Najlepsza sprzedaż VPN w Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek do 2020 r

Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek to dwa masowe dni zakupów, które przybywają każdego roku pod koniec listopada, po Święcie Dziękczynienia w USA. Tradycyjnie są to najlepsze czasy, aby znaleźć i skorzystać ze sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów w Internecie.


Subskrypcje VPN nie są wyjątkiem.

W ciągu tych dwóch dni (czasem przedłużanych do całego tygodnia lub dłużej, w zależności od dostawcy), możesz uzyskać jedne z najlepszych ofert VPN w roku. Zazwyczaj są one znacznie lepsze niż jakikolwiek zwykły kupon VPN i sprzedaż, którą widzisz w innym czasie.

Lubię oszczędzać pieniądze. Dlatego każdego listopada spędzam dużo czasu na szukaniu najlepszych ofert VPN.

Dla siebie szukam głównie zniżek u dostawców, z którymi jeszcze nie miałem okazji się bawić. Ale sprawdzam też prawie każdą VPN, którą znam. Jeśli mogę uzyskać abonament na kolejny rok (lub więcej) na usługę, z której jestem zadowolony, ze świetną zniżką, dlaczego nie powiedzieć.

Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych sprzedaży, jakie udało mi się znaleźć w tym roku.

Nie chcę nikogo zwieść, dlatego publikuję oferty VPN w Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek tylko dla dostawców, których znam osobiście. Są to firmy, którym ufam i które moim zdaniem oferują dobry produkt.

Jeśli rozważałeś już jedną z tych usług, mam nadzieję, że dzięki tym ofertom zaoszczędzisz trochę monety. Nie czekaj jednak zbyt długo, bo może się okazać, że będziesz musiał poczekać, aż sprzedaż świąteczna VPN się pojawi.

Oferty

PureVPN [73% zniżki]

Strona PureVPNPureVPN jest jedną z najpopularniejszych i rzeczywiście najlepszych sieci VPN na rynku. Jest to jeden z dwóch dostawców, z którymi cały czas mam aktywną subskrypcję.

Obsługują serwery w 131 krajach (praktycznie wszędzie, gdzie kiedykolwiek można się połączyć), pozwalają P2P, pozwalają podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie i są wyposażone w zaawansowane funkcje, których innym dostawcom brakuje, takie jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, IDS / IPS, reklama -blokowanie i dzielone tunelowanie.

PureVPN wykonuje również doskonałą pracę, odblokowując wiele popularnych usług przesyłania strumieniowego, w tym US Netflix i BBC iPlayer, i obsługuje dziesiątki serwerów zoptymalizowanych specjalnie do tego celu.

W tym roku rozpoczyna się specjalna oferta PureVPN na Czarny piątek 14 listopada. Data zakończenia jest nieznana.

Promocja pozwala odebrać 2-letnia subskrypcja do ich usług w 73% zniżki, albo za 2,91 USD miesięcznie. Korzystam z PureVPN od prawie siedmiu lat, a to po prostu nie jest tańsze. Tegoroczna umowa będzie trudna do pokonania.

CyberGhost [79% zniżki]

Strona CyberGhostCyberGhost to idealny dostawca VPN dla osób dbających o prywatność. To nie znaczy, że to garbik gdzie indziej. W rzeczywistości od czasu wydania CyberGhost 7 pod koniec ubiegłego roku były lepsze niż kiedykolwiek.

Z siedzibą w Rumunii, CyberGhost ma prawdziwą politykę braku logowania dla maksymalnej prywatności. W ciągu ostatniego roku ich sieć wzrosła aż o 150% do ponad 7100 serwerów w 90 krajach. Wszystkie wykazują również dobrą wydajność.

P2P jest dozwolone, a odblokowywanie treści blokowanych geograficznie działa jak urok. A po 45 dniach CyberGhost oferuje najdłuższą gwarancję zwrotu pieniędzy ze wszystkich dostawców.

W przypadku sprzedaży w Czarny piątek w 2020 r. I w Cyberponiedziałek CyberGhost organizuje promocję jak nigdy dotąd. Oni oferują 79% zniżki na 2-letnia subskrypcja. To wychodzi tylko 2,75 USD miesięcznie.

Sprzedaż rozpoczyna się w dniu 22 listopada i biegnie 5 grudnia.

NordVPN [70% zniżki]

Strona internetowa NordVPNNordVPN to kolejny mój ulubiony VPN i inna usługa, z którą zawsze mam aktywną subskrypcję.

Z siedzibą w Panamie i zgodnie z rygorystyczną polityką zakazu logowania nikt nie robi prywatności lepiej. Są jedną z najszybszych sieci VPN i obsługują tysiące wydajnych serwerów w 58 krajach.

NordVPN pozwala na hojne sześć jednoczesnych połączeń, odblokowuje każdą usługę przesyłania strumieniowego blokowaną geograficznie, którą możesz na nią rzucić, nie ma problemów z P2P i oferuje bogatego w funkcje klienta, który moim zdaniem jest jednym z najczystszych i najłatwiejszych w użyciu.

Mają też mnóstwo funkcji prywatności, które oferuje niewielu innych dostawców, w tym podwójne VPN, Tor over VPN i zaciemnione serwery – te ostatnie są idealne do dostępu VPN w miejscach, w których korzystanie jest ograniczone.

Począwszy od 1 listopada i biegnąc do 4 grudnia, NordVPN oferuje ogromne 70% zniżki za trzyletnia subskrypcja. To przekłada się na 3,49 USD miesięcznie.

Ten pakiet jest bez wątpienia najlepszą zniżką, jaką NordVPN kiedykolwiek zaoferował. Całość jest oczywiście objęta doskonałą 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy NordVPN.

Surfshark [83% zniżki]

Strona SurfsharkDość nowy dostawca VPN, zacząłem używać Surfshark dopiero pod koniec ubiegłego roku. Ale, jak widać z mojej recenzji, zadzwoń do mnie pod wrażeniem. Inni dostawcy zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę, jak zrobić to dobrze.

Dzięki czystemu i super intuicyjnemu klientowi Surfshark to idealna usługa dla tych z nas, którzy lubią prostotę.

Mają szeroki i szybki globalny zasięg serwerów, obsługują torrenty i są tam z najlepszymi pod względem prywatności (tj. Absolutnie zerowe logowanie). Pozwalają nawet na nieograniczone połączenia!

Surfshark, aby nie dać się prześcignąć w kupowaniu swoich konkurentów, doskonale wykonuje również odblokowanie amerykańskiego Netflixa, Hulu, BBC iPlayera i innych popularnych serwisów streamingowych, o których możesz pomyśleć.

Surfshark stara się również podnieść poprzeczkę z ogromną siłą 83% zniżki zniżka.

pomiędzy 12 listopada i 3 grudnia, możesz uzyskać ich obsługę za darmo 1,99 USD miesięcznie na 24-miesięczna subskrypcja. To dobra okazja, jaką widziałem przez cały rok.

Tak jak powiedziałem, inni dostawcy VPN powinni wziąć to pod uwagę.

VyprVPN [80% zniżki]

Strona VyprVPNVyprVPN ostatnio naprawdę zmienił sytuację. Zostali certyfikowanym VPNem bez logowania, wydali doskonałą nową wieloplatformową aplikację kliencką i wzmogli wysiłki, aby umożliwić odblokowanie najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego wideo.

Innymi słowy, są teraz godnym pretendentem – bez względu na twoje potrzeby VPN.

Z siedzibą w Szwajcarii i przy użyciu najnowszych technologii bezpieczeństwo i prywatność są na najwyższym poziomie. Zastrzeżony protokół VeleprVPN Chameleon oznacza, że ​​usługa działa również dobrze w krajach takich jak Chiny – gdzie korzystanie z VPN jest niezadowolone.

Całkowicie własna sieć serwerów VyprVPN obejmuje 64 kraje. Wydajność serwera może się utrzymywać i pozwala łatwo pobierać duże pliki – obsługiwany jest P2P – a także przesyłać strumieniowo filmy wysokiej jakości, w tym Netflix i BBC iPlayer.

W Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek VyprVPN oferuje dwuletnia subskrypcja w ogromnym 80% zniżki w porównaniu do zwykłych cen – to tylko 2,50 USD miesięcznie. Oferta zaczyna się od połowa listopada do 5 grudnia i jest oczywiście objęty kompleksową 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy VyprVPN.

ProtonVPN [40% zniżki]

Strona internetowa ProtonVPNJeśli szukasz absolutnie najwyższego poziomu prywatności i bezpieczeństwa, niewielu innych dostawców może sprostać zaangażowaniu ProtonVPN. W rzeczywistości szwajcarska firma jest jedyną usługą, która pozwala uruchomić podwójną sieć VPN w każdym kraju na liście serwerów – to 44 lokalizacje na całym świecie.

ProtonVPN ma oczywiście znacznie więcej. Łatwy w użyciu, bogaty w funkcje klient, obsługa torrentów i doskonałe prędkości połączenia to tylko niektóre z rzeczy, które wyskoczyły na mnie podczas mojej recenzji ProtonVPN.

Zazwyczaj o wiele droższe, możesz wybrać 2-letnia subskrypcja do planu ProtonVPN Plus na 40% zniżki lub 4,00 USD miesięcznie. Ta oferta na Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek obowiązuje 14 listopada i kończy się na 8 grudnia.

Są dostawcą bardzo rzadko prowadzącym sprzedaż. Tak więc, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wskoczeniem na pokład z ProtonVPN, jest to doskonała szansa.

ExpressVPN [49% zniżki]

Witryna ExpressVPNExpressVPN jest jednym z najbardziej znanych dostawców. Dzięki intuicyjnie zaprojektowanemu klientowi wypełnionemu jednymi z najsilniejszych funkcji bezpieczeństwa, jakie można znaleźć, są one zarówno świetną usługą dla początkujących, aby zmoczyć stopy, i mają więcej niż wystarczającą moc, aby zadowolić zaawansowanych użytkowników.

Jak pokazują moje testy prędkości, ExpressVPN jest również jednym szybkim dostawcą. Posiadają serwery w 95 krajach, a udostępnianie plików BitTorrent i peer-to-peer jest dozwolone na wszystkich z nich.

Promocja w Czarny piątek i Cyberponiedziałek, która jest najlepszą ofertą ExpressVPN od dłuższego czasu, to 15-miesięczna subskrypcja w 49% zniżki. Sprzedaż rozpoczyna się w dniu 9 listopada i kończy się 3 grudnia.

HideMyAss! [48% zniżki]

Strona HideMyAssHideMyAss! istnieje już od dłuższego czasu i jest doskonałą wszechstronną usługą VPN. Jednak ich prawdziwą pretensją do sławy jest zasięg globalny. Dzięki serwerom w 220 krajach nikt nie robi lepszych lokalizacji.

Wszystkie te serwery również nie oznaczają złej wydajności. Jak potwierdzają wyniki testu prędkości HMA, bardzo ładnie szumią.

Mam kilka obaw związanych z zasadami rejestrowania HideMyAss. Jest to więcej niż wystarczające dla przeciętnego użytkownika, ale jeśli lubisz swoją kuloodporność, powinieneś spojrzeć na CyberGhost lub NordVPN. Jednak wszędzie indziej oferta HMA jest na równi z innymi dostawcami VPN.

Od 19 listopada przez 30 listopada, możesz dostać 3-letnia subskrypcja HMA dla 48% zniżki. To dolara miesięcznie mniej niż jakakolwiek inna sprzedaż, jaką widziałem w tym roku.

Niewidzialne przeglądanie sieci VPN [78% zniżki]

Niewidzialne przeglądanie strony VPNibVPN to mniejszy dostawca z siedzibą w Rumunii, który oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od najlepszych usług w cenie, którą niewielu konkurentów może pokonać.

Zapewniają maksymalną prywatność dzięki doskonałej polityce zerowego logowania – oraz faktowi, że są oparte na Rumunii – współużytkowaniu plików peer-to-peer, 173 wydajnych serwerach w 47 krajach i kliencie z niemal każdą funkcją, z której większość z nas będzie kiedykolwiek potrzebował.

Niewidzialne przeglądanie Promocja VPN jest bardzo hojna 78% zniżki ich Ultimate VPN roczny plan. To kradzież umowy, która ostatecznie kosztuje zaledwie 2,42 USD miesięcznie (lub tylko 0,08 $ dziennie!)

Ta oferta jest dostępna tylko przez tydzień, od 27 listopada do 4 grudnia północ czasu wschodnioeuropejskiego (UTC + 2).

IPVanish [73% zniżki]

Strona internetowa IPVanishIPVanish jest ogólnie uważany za jednego z lepszych dostawców VPN na rynku i raczej się zgadzam.

Mimo, że mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ścisłe zasady dotyczące braku logowania gwarantują, że twoja prywatność jest utrzymywana przez cały czas (tj. Jeśli władze pukają, IPVanish nie ma żadnych informacji, aby je podać).

IPVanish oferuje duże prędkości w całej sieci – lista serwerów obejmująca 53 kraje i 77 lokalizacji. Dozwolony jest nieograniczony ruch P2P i do dziesięciu urządzeń podłączonych jednocześnie.

Jest to również jeden dostawca VPN, który lubi stale wprowadzać innowacje i przesuwać kopertę dzięki funkcjom takim jak maskowanie połączeń VPN i cykliczne przełączanie adresów IP.

Rozpocznie się sprzedaż IPVanish Cyber 11 listopada o 00:01 UTC. Kończy się 3 grudnia o 23:59 UTC. Umowa jest Roczna subskrypcja w 73% zniżki regularna cena miesięczna, która wydaje się po prostu 3,25 USD miesięcznie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map