Найкращі маршрутизатори VPN (2020)

wifi роутер векторНаше суспільство пов’язане цифровим шляхом. Зараз багато часу, як ніколи, проводиться в Інтернеті.


Люди використовують Інтернет як спосіб роботи, навчання один одному, спілкування та навіть грати у відеоігри. Однак тим більше, що ми в Інтернеті, тим більше Більше ризикуємо стати жертвою кібер-злочинів.

Протягом останніх декількох років сталася низка гучних кібератак. Ці напади призвели до того, що мільйони людей зазнали компрометованої їх приватної інформації. Це обійшлося корпораціям у десятки мільйонів доларів зборів, втратили продуктивність, а також пошкодили репутацію.

Оскільки кіберзагрози зростають, все більше людей та підприємств зацікавлені у пошуку хорошого VPN для своєї ситуації. Існує велика плутанина щодо того, що таке VPN та типи атак, від яких він може захистити.

У цій статті ми збираємося розібратися з деякою причиною цієї плутанини та запропонувати вам найкращі варіанти захисту вашого бізнесу та захисту особистого життя..

Contents

Кібер-атаки, які можливо запобігти VPN

GITHUB – популярна платформа для розробників. Він зазнав удару DDoS, коли цунамі трафіку, що реєструвався зі швидкістю 1,3 ТБ в секунду, завалило їхню систему. Якщо 1,3 ТБ в секунду звучить як феноменальний обсяг інформації, це тому, що це так!

У контексті 1,3 ТБ в секунду еквівалентно 52 мільйони людей одночасно переглядають програмування Ulta HD Netflix. GITHUB дослідив напад і побачив, що він походить від тисяч різних ANS, що охоплюють десятки тисяч унікальних кінцевих точок.

GITHUB намагався підготуватися до нападу такого типу, але вони були повністю переможені. Підприємства та особи можуть захистити себе від DDoS-атак за допомогою VPN.

VPN створює зашифрований шлях, який приховує справжню IP-адресу користувача. Той, хто намагається отримати доступ до вашого інтернет-з’єднання, – це IP-адреса VPN, а не ваша реальна IP-адреса. Таким чином, будь-яка DDoS-атака буде спрямована не на вас, а на VPN-сервер. Якщо кіберзлочинці не можуть знайти вас, вони не можуть напасти на вас.

всі межі в секунду

Атаки MITM – це загроза вашій кібербезпеці. Кілька років тому виявились недоліки в додатках NatWest, HSCB, Co-op Santander та союзних ірландських банків.

Недолік дозволив зловмисникам викрасти дані клієнтів, включаючи PIN-коди, паролі та імена користувачів. Порушення безпеки було наслідком недоліків у встановленні сертифікатів. Це піддавало клієнтів щось, що називається “людина в середині атак” (MITM), незалежно від того, використовували вони iOS чи пристрій Android.

Напад людини в середині відбувається, коли кіберзлочинець отримує доступ до незахищеного маршрутизатора Wi-Fi. Після того, як зловмисник ідентифікує вразливий маршрутизатор, вони можуть читати дані, які передаються жертвою. Кіберзлочинці можуть використовувати власні інструменти для збору банківської інформації, особистої інформації, а також облікових даних для входу.

за допомогою vpn

VPN, що використовує протокол OpenVPN, може захистити людей від людини в атаках посередині VPN шифрують ваше інтернет-з’єднання. Вони захищають дані, які ви надсилаєте, включаючи такі речі, як паролі та дані кредитної картки.

Якщо хтось із жертв у вищезазначених сценаріях вжив запобіжних заходів щодо шифрування та передачі своїх даних через тунель VPN, вони, можливо, не стали жертвою нападу. Які варіанти все-таки є? Візьмемо кілька хвилин і обговоримо різницю між VPN-клієнтом та клієнтом, який працює на маршрутизаторі.

Що таке програмне забезпечення VPN?

Програмне забезпечення клієнтського VPN – це те, що встановлюється на ваш пристрій під час встановлення зв’язку між пристроєм та сервером. Саме це надає вам доступ до VPN.

Деякі платформи, такі як Mac OS, iOS, Android та Windows, можуть бути встановлені з клієнтським програмним забезпеченням VPN. Однак більшість людей вважають за краще використовувати стороннього клієнта, оскільки вони мають кращий інтерфейс і пропонують більш безпечні функції.

налаштування пом’якшувача vpn

Сторонні VPN-клієнти часто розробляються розробниками протоколу OpenVPN. Провайдери VPN створюють додатки, які мають ряд додаткових функцій, які можуть не пропонувати базові клієнти VPN.

Сюди входить можливість вибору країни, з якою ви збираєтесь підключитися, вибору між протоколами L2TP та PPTP, запуску VPN автоматично, коли ви включаєте пристрій, активуйте перемикач на знищення, як тільки ваше з’єднання стане незахищеним, а також виконувати цілу низку інших завдань.

Програмне забезпечення клієнтського VPN – це те, що дозволяє вам встановити з’єднання з сервером VPN. Він несе відповідальність за забезпечення зашифрованого тунелю між вашим пристроєм та сервером VPN налаштований для задоволення потреб вашого пристрою.

Як працюють клієнтські VPN?

Для того, щоб клієнт VPN та сервер VPN могли спілкуватися один з одним, їм потрібно автентифікувати один одного за допомогою пакетів даних. Аутентифікація є обов’язковою з точки зору безпеки. Автентифікація гарантує, що VPN клієнт спілкується з правильним сервером і що правий сервер спілкується з потрібним клієнтом.

Далі клієнт VPN починає шифрувати ваші дані, перш ніж надсилається на сервер VPN. Як тільки VPN-сервер отримує інформацію, інформація розшифровується та надсилається до Інтернету.

як працює шифрування

Як тільки сервер VPN отримує відповідь або дані, які ви запитуєте з Інтернету, наприклад, доступ до веб-сайту, він шифрує ці дані та надсилає їх клієнту VPN, який знаходиться на вашому пристрої. Клієнт VPN на вашому пристрої розшифровує інформацію, щоб ви могли використовувати її.

Шифрування та дешифрування, здійснені клієнтами VPN, – це те, що заважає державним установам, хакерам або навіть вашому провайдеру відстежувати ваш Інтернет-трафік. Клієнт VPN та сервер VPN – це єдині, які можуть зашифрувати та розшифрувати ваші дані.

Як дізнатись, чи надійний я обраний клієнт VPN?

Як ви можете сказати, коли ви вибираєте сторонні VPN, ви довіряєте їм багато вашої онлайн-безпеки. Більшість надійних сторонніх клієнтів VPN отримають платну підписку.

Таким чином, ви хочете VPN, сумісний між платформами. Ви хочете мати можливість використовувати його, коли ви знаходитесь у себе вдома та на всіх своїх пристроях.

VPN-клієнт, який ви використовуєте повинні поважати вашу конфіденційність. Це означає, що вони ніколи не повинні реєструвати ваші дані. Якщо вони реєструють ваші дані, вони повинні записувати лише іншу інформацію, яка не має зв’язку з вашою особистою інформацією, і яка використовується лише для усунення несправностей..

Це одна з причин, чому ми наполегливо закликаємо людей триматися подалі від безкоштовних VPN. Причина, чому багато безкоштовних VPN-сервісів можуть пропонувати свої послуги так недорого, полягає в тому, що вони заробляють свої гроші, продаючи ваші дані іншим. Рідко можна знайти хороші безкоштовні послуги VPN.

збір даних vpn

Ваш клієнт VPN ніколи не повинен випадково видаляти ваші дані в Інтернеті. Який сенс мати VPN, якщо наприкінці дня буде викрита ваша реальна IP-адреса?

Найкращі VPN дозволяють вам вибрати протокол VPN, який ви хочете використовувати, будь то протоколи L2TP та PPTP або протокол OpenVPN. Єдиний виняток – якщо ваша операційна система приймає лише один тип протоколу VPN. Тому обов’язково проведіть свої дослідження та виконайте тести VPN.

Наша рекомендація для клієнтів VPN

Ми взяли критерії, які ми виклали в попередньому розділі, і використали їх для вибору трьох VPN-клієнтів, які, на наш погляд, можуть підійти саме вам.

1. NordVPN – №1 Вибір безпеки та функціональності

nordvpn логотип

Плюси:
 • Зручний для користувачів
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Підтримка чату в прямому ефірі
 • Працює з Netflix
 • Подвійне шифрування
 • Найбільш економічно вигідна VPN на ринку
Мінуси:
 • Швидкість руху може коливатися, але зазвичай стабільна

NordVPN часто займає перше місце серед усіх сторонніх VPN-клієнтів. За останні кілька років NordVPN зробив багато для покращення їх обслуговування, пропонуючи більш високі швидкості та більше серверів.

Незважаючи на те, що не найшвидший. вони більше ніж компенсують це тим, що є найкращими у більшості інших областей, таких як торрент, доступ до понад сотні потокових сайтів, понад 5000 серверів по всьому світу і включаючи масив протоколів, таких як IKEv2 та IPSec.

Якщо ви зареєструєтесь на трійці свого плану, ви отримуєте щомісячну ставку 2,99 долара. Це робить їх кращими VPN на ринку, коли мова йде про ціну. Вони чудово працюють у запобіганні витоків DNS та мають власні програми, розроблені для подолання VPN-блоків. Якщо ви хочете в цьому потоці, не шукайте далі NordVPN. Ми точно рекомендуємо цю послугу нашим читачам.

Ось кілька тестів на швидкість, виконані за допомогою NordVPN:

Починаючи з базової лінії 104 Мбіт / с і підключаючись з Європи до Сполученого Королівства.

nordvpn тест на даткові швидкості

Тут ми з’єднуємося з Європи до Нью-Йорка. Ви бачите, що швидкість є значною. Було проведено кілька тестів, що курсували з Європи до Нью-Йорка, і коливання швидкості знизилися від 3,87 Мбіт / с до трохи більше 65 Мбіт / с..

nordvpn США тест на швидкість

Ми не є великим шанувальником швидкості, але якщо ми розіграємо всі функції, які ви отримуєте, та $ 2,99, які ви сплачуєте щомісяця, ви можете зробити ставку, що ми підпишемося на їхні послуги будь-який день. Прочитайте наше повне Огляд NordVPN.

2. ExpressVPN – найкращий за швидкістю та сильною безпекою

expressvpn логотип

Плюси:
 • Стрімкі великі швидкості
 • Працює з більшістю основних операційних систем
 • Зручний і простий в установці
 • Пропонує протоколи IKEv2 та IPSec
 • Доступ до Netflix та інших потокових сайтів
Мінуси:
 • Серед найдорожчих VPN
 • Допускається лише три одночасних з’єднання
 • Обмежений доступ до Netflix Australia

Перше питання, яке люди задають щодо ExpressVPN – це наскільки це швидко. В мережі існує ряд тестів на швидкість, які підтверджують, наскільки швидко ви можете підключитися за допомогою сервера ExpressVPN. Ось приклад з’єднання з Німеччини зі швидкістю базової лінії 100 МБ в секунду. Перший тест робиться підключенням до сервера в Швейцарії.

тест на швидкість expressvpn

Як бачите, було лише а незначна втрата швидкості передачі. Далі, ось тест на підключення до віддаленого сервера, у Сполучених Штатах.

Швидкість була трохи повільніша, що з’єднувалась далі. Це краще, ніж те, що ви збираєтеся отримати з більшістю сторонніх VPN-клієнтів там.

тест на швидкість expressvpn США

Що ми любимо у ExpressVPN (і NordVPN з цього приводу), це те, що вони серйозно ставляться до вашої конфіденційності. Існує ряд звітів про випадки, коли уряди захопили сервери ExpressVPN.

Вони хотіли отримати інформацію про людей, які користуються їх послугою. Однак, оскільки ExpressVPN не зберігає інформацію про своїх клієнтів, що зберігається на їх серверах, уряд не мав нічого захопити. ExpressVPN настільки стурбований вашою конфіденційністю, що вони приховують особу основних гравців компанії.

Для нас, ExpressVPN – це один з кращих VPN-клієнтів на ринку. Прочитайте наше повне Огляд ExpressVPN щоб побачити, як ми так почуваємось.

3. VyprVPN – баланс між швидкістю, функцією та безпекою

vyprvpn логотип хв

Плюси:
 • Швидка швидкість по всій їх серверній мережі
 • Хамелеонський протокол, щоб обійти програмне забезпечення проти VPN
 • Самостійна, самоконтрольна, третіх осіб немає
 • Зручний у користуванні та працює на більшості пристроїв та платформ
Мінуси:
 • Не приймає платіж за криптовалюту
 • Не всі плани пропонують однаковий рівень захисту

VyprVPN – послуга VPN на базі Швейцарії. За останні кілька місяців він зазнав значних покращень. Одне з найбільших удосконалень, яке ми спостерігали, – це те, що вони тепер обіцяють політику без журналів на 100%. За останній рік вони покращили свою серверну інфраструктуру і тепер забезпечують зоряну продуктивність.

Звичайно, питання номер один, яке задають люди, – це як швидко працює служба VPN. Ось кілька тестів, які проводилися починаючи з базової лінії 94 Мбіт / с.

Перший був зроблений зсередини Європи до Німеччини.

випробування швидкості випрппн

Ви можете бачити, що було близько 15-відсоткового падіння швидкості. Це було цілком у межах того, що можна було б очікувати від VPN-сервера на цій відстані.

Ще одне тестування було проведено зсередини Європи до Нью-Йорка в Сполучених Штатах.

випробування швидкості випрппн Нью-Йорк

Тут ми побачили приблизно 30-відсоткову втрату швидкості. Тим не менш, це більш ніж швидко, щоб мати приємний, але безпечний досвід.

ВипрВПН надзвичайно надійний. Ми вважаємо, що це грунтовний вибір і є одним з найкращих VPN на ринку. Прочитайте наше повне Огляд ВипрВПН.

VPN на рівні маршрутизатора

Тепер поговоримо про VPN на рівні маршрутизатора. Налаштування VPN на маршрутизаторі набагато складніше, ніж ви можете подумати. Коли ви з’єднуєте якісний роутер з найкращим VPN-роутером на ринку, у вас є грізна комбінація для безпеки в Інтернеті.

як vpn захищає

Основна перевага наявності маршрутизатора VPN полягає в тому, що ви можете підключити стільки користувачів, скільки вам потрібно. Як ми обговорювали в попередньому розділі, певне програмне забезпечення сторонніх клієнтів VPN обмежує кількість пристроїв, до яких можна підключитись за підписку.

Деякі з явних переваг маршрутизаторів VPN включають:

 • Маючи необмежені з’єднання – Ви можете підключити кожен пристрій вашого будинку до VPN. Усі ваші друзі, які відвідують і підключаються до вашого маршрутизатора, також отримують ці переваги, не потребуючи доступу до пароля або зберігання входу в менеджері паролів.
 • Краща гнучкість платформи – У вас смарт-телевізор чи інший пристрій, якому не потрібна підтримка VPN? Використання маршрутизатора VPN дає вам шифрування, а також глобальний доступ, який ви хочете.
 • Потрібно лише одне вхід – Після налаштування маршрутизатора вам не потрібно турбуватися про надання облікових даних для входу. Це угода одноосібна.
 • Ваше VPN-з’єднання доступне, коли вам це потрібно – Ви можете залишатися на зв’язку зі своїм улюбленим VPN 24 години на день сім днів на тиждень.

Маршрутизатори VPN апаратного забезпечення та попередньо налаштовані маршрутизатори VPN

ускладнення vpn роутераМаршрутизатор, сумісний з VPN, може підійти вам, якщо ви знаєте, що хочете новий роутер, але ви не впевнені, яку послугу VPN ви хочете використовувати. Прошивка в маршрутизаторі вже дозволяє встановлювати VPN-з’єднання.

Так все, що вам потрібно зробити – це ввести свій VPN-сервер та інформацію про вхід. Більшість маршрутизаторів, сумісних з VPN, пропонують прошивку DD-WRT або прошивку Tomato. Більшість маршрутизаторів, готових до VPN, мають те, що потрібно для безперебійної роботи служби. Переконайтеся, що він підтримує протокол OpenVPN, перш ніж купувати його.

Прошивка vpn маршрутизатора миготливаПопередньо налаштований маршрутизатор VPN, також відомий як «попередньо спалах роутера», буде трохи дорожчим, але ви отримаєте те, за що платите. Вони простіші у використанні, оскільки ви можете заздалегідь вибрати службу VPN, яку ви хочете використовувати на маршрутизаторі.

Тож вам не потрібно нічого робити, що стосується налаштування VPN на роутері. Давайте подивимося на кілька маршрутизаторів, які можуть працювати для вас.

1. Маршрутизатор VPN Sabai Technology

сабайська технологія


Плюси:
 • Проста у використанні прошивка
 • Швидкість завантаження 100+ Мбіт / с
 • Відмінна підтримка клієнтів
Мінуси:
 • Дорожче інших маршрутизаторів такого типу
 • Сумнівна підтримка клієнтів

В цілому ми були вражені роботою цього маршрутизатора VPN, а також прискорювача VPN, який його супроводжує. Прискорювач – це дивовижне рішення, що дозволяє вам досягти максимальної швидкості маршрутизатора VPN. Він пропонує вдосконалені функції, прошивку Sabai OS та прості параметри конфігурації. Початок роботи з цим маршрутизатором VPN – це так просто.

2. Маршрутизатор VPN FlashRouters

Маршрутизатор VPN FlashRoutersПлюси:
 • Фантастична підтримка
 • Якісна конструкція
 • Великий Flashrouters VPN App
Мінуси:
 • Перемикач знищення додатків VPN не завжди працює
 • Вони пропонують широкий спектр варіантів, тому вам потрібно добре зрозуміти технологію, щоб отримати потрібний вам товар

У продажу FlashRouters є більше 20 різних маршрутизаторів. Вони продають маршрутизатори від провідних виробників, включаючи Netgear і Linksys. Деякі з їх дешевших моделей коштують трохи менше $ 200, а їх більш дорогі маршрутизатори з повноцінною потужністю продаються за понад 500 доларів. Вони пропонують додаток VPN безкоштовно з усіма своїми маршрутизаторами.

Наразі FlashRouters підтримує 11 найпопулярніших VPN-сервісів, включаючи NordVPN, ExpressVPN, і ВипрВПН. Слід зазначити, що DD-WRT сам підтримує ручну конфігурацію для більшості VPN-сервісів, які використовують PPTP або OpenVPN. Тож якщо ви хочете придбати роутер, але не хочете користуватися послугами VPN, які підтримує компанія, можливо, ви захочете покуповувати.

3. Маршрутизатори Asus VPN

маршрутизатор asus vpnПлюси:
 • Велика лінійка маршрутизаторів з підтримкою VPN
 • Корисне обслуговування клієнтів
 • Гнучка діапазон цін
 • Можна використовувати з DD-WRT, Tomato, AdvancedTomato та OpenWRT
Мінуси:
 • Маршрутизатор поставляється з біржовою прошивкою AsusWRT. Це не пропонує стільки можливостей, як Мерлін

Маршрутизатори Asus стабільні. Вони пропонують хороші показники. Люди люблять їх використовувати, тому що їх просто налаштувати. Вони можуть використовуватися для більшості VPN з підтримкою маршрутизатора. Вони працюють з великою кількістю мікропрограмного забезпечення та їх легко оновити. Власне, ці маршрутизатори підтримують протоколи OpenVPN, L2TP та PPTP.

Фінальні думки

Оскільки кіберзагрози стають все більш персоналізованими та ефективнішими, очікується, що більший відсоток населення почне використовувати VPN. Є ряд людей, які бунтуються після жертв. Вони хотіли б, щоб вони дізналися про або діяли на знаннях про важливість використання VPN. Метою цього посібника є стимулювання людей, орієнтованих на безпеку зробіть крок і використовуйте VPN.

Сторонні VPN-клієнти чудово підходять, якщо ви хочете захистити один або два пристрої, наприклад, ваш мобільний телефон і ноутбук. За допомогою всього клієнтського програмного забезпечення, яке ми розглянули, ви можете захистити декілька пристроїв лише однією підпискою.

Якщо ви хочете захистити свій будинок, то маршрутизатор VPN – це розумна інвестиція поряд зі стандартними системами домашньої безпеки. Переваги придбання заздалегідь налаштованого маршрутизатора VPN є дуже багато. Це в основному підключення та гра. Маршрутизатори, сумісні з VPN, також можуть стати хорошою ідеєю для вас, якщо ви хочете більше гнучкості у виборі послуги VPN, яку ви будете використовувати.

Ряд розглянутих нами служб VPN дозволяє клієнтам отримати безкоштовну пробну версію їх послуг. Ми рекомендуємо скористатися цим і перевірити трьох клієнтів VPN, які ми перевірили на сайті. Це дозволить вам вибрати продукт, який найкраще підходить для вас.

Що стосується придбання маршрутизатора VPN, знайдіть час, щоб переглянути прошивку та інші функції, які він пропонує. Тільки тому, що маршрутизатор VPN дорожчий, не означає, що він пропонує пропонувати потрібні функції.

Не обманюйте купувати безкоштовне клієнтське програмне забезпечення VPN. Ми не можемо наголосити на цьому достатньо. Ніщо в цьому світі не безкоштовне, і це, безумовно, вірно, якщо мова йде про VPN.

Єдиний спосіб, коли компанія може запропонувати свої послуги безкоштовно, це якщо вони заробляють гроші в іншому місці. Дев’ять разів з 10, так як безкоштовні VPN заробляють гроші, – продаючи вас іншим людям.

Якщо вас турбує конфіденційність, це абсолютно останнє, що ви хочете. Якщо є винятки, їх дуже мало, і вони часто пропонують безкоштовні випробування, але не є вільними назавжди.

Ми хотіли б почути від вас. Який у вас досвід роботи з клієнтським програмним забезпеченням VPN та маршрутизаторами VPN? Повідомте нас у коментарі нижче. Також перегляньте наш список найбільш часто заданих питань щодо VPN та VPN маршрутизаторів.

FAQ

Питання: Які маршрутизатори сумісні з NordVPN?

A: Неможливо сказати, який найкращий маршрутизатор VPN для використання з NordVPN. Відповідь, ймовірно, залежить від ваших реальних потреб та налаштованої системи. Оскільки NordVPN є однією з найкращих VPN на ринку, вони сумісні з безліччю маршрутизаторів, включаючи:

 • Asus
 • DD-WRT
 • D-Link
 • Linksys
 • Нетдума
 • Netgear
 • Сабай
 • Помідор
 • TP-Link
З: Є VPN лише для Wi-Fi?

A: Ні. VPN працюватимуть на пристроях, підключених до Інтернету через Wi-Fi, мобільний або підключений через стаціонарний телефон. VPN працює, створюючи зашифрований тунель VPN між вашими пристроями або маршрутизатором та серверами VPN. Не має значення, як пристрій підключається до Інтернету.

З: Чи є маршрутизатори із вбудованою VPN?

A: Існує ряд VPN з підтримкою маршрутизатора. VPN-маршрутизатори спрощують налаштування та налаштування VPN на них. Деякі компанії продають маршрутизатори, заздалегідь налаштовані на роботу з певною VPN. Однак, користувач може налаштувати маршрутизатор для роботи з іншою службою VPN, якщо він хоче, щоб служба, яка надає функції, яких попередньо налаштована служба VPN не має, наприклад IKEv2 та IPSec.

З: Чи можуть усі маршрутизатори встановити VPN?

A: Ні. Маршрутизатор VPN – це спеціальний пристрій маршрутизації, розроблений спеціально для забезпечення мережевого зв’язку в середовищі VPN. VPN-маршрутизатор буде використовувати один або кілька протоколів тунельної мережі. Ці протоколи використовуються для створення, а також для управління комунікаціями всередині тунелів VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map