Geriausias kenkėjiškų programų skaitytuvas

Nesvarbu, ar praleidžiate savo internetines valandas, ar ne, kenkėjiška programinė įranga kelia didžiulį susirūpinimą. Ši kenkėjiška programinė įranga patenka į jūsų įrenginius, išjungdama jų gynybą ir palikdama jūsų asmeninius duomenis pažeidžiamus. Kaip galite apsisaugoti?


kenkėjiškų programų vektoriaus vaizdasDaugelis žmonių jau naudoja antivirusinę programinę įrangą. Tiesą sakant, daugelyje prietaisų ir programų antivirusinė programinė įranga yra paketo dalis. Tačiau šios apsaugos ne visada yra pakankamai toli. Kai pasirodo ypač nemalonus šnipinėjimo ar išpirkos programų rinkinys, jums gali prireikti kenkėjiškų programų skaitytuvų, kad sutaupytumėte dieną..

Gali būti naudinga daugiau sužinoti apie kenkėjišką programinę įrangą ir ką ji gali padaryti jūsų įrenginiams. Be to, norėsite sužinoti mūsų sąrašą, kuriame aprašomos geriausios kenkėjiškų programų skaitymo programos, kurios šiandien yra rinkoje. Turėdami patikimą visų jūsų įrenginių saugos programinę įrangą, galėsite užtikrintai naršyti.

Kas yra kenkėjiška programa?

Tai yra tiesiog trumpas būdas pasakyti „kenkėjiška programinė įranga“. Daugelis žmonių nustebo sužinoję, kad šią programinę įrangą specialiai sukūrė žmonės, ketinantys pakenkti ir sutrikdyti.

Tikriausiai esate labiau susipažinęs su kenkėjiška programine įranga, nei suprantate. Kai girdite minimus apie trojanus, šnipinėjimo programas ir virusus, aptariama kenksminga programinė įranga. Kartais kenkėjišką programinę įrangą kuria ir diegia vieniši įsilaužėliai.

Šiomis dienomis programinės įrangos kūrėjai, dirbantys „juoda kepurėLauke teikite savo paslaugas bet kuriam asmeniui ar organizacijai, kuris jiems pasiūlo daugiausiai pinigų.

Kenkėjiškų programų tipai

Kas nutinka, jei jūsų įrenginys užkrėstas šnipinėjimo programomis, išpirkos programomis ar virusais? Kai kurios iš šių kenksmingų programų užpuola pagrindines jūsų kompiuterio funkcijas.

Jos versijos gali atverti slaptus užstatus jūsų apsaugos sistemoje, leisti blogajam veikėjui patekti. Kenkėjiška programinė įranga gali įrašyti jūsų slaptažodžius, kreditinių kortelių numerius ir banko sąskaitas. „Ransomware“ efektyviai sulaiko jūsų įrenginio įkaitą, nebent sumokėsite užpuolikams.

Kartais atrodo, kad „juodosios skrybėlės“ programinės įrangos kūrėjams nėra ribų.

Kaip veikia kenkėjiška programa?

Suradę ir naudodamiesi geriausiu VPN, galite apsisaugoti nuo daugybės internetinių grėsmių. Tačiau norint užtikrinti, kad reklaminė programinė įranga ar virusas neužkrėstų jūsų sistemos, jums gali prireikti kitų priemonių.

Pirmasis klausimas, kurį dauguma žmonių užduoda įtardami savo įrenginio problemą, yra susijęs su problemos atsiradimo pradžia. Neįgaliems žmonėms ar asmenims prieinama prie jūsų sistemos yra prieinamos daugybė būdų.

Kenkėjiškų infekcijų pernešėjai

Vienas iš dažniausiai naudojamų šių metodų yra šlamšto el (Skaitykite daugiau: Saugūs el. Laiškai). Daugelis iš jų yra su prisirišimas, ir daugumai žmonių nėra lengva pasakyti, kad el. paštas yra kenkėjiškas. Jie atidaro priedą, tuoj pat užkrėsdami savo prietaisą.

Kenkėjiška programinė įranga papildomai plinta per keičiamąją laikmeną, tokią kaip išoriniai standieji diskai arba USB atmintinės. Išimamoji laikmena yra patogi, tačiau jei nežinote, kas ją jums teikia ir kas joje yra, geriau nepridėti jos prie savo įrenginio.

Kartais tai kenkėjiška programinė įranga sujungtas į programinės įrangos paketą, kuris atrodo gerybinis. Dažnai šios programos yra atsisiunčiamos iš interneto ir jose gali būti programinė įranga, pagaminta trečiųjų šalių. Failų bendrinimas yra dar vienas įprastas kenkėjiškos programinės įrangos šaltinis. Nors naršyti failus populiariausiose torrent svetainėse gali būti smagu ir naudinga, šie failų bendrinimo metodai taip pat gali būti pavojingi.

Svetainės, kuriose buvo įsilaužta ar kurios toliau buvo kompromituojamos, gali užkrėsti jūsų sistemą kenkėjiška programine įranga, pavyzdžiui, virusu, šnipinėjimo ar reklaminėmis programomis. Nors kai kurios iš šių svetainių yra teisėtos svetainės, kurias puola apgaulinga šalis, kitos svetainės yra sukurtos tik tam, kad užkrėsti kompiuterius kenksminga programine įranga.

Penki geriausi kenkėjiškų programų skaitytuvai

Neįdiegę vieno iš geriausių kenkėjiškų programų skaitytuvų, palikdami savo sistemą pažeidžiamą, reiškia, kad pasirinkę neįdiegti geriausios namų apsaugos sistemos, kai gyvenate blogoje kaimynystėje. Palaidoti galvą smėlyje ir apsimesti, kad tau negali nutikti nieko blogo, nėra patikima gynybos strategija.

Būtina apsaugoti savo asmeninius įrenginius ir asmeninius duomenis, ir štai kodėl jums reikalingas kenkėjiškų programų skaitytuvas. Šios programos, norėdamos surasti kenksmingus failus, atlieka gilų jūsų įrenginio nuskaitymą.

Be to, jie nuskaito kiekvieną failą, kai jis patenka į sistemą, ieškodamas visko, kas galėtų būti įtartinas. Skeneris faile ieško kodo, kuris lyginamas su žinomo kenksmingo kodo duomenų baze. Jei naujas kodas atitinka kodą duomenų bazėje, tada failas pažymimas kaip kenkėjiškas.

Sudėtingesni kenksmingos programinės įrangos skaitytuvai taip pat atsižvelgia į elgesio modelius kode. Jei naujame faile aptinkamas įtariamas asmuo, tas failas laikomas smėlio dėžėje. Tai iš tikrųjų yra karantino sritis, kurioje kenksmingi failai negali užkrėsti kitų sistemos failų. Tada atsikratyti įtartino failo naudojami pašalinimo įrankiai.

Kai kurios iš šių programų veikia geriau nei kitos. Išsamūs tyrimai rodo, kad kai kurie skaitytuvai ištiesta galva ir pečiais aukščiau kitų. Čia yra penkių jų sąrašas.

1. Kenkėjiškos programos – kenkėjiškų programų karalius

„Malwarebytes“ siūlo puikų našumą. Nemokama programinės įrangos versija veikia greitai, tačiau kartais praleidžiama keletas įtartinų failų. Po to, kai 14 dienų nemokamas bandymas, galbūt norėsite atnaujinti „premium“ planą, kad suteiktumėte daugiau funkcijų.

kenkėjiškų programų logotipas

funkcijos

 • Intuityvus prietaisų skydelis
 • Realaus laiko apsauga
 • Apsauga nuo „Ransomware“
 • Daugialypės operacinės sistemos palaikymas
 • Disko valymas
 • Saugi naršyklė
 • Sukčiavimo apsimetant aptikimas
 • Užkarda
 • Mobilioji aplikacija
 • 24/7 palaikymas

Kainodaros struktūra

„Malwarebytes“ yra versijų, skirtų asmeniniam ir verslo naudojimui. Asmeninėje versijoje yra trys pakopos. Pirmąjį iš jų galima įsigyti nemokamai, jis veikia kartu su esama antivirusine programine įranga.

„Malwarebytes Premium“ pakeičia antivirusinę programinę įrangą viename įrenginyje už 39,99 USD per metus. „Malywarebytes Premium for Home“ pakeitė antivirusinę programinę įrangą trijuose įrenginiuose už 59,99 USD per metus. Papildomi įrenginiai gali būti pridedami maždaug už 20 USD per metus.

kenkėjiškų programų „premium“ sąskaitos ekrano kopija

Verslo versijoje naudojama sudėtingesnė kainų struktūra, kad ją būtų galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų įmonės poreikius. „Malwarebytes“ komandoms kainuoja 119,97 USD per metus, kad būtų galima padengti tris įrenginius, kuriuose papildomi įrenginiai yra apsaugoti, už papildomus 39,99 USD per metus..

„Malwarebytes Endpoint Protection“ apima 10 įrenginių, kurių kaina yra 699,90 USD per metus, su galimybėmis padidinti arba sumažinti įrenginių skaičių, jei jų kaina siekia 69,99 USD per metus. Su įmone turi būti deramasi dėl liukso paketo, į kurį įeina „Endpoint Protection“ ir „Response“.

Pagalba klientams

Jei naudojant „Malwarebytes“ iškyla kokių nors problemų, galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba per tiesioginis pokalbis arba el. paštas. Telefoninis palaikymas nėra siūlomas. Tačiau jūs turite prieigą prie pagalbos centro ir forumo, kurie yra patikimi ieškant atsakymų į pagrindines problemas.

2. „Bitdefender“ – geriausia apsauga nuo kelių vektorinių išpuolių

„Bitdefender“ yra plačiai pripažintas kaip vienas geriausių versle. Tai siūlo tikrai tvirtą funkcijų ir apsaugos paketą. Vienas iš galvos skausmų, kylančių dirbant su „Bitdefender“, yra svaiginantis įvairių paketų rinkinys.

Atsižvelgiant į gautos apsaugos vertę, verta perkrauti visą tą informacijos perkrovą. Tai gali būti vienas iš geriausių kenkėjiškų programų skaitytuvų, kokį tik galite gauti.

„Bitdefender“ logotipas

funkcijos

 • Daugialypės operacinės sistemos palaikymas
 • Tėvų kontrolė
 • Failų smulkintuvas
 • VPT
 • Disko valymas
 • Slaptažodžio tvarkyklė
 • Interneto kameros apsauga
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Užkarda
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Mobilioji aplikacija
 • Naršyklės plėtinys
 • 24/7 palaikymas

Kainodaros struktūra

„Bitdefender Total Security“ namams galima įsigyti už 44,99 USD per metus. Tai apsaugos net keturis įrenginius. Nuolaidos galimos, jei pasirenkate dvejų ar trejų metų planą.

Dveji metai kainuoja 104,99 USD, o treji metai – 131,99 USD. Jei reikia apsaugoti daugiau nei penkis įrenginius, galite pasirinkti parinktį „iki 10 įrenginių“ už stebėtinai mažą papildomą pinigų sumą..

„Bitdefender“ interneto saugumas namams yra šiek tiek pigesnis – 39,98 USD vieneriems metams. Šis planas apsaugo iki trijų įrenginių. Jei norite apsaugoti net 10 įrenginių, tai kainuos 89,99 USD. Dar kartą pateikiamos dvejų ir trejų metų planų galimybės.

„Bitdefender“ premijos sąskaita

„Antivirus Plus“ paketas pateikiamas kartu daugiasluoksnė ransomware apsauga „Bitdefender“ VPN, taip pat „Bitdefender Safepay“. Galite apsaugoti net tris įrenginius už 34,99 USD per metus.

Be to, „Bitdefender“ siūlo platų pasirinkimą verslui. Paketai yra pritaikyti viskam, pradedant nuo mažų ir baigiant įmonių organizacijomis, kurių kainos svyruoja nuo 99,98 USD per metus..

Pagalba klientams

Jei jums kada nors prireiks pagalbos su „Bitdefender“, jums nekils problemų surasti ją. Čia viskas – nuo vaizdo įrašų vadovų iki aktyvaus forumo. Plius, visą parą ir visą parą galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu telefonu, el. paštu ir bendraudami.

3. „Adaware“ – puikūs kovos su kenkėjiška programa įrankiai; Mokėk žaisti

„Adaware“ nėra pati patikimiausia programinė įranga, tačiau ji tikrai gali veikti žmonėms, kuriems reikia tik apsaugoti vieną ar du įrenginius. Iš tikrųjų nemokama versija neturi daug funkcijų, taigi turėsite sumokėti, jei norite jokios tikros apsaugos.

„Adaware“ logotipas

funkcijos

 • Atsisiuntimo apsauga
 • Antivirusinė apsauga
 • Realaus laiko apsauga
 • Žiniatinklio apsauga (su mokamomis versijomis)
 • Ugniasienė (su mokamomis versijomis)
 • El. Pašto apsauga (su mokamomis versijomis)
 • Tinklo apsauga (su mokamomis versijomis)
 • Skaitmeninis užraktas (su aukščiausios kokybės versija)
 • Failų smulkintuvas (su premium versija)
 • Tėvų kontrolė (su premium versija)

Kainodaros struktūra

„Adaware“ teikia nemokamą apsaugą, tačiau norint gauti patikimesnę aprėptį, beveik visada patartina kreiptis į mokamą paslaugą. „Adaware“ atveju tai kainuos apie 36 USD per metus.

Į paketą įtrauktos funkcijos apima apsaugą el. Paštu, patobulintą apsaugą nuo šlamšto, apsaugą nuo visos kenksmingos programinės įrangos, kenksmingų URL aptikimą ir klientų palaikymą visą parą..

„Adaware antivirus pro“

Galbūt norėsite atnaujinti „Adaware Antivirus Total“, kad gautumėte papildomą aprėptį, pavyzdžiui, failų smulkintuvą, skaitmeninę užraktą ir tėvų kontrolę. Apsaugoję vieną asmeninį kompiuterį metams, jūs sumokėsite 48 USD. Tačiau už 160 USD per metus galite apsaugoti net 10 AK. Nuolaidos galimos, jei jūs registruojate dvejus metus, o ne vienus metus.

Šiuo metu „Adaware“ nesiūlo paketų, specialiai pritaikytų verslo klientams.

Pagalba klientams

Neribotas, klientų aptarnavimas visą parą, teikiamas tik mokantiems klientams. Apsilankykite forume arba DUK, jei norite rasti atsakymus į įprastus klausimus. Tikra techninė pagalba teikiama per bilietų sistemą.

4. AVG – laiko patikrinta programinė įranga; Gerai, bet ne puiku

AVG turi tikrai malonią apsaugą, prieinamą nemokamai. Tačiau jų trejų metų paketas yra gana įperkamas ir pateikia keletą esminių priedų. Tai labai patogu naudoti vartotojui, o klientų aptarnavimo tarnyba yra visiškai patikima, kai tik ji prieinama. Tačiau AVG nėra toks saugus kaip „Bitdefender“. Trūksta slaptažodžio tvarkyklės ir VPN.

AVG logotipas

funkcijos

 • Daugialypės operacinės sistemos palaikymas
 • Failų smulkintuvas
 • Disko valymas
 • Tėvų kontrolė
 • Interneto kameros apsauga
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Saugi naršyklė
 • Užkarda

Kainodaros struktūra

Galite gauti nemokamą AVG versiją, apimančią pagrindinę antivirusinę ir išpirkos programinės įrangos aprėptį, taip pat kompiuterio našumo derinimą ir naršyklės stebėjimą..

Patobulinkite interneto saugumo planą, siekdami 5,83 USD per mėnesį, kurio sąskaita yra 69,99 USD per metus. Tai suteikia patobulintą ugniasienę, interneto kameros apsaugą ir užšifruotus aplankus neribotame skaičiuje įrenginių.

AVG interneto sauga

Trečioji pakopa yra pagrindinis planas. Tai kainuoja 8,33 USD per mėnesį, tai yra 99,99 USD per metus. Pavasarį įsigiję šį paketą, gausite prieigą prie palaikymo telefonu ir tiesioginių pokalbių bei patobulintą antivirusinę apsaugą.

Pagalba klientams

Kita AVG problema yra ta, kad ji neturi klientų aptarnavimo visą parą. Su atstovu galite susisiekti telefonu, el. Paštu ar bendraudami, tačiau tik darbo valandomis. Forumas gali pateikti pagrindinius nurodymus bendromis problemomis.

5. „Emsisoft“ – Biudžetui palankūs sprendimai; Ar darbas

Įperkamos ir stebėtinai tvirtos savybės turinčios „Emsisoft“ yra patikima alternatyva biudžetą turintiems žmonėms. Tačiau žmonės, kurie moka didesnę kainą už bendrą saugumą, gali tai pastebėti „Emsisoft“ nėra iki galo pažymėtas.

„Emsisoft“ logotipas

funkcijos

 • Kelios kalbos, iš kurių galima pasirinkti
 • Disko valymas
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Saugi naršyklė
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Užkarda

Kainodaros struktūra

Nemokamas planas apima vieną kompiuterį su galimybėmis nuskaityti, išvalyti ir karantinuoti kenkėjišką programinę įrangą. Turėdami patobulintą paketą, klientai moka už vieną, tris ar penkis asmeninius kompiuterius – po 2,50 USD per mėnesį, 4,17 USD per mėnesį ir 5,83 USD per mėnesį, iš kurių kiekvienam mokama metinė sąskaita..

Į šį paketą įeina elgesio blokatorius, apsauga nuo sukčiavimo apsimetant nuotoliniu valdymu, automatiniai atnaujinimai, failų apsauga ir avarinio rinkinio gamintojas.

„Emsisoft Antimalware“

Gali būti įsigytas šiek tiek brangesnis paketas, apimantis ir mobiliuosius įrenginius. Vėlgi, vienam, trims ar penkiems įrenginiams gali būti taikoma 3,33 USD, 5,55 USD arba 7,78 USD mėnesinė įmoka, už kiekvieną iš jų mokama kasmet..

Pagalba klientams

Kaip AVG, „Emsisoft“ klientų aptarnavimas yra gana ribotas. Jūs negausite aprėpties ištisą parą, o susisiekti su atstovais galite tik el. Paštu arba tiesioginio pokalbio metu. Pagalbos centre ir forume teikiama papildoma pagalba, kuri gali būti naudinga sprendžiant svarbiausias problemas.

Kaip išvengti kenkėjiškų programų

Kaip ir atsargiai rinkdamiesi geriausią slaptažodžių tvarkyklę, norėdami apsisaugoti internete, taip pat verta būti atsargus, jei norite apsisaugoti nuo virusų, išpirkos programų, reklaminių programų ir kitos kenksmingos programinės įrangos..

Jūsų atliekamų veiksmų gali būti daugybė. Būtina įdiegti puikią antivirusinę programinę įrangą, taip pat ir veiksmingo kenkėjiškų programų skaitytuvo paiešką. Per daug namų kompiuterių sistemų neturi šių pagrindinių apsaugos priemonių.

Tai šiek tiek panašu į investavimą į namų saugumą, kuriame nėra puikios fotoaparatų sistemos, skirtingai nei „Nest“, kurį jums atnešė „Google“, kuri siūlo daugybę pažangių, jau neminint, intelektualios gynybos nuo pavojų namuose ir už jos ribų. Tai yra sistemos tipas, kurį norite naudoti visuose vektoriuose; pradedant VPN, el. laiškais, naršyklėmis, slaptažodžių tvarkytuvais ir baigiant kenkėjiškų programų programine įranga. Prevencija visada yra geriau nei gydymas.

Įdiegę kenksmingos ir antivirusinės programinės įrangos skaitytuvus, patartina įsitikinti, kad jie visada atnaujinami. Netgi labai gerbiamas skaitytuvas gali turėti pažeidžiamumų, kurie retkarčiais aptinkami. Atnaujinimai užtaiso šias skylutes, suteikdami dar geresnę apsaugą.

Panašiai užtikrinkite, kad jūsų operacinė sistema būtų atnaujinta, kai to reikia. Kaip ir programinės įrangos pataisos bei naujiniai, operacinės sistemos atnaujinimas garantuoja aukščiausią galimą saugumą.

Jei naudojatės „WiFi“, darykite tai saugiai. Nenaudokite atvirų tinklų, ir įsitikinkite, kad jūsų „WiFi“ yra apsaugotas slaptažodžiu.

Kitas kritinis žingsnis siekiant apsisaugoti yra visuomet nedvejodami prieš spustelėdami. Kruopščiai peržiūrėkite el. Laiškus, kad sužinotumėte, kas juos išsiuntė ir ar jie atrodo įtartini. Nespustelėkite jokių priedų, nebent galite patvirtinti siuntėją ir jo ketinimą. Su tinklalapių nuorodomis būkite atsargūs. Prieš spustelėdami užveskite pelės žymeklį virš šių norėdami pamatyti, kur nuoroda jus veda. Jei atsisiųsite iš failų bendro naudojimo paslaugos, prieš tęsdami nuskaitykite atsisiuntimą.

Įdiegę ir atnaujinę apsauginę programinę įrangą, norėsite planuoti įprastą laiką nuskaitymams atlikti. Per daug žmonių pamiršta šį akivaizdžiai akivaizdų žingsnį, palikdami save be reikalo pažeidžiamus.

Baigiamosios mintys

Kenkėjiška programinė įranga yra visur internetiniame pasaulyje. Tačiau jūs neturite dėl to nukentėti. Turėdami antivirusinę programinę įrangą ir kenksmingos programinės įrangos skaitytuvą būsite geriau pasirengę apsisaugoti. Nereikia jaustis bejėgiui ryžtingai įsilaužėlių. Šiandien imkitės teigiamų žingsnių, kad apsaugotumėte asmeninius duomenis ir kad jūsų įrenginiai veiktų sklandžiai.

DUK

Kl .: Kas yra šnipinėjimo programa?

A: Šnipinėjimo programa yra kenksmingos programinės įrangos kategorija, kuri buvo specialiai sukurta norint gauti prieigą prie neskelbtinų jūsų įrenginio duomenų. Ši programinė įranga dažnai naudojama jūsų asmeniniams duomenims rinkti, kurie vėliau perduodami duomenų firmoms, reklamuotojams ar kitoms trečiosioms šalims. Šio tipo kenkėjiška programinė įranga gali būti naudojama įvairiais tikslais. Tai gali būti duomenų, susijusių su jūsų naudojimu internetu, stebėjimas ir pardavimas, banko sąskaitos ir kreditinės kortelės duomenų vagystė arba asmens tapatybės pavogimas.

Kl .: Kaip aš žinau, kad mano kompiuteris buvo nulaužtas?

A: Ekspertai įsilaužėliai gali įsilaužti į sistemą ar įrenginį jų neaptikę. Tačiau dauguma šių blogų veikėjų nėra tokie modernūs ir palieka daugybę įrodymų. Ko gero, pats įspūdingiausias įsilaužimo ženklas yra tas, kad įrenginys staiga yra daug lėtesnis nei anksčiau. Kita yra tai, kad jūsų pralaidumas sunaudojamas per stogą vienu metu.

Daugelis žmonių pastebi, kad vaizdo įrašams reikia ilgesnio buferio laiko ir kad tinklalapiai įkraunami neįtikėtinai lėtai. Dažnas programinės įrangos ir programų gedimas yra dar viena padėtis, kaip ir iššokančiųjų skelbimų perteklius. Šie ir kiti požymiai gali reikšti, kad jūsų kompiuteris buvo nulaužtas.

Kl .: Ar antivirusinė programinė įranga gali pašalinti kenksmingą programinę įrangą?

A: Pagrindinė antivirusinės programinės įrangos funkcija yra neleisti kompiuteriui ar sistemai užkrėsti kenksmingos programinės įrangos. Tai užkerta kelią užkrėstų failų atsisiuntimui arba, jei failas buvo atsisiųstas, pažymi failą kaip įtartiną, kad jis būtų mažiau naudojamas.

Daugelis antivirusinės programinės įrangos turi keletą pagrindinių funkcijų, kai reikia pašalinti kenkėjišką programinę įrangą. Tačiau juodosios skrybėlės kūrėjai, kuriantys tokias programas, nuolat įgauna rafinuotumo. Tai reiškia, kad jų programinę įrangą sunku pašalinti iš sistemos, ypač antivirusinės programinės įrangos, kuri šioje srityje turi tik pačias elementariausias galimybes..

Štai kodėl labai svarbu turėti ne tik antivirusinę apsaugą, bet ir kenksmingos programinės įrangos skaitytuvą bei šalinimo įrankį. Skeneris suteikia jums galingą įrankį atsikratyti šnipinėjimo programų, reklaminių programų, išpirkos programų ar kitų kenksmingų programų.

Kl .: Ar „Windows Defender“ gali aptikti kenkėjišką programinę įrangą?

A: „Windows Defender“ kartais gali aptikti kenkėjišką programinę įrangą. Deja, ji ne visada gali to padaryti, kai veikia „Windows“ operacinė sistema. Taip yra todėl, kad sumaniems kūrėjams pavyksta paslėpti kenkėjiškas programas pačioje „Windows“, kur jos yra mažiau tikėtinos. Geriausias būdas aptikti kenkėjišką programinę įrangą yra įsigyti tam skirtą programą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me