Найкращі VPN для Франції у 2020 році

Кращий VPN для Франції


Можливо, ви у Франції намагаєтесь переглядати BBC iPlayer, US Netflix, Hulu чи інший міжнародний контент без особливої ​​долі.

Можливо, ви трохи стурбовані тим, що за французькими законами конфіденційність вашого Інтернету далеко не гарантована.

Або, можливо, ви все ще знаходитесь за межами країни, намагаючись передати своє улюблене шоу з місцевого французького каналу, але не можете.

У всіх цих випадках – і в багатьох інших – хороша якість VPN може допомогти. І є з чого вибрати також.

Зважаючи на це, кожен постачальник послуг має свій унікальний набір функцій, переваг та недоліків, а правильно прийняти рішення не завжди просто..

Тож, для цього, ось посібник, який допоможе вам вибрати найкращий VPN для Франції.

Contents

Кращі огляди VPN для Франції

Перш ніж копатися, давайте зазирнемо у верхні VPN-адреси для Франції. Швидкий підсумок може бути усім, що ви шукаєте, і досить справедливим.

 1. CyberGhost

  Кращий VPN для Франції. Ідеальний баланс великої серверної мережі, швидкості та безпеки. Розблокує гео-обмежений вміст у Франції та за кордоном. Краща в галузі 45-денна гарантія повернення грошей.

 2. PureVPN

  Швидкість з’єднання з високою швидкістю зв’язку та спеціалізовані потокові сервери роблять його відмінним вибором для доступу до геоблокованих відео та для P2P. Величезна серверна мережа, що охоплює 131 країну, дозволяє вам підключитися будь-де.

 3. Surfshark

  VPN-швидкий VPN без журналу з необмеженими одночасними з’єднаннями. Розблокує весь географічний вміст та підтримує P2P. Інтуїтивно зрозумілий, але потужний клієнтський додаток. Найдорожчий варіант навколо.

 4. NordVPN

  Велика, високоефективна серверна мережа, яка працює з Netflix та всіма іншими популярними потоковими службами. Жодних журналів, безпечної юрисдикції та найкращого набору функцій конфіденційності в галузі.

 5. ExpressVPN

  Добре створена та оптимізована глобальна мережа з хорошою швидкістю завантаження. Дозволяє переглядати будь-який потрібний вам вміст. Відмінний клієнт з багатьма розширеними функціями. Підтримка клієнтів, яка не є другою.

Навіщо використовувати VPN у Франції

У Франції є багато вагомих причин для використання VPN, і не всі вони очевидні. Хоча я коротко вже згадував деякі з них, ось список вичерпний.

 • Франція є частиною Пакту розвідки про дев’ять очей

  Якщо ви трохи прочитали про VPN, ви, мабуть, натрапили на посилання на терміни “П’ять очей”, “Дев’ять очей” і “Чотирнадцять очей”.

  Ці назви відносяться до сукупності міжнародних угод про обмін розвідкою, які об’єднують великі західні демократії в одну, велику (іноді) щасливу шпигунську мережу.

  Франція є частиною угоди “Дев’ять очей”. Вони зобов’язані ділитися електронною розвідкою з іншими країнами-членами, включаючи:

  • Сполучені Штати
  • Канада
  • Австралія
  • Нова Зеландія
  • Об’єднане Королівство
  • Данія
  • Нідерланди
  • Норвегія

  Якщо ви французький користувач Інтернету, шпигунські агенції з будь-якої з цих країн теоретично можуть отримати доступ до історії ваших звичок в Інтернеті, а також до будь-яких інших відповідних електронних даних.

  Використовуючи VPN у Франції, ви заважаєте уряду підслуховувати вашу Інтернет-діяльність. І якщо вони не можуть підслухати, їм немає чим ділитися.

 • Веб-журнал провайдера

  Франція, як і інші країни-члени ЄС, колись була зв’язана Директивою про збереження даних 2006 року.

  Закон змусив французьких провайдерів фіксувати Інтернет-діяльність усіх клієнтів та зберігати ці дані принаймні один рік – навіть якщо ви припинили послугу.

  На щастя, суд Європейського Союзу скасував цей закон у 2014 році. Але прецедент підслуховування Інтернет-провайдера залишається, і з того часу він зайняв новий, всеосяжний закон про збір французької розвідки..

  Однак, якщо VPN використовується, такий журнал неможливий.

 • Цифрові закони про авторські права

  Французькі закони про авторські права є одними з найсуворіших та непривітні для користувачів у світі.

  Це дозволяє французьким власникам авторських прав майже необмежену можливість отримувати доступ до вашої особистої інформації, якщо вас навіть підозрюють у піратстві. І якщо ви виявили, що порушуєте закон хоча б три рази, ваш провайдер може заборонити вас.

  VPN захищає вас від власників авторських прав, які не дивно, як правило, є надмірно ретельними у здійсненні своїх вимог.

 • Перегляд французького телебачення за кордоном

  Подорож за межі Франції зазвичай означає втрату доступу до розваг з французької мови. Більшість місцевих телеканалів та потокових служб не дозволять вам нічого дивитись, якщо ви не перебуваєте в країні.

  VPN робить так, як ви є. І скориставшись одним, ось лише деякі французькі канали, до яких ви зможете отримати доступ, незалежно від того, де ви робите.

  • 6плей
  • ЗНАЧІ
  • Франція 2
  • Франція 5
  • FranceTV
  • Грати телевізор
  • TV5 Monde
  • Арте
  • Euronews
  • Франція 3
  • Франція Ô
  • Гуллі
  • RTBF
  • BFM TV
  • Євроспорт
  • Франція 4
  • Франція24
  • LCP
  • TF1
 • Доступ до геоблокованого вмісту з усього світу

  Ми всі громадяни світу. Мені подобається споживати Інтернет-вміст з усього світу, як я впевнений, що хтось у Франції.

  Подібно до того, як VPN може розблокувати французькі потокові послуги з-за кордону, він може розблокувати геоблокований вміст з інших частин світу у Франції.

  Якщо ви засмучені тим, що не можете дивитися Netflix з інших країн, наприклад, VPN – це ліки.

Чи законні VPN у Франції?

За наявності таких ретельних законів про нагляд, Франція забороняє представляти заборону на послуги VPN. На щастя, вони нічого подібного не зробили.

VPN є законними у Франції.

Будучи громадянином, резидентом або відвідувачем Франції, ви можете безкоштовно використовувати VPN, коли і як завгодно. З цього приводу ви не повинні використовувати їх, щоб робити щось незаконне.

Використання VPN, щоб не допустити, щоб хтось читав вашу електронну пошту, цілком чудово. Однак використання такої форми для координації будь-якої форми незаконної діяльності не є.

VPN не звільняє вас від порушення закону.

Іншими словами, використання VPN у Франції є законним, але не робіть з ним нічого, чого не слід.

Що шукати у VPN для Франції

Не всі VPN – це хороший вибір для Франції. Щоб збільшити ваші шанси знайти той, який є, ось кілька функцій, які потрібно шукати.

 • Кілька французьких серверів

  Будь-який VPN, який варто врахувати, повинен мати декілька серверів, розташованих у Франції. Без французького сервера ви не зможете підключитися до країни.

  Наявність декількох серверів – ідеально розподілених у декількох місцях – гарантує вам багато варіантів підключення та забезпечує найкращий Інтернет-досвід.

 • Хороший вибір сервера в інших країнах

  Щоб максимально використовувати послугу VPN, вона також повинна мати велику і географічно різноманітну серверну мережу.

  Маючи багато серверів у багатьох країнах, ви зможете отримувати доступ до географічних служб та вмісту з будь-якої точки світу.

 • Сильні стандарти шифрування та функції безпеки

  VPN повинен захищати ваші дані та інтернет-трафік. Отже, будь-яка обрана вам послуга повинна використовувати сучасні стандарти протоколу та шифрування.

  Подумайте про 256-бітове шифрування AES через OpenVPN.

  Захисні функції, такі як комутатор VPN і захист від витоку DNS, також є обов’язковими.

 • Політика без реєстрації та юрисдикція, що не сприймає конфіденційність

  Оскільки у Франції – та багатьох інших країнах світу – немає ніяких труднощів щодо шпигунства за вашими звичками в Інтернеті, вам слід вибрати VPN без реєстрації, що базується на юрисдикції, що не стосується конфіденційності (Панама, Румунія, Швейцарія тощо).

  Таким чином, ніхто не зможе змусити вашу VPN передати дані. І навіть якби хтось спробував, вони б нічого не дали.

 • Хороші швидкості сервера

  Використання VPN завжди трохи сповільнить ваше Інтернет-з’єднання – цього немає. Але, є уповільнення, а потім – сповільнення.

  Вибір швидкого VPN – одного з репутацією чудової продуктивності та надійних серверів – дозволить зберегти ваш зв’язок.

  Це дозволяє швидко завантажувати файли та радісно передавати відео навіть у налаштуваннях найвищої якості.

  З іншого боку, неправильний провайдер може знизити швидкість вашого Інтернету до непридатного сканування.

 • Підтримка P2P

  Якщо ви плануєте використовувати служби обміну файлами зі своїм VPN – і, враховуючи драконівські закони про авторські права у Франції, навіть якщо ви не впевнені, що ви хочете – виберіть постачальника, який явно підтримує P2P.

  Крім того, двічі перевірте, чи VPN не підключає дросель, не має обмежень пропускної здатності та не має обмежень для передачі даних.

 • Може розблокувати вміст з обмеженою географічною діяльністю у Франції та інших країнах

  Величезна перевага VPN полягає в тому, що він повинен надавати вам доступ до інтернет-вмісту з обмеженими географічними можливостями як з Франції, так і з усього світу. Хоча на практиці не кожна послуга робить.

  Ви захочете вибрати VPN, що розблокує Netflix як у Франції, так і за її межами, а також будь-який інший гідний потоковий сервіс, як BBC iPlayer BBC.

  Постачальник також повинен добре співпрацювати з популярними французькими службами, такими як France.tv, CNEWS, MYTF1 тощо.

Як осторонь, будь-який постачальник, який я пропоную тут, як хороший вибір VPN для Франції, перевіряє всі вищевказані поля. Я закликаю вас, звичайно, займатися своїми дослідженнями, але ви також можете використати один із моїх випробуваних виборів як хороший вихідний пункт.

Найкращі VPN для Франції

Хоча ви тепер знаєте, що шукати у VPN для Франції, я також просунувся і зробив для вас деякі з них. Ось підсумок того, що я вважаю найкращими постачальниками VPN для Франції.

1. CyberGhost

CyberGhost логотип

CyberGhost – це служба, яка перевіряє всі коробки для використання у Франції та за її межами.

Він може похвалитися великим списком серверів із понад 7100 серверів у 90 країнах. Серед них 440 – у Франції. Це є однією з найбільших мереж серед усіх провайдерів. І це також швидка мережа.

CyberGhost – це нульовий VPN журналу. Штаб-квартира компанії в Румунії – чудова юрисдикція щодо конфіденційності даних.

Румунія не тільки не підлягає нагляду за ЄС або Альянсом, але вона має репутацію за невідповідність запитам даних зовнішніх користувачів..

Що стосується функцій, CyberGhost пропонує шифрування лінії та безпеку, дуже добре працює для P2P, а також розблокує Netflix у США та інші основні сайти потокового передавання, такі як iPlayer, Hulu та MYTF1 BBC.

Це також недороге обслуговування, яке навіть постачається за 45-денною гарантією повернення грошей, що веде в галузі.

Суть полягає в тому, що CyberGhost – це ідеальний VPN для Франції.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

2. PureVPN

PureVPN логотип

PureVPN – наступний у списку найкращих VPN, які можна використовувати для Франції.

Окрім своєї нездатної здатності розблокувати потокові послуги, великою претензією на славу PureVPN є їх величезна серверна мережа – вона розповсюджується на 160 локацій у 131 країні.

Всього 42 сервери знаходяться у Франції, розділених між двома місцями.

Ці цифри дають PureVPN неперевершений глобальний охоплення та велику присутність на французькій землі. І не забуваймо і продуктивність сервера, яка є однією з найкращих, що ти можеш отримати.

Базуючись на зручному для конфіденційності місці, PureVPN є незалежно підтвердженим постачальником послуг без реєстрації.

Вони також використовують сучасне шифрування і включає в себе як функції розділеного тунелювання, так і функції комутації знищення.

Їх клієнт має широку підтримку пристроїв і може використовуватися на понад 50 різних платформах.

Ціна PureVPN є однією з найнижчих, і, маючи 31-денну гарантію повернення грошей, ви отримуєте багато часу, щоб протестувати все це.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з переривчастим з’єднанням

3. Surfshark

Surfshark логотип

Один із моїх особистих фаворитів сьогодні – Surfshark – це ще один чудовий вибір VPN для Франції.

Хоча у них трохи менший список серверів, де представлено трохи більше 1040 серверів у 63 країнах (включаючи, звичайно, Францію), вони компенсують свій розмір з надзвичайно швидкими швидкостями.

Surfshark, який є нульовим журналом VPN, працює з Британських Віргінських островів. Незважаючи на назву, юрисдикція не підлягає нагляду за Великобританією або її союзниками.

Чистий та інтуїтивний клієнт оснащений функціями.

Він включає такі речі, як блокувальник реклами та зловмисного програмного забезпечення, подвійне налаштування VPN та розділене тунелювання. І як я розповідаю в своєму огляді Surfshark, це теж ледве дряпає поверхню.

Послуга дуже добре працює з геоблокованим вмістом, і вам навіть дозволено необмежену кількість одночасних з’єднань – те, що не робить інший постачальник VPN вищого рівня.

О, і ще одна річ, з якою інші VPN-адреси найвищого рівня не можуть відповідати – це ціна Surfshark. Це найменш дорогий постачальник у цьому списку.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

4. NordVPN

NordVPN логотип

У світі VPN мало хто з компаній відомий і шанований як NordVPN.

Вони працюють з масовою серверною мережею, яка складається з 5645 серверів у 58 країнах, лише 247 серверів у Франції.

Компанія працює за межами Панами, яка є однією з найкращих юрисдикцій щодо конфіденційності у світі. NordVPN – також постачальник послуг без реєстрації даних, заява, яку вони підкріплюють всебічним стороннім аудитом.

Що стосується безпеки, NordVPN є першокласним.

Окрім відмінних стандартних пар для протоколу та шифрування, вони також забезпечують корисні функції конфіденційності, такі як подвійний VPN та можливість комбінувати VPN та мережу Tor.

Хоча це трохи з дорогого боку (не забудьте скористатися одним із їх купонів), NordVPN, без сумніву, є одним з найкращих VPN для Франції.

Він оснащений надійністю, інфраструктурою, швидкістю сервера та якістю, які мало хто з інших постачальників.

І я згадав, що NordVPN розблокує Netflix і майже про будь-який інший геоблокований вміст, який ви можете перекинути?

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

5. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

ЕкспресVPN – це ще один чудовий вибір і дуже добре працює як у Франції, так і за кордоном.

Компанія працює з хорошою мережею з 3000+ серверів у 95 країнах.

Незважаючи на те, що у Франції порівняно невеликий слід лише з 3-х серверів, якість цього обладнання є однією з найкращих в галузі.

Штаб-квартира штату Британські Віргінські острови – юрисдикція з великою кількістю переваг конфіденційності – ExpressVPN має сувору політику без реєстрації.

Додаток вишуканий і простий у використанні, але все ще функціональний.

Розширені функціональні можливості, такі як перемикач на знищення, налаштування шифрування та протоколу, і розділене тунелювання – все є, але акуратно підтягнуті для того, коли і якщо вам це потрібно.

ExpressVPN також надає перевагу в розблокуванні французького та міжнародного гео-обмеженого вмісту, а завдяки чудовій швидкості сервера є прекрасним вибором для обміну файлами.

Клієнтська підтримка теж не поступається.

Навіть незважаючи на те, що ExpressVPN трохи на дорогій стороні – хоча і набагато дешевше, якщо скористатися їх продажами – послуга коштує кожної копійки.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

Як отримати французьку VPN

Тепер ви знаєте, як знайти хороший VPN для Франції, а також маєте кілька рекомендацій, які ви можете розглянути.

Ось прості кроки, які слід виконати, щоб розпочати роботу вашого французького VPN.

 1. Виберіть найкращий сервіс VPN – той, що має велику конфіденційність, продуктивність та безліч французьких та міжнародних серверів.
 2. Перейдіть на веб-сайт постачальника та зареєструйтесь.
 3. Завантажте програму VPN постачальника та встановіть її на свій пристрій.
 4. Запустіть клієнт VPN, виберіть французький сервер та підключіться.

Як отримати найкращі швидкості VPN у Франції

Щоб отримати найкращу швидкість з’єднання під час використання VPN у Франції, підключіться до сервера, який є максимально наближеним до вас. Це зведе до мінімуму відстань, яку потрібно пройти вашим даним, і зменшить шанси на те, що вони можуть працювати в поганих мережевих умовах.

Наприклад, якщо ви хочете використовувати VPN для додаткової конфіденційності, і ви перебуваєте за межами Парижа, вибір французького сервера в Парижі є ідеальним. Не підключайтеся до, скажімо, Ісландії.

А якщо ви намагаєтесь передати американський Netflix з Франції, виберіть сервер на східному узбережжі США. Підключення до Лос-Анджелеса зайво додасть кілька тисяч кілометрів до шляху ваших даних.

Однак, ви повинні усвідомити, що навіть в ідеальних умовах VPN все одно сповільнить ваше інтернет-з’єднання. Це не повинно бути набагато, але ви ніколи не досягнете такої швидкості, як при звичайному з’єднанні.

Якщо ви вибираєте близький сервер і вважаєте, що продуктивність невиправдано повільна – що може статися – ось кілька речей, щоб спробувати підвищити швидкість VPN.

VPN також не може виправити будь-які попередні проблеми з підключенням до Інтернету чи швидкістю, якщо вони не пов’язані з перемиканням послуги ISP або іншими подібними обмеженнями.

Використання безкоштовного VPN для Франції

Можливо, ви захочете спробувати один з багатьох сервісів, які пропонують безкоштовний доступ до VPN у Франції. Зрештою, більшість провайдерів – і справді кожен, кого я перераховую на цій сторінці – коштують грошей.

Я настійно раджу проти цього.

Використання так званого “безкоштовного французького VPN” майже завжди є ризикованим кроком. Багато хто з них не вникає з питань конфіденційності та безпеки. Інші вдаються до таких схематичних практик, як введення реклами та продаж ваших даних третім сторонам.

Порівняно з платними VPN, безкоштовні послуги також зазвичай повільні, ненадійні та підлягають обмеженням пропускної здатності.

Чесно кажучи, вам краще довіряти французькому інтернет-провайдеру та урядовому нагляду, якого ви намагаєтесь уникнути в першу чергу – принаймні, тоді ваш Інтернет-зв’язок буде дещо безпечним і швидким.

Висновок

Є багато причин використовувати VPN у Франції. Ви можете захотіти захисту від збору та спостереження за драконівськими даними або уберегти авторських тролів від заподіяння вам законних головних болів.

Або ви можете просто розблокувати та насолоджуватися вмістом, обмеженим для іншої країни.

Незалежно від вашої причини, тепер ви знаєте, що шукати у VPN для Франції. І навіть у вас є список провідних постачальників, які можна використовувати як відправну точку – більшість з яких також пропонують великі знижки.

Отже, не зволікайте. Отримайте свободу та конфіденційність в Інтернеті, яку ми всі заслуговуємо. Почніть використовувати VPN.

Вам також може сподобатися:
 • Найкращі загальні послуги VPN
 • Кращі VPN без журналу
 • Найкращі VPN для Netflix
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map