupielādēt Torrent (ceļvedis)


Torrenting ir bitu un failu gabalu lejupielādes process no dažādiem avotiem. Tā kā šis pakalpojums ļauj failiem lejupielādēt vairāk nekā vienu avotu, tas ir diezgan populārs visā pasaulē. Tā ir pārņēmusi vētru digitālo pasauli.

Labi attīstītajās valstīs vairāk nekā 90% interneta lietotāju izmanto torrent. Ir pārsteidzoši redzēt, cik daudz cilvēku izmanto torrent kā tiešo pakalpojumu burtiski visam.

Ko tas nozīmē Torrent anonīmi?

“Torrent anonīmi” nozīmē izmantot tīkla drošības programmatūru, jaunināt drošības iestatījumus un izmantot dažādas ierīces, lai ārējam no tā būtu satraucoši vai nesaprotami sekot jūsu BitTorrent darbībām..

Tā kā gala mērķis ir lejupielādēt torrentu anonīmi, jums vajadzētu būt nezināmai IP adresei kopā ar šifrētu datu pārsūtīšanu. Šifrēta datu pārsūtīšana paredz, ka ikviens (skaitot jūsu ISP) var redzēt jūsu darbības tīmeklī.

Kā lejupielādēt torrentus anonīmi?

Vētras pasaule un lejupielāde var būt saistīta ar atsitienu. Ir daudz atļauju saišķu, kuru mērķis ir samazināt šīs vietnes un atklāt datus par personām, kuras izmanto un pievieno lejupielādes straumei..

Lai gan torrentu anonīma lejupielāde nav nelikumīga, personas, kuras izmanto lejupielādes, dod priekšroku bez liekām problēmām un stresa.

Sakarā ar to, ka pieaug naidīgums pret anonīmu torrentu, daudzi klienti apsver pieejas, lai no šādiem birojiem slēptu savu raksturu un individuālos datus..

VPN (virtuālais privātais tīkls)

Ja meklējat pieeju straumju lejupielādei anonīmi, VPN ir labākā drošība pret autortiesību pārkāpumiem. Izveidojot drošu P2P tuneli, tas nodrošina informācijas pārraidi ar drošu šifrēšanu un pienācīgi pasargā jūs no likumīgām neērtībām.

Torrenting with VPN papildus nodrošina ātrāku datu pārsūtīšanu, un lielākajai daļai labāko VPN speciālistu organizāciju ir pat uzlaboti serveri, lai to mudinātu. Turklāt, tā kā VPN izmanto 256 bitu šifrēšanu, jūs pasargājat informācijas apmaiņu no hakeriem, kā arī anonimizējat tiešsaistes aktivitātes.

Līdzīgi kā jūsu tiešsaistes personība netiek apdraudēta, kad veicat ierastās P2P dokumentu koplietošanas darbības. Tātad jūs varat rīkoties anonīmi, neraizējoties par likumīgiem jautājumiem.

Kā VPN var aizsargāt jūsu Torrent lejupielādi?

Ar BitTorrent, vienaudži ir savienoti caur viņu IP adresēm, kas nozīmē, ka jebkurš BitTorrent klients bez lielas iespējas var redzēt citu personu IP vietas, kuras koplieto failus.

Ideālākais veids, kā to panākt, ir izmantot uzticamu VPN, kas ļaus alternatīvai IP adresei parādīties kā savējai. Tas ļaus jums garantēt, ka neviens netuvojas jūsu faktiskajai IP adresei un ka jūsu BitTorrent kustībai nekad nevarēs sekot.

Jūs varat atklāt, iespējams, visstraujākos un uzticamākos torrent VPN. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pienācīgu, jo daži VPN neatļauj mocīt, bet citiem ir ārkārtas serveri..

VPN faktori, kas jāmeklē anonīmi?

Izvēlēties VPN anonīmi lejupielādēt torrentu nav vienkāršs uzdevums. Iekļaujot VPN tikai mocībām, ir iekļautas dažas prasības. Šie ir visnepieciešamākie:

 • Atrašanās vieta: – vēlams ārpus ASV, blakus 5, 9 un 14 acīm.
 • Reģistrēšanas politika: – vēlams VPN, kas neapkopo JEBKĀDUS žurnālus.
 • Ātrums: – pietiekami ātrs VPN, lai lejupielādētu apjomīgus failus.
 • Torrenting Policy: – VPN, kas atļauj torrenting (Daudzi VPN ierobežo un demoralizē torrenting).

Personas, kas izmanto VPN, lai anonīmi lejupielādētu straumēm, var slēpt savu pārvietošanos no sava ISP, vienlaikus izveidojot arī papildu drošības līmeni pret digitālajiem noziedzniekiem, kuri cer tos ļaunprātīgi izmantot..

Bet VPN patīk Hoxx VPN un Hola VPN sodīt klientus un boikotēt mocības, visu laiku ierobežojot viņu tīmekļa iespējas. Tas ir iemesls, kāpēc klientiem, kuri vēlas anonīmi straumēt, ir jāzina, kuri VPN piepildīs viņu vajadzības un kuri ne.

VPN alternatīvas straumju lejupielādei anonīmi

Iespējams, ka ir VPN, kas var padarīt jūs anonīmu, vienlaikus mocot. Nav sāp zināt, ka ir vairāki pakalpojumi, kurus varat izvēlēties, lai straumju lejupielāde nenotiktu anonīmi. Šie pakalpojumi nevar aizstāt VPN, bet noteikti var darboties tajā vietā, ja nav pieejams VPN, lai droši lejupielādētu torrentus.

Lielākā daļa VPN alternatīvu maksā piemaksu mēnesī, nevis straumju lejupielādi anonīmi. Tomēr interneta pasaulē ir pieejams viens bezmaksas pakalpojums. Mēs apskatīsim gan maksas, gan bezmaksas alternatīvas, lai jūs saprastu, kāds ir patiesais stāsts.

BTGuard

BTGuard ir maksas alternatīva torrentu lejupielādei anonīmi. Pakalpojums ir savietojams ar visām galvenajām platformām, ieskaitot Windows, Mac un Linux. Tā piedāvā vairākas funkcijas savā platformā, kas padara to par labāko izvēli anonīmi torrentēt.

Lietotāji iegūst iespēju iestatīt savu klientu ar iepriekš konfigurētu BTGuard klientu. Tas ir funkcionāls ar visiem starpniekiem, kas izmanto Sock 5, ieskaitot uTorrent un Vuze. Vai joprojām uztraucaties par lielāku drošību? BTGuard komplektācijā ietilpst arī šifrēta tunelēšanas funkcija.

TorrentPrivacy

TorrentPrivacy ir līdzīgs pakalpojums kā BTGuard. Tam ir visas iepriekš konfigurētās svarīgās funkcijas, tāpēc tas ir maksas pakalpojums. Kā norāda nosaukums, tas nodrošina jūsu privātumu, kamēr jūs bez traucējumiem lejupielādējat torrent anonīmi.

Tas arī piedāvā lietotājam modificētu uTorrent klienta versiju ar visiem nepieciešamajiem iestatījumiem. Pat ja tas ir maksas pakalpojums, lai lejupielādētu torrentus anonīmi, tas ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows.

Anomos

Anomos var aprakstīt kā pseidonīmu, šifrētu failu apmaiņas programmatūru vai protokolu, kas ir līdzīgs uTorrent vai BitTorrent. Tomēr tas pievieno drošības pakāpi, izmantojot sīpolu maršrutēšanas anonīmu slāni, un piešķir lietotājam papildu drošības sajūtu, izmantojot pilnīgu šifrēšanu..

Anomos ir viens no bezmaksas multiplatformu drošības risinājumiem BitTorrent lietotājiem, kas ļauj viņiem slēpt savas IP adreses. Tas izmanto savu “atorrent” formātu, kas nav savietojams ar parastajiem torrent failiem, kurus mēs parasti izmantojam.

Sēklu kaste

Sēklu kasti var raksturot kā liela joslas platuma serveri, kas ļauj lietotājam lejupielādēt un koplietot failus ar ārkārtīgi ātru ātrumu. Lietotāji var izbaudīt lielu ātrumu, bez viņu IP adresēm noplūstot internetā.

Kad Seedbox ir veiksmīgi lejupielādējis failu, varat to lejupielādēt datorā, izmantojot anonīmu HTTPS savienojumu. Tiek nodrošināta droša lejupielāde, nepaliekot nekādas pēdas. Kas vēl?

Starpniekservera pakalpojums

Ir daži lieliski starpniekservera pakalpojumi, piemēram BTGuard vai HideMyAss. Jūsu IP adrese ir paslēpta no cilvēkiem anonīma savienojuma dēļ. Viens starpniekservera trūkums ir tas, ka tas nav 256 bitu kodēts.

Izmantojot starpniekserveri, varat apmeklēt tādas vietnes kā DNS noplūde, lai pārbaudītu, vai jūsu DNS nav noplūdes. Vēl viena straumju lejupielāde straumēm anonīmi un IP slēpšanai ir Tor pārlūka izmantošana.

Lietotāji mēģina savienot savas BitTorrent lietojumprogrammas, piemēram uTorrent aizstāt viņu savienojumu ar Tor palīdzību un priecāties par sagādātajām neērtībām. Daudzi lietotāji neņem vērā starpniekservera manuālo savienojumu, jo sarunai ar serveriem izmanto UDP.

Ir atšķirīgi iemesli, kāpēc starpniekserveris nav labākā ideja. Pat Tor Project liek domāt par Tor neizmantošanu BitTorrent drošības apsvērumu dēļ. Iemesls tam ir spēcīgas šifrēšanas trūkums.

Daudzveidīgas iespējas lejupielādēt torrentus anonīmi

Ja nevēlaties maksāt par VPN, varat padomāt par Tor. Tor ir kā VPN, kas iziet jūsu aktivitātes caur dažiem brīvprātīgiem “serveriem”, vienlaikus izkliedējot jūsu IP. Tor ir vislabākais vienkāršas pārlūkošanas un citu ar zemu datu pārsūtīšanu saistītu darbību veikšanai.

Vēl viena programma, lai lejupielādētu torrent anonīmi, ir Peerblock. Tas ir darba zonas ugunsmūris ar bieži atjauninātu bloķētu IP adrešu paketi. Šīs IP adreses ir saistītas ar tīkliem, kas mēģina izsekot jūsu darbībām tīmeklī.

Sākot no šī brīža, klientiem ir jāmaksā, lai viņi tos atjaunotu. Nav ticams, ka bloķētajā paketē var būt katra iespējamā IP adrese autortiesību troļļiem un likuma atļaujai.

Esiet modrs, kad torņojat anonīmi

Ir dabiski ātri atlasīt vietnes, kuras anonīmi mocīt. Tomēr, apmeklējot vietnes, kas identificētas ar jūsu straumēm, jums ir jāslēpj faktiskā IP adrese. Tajā iekļautas vietnes, piemēram, vietējie restorāni, ar torrentu saistīti pulcēšanās, filmas un tā tālāk.

Daudzi lietotāji to ignorē un tikai uzmanības centrā slēpj savu IP adresi, kad anonīmi lejupielādēt torrentus. Ir mazāka informētība par drošu atskaņošanu, kamēr notiek anonīma mocīšana, jo mocīšanas laikā var atklāt viņu IP adresi.

Kurš VPN nepalīdz anonīmajā torrentingā?

Ir daži iemesli, kas liek izvēlēties apmaksātu VPN, mēģinot torrentus lejupielādēt anonīmi. Tā kā bezmaksas VPN ir viegli pieejami tīmeklī un ir viegli atvērti, tie var jums maksāt nopietni. Bezmaksas VPN reģistrē jūsu tiešsaistes aktivitātes un faktiski nenodrošina pilnīgu anonimitātes pierādījumu.

Turklāt šie VPN negarantē strauju ātrumu torrent lietotājiem. Lejupielādējot savu mīlētāko kinofilmu vai TV seriālu, jūs varētu kaulēties par ātrumu un anonimitāti – tas jums var maksāt bez šaubām.

Tāpēc bezmaksas VPN neatbalsta anonīmas mokas. Neskatoties uz to, apmaksātu VPN kategorijā visiecienītākie VPN atbalsta visu procesu.

Sodi par straumju lejupielādi bez anonimitātes

Agrāk torrent lietotāji ir saskārušies ar izaicinājumiem. Noteikti ir liela iespējamība sodīt par torrenta lejupielādi bez anonimitātes. Līdz 2000. gadu beigām torrent vietnes tika iesūdzētas tiesā par pirātiskā satura publicēšanu savās vietnēs.

Šīs aktivitātes tika ļoti nosodītas, jo uzskatīja, ka cilvēki, kas atrodas autoritātē, uzmācas pusaudžiem, kuri meklēja izklaidi internetā. Tiem, kuri anonīmi lejupielādē straumēm, ir uz tiesas prāvas robežas, tāpēc viņiem vajadzētu būt informētiem par savām darbībām tīmeklī.

Autortiesību troļļi

Organizācijas neskrien pēc pašiem torrent lietotājiem. Viņi šo uzdevumu uztic autortiesību troļļiem. Pēc tam viņi vēršas pie organizācijas, kurai pieder autortiesības, un pret torrent vietnēm notiek tiesiskas darbības.

Ar likumīgu sviru un vārdu sarakstu autortiesību troļļi seko torrent lietotājiem pa e-pastu vai pat dodoties no durvīm līdz durvīm un izdalot norēķinu vēstules. Autortiesību troļļi izmanto iebiedēšanu, bailes un kaunu, lai piespiestu torrent lietotājus maksāt, nekad nestājoties tiesā.

Izplatīta taktika ir draudēt iesūdzēt tiesā vairāk nekā 100 000 USD, bet izlīgumā prasot tikai apmēram 3000 USD. Tas liek 3000 dolāriem izskatīties kā labs darījums, taču vēršanās tiesā viņiem ir dārga un riskanta, tāpēc nepadodieties, ja saņemat šādu vēstuli.

IPS sankcijas

Ja jūs bieži izmantojat straumju lejupielādi, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var uzlikt jums sodus. Tā kā straumēšana prasa lielu joslas platumu un jo vairāk joslas platuma, jo vairāk ISP būs jāmaksā.

Lielākā daļa ISP pat piegādā autortiesību īpašnieku paziņojumus, lai aizliegtu torrent vietnes. Tas nenoved pie tā, ka lietotājam netiek piešķirta iespēja lejupielādēt torrentus anonīmi.

Secinājums

Liels skaits interneta klientu izmanto vislabāko VPN, lai uzlabotu interneta drošību ar informācijas nodrošināšanu. VPN noenkuro jūsu informāciju, izmantojot vismodernākās šifrēšanas un protokolus.

Ja hakeris nonāk jūsu sistēmā un mēģina piekļūt datiem, viņš vienkārši redzēs kodētus koda gabalus. Tas garantē drošības līmeni, ko VPN nodrošina procedūras pabeigšanai.

Torrenting ir progresīvs jauninājums failu apmaiņai. Šis emuārs izskaidro visu mehānismu ar mokām. Tādējādi mocīšana ir globāla!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map