Найкращі камери безпеки на 2020 рік

Наскільки безпечно ви почуваєтесь у своєму будинку? Щасливі люди здатні відповісти, що відчувають тотальний спокій у чотирьох стінах власного будинку.


Однак це може бути помилкове почуття безпеки. Уряд Канади повідомив про 159 366 зловживань та вчинення злочинів лише у 2017 році. Чи можливо, що поєднання внутрішніх камер безпеки та зовнішніх камер безпеки могло запобігти хоча б частину цих злочинів?

Дізнавшись більше про найкращі камери безпеки, ви почнете бачити, чому ваш будинок справді не безпечний без системи камер. На ринку існує безліч варіантів для домашніх камер, як розумного різноманіття, так і традиційного. Ось чому ми ретельно переглянули доступні продукти, щоб визначити, які з них будуть найбільш надійним вибором для вашої родини.

Contents

Чому людям потрібні домашні камери безпеки

Основна причина встановлення внутрішніх і зовнішніх камер безпеки – забезпечення безпеки вашої родини. Домашні камери є відомим стримуючим фактором для грабіжників, а це означає, що вони перейдуть до легшої здобичі, якщо знають, що ви захищаєте себе найкращими камерами безпеки.

Камери безпеки також допомагають стежити за своїми дітьми, коли ви не можете бути з ними вдома. Ви можете стежити, коли вони прибувають і що вони роблять, щоб ви могли бути впевнені, що вони в безпеці.

Камера безпеки додатково оповіщатиме вас, коли хтось підходить до вашого будинку, незалежно від години. Будь то сусід чи зовсім незнайомий чоловік, завжди варто знати, коли хтось поруч.

Багато людей встановлюють камери безпеки на свіжому повітрі, щоб забезпечити собі спокій під час відпустки. За тисячі миль вони можуть стежити за тим, що відбувається вдома. Приємно знати, що все добре, коли ви намагаєтесь розслабитися.

Злочин у реальному житті: випадки, за якими камери могли врятувати день

Камери – це значна частина найкращої системи захисту будинку. Приклади є у всіх новинах, що свідчать про те, що якби люди щойно встановили камери безпеки на відкритому повітрі або в приміщенні, поломки та входу, можливо, не сталося.

Розглянемо випадок Ленглі, B.C. жінка, яка прокинулася в маленькі години ранку, бо чоловік крав речі з її вітальні. Вона врешті переслідувала зловмисника зі свого будинку, але ситуація була загрожена небезпекою. Що робити, якщо грабіжник був озброєний і мав намір завдати їй фізичну травму?

Або що робити з кримінальним злочином Монреаля, який у 2017 році пішов на злам? Зрештою його затримали, але легко уявити, що всі його жертви бажають, щоб вони встановили систему домашніх камер до того, як їх будинки були пограбовані.

Розумні камери безпеки будинку

“Розумні” камери – це ті, що працюють бездротово. Коли відбувається порушення, камери починають знімати кадри. Смартфон можна використовувати для доступу до камери з будь-якої точки світу, щоб ви завжди відчували, що знаєте, що відбувається вдома.

Багато з цих систем можна встановити без допомоги професіонала. Вони прості у використанні, і при належному шифруванні для захисту вашої конфіденційності вони надзвичайно надійні.

Результати нашого вичерпного дослідження свідчать, що ці п’ять варіантів є найкращими камерами домашньої безпеки на ринку сьогодні.

Nest Cam IQ Indoor

Nest Cam IQ IndoorХоча Nest Cam IQ Indoor є досить дорогим варіантом, він оснащений великою кількістю дзвіночків. Датчик зображення 4k, вісім мегапікселів, безумовно, є величезною продажною точкою. 12-кратний цифровий зум також вражає. Однак ця розумна камера не одна з найпростіших в установці.

Плюси
 • Сумісний з Google Assistant та Alexa
 • Безліч особливостей
 • Час сповіщення та час реакції швидкі
 • Зображення хорошої якості
 • Можливість користувацьких служб оповіщення особи
Мінуси
 • Дорожче за інші варіанти
 • Установка може бути важкою
Функціональність та функції програмного забезпечення

Завдяки високоякісному шестиядерному процесору Nest Cam IQ коштує дорожче, ніж конкуренти. Це просто робить швидше, ніж інші системи. Крім того, він працює з Alexa та Google Assistant.

Додатковий сервіс Nest Aware доступний за додаткову плату. Це програмне забезпечення дозволяє системі фактично розпізнавати обличчя, щоб ви могли запрограмувати її не надсилати сповіщення, коли з’являються дружні обличчя.

Датчик 4K і HD 1080p створюють чіткі зображення, а система мікрофона та гучномовців може допомогти вам відлякати потенційних зловмисників.

Nest Cam IQ – це провідна система, саме це робить встановлення завданням. Харчування подається за допомогою плагін-адаптера, а система працює через WiFi. Мобільний додаток простий і простий у використанні.

Підтримка клієнтів

Більшість людей взаємодіють із службою обслуговування клієнтів Nest при спробі встановити систему. Відповіді, як правило, є оперативними, хоча не всі повідомляють про загальний позитивний досвід. Тим не менш, можна легко стверджувати, що представники служби обслуговування завжди є і готові допомогти.

Ціноутворення

Nest Cam IQ Indoor працює близько $ 299. При покупці камер у кількох розмірах знижки доступні. Клієнти, які вибирають Nest Aware, мають три рівні обслуговування, з яких можна вибрати, включаючи ціноутворення, яке починається від 5 доларів на місяць і складає до 30 доларів на місяць.

Netgear Arlo Q

Образ Netgear Arlo QArlo Q – це загальна система моніторингу безпеки. Багато його функцій створені для того, щоб зробити його неймовірно зручним для користувачів. Завдяки нічному баченню та високоякісному відео, ця пропозиція від Netgear ідеально підходить для домашнього використання.

Плюси
 • Гідна якість відео
 • -Нічне бачення
 • -Домашня камера безпеки будинку
 • -Наявне програмування зони діяльності
Мінуси
 • П’ять секунд затримки
 • Не так багато функцій, як інші у цьому списку
Функціональність та функції програмного забезпечення

Якщо ви шукаєте просту систему домашньої камери, це може бути саме для вас. Деякі його ключові особливості – це двостороння аудіозйомка та виявлення людей. Потужний додаток дозволяє легко користуватися системою. Однак якщо ви шукаєте багато дзвіночків, ви їх тут не знайдете.

Його простий дизайн може бути саме тим, що шукають деякі люди. Особливості включають HD-відео 1080p та перегляд 130-градусного моніторингу. Ці камери додатково оснащені Arlo Basic, функцією, яка забезпечує семиденне хмарне зберігання зображень та відео. Arlo Q може бути підключений до розумних домашніх пристроїв, таких як Alexa, Google Assistant та Stringify. Основний плагін-адаптер змушує встановити Arlo Q в якості синагому.

Підтримка клієнтів

Здається, більшість людей зв’язуються з представниками служби обслуговування користувачів Netgear у зв’язку з хмарним сховищем Arlo Q. Хоча деякі з них виражають розчарування, більшість людей відзначають, що їх взаємодія з представниками має тенденцію бути позитивною.

Ціноутворення

Одна камера Arlo Q працює за $ 199,99, хоча дві можна придбати всього за $ 349,99, а три – за $ 599,99. Клієнти також можуть обрати функцію моніторингу Arlo Smart, плани якої починаються лише з $ 2,99 на місяць на камеру.

Амазонська хмарна камера

Амазонська хмарна камераЯк недорогий варіант, Amazon Cloud Cam дуже багато для цього. Якість відео хороша, а варіанти хмарного зберігання різноманітні. З можливістю інтеграції з іншими пристроями Amazon, це відмінний варіант для тих, хто є великими фанатами інтернет-роздрібного гіганта.

Плюси
 • Доступна камера
 • Якість відео прийнятна
 • Здатний розрізняти людей і домашніх тварин
 • У додатку є інтуїтивний дизайн
Мінуси
 • Додаткові функції доступні лише при щомісячній підписці
 • Варіанти інтеграції інтелектуального будинку обмежені
Функціональність та функції програмного забезпечення

Частота кадрів у 30 кадрів в секунду та 1080p відео роблять конкурентоспроможними інші камери у цьому списку. Однак його поле зору становить лише 120 градусів на відміну від 130 градусів для Nest та Arlo. Потужний датчик дозволяє досить чітко бачити навіть у темних місцях. В Amazon Cloud Cam є кільце з восьми світлодіодних вогнів, щоб увімкнути нічне бачення.

Додаток можна запрограмувати, щоб надсилати стільки сповіщень, скільки вам подобається, наприклад, коли виявляється людина чи рух. Існує навіть функція географічного огородження, яка активується, коли ви виймаєте телефон за межами заздалегідь встановленої зони, щоб ви отримували сповіщення лише тоді, коли вони будуть найкориснішими та необхідними.

Звичайно, хмарна камера здатна повністю інтегруватися з Alexa, Fire TV та Echo Show. Просто спрямовуйте Alexa, щоб показати вам вид з певної камери, і ви отримаєте подачу миттєво. Якщо ви віддаєте перевагу іншим розумним домашнім пристроям, важливо усвідомити, що вони, ймовірно, не інтегруватимуться з Cloud Cam.

Підтримка клієнтів

Якщо ви задоволені варіантами обслуговування клієнтів Amazon для інших своїх продуктів і пристроїв, то, ймовірно, будете й цим задоволені. Ви можете дзвонити, електронною поштою або брати участь у чаті в прямому ефірі. Більшість людей мають цілком прийнятний досвід роботи з представниками, які ввічливі та корисні.

Ціноутворення

За ціною близько $ 119,99, це економічний варіант серед внутрішніх камер безпеки. Без супровідної підписки ви зможете зберігати кліпи з максимум трьох камер протягом 24 годин. Ви також отримаєте сповіщення.

Підписка отримує більше пам’яті, виявлення людей, зон та необмежений обмін. Сім днів зберігання коштує 6,99 доларів на місяць, тоді як за 14 днів зберігання у вас буде 9,99 долара на місяць. Найбільший план отримує 30 днів зберігання для цілих 10 камер за $ 19,99 на місяць.

Круг Логітеха 2

Круг Логітеха 2Простий в монтажі та зручний додаток, ймовірно, ви також будете милуватися кутом огляду в 180 градусів у колі Logitech 2. Сама камера – це економічний вибір. Однак вам знадобиться план передплати, щоб отримати доступ до деяких найкращих його функцій.

Плюси
 • Повністю бездротові камери
 • Можна використовувати в приміщенні або зовні
 • Двосторонній аудіо
 • Широкий кут огляду
 • Запис відео, викликаний рухом
 • Інтегрується з Google Assistant та Alexa
Мінуси
 • Підписка необхідна для преміум-функцій
 • Спотворення бочок у зображеннях
 • Немає можливості для виявлення звуку
 • Пробудження має розширене відставання
Функціональність та функції програмного забезпечення

У Logitech Circle 2 є приємні функції, такі як відеозапис, що викликається рухом, зони виявлення та виявлення руху, які можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Камера 1080p записує рух при 30 кадрів в секунду, а інфрачервоний світлодіод забезпечує можливість нічного бачення до 15 футів.

Використовуючи WiFi для підключення до маршрутизатора, у Circle 2 є масив динаміків та вбудований мікрофон разом із детектором руху. Однак він не має аудіо-тригерних можливостей. Безкоштовний план безпечного зберігання Circle забезпечує 24-годинне зберігання записаного відео. Ви також отримуєте натискання, коли виявлено рух.

Підтримка клієнтів

Сервіс для клієнтів Logitech доступний за допомогою телефону або чату в прямому ефірі. Часи реакції можуть іноді відчувати себе повільно, але більшість людей повідомляють про загальне задоволення від отриманої підтримки.

Ціноутворення

MSRP для кола Logitech 2 становить 199,99 дол. Однак ціни за низькими цінами до 130 доларів часто зустрічаються в Інтернеті. Вкладайте в базовий план Circle Safe за $ 3,99 на місяць, щоб отримати 14 днів зберігання, або спробуйте план преміум – $ 9,99 на місяць за 31 день зберігання. За допомогою цього плану ви також отримуєте розширену фільтрацію подій, зон руху та виявлення людей.

Wyze Cam v2

Wyze Cam v2Ці фотоапарати пропонуються за неймовірною ціною, яка є найнижчою. Для найбільш бюджетних серед вас це ідеальний вибір. Незважаючи на ціну, ці камери мають багато функцій. Однак майте на увазі, що ці кулачки підходять лише для використання в приміщенні.

Плюси
 • Неймовірно доступний
 • Інтегрується з Alexa
 • Відмінне розпізнавання звуку
 • Безкоштовне 14-денне зберігання у хмарі
 • Позначення руху
 • Лінійку продуктів легко зрозуміти
Мінуси
 • Не інтегрується із розумними домашніми пристроями, крім Alexa
 • Камери повинні мати розетку
 • Професійний моніторинг недоступний
 • Камери використовуються лише для приміщень
Функціональність та функції програмного забезпечення

Творці камери Wyze розташовані в районі Сіетла, що, мабуть, не дивує, що камери інтегруються лише з Alexa Amazon від Alexa.

Серед особливостей Wyze Cam є використання технології маркування руху на додаток до активізації руху. Камери відчувають як звук, так і рух, забезпечуючи краще покриття. Ви отримуєте 14-денне хмарне зберігання за допомогою протоколу HTTPS-безпечного перенесення Шифрування в кінці до кінця забезпечує вашу конфіденційність в Інтернеті.

Зображення HD у форматі 1080p досить чіткі, і ви отримуєте денне та нічне бачення разом із двостороннім звуком. Завдяки опції відеозапису з проміжок часу ви зможете отримати чітку картину того, що сталося протягом кількох годин за лічені хвилини.

Камери Wyze досить прості у використанні та налаштуванні. Однак кожну камеру потрібно підключити до електричної розетки.

Підтримка клієнтів

Доступна підтримка телефону та чату в реальному часі. Хоча цілодобова підтримка не доступна, ви можете зв’язатися з персоналом між годинами 8:00 та 16:00 PST. Підтримка клієнтів знаходиться в США. Перелік поширених питань на веб-сайті може надавати допомогу в інший час.

Ціноутворення

Більшість продуктів Wyze Cam пропонується від 20 до 30 доларів, гарантуючи, що кожен може дозволити собі найкращі домашні камери безпеки. Підписка не потрібна для використання.

Традиційні домашні камери безпеки

Можливо, ви хочете знімати найяскравіші відео, які можливі за допомогою зовнішніх камер безпеки. Або, можливо, ви стурбовані безпекою використання WiFi для вашої системи безпеки. Незалежно від ваших причин, вас може зацікавити традиційна камера охорони будинку, а не розумна.

Це добре, тому що ми також проводили це дослідження. Це призвело до того, що ми розкрили три неймовірні традиційні системи домашньої камери безпеки, які допоможуть забезпечити безпеку вашої родини та власності. Виберіть будь-яку з цих найкращих рейтингових камер безпеки для спокою старих шкіл.

Система відеореєстраторів SANNCE 4CH 1080P DVR

Система відеореєстраторів SANNCE 4CH 1080P DVRЦя дротова система відеоспостереження має чітку 1080N запис. Система включає потужний відеореєстратор разом з чотирма гладкими, кулеподібними камерами для внутрішнього чи зовнішнього використання.

Особливості
 • Режими підключення, включаючи TVI, AHD, аналогові та HD IP камери
 • 960 * 1080 пікселів
 • Монітор за допомогою мобільного пристрою
 • Рух активовано
 • Повідомлення електронною поштою
 • Служба підтримки 24/7
Обладнання
 • Відеореєстратор з виходами Full HD VGA та HDMI
 • Чотири камери з нічним баченням та 720p HD
 • Камери мають кулеподібну форму та стійкі до погоди
Ціноутворення

Цю п’ятикомпонентну систему можна придбати приблизно за 247 доларів.

CCTV Smonet 4CH 720P HD NVR Wireless Security

CCTV Smonet 4CH 720P HD NVR Wireless SecurityЯкщо ви шукаєте внутрішні камери безпеки, це може бути ідеальним рішенням для вас. Звичайно, цей пакет із чотирьох камер та NVR насправді також підходить для використання на свіжому повітрі, тож він справді є всебічним рішенням. Виробник описує систему як підключення та відтворення для максимальної простоти установки.

Особливості
 • Чотири камери, захищені від погодних умов, працюють день і ніч
 • Відео підтримується лише без аудіо
 • Цілодобове спостереження
 • Підключення до Інтернету не потрібно
 • Усі дані, збережені за один місяць
Обладнання
 • Камери безпеки 720p HD
 • Попередньо встановлений жорсткий диск 1 Тб
 • Віддалений доступ зі смартфона
 • Чотириканальний жорсткий диск 1080p
 • Один ТБ пам’яті на жорсткому диску
Ціноутворення

Всю систему можна придбати за 309,99 дол.

Зовнішні камери безпеки відеоспостереження JOOAN

Зовнішні камери безпеки відеоспостереження JOOANЯкщо ви шукаєте щось, що є справді економічним, але все ж ефективним, це можуть бути ідеальними найкращими камерами безпеки для вас. Він робить надзвичайно чіткі зображення завдяки чіпу CCD, який фактично є промисловим класом. Кольорове відеозаписується вдень, а чорно-білі записуються вночі. З’єднайте ці камери із відеореєстратором для системи безпеки, яка реально працює

Особливості
 • Чип CCD промислового класу
 • Сумісний із відеореєстраторами
 • Нічне бачення
 • Оболонка з алюмінієвого сплаву для кращого терміну експлуатації
 • Повна роздільна здатність HD 720p
 • 4-в-1 відео вихід
 • Погодобезпечний
 • Простий в установці
Обладнання
 • 3,6 мм об’єктив
 • Масив вогнів для нічного запису
 • Максимальна відстань 130 футів ІК
Ціноутворення

Одну з таких камер можна придбати всього за $ 29,99.

Як працює система камер

Кращі домашні камери безпеки забезпечують спокій, дозволяючи вам бачити, що відбувається у вашому домі та навколо нього, навіть коли милі. Згідно зі статистикою канадського уряду, більшість зловживань трапляються в денний час, коли злочинці відчувають себе досить впевнено, що нікого немає вдома. Ось чому надзвичайно важливо мати зовнішні камери безпеки, які працюють цілодобово.

Завдяки вашим камерам зовнішньої та внутрішньої безпеки ви можете відстежувати та навіть записувати активність, яка відбувається у вашому будинку та навколо нього. Домашні камери бувають найрізноманітніших форм і розмірів. Деякі можуть бути досить великими і добре помітними. Як правило, це камери зовнішньої безпеки, які мають на меті стримувати злочинців від спроб увійти у ваш будинок.

Інші камери досить малі і практично неможливо виявити, якщо ви не знаєте, що вони там є. Ці домашні камери, які часто використовуються в приміщенні, мають на меті забезпечити функціональність, не псуючи естетику декору.

Коли ви починаєте розглядати питання про встановлення найкращих камер безпеки, потрібно відповісти на кілька питань. Найголовніше серед них – скільки домашніх камер слід встановити. Деяких людей турбує лише одна зона, наприклад, вхідна або задня двері. У інших є також занепокоєння щодо темного куточка поруч із гаражем або, можливо, вони переживають, чи не зможе хтось проникнути через певні вікна першого поверху.

Відповідно, власник будинку повинен вирішити, чи достатньо однієї камери або кілька потрібна. Нові батьки часто люблять встановлювати охоронний кулачок у дитячу кімнату, щоб вони не випали з ліжечка. Відповіді справді залежать тільки від вас, і ви, як правило, можете додавати додаткові компоненти, коли вони стануть розсудливими або необхідними.

Кращі домашні камери безпеки можуть бути дротовими або бездротовими. Провідні версії – традиційний вибір. Важко встановити, не завжди легко приховати дроти, які йдуть із цими системами. Бездротові версії простіші в установці і, як правило, менш нав’язливі. Однак зображення, що передаються дротовою системою камери, як правило, більш чіткі та чіткі, ніж ті, що надаються бездротовою системою, яка передає сигнали через повітря.

Бездротові камери набагато гнучкіші, оскільки їх можна розмістити майже в будь-якому місці. Однак важливо зазначити, що сигнали від дитячих моніторів, бездротового підключення до Інтернету та бездротових телефонів в рідкісних випадках переривають сигнал системи камери. Крім того, хакери можуть потрапити в бездротові системи безпеки, щоб спостерігати, що ви робите, і чи не вдома ви. Якщо ви користуєтеся бездротовою системою, переконайтеся, що її сигнали сильно зашифровані, щоб уникнути такої можливості. Як відомо тим із вас, хто вже використовує VPN, шифрування є одним з основних елементів безпеки, який захищає вас від зловмисників..

Фінальні думки

Незалежно від того, що ви віддаєте перевагу розумним домашнім фотоапаратам або більш традиційним маршрутом, важливо захистити свою сім’ю та власність. Зловживання, в’їзд та інші супутні злочини зростають у Канаді. Чи найкращі домашні камери безпеки не завадять стати жертвою?

FAQ

З: Чи краще мати систему відеоспостереження або камеру розумного дому?

A: Обидва варіанти мають переваги та недоліки. Будь-яка з них може бути ідеальною для вас залежно від ваших обставин.

Майте на увазі, що багато систем відеоспостереження повинні бути професійно встановлені. Однак, представлені тут, можливо, це просто проект саморобки. Якщо ви не особливо зручні з подібними речами, можливо, вам доведеться заручитися деякою зовнішньою допомогою. Деяким людям не подобається відчувати незручності через складний процес встановлення.

Це з урахуванням того, що ви можете встановити смарт-домашню камеру самостійно. Тим не менш, вам, ймовірно, доведеться платити щомісячну підписку, щоб отримати доступ до всіх функцій камери. Цей постійний витратний рахунок є депозитом для укладення угод. Майте на увазі, що тут представлені деякі безкоштовні варіанти, тому ви можете отримати базовий функціонал без зайвих витрат.

Зрештою, ваш вибір може звестись до ціни, оскільки обидва типи систем є досить функціональними. Є люди, які можуть вважати за краще триматися подалі від розумної домашньої камери, бо бояться зламати систему. Якщо вжиті відповідні заходи безпеки, це не повинно бути великою проблемою.

З: Чи можуть бути зламані смарт-домашні камери?

A: Розумні домашні камери можна зламати. Однак це є менш ймовірним, якщо ви переконаєтесь, що продукт та послуга, які ви вибрали правильно, шифрують дані. Крім того, ви можете захистити паролем маршрутизатор і WiFi, щоб забезпечити додаткові шари безпеки. Будьте впевнені, що ви купуєте оператору, орієнтованого на дані, купуючи смарт-домашню камеру.

З: Чи потрібно купувати жорсткий диск із смарт-домашньою камерою?

A: Жорсткий диск не потрібен під час встановлення смарт-домашньої камери. Більшість цих систем працюють на хмарній системі. Хмарне зберігання є більш зручним варіантом, хоча деякі камери дозволяють використовувати мікро SD-карту, якщо ви хочете зберігати свої кадри локально.

Питання: Як я можу захистити свою смарт-домашню камеру від хакерів?

A: Ви можете зробити кілька кроків для забезпечення безпеки камери вашого розумного будинку. До них належить забезпечення домашньої бездротової мережі шифруванням та паролями. Ви також можете створити надійний пароль для своїх камер. Пам’ятайте, що ніколи не використовуйте пароль за замовчуванням, який може поставитись із камерою розумного дому. Також переконайтеся, що мікропрограмне забезпечення камери регулярно оновлюється, і вимкніть віддалений моніторинг, коли він, ймовірно, не буде використаний.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me