Shitjet më të mira të së Premtes së Zezë dhe Cyber ​​Monday VPN për 2020

E Premte e Zezë dhe E hëna në internet janë dy ditë masive për blerje, të cilat arrijnë çdo vit drejt fundit të nëntorit, pas Falënderimeve të Sh.B.A. Tradicionalisht, ato janë një nga kohërat më të mira për të gjetur dhe përfituar nga shitjet në të gjitha llojet e produkteve përmes internetit.


Abonimet në VPN nuk bëjnë përjashtim.

Gjatë këtyre dy ditëve (ndonjëherë i shtrirë në një javë të tërë ose më shumë, në varësi të ofruesit), mund të merrni disa nga marrëveshjet më të mira VPN të vitit. Këto zakonisht janë dukshëm më të mira se cilido prej kuponave të rregullta VPN dhe shitjeve që shihni në kohë të tjera.

Më pëlqen të kursej para. Prandaj, çdo nëntor kaloj një sasi të mirë kohe duke kërkuar rreth marrëveshjeve më të mira VPN atje.

Për veten time, unë kryesisht kërkoj zbritje me ofruesit të cilëve nuk kam pasur ende mundësi të provoj dhe të luaj me to. Por unë gjithashtu kontrolloj pothuajse çdo VPN me të cilën jam njohur gjithashtu. Nëse mund të marr abonimin e një viti tjetër (ose më shumë) në një shërbim për të cilin jam i lumtur me një zbritje të madhe, pse jo ta them.

Të listuara më poshtë janë disa nga shitjet më të mira që kam arritur të gjej këtë vit.

Unë nuk dua të çoj askënd në humbje, prandaj, unë jam duke postuar vetëm marrëveshje të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday dhe VPN për ofruesit që unë personalisht jam njohur me të. Këto janë kompani që unë besoj dhe që, për mendimin tim, ofrojnë një produkt të mirë.

Nëse tashmë po konsideronit një nga këto shërbime, shpresoj se këto marrëveshje mund t’ju kursejnë një monedhë. Mos prisni shumë gjatë, ose mund të gjeni veten që duhet të prisni që shitjet e Krishtlindjeve VPN të rrotullohen.

Marrëveshjet

PureVPN [73% zbritje]

Uebfaqja PureVPNPureVPN është një nga VPN-të më të njohura dhe me të vërtetë në treg. Shtë një nga dy ofruesit me të cilët mbaj një abonim aktiv për çdo kohë.

Ata ekzekutojnë servera në 131 vende (në thelb kudo që mund të dëshironit të lidheni), lejojnë P2P, t’ju lejojnë të lidheni deri në pesë pajisje menjëherë, dhe janë të mbushur me karakteristika të përparuara që ofruesve të tjerë u mungojnë si malware dhe mbrojtje nga viruset, IDS / IPS, reklama -bllokimi, dhe tunelimi i ndarë.

PureVPN gjithashtu bën një punë të shkëlqyeshme për të zhbllokuar shumë shërbime të njohura të transmetimit, duke përfshirë SHBA Netflix dhe iPlayer të BBC-së, dhe ekzekuton dhjetëra servera të optimizuar posaçërisht për atë qëllim.

Specialja e PureVPN e këtij viti fillon në specializim 14 nëntor. Data e mbarimit nuk dihet.

Proto ju lejon të vini një Abonim 2-vjeçar në shërbimin e tyre në a 73% zbritje, ose për 2.91 dollarë në muaj. Unë kam qenë me PureVPN afër shtatë vjet, dhe thjesht nuk merr ndonjë çmim më të lirë se kaq. Marrëveshja e këtij viti do të jetë e vështirë të mposhtet.

Cyberghost [79% zbritje]

Faqe Hyrëse CyberGhostCyberGhost është një ofrues i përsosur i VPN për intimitet. Kjo nuk do të thotë se është një zhytje diku tjetër. Në fakt, që nga botimi i CyberGhost 7 në fund të vitit të kaluar, ata kanë qenë më të mirë se kurrë.

Bazuar në Rumani, CyberGhost ka një politikë të vërtetë mos-prerje për privatësinë maksimale. Gjatë vitit të kaluar apo më shumë, rrjeti i tyre u rrit me një masiv 150% në mbi 7100 serverë në 90 vende. Ata të gjithë tregojnë performancë të mirë gjithashtu.

P2P lejohet, dhe zhbllokimi i përmbajtjes së bllokuar gjeo-funksionon si një bukuri. Dhe, në 45 ditë, CyberGhost ofron garancinë më të gjatë të kthimit të parave për të gjithë ofruesit.

Për shitjen e së Premtes së Zezë të vitit 2020 dhe CyberGhost po zhvillon një promovim si kurrë më parë. Ata po ofrojnë 79% zbritje ne nje Abonim 2-vjeçar. Kjo del vetëm për të 2.75 dollarë në muaj.

Shitja fillon më 22 nëntor dhe shkon nëpër 5 dhjetor.

NordVPN [70% zbritje]

Uebfaqja e NordVPNNordVPN është një tjetër preferuar i VPN i imi dhe shërbimi tjetër me të cilin gjithmonë mbaj një abonim aktiv.

Bazuar në Panama dhe duke ndjekur një politikë të rreptë të mos-logjikës, askush nuk e bën më mirë intimitetin. Ata janë një nga VPN-të më të shpejtë dhe drejtojnë mijëra serverë me performancë të lartë në 58 vende.

NordVPN lejon një gjashtë lidhje të njëkohshme bujare, zhbllokon çdo shërbim të rrjedhës gjeo-bllokuar që mund të hedhësh në të, nuk ka probleme me P2P, dhe ofron një klient të pasur me karakteristika që unë mendoj se është një nga më të pastrat dhe më të lehtat për t’u përdorur.

Ata gjithashtu kanë një ton të veçorive të intimitetit që ofrojnë disa ofrues të tjerë, duke përfshirë VPN të dyfishtë, Tor mbi VPN dhe serverë të mprehtë – këta të fundit janë perfekte për qasjen në VPN në vendet ku përdorimi është i kufizuar.

Duke filluar nga 1 nëntor dhe vrapimi deri 4 dhjetor, NordVPN po ofron një masiv 70% zbritje një pajtim tre vjeçar. Kjo përkthehet në 3.49 dollarë në muaj.

Kjo paketë është, pa dyshim, zbritja më e mirë që NordVPN ka ofruar ndonjëherë. E gjithë gjëja, sigurisht, është e përfshirë edhe nga garancia e shkëlqyer 30-ditore e kthimit të parave të NordVPN.

Surfshark [83% zbritje]

Uebfaqja e Surfshark-utNjë ofrues mjaft i ri VPN, unë fillova të përdor Surfshark vetëm në fund të vitit të kaluar. Por, siç mund ta shihni nga rishikimi im, më quaj të impresionuar. Ofruesit e tjerë duhet patjetër të marrin parasysh se si t’i bëjnë gjërat siç duhet.

Me një klient të pastër dhe super intuitiv, Surfshark është një shërbim i përsosur për ata prej nesh që duan t’i mbajnë gjërat e thjeshta.

Ata kanë një mbulim të gjerë dhe të shpejtë të serverëve global, mbështesin përrua, dhe janë aty lart me më të mirët në lidhje me privatësinë (d.m.th. logjikimet absolutisht zero). Ata madje lejojnë lidhje të pakufizuara!

Për të mos u blerë më shumë nga konkurrentët e tyre, Surfshark gjithashtu bën një punë të shkëlqyeshme për zhbllokimin e Netflix të SHBA, Hulu, iPlayer të BBC-së, dhe pothuajse për çdo shërbim tjetër popullor që mund të mendoni..

Surfshark po përpiqet gjithashtu të ngrejë shiritin e zbritjeve me një të madhe 83% zbritje zbritje.

Ndërmjet 12 nëntor dhe 3 dhjetor, ju mund të merrni shërbimin e tyre thjesht 1.99 dollarë në muaj ne nje Abonim 24-mujor. Sshtë një marrëveshje aq e mirë sa kam parë prej tyre gjatë gjithë vitit.

Siç thashë, ofruesit e tjerë të VPN marrin më mirë shënim.

VyprVPN [80% zbritje]

Uebfaqja e VyprVPNVyprVPN i ka kthyer vërtet gjërat kohët e fundit. Ata janë bërë një VPN e çertifikuar pa llogari, lëshuan një aplikacion të shkëlqyeshëm të ri për shumë platforma të klientit dhe rritën përpjekjet e tyre për të lejuar zhbllokimin e shërbimeve më të njohura të transmetimit të videove.

Me fjalë të tjera, ata tani janë një pretendent i denjë – pavarësisht se cilat janë nevojat tuaja VPN.

Me seli në Zvicër dhe përdorimi i teknologjive të fundit, siguria dhe intimiteti janë të nivelit të lartë. Protokolli i kameleon i pronarit të VyprVPN do të thotë që shërbimi gjithashtu funksionon mirë në vende si Kina – ku përdorimi i VPN është i inatosur.

Rrjeti i serverëve plotësisht në pronësi të VyprVPN përfshin 64 vende. Performanca e serverit mund të mbajë të vetën dhe lehtësisht ju lejon të shkarkoni skedarë të mëdhenj – P2P mbështetet – si dhe transmeton video me cilësi të lartë, duke përfshirë Netflix dhe iPlayer BBC.

Për Black Friday dhe Cyber ​​Monday, VyprVPN po ofron një pajtim dy vjeçar në një të madhe 80% zbritje krahasuar me çmimet e rregullta – kjo është vetëm 2.50 dollarë në muaj. Oferta shkon nga mes të nëntorit5 dhjetor dhe sigurisht mbështetet nga garancia gjithëpërfshirëse e kthimit të parave të VyprVPN 30-ditore.

ProtonVPN [40% zbritje]

Uebfaqja e ProtonVPNNëse janë nivelet më të larta absolute të intimitetit dhe sigurisë që ju jeni pas, disa ofrues të tjerë mund të përputhen me angazhimin e ProtonVPN. Në fakt, kompania me qendër në Zvicër është shërbimi i vetëm që ju lejon të drejtoni një VPN të dyfishtë në çdo vend në listën e serverëve të tyre – që janë 44 vendet në të gjithë botën.

Sigurisht, ka shumë më tepër për ProtonVPN. Një klient i paketuar me funksion të lehtë, mbështetje përrua dhe shpejtësi të shkëlqyera lidhjeje janë vetëm disa nga gjërat që u hodhën tek unë gjatë rishikimit tim për ProtonVPN.

Në mënyrë tipike shumë më të kushtueshme, ju mund të zgjidhni një Abonim 2-vjeçar te plani Plus i ProtonVPN në a 40% zbritje ose 4,00 dollarë në muaj. Kjo marrëveshje e Premte e Zezë dhe Cyber ​​Monday vazhdon drejtpërdrejt 14 nëntor dhe mbaron në 8 dhjetor.

Ata janë një ofrues shumë rrallë ka shitje. Kështu që, nëse do të konsideronit hedhjen në bord me ProtonVPN, kjo është një mundësi e shkëlqyer.

ExpressVPN [49% zbritje]

Uebfaqja ExpressVPNExpressVPN është një nga ofruesit më të njohur përreth. Falë një klienti të dizajnuar intuitiv, të mbushur me disa nga veçoritë më të forta të sigurisë që do të gjeni, ata janë të dy një shërbim i shkëlqyeshëm për fillestarët për t’i lagur këmbët dhe kanë më shumë se sa fuqi të mjaftueshme për të kënaqur përdoruesit e përparuar.

Siç tregohet nga testet e mia të shpejtësisë, ExpressVPN është gjithashtu një ofrues i shpejtë. Ata kanë serverë në 95 vende, dhe ndarja e skedarëve BitTorrent dhe peer-to-peer lejohen për të gjithë ata.

Promovimi i E Premte e Zezë dhe Cyber ​​Monday, që është marrëveshja më e mirë e ExpressVPN për një kohë të gjatë, është një Abonim 15-mujor49% zbritje. Shitja fillon më 9 nëntor dhe mbaron 3 dhjetor.

HideMyAss! [48% zbritje]

Uebfaqja e HideMyAssHideMyAss! ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë dhe është një shërbim i shkëlqyer gjithëpërfshirës VPN. Pavarësisht, pretendimi i tyre për famë është mbulimi i tyre global. Me serverë në 220 vende, askush nuk i bën vendet më mirë.

Të gjithë ata serverë nuk do të thotë as performancë e keqe. Ndërsa konfirmojnë rezultatet e testit të shpejtësisë së HMA, ato humbasin së bashku shumë bukur.

Unë kam disa shqetësime me politikën e hyrjes në këtë HideMyAss. Sshtë më se e mjaftueshme për përdoruesin mesatar, por nëse ju pëlqen intimiteti i plumbave, duhet të shikoni në CyberGhost ose NordVPN. Sidoqoftë, kudo tjetër, oferta e HMA është në pajtim me ofruesit e tjerë të VPN.

nga 19 nëntor përmes 30 nëntor, ju mund të merrni një Abonim 3-vjeçar HMA për 48% zbritje. Ky është një dollar në muaj më pak se çdo shitje tjetër që kam parë prej tyre këtë vit.

Shfletimi i padukshëm VPN [78% zbritje]

Shfaqja e padukshme në faqen e internetit VPNibVPN është një ofrues më i vogël i bazuar në Rumani që ofron të gjitha tiparet që do të prisni nga ndonjë shërbim i lartë me një çmim që mund të rrahin disa konkurrentë.

Ato ofrojnë intimitet maksimal falë politikës së tyre të shkëlqyeshme të regjistrimit zero – dhe faktit që ata janë të bazuar në Rumani – mbështetje për ndarjen e skedarëve nga kolegët me kolegë, 173 serverë me performancë të mirë në 47 vende dhe një klient me pothuajse çdo tipar shumica prej nesh do të duhet ndonjëherë.

Shikimi i padukshëm Promovimi i VPN është një shumë zemërgjerë 78% zbritje e tyre Plani Ultimate VPN një vjeçar. Shtë një vjedhje e një marrëveshje që përfundon duke kushtuar thjesht 2.42 dollarë në muaj (ose vetëm 0,08 dollarë në ditë!)

Kjo ofertë është në dispozicion vetëm për një javë, nga 27 nëntor4 dhjetor mesnata Ora e Evropës Lindore (UTC + 2).

IPVanish [73% zbritje]

Uebfaqja IPVanishIPVanish në përgjithësi konsiderohet një nga ofruesit më të mirë të VPN në treg, dhe unë priremi të pajtohem.

Megjithëse ato janë të bazuara në SH.B.A., një politikë e rreptë e mos-prerjes siguron që privacia juaj të ruhet në çdo kohë (d.m.th. nëse autoritetet vijnë duke trokitur, IPVanish nuk ka informacion për t’i dhënë ato).

IPVanish ofron shpejtësi të shpejtë në të gjithë rrjetin e tyre – një listë serverësh që përfshin 53 vende dhe 77 vende. Ju lejohet trafiku i pakufizuar i P2P dhe deri në dhjetë pajisje të lidhura në të njëjtën kohë.

Ky është gjithashtu një ofrues i VPN që i pëlqen të përtërij vazhdimisht dhe të shtyjë zarfin me karakteristika si maskimi i lidhjes VPN dhe çiklizmit IP..

Fillon shitja në internet IPVanish 11 Nëntor në 12:01 AM UTC. Mbaron 3 dhjetor në 11:59 PM UTC. Marrëveshja është një Abonim 1-vjeçar73% zbritje çmimi i rregullt mujor, i cili del në rregull 3.25 dollarë në muaj.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map