Labākie 2020. gada Windows 10 VPN

Windows gadu desmitiem ir bijusi populārākā operētājsistēma pasaulē. Ar popularitāti nāk daudz priekšrocību, no kurām viena ir plaša programmatūras iespēju izvēle.


Tas attiecas arī uz VPN. Gandrīz katrs tur esošais pakalpojumu sniedzējs (un to ir daudz) atbalsta ne tikai Windows 10, bet arī daudzas iepriekšējās versijas.

Tā kā tirgus ir liels, visi pakalpojumi cenšas būt absolūti labākais VPN operētājsistēmai Windows, pirmkārt, un jāuztraucas par citām operētājsistēmām un platformām..

Tomēr visam ir trūkumi. Pārāk lielas izvēles problēma ir tā, ka … ir pārāk liela izvēle. Tikai viena pakalpojuma sniedzēja izvēle var būt drausmīga.

Bet tas ir tas, ko es esmu šeit, lai palīdzētu jums. Es jums sniegšu pārskatu par to, kas, manuprāt, ir vislabākie Windows VPN un, cerams, izmantojot šo procesu, palīdzēs jums izvēlēties tieši jūsu vajadzībām atbilstošo.

5 labākie Windows VPN

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir izvēlējies manu labāko kā VPN operētājsistēmai Windows.

Iesācējiem tie piedāvā ļoti iespaidīgu ģeogrāfisko serveru pārklājumu ar gandrīz 3500 serveriem 59 valstīs. Ikviena lielāka valsts, par kuru es kādreiz varētu domāt, vēlas izveidot savienojumu, un pēc tam dažus.

Arī sniegums ir visaugstākais. Neatkarīgi no tā, vai izmantoju savu tuvāko serveri vai tādu, kas atrodas tūkstošiem jūdžu attālumā, ātrums ir nemainīgi liels un viegli izmantojams pat tādām lietojumprogrammām, kurām nepieciešams liels joslas platums, piemēram, 4K video straumēšana.

Arī CyberGhost ir P2P un Torrent draudzīgs pakalpojums, nemaz nerunājot par darbiem ar BBC iPlayer un Netflix (patiesībā tam ir speciāli straumēšanas serveri tieši šiem nolūkiem)..

Klienta programmatūra ir būtiski atjaunināta 2018. gada beigās, un tagad tā ir labāka nekā jebkad agrāk. Tas ir intuitīvs un parāda visu nepieciešamo un neko citu. Tas ir lieliski piemērots tiem no mums, kuriem ir nedaudz mazāka pieredze ar VPN.

Bet, ja jūsu savienojuma pielāgošana ir tas, kas jums patīk, ir arī daudz papildu iestatījumu. Viņi visi ir kārtīgi pievilkti un atrodas tikai viena vai otra klikšķa attālumā.

Varat izvēlēties no vairākiem savienojuma protokoliem, izvēlēties izmantot TCP, nevis UDP, un atspējot IPv6. Ir arī slēdzis, Wi-Fi aizsardzība, kā arī dalītā tuneļa funkcionalitāte.

Katru funkciju, ko jūs varētu sagaidīt no augstākā līmeņa VPN, nodrošina CyberGhost. Par DNS noplūdēm arī rūpējas.

Konfidencialitātes jomā CyberGhost ir viens no patiesi neveicošiem VPN pakalpojumu sniedzējiem – tas ir skaidri noteikts viņu privātuma politikā.

Viņi ir balstīti arī uz privātumam draudzīgu tiešsaistes Rumāniju, kas nozīmē, ka nekāda interneta uzraudzība vai valdība nav noteikusi izlūkošanas informācijas apmaiņas ar citām valstīm noteikumus. Izmantojot CyberGhost, jūs esat tik anonīms, cik vien iespējams.

Un tad ir cena.

Neraugoties uz to, ka tiek piedāvāts plašs un labi darbojošs globālo serveru tīkls un ir gandrīz visas drošības un privātuma funkcijas, kas atrodas zem saules, CyberGhost ir pieejamākas nekā lielākā daļa konkurences. Ķirsis virsū? Viņi arī piedāvā labākā biznesa 45 dienu naudas atdošanas garantiju!

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN vairākus gadus ir bijis manā labāko VPN for Windows sarakstā daudzu iemeslu dēļ, sākot ar drošību.

Jā, viņi piedāvā tos pašus drošos protokolus un spēcīgu šifrēšanu, ko šajās dienās dara katrs otrais VPN, kas ir tā sāls vērts. Viņi arī neizpludina DNS informāciju.

Tomēr, kur izceļas NordVPN, tiek piedāvāti vairāki specializēti serveru veidi, no kuriem katrs var padarīt jūsu anonimitāti un privātumu pilnīgi jaunā līmenī..

Ir divi VPN serveri, kas pārsūta jūsu datus nevis caur vienu, bet diviem serveriem, lai iegūtu papildu aizsardzības līmeni. Pār VPN serveriem ir sīpoli, kas arī pievieno papildu anonimitātes līmeni, apvienojot VPN serveri ar Tor tīklu. Un pēc tam ir nederīgi serveri, kas slēpj faktu, ka jūs vispār izmantojat VPN (svarīga iezīme valstīs, kur valdības pierauj VPN izmantošanu).

Ir arī vēl viens servera tips, ko darbina NordVPN, un tas ir paredzēts IP serveris. Par papildu dažiem dolāriem mēnesī jūs varēsit bloķēt IP adresi, kuru izmantosit katru reizi, kad izveidosit savienojumu ar VPN (un ka nevienam citam nebūs piekļuves).

Atkarībā no tā, ko jūs mēģināt darīt, priekšroka dodama atvēlētajiem IP, nevis koplietotajiem IP (kurus visi VPN piešķir pēc noklusējuma).

NordVPN Windows klients vienmēr ir bijis viens no tīrākajiem un vienkāršākajiem lietojumiem. Visas nepieciešamās lietas ir tur, intuitīvi paslēptas izvēlnēs, kad jums tās ir vajadzīgas, bet ikdienas lietošanai neliekoties ceļā..

Atrodoties ārpus Panamas un ievērojot stingru politikas neierakstīšanu, NordVPN ir arī lieliska izvēle pilnīgai tiešsaistes privātumam. Ar vairāk nekā 5000 ātrajiem serveriem 61 valstī jūs patiešām varat izmantot priekšrocības.

Izmaksu ziņā prātīgi NordVPN ietilpst kaut kur paciņas vidū. Tie nav lētākie Windows VPN, taču noteikti ir par pieņemamu cenu. Šis ir spēcīgs VPN pakalpojums, kura ienākšanas cena ir laba.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

3. PureVPN

PureVPN logotips

Ja tā ir jūsu izvēlētā valsts, tad nemeklējiet vairāk kā PureVPN.

Ar serveriem 133 valstīs nevienam citam VPN sniedzējam nav labāk. Un, kā liecina manu ātruma testu rezultāti, PureVPN ir diezgan liels ātruma dēmons (pateicoties nelielai daļai no nesenajiem infrastruktūras uzlabojumiem).

PureVPN klients ietver daudzas no tām pašām funkcijām, kuras dara citi pakalpojumu sniedzēji, ieskaitot slepkavības slēdzi, dalītu tunelēšanu un DNS noplūdes aizsardzību. Tomēr ir arī vairākas unikālas iespējas, piemēram, reklāmu bloķēšana vai spēja izveidot savu VPN tīklāju.

Nekādā gadījumā tie nav nepieciešami lielai VPN pieredzei, taču noteikti ir patīkami, ka ir.

Klients atbalsta arī vairāk nekā 50 citas operētājsistēmas un platformas, ja vēlaties izmantot savu VPN citam, nevis Windows.

Labie PureVPN ļaudis saprot, ka daudzi no mums izmanto VPN, lai straumētu citādi ģeogrāfiski bloķētu saturu, tāpēc viņi izvēlējās iekļaut īpašus straumēšanas serverus visiem populārajiem pakalpojumiem un kanāliem. Lieki piebilst, ka PureVPN ļoti labi darbojas, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime un Hulu.

Torrenting ir atļauts katrā PureVPN serverī, un jūs varat izveidot līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem. Un par dažiem papildu dolāriem mēnesī jūs pat varat iegūt savu statiskā servera IP adresi.

Runājot par dolāriem mēnesī, PureVPN veic labi, ja salīdzina ar konkurenci, un cena tiek noteikta skalas apakšējā galā. Ņemot vērā viņu milzīgo serveru tīklu un Windows klienta piedāvāto funkciju, jūs saņemsiet lielisku sprādzienu par savu naudu.

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

4. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Vēl viens pastāvīgais saraksts ar maniem labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem Windows sarakstam ir ExpressVPN. Gadu no gada tie ir labi pārskatīti pakalpojumi, kas ir vairāk nekā jūsu ieguldījumu vērti.

ExpressVPN, kas atrodas ārpus Lielbritānijas Virdžīnu salām (kas ir labas ziņas privātumam), ir plašs 2000+ serveru tīkls 94 valstīs. Šo serveru ātrums ir lielisks, un ar tiem var tikt galā gandrīz viss, ko uz tiem metat.

Atgriežoties pie privātuma, ExpressVPN arī tur darbojas labi. Viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos ir skaidra nulles reģistrēšanas politika attiecībā uz jebko, kas varētu jūs unikāli identificēt, ieskaitot savienojuma IP vai trafika datus.

ExpressVPN klientu ir vienkārši izmantot pat visieredzamākajiem lietotājiem, taču pietiekami jaudīgs jebkuram VPN veterānam..

Pēdējā gadījumā, protams, ir visas tādas funkcijas kā protokola atlase, slepkavības slēdzis un dalītā tunelēšana. DNS noplūdes aizsardzība pēc noklusējuma ir iespējota visiem.

P2P trafiks ir laipni gaidīts ExpressVPN serveros, un pakalpojums sniedz labu darbu, strādājot ar ASV Netflix.

Pēc tam ir klientu atbalsts, kas, manuprāt, ir labākais biznesā. Viņi ir zinoši un izpalīdzīgi (tie abi ne vienmēr ir norādīti), un ir pieejami 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, izmantojot e-pastu vai tiešraides tērzēšanu.

ExpressVPN cena ir nedaudz augstāka nekā citiem šī saraksta pakalpojumu sniedzējiem, taču tā ir tā vērta ikvienam, kurš meklē labi izveidotu un labi noapaļotu Windows VPN. Tas jo īpaši attiecas uz ExpressVPN īpašās atlaides priekšrocībām.

Abonējot, jūs saņemat arī nevienu uzdotu 30 dienu naudas atdošanas garantiju, dodot jums daudz laika spārnot riepas.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

5. Surfshark

Surfshark logotips

Jauns ieraksts labāko Windows VPN sarakstā šogad ir Surfshark. Viņi nav bijuši ļoti ilgi, bet vai viņi vienmēr rīkojas pareizi.

Sāksim ar viņu serveru tīklu. Ar vairāk nekā 800 serveriem 50 valstīs ir daudz vairāk izveidotu VPN (neviens no tiem nav šajā sarakstā), ko Surfshark apkauno. Arī sniegums ir lielisks, konkurējot ar dažiem ātrākajiem VPN.

P2P ir atļauts, un ASV Netflix atbloķēšana katru reizi darbojas kā šarms.

Privātuma ziņā Surfshark ir stingri neveicams reģistrēšanas pakalpojums, kas atrodas ārpus Lielbritānijas Virdžīnu salām. Abas lietas ir lieliskas ziņas par anonimitāti.

Ir arī dubultā VPN funkcija, kas nosūtīs trafiku caur diviem serveriem, lai iegūtu papildu abstrakcijas līmeni, kas maksimāli palielina jūsu privātumu.

Drošības ziņā Surfshark piedāvā arī militāras pakāpes šifrēšanu visos jūsu savienojumos, labu VPN protokolu izvēli (ieskaitot ļoti drošo OpenVPN) un pat reklāmu bloķētāju, kas apturēs ļaunprātīgu programmatūru tās ierakstos..

Pakalpojums arī novērš DNS noplūdi, savienojuma laikā automātiski pārslēdzoties uz saviem DNS serveriem.

Kā es pieminēju savā Surfshark pārskatā, viņi ir vienīgie pakalpojumu sniedzēji, kurus es zinu un kas ļauj veikt neierobežotus vienlaicīgus savienojumus. Patīkami, ka ir iespēja instalēt klientu katrā mājā esošajā Windows personālajā datorā, un nav jāuztraucas par savienojumu izsīkšanu, ja arī mēs izmantojam pakalpojumu savā tālrunī.

Un, ja jūs meklējat labāko piedāvājumu savā Windows VPN, tas ir tas.

Varbūt uzņēmumam šķiet, ka tāpēc, ka tie ir salīdzinoši jauni, viņiem ir jāsamazina viņu konkurence. Neatkarīgi no iemesla, Surfshark šobrīd ir vislabākais VPN darījums tirgū.

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

Ko meklēt Windows VPN?

Izanalizējot katra potenciālā Windows VPN nodrošinātāja detaļas, jūs varat likties, ka jūs spiežat. Labās ziņas ir tas, ka jums tas nav jādara.

Ir tikai dažas funkcijas, kurām jums patiešām jāpievērš uzmanība, izvēloties VPN personālajam datoram vai citai Windows balstītai ierīcei. Daži no tiem būs svarīgāki par citiem atkarībā no tā, kam vēlaties izmantot VPN.

 • Windows saderība

  Ja jūs izmantojat operētājsistēmu Windows 10, jums būs labi, neatkarīgi no tā, ar ko jūs ejat. Ikviens VPN sniedzējs atbalstīs jūsu sistēmu. Tas pats attiecas uz Windows 7.

  Ja tomēr jūs esat 2% Windows lietotāju, kuri atsakās atbrīvot Windows XP, pirms abonēšanas saņemšanas noteikti vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu dators tiek atbalstīts..

 • Klienta kvalitāte

  Vienkāršs, spēcīgs, stabils. Trīs vārdos sakot, man patīk mani VPN klienti. Katram VPN patīk darīt lietas mazliet savādāk. Ja vien klients nav intuitīvi izkārtots un viegli saprotams, tas var kavēt jūsu pieredzi.

  Jūs arī nevēlaties, lai jūsu Windows klients jūs aptraipītu, jo to diemžēl vēl nav apguvis neviens VPN pakalpojumu sniedzējs tirgū..

 • Mežizstrādes politika

  Ja tiešsaistes privātums un anonimitāte ir jūsu galvenās rūpes, bez šaubām, jūs vēlēsities izvēlēties VPN, kurā nav reģistrēts nulles līmenis. Meklējiet pakalpojumu sniedzēju, kurš neko neizseko – nav apmeklētu vietņu, netiek izmantots joslas platums, pat ne tie datumi, kad izveidojāt savienojumu ar serveri.

  Visiem pakalpojumu sniedzējiem skaidri jānorāda, ko viņi piesakās, savā privātuma politikā vai pakalpojumu sniegšanas noteikumos. Ja nevarat atrast šo informāciju, tas ir sarkans karodziņš. Tur ir daudz citu Windows VPN. Pāriet tālāk.

 • Pakalpojumu sniedzēja jurisdikcija

  Cīņā ar mežizstrādes politiku, ja jūs meklējat vislabāko privātumu, izvēlieties VPN, kas darbojas ārpus tiešsaistes privātumam draudzīgas valsts. Labas iespējas ir Rumānija, Panama, Šveice un Britu Virdžīnu salas.

  Izvairieties no pakalpojumiem, kas atrodas ārpus ASV, Lielbritānijas vai citām 5 acu, 9 acu vai 14 acu novērošanas valstīm. Lai gan atkal tas ir svarīgi tikai jums, privātums ir ārkārtīgi svarīgs.

 • Performance

  Veiktspējai vajadzētu būt jūsu saraksta augšgalā neatkarīgi no tā, kam vēlaties izmantot savu VPN. Jūs vēlaties ātru pakalpojumu. Ja izvēlētais VPN ir tik sāpīgi lēns, ka jūs galu galā izvairāties no tā izmantošanas, kāda jēga to iegūt vispirms.

 • Straumēšanas pakalpojumu atbloķēšana

  Daudzi no mums izmanto VPN, lai apietu ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, ASV Netflix, Hulu vai BBC iPlayer.

  Ja jūs iekļaujaties šajā kategorijā, jūs acīmredzot vēlaties izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas darbojas ar jūsu iecienītāko straumēšanas pakalpojumu. Atkarībā no tā, kas tas ir, daži VPN darbosies labāk nekā citi.

 • Aizsardzība pret DNS noplūdēm

  Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 10, obligāta ir DNS aizsardzība pret noplūdi. Tā ir zināma operētājsistēmas ievainojamība, kas, ja ar VPN pakalpojums netiek pienācīgi apstrādāts, var atklāt to, ko jūs darāt tiešsaistē (kaut kas, ko vajadzētu novērst VPN).

  DNS noplūde var arī neļaut atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu materiālu.

 • Ierobežojumi

  Daži pakalpojumu sniedzēji ierobežo to, cik VPN savienojumus varat palaist vienlaikus. Citi neatļauj P2P vai Torrenting trafiku. Vēlreiz pārbaudiet, kādi ir šie ierobežojumi un vai tie jums neradīs problēmas.

Ja vēlaties, lai jūsu meklējumos būtu labs sākumpunkts, lai atrastu labu VPN operētājsistēmai Windows, visi pakalpojumu sniedzēji, kurus es uzskaitīju šajā lapā, atzīmē katru izvēles rūtiņu iepriekš redzamajā kontrolsarakstā..

Kāpēc man ir nepieciešams VPN operētājsistēmā Windows?

VPN lietošana datorā ar Windows Windows ļauj jums palikt anonīmam tiešsaistē, drošam publiskajos Wi-Fi tīklos un palīdz piekļūt cenzētam vai ģeogrāfiski ierobežotam saturam..

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, instalētā klienta programmatūra izveido šifrētu tuneli starp jūsu Windows ierīci un VPN serveri. Visa jūsu nosūtītā informācija kļūst neizlasāma visiem, kas mēģina ieklausīties (piemēram, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, hakeri, kas blakus atrodas kafejnīcā, vai dažās valstīs valdība)..

Jūsu tiešsaistes aktivitātes tiek aizsargātas un privātas.

Kad jūsu dati būs nokļuvuši līdz VPN serverim, tas aizstās jūsu IP adresi ar savu. Tad, kad jūsu dati sasniegs galapunktu internetā, tiks uzskatīts, ka tie nāk no VPN servera, ar kuru esat izveidojis savienojumu, un tā ģeogrāfiskās atrašanās vietas, nevis no datora. Šim IP mijmaiņas darījumam ir divas priekšrocības.

Pirmkārt, tas palīdz jums palikt anonīmam. Ikvienam, kas atrodas netālu no VPN servera, ir redzams servera IP, nevis jūsu IP. Visas darbības tam tiks attiecinātas.

Ar IP mijmaiņas palīdzību var arī piekļūt ģeogrāfiski bloķētiem materiāliem. Tiek uzskatīts, ka pieprasījums apskatīt saturu nāk no VPN servera. Kamēr serveris atrodas pasaules daļā, kur ir pieejams saturs, jūs to varēsit apskatīt.

Secinājums

Visi iepriekš ieteiktie pakalpojumi ir lieliska potenciālā izvēle un lieliski izejas punkti. Bet galu galā vislabākais VPN operētājsistēmai Windows 10 (vai jebkurai citai jūsu izmantotās OS versijai) ir tas, kas darbojas jūsu un jūsu vajadzībām.

Ja pakalpojumam nav servera vietā, kur jāpieslēdzas, izlaidiet to. Ja izmēģinātais VPN ir pārāk lēns, izmantojiet naudas atdošanas garantiju un dodieties pie kāda cita. Visi pakalpojumu sniedzēji šajā lapā sniedz jums vismaz 30 dienu atmaksas periodu, dodot jums daudz laika, lai bez riska sakārtotu izvēli..

Labākā Windows VPN kopsavilkums

ProviderFeaturesCost

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 90
Serveri: 7159
Protokoli: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi: 7
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta: Rumānija
1 mēneša plāns: 12,99 USD / mēnesī
Gada plāns: USD 2,75 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 45 dienas
Maksājums: Kredītkarte, PayPal, Bitcoin

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 58. lpp
Serveri: 5645
Protokoli: OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi: 6
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta: Panama
1 mēneša plāns: 11,95 USD / mēnesī
Gada plāns: 3,49 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 30 dienas
Maksājums: Kredītkartes (Visa, MC, Amex, Discovery), Kriptogrāfijas (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Cits

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 131
Serveri: 2070. gads
Protokoli: OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi: 5
Mežizstrāde: Savienojuma datums, izmantotais kopējais joslas platums
Atrašanās vieta: Honkonga
1 mēneša plāns: 10,95 USD / mēnesī
Gada plāns: USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 31 diena
Maksājums: Kredītkarte, PayPal, BitCoin, Alipay, lielākās dāvanu kartes, CashU, citas kriptovalūtas, Paymetwall

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 95
Serveri: 3000+
Protokoli: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, Maršrutētāji
Savienojumi: 3
Mežizstrāde: Kopējais ikdienas savienojuma ilgums, kopējais ikdienas datu pārsūtīšanas daudzums, servera atrašanās vieta
Atrašanās vieta: Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns: USD 12,95 mēnesī
6 mēnešu plāns: USD 9,99 mēnesī
Gada plāns: 6,67 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 30 dienas
Maksājums: Kredītkartes, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 63
Serveri: 1040. gads+
Protokoli: OpenVPN, IKEv2
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi: Neierobežots
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta: Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns: 11,95 USD / mēnesī
Gada plāns: USD 1,99 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 30 dienas
Maksājums: Kredītkarte, PayPal, Bitcoin, Alipay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me