Vianočný predaj VPN do roku 2020

Predplatné VPN sa predávajú každých pár mesiacov. Sledujem ich spolu so všetkými aktuálnymi kódmi kupónov na mojej stránke s ponukami VPN. Tieto zľavy sú síce často slušné, ale zďaleka nie sú to najlepšie z najlepších. Skutočné zľavy sa vyskytujú iba niekoľkokrát ročne.


Väčšina z nás pravdepodobne vie, že predaj Čierny piatok a Cyber ​​pondelok ponúka niektoré z najväčších poklesov cien. Vedeli ste však, že vianočné ponuky VPN môžu byť rovnako dobré?

Takže, ak ste zmeškali predaj na konci novembra, nemusíte sa báť. Rovnakú zľavu môžete získať počas obdobia dovolenky v decembri.

Rovnako ako väčšina z nás (alebo si to predstavujem), rád šetrím peniaze. Keď sa teda blíži obdobie veľkého predaja, dal som si čas a dôsledne si preverím všetkých poskytovateľov VPN, o ktorých viem, aké druhy ponúk ponúkajú..

Na jednej strane by som rád našiel skvelé ceny za služby, s ktorými som ešte nemal možnosť hrať. Vyzdvihnutie dlhodobejšieho predplatného za doláre pre dolár mi na to dáva dostatok času.

Na druhej strane tiež veľmi vyhľadávam výrazné zľavy pri VPN, ktoré poznám a mám rád. Keby som mohol rozšíriť alebo získať nové predplatné na 25% alebo menej bežných nákladov, bol by som šialený nerobiť to (alebo aspoň si to hovorím).

Z tohto hľadiska je uvedený zoznam najlepších predajov VPN, ktoré sa mi podarilo nájsť pre túto vianočnú sezónu. Ak sa už na niektorého z týchto poskytovateľov pozeráte, je to dobrá príležitosť ušetriť trochu peňazí.

Vianočné ponuky

PureVPN [Zľava 73%]

Web PureVPNPureVPN je jedným z mojich obľúbených poskytovateľov. Je to jedna z sietí VPN, s ktorými vždy udržiavam aktívne predplatné (a urobil by to aj bez predaja).

S niekoľkými tisíckami serverov v 131 krajinách pochybujem, že by niekto z nás niekedy našiel miesto, ku ktorému sa chceme pripojiť, ktoré PureVPN neponúka. Povolené sú všetky protokoly P2P (vrátane protokolu BitTorrent) a jeden účet vám umožňuje súčasne pripojiť až päť zariadení.

Najnovší klient je plný pokročilých funkcií, ktoré veľa iných sietí VPN nemá. Patria sem ochrana pred škodlivým softvérom a vírusmi, blokovanie reklám, IDS (Intrusion Detection System) a IPS (Intrusion Prevention System) a vždy užitočné rozdelené tunelovanie..

Pre prázdninové obdobie 2020 má PureVPN obrovský rozmer 73% predaj na a dvojročný plán. Inými slovami, môžete si službu vyzdvihnúť 2,91 dolárov mesačne. Počas šiestich rokov, ktoré používam tohto poskytovateľa, si nepamätám promo PureVPN lepšie ako toto..

Túto zľavu bude ťažké poraziť.

CyberGhost [Zľava 79%]

Webová stránka CyberGhostAk máte radi vaše súkromie na internete, CyberGhost je pre vás VPN. A so svojim najnovším klientom CyberGhost 7, ktorý bol prepustený na konci minulého roka, je to poskytovateľ, ktorý je lepší ako kedykoľvek predtým.

CyberGhost je jednou z mála služieb zaznamenávania nulovej hodnoty. Pôsobia tiež z Rumunska, ktoré je napriek tomu, že je súčasťou EÚ, prekvapivo priateľské k súkromiu (to znamená, že nie sú potrebné žiadne požiadavky na uchovávanie údajov alebo dohody o zdieľaní údajov)..

Posledných pár rokov bolo pre CyberGhost veľmi dobré. Nielenže pokračovali v zdokonaľovaní svojho nového softvéru, ale tiež masívne rozšírili svoju sieť serverov na viac ako 7100 serverov v 90 krajinách. Výkon servera sa tiež neustále zlepšuje.

Vďaka siedmim súčasným pripojeniam s jedným účtom, podpore typu peer-to-peer a najdlhšej záruke vrátenia peňazí všetkých poskytovateľov za 45 dní, ide o VPN, s ktorou nemôžete pokaziť.

Túto vianočnú sezónu ponúka CyberGhost ukradnutie obchodu. Službu môžete získať za spravodlivú cenu 2,75 dolárov mesačne s 3-ročné predplatné. Dokonca hádzajú ďalšie 2 mesiace zadarmo. Spolu to znamená celkom úžasné 79% zľava.

Surfshark [83% zľava]

Webové stránky spoločnosti SurfsharkSurfshark je poskytovateľ, ktorý donedávna nejako zostal pod mojím radarom. Ale po dôkladnom preskúmaní služby som skutočne ohromený. Aj keď ešte nie sú tak dobre známe, jedná sa o sieť VPN, ktorú by ste nemali ignorovať – ​​najmä ak chcete veci jednoducho zjednodušiť..

Od samého začiatku je služba Sufshark postavená s ohľadom na nás používateľov. Počnúc tým, čo je možno najčistejšou klientskou aplikáciou všetkých poskytovateľov VPN, a končiac neobmedzeným počtom súbežných pripojení (takmer to nikto neurobí!), Je tu veľa podobných.

Globálne pokrytie servera Surfshark je vynikajúce. Umožňujú torrentovanie a sú na rovnakej úrovni ako ostatné špičkové služby, pokiaľ ide o ochranu osobných údajov (inými slovami, skvelé možnosti šifrovania, absolútne nulové zaznamenávanie).

S obrovským 83% zľava tento Vianoce môžete zamknúť v Predplatné na 24 mesiacov za lacnú špinu 1,99 dolárov mesačne. Predaj surfsharkov nie je o nič lepší. V dnešnej dobe si za túto cenu nemôžete kúpiť ani šálku kávy. Takže za celý mesiac špičkovej služby VPN je to jeden dobrý obchod.

NordVPN [Zľava 70%]

Webová stránka spoločnosti NordVPNSpomenul som, že PureVPN je poskytovateľom, s ktorým vždy udržiavam aktívne predplatné. NordVPN je ďalší.

Toto je sieť VPN, ktorá má úplne nepriepustnú politiku bez protokolovania. Pokiaľ ide o ochranu osobných údajov, sú tam s najlepšími z najlepších.

Na základe môjho vlastného testu rýchlosti je NordVPN tiež jednou z najrýchlejších VPN, aké môžete získať. S viac ako piatimi tisíckami serverov v 58 krajinách, či už chcete používať BitTorrent, streamovať video alebo čokoľvek medzi tým, máte pokrytých.

Klient NordVPN je naďalej jedným z najjednoduchších a najjednoduchších spôsobov použitia. A veľkorysá 30-dňová lehota na vrátenie peňazí vám poskytuje dostatok času na kopanie pneumatík.

V mesiaci december (presný dátum ukončenia nie je jasný), môžete získať a trojročné predplatné NordVPN na veľké 70% zľava. To vyjde spravodlivo 3,49 dolárov mesačne a zodpovedá ich najväčšej zľave po celý rok.

Pre jedného z najlepších poskytovateľov VPN na trhu je to vynikajúci obchod, ak to hovorím sám.

VyprVPN [80% zľava]

Webové stránky VyprVPNV priebehu posledného roka VyprVPN obrátil veci okolo veľkého času. Teraz sú nezávislým overeným poskytovateľom bez prihlásenia, majú elegantného nového multiplatformového klienta a odblokujú väčšinu služieb streamovania videa (vrátane Netflix a BBC iPlayer) oveľa lepšie..

V podstate bez ohľadu na to, čo s VPN chcete robiť, sú teraz veľmi hodnými uchádzačmi.

Anonymita a bezpečnosť sú vďaka technológii VyprVPN na špičkovej úrovni vďaka svojej polohe vo Švajčiarsku v súkromí a využívaniu najnovších a najlepších technológií. VyprVPN dokonca vyvinul svoj vlastný protokol s názvom Chameleon, ktorý robí vynikajúcu prácu pri získavaní firewallov VPN v školách, podnikoch a autoritatívnych krajinách, ako je Čína..

VyprVPN vlastní celú svoju serverovú sieť, ktorá v súčasnosti pokrýva 64 krajín. Ich rýchlosti servera sú tiež vynikajúce a dostatočne rýchle na streamovanie vo vysokom rozlíšení alebo na veľké sťahovanie. Mimochodom, P2P je tiež podporovaný.

Koniec roka VyprVPN predaj je a dvojročné predplatné masívne 80% zľava. To vyjde iba 2,50 dolárov mesačne a je to najlepšia cena, ktorú ponúkali po celý rok.

ExpressVPN [49% zľava]

Webová stránka ExpressVPNPoskytovateľ VPN, ktorý môže potrebovať iba malý úvod, je ExpressVPN jednou z najznámejších a najuznávanejších služieb, ktoré nájdete. S niektorými najlepšími bezpečnostnými funkciami, ktoré sú zabalené do tak ľahko použiteľného klienta, je to sieť VPN, ktorá je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov..

Výkon ExpressVPN je vynikajúci, ako by ste očakávali od dobre zavedeného poskytovateľa. Ich sieť pokrýva 95 krajín a zdieľanie súborov P2P je viac než vítané. A 30-dňové obdobie na vrátenie peňazí vám poskytne veľa času na to, aby ste si všetko, čo táto sieť VPN ponúka, ponúkli na roztočenie.

Táto sviatočná sezóna, ExpressVPN vyšla a 15 mesačné predplatné na veľmi slušné 49% zľava. Aj keď nejde o najväčšie úspory v porovnaní s inými službami, ak bol na vašom radare ExpressVPN, je to ich najlepší predaj za rok a ten, ktorý by som jednoducho neprešiel.

HideMyAss! [58% zľava]

HideMyAss 'websiteĎalšia služba VPN, ktorá existuje už dlhú dobu, HideMyAss! je skvelý všestranný. Každá funkcia, ktorú môžete očakávať, je k dispozícii. Ale tam, kde sa HMA (ako sa tiež niekedy hovorí) naozaj svieti, je v ich globálnom pokrytí. So servermi takmer v každej krajine na planéte žiadny iný poskytovateľ nerobí lepšie.

Mnoho serverov (a nie dostatok času na ich správne vyváženie) niekedy vedie k slabému výkonu. V tomto prípade to tak nie je. Zakaždým, keď otestujem rýchlosť HMA, výsledky prevyšujú moje očakávania.

Jednou z miernych obáv, ktorú mám v súvislosti s HMA, sú politiky ich protokolovania, najmä preto, že fungujú mimo výnimočne dobrého prostredia na ochranu súkromia vo Veľkej Británii. Sú absolútne v poriadku pre veľkú väčšinu z nás, ale ak chcete absolútnu anonymitu, CyberGhost, NordVPN alebo dokonca Surfshark vám budú slúžiť oveľa lepšie.

HideMyAss! zľava na sviatočné obdobie 2020 je 58% zľava. Nie je to až také dobré ako ich predaj v pondelok, ale stále vám to ušetrí veľa peňazí.

Neviditeľná prehliadacia VPN [Zľava 78%]

Internetová stránka neviditeľného prehliadania VPNibVPN je ďalší poskytovateľ pôsobiaci mimo Rumunska v oblasti súkromia. Sú na menšej strane, zdá sa však, že im nikto nepovedal, aby sa správali takto. Za cenu, ktorú mnohí poskytovatelia nemôžu poraziť, získate špičkovú službu, ktorá konkuruje tým najlepším z nich.

Invisible Browsing VPN je ďalší poskytovateľ, ktorý robí veci správne z hľadiska ochrany osobných údajov. Názov hry je bez protokolovania a uchovávania nulových údajov.

Torrenting a ďalšie formy zdieľania súborov P2P sú podporované, rovnako ako všetky ostatné funkcie, ktoré by ste očakávali od akejkoľvek špičkovej služby VPN. Spoločnosť ibVPN prevádzkuje tiež 173 prekvapivo rýchlych serverov pokrývajúcich 47 krajín, ktoré dohodu uzavreli. To nie je vôbec zlé pre malú spoločnosť.

Vianočný predaj ibVPN vám poskytne 78% zľava ich už nízke ceny. Niekoľko percentuálnych bodov zo svojich kybernetických pondelkových čísel, napriek tomu veľmi úctyhodné.

IPVanish [Zľava 73%]

Webová stránka IPVanishMnohí považujú IPVanish za jedného z najlepších poskytovateľov VPN v okolí. A aj keď ich príliš málo nepoužívam, musím súhlasiť.

Napriek tomu, že je spoločnosť IPVanish vlastnená a prevádzkovaná v USA, má jednoznačnú politiku zaznamenávania nulovej hodnoty. Už ste si všimli, ako sa väčšina najlepších poskytovateľov VPN neprihlási?

IPVanish ponúka vynikajúci výkon v celej svojej serverovej sieti 53 krajín a má lepšie globálne pokrytie, ako väčšina z nás bude potrebovať. Je povolený prenos P2P, rovnako ako desať súčasných pripojení. IPVanish je tiež jedným z inovatívnejších operátorov VPN, čím zvyšuje vaše súkromie na úplne novú úroveň s funkciami, ako je IP cycling..

Ak ste zmeškali predaj v piatok, máte šťastie. IPVanish ponúka rovnakú zľavu (čo je mimochodom najlepšia zľava po celý rok) na prázdninové obdobie. Zvláštnosťou je 1-ročné predplatné len za to 3,25 dolárov mesačne. to je Zľava 73% ich bežná cena.

TunnelBear [58% zľava]

Webová stránka spoločnosti TunnelBearPre každého, kto je novým vo svete VPN, môže byť služba TunnelBear práve službou pre vás. Nielenže sa ľahko nastavujú a používajú na všetkých platformách, ale sú tiež veľmi transparentné a majú prehľad o všetkých svojich politikách (protokolovanie a iné)..

Pokiaľ ide o protokolovanie, TunnelBear ukladá trochu údajov. Nie však dosť na to, aby niekto jednoznačne identifikoval. Prevádzkujú tiež obrovskú sieť so servermi iba v 23 krajinách po celom svete. Rýchlosť týchto serverov sa však musí pozerať.

Ešte jedna vec, ktorú stojí za zmienku, je to, že ak je torrentom zamýšľané použitie siete VPN, je potrebné sa pozrieť inde (napríklad PureVPN). TunnelBear to nepovoľuje na žiadnom zo svojich serverov.

Na sviatky sa TunnelBear zhoduje s najlepšou ponukou, ktorú mali po celý rok 12 mesačné predplatné na 58% zľava.

Zabalenie

Čierny piatok a Cyber ​​pondelok boli po mnoho rokov najlepším obdobím roka, v ktorých môžete získať najhlbšie zľavy na VPN. Už nie.

Ako ukazuje zostava vianočných ponúk VPN v roku 2020, v meste môže byť nový promo šerif VPN.

Keď mi poviete, že môžem získať predplatné u niektorých z najlepších poskytovateľov až za 88%, určite ma moja pozornosť zaujme. Takže, ak ma teraz ospravedlníte, je čas, aby som si dal ďalšiu VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map