Świąteczne wyprzedaże VPN na 2020 rok

Subskrypcje VPN trafiają do sprzedaży co kilka miesięcy. Śledzę je, wraz z wszelkimi bieżącymi kodami kuponów, na mojej stronie ofert VPN. Ale te rabaty, choć często przyzwoite, są zwykle dalekie od bycia najlepszym z najlepszych. Prawdziwe rabaty zdarzają się tylko kilka razy w roku.


Większość z nas prawdopodobnie wie, że wyprzedaże w Czarny piątek i Cyberponiedziałek oferują jedne z największych spadków cen. Ale czy wiesz, że świąteczne oferty VPN mogą być równie dobre?

Jeśli więc przegapiłeś wyprzedaż z końca listopada, nie martw się. Możesz uzyskać tę samą zniżkę w grudniowym okresie wakacyjnym.

Jak większość z nas (a przynajmniej tak mi się wydaje) lubię oszczędzać pieniądze. Tak więc, gdy nadchodzi duży okres sprzedaży, poświęcam czas i pilnie sprawdzam wszystkich dostawców VPN, których jestem świadomy, aby zobaczyć, jakie oferty oferują.

Z jednej strony lubię znaleźć atrakcyjne ceny usług, z którymi jeszcze nie miałem okazji się bawić. Wykupienie długoterminowej subskrypcji za grosze za dolara daje mi mnóstwo czasu na zrobienie tego.

Z drugiej strony bardzo szukam znaczących rabatów dzięki VPN, które znam i lubię. Jeśli mogę przedłużyć lub uzyskać nową subskrypcję za 25% lub mniej normalnego kosztu, oszalałbym, że tego nie zrobię (a przynajmniej tak mówię sobie).

Mając to na uwadze, poniżej znajduje się lista najlepszych sprzedaży VPN, które udało mi się znaleźć na ten sezon świąteczny. Jeśli już patrzysz na któregoś z tych dostawców, jest to dobra okazja, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Oferty świąteczne

PureVPN [73% zniżki]

Strona internetowa PureVPNPureVPN jest jednym z moich ulubionych dostawców. Jest to jedna z sieci VPN, z którą zawsze mam aktywną subskrypcję (i zrobiłbym to nawet bez sprzedaży).

Mając kilka tysięcy serwerów w 131 krajach, wątpię, aby ktokolwiek z nas kiedykolwiek znalazł lokalizację, z którą chcielibyśmy się połączyć, czego nie oferuje PureVPN. Wszystkie protokoły P2P (w tym BitTorrent) są dozwolone, a jedno konto pozwala podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie.

Najnowszy klient jest pełen zaawansowanych funkcji, których nie ma wiele innych sieci VPN. Obejmują one ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, blokowanie reklam, IDS (system wykrywania włamań) i IPS (system zapobiegania włamaniom) oraz zawsze użyteczne dzielone tunelowanie.

W okresie świątecznym 2020 PureVPN ma masę 73% sprzedaży na plan dwuletni. Innymi słowy, możesz odebrać usługę 2,91 USD miesięcznie. Przez około sześć lat, kiedy korzystałem z tego dostawcy, nie przypominam sobie lepiej promocji PureVPN.

Trudno będzie pokonać tę zniżkę.

CyberGhost [79% zniżki]

Witryna CyberGhostJeśli podoba Ci się prywatność w Internecie, CyberGhost to VPN dla Ciebie. A dzięki ich najnowszemu klientowi, CyberGhost 7, wydanemu pod koniec ubiegłego roku, jest to dostawca, który jest lepszy niż kiedykolwiek.

CyberGhost jest jedną z niewielu dostępnych usług zerowania logowania. Działają również poza Rumunią, która pomimo tego, że jest częścią UE, jest zaskakująco przyjazna dla prywatności (co oznacza, że ​​nie ma wymagań dotyczących zatrzymywania danych ani umów o udostępnianiu danych).

Ostatnie lata były bardzo dobre dla CyberGhost. Nie tylko nadal udoskonalali swoje nowe oprogramowanie, ale także masowo rozbudowali sieć serwerów do ponad 7100 serwerów w 90 krajach. Wydajność serwera również stale się poprawia.

Dzięki siedmiu jednoczesnym połączeniom dozwolonym z jednym kontem, wsparciu peer-to-peer i najdłuższej gwarancji zwrotu pieniędzy wszystkich dostawców w ciągu 45 dni, jest to VPN, z którym nie można się pomylić.

W tym sezonie świątecznym CyberGhost oferuje kradzież oferty. Możesz uzyskać usługę za tylko 2,75 USD miesięcznie z 3-letnia subskrypcja. Wrzucają nawet dodatkowe 2 miesiące za darmo. W połączeniu przekłada się to na całkiem niesamowite 79% zniżki.

Surfshark [83% zniżki]

Strona SurfsharkSurfshark to dostawca, który do niedawna pozostawał poniżej mojego radaru. Ale po dokładnej analizie usługi jestem pod wielkim wrażeniem. Mimo, że nie są jeszcze tak dobrze znane (jeszcze), jest to VPN, którego nie należy ignorować – zwłaszcza jeśli chcesz zachować prostotę.

Od samego początku usługa Sufshark została stworzona z myślą o użytkownikach. Począwszy od prawdopodobnie najczystszej aplikacji klienckiej wszystkich dostawców VPN, a skończywszy na nieograniczonej liczbie równoczesnych połączeń (prawie nikt tego nie robi!), Tutaj jest wiele do polubienia.

Globalny zasięg serwerów Surfshark jest doskonały. Pozwalają na torrentowanie i są na równi z innymi najlepszymi usługami pod względem prywatności (innymi słowy, świetne opcje szyfrowania, absolutnie zerowe logowanie).

Z ogromnym 83% zniżki w te święta możesz zamknąć 24-miesięczna subskrypcja za tani brud 1,99 USD miesięcznie. Sprzedaż Surfshark nie ma nic lepszego niż to. W dzisiejszych czasach nie możesz nawet kupić kawy w tej cenie. Tak więc, przez cały miesiąc najwyższej jakości usługi VPN, jest to jedna dobra okazja.

NordVPN [70% zniżki]

Strona internetowa NordVPNWspomniałem, że PureVPN jest dostawcą, z którym zawsze mam aktywną subskrypcję. NordVPN jest kolejnym.

Z siedzibą w Panamie, jest to VPN, który ma absolutnie szczelne zasady braku logowania. Jeśli chodzi o prywatność, są tam z najlepszymi z najlepszych.

W oparciu o mój własny test prędkości, NordVPN jest również konsekwentnie jedną z najszybszych sieci VPN, jakie możesz uzyskać. Z ponad pięcioma tysiącami serwerów w 58 krajach, bez względu na to, czy chcesz korzystać z BitTorrenta, przesyłać strumieniowo wideo lub cokolwiek pomiędzy, zapewniają one ochronę.

Klient NordVPN jest nadal jednym z najprostszych i najłatwiejszych w użyciu. A hojny 30-dniowy okres zwrotu pieniędzy daje mnóstwo czasu na kopanie opon.

W grudniu (choć dokładna data zakończenia nie jest jasna), możesz otrzymać trzyletnia subskrypcja NordVPN na dużą 70% zniżki. To wychodzi na sprawiedliwe 3,49 USD miesięcznie i pasuje do ich największej zniżki przez cały rok.

Dla jednego z najlepszych dostawców VPN na rynku to świetna okazja, jeśli sam to powiem.

VyprVPN [80% zniżki]

Strona VyprVPNW ciągu ostatniego roku VyprVPN bardzo się zmieniło. Są teraz niezależnym dostawcą bez logów, mają eleganckiego nowego klienta wieloplatformowego i znacznie lepiej odblokowują większość usług przesyłania strumieniowego wideo (w tym Netflix i BBC iPlayer).

Zasadniczo, niezależnie od tego, co chcesz zrobić z VPN, są teraz bardzo godnymi kandydatami.

Anonimowość i bezpieczeństwo są na najwyższym poziomie dzięki VyprVPN dzięki ich przyjaznej prywatności lokalizacji Szwajcarii i wykorzystaniu najnowszych i najlepszych technologii. VyprVPN opracował nawet własny protokół o nazwie Chameleon, który świetnie sobie radzi, przechodząc przez zapory VPN w szkołach, firmach i krajach autorytarnych, takich jak Chiny.

VyprVPN jest właścicielem całej sieci serwerów, która obecnie obejmuje 64 kraje. Ich prędkości serwerów są również doskonałe i wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo w wysokiej rozdzielczości lub pobierać duże pliki. Nawiasem mówiąc, obsługiwane jest również P2P.

Pod koniec roku sprzedaż VyprVPN to dwuletnia subskrypcja na masyw 80% zniżki. To wychodzi tylko 2,50 USD miesięcznie i to najlepsza cena, jaką oferowali przez cały rok.

ExpressVPN [49% zniżki]

Witryna ExpressVPNExpressVPN, dostawca VPN, który może wymagać niewielkiego przedstawienia, jest jedną z najbardziej znanych i cenionych usług, jakie znajdziesz. Dzięki niektórym z najlepszych funkcji bezpieczeństwa w tak łatwym w obsłudze kliencie, VPN jest doskonałym wyborem dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Wydajność ExpressVPN jest świetna, jak można oczekiwać od uznanego dostawcy. Ich sieć obejmuje 95 krajów, a udostępnianie plików P2P jest mile widziane. A 30-dniowy okres zwrotu pieniędzy daje dużo czasu na zrobienie wszystkiego, co VPN ma do zaoferowania.

W tym sezonie wakacyjnym ExpressVPN wprowadził na rynek 15-miesięczna subskrypcja bardzo szanowany 49% zniżki. Chociaż nie są to największe oszczędności w porównaniu z innymi usługami, jeśli ExpressVPN był na twoim radarach, jest to ich najlepsza sprzedaż w roku i takiej, której nie mógłbym łatwo pominąć.

HideMyAss! [58% zniżki]

Witryna HideMyAssKolejna usługa VPN, która istnieje już od bardzo dawna, HideMyAss! jest świetnym wszechstronnym urządzeniem. Dostępna jest każda funkcja, której możesz oczekiwać. Ale to, gdzie HMA (jak się je czasem nazywa) naprawdę świeci, znajduje się w ich globalnym zasięgu. Dzięki serwerom w prawie każdym kraju na świecie żaden inny dostawca nie radzi sobie lepiej.

Wiele serwerów (i za mało czasu, aby je właściwie zrównoważyć) czasami przekłada się na niską wydajność. Tutaj tak nie jest. Za każdym razem, gdy testuję szybkość HMA, wyniki przekraczają moje oczekiwania.

Jednym z drobnych problemów, które mam z HMA, są ich zasady rejestrowania, głównie dlatego, że działają one z niezbyt doskonałych dla prywatności Wielkiej Brytanii. Są one w porządku dla większości z nas, ale jeśli chcesz absolutnej anonimowości, CyberGhost, NordVPN, a nawet Surfshark będą ci służyć znacznie lepiej.

HideMyAss! zniżka za okres wakacyjny 2020 wynosi 58% zniżki. Nie jest tak dobry, jak ich wyprzedaż w Czarny poniedziałek, ale wciąż oszczędza sporo pieniędzy.

Niewidzialne przeglądanie sieci VPN [78% zniżki]

Niewidzialne przeglądanie strony VPNibVPN to kolejny dostawca działający poza Rumunią przyjazną prywatności. Są po mniejszej stronie, ale wygląda na to, że nikt im nie powiedział, żeby tak postępowali. W cenie, której wielu innych dostawców nie może pokonać, otrzymujesz światowej klasy usługę, która konkuruje z najlepszymi z nich.

Niewidzialne przeglądanie VPN to kolejny dostawca, który robi wszystko, co należy, jeśli chodzi o prywatność. Brak logowania i zerowe zatrzymywanie danych to nazwa gry.

Obsługiwane są torrenty i inne formy udostępniania plików P2P, podobnie jak wszystkie inne funkcje, których można oczekiwać od najlepszych usług VPN. ibVPN obsługuje także 173 zaskakująco szybkie serwery obejmujące 47 krajów. Nieźle jak na małą firmę.

Świąteczna wyprzedaż ibVPN daje ci 78% zniżki ich już niskie ceny. O kilka punktów procentowych mniej niż w Cybernetyczny poniedziałek, ale mimo to bardzo szanowany.

IPVanish [73% zniżki]

Strona internetowa IPVanishWielu uważa IPVanish za jednego z najlepszych dostawców VPN w okolicy. I chociaż nie używam ich zbyt często osobiście, muszę się zgodzić.

Pomimo tego, że jest własnością i operatorem USA, IPVanish ma jednoznaczną politykę zerowego logowania. Czy zauważyłeś już wzór, w jaki sposób większość najlepszych dostawców VPN nie loguje się?

Oferując doskonałą wydajność w swojej sieci serwerów w 53 krajach, IPVanish ma lepszy zasięg globalny, niż większość z nas będzie potrzebować. Dozwolony jest ruch P2P, podobnie jak dziesięć równoczesnych połączeń. IPVanish jest również jednym z bardziej innowacyjnych operatorów VPN, przenosząc Twoją prywatność na zupełnie nowy poziom dzięki funkcjom takim jak cykl IP.

Jeśli przegapiłeś wyprzedaż w Czarny piątek, masz szczęście. IPVanish oferuje taką samą zniżkę (która, nawiasem mówiąc, jest najlepszą zniżką przez cały rok) na sezon wakacyjny. Specjalnością jest Roczna subskrypcja za jedyne 3,25 USD miesięcznie. To jest 73% zniżki ich regularna cena.

TunnelBear [58% zniżki]

Strona internetowa TunnelBearDla każdego nowego w świecie VPN, TunnelBear może być dla Ciebie usługą. Są nie tylko łatwe do skonfigurowania i używania na wszystkich platformach, ale są również bardzo przejrzyste i mają konkretne podejście do wszystkich swoich zasad (logowanie i inne).

Na temat logowania TunnelBear przechowuje trochę danych. Jednak nie wystarcza to do jednoznacznej identyfikacji każdego. Nie obsługują też ogromnej sieci z serwerami tylko w 23 krajach na całym świecie. Jednak szybkość tych serwerów jest warta uwagi.

Jeszcze jedną rzeczą wartą wspomnienia jest to, że jeśli torrent lub P2P jest zamierzonym zastosowaniem VPN, musisz szukać gdzie indziej (np. PureVPN). TunnelBear nie zezwala na to na żadnym ze swoich serwerów.

Na święta TunnelBear dopasowuje najlepszą ofertę, jaką mieli przez cały rok, z 12-miesięczna subskrypcja w 58% zniżki.

Podsumowanie

Przez wiele lat Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek były najlepszymi porami roku, aby uzyskać największe zniżki na VPN. Nigdy więcej.

Jak pokazuje skład 2020 świątecznych ofert VPN, w mieście może być nowy szeryf promocyjny VPN.

Gdy powiesz mi, że mogę odbierać abonamenty od niektórych najlepszych dostawców nawet o 88% taniej, na pewno masz moją uwagę. Więc, jeśli teraz mi wybaczysz, nadszedł czas, aby zdobyć sobie inną VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map