Akış için En İyi VPN (2020 Yorum)

VPN aramalarınızda bu makaleyle karşılaşırsanız, muhtemelen güvenlik, gizlilik, veri kaydı vb. Hakkında yüzlerce kez ders vermişsinizdir. “Dinleyin, sadece yeni sezonunu izlemek istiyorum. Stranger Things, diğer şeylerin ne anlama geldiğini bilmiyorum. ” Tamamen anlıyoruz.


Bir VPN hizmetinin bu diğer yönleri önemli olmakla birlikte, VPN’ler için yaygın bir kullanım, seyahat sırasında akış seçenekleridir. Netflix’i evde yaptığınız gibi kullanmak, Hulu’daki Top Chef’ın en yeni bölümünü izlemek veya yalnızca ülkenizde mevcut olan bir spor etkinliği yayınlamak isteyebilirsiniz.

Nedeni ne olursa olsun, akış için mevcut en iyi VPN’lerin bir listesini derledik. Bunlar akış için en iyisi olsa da, onları çok sayıda kullanım için eksiksiz bir VPN hizmeti haline getiren özelliklere de sahiptir. Bu şekilde, hangi siteden akış gerçekleştiriyor olursanız olun, hızlarınız yüksek, verileriniz korunuyor ve hepsi uygun bir fiyata yapılıyor.

TLDR

Hemen bir cevaba ihtiyacınız varsa, akış için en iyi genel VPN hizmeti olarak NordVPN’i seçtik. Uygun fiyatlı olmanın yanı sıra, servis aracılığıyla bağlanmayı en iyi genel deneyim haline getiren özelliklere sahip olmanın yanı sıra torrent ve akış için de harika. Bununla birlikte, her ikisi de etkili hizmetler olan Surfshark veya ExpressVPN ile de yanlış gidemezsiniz. Ama akarsu için en iyi köpeği arıyorsanız, Surfshark’ın gitmenin yolu olduğunu düşünüyoruz.

1. NordVPN

Genel Bakış ve Özellikler

NordVPN yüksek kaliteli bir VPN hizmetidir ve bunun birkaç ana nedeni vardır. İlk olarak, sunucu sayısı savaşını kazanırlar. 59 ülkede 5.500’den fazla sunucuyla en iyi bağlantıyı bulmakta sorun yaşamazsınız. Bu, akış için gerçekten iyi bir haber, çünkü ne yayınlamaya çalışırsanız çalışın, bunu yapmanıza izin veren sunucu konumunu bulacaksınız.

NordVPN

NordVPN, gelişmiş gizlilik ve güvenlik önlemleri nedeniyle de bu listede. DoubleVPN özelliği sayesinde kullanıcı siber tehditlerden veya çevrimiçi izlemeden iki kez korunur. Tek bir VPN ile internet trafiğiniz sunucu üzerinden geçer, şifrelenir ve IP adresiniz gizlenir. Bu özellik sayesinde, zaten gizli verileriniz bir kez daha şifrelenerek başka bir VPN sunucusundan geçecektir. Bu, verileriniz iki kez değiştirildiğinde, herhangi bir siber tehdide karşı üstün gizlilik ve güçlü koruma sağlar.

NordVPN

DoubleVPN yeterli gizlilik ve güvenlik değilse, NordVPN reklam engelleme özelliği CyberSec ile bir üst seviyeye taşıyor. Sinir bozucu reklamları engellemenin yanı sıra, bu özellik şüpheli web sitelerini veya cihazınız için kötü amaçlı olabilecek herhangi bir şeyi otomatik olarak engeller. Cihazınızı ve üzerindeki verileri, erişmeye çalışan herhangi bir kişiden koruyan herhangi bir botnet kontrolünü önleyecektir. Bu, yurtdışında ve muhtemelen güvenli olmayan bir wifi bağlantısına bağlandığında kullanışlı olabilir. Bu, istemediğiniz bir şeyi yanlışlıkla tıklamamanızı sağlar..

NordVPN

Fiyat

NordVPN, üst düzey güvenlik önlemleriyle birlikte, daha uzun süreli abonelikler arıyorsanız uygun fiyatlı fiyatlandırma da sunar. Genellikle özel teklifler ve promosyonlar olsa da, 2 yıllık planı ayda 4,99 $ ve 1 yıllık taahhüdü ayda 6,99 $ ‘dır. Aydan aya, aylık 11,95 ABD doları.

NordVPN

Artıları

 • Veri kaydı yok
 • Üst düzey güvenlik
 • Çok sayıda sunucu
 • Reklam engelleyici yazılım
 • 7/24 müşteri hizmetleri

Eksileri

 • İnternet hızları yukarı ve aşağı olabilir
 • Bir seferde sınırlı cihazlar

Fiyat

Aylık 2,99- $ 11,95

NordVPN’i bugün indirin!

2. Surfshark

Genel Bakış ve Özellikler

Surfshark’ın en önemli özelliği genellikle fiyattır, ancak bu herhangi bir özellikten yoksun olduğu anlamına gelmez. Üst düzey güvenlik ve iyi hızlar, akış veya indirme için idealdir. Ayrıca, gizlilik arıyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Adblocker yazılımı Cleanweb ile birlikte, Surfshark’ın kayıt tutmayan katı bir politikası vardır, bu da çevrimiçi olarak yaptığınız hiçbir şeyi takip etmeyecekleri anlamına gelir. Etkinlik kaydı veya verilerinizin izlenmesi yok. Yayınlamak istediğinizde, istediğiniz şeyi yayınlayın. Bunu izleyebilmek için kimse, hatta VPN hizmeti hakkında endişelenmenize gerek yok.

Surfshark

Surfshark’ın bir başka çekilişi de tüm cihazlarınızı aynı anda bağlama ve kullanma yeteneğidir. Bu büyük bir şey gibi görünmüyorsa, VPN’ler söz konusu olduğunda aslında oldukça nadirdir. Genellikle, aynı anda yalnızca 5 veya 6 bağlayabilirsiniz. Bu, onu iş nedeniyle birden fazla cihaza sahip olan veya bir aile için VPN kullanan biri için ideal bir VPN yapar. Bu anne, baba, kız kardeşin, Brenda teyze ve Facebook’ta çok politik olan tuhaf kuzenin aynı zamanda kendi şovlarını aynı anda yayınlayabileceği anlamına geliyor.

Surfshark

Surfshark söz konusu olduğunda bir başka harika ayrıntı da, kullanıcıların hangi uygulamaların VPN’ye bağlı olduğunu ve hangilerinin bağlı olmadığını tam olarak özelleştirmelerini sağlayan bölünmüş tünelleme özelliği Whitelister. Şifreli tünelden hangi uygulamaların çalıştırılacağını ve normal bir WiFi bağlantısı kullanan uygulamaların hangisini seçeceğini seçebilirsiniz. Bu özellikle akış kullanımı için iyi olabilir, çünkü VPN kullanarak bir şov yayınlayabilir, ancak VPN bağlantısını istemediğiniz diğer uygulamalarda da şeyler yapabilirsiniz. Bu tamamen özelleştirilebilir bir hizmet ve çok kullanıcı dostu bir deneyim sağlar.

Surfshark

Fiyat

İşte burada Surfshark gerçekten pastayı alıyor. Yukarıda listelenen özelliklerin tümü için, özellikle uzun vadeli bir abonelik taahhüdünde bulunmak istiyorsanız çok uygun fiyatlı. 2 yıllık bir plan için ayda sadece 1,99 $! 1 yıl boyunca, aylık 5,99 ABD dolarıdır ve yalnızca bir ayla ilgileniyorsanız, planlamak size 11,95 ABD doları katar. Bu, taahhüdün iyi olduğu durumlardan biridir, çünkü bu 2 yıllık plan piyasadaki en iyi planlardan biridir.

Artıları

 • Son derece uygun fiyatlı
 • Veri kaydı yok
 • Akış için harika
 • Torrent için iyi
 • Üst düzey güvenlik ve şifreleme

Eksileri

 • VPN pazarında yeni gelen
 • Sınırlı sunucular

Fiyat

Aylık 1,95- $ 11,95

Cihazınız için Surfshark’ı indirin ve akışa başlayın!

3. ExpressVPN

Genel Bakış ve Özellikler

Bu listede bir VPN duyduysanız, muhtemelen ExpressVPN’dir. Sunucu konumları, kullanıcı dostu uygulaması ve akış için mükemmel olan iyi hızları nedeniyle daha popüler. Diğer hizmetlerin daha fazla sunucu seçeneği olsa da, ExpressVPN bunları 94 ülkede kullanılabilir, bu nedenle nereden olursanız olun, ülkenizden kullanacağınız bir sunucu bulacaksınız..

ExpressVPN, akış için VPN kullanmanın popülaritesini biliyor, bu nedenle hizmetine bir kendi kendine hız testi eklediler. Bu özellik yalnızca kullandığınız VPN’nin hızını test etmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda şu anda en hızlı bağlantıyı çalıştıran mevcut sunucuları da sıralar. Bu, akış için gerçekten idealdir, çünkü kimse adadan kimin oy aldığını ortaya çıkarmak üzereyken kesinti istemez. (Bu hala bir gösteri mi?) Her neyse, bu özellik kullanıcıya sunucuyu açlık indirme ve akış hızında kullandıklarından emin olmak için birkaç farklı faktörü test ediyor.

ExpressVPN

Buharlama veya indirme hızlarının yanı sıra ExpressVPN, müşterilerinin kullanması için kendi DNS (alan adı sistemi) bulunduğundan güvenliği ve gizliliği de ciddiye alır. Temel olarak, DNS, cihazınızın tıkladığınız URL’yi nasıl çevirdiğidir. ExpressVPN kendi DNS’sini kullanır, bu nedenle hizmet aracılığıyla her bağlandığınızda, DNS’iniz tıpkı internet etkinliğinizin geri kalanı gibi korunur. Bu biraz kafa karıştırıcı görünse bile, birçok VPN üçüncü taraf bir DNS üzerinden çalışır ve ExpressVPN’in kendi.

ExpressVPN

Ekstra güvenlik katmanlarından bahsetmişken, ExpressVPN’in Ağ Kilidi özelliği tam da bunu sağlar. Temel olarak, VPN bağlantınız herhangi bir nedenden dolayı düşerse, bu bağlantınızı bloke eder, böylece verilerinizden hiçbiri erişilebilir olmaz. Ani bir ağ değişikliği veya düşmesi durumunda, bu kill-switch tekniği, VPN ile bağlantı tekrar güvenli hale gelinceye kadar tüm etkinlikleri durduracaktır..

ExpressVPN

Fiyat

ExpressVPN popüler bir seçimdir ve nedenini görebiliriz, ancak fiyat söz konusu olduğunda eksiktir. Bu pahalı olduğu için değil, uzun vadeli bir anlaşma söz konusu olduğunda önemli bir indirim yoktur. Çoğu hizmet, 1 veya 2 yıllık bir anlaşma için kaydolurken müşteriyi ödüllendirir, ancak ExpressVPN fiyatları ile oldukça tutarlıdır. 1 yıllık taahhüt için ayda 8,32 dolar. 6 aylık bir plan için aylık 9,99 dolar ve aydan aya ödeme yapacaksanız 12,95 dolar.

ExpressVPN

Artıları

 • Kendi Hız Testi
 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • Kendi kendini test etme hızı

Eksileri

 • Hesap başına sınırlı sayıda cihaz
 • Uzun süreli abonelikler için hayal kırıklığı yaratan indirim

Fiyat

$ 8,50 – $ 12,95 aylık

Daha fazla bilgi

Akış için en iyi VPN seçenekleri listemizi görmüş olmanıza rağmen, yine de VPN dünyasında yeni olabilir ve bazı sorularınız olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, VPN’ler sadece çevrimiçi olduğunuzda verilerinizi korumak için değil, aynı zamanda kendi evinizdeyken interneti de kullanabilmenizi sağlamak için gerçekten etkili bir yoldur. Yeni başlayanlar için VPN’lerde daha fazla kaynağa göz atmaktan çekinmeyin.

Sıradaki ne?

Şimdi seçme ve indirme zamanı geldi, böylece şovlarınızı kaçırmayın! Bu seçenekleri yukarıda sıralarken, üçünün de VPN’ler için gerçekten harika seçenekler olduğuna inanıyoruz. Hangi akış hizmetini kullanmak istediğinize ilişkin en iyi VPN’ler için daha fazla kaynak vardır. En önemlisi, gemiye seyahat ediyorsanız, şovlarınızı kendi ülkenizdeki gibi izleyebileceksiniz..

Daha Fazla İlgili Kılavuz

 • Mac için en iyi VPN
 • Windows için En İyi VPN
 • İOS için en iyi VPN

SSS

Bir VPN akışa yardımcı olur mu??

Kesinlikle! Bir VPN ile, Netflix’in alışkın olduğunuz sürümüne (kendi ülkeniz) erişebilir ve seyahat ederken Hulu veya Amazon Prime gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Netflix sizi bir VPN kullandığınız için yasaklayabilir mi??

Hayır, Netflix sizi bir VPN kullandığınız için yasaklamaz. Bir VPN kullanmak, yalnızca bağlı olduğunuz sunucunun bulunduğu konumdaki gösterilere erişmenizi sağlar.

En güvenli VPN hizmeti hangisidir??

Yukarıdaki listedeki her seçenek, önemli satış noktaları olarak güvenlik ve gizliliğe sahiptir. VPN kullanımınız söz konusu olduğunda internet güvenliği veya gizliliğine daha fazla odaklanıyorsanız, 2020 için en iyi VPN’lerin kullanabileceği listeler vardır.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me