Windows için En İyi VPN (2020 İnceleme)

Tamam, anlıyoruz. Macintosh çılgınlığına hiç teslim olmadın. Sen eski okulsun. Hala kitapla bir şeyler yapıyorsun. PC’nizi diğer herkesin “overpriced” Mac’i kullanıyor gibi göründüğünde kafelerde gösteriş yaparsınız. (Bu makalenin henüz bir Mac’te yazıldığını söyleyebilir misiniz?)


Ama gerçekten, özel bir oyuncuysanız veya yeni bir bilgisayar için 1400 dolar harcamak istemiyorsanız ve yine de çevrimiçi gizliliğinizi korumak istiyorsanız, Windows’ta kullanmak için en iyi VPN’i aramanız gerekir. işletim sistemi.

Microsoft’un sistemlerinde VPN kullanma konusunda kendi önerileri vardır, ancak bu listede en iyi 3 seçeneği inceleyeceğiz. Bir VPN veya Sanal Kişisel Ağın ne olduğu konusunda yeniyseniz, temel bilgileri öğrenmek için yeni başlayanlar için VPN kılavuzumuza göz atın..

TLDR

Hemen yanıt vermek istiyorsanız (makaleyi yine de okumalısınız!), NordVPN’in genel olarak Windows için en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Etkili bir VPN için gerekli olan tüm kutuları kontrol eder ve uygun fiyatlandırır. Hem ExpressVPN hem de SurfShark da sağlam seçeneklerdir, ancak sunucuların bolluğu ve NordVPN’in gizlilik koruması, onu bu liste için en iyi seçimimiz yapar.

1. NordVPN

Genel Bakış ve Özellikler

Bu listedeki ilk seçenek olan NordVPN, Windows için kullanılacak en iyi VPN için en iyi seçimimizdir. Bu, içine gireceğimiz birkaç nedenden dolayı.

Başlamak için NordVPN güvenliğe gerçek bir ağırlık veriyor. Askeri düzeyde şifreleme kullanmanın yanı sıra, bu hizmet, iletişim kurabileceğiniz reklamları ve kötü amaçlı web sitelerini engelleyen gelişmiş bir özellik olan CyberSec’i kullanır. Pop-up reklamlar engellendiğinde, yanlışlıkla herhangi bir bağlantıyı tıklamayacak veya göz atma deneyiminizden uzaklaşan bu küçük sıkıntılara sahip olmayacaksınız. CyberSec ayrıca sizi kötü amaçlı yazılımlara bulaşmaya çalışan zararlı botlardan da koruyacaktır. Koruma özelliği etkinken, cihazlarınız tehlikeli bağlantılardan korunacaktır.

NordVPN

Güvenlik konusunda, NordVPN ayrıca cihazınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen Çift VPN özelliğine sahiptir. Normal bir VPN bağlantısı size bir güvenlik katmanı sağlar, ancak Çift VPN, VPN sunucusu değiştirerek, verilerinizi başka bir katmanla fazladan bir adım şifreleyerek, bir yerine iki sunucunun arkasına gizlenir. Bu çift şifreleme, normal VPN’lerinin zaten güvenli kullanımının yanı sıra size ekstra güvenlik sağlayacaktır.

NordVPN

Bu hizmet, çoğu VPN hizmeti için oldukça yaygın olan 6 cihaza kadar koruma sağlar. Birden fazla cihaz için özel bir uygulama ile, gizliliğinizin birden fazla Macintosh kullanımı da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde korunmasını sağlarlar.

Nordvpn

NordVPN ayrıca, bağlantı yanlışlıkla düştüğünde gizliliğinizi koruyabilen bir öldürme anahtarı özelliğine sahiptir. VPN’ye kısa bir süre bağlantıyı kesen bir şey olursa, bu özellik cihazınızın web’e erişmesini engelleyerek sizi potansiyel olarak zararlı internet trafiğinden koruyacaktır..

NordVPN

Bu VPN hizmeti, çok sayıda sunucusu ile de bilinir. 59 ülkede 5400’den fazla sunucuyla, bir kullanıcı tüm dünyada korumaya sahip olacaktır. NordVPN ayrıca dünyanın neresinde olduğunuza ve internet etkinliğinizin ne olduğuna bağlı olarak sizin için en iyi sunucuyu önerecektir. Bu şekilde, çevrimiçi olduğunuzda emrinize en hızlı ve en güvenli sunucuyu kullandığınızı bilirsiniz.

NordVPN

NordVPN bizim # 1 seçeneğimiz olduğundan, fiyatın da önemli olduğunu biliyoruz. Aşağıda, bu hizmet için fiyatlandırma seçeneklerinden bazılarına göz atacağız.

Fiyat

NordVPN, güvenlik özellikleri ve geniş sunucu tabanı ile birlikte uygun bir fiyata da mevcuttur. Çoğu VPN hizmetinde olduğu gibi, taahhüdünüz ne kadar uzun olursa daha iyi bir anlaşma elde edersiniz. Normalde, 2 yıllık bir plan için ayda 4,99 ABD dolarına kadar düşük bir fiyata kaydolabilirsiniz. 2 yıllık plan aylık 6,99 $ ve aydan aya ödemeler $ 11,95.

Artıları

 • Adblocker teknolojisi
 • Büyük sunucu sayısı
 • 7/24 Müşteri Hizmetleri

Eksileri

 • Bir hesaptaki sınırlı cihazlar
 • İndirme hızı değişebilir

Fiyat

Aylık 2,99- $ 11,95

Windows için NordVPN’i indirmekle ilgileniyorsanız, buraya tıklayın!

2. Surfshark

Genel Bakış ve Özellikler

Tamamen fiyattan bahsediyorsak, Surfshark büyük olasılıkla en iyi seçeneğiniz olacak. Surfshark, temel bir VPN’den istediğiniz her şeye sahiptir. Daha fazla sunucuya sahip hizmetler olsa da, 60 ülkede 1000’den fazla sunucuya sahipler, bu nedenle seyahat ederken kendinizi korumak için uygun fiyatlı bir VPN arıyorsanız.

Surfshark, yalnızca reklamların engellenmesine yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda bilmeden tıklayabileceğiniz şüpheli bağlantıları da silen hizmetiyle benzersiz bir CleanWeb özelliğine sahiptir. Bu özellik, çevrimiçi gezinirken kimlik avı denemelerinin size ulaşmamasını ve yalnızca kötü amaçlı yazılım güvenli web sitelerini ziyaret etmenizi sağlar.

Surfshark

Surfshark’ın bir başka popüler özelliği, hizmet için ödeme yaptıktan sonra sınırsız cihaza bağlanma yeteneğidir. Diğer hizmetlerin çoğunda genellikle 5 cihaz bulunur, bu nedenle birden fazla cihaz bağlamak veya arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak istiyorsanız, özellikle de çocuklarınız varsa, kullanmak için mükemmel bir VPN olabilir..

Surfshark

Sınırsız cihazların yanı sıra Surfshark, kullanıcının tüneli bölmesine veya özellikle hangi uygulamaların veya sitelerin VPN üzerinden bağlanabileceğini seçmesine izin veren Whitelister adlı bir özelliğe sahiptir. Seyahat ederken internet gizliliğinizi korumaya çalışıyorsanız, ancak otelinizin yakınındaki en yakın Pad Thai yerinde arama yapabilmek istiyorsanız bu kullanışlı olacaktır. Bu özellik bunları bölebilir, böylece internet kullanımınızı ve korumanızı özelleştirebilirsiniz.

Surfshark

Surfshark da torrent için iyidir, çünkü sunucularının çoğu büyük dosyaları indirmek için kullanılabilir. Bu VPN hizmetinin kullandığı özelliklerin çoğu, iyi indirme hızları ve gizlilik koruması ve özelleştirme ile bu listedeki diğer seçeneklere çok benziyor, ancak buradaki ana cazibe, şimdi tartışacağımız fiyat..

Fiyat

Son derece düşük fiyat Surfshark’ın bu kadar popüler hale geldiği yerdir. Özellikle yurtdışındayken favori şovlarınızı yayınlamaya çalışmak gibi gündelik nedenlerle bir VPN kullanıyorsanız, Surfshark muhtemelen sizin için iyi bir seçimdir. Uygun fiyatlandırma planları ile, özellikle uzun vadeli olarak kaydolarak bir ton para tasarrufu yapabilirsiniz..

Surfshark

Uzun vadeli sözleşmelere (2 yıl) kaydolmak, aylık 1,99 $ gibi düşük bir fiyatla mevcut olduğundan tonlarca tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bir yıllık sözleşme ayda sadece 5,99 $ olacak, çünkü bir aydan aya 11,95 dolar, ki bu hala oldukça düşük. Surfshark genellikle web sitelerinde fırsatlar sunacak ve deneyimden memnun değilseniz para iade garantisi sunacaktır.

Artıları

 • Veri izleme veya günlük kaydı yok
 • Çok uygun
 • Akış için sağlam bir seçenek
 • Torrent desteklenir
 • Üst düzey güvenlik

Eksileri

 • Oldukça yeni, hala çözmek için bazı karışıklıklar olabilir
 • Sınırlı sayıda sunucu

Fiyat

Aylık 1,95- $ 11,95

Windows için Surfshark uygulamasını indirin!

3. ExpressVPN

Genel Bakış ve Özellikler

ExpressVPN, 2020 için # 1 genel VPN’yi büyük ölçüde düşündüğü için muhtemelen bu listedeki en tanınmış addır. Bu makalenin şu anda ExpressVPN kullanan bir bağlantıda yazıldığını belirtmek gerekir. Bu hizmet bir VPN’den bekleyebileceğiniz ana özelliklerin çoğuna sahip olsa da, ExpressVPN’in çok iyi yaptığı birkaç şey var.

ExpressVPN’in en iyi özelliklerinden biri de Split Tunneling. Bu özellik sayesinde kullanıcılar VPN’yi hangi sitelerin veya uygulamaların kullandığını ve hangilerinin doğrudan internete bağlı olduğunu seçip seçebilirler. Bu şekilde, birileri çevrimiçi olarak ne yapmaya çalıştıklarına bağlı olarak yerli veya yabancı siteleri kullanmayı tercih edebilir. Bu aynı zamanda kullanıcıların işleri yavaşlatmadan güvenli bir şekilde indirmelerine veya işlem sırasında herhangi bir internet gizliliğinden vazgeçmeden yakındaki bir yazıcıya erişmelerine olanak tanır..

ExpressVPN

Bu hizmeti popüler kılan bir başka özellik ise, internet etkinliğinizden hiçbir bilgi kaydetmemeleridir. Bu, tarama geçmişini, IP adreslerini, meta verileri veya DNS aramalarını izlemeyecekleri anlamına gelir. Bu, gizliliğinin korunduğu güvenliği sağlamak isteyen herkes için önemlidir. ExpressVPN ayrıca topladıkları herhangi bir veri hakkında çok açıktır, bu da genellikle sadece kullanılan veri miktarı veya bağlı zaman.

ExpressVPN

Ekstra güvenlik önlemlerinin yanı sıra, ExpressVPN sadece çok sayıda sunucuyu değil, bu sunucuların bulunduğu çok sayıda ülkeyi de sunar. 94 ülkede 3.000’den fazla teklif sunarlar. ExpressVPN’in kullanılabildiği ülkeler etkileyici.

ExpressVPN

Bu hizmete kaydolursanız, yurtdışında ziyaret edeceğiniz hemen hemen her ülkede kapsama sahip olursunuz, bu da sık seyahat ederken koruma için VPN kullanan herkes için önemlidir.

Şimdi bazı önemli özellikleri inceledik, fiyat seçeneklerine göz atalım.

Fiyat

ExpressVPN’in muhtemelen piyasadaki en popüler VPN olduğundan bahsetmiştik ve bu sadece özellikler nedeniyle değil, fiyatların da oldukça adil.

ExpressVPN

Aydan aya plan aylık 12,95 $ ‘dır. 6 aylık sözleşme aylık 9,99 ABD doları iken, 12 aylık plan fiyatı yalnızca ayda 8,32 ABD dolarına düşürmektedir. Buradaki tek sorun, uzun vadeli planlara kaydolurken bir ton indirim sunmamasıdır, bu nedenle aydan aya kaydolmak neredeyse mantıklıdır. Memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisi sunduklarını belirtmek gerekir..

Artıları

 • Kendi kendini test etme hızı
 • Para iade garantisi
 • Gelişmiş Güvenlik
 • 7/24 müşteri hizmetleri

Eksileri

 • Uzun vadeli taahhütlerde az indirim
 • Sınırlı sayıda cihaz

Fiyat

$ 8,50 – $ 12,95 aylık

Gizliliğinizi korumak amacıyla Express VPN kullanmak için Windows uygulamalarını indirin!

Daha Fazla Bilgi İstiyorum?

Artık Windows’ta VPN için en iyi seçenekler olduğunu düşündüğümüzden geçtiğimize göre, hangisini alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Neden bir VPN bile kullanabileceğinizle ilgili özel sorularınız varsa, çevrimiçi gizlilik hakkında daha fazla bilgi var.

Sıradaki ne?

Peki, şimdi bir tane seçmelisin! Sadece Windows için değil, bir bütün olarak en iyi VPN’nin hangisi olduğu hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, 2020 VPN’lere yönelik kılavuzumuza göz atın. Hangi hizmeti seçerseniz seçin, çevrimiçi olduğunuzda gizliliğinizi korumak için bir sonraki adımı atıyorsunuz.

Daha Fazla İlgili Kılavuz

 • Akış için En İyi VPN
 • Mac için en iyi VPN
 • Android için en iyi VPN

SSS

Windows için en iyi VPN nedir?

Bu üçü iyi seçenek olsa da, özellikleri ve fiyatı birleştirirken NordVPN’in genel olarak en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

VPN’ler Yasal mı?

Evet, çoğu yerde yasaldır. Bu, internette yasadışı şeyler yapabileceğiniz ve onlardan uzaklaşabileceğiniz anlamına gelmez.!

VPN’lerin kullanımı güvenli mi??

Elbette! Bu yüzden daha fazla güvenlik için kullanıyorsunuz. Bir VPN ile, hangi hizmeti seçerseniz seçin, güvenli bir VPN ağında gezinirken tüm bilgileriniz korunacak ve anonim olacaktır.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map