ProtonVPN Čierny piatok výpredaj 2019: Ušetrite až 50%

Aktualizácia 30. novembra 2019: Pretože ProtonVPN ponúka zľavy iba raz ročne, rozhodli sme sa predĺžiť našu propagáciu v Čierny piatok do 8. decembra 2019 v San Franciscu do 23:59 PM. (To je 2:59 hod. 9. decembra v New Yorku a 8:59 hod. 9. decembra v Ženeve vo Švajčiarsku.) Toto rozšírenie dá každému, kto minulý týždeň nemohol využiť dohodu, ušetriť medzi 33% a 50% na ProtonMail Plus, ProtonVPN Plus alebo na oboch.


Iba na obmedzenú dobu, Noví používatelia a používatelia nášho bezplatného programu môžu získať ProtonVPN Plus za 33 až 50% zľavu s jednou z našich špeciálnych obchodov s čiernym piatkom. Môžete tiež získať dohodu o balíku ProtonMail / ProtonVPN, čo vám pomôže udržať ešte viac vašich údajov v súkromí..

Naša propagácia v čierny piatok bude prebiehať od dnes do Piatok 29. novembra, potom už nebude možné získať ProtonVPN so zľavou. Zaregistrujte sa na server ProtonVPN alebo sa prihláste do svojho účtu a získajte obchod hneď teraz. (Aktualizácia: Predĺžili sme našu propagáciu v Čierny piatok do 8. decembra 2019 v San Franciscu do 23:59 hodín.)

Novinka v spoločnosti Proton?

Máte už účet?

(Už ste plateným používateľom? Chcete základné alebo vizionárske plány? Namiesto toho hľadáte ProtonMail? Ďalšie informácie o propagačných akciách nájdete nižšie!)

Ideálny čas na aktualizáciu plánu zadarmo

ProtonVPN je vytvorený rovnakými vedcami a technikmi, ktorí postavili ProtonMail a ktorým milióny používateľov dôverovali, aby chránili svoje súkromie a odblokovali obsah online. Čierny piatok je najlepší čas na podporu našej misie a zároveň získanie prístupu k prémiovým funkciám, ako je napríklad možnosť streamovať obľúbené relácie bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a využívať vyššiu rýchlosť v 40+ krajinách.

Ak máte v súčasnosti bezplatný program ProtonVPN, môžete sa prihlásiť do obchodu Čierny piatok prihlásením sa na adrese account.protonvpn.com.

ukážka, ako získať ProtonVPN Čierny piatok

Plán ProtonVPN Plus vám poskytuje tieto exkluzívne výhody:

 • Rýchlejšie pripojenia s prístupom k 560+ serverom ProtonVPN v 43 krajinách
 • Pokročilá ochrana prostredníctvom siete Secure Core proti sofistikovanému sledovaniu
 • Viac slobody s pripojeniami pre 5 zariadení, jedným prístupom na server Tor a podporou zdieľania súborov / BitTorrent a streamovaním Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney +, športových udalostí a mnoho ďalších

Čierny piatok pre existujúcich platených používateľov

Väčšina spoločností nemá ponuky pre čiernych piatok pre existujúcich odberateľov a my to v budúcnosti nemusíme robiť. Tento rok však vraciame dvojročné plány pre existujúcich platených používateľov. Ak už ste platiacim používateľom, môžete získať zľavu 33% na akékoľvek predplatné s dvojročným programom. Ak získate dvojročný plán, ktorý obsahuje ProtonVPN aj ProtonMail, môžete získať ďalších 20% zľavu, čím získate takmer 50% zľavu.

Ak chcete získať propagáciu, musíte sa najprv prihlásiť do svojho účtu ProtonVPN. Vo vnútri prístrojová doska, budete si musieť vybrať 2 roky (zľava 33%) možnosť z rozbaľovacej ponuky fakturačného cyklu.

Zľavu 33% môžete použiť na upgrade na ľubovoľný platený program. (Táto zľava 33% je k dispozícii aj pre predplatné Basic a Visionary.)

Touto dohodou – v spojení s ďalšími aktualizáciami pripojenia VPN, ktoré existujúci platení používatelia nedávno dostali zadarmo – poskytujeme ešte väčšiu hodnotu tým, ktorí najdlhšie podporovali našu misiu..

Vaša podpora podporuje náš pokrok

Vytvorili sme ProtonVPN, aby sme rozšírili súkromie online, poskytli vám zabezpečený internet kdekoľvek a obnovili prístup k blokovanému a cenzurovanému obsahu. Bohužiaľ, ako sme videli tento rok, existuje veľa spoločností a vlád, ktoré sa domnievajú, že by mali mať prístup k vašim údajom a mať nad nimi kontrolu.

Z tohto dôvodu zdvojnásobujeme rozširovanie našich služieb a tvrdenie našej siete proti pokročilým útokom a cenzúre. S vašou podporou pridávame nové technológie, ktoré používateľom umožnia prístup k ProtonVPN aj v krajinách, kde sú blokované siete VPN. Taktiež otvárame zdroje našich aplikácií, pridávame blokovanie reklám a spúšťame podporu ešte viac platforiem na streamovanie videa (sú už podporované Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime atď.).

Čierny piatok ponúka ProtonMail

Všetky účty ProtonVPN prichádzajú s prístupom na ProtonMail pomocou rovnakých prihlasovacích údajov Proton. Váš účet ProtonMail je zabezpečený šifrovaním typu end-to-end a šifrovaním s nulovým prístupom, čo znamená, že nikto iný nemá prístup k vašim e-mailom, dokonca ani nám.

ProtonMail Plus vám poskytuje silnejšiu doručenú poštu s piatimi e-mailovými adresami, vlastnými zložkami a menovkami, vlastnými filtrami a možnosťou hosťovania e-mailov pre vlastnú doménu (napr. [email protected]).

Môžete získať balík Čierny piatok vrátane ProtonVPN Plus a ProtonMail Plus spolu za 50% zľavu z normálnej ceny. Tu je postup:

 • Noví používatelia (tí, ktorí ešte nemajú účet Proton), majú prístup k tejto propagácii na našej stránke Čierny piatok.
 • Existujúci bezplatní používatelia (t. j. máte bezplatné účty ProtonMail a / alebo ProtonVPN), ku ktorým získate prístup k tejto propagácii prihlásením sa na mail.protonmail.com a kliknutím na tlačidlo Čierny piatok.
 • Existujúci platení používatelia môžete získať prístup k tejto propagácii na adrese mail.protonmail.com a prejsť na Nastavenia -> Informačný panel, výber dvojročného plánu a výber akéhokoľvek plateného plánu ProtonMail s plateným plánom ProtonVPN. Pri pokladni sa 33% dvojročná zľava skombinuje so zľavou 20% na zväzok, ktorá vám poskytne približne 50% zľavu.

Ak by ste chceli získať ProtonMail Plus samostatne, môžete získať od 33% do 40%.

 • Noví používatelia (tí bez účtu Proton) majú prístup k tejto propagácii na našej stránke Čierny piatok.
 • Existujúci bezplatní používatelia získať prístup k tejto propagácii prihlásením pomocou svojho účtu Proton na adrese mail.protonmail.com a kliknutím na ikonu Čierny piatok v hornom paneli.

Ďakujeme, že ste boli súčasťou našej misie!

Máme to šťastie, že máme rovnako zmýšľajúcu a nadšenú komunitu, bez ktorej by ProtonVPN neexistoval. Je to vaša podpora, ktorá nám umožňuje vyvíjať nové a vzrušujúce produkty pre budúcnosť.

Novinka v spoločnosti Proton?

Máte už účet?

Máte otázky na Čierny piatok? Prečítajte si odpovede na často kladené otázky nižšie alebo sa obráťte na náš tím podpory.

S Pozdravom,
Tím ProtonVPN

PS: Nezabudnite, predaj sa končí o 23:59. 29. novembra v San Franciscu (30. marca v Ženeve o 20:59 hod.)! (Aktualizácia: Predĺžili sme našu propagáciu v Čierny piatok do 8. decembra 2019 v San Franciscu do 23:59 hodín.)

Často kladené otázky

Kedy končí čierny piatok?

(Aktualizácia: Predĺžili sme našu propagáciu v Čierny piatok do 8. decembra 2019 v San Franciscu do 23:59 hodín.)

Propagácia čierneho piatku Proton končí o 23:59. 29. novembra 2019 v San Franciscu. To je 2:59 a 30. novembra v New Yorku a 8:59 a 30. novembra v Ženeve.

Je to propagácia pre nových aj existujúcich používateľov?

Áno, existujú ponuky pre nových, bezplatných aj aktuálnych platiacich používateľov. Pre nových používateľov nájdete ponuky na našej stránke Čierny piatok. Pre existujúcich bezplatných používateľov sa môžete prihlásiť na adrese account.protonvpn.com a kliknite na tlačidlo Čierny piatok. Pre existujúcich platiacich používateľov môžete získať zľavu 33% prepnutím na dvojročný fakturačný cyklus tak, že prejdete na nastavenia svojho účtu na adrese account.protonvpn.com a zvolíte dvojročný fakturačný cyklus na hlavnom paneli. Ak získate zľavu ProtonVPN aj ProtonMail spolu s dvojročným predplatným, zľava sa zvýši na takmer 50%..

Čo ak chcem tiež získať ProtonMail?

Podrobnosti nájdete v blogovom príspevku vyššie.

Existuje Čierny piatok ponuka pre vizionárske plány?

Áno, je možné získať zľavu 33% na Visionary prihlásením sa na dvojročný plán. Podrobnosti nájdete v časti „Čierny piatok pre existujúcich platených používateľov“ vyššie.

Čo sa stane s mojím existujúcim plateným programom?

Ak už ste platiacim používateľom ProtonMailu alebo ProtonVPN a využívate výhody tejto propagácie, nový vybraný program nahradí váš existujúci plán. Keď sa však vydáte na check-out, automaticky vám pripíšeme nepoužitý zostatok vášho existujúceho predplatného, ​​ktorý sa pripočíta ako kredit na prihlásenie. Nestratíte tak peniaze, ktoré ste zaplatili za existujúci plán.

Zostane mi zľava, keď sa vyčerpá môj plán? Akú cenu obnovím môj plán??

Na konci obdobia predplatného (jeden alebo dva roky, v závislosti od vybraného plánu) sa váš program automaticky obnoví s nasledujúcimi zľavami:

 • 1-ročný plán (zľava 20%)
 • Dvojročný plán (zľava 33%)
 • Dvojročný plán (balík ProtonMail + ProtonVPN) (47% zľava)

Čo keby som v minulosti uzavrel obchod s Čiernym piatkom, môžem získať tento obchod??

Túto dohodu nemusíte získať, pretože ste už dohodu uzavreli. Predchádzajúce ponuky čierneho piatku boli pre dvojročné plány, ktoré sa automaticky obnovia so zľavou 33 – 47% v závislosti od toho, ktorú ponuku ste si predtým kúpili..

Môžem za bitcoin zaplatiť obchod s Čiernym piatkom?

Môžete zaplatiť v bitcoinoch, aby ste dostali obchod s Čiernym piatkom, ale nie zo vstupnej stránky alebo priamo z hlavného panela účtu. Ak ste ešte nikdy nevyužili našu službu, musíte sa zaregistrovať, prejdite na Nastavenia -> Informačný panel, kliknite na tlačidlo „Pridať kredity“, ako spôsob platby vyberte bitcoín, pridajte dostatočnú sumu na povýšenie, ktoré chcete získať, a odošlite ho. Po výbere propagácie sa kredity automaticky pripíšu.

Čo keď na mojom informačnom paneli neuvidím čierny piatok?

Skúste stránku obnoviť. Ak sa vám stále nezobrazuje, kontaktujte podporu.

Ako sa vypočítavajú zľavy?

Percentuálne hodnoty zliav sú založené na rozdiele medzi mesačnou zľavou a bežnou mesačnou cenou pre každý program.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map