Найкращі VPN для Великобританії у 2020 році

Вибране зображення для кращих постачальників VPN у Великобританії


Незалежно від того, чи перебуваєте ви у Великобританії, британському емігранті, чи просто насолоджуєтесь необмеженим доступом до англійської культури та телебачення, у вас є багато вагомих причин використовувати VPN для Великобританії..

Британія, мабуть, найбільш екстремальна держава нагляду в західному світі. Збір даних є законним, а постачальникам послуг Інтернету (ISP) надано доручення контролювати та реєструвати всі онлайн-дії. Якщо ви перебуваєте у Великобританії та не використовуєте VPN, це означає вашу онлайн-діяльність.

Окрім збору даних, британські провайдери також цензурують Інтернет. Чи знаєте ви, що існує майже 800 000 веб-сайтів, доступ до яких заблокований зсередини країни? VPN можуть заохочувати ці обмеження.

Тоді існує драконічний підхід Великої Британії до обміну файлами та останні закони, які можуть висадити вас у гарячу воду в момент, коли ви відвідаєте, навіть випадково, веб-сайт, що містить терористичну пропаганду (як би це не було). Якщо ви використовуєте VPN, ви в безпеці.

А що, якщо ви за межами Великобританії? Ви пробували потокове передавання будь-якого британського телебачення, наприклад, BBC iPlayer? Ви не можете, і лише найкращі VPN для Великобританії можуть отримати доступ.

VPN надасть вам конфіденційність та анонімність в Інтернеті, без цензури та безпечного доступу до Інтернету, а також дозволяє переглядати геоблокований вміст Великобританії, як iPlayer, коли він знаходиться за кордоном. З тим же VPN ви навіть зможете переглянути повний каталог Netflix США, якщо цього захочете.

Є багато причин використовувати VPN у Великобританії.

Contents

Огляд найкращих VPN для Великобританії

Якщо у списку найкращих VPN-мереж Великобританії все, що вас цікавить, я перейду прямо до погоні. Ось короткий огляд найкращих постачальників як у Великобританії, так і за кордоном.

 1. CyberGhost

  Кращий VPN для Великобританії. Працює спеціалізованими серверами для перегляду заблокованого вмісту Великобританії, не веде журнали та пропонує чудові функції конфіденційності. Недорогий і постачається з тривалою 45-денною гарантією повернення грошей.

 2. PureVPN

  Відомий постачальник VPN з надійною трансляцією вмісту у Великобританії та зарубіжних серверах через спеціалізовані сервери Швидкі сервери в 131 країні, включаючи тони у Великобританії. Одна з найкращих пропозицій навколо.

 3. NordVPN

  Служба VPN, яка все робить. Має велику і швидку серверну мережу, без реєстрації, великої конфіденційності та інтуїтивного додатка з великою кількістю функцій. Пропонує постійну трансляцію з Великобританії.

 4. Surfshark

  Нові VPN, що пропонують усі функції, VPN для Великобританії повинні мати дуже низьку ціну. Має велику безпеку та конфіденційність, простий у користуванні клієнт, чудову підтримку потокової передачі та необмежену кількість з’єднань.

 5. ExpressVPN

  Відомий і шанований постачальник з швидкими та безпечними серверами, нульовим журналом та дуже відполірованим клієнтським додатком. Краща цілодобова підтримка в галузі та 30-денна гарантія повернення грошей.

Що шукати у VPN Великобританії

Є багато постачальників VPN на вибір, але, звичайно, не всі створені рівними. Намагаючись вибрати хороший VPN для Великобританії, ось найважливіші речі.

 • Сервери Великобританії

  Щоб отримати доступ до контенту Великобританії з-за кордону або для конфіденційності та безпеки в Інтернеті, перебуваючи в Британії, вам потрібно постачальника VPN з великою кількістю серверів у країні. Чим більше, тим краще.

  Сервери, розповсюджені по декількох місцях у Великобританії, також є бажаними. Знову ж таки, чим більше, тим краще. Це дасть вам найкращі можливі швидкості підключення та загальний досвід роботи в Інтернеті.

 • Відмінна продуктивність

  Якщо говорити про швидкість підключення та досвід роботи в Інтернеті, вам потрібна швидка VPN. Період. VPN завжди трохи сповільнить ваш Інтернет, але деякі роблять набагато кращу роботу щодо підтримки продуктивності, ніж інші.

  Якщо ви закінчите повільний сервіс, навіть прості речі, такі як перегляд Інтернету, можуть стати болючими. А потокове відео? Це просто не відбудеться.

 • Співпрацює з Великобританіями

  Якщо ви плануєте переглядати за кордоном BBC iPlayer або інших британських постачальників контенту, не кожна служба VPN працюватиме. BBC виявляє та блокує VPN з безжальною ефективністю, і більше того, ніж будь-коли, тільки найкращі постачальники можуть надати вам постійний доступ.

 • Велика глобальна мережа

  Перебуваючи у Великобританії, можливо, ви захочете використовувати свою VPN для підключення до інших країн. Можливо, ви хочете отримати доступ до бібліотеки Netflix або служб потокового телебачення іншої країни. Або, можливо, ви хочете торрент або використовувати програмне забезпечення для спільного використання файлів.

  VPN з розгалуженою різноманітною серверною мережею дозволить вам виконувати все вищезазначене.

 • Підтримка P2P

  Що стосується торрентінгу та обміну файлами, якщо ви хочете це зробити, переконайтеся, що ваша служба VPN підтримує його. Не припускайте, що це так. Багато VPN не дозволяють.

 • Мінімальна лісозаготівля та хороша юрисдикція

  Жодна служба VPN ніколи не записуватиме веб-сайти, які ви відвідуєте, але деякі все ще ведуть вкладки про такі речі, як час з’єднання або кількість передачі даних. Для максимальної конфіденційності та анонімності виберіть VPN без журналу – той, у якому абсолютно нічого не зберігається.

  Таким чином, навіть якщо влада приходить дозволу, постачальник VPN просто не має даних для передачі.

  Добре також вибрати VPN, що базується на юрисдикції, яка не відповідає конфіденційності, та збирання даних не вимагає. Хороший вибір – Британські Віргінські острови, Панама, Румунія та Швейцарія.

  Однозначно уникайте VPN, які базуються за межами Великобританії. Так само, як і провайдери, вони також повинні контролювати, реєструвати та обмінюватися онлайн-діями, коли їх просять.

 • Хороші функції шифрування та конфіденційності

  Щоб переконатися, що ваша конфіденційність та анонімність завжди захищені, виберіть постачальника, який пропонує 256-бітове шифрування, використовуючи сучасний протокол, наприклад OpenVPN. Це нерозривна комбінація.

  Інші функції конфіденційності, такі як захист від витоку DNS або перемикач в Інтернеті, також мають велику популярність. Вони гарантують, що ви ніколи не випадково відкриєте свою діяльність в Інтернеті через неправильну конфігурацію мережі або через випадкове відключення VPN.

Найкращий VPN для Великобританії

Зараз ми знаємо, на які особливості варто звернути особливу увагу при виборі VPN для Великобританії. Тож без зайвої приналежності ось п’ять постачальників, які найкраще підходять до рахунку.

1. CyberGhost

CyberGhost логотип

З невеликим ваганням, CyberGhost – мій вибір як найкращий VPN для Великобританії. Незалежно від того, ви є у Великобританії чи за кордоном, це постачальник, який перевіряє всі вікна.

Маючи 480 серверів у Великобританії у трьох місцях, лише NordVPN працює більше обладнання Великобританії, ніж CyberGhost. Вони також мають чудове покриття у всьому світі, що має понад 7100 серверів у 90 країнах.

Як показали мої тести на швидкість, усі сервери CyberGhost можуть і більше, ніж власні.

CyberGhost працює з Румунією, країною, яка любить свою конфіденційність в Інтернеті, і це суворий VPN без реєстрації. Їхнє клієнтське додаток також включає багато функцій, орієнтованих на конфіденційність, включаючи захист від витоку DNS та перемикач на знищення.

Доступ до BBC iPlayer та інших подібних британських служб – це легкий потік із CyberGhost. Для цього вони пропонують спеціалізовані потокові сервери, які працюють дуже послідовно.

Те саме стосується потокових служб в інших країнах світу, включаючи американські Netflix. Якщо ви хочете переглянути геоблокований вміст, CyberGhost є лідером у галузі.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Найкращий VPN для Великобританії: У CyberGhost є все, що ви очікуєте від VPN-сервісу вищого рівня. Вони також є одним з найдоступніших постачальників послуг і навіть дають найкращу 45-денну гарантію повернення грошей у галузі. Для користувачів VPN у Великобританії CyberGhost – це повний пакет.

2. PureVPN

PureVPN логотип

Добре зарекомендований постачальник, PureVPN – це ще один чудовий вибір для VPN у Великобританії. Від виділених потокових серверів до величезної серверної мережі, є що багато чого.

PureVPN працює 168 сервера Великобританії у чотирьох місцях. Доступ до решти світу не має другого місця з 2070 серверами у 131 країні. На основі моїх тестів, швидкість сервера PureVPN також надзвичайно велика.

Конфіденційність PureVPN робить трохи журналу для цілей управління мережею, але все робиться анонімно, ніколи не наражаючи вас на небезпеку. Усі очікувані вами функції клієнта, пов’язані з конфіденційністю, є також деякі приємні додатки, такі як блокатор оголошень та захист від вірусів.

Для доступу до потокових сервісів у Великобританії додаток PureVPN включає в себе спеціальні режими потокового потоку. BBC, ITV та 5 канал є, як і кілька десятків інших каналів з усього світу. І всі вони працюють дуже, дуже добре.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з з’єднаннями, що перериваються

ВИПОЗНАЧЕННЯ VPN для Великобританії: PureVPN є прекрасним постачальником для потокового передавання засобів масової інформації у Великобританії та за кордоном. Він постачається з простим у використанні та добре підтримуваним додатком, масовою серверною мережею та цінником, що, чесно кажучи, робить його однією з найкращих пропозицій.

3. NordVPN

NordVPN логотип

Ви не можете помилитися з NordVPN як вашим VPN у Великобританії. Простіше кажучи, вони все роблять.

Лідером пакету за кількістю серверів у Великобританії, число NordVPN становить 610 серверів в одному місці. Цей сервер також регулярно збільшується.

Крім Великобританії, список серверів NordVPN включає загалом 5645 серверів у 58 країнах – дуже вражаюча кількість. Швидкість сервера – найкраща.

Для конфіденційності NordVPN знаходиться там із найкращими з них. Вони нічого не реєструють. Вони також працюють з Панами, країни, у якій немає законів про збереження даних, повністю необмежений доступ до Інтернету та нульовий нагляд уряду..

Зрозуміло, існує захист від витоку DNS та перемикач на знищення. Але NordVPN також пропонує кілька функцій анонімності, яких інші постачальники не роблять, як подвійний VPN, Tor через VPN та заплутані сервери.

NordVPN також є прекрасним постачальником послуг для постійного доступу до iPlayer BBC та багатьох інших потокових сервісів у Великобританії. Відстань небагато і далеко між (і фіксується швидко).

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

VPN, ЯКЩО ВСЕ: Якщо ви шукаєте VPN для Великобританії, який робить все добре, не шукайте далі, ніж NordVPN. Ви отримуєте простий у використанні додаток, потоковий доступ, високі швидкості підключення та чудову безпеку – все це за дуже доступною ціною.

4. Surfshark

Surfshark логотип

Будучи відносно новачком, Surfshark може бути не постачальником, про який ви чули. Але вони, безперечно, гідні місця в будь-якому найкращому VPN для списку Великобританії.

Починається із суворої політики без реєстрації та базових операцій із Британських Віргінських островів, які дуже добре захищають вашу конфіденційність в Інтернеті..

Surfshark працює понад 1040 серверів у 63 країнах, включаючи декілька локацій у Великобританії. І ті сервери впевнені, що вони швидкі, ідеально підходять для трансляції відео та P2P (що, звичайно, дозволено).

Розблокування британських потокових сайтів та сервісів – це також легкий перебіг Surfshark. BBC, ITV, Channel 4 та Netflix прекрасно працюють із-за кордону.

Клієнт Surfshark має чистий, сучасний та інтуїтивний дизайн. Він пропонує чудові параметри шифрування та протоколу, функції конфіденційності, такі як подвійний VPN та перемикач захисту, і навіть дозволяє використовувати власні сервери DNS.

І я згадав, що Surfshark – єдиний постачальник, який надає вам необмежену кількість одночасних з’єднань?

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

ВИПУСКОВИЙ НОВИЙ КОМЕР: Surfshark пропонує не лише будь-яку необхідну вам функцію, але також має чудову цілодобову підтримку, 30-денну гарантію повернення грошей та один з найменш дорогих абонементських планів – особливо якщо ви скористаєтесь їх продажем. Це все є одним із великих можливостей VPN у Великобританії.

5. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

ExpressVPN пропонує чистий, відполірований та зрілий досвід будь-якому користувачеві VPN у Великобританії. Вони є відомим і шанованим постачальником.

Експрес-VPN, заснована на Британських Віргінських островах, є юрисдикцією, що стосується конфіденційності, – ще одна послуга без реєстрації. Вони запускають десятки швидких серверів із чотирьох різних локацій у Великобританії.

Клієнт ExpressVPN настільки ж чистий і простий у використанні, скільки отримує. Це дуже безпечно, а для більш просунутих користувачів пропонує корисні функції, такі як розділений тунель, щоб краще керувати контролем трафіку.

Розблокування BBC iPlayer та інших потокових сайтів у Великобританії працюють досить послідовно з ExpressVPN, і якщо ви коли-небудь стикаєтеся з будь-якими проблемами, їх підтримка клієнтів, як правило, визнана найкращою в галузі..

Як я торкаюсь у своєму повному огляді, недоліком ExpressVPN є відносно висока ціна. Зважаючи на це, ви дійсно отримуєте свої гроші, плюс ExpressVPN також час від часу пропонує спеціальні знижки..

І якщо 30-денна гарантія повернення грошей, ви можете абсолютно не ризикувати спробувати.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

ВЕЛИКА репутація: Якщо ви шукаєте VPN, який пропонує максимальну анонімність та конфіденційність в Інтернеті, йому довіряють мільйони та має чудову підтримку 24/7, не ігноруйте ExpressVPN. Незважаючи на дещо більшу вартість, вони добре того варті.

Безкоштовне використання VPN у Великобританії

Усі провайдери, які я вказав вище як найкращі VPN для Великобританії, платні послуги. Хоча існує безліч безкоштовних VPN-варіантів, я не вважаю, що використання одного з них є чудовою ідеєю (а особисто я ніколи не хотів).

Існує багато відмінностей між платними та безкоштовними VPN, які сильно нахиляють ваги на користь колишнього. Суть у тому, що коли ви йдете безкоштовно, замість того, щоб платити за послугу грошима, ви закінчуєте оплачувати своєю конфіденційністю, особистими даними, часом або всіма трьома.

Безкоштовні постачальники VPN у Великобританії відомі для будь-якої кількості шнаніганів – від введення реклами у ваш браузер, до продажу вашої особистої інформації та звичок в Інтернеті. Всі ці речі генерують для них гроші за ваш рахунок.

З безкоштовним VPN у вас також є досить невеликі шанси на можливість перегляду подібних програм iPlayer BBC, ITV Hub або UK Netflix. Вони є легкою ціллю для цих потокових служб і рідко фіксують доступ після його блокування.

Навіщо використовувати VPN у Великобританії

Як було коротко сказано на початку цієї статті, є багато причин, з яких ви можете розглянути можливість використання VPN у Великобританії. Вони зводяться до наступного:

 1. Онлайн-моніторинг та ведення журналів
 2. Інтернет-цензура
 3. Юридичні проблеми під час торрентінгу, обміну файлами та потокового передавання певного матеріалу
 4. Доступ до іноземного геоблокованого вмісту

Якщо ви перебуваєте у Сполученому Королівстві, ось що для вас означає це.

Інтернет-моніторинг та ведення журналу активності у Великобританії

Завдяки Закону про слідчі повноваження 2016 року (відповідним чином прозваному Статутом снайперів), британські правоохоронні та спецслужби можуть на законних підставах отримати та проаналізувати всі форми зв’язку та комунікаційних даних, включаючи, звичайно, вашу Інтернет-діяльність.

В одному з положень закону зазначено, що постачальники послуг Великобританії повинні зберігати записи про підключення до Інтернету цілий рік. Вся ця інформація є доступною та переглядається владою в будь-який час без ордеру.

Зупиніть онлайн-спостереження у Великобританії за допомогою VPN

Навіть якщо вам нічого не приховувати, ця ідея не повинна добре сидіти з вами.

Більш тривожним є закон Великобританії, прийнятий у 2019 році, який забороняє дивитись терористичну пропаганду в Інтернеті незаконним. Таке діяння карається до 15 років в’язниці.

У цьому законі є кілька істотних проблем. Те, що кваліфікується як терористична пропаганда, не обов’язково є чітко визначеним. І це один страйк, і ви поза законодавством.

Іншими словами, навіть якщо ви випадково опинитесь на сайті з терористичною пропагандою або спостерігаєте за тим, що ви не думаєте, навіть віддалено нагадує це, але правоохоронні органи Великобританії це роблять, ви можете опинитися в серйозних юридичних проблемах.

Використовуючи VPN в будь-який час, коли ви підключились до Інтернет-провайдера Великобританії, ви ефективно ховаєте від них усі веб-сайти, які ви відвідуєте, та онлайн-сервіси, якими ви користуєтесь. Ви зберігаєте свої єдині звички (як і належить) і захищаєте себе від потенційної випадкової юридичної небезпеки.

Інтернет цензура Великобританії

Завдяки мандатам на Інтернет-провайдерів Великобританія блокує доступ до значної кількості веб-сайтів. Напевно, найвідоміший випадок цього – це веб-сайт для обміну файлами The Pirate Bay, хоча є багато інших – понад 700 000, щоб бути точним.

Блоковані веб-сайти у Великобританії включають все, що стосується вмісту для дорослих та ігор, до сайтів для обміну файлами та потокового передавання. Якщо хтось скаже вам, що Інтернет у Великобританії є відкритим і безкоштовним, він помиляється.

Використання VPN у Великобританії обходить цензуру в Інтернеті

Я погоджуюся, що деякі веб-сайти можуть бути проблемою, але я не вважаю, що це довільна Інтернет-цензура.

Хоча існують й інші способи розблокувати веб-сайт та здійснити побічні дії цих спроб цензури, найнадійнішим методом є використання VPN.

Все, що вам потрібно зробити, – це підключити свій пристрій до сервера VPN у країні, що не має цензури, поблизу Великобританії (це допомагає забезпечити хорошу ефективність), і ви зможете отримати доступ до будь-якого сайту. Нідерланди чи Ісландія – чудовий вибір.

Торрентінг, обмін файлами та потокова передача Kodi у Великобританії

У Великобританії за жорстке покарання за порушення авторських прав. Завантаження або обмін навіть частиною будь-якого матеріалу, захищеного авторським правом, може призвести до величезних штрафів та термінів ув’язнення до 10 років.

Майже в кожному BitTorrent є вбудований варіант шифрування, але, на жаль, це мало що захищає вас. Так, ваш Інтернет-провайдер у Великобританії не зможе побачити вміст того, чим ви ділитесь, але ваш IP-код все одно буде повністю відкритий.

Виходячи з вашого IP-адреси, кожен, хто турбується (наприклад, медіа-компанії чи авторські тролі), може швидко зрозуміти, який матеріал ви завантажуєте чи завантажуєте, і діяти відповідно.

Ті ж закони про авторські права Великобританії застосовуються до потокових платформ, таких як Kodi. Незважаючи на те, що технічно ви нічого не завантажуєте, потоковий захищений авторським правом матеріал може доставити вам стільки ж проблем.

VPN не тільки шифрує ваше з’єднання, зберігаючи ваш Інтернет-провайдер у темряві, але й приховує вашу IP-адресу, захищаючи вас на кінці речей із вмістом. Використання VPN захистить вас як анонімним, так і безпечним.

Перегляд американських Netflix та іншого вмісту у Великобританії

Перебуваючи у Великобританії, ви можете скористатися послугою в Інтернеті в іншій країні. Це може бути потоковий програвач закордонного телеканалу, американська версія Netflix (та їх більш обширна бібліотека), або що-небудь між ними.

Будь-який такий вміст, швидше за все, буде заблокований з Великобританії та не доступний, якщо ви не знаходитесь фізично в країні, де його походження. І VPN може це виправити.

Підключившись до сервера в країні, з якої надходить вміст, ваш пристрій буде сприйматися як такий, який фактично є. Незалежно від того, чи знаходитесь ви у Великобританії чи десь у світі, те, що було заблоковано, тепер буде доступне.

VPN для Expats у Великобританії

Якщо ви не живете у Сполученому Королівстві або не проводите значний час за кордоном, все одно є хоча б одна відмінна причина інвестувати у найкращий VPN для Великобританії та отримати собі британську IP: передача вмісту та обхід геоблокування.

Потокове телебачення Великобританії

Перша причина, за якою хтось із Великобританії захотів би отримати VPN у Великобританії – це доступ до чудових потокових служб країни, таких як iPlayer BBC, 4-х каналів All 4 або ITV Hub – VPN – це найкращий спосіб перегляду британського телебачення за кордоном.

Якщо це справді ваша мета, ви повинні знати, що всі ці компанії роблять все можливе, щоб зупинити вас у своїх слідах (особливо BBC). Через це багато (а може навіть і більшість) VPN не працюватимуть для цього.

Найкращі VPN у Великобританії можуть передавати всі телеканали Великобританії

Кожна VPN рано чи пізно буде ідентифікована як така та заблокована BBC та іншими. Не обійтися.

Що відрізняє кращі VPN-адреси у Великобританії для менших постачальників послуг – це те, наскільки швидко вони відновляться та працюють.

Як тільки вони зрозуміють, що їх заблоковано, топ-провайдери можуть через день-два виправити доступ до потокових послуг у Великобританії. Інші VPN роблять це набагато повільніше (припускаючи, що вони це роблять взагалі), перекладаючи свої британські телевізійні звички на лід тижнями одночасно.

Між іншим, кожна мережа VPN, яку я згадую на цій сторінці, робить доступ до iPlayer BBC та інших провайдерів відео одним із їх пріоритетів, і коли їх заблоковано, зазвичай, знову відбувається дуже швидко.

Суть

Не має значення, чи живете ви у Великобританії, чи більшу частину часу проводите за кордоном. VPN – прекрасний інструмент для наявності у вашому арсеналі. Це може допомогти вам залишатись анонімними в Інтернеті, безпечно користуватися послугами обміну файлами та задовольняти свою тягу до британського телебачення.

Якими б не були ваші цілі, будь-який постачальник цього списку найкращих VPN для Великобританії зробить відмінний вибір і дійсно послужить вам.

Вам також може сподобатися:
 • Отримайте IP-адресу Великобританії за 5 простих кроків
 • Що робити, якщо ваш VPN-плеєр BBC iPlayer не працює
 • Чи законні VPN у Великобританії
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map