Labākie VPN Vācijai 2020. gadā

Piedāvātais attēls labākajai VPN Vācijai


VPN izmantošana Vācijā pieaug, un saprotams. VPN ir ideāls rīks, lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu, novērstu valdības uzraudzību, skatītu ģeogrāfiski ierobežotu saturu un lejupielādētu straumēm.

Tomēr ir daudz izvēles, un ne vienmēr ir tik viegli atrast pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošinās izcilu sniegumu, drošību un tiešsaistes brīvību par pieņemamu cenu..

Bet tāpēc es šeit esmu. Es daru VPN. Es viņus izmēģinu, iespiežu līdz ierobežojumiem un identificēju gan stiprās, gan vājās puses. Tālāk atradīsit pārskatu par to, kas Vācijā tiek uzskatīts par vislabāko VPN.

Nav nozīmes tam, vai atrodaties Vācijā un vēlaties iegūt neierobežotu un drošu piekļuvi vietnēm un pakalpojumiem pārējā pasaulē, vai arī atrodoties ārpus valsts, kas mēģina straumēt Vācijas televīzijas kanālus, piemēram, ARD vai ZDF. Šie VPN nodrošinās.

Pārskats par labākajiem VPN Vācijā

Ja jūs meklējat labāko Vācijas VPN sarakstu, un jūs neinteresē detaļas vai visa raksta lasīšana, šeit ir īss galveno pakalpojumu sniedzēju pārskats.

 1. CyberGhost

  Vienkārša uzņemšana un lietošana ar stingru politikas neierakstīšanos, iespaidīgu drošību un ātrumu un lielu serveru tīklu. Viena no labākajām vērtībām apkārt.

 2. NordVPN

  Labu cenu sniedzējs, kas to visu dara. Tam ir viens no lielākajiem tīkliem, lieliska privātums, uzlabotas drošības funkcijas un pastāvīga piekļuve ģeogrāfiski bloķētam saturam.

 3. PureVPN

  Izveidots VPN pakalpojums ar ātriem serveriem masveida 131 valstī. Tai ir uzticama ārzemju satura straumēšana un plašs ierīces atbalsts par ļoti zemām izmaksām.

 4. ExpressVPN

  Uzticams uzņēmums ar ātriem un drošiem serveriem, bez reģistrēšanas, kā arī ar slīpētu un ērti lietojamu klientu. Nodrošina lielisku bez jautājumiem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

 5. Surfshark

  Jaunāks VPN pakalpojums, kas piedāvā visu nepieciešamo par ļoti zemu cenu. Ir lieliskas drošības iespējas, ērti lietojams stabils klients un ļauj neierobežotus savienojumus.

Kāpēc Vācijā izmantot VPN?

Kaut arī Vācijai ir dziļi iesakņojusies tendence uz datu privātumu un drošību, joprojām ir daudz iemeslu, kāpēc jūs kā interneta lietotājs vēlaties izmantot VPN.

Vācija ir daļa no globālās uzraudzības kolektīva, kas pazīstams kā 14 acis. Tas nozīmē, ka viņiem ir pienākums dalīties savāktajā izlūkošanā ar citām dalībvalstīm (ieskaitot ASV un Lielbritāniju), kad viņiem to prasa.

Un noteikti ir informācija, ar kuru dalīties.

Vācijas federālajai izlūkošanas aģentūrai BND ir plašas spiegošanas pilnvaras un tā aktīvi uzrauga interneta aktivitātes. Pēc pieprasījuma tas var iegūt līdz 10 nedēļu vērtus reģistrētus lietotāju datus no jebkura valsts ISP (kas acīmredzami ir informācija, kas ISP ir jāreģistrē un jāsaglabā)..

Vācijā ir arī stingri likumi attiecībā uz ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādi vai apmaiņu. Valstī ir arī bēdīgi neviennozīmīga godīgas izmantošanas politika, kas padara riskus pat likumīgiem ar autortiesībām aizsargātu darbu lietotājiem rīkoties ar šādiem failiem.

Kopumā šie iemesli vien ir pietiekami pārliecinoši argumenti VPN izmantošanai Vācijā. Bet pagaidiet, ir vēl kas.

Vēl viens liels iemesls VPN izmantošanai Vācijā ir dažu agresīvāko tiešsaistes satura ierobežojumu apiešana pasaulē. Vācijas tiesas pagātnē ir ļoti simpatizējušas tiesību īpašniekiem, vienā brīdī bloķējot milzīgu YouTube videoklipu izplatīšanos pār licencēšanas jautājumiem..

Izmantojot VPN, lai izvairītos no satura ierobežojumiem, ir arī laimīgā blakusparādība, ļaujot lietotājiem apskatīt iecienītāko straumēšanas platformu, piemēram, Netflix, reģionalizētās versijas. Tas arī ļauj apskatīt saturu no konkrētām valstīm raksturīgiem pakalpojumiem, piemēram, BBC iPlayer (tikai Lielbritānijā) un Hulu (tikai ASV)..

Savā ziņā VPN ir kā pase uz jaunu un neierobežotu izklaides satura pasauli.

Ko meklēt vācu VPN

Vācu lietotājiem ir daudz pieejamu VPN iespēju, no kurām izvēlēties, taču tie visi nav izveidoti vienādi. Ja jūs gatavojaties izdarīt šo izvēli, lūk, ko meklēt.

 • Vairāki serveri Vācijā

  Ja vēlaties izmantot savu VPN privātumam un papildu drošībai, atrodoties tiešsaistē Vācijā, vēlaties, lai VPN serveri būtu pie jums. Jo lielāks ir serveru skaits vairākās Vācijas pilsētās, jo labāk. Tas palīdzēs garantēt vislabāko iespējamo savienojumu un interneta pieredzi.

 • Serveri citās valstīs

  Lai Vācijā izmantotu VPN, lai piekļūtu vietnēm, kuras ir pieejamas tikai citās valstīs, VPN būs nepieciešami tur izvietoti serveri. Ja nevarat paredzēt, kuras valstis jūs interesēs, izvēlieties pakalpojumu sniedzēju ar visplašāko iespējamo iespēju klāstu.

 • Stabili un ātrgaitas savienojumi

  Lai uzturētu labu tiešsaistes lietotāju pieredzi, nepieciešams ātrs VPN. Periods. Ja vien pakalpojums nepiedāvā ātrus savienojumus, kas ir pietiekami stabili, lai atbalstītu tādas darbības kā lejupielāde un augstas izšķirtspējas video straumēšana, jums būs daudz mazāka iespēja izmantot savu VPN un drūzmēties ikreiz, kad tas būs jādara..

 • Stingras politikas bez reģistrēšanās

  Kā jau minēts iepriekš, Vācija stingri ievēro tādas problēmas kā autortiesību prasības. Lai pareizi aizsargātu sevi ar VPN, ir svarīgi izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas nepiedalās žurnālos, lai gadījumā, ja iestādes nāk klauvēt, viņiem vienkārši nebūtu ko dalīt.

 • P2P atbalsts

  Ja jūs Vācijā vēlaties izmantot P2P programmas, izmantojot VPN, pārliecinieties, vai pakalpojumu sniedzējs atļauj izmantot šos pakalpojumus. Lai gan vairums to dara, tas nav dots.

 • Lieliska šifrēšana un drošība

  Tā kā VPN ir drošības rīki, jums vajadzētu izvēlēties arī pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā mūsdienīgāko šifrēšanu un DNS noplūdes aizsardzību. Ja iespējams, jūsu izvēlētajam VPN būtu jānodrošina arī slejas pārslēgšanas funkcija, lai novērstu pārlūkošanu pēc negaidītiem atvienojumiem.

Izvēloties VPN, ir daži citi apsvērumi, lai gan galvenie ir iepriekš uzskaitītie. Atkarībā no jūsu īpašajām vajadzībām, iespējams, varēsit iztikt arī bez dažām no šīm funkcijām. Tas nozīmē, ka vislabākie VPN pakalpojumi Vācijai tos tik un tā piedāvās, un šeit nav tādas lietas kā pārāk daudz labu lietu.

Labākie VPN Vācijai

Tagad, kad mēs zinām, ko meklējam, ir pienācis laiks ķerties pie biznesa. Bez turpmākiem pieņēmumiem šeit ir vislabākie VPN pakalpojumi, ko izmantot Vācijā.

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

Ja jūs nekad neesat dzirdējis par CyberGhost, iespējams, tāpēc, ka vēl nesen viņi bija salīdzinoši mazs pakalpojumu sniedzējs. Viņi tagad ir VPN ar vienu no lielākajiem pēdas nospiedumiem nozarē, un šajā gadījumā tā ir laba lieta.

Viņu tīkls ir plašs un atrodas Rumānijā un lepojas ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs (ar 684 serveriem tikai trīs pilsētās Vācijā). Tas viņus padara par lielisku izvēli vācu lietotājiem, jo ​​savienojuma iespēju jums netrūks.

Turklāt CyberGhost ir stingra politika bez reģistrēšanās, tā piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu, izmantojot OpenVPN protokolu, un tai ir ātrs visaptverošs savienojuma ātrums..

CyberGhost nesen pievienoja arī specializētus serverus, kas var pastāvīgi atbloķēt Netflix un līdzīgus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Lielbritānijas BBC iPlayer, padarot tos par vienu no labākajiem izvēles variantiem piekļuvei ģeogrāfiski bloķētam saturam..

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

Labākais VPN Vācijā: CyberGhost piedāvā visu, ko jūs varētu gaidīt no augstākās klases VPN. Pateicoties pašreizējam CyberGhost darījumu sērijai, viņi ir arī viens no lētākajiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā un pat sniedz jums nozares vadošo 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Tikai daži citi pakalpojumi piedāvā pilnu komplektu vācu VPN lietotājiem.

2. NordVPN

NordVPN logotips

Panamā esošais NordVPN ir ātri izveidojis VPN pakalpojumu, kas ir spēks, ar kuru jārēķinās. Vienkārši sakot, viņiem tas viss ir. Sākumā viņi vada ļoti iespaidīgu tīklu. Jūs varat sagaidīt vairāk nekā 5600 serverus 58 valstīs.

Viņu serveri nodrošina 256 bitu AES šifrēšanu, atbalsta OpenVPN, un viņu klientam ir iebūvēta raganu funkcionalitāte..

Bet NordVPN ar to neapstājas. Tie arī nodrošina dubultu VPN, atbalsta Tor izmantojot VPN savienojumus, kā arī piedāvā izcilu ātrumu un stabilitāti, kas ir labi piemērota HD video straumēšanai..

NordVPN specializējas arī ierobežotu vietņu atbloķēšanā un nenogurstoši strādā, lai visu laiku uzturētu piekļuvi Netflix, Hulu un BBC iPlayer.

Ar 309 serveriem Vācijā divās vietās un ložu necaurlaidīgu reģistrēšanās politiku, NordVPN ir Šveices armijas nazis, kas paredzēts VPN pakalpojumu sniedzējiem vācu lietotājiem.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

Vai tas viss: Ja jūs meklējat VPN, kas visu dara labi, NordVPN ir lieliska izvēle. Ikviens lietotājs novērtēs izcilu drošību un lielu savienojuma ātrumu – tas viss ir par ļoti pieņemamu cenu.

3. PureVPN

PureVPN logotips

PureVPN ir nozares veterāns un darbojas jau kopš 2007. gada. Viņi atrodas Honkongā, un viņiem ir gandrīz visplašākais tīkls, ko atradīsit, un tajā ir serveri 131 valstī. Gandrīz nekur pasaulē viņi tos nesasniedz, un arī viņu serveri darbojas ātri.

No šiem serveriem 201 atrodas Vācijā, sadaloties piecās dažādās pilsētās. Viņiem ir arī aparatūra, kas īpaši optimizēta ģeogrāfiski ierobežotai straumēšanai, padarot tos ideāli piemērotus vāciešiem, kuri vēlas apskatīt ārzemju video saturu.

Papildus šim tīklam šis pakalpojumu sniedzējs atšķir arī to atbalstu vairāk nekā 50 dažādām platformām un ierīcēm. Ja tas izveido savienojumu ar internetu, varat tajā palaist PureVPN.

PureVPN piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu, ir aprīkots ar killswitch funkciju, un to viegli lietojamais klients pat bloķē reklāmas un vīrusus, kad ir izveidots savienojums ar VPN..

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

Augstākās vērtības vācu VPN: PureVPN ir lielisks risinājums, ja vēlaties straumēt ārvalstu multividi vai ir dažādas ierīces, kurās vēlaties izmantot VPN. Izmantojot nozares standarta šifrēšanu un adbloķēšanu, tā ir lieliska izvēle par izdevīgu cenu.

4. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu sniedzēju, kas ir lielisks un vispusīgs, ExpressVPN tas ir. Atrodoties Britu Virdžīnu salās un lepojoties ar 3000 un vairāk serveriem 95 valstīs, tostarp divās Vācijas vietās, ExpressVPN nodrošina.

Pievienojiet politiku bez reģistrēšanās, 256 bitu šifrēšanu un zibens ātru savienojuma ātrumu, un ir skaidrs, kāpēc ExpressVPN izveidoja manu sarakstu.

Nekas, ko nevarat darīt ar ExpressVPN. Viņi atbalsta P2P, atbloķē straumēšanas vietnes un pat atbalsta dalītu tunelēšanu maksimālai satiksmes kontrolei.

Ja viņiem ir negatīvie, tā ir cena: ExpressVPN ir visdārgākie pakalpojumu sniedzēji šajā sarakstā. Bet viņi ir tā vērti. Viņi arī laiku pa laikam piedāvā pārdošanu.

Turklāt jūs saņemat 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas nozīmē, ka to izmēģināšanas risks ir mazs.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Lieliska reputācija: Ja vēlaties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā izcilu privātumu un anonimitāti, zinošu atbalstu visu diennakti un tam ir pārliecinoša reputācija, ExpressVPN ir tas ceļš. Viņi pat pieņem Bitcoin samaksu, ja vēlaties izvairīties no parastajiem darījumiem un maksimizēt savu privātumu.

5. Surfshark

Surfshark logotips

Relatīvs VPN nozares jaunpienācējs Surfshark ir ļoti vērts meklēt jebkuru Vācijas VPN pircēju. Sākumā viņi pārvalda 1040+ serveru tīklu, kas izplatīts vairāk nekā 63 valstīs, ieskaitot, protams, Vāciju.

Tāpat kā ExpressVPN, Surfshark darbojas ārpus Britu Virdžīnu salām un ir nepieejams nevienai valdības spiegu aģentūrai. Viņiem ir arī stingra politika bez reģistrēšanās.

Surfshark klienti izmanto 256 bitu šifrēšanu, izmantojot OpenVPN vai IKEv2, un izmanto SHA512 autentifikācijas hash un 2048 bitu DHE-RSA atslēgu apmaiņu ar PFS. Tas drošības ziņā Surfshark klasificē klasē.

Papildus tam jūs saņemat iespēju divkāršu VPN atbalstu, iznīcināšanas slēdzi, privātus DNS serverus, P2P un straumēšanas atbalstu un pat neierobežotu vienlaicīgu klientu savienojumus (vienīgais premium nodrošinātājs, kas to dara)..

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

Neierobežots vienlaicīgs savienojums: Lai arī Surfshark ir diezgan jauns, tie piedāvā visas nepieciešamās tehniskās iespējas. Pievienojiet atbalstu 24 stundas diennaktī, lielisku savienojuma ātrumu, lētu abonēšanas plānu (īpaši ar viņu pašreizējo darījumu) un 30 dienu naudas atdošanas garantiju bez grūtībām, un jums ir recepte laimīgiem vācu VPN lietotājiem.

Bezmaksas VPN izmantošana Vācijā

Lai arī Vācijā ir iespējams izmantot lielāko daļu bezmaksas VPN pakalpojumu, tā tomēr nav labākā ideja. Tāpat kā daudziem tā saucamajiem bezmaksas produktiem, bezmaksas VPN ir slēptās izmaksas. Bet tā vietā, lai maksātu ar naudu, jūs maksājat ar savu laiku, privātumu, personisko informāciju vai visu iepriekšminēto.

Daži pakalpojumi, piemēram, pārdos jūsu lietotāja datus, lai samaksātu par darbībām un gūtu peļņu, savukārt citi iepludina reklāmas jūsu pārlūkprogrammā, kamēr jūs sērfojat internetā.

Un neatkarīgi no tā, kā bezmaksas pakalpojumu sniedzējs gūst peļņu no viņu darbības, viena lieta, par kuru viņi pārāk neuztraucas, ir drošība. Salīdzinot ar apmaksātiem VPN, bezmaksas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā gandrīz tādu aizsardzību, kādu jūs varētu gaidīt.

Tā kā maksas VPN pakalpojumi gandrīz neko nemaksā, tam vajadzētu būt vieglam lēmumam.

Torrenting Vācijā

Tā kā viena no stingrākajām autortiesību normām ir pasaulē, pirātisku materiālu mocīšana Vācijā ir nelikumīgs un bīstams bizness. Autortiesību troļļi, kuri sūta draudīgas vēstules ikvienam, par kuru tiek turēts aizdomās par aizsargāta materiāla lejupielādi vai kopīgošanu, ir izplatīti.

Arī Vācijas tiesas ir nolēmušas, ka vecākiem ir jāziņo, kad viņu bērni izdara autortiesību pārkāpumus, tāpēc failu koplietošana Vācijas robežās ir kā krievu ruletes spēle.

Tāpēc VPN izmantošana Vācijā ir tikai nepieciešama, ja jūs plānojat izmantot P2P pakalpojumus jebkuram mērķim. Pat ja konkrētus failus ir likumīgi koplietot un lejupielādēt, Vācijas sistēma pieļauj pārāk daudz ļaunprātīgas izmantošanas un dara maz, lai jūs aizsargātu.

Izmantojot VPN kā vācu BitTorrent lietotāju, jūs varat būt drošībā par apsūdzībām par autortiesību pārkāpumiem un ērti atpūsties.

Interneta novērošana Vācijā

Neskatoties uz to, ka Vācija ļoti cenšas panākt lietotāju datu drošību un privātumu, viņi nekautrējas sadarboties ar ārvalstu izlūkošanas aģentūrām. Ir pat ziņojumi, ka vācu izlūkošanas aģentūras pēdējos gados sadarbībā ar ASV NVD ir iesaistījušās spiegošanā.

Šī iemesla dēļ kā vācu interneta lietotājam jums vajadzētu būt visam iemesls uzskatīt, ka jūsu darbības internetā nav imūnas no ārvalstu un vietējiem spiegiem.

Likmes ir tādas, ka, neizmantojot VPN kā papildu aizsardzības slāni, jūsu dati vienkārši nav tik droši.

Vācijas datu saglabāšanas likumi

Vācijā ir viens no visaptverošākajiem datu aizsardzības likumiem pasaulē. Pat ja tā, ir iemesls uzskatīt, ka Vācijas valdība sāk atteikties no šīm aizsargāšanām.

Viņi jau ir mēģinājuši panākt visaptverošus datu glabāšanas likumus Vācijas interneta pakalpojumu sniedzējiem. Lai arī viņu pilnvaras pašlaik ir saistītas ar tiesvedību, tās varētu stāties spēkā jebkurā laikā.

Ja tas tā notiek, ikviens, kas Vācijā izmanto internetu, saskaras ar iespēju regulāri savākt datus par viņu darbībām. Nav skaidrs, cik daudz detalizācijas ISP varētu izsekot un saglabāt, taču tas noteikti ir pietiekami, lai izveidotu diezgan precīzu priekšstatu par to, ko jūs darāt tiešsaistē.

Pieslēdzoties VPN, jūs, protams, nebūtu imūna pret šādu datu vākšanu. Tie ir lielisks veids, kā novērst ISP izsekošanu, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc arvien vairāk vāciešu tos izmanto.

Ģeogrāfiski ierobežots saturs

Diemžēl interneta pakalpojumi, kurus jūs atradīsit bloķētus, gandrīz nav beigušies. Starp reģionālajiem Netflix un BBC iPlayer ierobežojumiem līdz iepriekšminētajiem likumīgajiem paraugiem, kas lielā mērā izstumj YouTube, tas ir mazliet mīnu lauks.

Tas pats stāsts, ja ceļojat ārpus valsts un mēģināt straumēt populārus vācu kanālus, piemēram, ARD vai ZDF. Jūs nevarat.

Vāciešiem, kas vēlas piekļūt savām iecienītākajām vietnēm, atrodoties ārzemēs, brīvi izpētīt starptautisko saturu vai pat vienkārši droši piekļūt nozīmīgākajiem pasaules tiešsaistes pakalpojumiem, ir nepieciešams VPN..

Ja atrodaties Vācijā un neizmantojat VPN, pietrūkst daudz lieliska tiešsaistes satura.

Grunts līnija

Neatkarīgi no tā, vai jūs dzīvojat vai apmeklējat Vāciju, vai Vācijas pilsoni, kurš šobrīd atrodas ārzemēs, katrs VPN pakalpojums, kuru es apskatīju šajā rakstā, jums noderēs. Viņi palīdzēs jums saglabāt jūsu tiešsaistes privātumu, ļaus jums skatīties ģeogrāfiski ierobežotu saturu un pasargās jūs no valdības uzraudzības un P2P pakalpojumu izmantošanas..

Pievienojieties miljoniem citu vāciešu, kuri jau izmanto VPN, un izbaudiet internetu tā, kā tas bija paredzēts.

Jums var patikt arī:
 • Iegūstiet vācu IP adresi 5 vienkāršos soļos
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map