Найкращі VPN без журналів у 2020 році

Популярне зображення для найкращої VPN, яка не зберігає статті журналів


Ми використовуємо VPN для захисту наших даних та конфіденційності в Інтернеті. На жаль, багато хто з нас довіряють постачальникам, які можуть не дожити до кінця угоди. І будь-яка VPN, яка записує ваші дані, незалежно від того, наскільки мало їх, потрапляє до цієї категорії.

Коли VPN веде журнали, там не повідомляється, де ця інформація може опинитися. Хакери могли знайти спосіб його вкрасти. Його можна було продати рекламодавцям. Його можна було навіть передати державним установам на вимогу.

VPN без реєстрації, з іншого боку, гарантує вашу конфіденційність. Вони не можуть втрачати, продавати або передавати дані, яких у них немає.

Тож, якщо ви, як і я, вам подобається ваша конфіденційність, ось усе, що вам потрібно знати про ведення журналу VPN та підбір найкращого VPN без реєстрації для ваших потреб.

Огляд найкращих VPN без журналу

Час-гроші. Якщо ви поспішаєте і цікавитесь лише коротким оглядом того, що вважається найкращим VPN без реєстрації, не вникаючи в деталі, ось вони.

Кожен з цих провайдерів не лише чітко заявляє у своїй Політиці конфіденційності або Умов надання послуг, що вони не реєструються, але їхні вимоги також підпадають під аудит сторонніх осіб або перевіряються в судових справах..

 1. NordVPN

  Кращий VPN без реєстрації. Політика суцільної нульової реєстрації даних підтверджена незалежним аудитом наприкінці 2018 року. Інтуїтивно зрозумілий додаток з великою кількістю функцій, великою серверною мережею, чудовими швидкостями, чудовою ціною.

 2. ВипрВПН

  Нещодавно перейшов на нульовий журнал і перевірився як такий незалежним аудитом. Базується в Швейцарії, має велику продуктивність, міцну безпеку, P2P, працює в Китаї.

 3. ExpressVPN

  Політика без реєстрації журналів Ironclad підтверджена рейдом турецьких центрів обробки даних та захопленням сервера. Прекрасна репутація та обслуговування клієнтів, відмінна швидкість, дружнє обмінення файлів, проста у користуванні програма.

 4. CyberGhost

  Випускає щорічні звіти про прозорість, підтримуючи свою політику бездоганності. Простий у використанні, працює з великою серверною мережею, недорогий і пропонує найкращу в бізнесі 45-денну гарантію повернення грошей.

 5. SurfShark

  Новіший постачальник із суворою суворою політикою нульової реєстрації. Відмінні параметри безпеки та шифрування, швидкі сервери, необмежене одночасне з’єднання, одна з найнижчих цін.

Що таке VPN без журналу?

VPN без реєстрації – це постачальник, який не збирає та не зберігає будь-яку вашу інформацію чи діяльність під час їх проходження через мережу VPN. Це включає:

 • Ваш IP-адреса призначена IP-адресою
 • IP-адреса VPN-сервера, який ви використовуєте
 • IP-адреси або будь-яка інша інформація про веб-сайти чи послуги, які ви використовуєте
 • Місце, з якого ви підключаєтесь
 • Під час підключення та відключення від VPN
 • Скільки пропускної здатності ви використовуєте
 • Особливості вашого пристрою, такі як версія клієнта чи операційна система

В основному, навіть якщо вони цього хотіли, сам постачальник VPN не міг дізнатися нічого про те, як ви користуєтесь їх послугою та чим займаєтесь в Інтернеті. Якщо вони не можуть цього зробити, то ви знаєте, що ніхто більше не зможе.

У такому випадку у вас є справжня VPN без реєстрації.

Для чого потрібна VPN без реєстрації?

Багато з нас використовують VPN, щоб захистити наші дані та залишатись анонімними при користуванні Інтернетом. У всіх нас є своя причина для цього.

Використовуючи VPN, ви перешкоджаєте своєму провайдеру, рекламодавцям, веб-сайтам чи послугам, а іноді навіть урядам збирати будь-яку інформацію про вас і що ви робите в Інтернеті.

Проблема полягає в тому, що, використовуючи VPN для цієї мети, ви довіряєте постачальнику VPN, щоб він не робив той самий тип збору даних та ведення журналів активності, які ви сподіваєтеся уникнути.

Поки ваші журнали VPN не мають значення, чи вони вони твердо налаштовані не охоплювати вашу інформацію охоче. Колоди є. Якщо постачальник коли-небудь компрометується, ваші дані вільні для отримання.

Залежно від країни, з якої працює ваш постачальник VPN, вони також можуть юридично вимагати передавати свої журнали або урядові країни, або у шпигунські агентства, або у когось із їхніх союзників..

Ви коли-небудь чули про альянс розвідки «П’ять очей» (або «Шість очей», «Дев’ять очей» або «Чотирнадцять очей»)? Після того, як ваші дані там, там не можна сказати, як далеко вони можуть зайти.

Єдиний спосіб переконатися, що ви та ваші онлайн-дії залишаються анонімними – це використання VPN, що не зберігає журналів.

Якщо для початку не зберігається жодна інформація, не можна нічого красти, продавати, аналізувати, передавати авторським тролеям або передавати владі.

Найкращі VPN без журналу

Зрозуміло, що якщо ви хочете зберегти свою конфіденційність та анонімність в Інтернеті, важливо використовувати сервіс VPN без реєстрації. Якщо ви шукаєте одного, щоб допомогти в пошуку, ось короткий список того, що я вважаю найкращими VPN для цієї мети..

Зауважте, що для того, щоб провайдер склав мій найкращий список VPN без журналу, він не тільки повинен претендувати на послугу без журналу, але, що важливо, також задовольняє ці вимоги. Як вони можуть це зробити? Чи то через незалежні ревізії, чи то в реальному житті (судові справи, розбиття дверей тощо)

1. NordVPN

NordVPN логотип

База даних у Панамі NordVPN – одне з найбільш визнаних і популярних імен у галузі VPN. І це правильно. Вони пропонують відмінне обслуговування за вигідною ціною.

NordVPN має сувору політику без реєстрації даних і нещодавно пройшов незалежний аудит, щоб підтвердити це. Вони також приймають оплату криптовалютами, якщо ви шукаєте максимальну анонімність.

Їх мережа VPN є однією з найбільших навколо. На даний момент NordVPN працює 5645 серверів у 58 країнах. У світі небагато місць, з якими ви могли б хотіти зв’язатись, щоб вони не охоплювали. Швидкість сервера теж відмінна.

NordVPN постачає довгий список корисних функцій, включаючи 256-бітове шифрування AES, функціональність комутатора, захист від витоку DNS та подвійну підтримку VPN.

Вони також відмінно працюють над розблокуванням географічних сайтів потокового потоку, наприклад, Netflix США або iPlayer BBC, підтримують обмін файлами і навіть сумісні з браузером Tor. Словом, NordVPN робить майже все.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

Кращий VPN без журналу: NordVPN – швейцарський армійський ніж постачальників VPN. Вони майже нічого не можуть зробити. Вони також мають вагомий доказ підтвердити свої нульові заявки на реєстрацію. Для конфіденційності, безпеки та реальної свободи в Інтернеті NordVPN є ідеальним вибором (особливо враховуючи, наскільки доступною є послуга).

2. ВипрВПН

Логотип VyprVPN

Розташований у Швейцарії, VyprVPN не завжди був VPN-службою без розмитнення. Однак у середині 2018 року вони вирішили це змінити. Після місяців роботи, що супроводжувалась всебічним незалежним аудитом, вони перетворилися на одну з найкращих рецензованих VPN з нульовим журналом на ринку..

VyprVPN працює понад 700 серверів у 73 місцях, і на відміну від багатьох інших провайдерів, вони володіють кожним із них. Це означає, що немає посередників хостинг-провайдерів для ще кращої безпеки даних, а також високої продуктивності.

Їх відмінна клієнтська програма працює з різними пристроями, включаючи декілька популярних домашніх маршрутизаторів. Для захисту кількох пристроїв дозволено до п’яти одночасних підключень.

Додайте 256-бітове шифрування через OpenVPN, їх власний протокол Chameleon, який дозволяє вам обходити обмежувальні мережі (включаючи Велику Брандмауер Китаю), підтримку P2P та можливість передавати геоблокований вміст, і ви отримали рецепт для одного відмінний постачальник VPN без реєстрації.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

Відмінна надійність: Коли ви володієте всіма своїми серверами, набагато простіше бути справжнім нульовим журналом VPN, і VyprVPN робить саме це. Маючи виняткову продуктивність, добре підтримуваний клієнт і навіть триденну безкоштовну пробну версію, це одне VPN, орієнтоване на конфіденційність, з яким ви не можете помилитися.

3. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Якщо ви шукаєте постачальника VPN без реєстрації, який присутній майже в усьому світі, ExpressVPN є прекрасним вибором. Зрештою, їхня мережа включала 3000+ серверів у 95 країнах, що робить їх параметри підключення настільки ж хорошими, як і для послуги без проблем.

Продуктивність сервера, як і слід було очікувати для добре зарекомендованого постачальника, є чудовою. Вони також пропонують 256-бітове шифрування, тому ви не жертвуєте швидкістю заради безпеки.

Претензії ExpressVPN без реєстрації були підтверджені наприкінці 2017 року, коли влада Туреччини шукає дані про активність користувачів та не задовольняється відповіддю “Ми не беремо журнали” захопила кілька їхніх серверів. На цих серверах влада точно не знайшла нічого: нульові журнали, відсутні дані користувачів. Ось заява ExpressVPN з цього приводу.

Окрім чудової конфіденційності та анонімності, ExpressVPN також пропонує безліч функцій, включаючи простий у використанні додаток, функціональність комутаторів переключення, приватні сервери DNS і навіть розділене тунелювання, щоб ви могли контролювати свій Інтернет-трафік, як вам здається. Вони, звичайно, також розблокують гео-обмежений вміст.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

Міцний всебічний: ExpressVPN – найкращий постачальник VPN – це майже ідеальна комбінація швидкості, надійності та конфіденційності. Вони підтримуються 30-денною гарантією повернення грошей і мають найкращу цілодобову підтримку клієнтів у бізнесі.

4. CyberGhost

CyberGhost логотип

Базується в Румунії CyberGhost пропонує чудовий VPN-сервіс без реєстрації, і це робиться за ціну, яку мало провайдерів.

Як доказ свого нульового статусу, CyberGhost випускає щорічні звіти про прозорість. Вони робили це назад, аж до 2011 року.

CyberGhost має довгий список серверів, який має понад 7100 у понад 90 країнах. Ці числа роблять їх мережу однією з найбільших навколо. Робота в такому масштабі дозволяє CyberGhost пропонувати чудову швидкість і надійність, незалежно від того, до якого місця ви підключитесь.

Завдяки простому у користуванні клієнтом CyberGhost, ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, і всі вони будуть захищені 256-бітним AES-шифруванням AES за військовим рівнем через протокол OpenVPN. Якщо ви любите підлаштовувати речі, є багато корисних функцій, якими ви також можете скористатися.

Однією з рекламованих сильних сторін CyberGhost є їхня здатність обходити геоблоки на потоковому вмісті, і вони безумовно доставляють. Вони працюють з декількома спеціалізованими серверами саме з цією метою. Зусилля щодо блокування VPN від Netflix та BBC iPlayer не мають шансів.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Найкращий VPN без бюджету: CyberGhost – це швидкий і надійний сервіс VPN, який дозволить вам передавати вміст з будь-якої точки світу. Вони не ведуть журналів і не соромляться надавати докази своїх зусиль. Якщо ви скористаєтеся їхньою промо-акцією, вони також є одним з найменш дорогих VPN в цьому списку.

5. Surfshark

Surfshark логотип

Будучи відносно новим, Surfshark, можливо, не є найвідомішим постачальником VPN без журналу (поки що). Але вони впевнено побудували свою послугу з нуля, враховуючи вашу конфіденційність та безпеку. Електронна пошта, прив’язана до вашого облікового запису, є єдиною інформацією, яку вони зберігають.

Всі сервери Surfshark (понад 1040 в 63 країнах) пропонують 256-бітове шифрування через OpenVPN або IKEv2 з аутентифікацією SHA512 та 2048-бітним обміном ключами DHE-RSA з PFS. Простий англійською мовою безпека не покращується.

Швидкість сервера швидко спалахує, а в поєднанні зі здатністю Surfshark подолати обмеження щодо географічного вмісту роблять цю нульову реєстрацію VPN мрією відео-транслятора.

Клієнт простий і дуже інтуїтивно зрозумілий. Зважаючи на це, є ще багато вдосконалених функцій, акуратно підтягнутих, якщо ви відчуваєте авантюрність, включаючи параметри підключення з декількома переходами, перемикач на вбивство, приватні настройки DNS, захист від витоку DNS і навіть протокол камуфляжу.

Підключившись до мережі Surfshark, ви також захищені вбудованими рішеннями для блокування реклами, зловмисного програмного забезпечення та фішингу для безпеки навколо.

Про Surfshark це дуже багато, і вони, здається, постійно покращуються щоразу, коли я дивлюся. І я згадав, що ви можете одночасно підключати необмежену кількість пристроїв?

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

Відмінні показники: Surfshark – постачальник VPN без реєстрації, який пропонує надзвичайну цінність. Від герметичного конфіденційності та швидких серверів до довгого списку функцій та необмеженого з’єднання, ви дійсно отримуєте багато. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, тому малий ризик сприйняти їх закрутки.

Які VPN зберігають журнали?

Для кожного VPN, який не веде журнали, існує півдесятка. Який тип даних вони зберігають, але вони щось відстежують.

Більшість із цих постачальників не входять із шкідливими намірами чи таємно. Зазвичай вони досить відкриті щодо цього і чітко описують, які дані вони зберігають у своїх Умовах надання послуг або Політиці конфіденційності.

Спілкування з постачальником VPN, який веде журнали, не обов’язково означає кінець світу. Але, якщо ви це зробите, знайте, що там будуть дані, які потенційно можуть бути використані для прив’язки до вашої онлайн-діяльності.

Отже, якщо ви дотримуєтеся конфіденційності, якої потрібно дотримуватися, цих VPN слід уникати.

Туз VPNСтрастAvast Secureline
AVG VPNBetternetBitdefender
Переглядайте VPNБуфернийDotVPN
Encrypt.meF-Secure FreedomeHexaTech
Сховати мій IPHideMyAss!Хола
HotSpot ShieldHoxx VPNVPN McAfee Safe Connect
Opera VPNOvpnSpiderПсифон
PureVPNШабля VPNSeed4me
ШвидкістьГрім VPNтигрVPN
TouchVPNTurbo VPNУльтрасерфінг
РозмикачVPN 360Ворота VPN
VPN In TouchVPN необмеженийVPN.AC
VPNHubX-VPNZenMate

Який тип інформації можна записувати в VPN?

Існує чотири типи інформації, яку може зберігати VPN без суворої нульової політики реєстрації.

 • Журнали використання

  Вони можуть включати що завгодно із детального списку сайтів, які ви відвідуєте на серверах, до яких ви підключились, і навіть будь-які паролі, які ви надсилаєте на незахищені веб-форми (хоча в наші дні це вкрай рідко).

  Вони рідко зберігаються, але журнали використання – це типи записів, які постачальник VPN може бути змушений збирати, якщо їм це наказать суд і перебуває в юрисдикції, яка вимагає від них.

 • Журнали підключень

  Менш деталізований, ніж журнал використання, журнал з’єднання може містити вашу реальну IP-адресу, час початку вашого з’єднання, коли ви відключились, та пропускну здатність, яку ви спожили (або якусь комбінацію з них).

  За допомогою журналів підключення зацікавлена ​​сторона може відтворювати точки підключення з інформацією, отриманою з веб-сайтів та використовуваних вами онлайн-сервісів, і відстежувати всю свою діяльність прямо до вас.

 • Журнали в реальному часі

  Усі служби VPN, навіть служби без реєстрації, мають журнали реального часу. Вони є лише побічним продуктом роботи VPN-серверів і допомагають постачальникам вирішувати з’єднання та підтримувати якість обслуговування.

  Постачальник VPN без журналу не буде зберігати ці журнали довго (ми говоримо хвилини чи години), і не запише їх на зберігання. У будь-якому випадку журнали реального часу не повинні містити ідентифікаційну інформацію користувача.

 • Журнали сервера

  Навіть якщо постачальник VPN не зберігає журналів, найімовірніше, працює апаратне забезпечення сервера, яке вони використовують як частину своєї мережі. Ці типи записів повинні містити лише дані, що стосуються роботи обладнання, а не про те, як воно використовується.

  Для провайдерів без реєстрації, які володіють своїми серверами, це не є проблемою. Для інших варто пам’ятати (але не переживати).

Чи можна довіряти VPN?

Як і у випадку з усіма іншими типами послуг, ви покладаєтесь на того, хто з постачальників VPN вирішить зберегти його слово та дотримуватися власної політики. Немає прямого способу дізнатися, чи порушує постачальник їх гарантію без реєстрації даних, і як тільки ви дізнаєтесь, можливо, вже пізно.

Хороша новина полягає в тому, що постачальники VPN без журналу мають кілька причин дотримуватися свого слова. Вони можуть зіткнутися з катастрофічною шкодою для своєї репутації, якщо їх спіймають у порушенні власної політики. Це також коштує грошей, щоб записувати дані та керувати ними, і вони краще не витрачають гроші.

Якщо доведено, що VPN не реєструється, або незалежним аудитом, в суді, через захоплення сервера або будь-якими іншими способами, які можна зробити, це також є дуже позитивним знаком.

Якщо ви переживаєте, що постачальник VPN може не дотримуватися своєї політики без реєстрації, зверніть увагу на такі червоні прапори:

 • Користувачі, які повідомляють, що отримують попередження щодо авторських прав та сповіщення DMCA, незважаючи на використання VPN
 • Постачальник VPN працює в юрисдикції, яка може примусити збирати дані
 • Провайдер, який покладається на віртуалізовані сервери, а не фізичні
 • Суперечливі претензії щодо входу в Умови надання послуг або Політики конфіденційності

Якщо ви виявите що-небудь із перерахованого вище щодо свого постачальника VPN, найбезпечнішою ставкою є перехід на іншу службу.

Зберігайте свою конфіденційність в Інтернеті за допомогою VPN нульового журналу

У нижньому рядку використання VPN-адрес без розмитнення – це найкращий спосіб переконатися, що ніхто не збирає дані про те, що ви робите в Інтернеті. І будь-який з провайдерів у кращому списку VPN без реєстрації буде служити вам дуже добре.

Це, звичайно, не означає, що слід уникати всіх інших постачальників. Вам просто потрібно зробити належну ретельність, перш ніж повністю довіряти їм.

Якщо вас цікавить будь-який із VPN, про які я згадую тут, не забувайте, що незалежно від пори року, один або більше з цих постачальників можуть пропонувати чудові знижки. Конфіденційність в Інтернеті та анонімність за чудовою ціною? Я візьму це будь-який день.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me