Kaip anonimiškai atsisiųsti „Torrent“ (vadovas)


„Torrenting“ yra bitų ir failų dalių atsisiuntimo iš skirtingų šaltinių procesas. Kadangi ši paslauga leidžia atsisiųsti failus iš daugiau nei vieno šaltinio, ji yra gana populiari visame pasaulyje. Tai sukėlė skaitmeninį pasaulį per audrą.

Išsivysčiusiose šalyse daugiau kaip 90% interneto vartotojų naudojasi torrent. Stebina tai, kiek daug žmonių naudoja „torrent“ kaip paslaugą, kuria siekiama pažodžiui padaryti viską.

Ką tai reiškia „Torrent“ anonimiškai?

„Anonimiškai„ Torrent “reiškia naudoti tinklo saugos programinę įrangą, atnaujinti saugos parametrus ir naudoti įvairius įrenginius, kad pašaliniam asmeniui būtų sudėtinga ar nesuprantama sekti jūsų„ BitTorrent “veiklą..

Turėdami tikslą atsisiųsti „torrent“ anonimiškai, turėtumėte nežinomą IP adresą kartu su užšifruotu duomenų perdavimu. Užšifruotas duomenų perdavimas numato, kad visi (skaičiuojant jūsų IPT) matytų jūsų veiklą internete.

Kaip atsisiųsti torrentus anonimiškai?

Torrentų pasaulis ir jų parsisiuntimas gali lydėti atgarsį. Yra daugybė autorizacijos grupių, kurios siekia sumažinti šias svetaines ir atrasti duomenis apie asmenis, kurie naudojasi ir prideda atsisiuntimo srautą..

Nors „torrent“ atsisiuntimas anonimiškai nėra neteisėtas, asmenys, pasinaudojantys atsisiuntimų pranašumais, nenorėtų turėti beprasmių problemų ir streso..

Dėl to, kad išaugo priešiškumas toršiuoti anonimiškai, daugelis klientų ieško būdų, kaip nuslėpti savo pobūdį ir individualius duomenis iš tokių biurų..

VPN (virtualus privatus tinklas)

Kai ieškote metodo, kaip torrentus atsisiųsti anonimiškai, VPN yra geriausia jūsų apsauga nuo autorių teisių pažeidimų. Įrengus saugų P2P tunelį, jis apsaugo informacijos perdavimą saugiu šifravimu ir tinkamai apsaugo jus nuo teisėtų nepatogumų..

„Torrent“ su VPN taip pat suteikia galimybę greičiau perduoti duomenis, o geriausių VPN specialistų organizacijų dalis netgi turi patobulintus serverius, kurie tai skatina. Be to, kadangi VPT naudoja 256 bitų šifravimą, apsaugote apsikeitimą informacija nuo įsilaužėlių ir anonimizuojate internetinę veiklą..

Be to, jūsų internetinė asmenybė, kuriant įprastą P2P dokumentų dalijimosi veiklą, netrukdo. Taigi, galite kankintis anonimiškai, nesigėdijant dėl ​​jokių teisėtų klausimų.

Kaip VPN gali apsaugoti jūsų torrentų atsisiuntimą?

Su „BitTorrent“, bendraamžiai yra prisijungę per savo IP adresus, o tai reiškia, kad bet kuris „BitTorrent“ klientas gali be didelių pastangų pamatyti kitų žmonių, kurie dalijasi failais, IP vietas.

Idealiausias būdas tai išspręsti yra naudoti patikimą VPN, kuris leis alternatyvų IP adresą parodyti kaip jūsų. Tai leis jums garantuoti, kad niekas nesiartins prie jūsų tikrojo IP adreso ir kad jūsų „BitTorrent“ judėjimo niekada nebus galima sekti paskui jus.

Galite atrasti turbūt energingiausius ir patikimiausius „torrent“ VPN. Labai svarbu pasirinkti tinkamą, nes kai kurie VPN neleidžia kankintis, o kiti turi ypatingus serverius..

Veiksniai, kurių VPN turi ieškoti anonimiškai?

Pasirinkti VPN anonimiškai atsisiųsti „torrent“ nėra paprasta užduotis. Renkantis VPN vien tik kankinimui, yra keli reikalavimai. Čia yra patys būtiniausi:

 • Vieta: – Pageidautina už JAV ribų, šalia 5, 9 ir 14 akių.
 • Registravimo politika: – Geriausia VPN, kuris nerenka JOKIŲ žurnalų.
 • Greitis: – pakankamai greitas VPT, kad būtų galima atsisiųsti didelius failus.
 • Torrenting policy: – VPN, kuris leidžia kankintis (Daugelis VPN riboja ir demoralizuoja kankinimus).

Asmenys, naudojantys VPN norėdami parsisiųsti torrentus anonimiškai, gali nuslėpti savo judėjimą nuo savo IPT, tuo pačiu sukurdami papildomą apsaugos lygį nuo skaitmeninių nusikaltėlių, kurie tikisi, kad jais neteisėtai pasinaudos..

Bet VPT patinka „Hoxx“ VPT ir Hola VPT nubausti klientus ir boikotuoti kankinimus, tuo metu suvaržant jų interneto galimybes. Dėl šios priežasties klientams, norintiems anonimiškai kankintis, reikia žinoti, kurie VPT patenkins jų poreikius, o kurie – ne..

VPN alternatyvos torrentų atsisiuntimui anonimiškai

Gali būti VPN, kurie kankindami gali jus laikyti anoniminiais. Neskauda žinoti, kad yra daugiau nei viena paslauga, kurią galite pasirinkti, kad torrentus atsiųstumėte anonimiškai. Šios paslaugos negali pakeisti VPN, bet tikrai gali būti naudojamos vietoje, jei nėra VPN, kad būtų galima saugiai atsisiųsti torrentus.

Didžioji dalis VPN alternatyvų kainuoja priemoką per mėnesį už torrentų atsisiuntimą anonimiškai. Tačiau interneto pasaulyje yra viena nemokama. Mes apimsime tiek mokamą, tiek nemokamą alternatyvą, kad suprastumėte, kokia yra tikroji istorija.

„BTGuard“

„BTGuard“ yra mokama alternatyva torrentų atsisiuntimui anonimiškai. Paslauga yra suderinama su visomis pagrindinėmis platformomis, įskaitant „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Savo platformoje jis siūlo keletą funkcijų, todėl tai yra geriausias pasirinkimas anonimiškai torrent.

Naudotojai gauna funkciją nustatyti savo klientą su iš anksto sukonfigūruotu „BTGuard“ klientu. Jis veikia su visais tarpiniais serveriais, naudojančiais „Sock 5“, įskaitant „uTorrent“ ir „Vuze“. Vis dar nerimaujate dėl didesnio saugumo? „BTGuard“ taip pat aprūpinta šifruota tuneliavimo funkcija.

„Torrent“ privatumas

„TorrentPrivacy“ yra panaši paslauga į „BTGuard“. Kartu pateikiamos visos svarbios iš anksto sukonfigūruotos funkcijos, todėl tai yra mokama paslauga. Kaip nurodoma jo pavadinime, jis užtikrina jūsų privatumą, kai be vargo atsisiunčiate „torrent“.

Taip pat vartotojui ji siūlo modifikuotą „uTorrent“ kliento versiją su visais reikiamais parametrais. Nors torrentų anonimiškai atsisiuntimas yra mokama paslauga, ji prieinama tik „Windows“ operacinei sistemai.

Anomos

Anomos gali būti apibūdintos kaip pseudoniminė, užšifruota daugialypės terpės failų dalijimosi programinė įranga ar protokolas, panašus į „uTorrent“ arba „BitTorrent“. Tačiau jis prideda saugos lygį per svogūnų maršrutų anoniminį sluoksnį ir suteikia vartotojui papildomą saugumo jausmą naudojant „galų galo“ šifravimą..

„Anomos“ yra vienas iš nemokamų kelių platformų saugos sprendimų, skirtų „BitTorrent“ vartotojams, leidžiantis jiems paslėpti savo IP adresus. Jis naudoja savo „atorrent“ formatą, kuris nesuderinamas su įprastais torrent failais, kuriuos mes dažniausiai naudojame.

Sėjamoji

Sėklų dėžę galima apibūdinti kaip didelio pralaidumo serverį, kuris leidžia vartotojui atsisiųsti ir dalytis failais ypač dideliu greičiu. Vartotojai gali mėgautis dideliu greičiu, be jų IP adresų internete.

Sėkmingai atsisiųsdami failą „Seedbox“ galėsite jį atsisiųsti iš savo kompiuterio anonimiškai naudodami HTTPS ryšį. Užtikrinamas saugus atsisiuntimas, nepalikiant jokių pėdsakų. Kas dar?

Įgaliotųjų tarnyba

Yra keletas puikių tarpinių paslaugų, pvz „BTGuard“ arba „HideMyAss“. Jūsų IP adresas yra paslėptas nuo žmonių dėl anoniminio ryšio. Vienas tarpinio serverio trūkumas yra tas, kad jis nėra užkoduotas 256 bitų.

Naudodami tarpinį serverį galite aplankyti tokias svetaines kaip DNS nutekėjimas, norėdami patikrinti, ar jūsų DNS nutekėjo, ar ne. Kita strategija, kaip anonimiškai atsisiųsti torrentus ir nuslėpti savo IP, yra „Tor“ naršyklės naudojimas.

Vartotojai bando prijungti savo „BitTorrent“ programas kaip uTorrent užmegzti ryšį per „Tor“ ir pasidžiaugti nepatogumais. Daugelis vartotojų nepaiso rankinio tarpinio serverio ryšio, nes naudoja UDP pokalbiams su serveriais.

Dėl skirtingų priežasčių tarpinis serveris nėra pati geriausia idėja. Net „Tor Project“ ragina nenaudoti „Tor“ „BitTorrent“ dėl saugumo problemų. To priežastis yra stipraus šifravimo trūkumas.

Įvairios galimybės atsisiųsti torrentus anonimiškai

Jei nenorite mokėti už VPN, galite pagalvoti apie „Tor“. „Tor“ yra tarsi VPN, kuris perduoda jūsų veiklą per keletą savanorių „serverių“, tuo pačiu išsklaidydamas jūsų IP. „Tor“ yra geriausia paprastam naršymui ir kitai mažai duomenų perdavimo veiklai.

Kita programa, skirta anonimiškai atsisiųsti „torrent“, yra „Peerblock“. Tai yra darbo srities ugniasienė su dažnai atnaujinamu blokuotų IP adresų rinkiniu. Šie IP adresai yra sujungti su tinklais, kurie bando sekti jūsų veiklą internete.

Nuo to laiko klientai turi mokėti, kad jie būtų atnaujinti. Neįmanoma, kad blokuotame pakete gali būti kiekvienas įsivaizduojamas IP adresas autorių teisių pažeidimams ir įstatymų leidimui gauti.

Stebėkite, kai torrensite anonimiškai

Natūralu greitai pasirinkti svetaines, kad būtų galima anonimiškai kankinti. Tačiau lankydamiesi svetainėse, kuriose nurodoma jūsų torrento veikla, turite nuslėpti savo tikrąjį IP adresą. Tai apima tokias svetaines kaip vietiniai restoranai, su torrentu susijusius susibūrimus, filmus ir pan.

Daugelis vartotojų to nepaiso ir tiesiog atkreipia dėmesį į tai, kaip nuslėpti savo IP adresą, kai reikia anonimiškai atsisiųsti „torrent“. Yra mažiau supratimo, kaip saugiai žaisti, o anonimiškai kankintis, nes kankinant galima sužinoti jų IP adresą.

Kurie VPN nepadeda atlikti anoniminių torrentų?

Dėl kelių priežasčių, verčiančių pasirinkti mokamą VPN, bandant atsisiųsti torrentus anonimiškai, yra keletas priežasčių. Kadangi nemokami VPN lengvai prieinami internete ir yra lengvai atidaromi, jie gali jums kainuoti rimtai. Nemokami VPT saugo jūsų internetinės veiklos žurnalus ir tikrai nesuteikia visiško anonimiškumo įrodymo.

Be to, šie VPN negarantuoja greito greičio torrentų vartotojams. Atsisiųsdami savo mėgstamiausią kino filmą ar TV serialą galėtumėte tartis dėl greičio ir anonimiškumo – tai gali kainuoti be jokių abejonių.

Todėl nemokami VPT nepalaiko anoniminių kankinimų. Nepaisant to, aukščiausio lygio mokamų VPT kategorijoje esantys VPN palaiko visą procesą.

Bausmės už torrentų atsisiuntimą be anonimiškumo

Anksčiau „torrent“ vartotojai susidūrė su iššūkiais. Tikimybė, kad bus nubausta atsisiųsti torrentą be anonimiškumo, yra tikrai didelė. Iki 2000-ųjų pabaigos „torrent“ tinklavietėms buvo iškelta byla už piratavimo turinio paskelbimą savo interneto svetainėse.

Ši veikla buvo labai pasmerkta, nes atrodė, kad valdžios institucijos priekabiauja prie paauglių, ieškančių pramogų internete. Tie, kurie anonimiškai atsisiunčia torrentus, yra ties teismo procesu, todėl turėtų žinoti apie savo veiklą internete.

Autorių teisių troliai

Organizacijos neskleidžia pačių torrentų vartotojų. Jie suteikia šią užduotį autorių teisių troliams. Vėliau jie kreipiasi į organizaciją, turinčią autorių teises, ir teisiniai veiksmai vyksta prieš „torrent“ svetaines.

Turėdami teisinį svertą ir vardų sąrašą, autorių teisių troliai po torrentų vartotojų el. Paštu ar net eidami nuo durų prie durų ir dalijant atsiskaitymo laiškus. Autorių teisių autoriai naudojasi bauginimu, baime ir gėda, kad „torrent“ vartotojai mokėtų niekada nesikreipdami į teismą.

Įprasta taktika yra grasinti pareikšti ieškinį dėl daugiau nei 100 000 USD, bet tik 3 000 USD reikalaujant taikos sutartyje. Dėl to 3000 USD atrodo nemažas sandoris, tačiau kreiptis į teismą jiems yra brangu ir rizikuoti, todėl nepasiduokite, jei gausite tokį laišką.

Internetinių paslaugų teikėjų nuobaudos

Jei esate dažnas torrentų atsisiuntimo vartotojas, jūsų IPT gali jums pritaikyti nuobaudas. Kadangi torrenting užima daug pralaidumo ir kuo daugiau pralaidumo, tuo daugiau išlaidų turės sumokėti IPT.

Daugelis IPT netgi pateikia autorių teisių savininkų pranešimus, kad būtų uždraustos „torrent“ svetainės. Tai nereiškia, kad vartotojui nesuteikiama galimybė anonimiškai atsisiųsti torrentų.

Išvada

Daugybė interneto klientų naudojasi geriausiu VPN, kad galėtų patobulinti savo interneto saugumą užtikrindami informaciją. VPN užšifruoja jūsų informaciją naudodamas moderniausius šifravimo ir protokolus.

Jei įsilaužėlis pateks į jūsų sistemą ir bandys prieiti prie duomenų, jis tiesiog matys iššifruotus kodo fragmentus. Tai garantuoja saugumo lygį, kurį suteikia VPT baigdamas procedūrą.

„Torrenting“ yra laipsniška naujovė keičiantis failais. Šis tinklaraštis visą mechanizmą paaiškina kankindamas. Taigi kankinimas yra globalus!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map