Найкращі послуги VPN 2020 року

Щоб зрозуміти, скільки VPN-послуг є на ринку, потрібно лише кілька хвилин. Востаннє, коли я сів і порахував, ця кількість значно перевищила 300.


З тим, що вибрати багато VPN, вибір може бути складним. Більшість виглядають так само, пропонують подібні функції та дають подібні обіцянки. Це може отримати переважне досить швидко.

На додаток до цього, кожен постачальник там претендує на найкращу VPN.

Протягом моїх років спілкування з VPN, тестуючи їх на швидкість, конфіденційність, безпеку, сумісність, підбираючи кожну функцію, яку вони пропонують, і, що найголовніше, живучи з ними щодня, кілька постачальників послідовно виділялися над натовпом і продовжують це робити у 2020 році.

Це єдині постачальники, яких слід вважати титулом “найкращих”, і це ті, кого ми детально розглянемо в цій статті.

І якщо вам потрібна VPN, щоб зберігати безпеку та анонімність в Інтернеті, захищати свої дані, обходити фільтри чи розблокувати веб-сайти та Інтернет-вміст, будь-який із цих сервісів буде служити вам дуже добре.

Contents

Кращі VPN-провайдери

Немає жодного постачальника VPN, який був би ідеальним для кожного з нас. Всі ми маємо різні потреби і використовуємо наші VPN по-різному.

У середньому CyberGhost найкраще оцінює критерії рейтингу, але це не означає, що інші VPN в деяких випадках не кращі..

Наприклад, PureVPN має сервери у багатьох інших країнах, NordVPN має більше функцій захисту, тоді як Surfshark коштує дешевше.

Отже, в кінцевому підсумку, що найкраще VPN – це трохи суб’єктивно.

Зважаючи на це, кожен перерахований нижче постачальник є надійним суперником, як приходить, і залежно від ваших потреб, будь-який з них може стати вашою ідеальною послугою.

Ось фактори, за якими оцінювалася кожна VPN.

 • Швидкість завантаження та завантаження та надійність з’єднання
 • Політика ведення журналів та безпека конфіденційності
 • Вибір протоколів (включаючи OpenVPN) та стандартів шифрування
 • Підтримка торрентінгу та програмного забезпечення P2P
 • Можливість розблокувати потокові сервіси, такі як Netflix, Hulu або BBC iPlayer
 • Розмір серверної мережі
 • Особливості та зручність використання програмного забезпечення клієнта
 • Підтримка клієнтів та гарантія повернення грошей

Тож без зайвих прихильностей це найкращі VPN-адреси 2020 року.

1. CyberGhost

CyberGhost логотип

Це було близьке змагання. Але поєднання чудових швидкостей CyberGhost, великої серверної мережі, надійних функцій, можливості обійти геоблокований вміст, перевірених заяв про відсутність реєстрації даних та низької ціни присвоює йому звання найкращого VPN на всю країну на 2020 рік.

Базуючись на Румунії, захищеній від конфіденційності, не багато інших постачальників VPN можуть співставляти мережу CyberGhost із 7159 серверів у 90 країнах, особливо на тих же рівнях продуктивності..

CyberGhost стверджує, що є послугою без реєстрації даних, і, як вони демонструють у своєму щорічному звіті про прозорість, вони є.

Захист підключення є чудовим завдяки використанню OpenVPN та 256-бітного шифрування AES, без витоків (DNS чи іншим чином), про які можна говорити.

Клієнтське програмне забезпечення, хоча і в ньому є багато функцій, є простим у використанні. І сміливо встановлюйте його на багатьох пристроях, оскільки CyberGhost дозволяє одночасно використовувати до 7 підключень.

Однією з рекламованих переваг CyberGhost є його здатність розблокувати різні потокові послуги. Вони дійсно поставляються, особливо з американською версією Netflix та BBC iPlayer. Є спеціалізовані потокові сервери, присвячені обом сервісам, і обидва працюють дуже, дуже добре.

Підтримка P2P, звичайно, також є.

Потім є ціна, яка є однією з найнижчих серед усіх VPN у цьому списку. Вони навіть пропонують найкращу 45-денну гарантію повернення грошей, яка дає вам достатньо часу для тест-драйву послуги, перш ніж приймати остаточне рішення.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Кращий всебічний VPN: Незалежно від рівня досвіду роботи з VPN або для того, для чого ви хочете використовувати VPN, CyberGhost забезпечує всі показники.

2. NordVPN

NordVPN логотип

Є причина, чому понад 12 мільйонів з нас використовують NordVPN. Це відмінна, багатофункціональна послуга, яка вигідна за ціну, особливо коли ви користуєтесь однією зі своїх знижок..

Компанія NordVPN, розташована в Панамі, як конфіденційність конфіденційності юрисдикції, завжди робила конфіденційність в Інтернеті пріоритетною. Вони суворі сервіси без реєстрації та мають свіжозрізаний незалежний сторонній аудит, щоб довести це.

Підключення NordVPN захищено шифруванням AES-256 через протоколи OpenVPN або IKEv2 / IPSec. Простий англійською мовою ваші дані не можуть бути набагато безпечнішими.

NordVPN також пропонує безліч інших функцій, пов’язаних із конфіденційністю. У клієнта є вбудований вимикач захисту, захист від витоку DNS і навіть блокувальник реклами та зловмисного програмного забезпечення.

Клієнт, до речі, такий же простий у використанні, як і приходить, і ви можете користуватися ним на до 6 пристроях одночасно.

Маючи понад 5600 серверів у 58 країнах, список серверів NordVPN вражає. Усі ці сервери також не мають шару, з швидкою продуктивністю на всьому рівні.

Крім звичайних серверів (більшість з яких підтримує P2P), NordVPN також досить унікальний, пропонуючи деякі спеціальні цілі, зокрема подвійний VPN, Onion через VPN та затуманені сервери.

Клієнтська підтримка грамотна (насправді досить рідкісна знахідка) та легко дістатися 24/7 через електронну пошту чи чат. NordVPN також постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

Топ VPN для конфіденційності: Якщо конфіденційність в Інтернеті є вашим пріоритетом, NordVPN пропонує все необхідне, а потім і деякі, щоб залишатися по-справжньому анонімними.

3. PureVPN

PureVPN логотип

PureVPN має дві великі претензії на славу. По-перше, вони пропонують одну з найбільших і найбільш географічно різноманітних серверних мереж в галузі. Під час останньої перевірки працювали сервери у величезній 131 країні.

По-друге, вони дуже послідовні у своїх можливостях дозволяти вам переглядати геоблокований вміст. Від американських Netflix та BBC iPlayer до майже 70 інших каналів по всьому світу (кожен з яких має спеціалізовані спеціалізовані потокові сервери), всі вони працюють добре.

Щоб переконатися, що ви можете передавати поточну відео з найвищою можливою якістю, сервери PureVPN пропонують відмінні показники. Ці швидкості також роблять їх чудовим вибором для P2P і справді всього, що потребує швидкого з’єднання, як-от ігри VoIP-програмного забезпечення.

Хоча PureVPN базується на юрисдикції, що підтримує конфіденційність, вони, як відомо, зберігали журнали раніше. За словами компанії, це нещодавно змінилося, але поки не буде незалежно підтверджено, не слід вважати.

Клієнтське програмне забезпечення просте у використанні. Він реалізує сучасні стандарти шифрування, повні корисних функцій та широко підтримується понад 50 різними платформами та пристроями.

PureVPN також є одним з небагатьох постачальників послуг, що дозволяє отримати спеціальну IP-адресу, яка, безумовно, може стати в нагоді..

Вартість послуги є дуже конкурентоспроможною і дає вам достатньо часу для того, щоб набити шини без їх зайвих 31-денних гарантій повернення грошей.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з переривчастим з’єднанням

Кращий VPN для потокової передачі: Коли ви хочете послідовно отримати доступ до будь-якої потокової служби на планеті, не дивіться далі PureVPN.

4. SurfShark

Surfshark логотип

Вони не існували так довго, як деякі їх конкуренти. Але, Surfshark більш ніж заслуговує на згадку в будь-якому найкращому списку VPN. Вони висококласні послуги, які роблять все правильно.

Surfshark пропонує понад 1040 серверів у вражаючих 63 країнах. Їх сервери швидкі та забезпечують високу безпеку з шифруванням AES-256-GCM через OpenVPN або IKEv2 / IPSec.

На базі Британських Віргінських островів, заснованих на конфіденційності конфіденційності, Surfshark – це послуга суворої реєстрації.

Вони пропонують безліч функцій конфіденційності (перемикач на знищення, захист від витоку DNS), включаючи такі, які рідко зустрічаються, як подвійний VPN (фірмовий як Multihop) або їх режим «камуфляж», який не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру дізнатися, що ви використовуєте VPN.

Сервери May of Surfshark підтримують P2P, а ті, що є, позначені у клієнті. Потокове передавання геоблокованого вмісту також працює надзвичайно добре.

Що насправді відрізняє Surfshark від інших – це їх необмежена одночасна політика підключення. Ви можете встановити та запустити їх інтуїтивно зрозумілий додаток на багатьох пристроях, наскільки ви хочете одночасно.

Якщо ви скористаєтесь спеціальною знижкою Surfshark, ціна їх без винятку є найнижчою серед усіх постачальників на цій сторінці. Вони також мають довгу 30-денну гарантію повернення грошей у випадку, якщо ви передумаєте (що, я маю надію, ви цього не зробите).

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

Кращий VPN за ціною: Вам буде нелегко знайти відмінне і повнофункціональне VPN-сервіс, як Surfshark, за дешевше.

5. Приватний доступ до Інтернету

Приватний логотип доступу в Інтернет

Хоча приватний доступ до Інтернету (PIA) – це постачальник VPN, який є меншою стороною, вони мають дуже лояльне підписання. Це завжди знак якості.

PIA заснована в США, що не є ідеальною юрисдикцією для конфіденційності. Однак вони є постачальником нульових журналів. І це позов, який було доведено як точне у двох окремих судових справах (журнали були винесені в суд, але, оскільки їх не було, не передавали).

Результати тестування швидкості приватного доступу до Інтернету показали дуже хороші цифри, особливо з шифруванням, зменшеним до 128-бітного. Останнє – це те, що робити мало шкоди, якщо вам потрібна продуктивність у безпечній мережі.

Однак за замовчуванням шифрування встановлюється на 256-бітному рівні військового рівня. Для підключення використовують OpenVPN, L2TP / IPSec або PPTP, але слід використовувати останній лише як останній результат з міркувань сумісності, оскільки це не дуже безпечний протокол.

BitTorrent та інші протоколи P2P підтримуються у всій мережі 3235 серверів у 30 країнах. Трансляція географічно обмеженого контенту є, однак, трохи невід’ємною, і не те, що PIA офіційно підтримує.

Приватний доступ до Інтернету – це не дорога послуга, і ви отримуєте щедрі 30 днів, щоб вимагати повернення коштів, якщо ви вирішите отримати його.

Плюси
 • Не зареєстровано постачальника журналів
 • Широке шифрування та безпека
 • Дуже доступний за ціною
 • Хороші швидкості сервера
 • Відмінні щойно оновлені програми
 • Дозволяє торрент і P2P
Мінуси
 • Розташований у США – не ідеально підходить для конфіденційності
 • Погана підтримка Netflix та BBC iPlayer

Популярний вибір: Якщо вони відповідають вашим цілям, приватний доступ до Інтернету – чудовий постачальник VPN, який ви будете дотримуватися на довгі роки.

6. ВипрВПН

Логотип VyprVPN

VyprVPN, що базується в Швейцарії, є одним із найстаріших постачальників VPN і має дуже добре зарекомендував себе.

Крім штаб-квартири в країні, яка чудово підходить для конфіденційності, станом на кінець 2018 року ВипрВПН – це також послуга без реєстрації. Нещодавній і поглиблений незалежний аудит це підтверджує.

На відміну від більшості інших провайдерів, які орендують обладнання в сторонніх центрах обробки даних, VyprVPN володіє своїми серверами, всі 700+ з них розповсюджуються в 64 країнах.

Право власності на сервер – це великий бонус для конфіденційності та безпеки, оскільки він обмежує кількість людей, які мають доступ до них.

Швидкість підключення, хоча і не вражає, є більш ніж швидкою для потокової передачі високої чіткості та великих завантажень (торрентінг дозволено).

І, кажучи про потокове передавання, VyprVPN також чудово справляється з розблокуванням геоблокованого контенту – ще одна перевага володіння вашими серверами.

Безпека є найкращою, 256-бітове шифрування та доступні OpenVPN та IKEv2 / IPSec.

VyprVPN також пропонує фірмовий протокол під назвою Хамелеон. Це модифікована версія OpenVPN, розроблена для запобігання блокування VPN або дроселювання VPN. Якщо ви живете в країні, де будь-яка з цих двох практик є загальною, це може стати відмінним рішенням для вас.

Дотримуючись тенденції, VyprVPN не пропонує гарантії повернення грошей. Але є безкоштовна триденна пробна версія, яка повинна дати вам достатньо часу для прийняття рішення.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

Відмінна безпека: Завдяки власності на їх серверах та використанню їх власного протоколу Chameleon, деякі провайдери забезпечують безпеку краще, ніж VyprVPN.

7. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Широко визнаний одним з найкращих VPN на ринку, ExpressVPN – ще один добре перевірений провайдер, з яким ви не можете помилитися.

Створена в 2009 році на Британських Віргінських островах, серверна мережа ExpressVPN охоплює 95 країн і включає 3000+ машин.

Вони не ведуть журнали та використовують найновіші та найкращі протоколи та стандарти шифрування, забезпечуючи вашу безпеку та анонімність в Інтернеті. Підключившись, я не виявив жодних витоків DNS, IP або WebRTC.

Клієнтська програма ExpressVPN – одна з найчистіших та найпростіших у використанні. У ньому багато потужних функцій, включаючи перемикач на знищення та розділене тунелювання. Але він також настільки добре розроблений, що навіть якщо ви вперше використовуєте VPN, у вас не буде проблем із навігацією.

Продуктивність сервера відмінна, що є хорошою новиною. ExpressVPN дозволяє здійснювати трафік P2P і виконує велику роботу з розблокування геоблокованих служб, таких як Netflix США та BBC iPlayer. Для обох вам, звичайно, потрібна швидкість.

ExpressVPN також має один з найкращих відділів підтримки клієнтів у бізнесі. А їх 30-денна гарантія повернення грошей постачається з абсолютно відсутніми рядками.

Вартість знаходиться на більш високому рівні шкали, але, зважаючи на високу якість послуги, все ще залишається невеликою ціною. Крім того, зазвичай є хоча б одна добра угода ExpressVPN, якою ви можете скористатися.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

Великий досвід: Потужний, але простий у використанні та підкріплений чудовою підтримкою клієнтів, це очевидно, чому ExpressVPN послідовно відноситься до числа найкращих.

8. Невидимий перегляд VPN

Невидимий логотип VPN для перегляду

Ще один постачальник VPN, який трохи менше, Invisible Browsing VPN (ibVPN) пробиває набагато вище своєї ваги.

Базуючись у Румунії та не записуючи жодної речі, ibVPN зберігає ваші онлайн-дії красивими та приватними.

Невидимий VPN-переглядач хоч і невеликий, ніж постачає зі своїм списком серверів, який наразі охоплює 47 країн, а також швидкість завантаження та завантаження, що відповідає або перевершує більшість великих постачальників.

Додаток простий у використанні та сумісний із усіма можливими пристроями – від звичайних підозрюваних у Windows, Mac, Android та iOS, до маршрутизаторів, смарт-телевізорів та ігрових консолей.

Підключення до серверів дуже захищено за допомогою шифрування AES-256 через OpenVPN (хоча доступні й інші варіанти).

ibVPN також добре розблокує деякі більші потокові сервіси, зокрема US Netflix та iPlayer. З іншого боку, хоча P2P дозволено, лише декілька серверів підтримують його.

Підтримка клієнтів реагує на корисну різноманітність та доступна 24/7 через чат із веб-сайту невидимого перегляду VPN.

Ціноутворення в середині дороги, і підписки поставляються з 15-денною гарантією повернення грошей. Але ibVPN також пропонує 1-денну безкоштовну пробну версію, на яку вам не потрібно вводити варіант оплати, щоб підписатися. Це термін дії закінчується самостійно.

Плюси
 • Сильні параметри шифрування та безпеки
 • Хороша продуктивність сервера
 • Оснащений багатим клієнтом з багатьма розширеними функціями
 • Підтримує P2P (з виділеними серверами)
 • Працює з Netflix та BBC iPlayer
 • Безкоштовний період випробовування
Мінуси
 • Складна програма клієнта
 • Заплутані цінові плани
 • Досить невелика серверна мережа

Кращий безкоштовний пробний VPN: ibVPN забезпечує безліч функціональних можливостей, і їх одноденна безкоштовна пробна версія є найбільш безризиковим способом тестування найкращого постачальника VPN.

9. HideMyAss!

ПриховатиМиАсс! логотип

Місце, розташування, місцезнаходження. ПриховатиМиАсс! (HMA), на сьогоднішній день, є найбільшою серверною мережею будь-якого постачальника з обладнанням у 220 країнах та територіях по всьому світу.

Продуктивність цих серверів також досить поважна, і з дозволеним необмеженим трафіком P2P, це добре бачити.

Завдяки комбінації OpenVPN та 256-бітного шифрування HMA пропонує надійну безпеку. А їхній клієнт може легко використовувати на будь-якій платформі з дозволеним до 5 підключенням одночасно.

Однак у HideMyAss є кілька недоліків! Вони реєструються та знаходяться поза межами Великобританії, де, мабуть, найгірші закони щодо зберігання даних у будь-якій західній країні. Отже, для конфіденційності – не чудовий вибір.

Незважаючи на наявність усіх цих серверів, HMA також не настільки велика, щоб подолати геоблокування, але найпопулярніші варіанти, такі як Netflix або потокова служба BBC, недоступні..

Однак, все залежить від того, що ви шукаєте. Якщо ви хочете забезпечити безпеку з’єднання з чудовим глобальним доступом, ви не можете зробити краще, ніж HideMyAss!

Плюси
 • Сервери майже в кожній країні світу
 • Хороші показники
 • Супер простий у користуванні клієнт
 • Багато розширених функцій
 • Безкоштовні веб-проксі для анонімного перегляду
Мінуси
 • Трохи дорогий порівняно з конкуренцією
 • База з Великобританії – не чудово для конфіденційності
 • Незрозуміла політика P2P

Найкраща мережа VPN-сервера: Якщо HideMyAss! не має сервера в такому місці, то ніхто цього не робить.

10. ZenMate

Логотип ZenMate

ZenMate – це постачальник VPN, який любить дотримуватися основ. Вони не є надмірними, але надійною пропозицією все навколо, що стає все кращим і кращим.

На базі Німеччини, ZenMate заявляє про політику без реєстрації журналів, хоча, наскільки мені відомо, це ще не підтверджено незалежно. Проте безпека настільки ж хороша, як і при сильному шифруванні AES-256 та всіх доступних правильних варіантів протоколу.

Швидкості по всій мережі ZenMate є вражаючими, і з серверами у 74 країнах кожен часто підключений до локації присутні та обліковий запис.

Дозволено одноранговий трафік.

ZenMate також вдається розблокувати за кордоном US Netflix та декілька інших популярних потокових сервісів, хоча і не так послідовно, як деякі інші провайдери. Для цього є кращий вибір.

Підтримка клієнтів трохи не стикається, не пропонуючи чат наживо. Персонал теж не дуже корисний. Але якщо ви трохи досконаліші в техніці, база знань про самодопомогу цілком повна.

На всіх підтримуваних платформах клієнтська програма ZenMate проста та легка у використанні.

Послуга дуже дешева і підкріплена 30-денною гарантією повернення грошей. Також існує 7-денний безкоштовний пробний період, яким ви можете скористатися.

Плюси
 • Хороші, стійкі швидкості
 • Підтримує безліч пристроїв
 • Дозволяє трафік P2P
 • Дуже доступний за ціною
 • Має безкоштовну пробну версію
Мінуси
 • Погана підтримка клієнтів
 • Деякі знаки питання конфіденційності
 • Клієнтська програма потребує роботи

Кращий VPN бюджету: Якщо вам потрібен недорогий VPN, який дотримується основ, але все-таки виконує роботу, ZenMate може стати прекрасним вибором.

Як оцінювались ці кращі VPN

Як вже було коротко сказано, існує вісім факторів, за якими кожен із перелічених вище VPN був оцінений ще до того, як вони були зроблені. Ось вони знову з більш поглибленим поясненням того, що очікується від кожного.

Залежно від призначеного використання VPN, деякі з цих чинників ранжування будуть важливішими, ніж інші, хоча деякі можуть взагалі не мати для вас значення..

Швидкість

Одним з важливих аспектів незалежно від того, для чого ви використовуєте VPN, є ефективність.

Якщо використання VPN уповільнює ваше інтернет-з’єднання до рівня комутованого зв’язку (для тих із нас, хто все ще пам’ятає це), шанси ви ухиляєтесь від його використання. І якщо ви не скористаєтесь цим, то в чому сенс мати його на першому місці.

Навіть найкращі VPN-послуги до певної міри уповільнить ваше з’єднання. Факт, що вашим даним потрібно подорожувати та обробляти VPN-сервер до досягнення остаточного пункту призначення, це гарантує.

Однак найшвидші VPN обмежують цей вплив. Ви повинні мати можливість переглядати Інтернет, передавати відео та завантажуватись зі швидкістю, де будь-яке уповільнення не буде помітним.

Я регулярно запускаю багатофазні багатопрофільні тести на ефективність VPN. У цих тестах усі перераховані вище провайдери показують відмінні швидкості завантаження, швидкість завантаження та затримку. Останнє важливо для додатків у режимі реального часу, таких як ігри чи використання Skype.

Конфіденційність

Багато з нас використовують VPN для конфіденційності та анонімності в Інтернеті.

Теоретично будь-який постачальник повинен дати вам обоє. Зрештою, кожен VPN шифрує ваше з’єднання і приховує вашу справжню IP-адресу. У дійсності, однак, справи не такі, як вони здаються.

Для реальної конфіденційності в Інтернеті вам потрібно буде використовувати VPN без журналу. Не слід відслідковувати жоден фрагмент даних – ні часові позначки, ні використання смуги пропускання, нічого.

Але те, що постачальник претендує на відсутність журналу, не означає, що вони є. Було багато випадків, коли VPN заявляли, що вони не зберігають дані, лише щоб згодом передати інформацію про діяльність користувачів, коли просять це зробити..

Служба справжнього VPN з нульовим журналом повинна бути спроможна доводити свої претензії або через сторонній аудит, або за допомогою реальних ситуацій, таких як судові справи або вилучення сервера владою. Коли жодна з цих дій не виявляє журналів, тоді ви знаєте, що таких немає.

Я глибоко викопав інформацію про кожного постачальника послуг, переліченого на цій сторінці. Якщо, як кажуть, нульовий журнал (а не всі є), це тому, що я знайшов підтвердження.

Якщо ви дбаєте про конфіденційність, але все ж хочете скористатися постачальником, який здійснює журнали (або не має доказів резервного копіювання своїх претензій), зверніть особливу увагу на юрисдикцію. VPN має працювати поза місцем, яке юридично не вимагає збереження чи обміну даними.

Прикладами таких юрисдикцій є Британські Віргінські острови, Панама, Румунія чи Швеція.

VPN, які серйозно сприймають вашу анонімність, також повинні пропонувати додаткові функції конфіденційності. Вони можуть включати захист від витоку DNS (цей надзвичайно важливий), коммутатори знищення та подвійні реалізації VPN.

З перерахованих тут постачальників лише NordVPN та Surfshark мають усі три функції.

Безпека

VPN, що не зберігає журнали, є чудовим, але означає мало, якщо використані протоколи або стандарти шифрування застаріли або їх легко зламати. Ваша інформація не буде майже такою безпечною, як повинна бути.

Для протоколів ви шукаєте OpenVPN (через TCP або UDP) або IKEv2 / IPSec. Обидва – це найсучасніші, безпечні та швидкі.

Будь-який постачальник VPN, що коштує своєї солі, також повинен впровадити 256-бітове шифрування, яке, використовуючи обчислювальну потужність, доступну сьогодні, неможливо.

Усі постачальники на цій сторінці встановили прапорці обох прапорів.

Торрентінг

Торрентінг може бути ризикованим бізнесом у будь-якій країні, не кажучи вже про те, де практика є незаконною. Якщо ви користуєтесь послугами обміну файлами, VPN може захистити вас від хакерів і тролей авторських прав.

Усі VPN шифрують ваше з’єднання, унеможливлюючи, щоб ваш Інтернет-провайдер не бачив, що ви маєте на меті. Вони також приховують вашу справжню IP-адресу від потоку роїв, не даючи комусь піти за вами з цього кінця.

Але для кращого захисту, хоча і не зовсім необхідного для торрентійгів, ви також хочете нульовий VPN журналу. Це єдиний спосіб переконатися у відсутності слідів вашої діяльності з обміну файлами.

Більшість перерахованих вище постачальників не ведуть журналів. І якщо ви хочете пройти додатковий крок зі своїми торрентами, не забудьте обрати один із них.

З іншого боку, всі провайдери в цьому кращому списку VPN дозволяють торрентінгами без обмеження пропускної здатності. Цей факт було підтверджено як теоретично, шляхом вишукування Умов надання послуг кожного постачальника, так і на практиці шляхом підключення до служби та витягування файлів за допомогою BitTorrent.

Потокове

Потокові сервіси не подобаються, щоб хтось із географічного регіону отримував доступ до їх вмісту. Це процес, відомий як геоблокування.

Будь-який VPN теоретично може обійти вас навколо цих блоків, надавши вам IP-адресу в тому місці, де доступний вміст. На практиці, однак, лише найкращі VPN можуть робити це послідовно.

Оператори Інтернет-сервісів, такі як Netflix, Hulu і BBC, знають, що VPN можна використовувати для подолання обмежень щодо вмісту і мають усі розроблені системи для запобігання доступу.

Віртуальні мережі, що перераховані на цій сторінці, роблять велику роботу за те, щоб бути на крок попереду та гарантувати, що принаймні один з їх серверів завжди працює.

Деякі провайдери, такі як CyberGhost або PureVPN, навіть пропонують виділені сервери, оптимізовані для роботи з окремими потоковими послугами..

Серверна мережа

Три речі, про які варто пам’ятати, варто пам’ятати, переглядаючи мережі серверів постачальників VPN:

 1. Кількість країн
 2. Кількість локацій у кожній країні
 3. Кількість серверів у кожному місці

Для того, щоб VPN склав найкращий список, вони повинні мати хороший баланс між усіма трьома, особливо в загальноприєднаних місцях, таких як США, Великобританія, Канада, Австралія, Франція, Німеччина чи Нідерланди..

Якщо ви маєте намір підключитися до менш популярних чи менших країн, нахиліться до провайдерів із розгалуженою мережею (наприклад, PureVPN або HideMyAss!). Дуже мало VPN запускає сервери, скажімо, в Еквадорі.

Кількість локацій у країні починає грати, якщо ви також знаходитесь у цій країні.

Як правило, чим ближче ваш VPN-сервер, тим швидше буде ваше з’єднання. І з кількома варіантами вибору, шанси вищі, ви зможете знайти одного поблизу.

Високі серверні числа – це також завжди приємний бонус.

Зрозумілі числа іноді важко порівняти, оскільки деякі сервери набагато потужніші, ніж інші. Але, як правило, чим більше апаратного забезпечення постачальника VPN, тим кращий баланс завантаження користувача, тим краще буде ваш досвід.

Додаток для клієнтів

Клієнтська програма дуже часто визначає якість вашого досвіду роботи з VPN. Якщо це безлад, ти не отримаєш від цього багато користі.

У всіх верхніх VPN клієнтське програмне забезпечення має бути упаковано. Вони повинні бути прості в установці та безпроблемні у використанні.

Додатки також повинні бути інтуїтивно зрозумілими. Їх слід легко підбирати та працювати з усіма, хто вперше використовує VPN, але достатньо конфігурується, щоб загартовані ветерани налаштовували служби так, як вони вважають за потрібне..

Розширені функції повинні бути акуратно підібрані, але залишатися легкодоступними.

Найкращий у класі VPN клієнт NordVPN

Щось ще слід пам’ятати щодо клієнтських додатків – це підтримка платформи та операційної системи. Кращі постачальники VPN на ринку повинні охоплювати всі популярні варіанти, включаючи старі, але все ще широко використовувані версії операційних систем (наприклад, Windows 7).

Обслуговування клієнтів

Незалежно від того, наскільки ви технічно схильні, програмне забезпечення – це програмне забезпечення, і іноді виникають проблеми. Можливо, після оновлення до останньої версії програми ви побачите дивне нове повідомлення про помилку або більше не можете розблокувати Netflix.

Незалежно від проблеми, ви повинні мати доступ до чуйної та грамотної підтримки клієнтів. Це частина того, за що ви платите.

Можливість поговорити з ким-небудь цілодобово.

Багато VPN працюють за системою продажу квитків, де ви можете очікувати відповіді протягом декількох годин. Однак найкраще з найкращих запропонує підтримку чату в прямому ефірі.

Якість обслуговуючого персоналу також має значення. Хороший VPN найме людей, які знають, про що говорять, і не просто сліпо читатимуть сценарій кожного разу, коли ви вступите в контакт.

Гарантія повернення грошей також є обов’язковою. Якщо постачальник не пропонує вас, він, ймовірно, не дуже впевнений у своєму продукті. Будь-який VPN, який варто розглянути, повинен дати вам принаймні кілька днів на тест-драйв послуги та дозволити вам змінити свою думку.

В даний час лідером пакету є CyberGhost. Ви маєте цілих 45 днів, щоб вимагати повернення коштів, якщо вирішите, що послуга не для вас.

Чому б не використовувати безкоштовну VPN?

Тому часто, коли щось безкоштовно, це дуже добре, щоб бути правдою. І з безкоштовними VPN, це дуже важливо.

Так, ви не платите за них грошима. Але ви все-таки платите.

Безкоштовні провайдери все ще потребують капіталу для розробки свого програмного забезпечення та управління їх серверною інфраструктурою. Багато хто збирає цей капітал, насильно вводячи рекламу у ваш браузер.

Хоча це може дратувати, деякі з нас могли б жити з цим.

Однак багато безкоштовних VPN також продають ваші дані користувачів та активність в Інтернеті третім сторонам. Якщо ви використовуєте VPN для конфіденційності та анонімності, ця практика повністю перемагає мету.

Безкоштовні постачальники VPN також відомі для витоків даних та серйозних пропусків безпеки.

Дослідження 2016 року щодо безкоштовних VPN-серверів для Android виявило, що майже 40% з них містять зловмисне програмне забезпечення, понад 80% просочених даних користувачів та кілька перенаправлених трафіків на партнерські сайти без вашого дозволу.

Ці злочини швидко дискваліфікують більшість безкоштовних провайдерів зі статусу «Кращий VPN». Крім того, від швидшої роботи до набагато кращих серверних мереж, існує також багато інших переваг, які платні VPN мають над безкоштовними.

Суть полягає в тому, що з безкоштовним VPN ви є продуктом. Якщо ви з цим не все гаразд, залишайтеся зрозумілими.

Навіщо використовувати VPN, а не проксі?

У деяких аспектах проксі-сервери та VPN схожі. Ви майже можете розглядати функцію проксі-сервера як підмножину функцій, які надає VPN.

Обидва використовують сервер “персональний середина”, до якого подорожують ваші дані. Обидва приховують вашу IP-адресу.

Але VPN також шифрують ваші дані, тоді як проксі-сервери цього не роблять. Ця різниця робить попереднього значно кращим вибором для збереження приватних онлайн-заходів.

Без шифрування ваш Інтернет-провайдер може бачити так само чітко, як і при денному світлі, що ви збираєтесь. Якщо ви не хочете, щоб вони знали, що ви завантажуєте торренти або вам потрібно обійти фільтр вмісту, проксі-сервери не робитимуть.

VPN-мережі також простіші у використанні та, як правило, набагато надійніші для перегляду геоблокованого вмісту. Вони постачаються з клієнтським додатком, дбають про ваші налаштування DNS, і кожен провідний постачальник обертає IP-адреси сервера, заблоковані Netflixes світу.

За допомогою проксі-серверів вам потрібно буде налаштувати веб-переглядач і змінити налаштування DNS вручну. І якщо проксі перестає працювати з вашою улюбленою службою потокового передавання, вам належить знайти нову, яка працює.

Є час і місце для проксі. Але це в більшості випадків VPN – це набагато краще рішення.

Як вибрати найкращу VPN для себе

Хоча всі VPN, перелічені на цій сторінці, є чудовими послугами, за визначенням лише одна може вважатися найкращою.

Ми з вами, мабуть, живемо в різних куточках світу, маєте різні пристрої та маєте намір використовувати VPN для різних цілей. Таким чином, ваш ідеальний постачальник не буде таким, як у мене.

Зважаючи на це, ось декілька рекомендацій, які допоможуть вам вибрати своє.

Які найкращі VPN для конфіденційності?

Існує декілька вікон, до яких VPN потрібно поставити галочку, перш ніж це можна вважати найкращим вибором для конфіденційності. Як мінімум, він повинен пропонувати сильне шифрування, використовувати захищений протокол, бути негерметичним, не зберігати журнали та працювати поза юрисдикцією, що не відповідає конфіденційності.

В ідеалі він також пропонує декілька функцій, орієнтованих на конфіденційність, як подвійний варіант VPN або вбудовані блокатори оголошень і зловмисних програм.

З перерахованих вище постачальників один VPN виділяється найкращим варіантом конфіденційності, і це NordVPN.

Ось що вони пропонують:

 • Безпека

  NordVPN дозволяє вибирати між двома відмінними протоколами: OpenVPN та IKEv2 / IPSec. І те й інше є безпечним, не вразливим, і настійно рекомендується світовою спільнотою безпеки. VPN також використовує 256-бітне шифрування AES, стандарт, що вважається непорушним.

 • Відсутня реєстрація

  Є вагомі причини, чому NordVPN – моя найкраща рекомендація щодо VPN без журналу. Вони не тільки працюють із зручною для конфіденційності Панамою, але й не входять абсолютно нічого. Нещодавно їхні вимоги щодо бездоганності були підтверджені і заглибленим незалежним аудитом.

 • Подвійний VPN

  Для додаткової безпеки та конфіденційності NordVPN дозволяє прокладати з’єднання через не один, а два VPN-сервери. Це додатковий рівень захисту, який захищає вас у випадку, коли один із центрів обробки даних колись буде порушений. Порушення подібного не було ніколи, але коли конфіденційність справді має значення, добре мати цю додаткову ковдру безпеки.

 • CyberSec

  CyberSec – це реалізація програми блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, яка вбудовується прямо у клієнта. Він захищає вас (і вашу конфіденційність) від десятків тисяч веб-сайтів, які, як відомо, поширюють зловмисне програмне забезпечення або використовують різні методи відстеження реклами чи фішинг.

Є й інші функції, орієнтовані на конфіденційність, які також пропонує NordVPN.

Існує чудова захищеність від витоку DNS, яка допомагає забезпечити, щоб ваш Інтернет-провайдер ніколи не дізнавався, якими веб-сайтами чи послугами ви користуєтесь. Також є вбудований комутатор вбивства в Інтернеті, який не дозволить вам випадково розкрити свою діяльність, якщо несподівано перерветься VPN-з’єднання..

Але зачекайте, є більше. NordVPN також пропонує два спеціалізовані типи серверів, які дозволяють зробити вашу конфіденційність ще на крок далі.

Коли ви підключаєтесь до їхніх заплутаних серверів, ви приховуєте від усіх факт, що ви використовуєте VPN. І, використовуючи їх рішення Onion over VPN, ви можете поєднати потужність VPN і Tor.

Якщо конфіденційність в Інтернеті – це ваша головна проблема, NordVPN – це найкраще, щоб забезпечити його збереження.

Які основні VPN для потокового передавання?

Багато з нас використовують VPN для перегляду вмісту, обмеженого лише в деяких частинах світу, і не кожен провайдер може обійти вас цими обмеженнями. Наразі найкращим VPN для потокового передавання, без сумніву, є PureVPN.

PureVPN постійно працює з широким спектром потокових послуг з усього світу. Він розблокує Netflix (США та інше), Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer BBC, ITV та ZDF..

Вони мають спеціалізовані потокові сервери для понад 70 каналів та послуг. Жодна інша VPN не наближається.

Продуктивність PureVPN також відмінна, вимога, якщо ви хочете передавати високоякісне відео.

А їх клієнт сумісний практично з кожним пристроєм, про який ви можете придумати. Якщо ви можете переглядати на ньому відео, PureVPN підтримує його.

Ось знімок екрана PureVPN, що працює з американською мережею Netflix.

PureVPN найкращий у потоковому веб-сайті Netflix

Якщо трансляція улюбленого шоу – це те, що ви шукаєте, PureVPN – найкраща ставка.

Який найкращий VPN для вашої країни?

Як загальне керівництво, VPN, який буде найкращим для конкретної країни, – це той, де працює найбільше серверів у найбільшій кількості локацій. Звичайно, важлива і продуктивність.

Коли постачальник інвестує значні кошти в свою мережу в певній країні, шанси полягають у тому, щоб забезпечити там найкращу послугу. Інакше вони витратили б гроші деінде.

Ось докладні описи найкращих VPN для Великобританії, Канади, Франції та Німеччини, якщо вас цікавлять саме ці країни..

Для інших популярних місць це найкращі варіанти, засновані на поєднанні кількості серверів та продуктивності:

 • НАС: CyberGhost
 • Австралія: PureVPN
 • Нідерланди: NordVPN

Якщо ви маєте намір підключитися до меншої країни, у якій більшість постачальників VPN не має присутності, загляньте в серверну мережу PureVPN. Якщо ви не знайдете того, що шукаєте, HideMyAss! також підтримує значну кількість локацій.

Який VPN найкраще підходить для вашого пристрою чи ОС?

Кожен хороший VPN підтримуватиме декілька пристроїв та операційних систем. Але всі версії додатків розробляються дещо незалежно одна від одної (кожна платформа має свої унікальні вимоги та обмеження). Отже, не існує жодної VPN, яка найкраща в цілому.

Іншими словами, VPN може працювати дуже добре на вашому телефоні Android, але відчуває нестабільність на вашому ноутбуці Windows.

На Android та iOS телефонах та планшетах NordVPN забезпечує найкращий досвід. На Macs виборцем VPN є CyberGhost.

У мене також є окрема поглиблена запис про те, що найкраще VPN для будь-якого пристрою під управлінням Windows.

І ще одне.

Якщо у вас є старіша версія операційної системи, переконайтесь, що двічі перевірте, чи підтримує вибраний VPN, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

У мене є старший MacBook, який іноді використовую для тестування. Він працює під керуванням OS X 10.11. Я можу запустити клієнтів для більшості провайдерів на ньому просто добре, але для Surfshark, наприклад, потрібен macOS 10.12 або пізнішої версії.

Іншими словами, те, що постачальник заявляє, що підтримує певну ОС, не означає, що їх додаток автоматично працюватиме на вашому пристрої. Завжди двічі перевіряйте вимоги до версії.

Таблиця швидкого порівняння VPN

Щоб швидко резюмувати, у таблиці нижче перераховані найкращі VPN-сервіси на 2020 рік. Усі – чудові постачальники по-своєму, і всі відповідають критеріям, необхідним називатися найкращими. Єдине питання, який VPN буде найкращим для вас?

Постачальник функції

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:90
Сервери:7159
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, маршрутизатори
З’єднання:7
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
1 місячний план:$ 12,99 / місяць
Річний план:$ 2,75 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:45 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:58
Сервери:5645
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:6
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Панама
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,49 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки (Visa, MC, Amex, Discovery), криптовалюта (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, інше

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:131
Сервери:2070 рік
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:5
Ведення журналу:Дата з’єднання, використана загальна пропускна здатність
Розташування:Гонконг
1 місячний план:$ 10,95 / місяць
Річний план:$ 3,33 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:31 день
Оплата:Кредитна картка, PayPal, BitCoin, Alipay, основні подарункові картки, CashU, інші криптовалюти, Paymetwall

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:63
Сервери:1040 рік+
Протоколи:OpenVPN, IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:Необмежений
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Британські Віргінські острови
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 1,99 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin, Alipay

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:30
Сервери:3235
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Win, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:10
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:США
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,33 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin, основні подарункові картки, 6 інших методів

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:64
Сервери:700+
Протоколи:OpenVPN (Pro / Premier), L2TP / IPsec, PPTP, хамелеон (Pro / Premier)
Платформи:Win, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:3 (базовий), 5 (преміум)
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Швейцарія
1 місячний план:9,95 дол. США на місяць (базовий), 12,85 дол. США на місяць (преміум)
Річний план:5,00 дол. На місяць (базовий), 2,50 дол. На місяць (преміум)
Безкоштовний період випробовування:3 дні
Повернення грошей:Ні
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Alipay

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:95
Сервери:3000+
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, маршрутизатори
З’єднання:3
Ведення журналу:Загальна щоденна тривалість з’єднання, загальна щоденна кількість передачі даних, розташування сервера
Розташування:Британські Віргінські острови
1 місячний план:$ 12,95 / місяць
6-місячний план:$ 9,99 / місяць
Річний план:$ 6,67 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:47
Сервери:173
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Win, Mac, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:3
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
1 місячний план:$ 10,95 / місяць
6-місячний план:7,16 дол. / Міс
Річний план:$ 4,84 / місяць
Безкоштовний період випробовування:24 години
Повернення грошей:15 днів
Оплата:Кредитна картка, біткойн, інші криптовалюти, Paymetwall

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:220
Сервери:911
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Win, Mac, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:2
Ведення журналу:Марки часу підключення, кількість передачі даних про з’єднання, ваш IP-з’єднання, IP-адреса сервера
Розташування:Великобританія
1 місячний план:$ 11,52 / місяць
6-місячний план:$ 8,33 / місяць
Річний план:6,55 дол. / Міс
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, банківський / банківський переказ, UnionPay

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:74
Сервери:3798
Протоколи:OpenVPN, IPSec / IKEv2, L2TP / IPSec
Платформи:Win, Mac, iOS, Android
З’єднання:5
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Німеччина
1 місячний план:$ 11,99 / місяць
Річний план:$ 2,05 / місяць
Безкоштовний період випробовування:7 днів
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, UnionPay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me