Labākie VPN Francijai 2020. gadā

Labākais VPN Francijai


Varbūt jūs Francijā cenšaties skatīties BBC iPlayer, ASV Netflix, Hulu vai citu starptautisku saturu bez lielas veiksmes.

Varbūt jūs mazliet uztraucaties, ka saskaņā ar Francijas likumiem jūsu interneta privātums nebūt nav garantēts.

Vai varbūt jūs joprojām atrodaties ārpus valsts, mēģinot straumēt iecienīto šovu no vietējā Francijas kanāla, bet nevarat.

Visos šajos gadījumos – un vēl daudz vairāk – var palīdzēt labas kvalitātes VPN. Ir arī daudz, no kuriem izvēlēties.

Tomēr katram pakalpojumu sniedzējam ir savs unikālais funkciju, priekšrocību un trūkumu kopums, un lēmuma pieņemšana ne vienmēr ir vienkārša.

Tāpēc šeit ir rokasgrāmata, kas palīdzēs izvēlēties labāko Francijas VPN.

Labāko Francijas VPN pārskats

Pirms piesakieties, apskatīsimies ar Francijas VPN. Ātrais kopsavilkums var būt viss, ko meklējat, un pietiekami labs.

 1. CyberGhost

  Labākais VPN Francijai. Lielisks liela servera tīkla, ātruma un drošības līdzsvars. Tiek atbloķēts ģeogrāfiski ierobežots saturs Francijā un starptautiskā mērogā. Nozares labākā 45 dienu naudas atdošanas garantija.

 2. PureVPN

  Nepārtraukta savienojuma ātrums un specializēti straumēšanas serveri padara to par lielisku izvēli piekļuvei ģeogrāfiski bloķētiem video un P2P. Milzīgs serveru tīkls, kas aptver 131 valsti, ļauj izveidot savienojumu jebkur.

 3. Surfshark

  Dedzinošs ātrs bezpieteikšanās VPN ar neierobežotu vienlaicīgu savienojumu. Atbloķē visu ģeogrāfiski ierobežoto saturu un atbalsta P2P. Intuitīva, taču jaudīga klienta lietotne. Vislētākais variants apkārt.

 4. NordVPN

  Liels, labi darbojošs serveru tīkls, kas darbojas ar Netflix un visiem citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem. Nav žurnālu, droša jurisdikcija un labākais konfidencialitātes funkciju komplekts nozarē.

 5. ExpressVPN

  Labi izveidots un optimizēts globālais tīkls ar labu lejupielādes ātrumu. Ļauj skatīties jebkuru vēlamo saturu. Lielisks klients ar daudzām uzlabotajām funkcijām. Klientu atbalsts, kas ir otrais.

Kāpēc izmantot VPN Francijā?

Ir daudz labu iemeslu VPN izmantošanai Francijā, un ne visi tie ir acīmredzami. Lai gan es jau īsumā minēju dažus no tiem, šeit ir izsmeļošs saraksts.

 • Francija ir daļa no deviņu acu izlūkošanas pakta

  Ja esat mazliet lasījis par VPN, iespējams, esat sastapis atsauces uz terminiem Piecas acis, Deviņas acis un Četrpadsmit acis.

  Šie nosaukumi attiecas uz starptautisko izlūkošanas informācijas apmaiņas nolīgumu kopumu, kurā lielākās rietumu demokrātijas tiek apvienotas vienā, lielā, (reizēm) laimīgā, spiegošanas tīklā..

  Francija ir daļa no Nine Eyes līguma. Viņiem ir pienākums dalīties elektroniskajā izlūkošanā ar citām dalībvalstīm, tostarp:

  • Savienotās Valstis
  • Kanāda
  • Austrālija
  • Jaunzēlande
  • Apvienotā Karaliste
  • Dānija
  • Nīderlande
  • Norvēģija

  Ja esat franču interneta lietotājs, spiegu aģentūras no jebkuras no šīm valstīm teorētiski varētu piekļūt jūsu tiešsaistes paradumu vēsturei, kā arī visiem citiem atbilstošajiem elektroniskajiem datiem..

  Lietojot VPN Francijā, jūs neļaujat valdībai noklausīties jūsu darbības internetā. Un, ja viņi nevar noklausīties, viņiem nav ar ko dalīties.

 • ISP reģistrēšana

  Francijai, tāpat kā citām ES valstīm, savulaik bija saistoša 2006. gada datu saglabāšanas direktīva.

  Likums Francijas interneta pakalpojumu sniedzējiem piespieda reģistrēt visu klientu darbības internetā un saglabāt šos datus vismaz vienu gadu – pat ja jūs pārtraucat pakalpojumu.

  Par laimi, ES tiesa šo likumu atcēla 2014. gadā. Tomēr ISP slepena noklausīšanās precedents joprojām ir saglabājies, un kopš tā laika ir stājies jauns, visaptverošs Francijas izlūkdatu vākšanas likums..

  Izmantojot izmantoto VPN, šāda veida reģistrēšana tomēr nav iespējama.

 • Digitālo autortiesību likumi

  Francijas digitālā autortiesību likumi ir vieni no visstingrākajiem un lietotājam nedraudzīgākajiem pasaulē.

  Tas ļauj franču autortiesību īpašniekiem gandrīz neierobežotas iespējas piekļūt jūsu personiskajai informācijai, pat ja jūs pat aizdomās par pirātismu. Un, ja esat pamanījis likuma pārkāpumu vismaz trīs reizes, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var jūs aizliegt.

  VPN pasargā jūs no autortiesību īpašniekiem, kuri, nepārsteidzoši, mēdz būt pārāk pārspīlēti, izpildot savas prasības.

 • Skatos franču televīziju ārzemēs

  Ceļošana ārpus Francijas parasti nozīmē piekļuves zaudēšanu franču valodas izklaidēm. Lielākā daļa vietējo TV kanālu un straumēšanas pakalpojumu neļaus jums neko skatīties, ja atrodaties valstī.

  VPN liek šķist, ka jūs esat. Un, izmantojot vienu, šeit ir tikai daži no franču kanāliem, kuriem varēsit piekļūt, neatkarīgi no tā, kur klejojat.

  • 6 spēle
  • CNEWS
  • Francija 2
  • Francija 5
  • FranceTV
  • Spēlējiet TV
  • TV5 Monde
  • Arte
  • Euronews
  • Francija 3
  • Francija Ô
  • Gulli
  • RTBF
  • BFM TV
  • Eurosport
  • Francija 4
  • France24
  • LCP
  • TF1
 • Piekļuve ģeogrāfiski bloķētam saturam no visas pasaules

  Mēs visi esam pasaules pilsoņi. Man patīk patērēt interneta saturu no visas pasaules, kā es esmu pārliecināts, ka kāds to dara Francijā.

  Tāpat kā VPN var atbloķēt franču straumēšanas pakalpojumus no ārvalstīm, tas var atbloķēt arī ģeogrāfiski bloķētu saturu no citām pasaules vietām Francijā.

  Piemēram, ja jūs satrauc tas, ka nespējat skatīties Netflix no citām valstīm, piemēram, izārstēt ir VPN.

Vai VPN ir likumīgi Francijā??

Ieviešot šādus rūpīgus uzraudzības likumus, nav iedomājams, kā Francija aizliedz VPN pakalpojumus. Par laimi, viņi neko tādu nav izdarījuši.

VPN ir likumīgi Francijā.

Kā Francijas pilsonis, iedzīvotājs vai apmeklētājs jūs varat brīvi izmantot VPN, kad un cik vien vēlaties. Tomēr jūs nedrīkstat tos izmantot, lai izdarītu kaut ko nelikumīgu.

Izmantojot VPN, lai neļautu kādam lasīt jūsu e-pastu, ir lieliski. Tomēr tā izmantošana jebkura veida nelikumīgu darbību koordinēšanai nav.

VPN neatbrīvo jūs no likuma pārkāpšanas citādi.

Citiem vārdiem sakot, VPN izmantošana Francijā ir likumīga, bet nedariet to ar kaut ko tādu, kas jums nevajadzētu.

Ko meklēt VPN Francijā

Ne visi VPN ir laba izvēle Francijai. Lai palielinātu savas iespējas atrast tādu, kāds ir, meklējiet vairākas iespējas.

 • Vairāki franču serveri

  Jebkuram VPN, kuru vērts apsvērt, ir jābūt vairākiem serveriem, kas atrodas Francijā. Bez franču servera jūs nevarēsit izveidot savienojumu ar valsti.

  Vairāku serveru klātbūtne – ideāli sadalīta vairākās vietās – nodrošina, ka jums ir daudz savienojuma iespēju, un tas nodrošina vislabāko iespējamo interneta pieredzi.

 • Laba servera izvēle citās valstīs

  Lai pēc iespējas vairāk izmantotu VPN pakalpojumu, tam vajadzētu būt arī lielam un ģeogrāfiski daudzveidīgam serveru tīklam.

  Izmantojot daudz serveru daudzās valstīs, jūs varēsit piekļūt ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem un saturam no jebkuras vietas pasaulē..

 • Stingri šifrēšanas standarti un drošības līdzekļi

  Paredzēts, ka VPN nodrošinās jūsu datu un interneta trafika drošību. Tātad jebkuram jūsu izvēlētam pakalpojumam ir jāizmanto mūsdienu protokolu un šifrēšanas standarti.

  Padomājiet par 256 bitu AES šifrēšanu, izmantojot OpenVPN.

  Jābūt arī tādiem drošības līdzekļiem kā VPN iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība.

 • Politika bez reģistrēšanas un jurisdikcija, kas veicina privātumu

  Tā kā Francijai un daudzām citām pasaules valstīm nav zināmu spiegošanas par jūsu tiešsaistes paradumiem, jums vajadzētu izvēlēties VPN bez reģistrēšanās, kas atrodas ārpus privātumam draudzīgas jurisdikcijas (Panama, Rumānija, Šveice utt.)

  Tādā veidā neviens nevarēs piespiest jūsu VPN pārsūtīt datus. Un pat ja kāds mēģinātu, viņiem nebūtu ko dot.

 • Laba servera ātrums

  Izmantojot VPN, interneta savienojums vienmēr nedaudz palēnināsies – to nevar mainīt. Bet ir palēninājumi, un tad ir palēninājumi.

  Izvēloties ātru VPN – tādu, kam ir reputācija par lielisku veiktspēju un uzticamiem serveriem -, jūsu savienojums tiks nomākts.

  Tas ļaus jums ātri lejupielādēt failus un laimīgi straumēt video pat visaugstākajos kvalitātes iestatījumos.

  Turpretī nepareizais pakalpojuma sniedzējs var samazināt jūsu interneta ātrumu līdz nelietojamai pārmeklēšanai.

 • P2P atbalsts

  Ja plānojat izmantot failu apmaiņas pakalpojumus ar savu VPN – un, ņemot vērā drakoniskos autortiesību likumus Francijā, pat ja neesat pārliecināts, ka izvēlēsities, izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas skaidri atbalsta P2P.

  Vēlreiz pārbaudiet, vai VPN nav droseļvārsta savienojuma, tam nav joslas platuma ierobežojumu un tas ir bez datu vāciņiem.

 • Var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu Francijā un citur

  Liels VPN ieguvums ir tas, ka tam vajadzētu ļaut piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam interneta saturam gan no Francijas, gan no visas pasaules. Lai arī praksē, ne katrs pakalpojums to dara.

  Jūs vēlaties izvēlēties VPN, kas atbloķē Netflix gan Francijā, gan ārpus tās, kā arī jebkuru citu cienīgu straumēšanas pakalpojumu, piemēram, BBC iPlayer.

  Pakalpojumu sniedzējam vajadzētu labi strādāt arī ar tādiem populāriem Francijas pakalpojumiem kā France.tv, CNEWS, MYTF1 utt.

Kā malu jebkurš pakalpojumu sniedzējs, kuru es šeit iesaku kā labu VPN izvēli Francijai, atzīmē visas iepriekš minētās rūtiņas. Protams, es jūs iesaku veikt pats savus pētījumus, taču kā labu sākumpunktu varat izmantot arī vienu no manis izmēģinātajām un pārbaudītajām izvēlēm..

Labākie VPN Francijai

Lai gan jūs tagad zināt, ko meklēt Francijas VPN, es arī esmu gājis uz priekšu un paveicis daļu no jums. Šeit aprakstīts, kas, manuprāt, ir vislabākie VPN nodrošinātāji Francijai.

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir pakalpojums, kas pārbauda visas rūtiņas lietošanai Francijā un ārpus tās.

Tas lepojas ar lielu serveru sarakstu, kurā ir vairāk nekā 7100 serveru 90 valstīs. Starp tiem 440 ir Francijā. Tas ir viens no lielākajiem tīkliem starp visiem pakalpojumu sniedzējiem. Un tas ir arī ātrs tīkls.

CyberGhost ir nulles žurnāla VPN. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Rumānijā – lieliska jurisdikcija attiecībā uz datu privātumu.

Uz Rumāniju ne tikai neattiecas ES vai Acu alianses uzraudzība, bet tai ir reputācija arī par neatbilstību ārējiem lietotāju datu pieprasījumiem..

Funkciju ziņā CyberGhost piedāvā augstākās klases šifrēšanu un drošību, ļoti labi darbojas P2P un atbloķē ASV Netflix un citas galvenās straumēšanas vietnes, piemēram, BBC iPlayer, Hulu un MYTF1.

Tas ir arī lēts pakalpojums, kas tiek nodrošināts pat ar nozares vadošo 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Galvenais ir tas, ka CyberGhost ir ideāls VPN Francijai.

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

2. PureVPN

PureVPN logotips

PureVPN ir nākamais labāko VPN sarakstā, ko izmantot Francijai.

Izņemot viņu nekaunīgās spējas atbloķēt straumēšanas pakalpojumus, PureVPN lielā slavas prasība ir viņu milzīgais serveru tīkls – tas izplatās 160 vietās 131 valstī.

Kopā 42 serveri atrodas Francijā, sadalīti divās vietās.

Šie skaitļi piešķir PureVPN nepārspējamu globālu sasniedzamību un lielu klātbūtni Francijas augsnē. Un neaizmirsīsim arī servera veiktspēju, kas ir viens no labākajiem, ko varat iegūt.

PureVPN, kas atrodas privātumam draudzīgā vietā, ir neatkarīgi pārbaudīts žurnālu nesniedzējs.

Viņi izmanto arī mūsdienīgāko šifrēšanu un ietver gan dalītā tunelēšanas, gan iznīcināšanas slēdža funkcijas.

Viņu klientam ir plašs ierīces atbalsts, un viņu var izmantot vairāk nekā 50 dažādās platformās.

PureVPN cena ir viena no viszemākajām, un ar 31 dienu naudas atdošanas garantiju jūs iegūstat daudz laika, lai to visu pārbaudītu..

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

3. Surfshark

Surfshark logotips

Viens no maniem personīgajiem favorītiem šajās dienās, Surfshark ir vēl viens lielisks VPN kandidāts Francijai.

Lai gan viņiem ir nedaudz mazāks serveru saraksts, kurā ir nedaudz vairāk par 1040 serveriem 63 valstīs (ieskaitot, protams, Franciju), viņi to izmēram kompensē ar uzkrītoši ātru ātrumu.

Surfshark, kura VPN ir nulle, darbojas ārpus Lielbritānijas Virdžīnu salām. Neskatoties uz nosaukumu, jurisdikcija nav pakļauta Apvienotās Karalistes vai tās sabiedroto uzraudzībai.

Tīrs un intuitīvs klients ir aprīkots ar funkcijām.

Tas ietver tādas lietas kā reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju, dubultā VPN iestatīšanu un dalītu tunelēšanu. Un, kā es apskatīju savā Surfshark pārskatā, tas arī tik tikko nesaskrāpē virsmu.

Pakalpojums ļoti labi darbojas ar ģeogrāfiski bloķētu saturu, un jums pat ir atļauts neierobežots skaits vienlaicīgu savienojumu – kaut ko nedara neviens cits augsta līmeņa VPN sniedzējs..

Ak, un vēl viena lieta, ar kuru nevar piekrist augstāka līmeņa VPN, ir Surfshark cena. Tas ir lētākais pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā.

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

4. NordVPN

NordVPN logotips

VPN pasaulē tikai daži uzņēmumi ir tik labi pazīstami un ievēroti kā NordVPN.

Viņi darbojas apjomīgā serveru tīklā, kas sastāv no 5645 serveriem 58 valstīs, ar 247 serveriem tikai Francijā.

Uzņēmums darbojas ārpus Panamas, kas ir viena no labākajām privātuma jurisdikcijām pasaulē. NordVPN ir arī pakalpojumu sniedzējs, kas nereģistrējas – apgalvo, ka viņi atbalsta visaptverošu trešo personu revīziju.

Drošības ziņā NordVPN ir visaugstākais.

Papildus lieliskajiem protokolu un šifrēšanas standarta pāriem tie nodrošina arī noderīgas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, un iespēju apvienot VPN un Tor tīklu.

Lai arī tas ir mazliet par dārgu (noteikti izmantojiet kādu no viņu kuponiem), NordVPN, bez šaubām, ir viens no labākajiem VPN Francijai.

Tas nāk ar uzticamību, infrastruktūru, servera ātrumu un kvalitāti, kuru var salīdzināt daži citi pakalpojumu sniedzēji.

Un vai es pieminēju, ka NordVPN atbloķē Netflix un gandrīz jebkuru citu ģeogrāfiski bloķētu saturu, kuru varat izmantot?

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

5. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir vēl viena lieliska izvēle, un tā ļoti labi darbojas gan Francijā, gan ārzemēs.

Uzņēmums pārvalda liela izmēra 3000+ serveru tīklu 95 valstīs.

Lai arī Francijā viņiem ir salīdzinoši mazs tikai 3 serveru nospiedums, šīs aparatūras kvalitāte ir viena no labākajām nozarē.

Galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās – jurisdikcijā ar daudzām privātuma priekšrocībām – ExpressVPN ir stingra politika bez reģistrēšanās.

Lietotne ir pilnveidota un viegli lietojama, taču tajā joprojām ir funkcijas.

Pilnīga uzlabotā funkcionalitāte, piemēram, slepkavības slēdzis, šifrēšanas un protokola iestatījumi un dalītā tunelēšana, ir viss, bet ir glīti aizvilkta, kad un kad jums tas ir nepieciešams.

ExpressVPN lieliski veic arī franču un starptautiskā ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanu, un, pateicoties lieliskajam servera ātrumam, tā ir lieliska izvēle failu apmaiņai.

Arī klientu atbalsts ir nepārspējams.

Kaut arī ExpressVPN ir nedaudz dārga – lai arī daudz lētāka, ja izmantojat viņu pārdošanas priekšrocības -, pakalpojums ir katra santīma vērts.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Kā iegūt franču VPN

Tagad jūs zināt, kā atrast labu VPN Francijai, kā arī ir vairāki ieteikumi, kurus varat apsvērt.

Šīs ir vienkāršās darbības, kas jāveic, lai Francijas VPN darbotos.

 1. Izvēlieties labāko VPN pakalpojumu – tādu, kas nodrošina lielisku privātumu, veiktspēju un daudz franču un starptautisku serveru.
 2. Dodieties uz pakalpojumu sniedzēja vietni un reģistrējieties.
 3. Lejupielādējiet pakalpojumu sniedzēja VPN lietojumprogrammu un instalējiet to savā ierīcē.
 4. Palaidiet VPN klientu, izvēlieties franču serveri un izveidojiet savienojumu.

Kā iegūt labākos VPN ātrumus Francijā

Lai iegūtu vislabāko iespējamo savienojuma ātrumu, lietojot VPN Francijā, izveidojiet savienojumu ar serveri, kas jums ir pēc iespējas tuvāk ģeogrāfiski. Tas ļaus samazināt attālumu, kāds nepieciešams jūsu datiem, un mazināt izredzes nokļūt sliktos tīkla apstākļos.

Piemēram, ja vēlaties izmantot VPN, lai iegūtu nedaudz papildu privātuma, un atrodaties tieši ārpus Parīzes, ideāli ir izvēlēties franču serveri Parīzē. Nepieslēdzieties, teiksim, Islandei.

Un, ja jūs mēģināt straumēt amerikāņu Netflix no Francijas, izvēlieties serveri ASV austrumu krastā. Savienojums ar Losandželosu nevajadzīgi papildinās vairākus tūkstošus kilometru jūsu datu braucienam.

Tomēr jums vajadzētu saprast, ka pat ideālos apstākļos VPN joprojām palēninās jūsu interneta savienojumu. Tam nevajadzētu būt daudz, taču jūs nekad nesasniegsiet tādu pašu ātrumu kā parastajā savienojumā.

Ja izvēlaties tuvu serveri un veiktspēja tiek uzskatīta par nepamatoti lēnu – kas var notikt -, ir vairākas lietas, kā mēģināt palielināt savu VPN ātrumu.

VPN nevar arī novērst iepriekš pastāvošas interneta savienojuma vai ātruma problēmas – ja vien tās nav saistītas ar ISP droseles vai citiem līdzīgiem ierobežojumiem.

Bezmaksas VPN izmantošana Francijai

Jums var rasties kārdinājums izmēģināt vienu no daudzajiem pakalpojumiem, kas Francijā piedāvā bezmaksas piekļuvi VPN. Galu galā vairumam pakalpojumu sniedzēju – un tiešām ikvienam, kuru es šajā lapā uzskatu, ir jāmaksā nauda.

Es ļoti iesaku jums to nedarīt.

Tā sauktā “bezmaksas franču VPN” izmantošana gandrīz vienmēr ir riskanta rīcība. Daudzi ir pārpilni ar privātuma un drošības jautājumiem. Citi izmanto pārdomātu praksi, piemēram, reklāmas ievadīšanu un jūsu datu pārdošanu trešajām personām.

Salīdzinot ar maksas VPN, bezmaksas pakalpojumi arī parasti ir lēni, neuzticami un uz tiem attiecas joslas platuma ierobežojumi.

Ja godīgi, labāk uzticieties savam Francijas interneta pakalpojumu sniedzējam un valdības uzraudzībai, no kuras jūs cenšaties izvairīties, pirmkārt, vismaz tad jūsu interneta savienojums būtu nedaudz drošs un ātrs..

Secinājums

Ir daudz iemeslu VPN izmantošanai Francijā. Jūs varētu vēlēties aizsardzību pret drakonisku datu vākšanu un uzraudzību vai arī lai autortiesību troļļi neradītu jums juridiskas galvassāpes.

Vai arī jūs vienkārši vēlaties atbloķēt un baudīt saturu, kas paredzēts tikai citā valstī.

Lai kāds būtu jūsu iemesls, jūs tagad zināt, ko meklēt Francijas VPN. Un jums pat ir to labāko pakalpojumu sniedzēju saraksts, kurus izmantot kā sākumpunktu – no kuriem vairums piedāvā arī lieliskas atlaides.

Tāpēc nekavējieties. Iegūstiet tiešsaistes brīvību un privātumu, ko mēs visi esam pelnījuši. Sāciet lietot VPN.

Jums var patikt arī:
 • Labākie vispārējie VPN pakalpojumi
 • Labākie bez logiem izveidoti VPN
 • Labākie Netflix VPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me