Labākie 2020. gada VPN pakalpojumi

Ir nepieciešams tikai dažas minūtes, lai saprastu, cik daudz VPN pakalpojumu tirgū ir. Pēdējo reizi, kad apsēdos un saskaitīju, šis skaitlis krietni pārsniedza 300.


Tā kā ir daudz VPN, no kuriem izvēlēties, izvēles izdarīšana var būt sarežģīta. Lielākā daļa izskatās vienādi, piedāvā līdzīgas funkcijas un sniedz līdzīgus solījumus. Tas var diezgan ātri kļūt milzīgs.

Turklāt visi tur esošie pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka ir arī vislabākais VPN.

Gadu laikā, kad nodarbojos ar VPN, pārbaudot tos ar ātrumu, privātumu, drošību, savietojamību, aizraujoties ar visām piedāvātajām funkcijām un, pats galvenais, dzīvojot ar viņiem ikdienā, daži pakalpojumu sniedzēji pastāvīgi izcēlās virs pūļa un turpina to darīt. 2020. gadā.

Tie ir vienīgie pakalpojumu sniedzēji, kas jāņem vērā, lai iegūtu labākā nosaukuma titulu, un tie ir tie, kurus mēs šajā rakstā apskatīsim sīkāk.

Un neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams VPN, lai saglabātu drošību un anonimitāti internetā, aizsargātu savus datus, apietu filtrus vai atbloķētu vietnes un tiešsaistes saturu, jebkurš no šiem pakalpojumiem jums ļoti labi kalpos.

Labākie VPN nodrošinātāji

Nav neviena VPN nodrošinātāja, kurš būtu ideāli piemērots ikvienam no mums. Mums visiem ir atšķirīgas vajadzības un savus VPN izmantojam dažādos veidos.

Vidēji CyberGhost vērtē labākos rezultātus rangu noteikšanas kritērijos, bet tas nenozīmē, ka citi VPN dažās lietās nav labāki.

Piemēram, PureVPN ir serveri daudzās citās valstīs, NordVPN ir vairāk drošības elementu, savukārt Surfshark ir lētāks.

Tātad galu galā tas, kas ir labākais VPN, ir nedaudz subjektīvs.

Tas nozīmē, ka ikviens no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem ir tikpat drošs, ka viņu sagaida, un atkarībā no jūsu vajadzībām jebkurš no tiem var būt jūsu ideāls pakalpojums.

Šie ir faktori, pēc kuriem tika novērtēts katrs VPN.

 • Lejupielādes un augšupielādes ātrums un savienojuma uzticamība
 • Mežizstrādes politika un privātumam draudzīga jurisdikcija
 • Protokolu (ieskaitot OpenVPN) un šifrēšanas standartu atlase
 • Torrenting un P2P programmatūras atbalsts
 • Iespēja atbloķēt straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu vai BBC iPlayer
 • Servera tīkla lielums
 • Klienta programmatūras funkcijas un lietojamība
 • Klientu atbalsts un naudas atdošanas garantija

Tātad bez papildu pieņēmumiem šie ir labākie VPN 2020. gadā.

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

Tas bija ciešs konkurss. Bet, apvienojot CyberGhost izcilos ātrumus, lielo serveru tīklu, spēcīgās funkcijas, spēju apiet ģeogrāfiski bloķētu saturu, pārbaudītas pretenzijas par reģistrēšanos bez pieteikšanās un zemo cenu, tas piešķir tai labākā vispusīgā VPN titulu 2020. gadā..

Atrodoties privātumam draudzīgā Rumānijā, ne daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji var saskaņot CyberGhost 7159 serveru tīklu 90 valstīs, it īpaši ar tādiem pašiem veiktspējas līmeņiem..

CyberGhost apgalvo, ka tas ir nulles reģistrēšanas pakalpojums, un, kā viņi demonstrē savā gada pārskatāmības ziņojumā, viņi arī ir.

Savienojuma drošība ir visaugstākā līmeņa, pateicoties OpenVPN un 256 bitu AES šifrēšanas izmantošanai, bez noplūdēm (DNS vai kā citādi), par kurām runāt.

Lai arī klienta programmatūra ir papildināta ar funkcijām, to ir vienkārši izmantot. Nekautrējieties to instalēt arī daudzās ierīcēs, jo CyberGhost ļauj vienlaikus izmantot līdz 7 savienojumiem.

Viena no CyberGhost reklamētajām priekšrocībām ir spēja atbloķēt dažādus straumēšanas pakalpojumus. Viņi patiešām piegādā, it īpaši ar Netflix ASV versiju un BBC iPlayer. Abiem pakalpojumiem ir specializēti straumēšanas serveri, un abi darbojas ļoti, ļoti labi.

Protams, tur ir arī P2P atbalsts.

Tad ir cena, kas ir viena no zemākajām no visām šajā sarakstā esošajām VPN. Viņi pat piedāvā labākā biznesa 45 dienu naudas atdošanas garantiju, kas dod jums daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojuma pārbaudi pirms galīgā lēmuma pieņemšanas.

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

Labākais vispusīgais VPN: Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis VPN līmeni vai to, kam vēlaties izmantot VPN, CyberGhost nodrošina visu skaitu.

2. NordVPN

NordVPN logotips

Ir iemesls, kāpēc vairāk nekā 12 miljoni cilvēku izmanto NordVPN. Tas ir lielisks, funkcijām bagāts pakalpojums, par izdevīgu cenu, it īpaši, ja izmantojat kādu no viņu atlaidēm.

Atrodas Panamā, tā kā privātums ir draudzīgs to jurisdikcijai, kad tās nāk, NordVPN vienmēr ir noteikusi tiešsaistes privātumu par prioritāti. Tie ir stingri pakalpojumi, kas neveic reģistrēšanos, un, lai to pierādītu, ir veikts svaigs neatkarīgas trešās puses audits.

Jūsu NordVPN savienojums tiek aizsargāts ar AES-256 šifrēšanu, izmantojot OpenVPN vai IKEv2 / IPSec protokolus. Vienkārši runājot, jūsu dati nevarētu būt daudz drošāki.

NordVPN piedāvā arī daudzas citas ar privātumu saistītas funkcijas. Klientā ir iebūvēts slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdi un pat reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs.

Starp citu, klientu ir tikpat viegli lietot, kā nāk, un jūs to varat vienlaikus izmantot līdz pat 6 ierīcēm.

Ar vairāk nekā 5600 serveriem 58 valstīs NordVPN serveru saraksts atstāj iespaidu. Visi šie serveri arī nav grezni, ar ātru sniegumu.

Papildus parastajiem serveriem (no kuriem lielākā daļa atbalsta P2P), NordVPN ir arī diezgan unikāls, piedāvājot dažus īpašam nolūkam paredzētus, ieskaitot Double VPN, Sīpolu virs VPN un apmulsinātus serverus..

Klientu atbalsts ir kompetents (patiešām diezgan rets atradums) un viegli sasniedzams visu diennakti, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu. Arī NordVPN nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

Populārākais VPN privātumam: Ja tiešsaistes privātums ir jūsu prioritāte, NordVPN piedāvā visu nepieciešamo, un pēc tam dažus, lai tas paliktu patiesi anonīms.

3. PureVPN

PureVPN logotips

PureVPN ir divas lielas pretenzijas uz slavu. Pirmkārt, viņi piedāvā vienu no lielākajiem un ģeogrāfiski daudzveidīgākajiem serveru tīkliem nozarē. Veicot pārbaudi, 131 serverī darbojās serveri.

Otrkārt, viņi ir ļoti konsekventi spējā ļaut jums skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu. Sākot no ASV Netflix un BBC iPlayer līdz gandrīz 70 citiem kanāliem visā pasaulē (katram no kuriem ir specializēti speciāli straumēšanas serveri), tie visi darbojas labi.

Lai nodrošinātu straumēšanu ar visaugstāko iespējamo kvalitāti, PureVPN serveri piedāvā izcilu veiktspēju. Šie ātrumi arī padara tos par lielisku izvēli P2P un tiešām visam, kam nepieciešams ātrs savienojums, piemēram, VoIP programmatūras spēlēšanai.

Lai gan PureVPN atrodas privātumam draudzīgā jurisdikcijā, ir zināms, ka viņi iepriekš glabā žurnālus. Pēc uzņēmuma domām, tas nesen ir mainījies, bet, kamēr tas nav neatkarīgi pārbaudīts, nevajadzētu uzskatīt.

Klienta programmatūru ir viegli izmantot. Tas īsteno modernākos šifrēšanas standartus, ir pilns ar noderīgām funkcijām, un to plaši atbalsta vairāk nekā 50 dažādas platformas un ierīces.

PureVPN ir arī viens no dažiem pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj iegūt īpašu IP adresi, kas noteikti var noderēt.

Pakalpojuma cena ir ļoti konkurētspējīga, un tas dod jums daudz laika riepu uzsitšanai ar nepatīkamu 31 dienu naudas atdošanas garantiju..

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

Labākais straumēšanai paredzētais VPN: Ja vēlaties pastāvīgu piekļuvi gandrīz jebkuram straumēšanas pakalpojumam uz planētas, nemeklējiet vairāk kā PureVPN.

4. SurfShark

Surfshark logotips

Viņi nav bijuši blakus tik ilgi, kamēr daži no konkurentiem. Bet, Surfshark ir vairāk nekā pelnījis pieminēšanu jebkurā labākajā VPN sarakstā. Viņi ir visaugstāk novērtētie pakalpojumi, kas visu dara pareizi.

Surfshark piedāvā vairāk nekā 1040 serverus iespaidīgajās 63 valstīs. Viņu serveri ir ātri un nodrošina visaugstāko drošību ar AES-256-GCM šifrēšanu, izmantojot OpenVPN vai IKEv2 / IPSec..

Surfshark, kas izveidots no privātumam draudzīgām Britu Virdžīnu salām, ir stingri nulles reģistrēšanas pakalpojums.

Tie piedāvā daudz privātuma funkciju (slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdi), ieskaitot dažus reti redzamus, piemēram, dubultā VPN (firmas nosaukums Multihop) vai to maskēšanās režīmu, kas neļauj jūsu ISP uzzināt, ka izmantojat VPN..

Surfshark maija serveri atbalsta P2P, un serveri, kas to dara, ir atzīmēti klientā. Ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšana darbojas arī ārkārtīgi labi.

Tas, kas Surfshark atšķir no citiem, ir to neierobežotā vienlaicīgā savienojuma politika. Jūs varat instalēt un palaist viņu intuitīvo lietotni vienlaicīgi tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties.

Kad jūs izmantojat Surfshark īpašās atlaides priekšrocības, to cenas bez izņēmumiem ir viszemākās no visām šīs lapas piedāvātājām. Viņiem ir arī ilga 30 dienu naudas atdošanas garantija gadījumā, ja jūs pārdomājat (ko es daru, bet jūs to nedarīsit).

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

Labākais VPN par cenu: Jums būs grūti izturēties, lai lētāk atrastu izcilu un pilnvērtīgu VPN pakalpojumu, piemēram, Surfshark.

5. Privāta piekļuve internetam

Privātas piekļuves internetam logotips

Lai arī privātā interneta piekļuve (PIA) ir VPN nodrošinātājs, kas darbojas mazākā pusē, viņiem ir ļoti lojāla sekošana. Tas vienmēr liecina par kvalitāti.

PIA darbojas ASV, un tā nav ideāla jurisdikcija privātumam. Viņi tomēr nodrošina nulles žurnālu sniedzēju. Un tā ir prasība, kas ir pierādīta kā precīza divās atsevišķās tiesas lietās (žurnāli tika pavēsti, bet, tā kā tādu nebija, netika nodoti).

Privātās interneta piekļuves ātruma testa rezultāti uzrādīja ļoti labus skaitļus, it īpaši ar šifrēšanas pakāpi, kas pazemināta līdz 128 bitiem. Pēdējais ir kaut kas tāds, kas darīts maz, ja jums nepieciešama veiktspēja drošā tīklā.

Tomēr pēc noklusējuma šifrēšana ir iestatīta militārā līmeņa 256 bitu līmenī. Savienojumos tiek izmantots OpenVPN, L2TP / IPSec vai PPTP, taču saderības apsvērumu dēļ pēdējais ir jāizmanto tikai kā pēdējais rezultāts, jo tas nav ļoti drošs protokols..

BitTorrent un citi P2P protokoli tiek atbalstīti visā 3235 serveru tīklā 30 valstīs. Ģeogrāfiski ierobežota satura straumēšana tomēr ir nedaudz nepilnīga, un tas nav kaut kas tāds, ko PIA oficiāli atbalsta.

Privāta piekļuve internetam nav dārgs pakalpojums, un jūs saņemat dāsnas 30 dienas, lai pieprasītu atmaksu, ja nolemjat to saņemt..

Plusi
 • Pierādīts, ka nav žurnālu sniedzēja
 • Augstākā līmeņa šifrēšana un drošība
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Labs servera ātrums
 • Lieliskas nesen pārveidotas lietotnes
 • Ļauj straumēt un P2P
Mīnusi
 • Atrodas ASV – nav ideāli piemērots privātumam
 • Slikts Netflix un BBC iPlayer atbalsts

Populāra izvēle: Ja tie kalpo jūsu mērķim, privātā interneta piekļuve ir lielisks VPN nodrošinātājs un tāds, ar kuru jūs pieturēsities gados.

6. VyprVPN

VyprVPN logotips

VyprVPN, kas atrodas Šveicē, ir viens no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, un tam ir ļoti labi sasniegumi.

No 2018. gada beigām VyprVPN ir ne tikai galvenā mītne valstī, kas lieliski aizsargā privātumu, bet arī pakalpojums, kurā netiek reģistrēts. Nesena un padziļināta neatkarīga revīzija to apstiprina.

Atšķirībā no vairuma citu pakalpojumu sniedzēju, kuri iznomā savu aparatūru no trešo personu datu centriem, VyprVPN pieder viņu serveri, visi 700+ no tiem ir izvietoti 64 valstīs.

Servera īpašumtiesības ir liels bonuss privātumam un drošībai, jo tas ierobežo to cilvēku skaitu, kuriem ir piekļuve tiem.

Lai gan savienojuma ātrums nav iespaidīgs, tas ir vairāk nekā pietiekami ātrs augstas izšķirtspējas straumēšanai un lielām lejupielādēm (atļauta straumēšana).

Un, runājot par straumēšanu, VyprVPN arī paveic lielu darbu, lai atbloķētu ģeogrāfiski bloķētu saturu – vēl viens ieguvums no jūsu serveru īpašumtiesībām.

Drošība ir visaugstākā līmeņa ar 256 bitu šifrēšanu un ir pieejama gan OpenVPN, gan IKEv2 / IPSec..

VyprVPN piedāvā arī patentētu protokolu ar nosaukumu Chameleon. Tā ir modificēta OpenVPN versija, kas paredzēta, lai novērstu VPN bloķēšanu vai droseļošanu. Ja jūs dzīvojat valstī, kur viena no šīm divām praksēm ir izplatīta, tas jums varētu būt lielisks risinājums.

Uzsākot tendenci, VyprVPN nepiedāvā naudas atdošanas garantiju. Tomēr ir pieejams bezmaksas 3 dienu izmēģinājums, kuram vajadzētu dot daudz laika lēmuma pieņemšanai.

Plusi
 • Verificēta pilnīga privātuma reģistrēšana
 • Lieliska protokolu un šifrēšanas iestatījumu izvēle
 • Simtiem serveru ar lielu atrašanās vietu dažādību
 • Intuitīvs, ērti lietojams vairāku platformu klients
 • Atbloķē Netflix, BBC iPlayer un citus
 • Ļauj P2P un torrent trafiku
 • Saimnieku serveri (nav trešo personu)
Mīnusi
 • Nevar maksāt anonīmi
 • Pamatplānā nav pieejama VPN apklusināšana

Lieliska drošība: Pateicoties īpašumtiesībām uz saviem serveriem un patentētā Chameleon protokola izmantošanai, daži pakalpojumu sniedzēji nodrošina drošību labāk nekā VyprVPN..

7. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Plaši atzīts par vienu no labākajiem VPN tirgū, ExpressVPN ir vēl viens labi pārskatīts pakalpojumu sniedzējs, ar kuru jūs nevarat noiet greizi..

ExpressVPN serveru tīkls, kas tika izveidots 2009. gadā privātpersonām draudzīgās Britu Virdžīnu salās, aptver 95 valstis un ietver 3000 un vairāk mašīnu.

Viņi neveic žurnālus un izmanto jaunākos un labākos protokolus un šifrēšanas standartus, nodrošinot, ka esat tiešsaistē tik drošs un anonīms, cik iespējams. Kad tika izveidots savienojums, es neatradu nevienu DNS, IP vai WebRTC noplūdi.

ExpressVPN klienta lietotne ir viena no tīrākajām un vienkāršākajām lietojumprogrammām. Tas ir pildīts ar jaudīgām funkcijām, tai skaitā nogalināšanas slēdzi un dalītu tunelēšanu. Bet tas ir arī tik labi izstrādāts, ka pat tad, ja VPN lietojat pirmo reizi, jums nebūs grūtību ar to pārvietoties..

Servera veiktspēja ir lieliska, kas ir labas ziņas. ExpressVPN pieļauj P2P trafiku un paveic lielisku darbu, lai atbloķētu ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus, piemēram, ASV Netflix un BBC iPlayer. Abiem jums, protams, ir nepieciešams ātrums.

ExpressVPN ir arī viens no labākajiem klientu atbalsta departamentiem biznesā. Viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija nav pilnīgi pievienota.

Izmaksas ir augstākas skalas beigās, taču, ņemot vērā pakalpojuma augsto kvalitāti, tā joprojām ir maza cena. Turklāt parasti ir vismaz viens labs ExpressVPN darījums, kuru varat izmantot.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Liela pieredze: Jaudīgs, taču vienkārši lietojams un izcils klientu atbalsts, ir acīmredzams, kāpēc ExpressVPN vienmēr tiek uzskatīts par vienu no labākajiem.

8. Neredzams pārlūkošanas VPN

Neredzams pārlūkošanas VPN logotips

Cits VPN pakalpojumu sniedzējs, kas ir nedaudz mazāks, neredzams pārlūkošanas VPN (ibVPN), pārsniedz savu svaru.

IbVPN, kas atrodas Rumānijā un nepiesakās nevienu lietu, nodrošina jūsu tiešsaistes aktivitātes jaukas un privātas.

Lai arī mazs, neredzams VPN pārlūkošana nodrošina vairāk nekā serveru sarakstu, kas šobrīd aptver 47 valstis, kā arī augšupielādes un lejupielādes ātrumu, kas atbilst vai pārspēj lielāko daļu lielāko pakalpojumu sniedzēju..

Lietotne ir ērti lietojama un ir saderīga ar jebkuru iedomājamu ierīci, sākot ar parastajiem aizdomās turamajiem Windows, Mac, Android un iOS, līdz maršrutētājiem, Smart TV un spēļu konsolēm..

Savienojums ar serveriem ir ļoti drošs ar AES-256 šifrēšanu, izmantojot OpenVPN (lai arī ir pieejamas arī citas iespējas).

ibVPN arī veic labu darbu, atbloķējot dažus lielākos straumēšanas pakalpojumus, tostarp ASV Netflix un iPlayer. Negatīvie, kaut arī P2P ir atļauts, to atbalsta tikai nedaudz serveru.

Klientu atbalsts ir atsaucīgs, noderīgs, un tas ir pieejams visu diennakti tērzēšanā no Neredzamās pārlūkošanas VPN vietnes..

Cenas ir ceļa vidū, un abonementiem tiek dota 15 dienu naudas atgriešanas garantija. Bet ibVPN piedāvā arī vienas dienas bezmaksas izmēģinājumu, kura abonēšanai jums nav jāievada maksājuma iespēja. Tas vienkārši zaudēs spēku viens pats.

Plusi
 • Spēcīgas šifrēšanas un drošības iespējas
 • Laba servera veiktspēja
 • Funkcijām bagāts klients ar daudzām uzlabotajām funkcijām
 • Atbalsta P2P (ar speciāliem serveriem)
 • Sadarbojas ar Netflix un BBC iPlayer
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
Mīnusi
 • Sarežģīta klienta lietotne
 • Neskaidri cenu plāni
 • Diezgan mazs serveru tīkls

Labākais bezmaksas izmēģinājuma VPN: ibVPN nodrošina ļoti daudz funkcionalitātes, un to vienas dienas bezmaksas izmēģinājums ir visdraudīgākais veids, kā izmēģināt labāko VPN pakalpojumu sniedzēju..

9. SlēptMyAss!

HideMyAss! logotips

Atrašanās vieta, atrašanās vieta, atrašanās vieta. HideMyAss! (HMA) ir līdz šim lielākais visu pakalpojumu sniedzēju serveru tīkls ar aparatūru 220 valstīs un teritorijās visā pasaulē.

Arī šo serveru veiktspēja ir diezgan cienījama, un to ir labi redzēt, ja ir atļauta neierobežota P2P datplūsma..

Izmantojot OpenVPN un 256 bitu šifrēšanu, HMA piedāvā stabilu drošību. Viņu klientu ir viegli izmantot jebkurā platformā, vienlaikus atļaujot pat 5 savienojumus.

Tomēr HideMyAss ir dažas negatīvās puses! Viņi reģistrējas un atrodas ārpus Apvienotās Karalistes, kurā, bez šaubām, ir vissliktākie jebkuras Rietumu nācijas likumi par datu saglabāšanu. Tātad, lai nodrošinātu privātumu, tā nav lieliska izvēle.

Neskatoties uz to, ka ir visi šie serveri, HMA arī nav tik lieliska, lai apietu ģeogrāfisko bloķēšanu, un populārākās iespējas, piemēram, Netflix vai BBC straumēšanas pakalpojums, nav pieejamas.

Tomēr viss ir atkarīgs no tā, ko meklējat. Un, ja vēlaties savienojuma drošību ar izcilu globālo piekļuvi, jūs nevarat izdarīt labāk nekā HideMyAss!

Plusi
 • Serveri gandrīz katrā pasaules valstī
 • Labs sniegums
 • Ļoti vienkārši lietojams klients
 • Daudz uzlabotas funkcijas
 • Bezmaksas starpniekserveri anonīmai pārlūkošanai
Mīnusi
 • Nedaudz dārgi, salīdzinot ar konkurenci
 • Dzīvesvieta ārpus Lielbritānijas – nav lieliski piemērota privātumam
 • Neskaidra P2P politika

Labākais VPN serveru tīkls: Ja HideMyAss! atrašanās vietā nav servera, tad neviens to nedara.

10. ZenMate

ZenMate logotips

ZenMate ir VPN sniedzējs, kam patīk pieturēties pie pamatiem. Tie nav burvīgi, bet gan solīds piedāvājums visapkārt, kas turpina kļūt arvien labāks.

ZenMate, kas atrodas Vācijā, apgalvo, ka netiek reģistrēta politika, taču, cik man zināms, tā vēl nav neatkarīgi jāapstiprina. Drošība tomēr ir tikpat laba kā ar spēcīgu AES-256 šifrēšanu un visām pieejamajām pareizajām protokola iespējām.

Ātrumi visā ZenMate tīklā ir iespaidīgi, un, izmantojot serverus 74 valstīs, visi bieži savienotie ar atrašanās vietu atrodas un tiek ņemti vērā.

Vienmērīga satiksme ir atļauta.

ZenMate arī izdodas atbloķēt no ārzemēm ASV Netflix un vairākus citus populāros straumēšanas pakalpojumus, lai arī ne tik konsekventi kā daži no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Šim nolūkam ir labākas izvēles iespējas.

Klientu atbalsts nedaudz atpaliek, nepiedāvājot tiešraides tērzēšanu. Arī personāls nav īpaši izpalīdzīgs. Bet, ja jūs esat mazliet lietpratīgāks, pašpalīdzības zināšanu bāze ir diezgan pilnīga.

Visās atbalstītajās platformās ZenMate klienta lietotne ir vienkārša un brīnišķīga.

Pakalpojums ir ļoti lēts, un to nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ir arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, kuru varat izmantot.

Plusi
 • Labs, nemainīgs ātrums
 • Atbalsta daudz ierīču
 • Ļauj P2P trafiku
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Ir bezmaksas izmēģinājuma versija
Mīnusi
 • Slikts klientu atbalsts
 • Dažas privātuma jautājumu zīmes
 • Klienta lietotnei ir nepieciešams darbs

Labākais budžeta VPN: Ja jums ir nepieciešams lēts VPN, kas pieturētos pie pamatiem, bet tomēr paveiktu darbu, ZenMate var būt lieliska izvēle.

Kā tika vērtēti šie labākie VPN

Kā jau īsi minēts, ir astoņi faktori, pēc kuriem katrs no iepriekš uzskaitītajiem VPN tika novērtēts pirms samazināšanas. Viņi atkal ir ar padziļinātu skaidrojumu par to, kas tiek gaidīts no katra.

Atkarībā no paredzētā VPN lietojuma daži no šiem ranžēšanas faktoriem būs svarīgāki par citiem, savukārt daži jums var nebūt svarīgi.

Ātrums

Viens aspekts, kas ir svarīgs neatkarīgi no tā, kādam nolūkam izmantojat savu VPN, ir veiktspēja.

Ja VPN lietošana palēnina jūsu interneta savienojumu līdz iezvanpieejas līmenim (tiem no mums, kuri tos joprojām atceras), iespējams, ka jūs kautrīgsities to izmantot. Un, ja jūs to neizmantojat, kāda jēga ir pirmajam.

Pat vislabākie VPN pakalpojumi zināmā mērā palēninās savienojumu. To garantē fakts, ka jūsu datiem ir jābrauc uz VPN serveri un ar tiem jātiek galā pirms gala mērķa sasniegšanas.

Tomēr ātrākie VPN ierobežo šo ietekmi ievērojami. Jums vajadzētu būt iespējai pārlūkot tīmekli, straumēt video un lejupielādēt tādos ātrumos, kādos palēnināšanās nebūs pamanāma.

Es regulāri vadu daudzfāžu, daudzvietēju VPN veiktspējas testus. Šajos testos visi iepriekš uzskaitītie pakalpojumu sniedzēji uzrāda lielisku lejupielādes ātrumu, augšupielādes ātrumu un latentumu. Pēdējais ir svarīgs reāllaika lietojumprogrammām, piemēram, spēlēm vai Skype izmantošanai.

Privātums

Daudzi no mums izmanto VPN tiešsaistes privātumam un anonimitātei.

Teorētiski jebkuram pakalpojumu sniedzējam jādod jums abiem. Galu galā katrs VPN šifrē jūsu savienojumu un slēpj jūsu reālo IP adresi. Tomēr patiesībā lietas nav tā, kā šķiet.

Lai nodrošinātu reālu privātumu internetā, jums jāizmanto VPN, kurā netiek reģistrēts. Nevajadzētu izsekot nevienam datu kopumam – bez laika zīmogiem, bez joslas platuma izmantošanas un neko.

Bet tikai tāpēc, ka pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka nav žurnāla, nenozīmē, ka tāds ir. Bija daudz gadījumu, kad VPN teica, ka viņi neuzglabā datus, tikai lai vēlāk pēc pieprasījuma tiktu parādīta informācija par lietotāju darbībām.

Patiesam nulles žurnāla VPN pakalpojumam jāspēj pierādīt savas prasības vai nu ar trešās puses audita palīdzību, vai arī ar reālās dzīves situācijām, piemēram, tiesas lietām vai iestāžu konfiscētām serverēm. Ja kāda no šīm darbībām neatklāj žurnālus, tad zināt, ka tādu nav.

Es esmu dziļi izpētījis, kā reģistrēt informāciju par visiem pakalpojumu sniedzējiem, kas uzskaitīti šajā lapā. Ja tiek uzskatīts, ka žurnāls ir nulle (un ne visi ir), tas notiek tāpēc, ka esmu atradis apstiprinošus pierādījumus.

Ja jums rūp privātums, bet tomēr vēlaties izmantot pakalpojumu sniedzēju, kurš reģistrējas (vai viņam nav pierādījumu, lai pamatotu savas prasības), īpašu uzmanību pievērsiet jurisdikcijai. VPN jādarbojas ārpus vietas, kur likumīgi nav nepieciešama datu saglabāšana vai kopīgošana.

Šādu jurisdikciju piemēri ir Lielbritānijas Virdžīnu salas, Panama, Rumānija vai Zviedrija.

VPN, kas jūsu anonimitāti uztver nopietni, vajadzētu piedāvāt arī papildu privātuma funkcijas. Tie var ietvert DNS aizsardzību pret noplūdi (šī ir īpaši svarīga), iznīcināt slēdžus un dubultā VPN ieviešanu.

No visiem šeit uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem tikai NordVPN un Surfshark piedāvā visas trīs funkcijas.

Drošība

VPN, kas neveic žurnālus, ir lieliski, bet maz nozīmē, ja izmantotie protokoli vai šifrēšanas standarti ir novecojuši vai viegli uzlaužami. Jūsu informācija nebūs gandrīz tik droša, kā vajadzētu.

Protokoliem OpenVPN (izmantojot TCP vai UDP) vai IKEv2 / IPSec ir tas, ko jūs meklējat. Abas ir mūsdienīgas, drošas un ātras.

Ikvienam VPN sniedzējam, kas ir vērts tā sāls, būtu jāievieš arī 256 bitu šifrēšana, kas ar šodien pieejamo skaitļošanas jaudu nav salaužama.

Visi pakalpojumu sniedzēji šajā lapā atzīmē abas izvēles rūtiņas.

Vētraina

Mocīšanās var būt riskants bizness jebkurā valstī, nemaz nerunājot par tādu, kur prakse ir nelikumīga. Ja izmantojat failu koplietošanas pakalpojumus, VPN var pasargāt jūs no hakeriem un autortiesību troļļiem.

Visi VPN šifrē jūsu savienojumu, padarot ISP neiespējamu redzamo. Viņi arī slēpj jūsu reālo IP adresi no straumes spieta, neļaujot nevienam no jums atgriezties pēc šī gala.

Bet vislabākajai aizsardzībai, kaut arī tas nav pilnībā nepieciešams straumēšanai, jūs vēlaties arī nulles žurnāla VPN. Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka jūsu failu koplietošanas aktivitātēs nav izsekot.

Lielākā daļa iepriekš uzskaitīto pakalpojumu sniedzēju neuzglabā žurnālus. Un, ja vēlaties spert papildu soli ar savām mokām, noteikti izvēlieties vienu no tām.

Nerunājot par to, visi šī labākā VPN saraksta pakalpojumu sniedzēji ļauj veikt straumēšanu bez ierobežojumiem joslas platumā. Šis fakts ir pārbaudīts gan teorētiski, gan berzējot katra pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu sniegšanas noteikumus, gan praksē, izveidojot savienojumu ar pakalpojumu un nolaižot failus ar BitTorrent.

Straumēšana

Straumēšanas pakalpojumiem nepatīk, ka ikviens, kas atrodas ārpus viņu ģeogrāfiskā reģiona, piekļūst viņu saturam. Tas ir process, ko sauc par ģeogrāfisko bloķēšanu.

Jebkurš VPN teorētiski var jūs apvest pie šiem blokiem, piešķirot jums IP adresi vietā, kur ir pieejams saturs. Tomēr praksē konsekventi to var darīt tikai labākie VPN.

Tiešsaistes pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Netflix, Hulu un BBC, zina, ka VPN var izmantot, lai apietu satura ierobežojumus, un viņiem ir visas izstrādātas sistēmas piekļuves novēršanai..

Šajā lapā uzskaitītie VPN veic lielisku darbu, paliekot soli priekšā un nodrošinot, ka vismaz viens no viņu serveriem vienmēr darbojas.

Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, CyberGhost vai PureVPN, pat piedāvā veltītus serverus, kas optimizēti darbam ar atsevišķiem straumēšanas pakalpojumiem.

Serveru tīkls

Aplūkojot VPN pakalpojumu sniedzēju serveru tīklus, ir jāpatur prātā trīs lietas:

 1. Valstu skaits
 2. Vietņu skaits katrā valstī
 3. Serveru skaits katrā vietā

Lai VPN izveidotu labāko sarakstu, viņiem ir jābūt visiem trim jaukiem bilancēm, un tas ir īpaši jāpiesaista tādās vietās kā ASV, Lielbritānija, Kanāda, Austrālija, Francija, Vācija vai Nīderlande.

Ja plānojat izveidot savienojumu ar mazāk populārām vai mazākām valstīm, vērsieties pie pakalpojumu sniedzējiem ar plašu tīklu (piemēram, PureVPN vai HideMyAss!). Ļoti maz VPN vada serverus, teiksim, Ekvadorā.

Vietņu skaits valstī tiek ņemts vērā, ja atrodaties arī šajā valstī.

Parasti, jo tuvāk ir jūsu VPN serveris, jo ātrāks būs savienojums. Ja ir vairākas izvēles iespējas, izredzes ir lielākas, to var atrast netālu.

Augsts serveru skaits vienmēr ir arī jauks bonuss.

Milzīgos skaitļus dažreiz ir grūti salīdzināt, jo daži serveri ir daudz jaudīgāki nekā citi. Bet parasti, jo vairāk aparatūras darbojas VPN pakalpojumu sniedzējs, jo labāks ir lietotāja ielādes līdzsvars, jo labāka būs jūsu pieredze.

Lietotāja lietotne

Klienta lietotne ļoti bieži nosaka jūsu VPN pieredzes kvalitāti. Ja tas ir nesaprotams haoss, jūs no tā daudz neizmantojat.

Visiem galvenajiem VPN klientiem nav jābūt iesaiņotiem klientu programmatūrā. Tiem jābūt viegli uzstādāmiem un bez problēmām lietojamiem.

Lietotnēm arī jābūt intuitīvi lietojamām. Viņiem jābūt viegli paņemamiem un izmantojamiem ikvienam, kurš pirmo reizi izmanto VPN, taču tie ir pietiekami konfigurējami, lai rūdīti veterāni varētu pielāgot pakalpojumus pēc viņu uzskatiem.

Uzlabotām funkcijām jābūt glītām, bet tām jābūt viegli pieejamām.

NordVPN labākais klases VPN klients

Kaut kas cits, kas jāpatur prātā attiecībā uz klientu lietojumprogrammām, ir platformas un operētājsistēmas atbalsts. Labākajiem tirgus VPN pakalpojumu sniedzējiem jāaptver visas populārās iespējas, tostarp vecākas, bet joprojām plaši izmantotas operētājsistēmu versijas (piemēram, piemēram, Windows 7)..

Klientu aprūpe

Neatkarīgi no tā, cik tehniski jūs sliecaties, programmatūra ir programmatūra, un dažreiz rodas problēmas. Varbūt redzat dīvainu jaunu kļūdas ziņojumu pēc jaunināšanas uz jaunāko lietotnes versiju vai vairs nevarat atbloķēt Netflix.

Lai kāds būtu jautājums, jums jābūt pieejamam atsaucīgam un kompetentam klientu atbalstam. Tā ir daļa no tā, par ko jūs maksājat.

Spēja sarunāties ar kādu diennakti visu diennakti ir diezgan dota.

Daudzi VPN strādā pie biļešu pārdošanas sistēmas, kur jūs varat sagaidīt atbildi dažu stundu laikā. Labākie no labākajiem piedāvās tiešraides tērzēšanas atbalstu.

Svarīga ir arī atbalsta personāla kvalitāte. Labs VPN nolīgs cilvēkus, kuri zina, par ko runā, un ne tikai akli nolasa skriptu, kad jūs sazināties.

Nepieciešama arī naudas atdošanas garantija. Ja pakalpojumu sniedzējs jums to nepiedāvā, iespējams, viņi nav tik pārliecināti par savu produktu. Jebkuram VPN, kuru vērts apsvērt, vajadzētu dot jums vismaz vairākas dienas, lai pārbaudītu pakalpojumu un ļautu jums mainīt savas domas.

Pašlaik iepakojuma līderis ir CyberGhost. Jums ir pilnas 45 dienas, lai pieprasītu naudas atmaksu, ja nolemjat, ka pakalpojums galu galā nav paredzēts jums.

Kāpēc neizmantot bezmaksas VPN?

Tik bieži, kad kaut kas nav pieejams, tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība. Un tas ir ļoti iespējams, izmantojot bezmaksas VPN.

Jā, jūs par viņiem nemaksājat ar naudu. Bet jūs maksājat.

Bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem joprojām ir vajadzīgs kapitāls programmatūras izstrādei un servera infrastruktūras vadīšanai. Daudzi palielina šo kapitālu, piespiedu kārtā ievadot reklāmas jūsu pārlūkprogrammā.

Lai gan tas var būt kaitinoši, daži no mums varētu ar to sadzīvot.

Bet daudzi bezmaksas VPN arī pārdod jūsu lietotāja datus un tiešsaistes aktivitātes trešajām personām. Ja izmantojat VPN privātumam un anonimitātei, šī prakse pilnībā zaudē mērķi.

Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji ir arī bēdīgi slaveni ar datu noplūdi un nopietnu drošības spēku zaudēšanu.

2016. gada pētījumā par bezmaksas Android VPN atklāja, ka gandrīz 40% no tiem satur ļaunprātīgu programmatūru, vairāk nekā 80% noplūda lietotāju dati un vairāki bez jūsu atļaujas novirzīja trafiku uz viņu partneru vietnēm..

Šie pārkāpumi ātri atbrīvo lielāko daļu pakalpojumu sniedzēju no statusa “Labākais VPN”. Turklāt, sākot no ātrākas veiktspējas un beidzot ar daudz labākiem serveru tīkliem, ir arī daudz citu priekšrocību, par kurām maksā VPN, salīdzinot ar bezmaksas.

Galvenais ir tas, ka ar bezmaksas VPN jūs esat produkts. Ja vien jums tas nav kārtībā, palieciet skaidrībā.

Kāpēc izmantot VPN, nevis starpniekserveri??

Dažos aspektos starpniekserveri un VPN ir līdzīgi. Jūs gandrīz varat iedomāties starpniekservera funkcionalitāti kā VPN nodrošinātās funkcionalitātes apakškopu.

Abas izmanto serveri-vidējo, uz kuru jūsu dati ceļo. Abi slēpj jūsu IP adresi.

Bet VPN arī šifrē jūsu datus, savukārt tuvinātaji to nedara. Šī atšķirība padara bijušo daudz labāku izvēli, lai jūsu tiešsaistes aktivitātes būtu privātas.

Bez šifrēšanas jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs dienasgaismā var redzēt tik skaidri, kā jūs gatavojaties. Ja nevēlaties, lai viņi zina, ka lejupielādējat straumītes, vai arī jums jāapiet satura filtrs, tuvinātaji to nedarīs.

Arī VPN ir vieglāk izmantot un parasti ir daudz uzticamāki ģeogrāfiski bloķēta satura skatīšanai. Tie nāk ar klienta lietotni, rūpējas par jūsu DNS iestatījumiem, un ikviens labākais pakalpojumu sniedzējs nomainīs servera IP adreses, kuras ir bloķējis pasaules Netflixes..

Izmantojot starpniekserverus, jums būs jāiestata pārlūks un manuāli jāmaina DNS iestatījumi. Un, ja starpniekserveris pārtrauc darbu ar jūsu iecienītāko straumēšanas pakalpojumu, jums ir jāatrod jauns, kas darbojas.

Pilnvariem ir laiks un vieta. Bet vairumā gadījumu VPN ir daudz labāks risinājums.

Kā izvēlēties labāko VPN

Lai arī visi šajā lapā uzskaitītie VPN ir lieliski pakalpojumi, pēc definīcijas tikai viens var tikt uzskatīts par labāko.

Jūs un es, iespējams, dzīvojam dažādās pasaules daļās, mums ir dažādas ierīces un mēs plānojam izmantot VPN dažādiem mērķiem. Kā ideāls jūsu ideālais pakalpojumu sniedzējs, visticamāk, nebūs tāds pats kā mans.

Paturot to prātā, šeit ir dažas vadlīnijas, kas palīdzēs jums izvēlēties savējo.

Kādi ir labākie privātuma VPN?

Ir dažas izvēles rūtiņas, kuras VPN ir jāatzīmē, pirms to var uzskatīt par galveno privātuma izvēli. Vismaz tai ir jāpiedāvā spēcīga šifrēšana, jāizmanto drošs protokols, tai jābūt bez noplūdes, nav jāglabā žurnāli un jādarbojas ārpus privātumam draudzīgas jurisdikcijas..

Ideālā gadījumā tas piedāvās arī vairākas ar privātumu saistītas funkcijas, piemēram, divkāršu VPN iespēju vai iebūvētu reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājus..

No visiem iepriekš uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem viens VPN izceļas kā vislabākais privātuma risinājums, un tas ir NordVPN.

Lūk, ko viņi piedāvā:

 • Drošība

  NordVPN ļauj izvēlēties starp diviem izciliem protokoliem: OpenVPN un IKEv2 / IPSec. Abi ir droši, neaizsargāti, un tos ļoti ieteic globālā drošības sabiedrība. VPN izmanto arī 256 bitu AES šifrēšanu, kas parasti tiek uzskatīts par nesalaužamu.

 • Nav mežizstrādes

  Ir pamatoti iemesli, kāpēc NordVPN ir mans galvenais ieteikums VPN bez žurnāla. Viņi ne tikai darbojas no privātumam draudzīgas Panamas, bet arī reģistrē absolūti neko. Viņu bezjēdzīgās pretenzijas nesen ir pārbaudījušas arī padziļināta neatkarīga trešo personu revīzija.

 • Dubultā VPN

  Papildu drošībai un privātumam NordVPN ļauj novirzīt savienojumu caur nevis vienu, bet diviem VPN serveriem. Tas ir papildu aizsardzības līmenis, kas aizsargā jūs, ja kāds no datu centriem kādreiz tiek apdraudēts. Tāds pārkāpums kā nekad nav noticis, bet, ja privātumam ir patiesa nozīme, ir labi, ja jums ir šī papildu drošības sega.

 • CyberSec

  CyberSec ir NordVPN īstenots reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, kas ir iebūvēts tieši klientā. Tas aizsargā jūs (un jūsu privātumu) no desmitiem tūkstošu vietņu, kurās, kā zināms, izplatās ļaunprātīga programmatūra vai tiek izmantotas dažādas reklāmu izsekošanas vai pikšķerēšanas metodes.

Ir arī citas NordVPN piedāvātās privātuma funkcijas.

Viņiem ir lieliska aizsardzība pret DNS noplūdi, kas palīdz nodrošināt, ka jūsu ISP nekad nevar uzzināt, kādas vietnes vai pakalpojumus jūs izmantojat. Ir arī iebūvēts interneta slēdzis, kas neļaus nejauši atklāt savas darbības, ja negaidīti pārtrūks VPN savienojums.

Bet pagaidiet, ir vēl kas. NordVPN piedāvā arī divus specializētus serveru veidus, kas vēl vairāk pastiprina jūsu privātumu.

Kad izveidojat savienojumu ar viņu apmulsinātiem serveriem, jūs no visiem slēpjat to, ka izmantojat VPN. Izmantojot VPN risinājumu Onion over VPN, varat apvienot VPN un Tor jaudu.

Ja tiešsaistes konfidencialitāte ir jūsu galvenā problēma, NordVPN ir vislabākais, kas to nodrošina.

Kādi ir populārākie straumēšanai paredzētie VPN?

Daudzi no mums izmanto VPN, lai skatītos saturu, kas ir ierobežots tikai dažās pasaules daļās, un ne katrs pakalpojumu sniedzējs var jūs iepazīstināt ar šiem ierobežojumiem. Pašlaik labākais straumēšanai paredzētais VPN bez šaubām ir PureVPN.

PureVPN pastāvīgi darbojas ar dažādiem straumēšanas pakalpojumiem no visas pasaules. Tas atbloķē Netflix (ASV un citur), Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer, ITV un ZDF, lai nosauktu dažus.

Viņiem ir specializēti straumēšanas serveri vairāk nekā 70 kanāliem un pakalpojumiem. Neviens cits VPN nav tuvu.

PureVPN veiktspēja ir arī lieliska – šī prasība ir nepieciešama, ja vēlaties straumēt augstas kvalitātes video.

Viņu klients ir saderīgs ar gandrīz visām ierīcēm, par kurām jūs varat iedomāties. Ja tajā varat skatīties video, PureVPN to atbalsta.

Šeit ir ekrānuzņēmums, kurā redzams, kā PureVPN strādā ar ASV Netflix no Eiropas.

PureVPN vislabāk straumē ASV Netflix

Ja pēc jūsu iecienītākās pārraides straumēšana notiek pēc jūsu izvēles, labākais ir PureVPN.

Kāds ir jūsu valsts labākais VPN?

Parasti VPN, kas vislabāk derēs konkrētai valstij, ir tas, kurā darbojas visvairāk serveru vislielākajā skaitā. Protams, arī izpildījumam ir nozīme.

Ja pakalpojumu sniedzējs lielos apjomos iegulda savā tīklā noteiktā valstī, izredzes ir viņu mērķis ir sniegt tur vislabāko iespējamo pakalpojumu. Pretējā gadījumā viņi tērētu naudu citur.

Šeit ir sīki aprakstīti labākie VPN Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Francijā un Vācijā, ja jūs īpaši interesē šīs valstis.

Citās populārajās vietās šī ir galvenā izvēle, kuras pamatā ir serveru skaita un veiktspējas kombinācija:

 • ASV: CyberGhost
 • Austrālija: PureVPN
 • Nīderlande: NordVPN

Ja plānojat izveidot savienojumu ar mazāku valsti, kurā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju nav vietas, izpētiet PureVPN serveru tīklu. Ja neatrodat to, ko meklējat, HideMyAss! atbalsta arī ievērojamu skaitu vietu.

Kurš VPN ir vislabākais jūsu ierīcei vai OS?

Katrs labs VPN atbalstīs vairākas ierīces un operētājsistēmas. Tomēr visas lietotņu versijas tiek izstrādātas nedaudz neatkarīgi viena no otras (katrai platformai ir savas unikālās prasības un ierobežojumi). Tātad, nav neviena VPN, kas būtu labākais visā pasaulē.

Citiem vārdiem sakot, VPN var ļoti labi darboties jūsu Android tālrunī, taču Windows klēpjdatoram ir nestabilitāte.

Gan Android, gan iOS tālruņos un planšetdatoros NordVPN nodrošina vislabāko pieredzi. Mac datoros izvēlētais VPN nodrošinātājs ir CyberGhost.

Man ir arī atsevišķa padziļināta pierakstīšana par labāko VPN jebkurai ierīcei, kurā darbojas operētājsistēma Windows.

Un vēl viena lieta.

Ja jums ir vecāka operētājsistēmas versija, pirms apņemšanās vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu izvēlētais VPN to atbalsta.

Man apkārt ir vecāks MacBook, kuru dažreiz izmantoju testēšanai. Tas darbojas OS X 10.11. Es par to varu darbināt vairuma pakalpojumu sniedzēju klientus, taču, piemēram, Surfshark nepieciešama macOS 10.12 vai jaunāka versija..

Citiem vārdiem sakot, tikai tāpēc, ka pakalpojumu sniedzējs saka, ka atbalsta konkrētu operētājsistēmu, nenozīmē, ka viņu lietotne automātiski darbosies jūsu ierīcē. Vienmēr vēlreiz pārbaudiet versijas prasības.

Labākā VPN ātrā salīdzināšanas tabula

Lai ātri attēlotu, zemāk esošajā tabulā ir uzskaitīti labākie VPN pakalpojumi 2020. gadam. Visi savā ziņā ir lieliski pakalpojumu sniedzēji un visi atbilst kritērijiem, kas nepieciešami, lai tos sauktu par labākajiem. Tagad ir tikai jautājums, kurš VPN jums būs vislabākais?

ProviderFeaturesCost

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:90
Serveri:7159
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi:7
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Rumānija
1 mēneša plāns:12,99 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 2,75 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:45 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:58. lpp
Serveri:5645
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:6
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Panama
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:3,49 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkartes (Visa, MC, Amex, Discovery), Kriptogrāfijas (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Cits

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:131
Serveri:2070. gads
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:5
Mežizstrāde:Savienojuma datums, izmantotais kopējais joslas platums
Atrašanās vieta:Honkonga
1 mēneša plāns:10,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:31 diena
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, BitCoin, Alipay, lielākās dāvanu kartes, CashU, citas kriptovalūtas, Paymetwall

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:63
Serveri:1040. gads+
Protokoli:OpenVPN, IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:Neierobežots
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 1,99 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin, Alipay

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:30
Serveri:3235. lpp
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas:Win, Mac, Linux, iOS, Android, maršrutētāji
Savienojumi:10
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:ASV
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin, Major Dāvanu kartes, 6 citas metodes

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:64
Serveri:700+
Protokoli:OpenVPN (Pro / Premier), L2TP / IPsec, PPTP, Chameleon (Pro / Premier)
Platformas:Win, Mac, Linux, iOS, Android, maršrutētāji
Savienojumi:3 (pamata), 5 (premium)
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Šveice
1 mēneša plāns:USD 9,95 mēnesī (pamata), USD 12,85 mēnesī (piemaksa)
Gada plāns:5,00 USD mēnesī (pamata), 2,50 USD mēnesī (premium)
Bezmaksas izmēģinājuma versija:3 dienas
Naudas atmaksa:
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Alipay

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:95
Serveri:3000+
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, Maršrutētāji
Savienojumi:3
Mežizstrāde:Kopējais ikdienas savienojuma ilgums, kopējais ikdienas datu pārsūtīšanas daudzums, servera atrašanās vieta
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns:USD 12,95 mēnesī
6 mēnešu plāns:USD 9,99 mēnesī
Gada plāns:6,67 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkartes, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:47
Serveri:173
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Win, Mac, iOS, Android, maršrutētāji
Savienojumi:3
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Rumānija
1 mēneša plāns:10,95 USD / mēnesī
6 mēnešu plāns:7,16 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 4,84 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:24 stundas
Naudas atmaksa:15 dienas
Maksājums:Kredītkarte, Bitcoin, citas kriptovalūtas, Paymetwall

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:220
Serveri:911. lpp
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas:Win, Mac, iOS, Android, maršrutētāji
Savienojumi:2
Mežizstrāde:Savienojuma laika zīmogi, savienojuma datu pārsūtīšanas summa, jūsu savienojuma IP, servera IP
Atrašanās vieta:UK
1 mēneša plāns:11,52 USD / mēnesī
6 mēnešu plāns:8,33 USD / mēnesī
Gada plāns:6,55 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, bankas / pārskaitījums, UnionPay

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis:74
Serveri:3798
Protokoli:OpenVPN, IPSec / IKEv2, L2TP / IPSec
Platformas:Win, Mac, iOS, Android
Savienojumi:5
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Vācija
1 mēneša plāns:11,99 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 2,05 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:7 dienas
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, UnionPay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me