Kopējais VPN pārskats (2020)

Salīdzinoši jaunam spēlētājam VPN spēlē Total VPN piedāvā a pulēts un profesionāls saskarne – mūsdienās to var pat izmantot visvieglāk. Kopējā VPN pievilcība dažiem cilvēkiem, īpaši tiem, kuri VPN ir jauni, ir tā saskarne, kas ir tik draudzīga lietotājam, ka iesācēji jutīsies kā mājās. Pakalpojums pat nodrošina OpenVPN protokols, kas tiek plaši uzskatīts par vislabāk pieejamais.


Neskatoties uz iespaidīgo izskatu, TotalVPN joprojām parādās īsi.TotalVPN logotips

Galvenais no tiem ir viņu mežizstrādes politika, kas ir a bažas daudziem. Otra galvenā problēma ir viņu datu pārsūtīšanas ātrumi, kas acīmredzami ir kritisks faktors jūsu pieredzē, atrodoties internetā.

Lai gan vairums cilvēku neatzīs Total VPN vārdu mātesuzņēmums Endurance International Group, viņi gandrīz neapšaubāmi atpazīs dažus no citiem tās zīmoliem. Tie ietver pastāvīgu kontaktu, Bluehost un HostGator. Ar galveno mītni Burlingtonā, Masačūsetsā, ASV, ir privātuma aizstāvji bažas par mežizstrādes politiku tūlīt redzēs a sarkans karogs.

Tas notiek tāpēc, ka ASV ir piecu acu tīkla dalībvalsts. Šis uzraudzības nolīgums ļauj dalībvalstīm sekot līdzi pilsoņu darbībām tiešsaistē, un šī informācija tiek brīvi apmainīta.

Esf ja jūs patiešām nopietni domājat tiešsaistes privātumu un anonimitāti, jums labāk ir izmantot VPN, kura galvenā mītne nav piecu acu nācija.

piecu acu valstis

Ja jūs neievērojat šo padomu, ņemiet vērā: ja valdība vai tiesībaizsardzības aģentūras nolemj, ka vēlas uzzināt vairāk par jūsu tiešsaistes ieradumiem, viņi var iegūt informāciju no kopējā VPN. Uzņēmuma privātuma politika pat detalizē šo iespējamību.

Pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Viegli izmantot
Mežizstrādes politika:Apšaubāma reģistrēšanas politika
Servera lielums:60 ++ serveri
Serveru izplatīšana:30 vietas visā pasaulē
Atbalsts:24/7 tiešraides tērzēšana un biļešu sistēma
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN protokols;
Galvenā mītne:ASV
Cena:4,99 USD
Oficiālā mājas lapa:https://www.totalvpn.com/

Drošība un šifrēšana ar kopējo VPN

Izsmalcināti lietotāji novērtēs, ka viņiem ir izvēlēties VPN protokolus ar kopējo VPN. Starp šīm izvēlēm ir OpenVPN, kas parasti tiek uzskatīta par izvēlētais protokols starp tehno-geeks visā pasaulē.

Viena no īpašībām, kas padara OpenVPN tik pievilcīgu, ir tā, ka tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra. Tas nozīmē, ka tas gūst labumu no izstrādātāju veltītā darba visā pasaulē.

datu pārsūtīšanas aizsardzība

Ja nevēlaties izmantot OpenVPN, tad Kopējais VPN piedāvā jums PPTP, lai gan parasti šis protokols ir vairs neiesaka drošības apsvērumu dēļ. sliktas ziņas iesācēju lietotājiem ir tas, ka kopējā VPN noklusējuma iestatījumi dīvainā veidā ir iestatīti uz PPTP.

Mazāk pieredzējuši lietotāji, kas nav zināmi, var izmantot PPTP, atstājot sevi neaizsargātus, jo viņi nezina, ka viņiem vajadzētu mainiet viņu iestatījumus uz OpenVPN.

Citas protokola iespējas ar Total VPN ietver L2TP / IPSec un IkeV2, kas abas ir labākas iespējas nekā PPTP.

Kopējais VPN serveru tīkls

Kopējais VPN nav viens no lielākajiem un pazīstamākajiem VPN sniedzējiem. Tas ir tāpēc, ka, salīdzinot ar šiem vispāratzītākajiem konkurentiem, Kopā VPN ir mazs serveru tīkls.

totalvpn serveri

Uzņēmuma vietne lepojas ar serveriem visos septiņos kontinentos, pēc tam atkāpjoties, sakot, ka Antarktīdā serveriem ir pārāk auksts. Interesanti, ka vietnē arī teikts, ka Dienvidamerikā nav serveru.

Lietotājiem ir labs pārklājums Eiropā ar 20 serveri. Tie ir atrodami tādās vietās kā Londona, Vīne, Maskava, Cīrihe, Stokholma, Bukareste un citās. An papildu 17 serveri ir iekšā Ziemeļamerika.

Šīs vietas galvenokārt atrodas ASV, ar serveriem tādās vietās kā Čikāga, Ņujorka, Sietla un Losandželosa. Kanādai ir viens serveris Toronto (mēs gribētu cerēt uz vēl vismaz vienu, netālu no Vankūveras!).

totalvpn servera atrašanās vietas

Ierobežots serveru pārklājums ir atrodams Āzijā, kur ir pārstāvētas piecas valstis. Tās atrodas Mumbajā, Tokijā, Telavivā, Honkongā un Singapūrā. Āfriku pārstāv tikai viens serveris, un papildu serveris atrodas Sidnejā.

Tas nozīmē, ka Total VPN serveru tīkls ir pieejams tikai 30 valstis. Tas nav īpaši iespaidīgi, salīdzinot ar dažiem nozīmīgākajiem nozares dalībniekiem, piemēram NordVPN vai Surfshark kuras ir uz augšu no divi vai trīs tūkstoši serveru atrodami gandrīz 100 valstīs.

Šis ģeogrāfiskās daudzveidības un serveru skaita trūkums to nozīmē sniegums cieš. Visiem, kas cer izvēlēties no liela skaita serveru vai kuriem jāpaļaujas uz to, ka VPN pakalpojums ir pieejams visā pasaulē ceļošanai, labāk būtu meklēt citur.

Vai jūs varat izmantot BitTorrent vai P2P ar kopējo VPN??

vpn-ip-adreses-tīklsAtšķirībā no dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, Kopējais VPN neaizliedz klientiem koplietot failus vai ļauties citām P2P darbībām. Patiesībā viņiem Nīderlandē ir serveris, kas šiem mērķiem ir skaidri paredzēts.

Lietotāju ziņojumi liecina, ka šī servera veiktspēja atstāj daudz kā vēlama. Šis un kopumā lēni datu pārsūtīšanas ātrumi nozīmē, ka parasti tā ir laba ideja meklēt citur ja jūs plānojat daudz ko mocīt ar savu VPN.

Ātruma testa rezultāti ar kopējo VPN

Ātruma pārbaudei izmantotajam datoram ir daži patiesi stabili datu pārsūtīšanas ātrumi, kad tas tika salīdzinoši novērtēts. Lejupielādes deva rezultātus 98,71 Mbps un augšupielādēt likmes bija 53.00 Mb / s.

Lietas mainījās, kad Tika aktivizēts kopējais VPN. Lai arī tā ātruma testa rezultāti nebija vieni no visnelabvēlīgākajiem, tie tomēr bija tālu pietrūkst no iespaidīga. Tas jo īpaši attiecas uz to rezultātu salīdzināšanu ar spēcīgāko VPN rezultātiem.

Kopējais VPN parādīja, ka tas nespēj nodrošināt netraucētu pieredzi neatkarīgi no tā, kurš serveris tiek izmantots. Tas zināmā mērā attiecas uz visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, jo, jo precīzāka ir jūsu izvēlētā servera fiziskā atrašanās vieta, jo lēnāks ir jūsu datu pārsūtīšanas ātrums. Tomēr ātruma testa rezultāti ar Total VPN bija vērā ņemami attiecībā uz to, kā mežonīgi nekonsekventi viņi bija.

Ātruma problēmas būs a galvenā problēma cilvēkiem, kuri reģistrējas Total VPN bezmaksas pakalpojumam. Tikai trīs serveri ir piešķirti “bezmaksas” klientiem.

Tie atrodas Amsterdamā, Islandē un Singapūrā. Ja vien jūs neesat ļoti tuvu nevienai no šīm vietām, jums ir nepatīkama pieredze. Maksājošiem klientiem ir vairāk izvēles iespēju, bet sniegums paliek apšaubāms labākajā gadījumā.

totalvpn san jose ātruma testa rezultātsSavienojums ar Sanhosē, Kalifornijas serveri no datora Ņujorkā nodrošināja: lejupielādēt likme 31,52 Mbps un augšupielādēt likme 7,88 Mbps.

Tiek izveidots savienojums ar serveri, kas bija tuvāk mājām labāki rezultāti. Ņujorkas serveris tika reģistrēts pēc lejupielādes likmes 59,61, lai gan augšupielādes ātrums sagādāja vilšanos 10,81 Mb / s.

totalvpn london speed testServeris Londonā piedāvāja līdzīgus rezultātus. Lejupielādes tika pārsūtītas ar ātrumu 35,64 Mbps ar augšupielādes ātrumu 8,85 Mb / s.

Testēšana tika veikta, izmantojot serveri Tokijā. Šīs likmes bija patiešām neapmierinošas. Lejupielādes notika plkst 11,88 Mbps un augšupielādes bija 4,03 Mb / s. Ņemot vērā daudzās jūdzes starp datoru Ņujorkā un serveri Tokijā, šie rezultāti nav tieši šokējoši.

Kopumā, izmantojot kopējo VPN, tika iegūts lejupielādes laiks tiek palielināts par 76 procentiem. Gandrīz tikpat slikti augšupielādes laiki tika palielināti par 59 procentiem. Ja jūs vērtējat ātrumu tiešsaistes pieredzē, tad jums labāk būtu izmantot citu VPN.

Kopējā VPN reģistrēšanas politika

Ja vēlaties anonimitāti tiešsaistē, Total VPN nedara daudz, lai palīdzētu. Klientiem jāiesniedz detalizēts reģistrācijas process, kura laikā viņiem tiek atklāta visa viņu personīgā informācija. Turklāt katru reizi, kad sazinātos ar Total VPN, lai saņemtu palīdzību, tiek saglabātas piezīmes par mijiedarbību.

Pārskatot uzņēmuma privātuma politiku, tiek parādīts, ka klientiem vajadzētu būt vēl vairāk iemesls bažām. Politika skaidri nosaka, ka klienta IP adrese, viņu apmeklētās vietnes, viņu fiziskā atrašanās vieta un pārlūkprogramma tiek izsekota uzņēmuma reģistros. Kopējais VPN pat norāda, kā viņi var rīkoties sekojiet līdzi mijiedarbībai sociālajos medijos un saites, kuras izmantojat saistībā ar viņu pakalpojumiem.

saferweb vpn privātuma politika

Kopējais VPN saka, ka visa šī izsekošana tiek izmantota, lai uzlabotu klientu pieredzi un novērstu problēmas. Satraucoši, viņi turpina to teikt viņu glabātie dati tiek izmantoti arī, lai pārdotu jums trešo pušu produktus.

Ja jūs patiešām vēlaties anonīmu tiešsaistes pieredzi, dodieties pie cita VPN nodrošinātāja.

Cik maksā VPN kopējās izmaksas?

Total VPN bezmaksas versija ir ierobežota ar trim serveriem un a ierobežojoša datu robeža, padarot to grūti strādāt. Mēneša abonementu var iegādāties Mēnesī – 14,97 USD, kurš ir nav kaulēšanās.

totalvpn izcenojumi

Komplekso darījumu, kas tiek apmaksāti avansā, cena var samazināties līdz pat USD Mēnesī 4,99 USD. Šī ir ievadacenošana, tāpēc jūs to varat maksā ievērojami vairāk kad šis periods beidzas.

Ja jums vajadzētu iegūt kopējo VPN?

It kā ar lēnajiem datu pārsūtīšanas ātrumiem un serveru trūkumu nebūtu par maz, tas ir uzņēmums apšaubāmas mežizstrādes politikas noslēgt darījumu. Tātad nē, jums nevajadzētu saņemt TotalVPN.

Meklējiet citur uzticamu, nemaz nerunājot par rentablāku VPN pakalpojumu. Ja jūs šobrīd varētu izmantot dažus ieteikumus, tad apskatiet mūsu labāko VPN sarakstu šodien un ietaupiet visu, kas liek piedzīvot pilnīgu vilšanos..

Ed. Piezīme: mūsu VPN pārskatu franču versija ir pieejama šeit, Meilleur VPN 2020.

Avoti:

  • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
  • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

Pievienojiet savu pārskatu:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me