Найкращі VPN для Netflix

Найкращі VPN для Netflix


Більшість із нас, напевно, вже знають, що Netflix US – це не те саме, що Netflix UK – це не те саме, що Netflix Canada.

Мені подобається отримувати доступ до них усіх. І, незважаючи на поширену думку, VPN все ще є найкращим способом зробити це.

Однак, не будь-яка VPN буде робити це. На жаль, Netflix сьогодні блокує більшість провайдерів.

Щоб заощадити собі багато часу та розчарування у пошуку власного найкращого VPN для Netflix, просто продовжуйте читати. Служби, що працюють, і багато хто з них не перераховані лише трохи далі.

Я трохи звикав до Netflix. І оскільки VPN – це те, що я роблю, мені легко залишатися над цією інформацією. То чому б не поділитися радістю.

Contents

Огляд найкращих VPN для Netflix

У випадку, якщо вас цікавлять лише імена VPN, які не блокуються Netflix, дозвольте мені швидко їх підсумувати тут.

Звичайно, пізніше, про кожного провайдера набагато більше інформації, і чому вони є хорошим вибором для потокової передачі Netflix. Але іноді час – це гроші і досить справедливі.

 1. NordVPN

  Кращий VPN для Netflix. Працює дуже надійно з кожною головною бібліотекою Netflix. Блискавичні сервери для потокової передачі високої чіткості. 30-денна гарантія повернення грошей.

 2. Surfshark

  Супер швидкі сервери. Розблокує кожен каталог Netflix. Тільки провайдер, що дозволяє необмежене паралельне з’єднання. Недорога і велика цінність.

 3. CyberGhost

  Спеціалізовані сервери, оптимізовані для Netflix США, Великобританії, Німеччини та Франції. 45-денна гарантія повернення грошей, що займає галузь. Ще один відмінний вибір співвідношення ціни та якості.

 4. ExpressVPN

  Велика мережа з надійним доступом до Netflix. Відмінна продуктивність сервера. Корисна та обізнана цілодобова підтримка клієнтів у чаті.

 5. ВипрВПН

  Відмінна продуктивність для безпроблемного потокового передавання. Корисний персонал з обслуговування. Швидке виправлення будь-яких серверів, заблокованих Netflix.

Як дивитися Netflix за допомогою VPN

Передавати Netflix через VPN напрочуд легко, коли ви маєте потрібну послугу, таку, яка наразі не знаходиться у списку заблокованих VPN Netflix. Ось що вам потрібно зробити.

 1. Виберіть хороший VPN Netflix

  Перший крок – це, звичайно, доступ до VPN, який працює з Netflix. Я вже згадував про цих провайдерів трохи вище, але заради повноти вони:

  • NordVPN
  • Surfshark
  • CyberGhost
  • ExpressVPN
  • ВипрВПН

  Усі ці VPN мають принаймні 30-денну гарантію повернення грошей – а CyberGhost ще більше 45 днів – тому у вас є достатньо часу, щоб випробувати їх безкоштовно, щоб переконатися, що вони є тим, що ви шукаєте..

 2. Настройте додаток VPN

  Отримавши доступ до VPN Netflix, другий крок – завантажити та встановити клієнт.

  У кожного постачальника на своєму веб-сайті є розділ програм VPN – зазвичай це доступно в головному меню – де ви знайдете програмне забезпечення для всіх підтримуваних пристроїв та операційних систем.

  Список завжди міститиме Windows, macOS, iOS та Android. Але багато VPN також пропонують додатки для інших сумісних пристроїв Netflix, таких як Smart TV, різні телевізійні скриньки та Fire TV Amazon.

  Усі п’ять провайдерів, яких я перераховую тут, також пропонують підтримку чату в реальному часі, якщо вам потрібна допомога в налаштуванні.

 3. Виберіть і підключіться до VPN-сервера

  За допомогою програми VPN, встановленої на вашому пристрої, запустіть її та виберіть сервер, до якого ви хочете підключитися.

  Країна сервера повинна відповідати бібліотеці Netflix, до якої потрібно отримати доступ. Іншими словами, для Netflix US виберіть сервер США. Для Netflix UK виберіть його у Великобританії.

  Деякі провайдери, як CyberGhost, мають спеціалізовані сервери Netflix. Якщо вони доступні, скористайтеся ними.

  Після вибору сервера підключіться до VPN.

 4. Дивіться улюблені на Netflix

  Нарешті, запустіть Netflix – будь то у веб-переглядачі чи через спеціальний додаток – виберіть щось для перегляду, посидіти та насолоджуйтесь.

  NordVPN розблокує Netflix

  Netflix повинен працювати так само, як ви не використовуєте VPN, єдиним винятком є ​​те, що тепер ви можете отримати доступ до іншої шоу-бібліотеки, ніж у вашому поточному місцезнаходження.

Як вибрати VPN для Netflix

Щоразу, коли ви шукаєте VPN, щоб передати Netflix, щоб отримати найкращий можливий досвід, сервіс повинен встановити всі наступні поля:

 1. VPN не блокується Netflix

  Хоча це, мабуть, очевидно, я все одно скажу – здебільшого тому, що це не так просто, як це звучить.

  З початку 2016 року Netflix використовує величезні ресурси для виявлення та припинення VPN-з’єднань. Більшість провайдерів або відмовилися від боротьби з ними, або не публічно рекламують свої можливості Netflix, щоб уникнути уваги.

  Щоб знайти VPN, який працює, вам доведеться викопати копання. Ви також можете скористатись однією із служб, перелічених на цій сторінці – вони перевірені як нормальні та завжди оновлюються.

 2. Сервери VPN у країні, яку ви хочете розблокувати

  Вибране VPN повинно мати сервери в країні, до бібліотеки Netflix якої ви хочете отримати доступ. Якщо ви збираєтеся дивитись Netflix Canada, для вашого VPN потрібні канадські сервери тощо.

  Більшість із нас, ймовірно, хочуть передавати Netflix США, оскільки у нього є найширша бібліотека. Якщо це ви, вам не потрібно буде виглядати дуже важко – кожен напівпристойний постачальник матиме там сервери.

  Але якщо вам це Netflix Japan, то VPN має японські сервери, це не повинно даватися.

 3. Швидке та надійне з’єднання

  Підключення до Netflix не принесе нічого хорошого, якщо VPN-з’єднання буде занадто повільним, щоб нічого не дивитись. Швидкий VPN з нульовими обмеженнями даних є обов’язковим.

  Це єдиний спосіб отримати поточну передачу на високому рівні, без того, щоб набриднутий буферний екран з’являвся кожні 30 секунд.

 4. Кілька паралельних з’єднань

  Якщо ви не збираєтесь єдиним, хто використовує VPN для перегляду Netflix, вам потрібен провайдер, який дозволяє підключати відразу кілька пристроїв.

  Таким чином, кожен вдома – чи де б він не був у світі – може спостерігати, що хоче, коли хоче, не перебиваючи нікого іншого.

 5. Відмінна підтримка клієнтів

  Як би ми не сприйняли технологію, нам і зараз потрібна невелика допомога. Проблеми можуть виникнути в будь-який час, і підтримка чату в режимі 24/7 необхідна.

  Довірся мені. Кілька речей є більш засмучуючими, ніж улюблене шоу Netflix нескінченно буферизується і потрібно чекати 24 години, щоб команда підтримки VPN-провайдера відповіла.

Будь-який VPN, який я пропоную як хороший варіант для Netflix, завжди задовольнятиме всім вищевказаним п’ятьма пунктами.

Як знайти VPN для Netflix

Щоб вважати VPN хорошим вибором для Netflix, він повинен спочатку відповідати п’яти пунктам, які я окреслив вище. Якщо цього не відбувається, воно автоматично вимикається.

Далі я використовую кожного провайдера, щоб спробувати отримати доступ до Netflix у восьми популярних: США, Великобританія, Австралія, Канада, Франція, Німеччина, Японія та Нідерланди.

Якщо VPN не має виділеного потокового сервера для певного місця, я замість цього вибираю випадковий сервер у країні. Чим менше спроб знаходить той, який розблокує Netflix, тим краще.

Найкращі VPN для Netflix

З десятків VPN, які я регулярно тестую, п’ять нижче – це найкращі VPN-адреси для Netflix.

1. NordVPN

NordVPN логотип

Каталоги Netflix підтвердили роботу: США, Великобританія, Австралія, Канада, Франція, Німеччина, Японія, Нідерланди

NordVPN розблокує Netflix, як це було у 2014 році – задовго до появи заборони VPN. Мені вдалося знайти робочий сервер під час першої спроби у кожній з восьми країн, які я перевірив.

Маючи 80 локацій у 58 країнах, NordVPN має потужну серверну мережу. Іншими словами, ви можете підключитися до будь-якої бібліотеки Netflix, яку хочете.

Швидкість сервера відмінна. З середнім рівнем 69,1 Мбіт / с у всіх перевірених місцях потокове передавання навіть у високоякісній якості Netflix не є проблемою.

NordVPN дозволяє одночасно до шести підключених пристроїв. Їх клієнт підтримує Windows, macOS, Android, iOS та Linux і постачається з розширеннями для браузерів для Chrome і Firefox (останні два також розблокують Netflix).

Пропонуючи відмінну цінність – особливо якщо ви скористаєтесь їхніми знижками – всі підписки на NordVPN поставляються з 30-денною гарантією повернення грошей для трохи додаткового спокою.

А потім є привітна підтримка користувачів NordVPN, доступна цілодобово через чат або електронну пошту, яка більше ніж рада допомогти вам встати та працювати з Netflix – або ще будь-чим, для чого потрібно використовувати VPN.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

2. Surfshark

Surfshark логотип

Каталоги Netflix підтвердили роботу: США, Великобританія, Австралія, Канада, Франція, Німеччина, Японія, Нідерланди

Переможцем найкращої VPN для Netflix є Surfshark. Він розблокує послугу потокової передачі так само добре, як і NordVPN, але опиняється на другому місці просто через трохи менший список серверів.

В даний час Surfshark пропонує понад 1040 серверів у 63 країнах. Однак, у кожному місці, де є бібліотека Netflix, варто отримати доступ.

Продуктивність набагато краща, ніж це потрібно для потокової передачі високої чіткості, із середньою швидкістю 64,3 Мбіт / с у восьми тестових місцях.

Одне, що відрізняє Surfshark від всіх інших Netflix VPN, це те, що він дозволяє необмежено одночасно підключатися. Тож навіть якщо у вас сім’я з 12-ти, кожен може одночасно робити свою справу.

Як детально описано в моєму огляді Surfshark, клієнтське програмне забезпечення є чистим і мертвим простим у використанні. Усі підписки також мають тривалу політику повернення коштів на 30 днів.

Найкраще, що за поточними угодами Surfshark вартість послуги на місяць припадає приблизно на п’ятість навіть найдешевшого плану Netflix. Це найменш дорогий постачальник у цьому списку та найкраща ціна.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

3. CyberGhost

CyberGhost логотип

Каталоги Netflix підтвердили роботу: США, Великобританія, Австралія, Франція, Німеччина, Нідерланди

Деякі VPN розглядають доступ до Netflix як додаток. Не хороші люди в CyberGhost. Вони виходять із шляху, щоб зберегти функцію спереду та в центрі.

Список серверів CyberGhost включає 90 країн і має спеціальні сервери, оптимізовані для Netflix з США, Великобританії, Німеччини та Франції. Усі чотири чітко позначені в клієнті.

Продуктивність підключення навіть не є проблемою. CyberGhost – один з найшвидших постачальників VPN зі швидкістю завантаження до 103,1 Мбіт / с – значно краще, ніж рекомендації Netflix.

Сім паралельних з’єднань CyberGhost дозволяє означати, що ви можете повною мірою використовувати ліміт потоку Netflix на чотирьох екранах одночасно – обмеження для найдорожчого плану підписки.

І для душевного спокою CyberGhost дає вам повні 45 днів, щоб вимагати повернення коштів – що стосується і всіх їх продажів та акцій. Це найдовша гарантія будь-якого постачальника VPN і показує, наскільки впевнено компанія вірить у якість їх обслуговування.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

4. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Каталоги Netflix підтвердили роботу: США, Великобританія, Австралія, Канада, Франція, Німеччина, Японія, Нідерланди

Хоча не завжди з першої спроби, у мене не було проблем із пошуком серверів ExpressVPN, які розблокують Netflix в будь-якому з перевірених нами місць, що робить цього провайдера ще одним чудовим вибором.

Завдяки вражаючій мережі ExpressVPN з 151 місцеположення в 95 країнах ви переглядаєте шоу з будь-якої точки світу.

Сервери послідовно швидко і дозволяють вам передавати потокове відео з високою роздільною здатністю, навіть не натякаючи на екран буферизації.

Хоча ExpressVPN допускає лише три одночасні з’єднання, для переважної більшості з нас це повинно бути багато – якщо вам потрібно більше, всі інші VPN на цій сторінці мають принаймні п’ять.

У своєму огляді ExpressVPN я називаю їх службу підтримки найкращих в бізнесі, і це правда. Якщо ви коли-небудь не зможете змусити Netflix працювати, не забудьте зв’язатися. Вони підкажуть, які саме сервери використовувати.

А оскільки ExpressVPN трохи на дорогій стороні (хоча це стосується поліпшеної 30-денної політики повернення заліза), безумовно, скористайтеся одним із знижок купонів.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

5. ВипрВПН

Логотип VyprVPN

Каталоги Netflix підтвердили роботу: США, Великобританія, Австралія, Канада, Німеччина, Японія

На відміну від усіх інших перерахованих тут постачальників, VyprVPN запускає все власне обладнання. Це робить виправлення доступу до будь-якої бібліотеки Netflix, яку вони підтримують, набагато простіше, якщо вона коли-небудь заблокована.

Маючи сервери в 64 країнах, мережа VyprVPN знаходиться прямо там за розміром і дозволить вам підключитися до всіх популярних місць.

Швидкість сервера також не викликає занепокоєння, середня продуктивність завантаження – 47,1 Мбіт / с – майже вдвічі більше, ніж потрібно для 4K потокового передавання.

Як детально описано в огляді VyprVPN, компанія пропонує два плани передплати, і, залежно від обраного вами, ви можете використовувати або три, або п’ять одночасних підключень.

Як і всі провайдери найвищого рівня, VyprVPN дає вам повні 30 днів для тестування своєї послуги – гарантія, що не додаються рядки.

І нещодавно відремонтований відділ підтримки клієнтів VyprVPN також буде більш ніж задоволений допомогою, якщо ви зіткнетеся з будь-якими проблемами з запуском Netflix.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

Які VPN не можуть розблокувати Netflix

Переважна більшість провайдерів, на жаль, не є вдалим вибором для перегляду Netflix. Ці дні будуть робити лише найкращі VPN.

Деякі VPN заблоковані повністю, а інші дозволять вам отримати доступ лише до однієї або двох країн (і ніколи не американських Netflix). Єдиним винятком є ​​IPVanish, який є зворотним і дозволяє вам дивитися Netflix US, але абсолютно нічого іншого.

Багато постачальників також занадто повільно переносять будь-яку розумну якість.

Тож, якщо ви шукаєте хороший досвід Netflix через VPN, виходячи з моїх останніх даних, рекомендую уникати наступних служб.

СтрастAvast SecurelineBetternet
КактусVPNЦело VPNF-Secure Freedome
Сховати.meHideMyAss!Хола
Щит гарячої точкиHoxx VPNIPVanish
ІваціiVPNOpera VPN
Приватний доступ до ІнтернетуПриватний тунельSecureVPN
ШвидкістьTunnelBearTurbo VPN
VPN 360VPN необмеженийVPN.ac
ZenMate

Чому Netflix блокує VPN

Причина, через яку Netflix намагається ускладнити нам доступ до їх сервісу через VPN, проста – ліцензування. Умови використання Netflix дещо опосередковано говорять про це в розділі 4.3:

Ви можете переглядати вміст Netflix переважно в країні, в якій ви створили свій обліковий запис, і лише в географічних місцях, де ми пропонуємо нашу послугу та отримали ліцензію на такий вміст. Вміст, який може бути доступний для перегляду, буде залежати від географічного розташування і час від часу змінюватиметься.

Каталог шоу Netflix підпадає під дію деяких найскладніших угод про права трансляції, які ви можете собі уявити. Деякі шоу мають ліцензію лише для кількох із 190 країн, де Netflix доступний.

Скажімо, ви хочете переглянути чудовий документальний фільм BBC Blue Planet 2. Шоу на Netflix, але лише у США, Великобританії та Канаді. Наприклад, у більшості країн Азії права належать китайському потоковому гіганту Tencent.

Різниця в тому, що ви можете дивитися в різних куточках світу, настільки велика, що навіть надихнула неофіційний сайт каталогу Netflix – до речі, фантастичний ресурс – дозволяє вам знайти, в яку країну надходить поточний вміст.

Піддавшись тиску з боку власників авторських прав, кому зрозуміло, як легко отримати доступ до різних бібліотек, Netflix повинен був серйозно поставитися до виявлення та блокування VPN. А в січні 2016 року це зробили.

Але, незважаючи на їх найкращі ефекти, озброєні правим VPN, нас все одно не зупинить.

Що робити, якщо Netflix блокує вашу VPN

Якщо ви намагаєтесь використовувати VPN для передачі Netflix з іншої частини світу і бачите жахливу помилку проксі-сервера m7111-5059 (іноді також показану як m7111-1331-5059), перше, що потрібно зробити, це не втрачати надії.

У наші дні у більшості VPN відображається повідомлення “Ну, щось пішло не так …” Ось це, коли я намагався використовувати Netflix з приватним доступом до Інтернету.

Помилка проксі-сервера Netflix US при використанні PIA

Одна з двох речей може допомогти вам розблокувати Netflix.

 1. Вам потрібно використовувати правильну VPN. Кожен постачальник, який перерахований на цій сторінці, робить чудову роботу за те, щоб бути на крок попереду заборони Netflix VPN та швидко виправляти проблеми, коли вони з’являються.
 2. Якщо ви використовуєте VPN, який повинен передавати Netflix, але все ще заблокований, зверніться до служби підтримки користувачів VPN. Вони дадуть точний сервер для підключення.

Це все, що є Щоб Netflix працював з VPN, користуйтеся правильним сервісом та використовуйте правильний сервер.

Хоча жодна VPN ніколи не гарантуватиме доступ до Netflix, багато неофіційно підтримують його і зроблять все можливе, щоб допомогти вам вирішити вашу помилку “Ви, здається, використовуєте розблокуючу програму чи проксі”.

Наведене вище твердження подвоюється для постачальників, перелічених на цій сторінці. Якщо є спосіб виправити, ви можете бути впевнені, що вони скажуть вам про це.

Чи можете ви використовувати безкоштовну VPN для Netflix

Теоретично ви можете використовувати безкоштовний VPN для передачі Netflix. На практиці відповідь майже завжди – ні.

Справа не в тому, що ви ніколи не знайдете безкоштовний VPN, який може підключитися до Netflix. Просто жоден безкоштовний сервіс не буде достатньо надійним, щоб зробити його вартим.

Ігноруючи будь-які ризики конфіденційності та безпеки, безкоштовні VPN поставляються із ними – яких існує багато – ви також можете зіткнутися з обмеженням даних, обмеженнями швидкості та безліччю інших проблем, які роблять перегляд Netflix поруч неможливим.

Що стосується Netflix, то безкоштовний VPN, на жаль, дає вам те, за що ви заплатили, і це нічого.

Вимоги щодо швидкості VPN для перегляду Netflix

Однією з особливостей, яку я згадував як обов’язок під час вибору VPN для Netflix, є відмінна швидкість сервера.

Щоб детальніше зупинитися тут, ось швидкість підключення до Інтернету, рекомендована Netflix для їх різних варіантів якості відео. Будь-яка VPN, яку ви обрали, повинна мати можливість звертатися до цих номерів.

 • 25,0 Мбіт / с: Ультра HD
 • 5,0 Мбіт / с: HD (720p або 1080p)
 • 3,0 Мбіт / с: SD (480p)
 • 1,5 Мбіт / с: Менше якості SD
 • 0,5 Мбіт / с: Потрібно взагалі працювати

Усі провайдери, перелічені на цій сторінці, також склали мій найшвидший список VPN, тому продуктивність не повинна бути проблемою для жодного з них.

Це означає, що якщо ви хочете перевірити, наскільки швидким є ваш зв’язок із серверами Netflix, підключіться до VPN-сервера, який ви хочете використовувати, та перейдіть на Fast.com.

Це веб-сайт, керований Netflix, так що швидкість, яку ви там побачите, буде відповідати ефективності, яку ви отримаєте під час перегляду.

Якщо кількість низьких – це може статися через тимчасове велике завантаження сервера або перевантаженість мережею – виберіть інший сервер VPN, в ідеалі – максимально близький до фізичних місць. Зв’язок із службою підтримки клієнтів VPN також завжди є варіантом.

Як дивитися американські Netflix в іншій країні

На сьогодні найпопулярніша бібліотека Netflix – це бібліотека в США. Кількість наявного вмісту є другою для жодної. Тож не дивно, що незалежно від того, де люди в світі, доступ до Netflix USA – це те, про що вони йдуть.

І якщо ви намагаєтесь спостерігати за американським Netflix з Австралії, Ірландії чи Південної Африки, процес дуже схожий – вам потрібно використовувати VPN, щоб змінити ваш регіон Netflix.

За допомогою потрібного VPN, встановленого на вашому пристрої, просто підключіться до американського сервера, запустіть Netflix, виберіть своє шоу та відправте потокове повідомлення. Будь-який з провайдерів, згаданих на цій сторінці, є чудовими варіантами для цієї мети.

Висновок

Хоча Netflix наполегливо працює над виявленням та блокуванням доступу VPN до їх служби – і навіть знайшов успіх – це далеко не виконання місії.

Так, більшість VPN більше не працюють з Netflix. Але, багато хто все-таки це робить.

Поки ви користуєтеся правильним, у вас виникнуть невеликі проблеми з розблокуванням та трансляцією улюбленого шоу – незалежно від того, де ви знаходитесь у світі та до якої бібліотеки Netflix, яка є частиною.

І будь-який з провайдерів, яких я висвітлюю на цій сторінці, зробить цю роботу прекрасно.

Зареєструйтесь, підключіться та починайте передавати потоки. Використання VPN для розблокування Netflix все ще працює.

Вам також може сподобатися:
 • Чи працює NordVPN з Netflix?
 • Як змінити регіон Netflix на будь-яку країну
 • Найкращі загальні послуги VPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me