Dubultā VPN un kā iestatīt VPN ķēdi


Kas ir dubultā VPN savienojums?

Lai gan nosaukums var nozīmēt, ka jūs vienlaikus izmantojat 2 VPN, tas parasti tā nav – ja vien jūs izveidojat dubultu VPN savienojumu ar diviem dažādiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Parasti divkāršs VPN savienojums ir tad, ja vienlaikus izmantojat divus VPN serverus.

Kā darbojas dubultā VPN??

Būtībā, tā vietā, lai jūsu trafiks un tiešsaistes dati būtu vienreiz nodrošināti ar vienu VPN serveri, to divreiz nodrošinās divi VPN serveri..

Šķiet, ka daudzi cilvēki domā, ka divkāršs VPN savienojums nozīmē, ka, piemēram, AES-256 šifrēšanas vietā tie tiek aizsargāti ar AES-512 šifrēšanu. Lai arī tas nav pilnīgi pareizi, tas nav pārāk tālu no patiesības.

Tā vietā, lai pats šifrēšanas līmenis tiktu dubultots, tam tiek pievienots cits šifrēšanas līmenis. Parasti jūsu tiešsaistes trafiks sasniegtu tīmekli pēc tam, kad ir cauri VPN serverim.

Izmantojot dubultu VPN savienojumu, jūsu trafiks iet caur vienu VPN serveri un pēc tam tiek novirzīts caur citu VPN serveri, un tikai pēc tam savienojuma pieprasījumi sasniedz internetu.

Lai iegūtu labāku priekšstatu par dubultā VPN darbību, šeit ir vienkāršs savienojuma procesa pārskats:

Dubultā VPN

Tātad kopumā jūsu tiešsaistes trafiks tiek šifrēts, atšifrēts, atkārtoti šifrēts un atšifrēts vēl vienu reizi, pirms tas sasniedz pasaules tīmekli. Pēc tam notiek tas pats process, pirms jūsu pieprasītie dati nonāk jūsu ierīcē.

Turklāt, izmantojot divkāršu VPN savienojumu, jūsu reālā IP adrese tiek maskēta divas reizes, nevis tikai vienu reizi, jo tā tiek paslēpta aiz divām servera adresēm.

Vai varat vienlaikus izmantot vairākus VPN??

Jā, jūs faktiski neesat ierobežots tikai ar diviem vienlaicīgiem VPN savienojumiem. Vienlaicīgi var būt vairāki VPN savienojumi. Tomēr, to darot, tas vairs netiek saukts par divkāršu VPN savienojumu, bet gan par VPN ķēdi, VPN kaskādi vai multihop VPN (jo trafiks notiek caur vairākiem serveriem).

VPN ķēde

Tātad, tā vietā, lai jūsu trafiks izietu cauri diviem VPN serveriem, varat, piemēram, to izlaist caur trim vai četriem serveriem. Katrs serveris piedāvā papildu šifrēšanas slāni un pievieno vēl vienu IP adresi maisījumā, vēl vairāk nodrošinot jūsu tiešsaistes identitāti.

Dubultā VPN savienojuma priekšrocības

Lielākā daļa no priekšrocībām, kuras jums vajadzētu zināt, ir saistīta ar augstākas interneta drošības un privātuma iegūšanu.

Kopumā šeit ir norādītas dubultā VPN savienojuma izmantošanas īpašās priekšrocības:

 • Otrais VPN serveris, ar kuru izveidojat savienojumu, nezina, kāda ir jūsu īstā IP adrese, jo tajā būs redzama tikai pirmā VPN servera adrese.
 • Jūsu tiešsaistes trafiks un dati tiek šifrēti divas reizes (vai vairāk, ja VPN ķēdi esat iestatījis ar daudziem apiņiem).
 • Savienojumus starp serveriem var izveidot pārmaiņus starp TCP un UDP, piedāvājot jums nedaudz labāku tiešsaistes drošības līmeni.
 • Divkāršs VPN savienojums samazina risku tikt pakļautam trafika korelācijas uzbrukumam (korelācijai starp ienākošo un izejošo trafiku uz VPN serveri). Lai gan ir svarīgi pieminēt, ka šāds uzbrukums, visticamāk, nenotiks jums kā VPN lietotājam. Tomēr tas ir dubultā VPN savienojuma izmantošanas vilinājums.

Turklāt, ja jūs nolemjat izveidot multihop VPN savienojumu, savus digitālos pēdas varēsit paslēpt aiz vairākām ģeogrāfiskām atrašanās vietām (jo jūs izmantojat vairāk nekā divus VPN serverus).

Dubultā VPN savienojuma trūkumi

“Kas man jāuztraucas, ja izmantoju dubultu VPN savienojumu vai VPN ķēdi?”

Nav daudz, godīgi sakot. Galvenā un vienīgā problēma, kas saistīta ar dubultā VPN savienojuma vai multihop VPN ķēdes iestatīšanu, ir savienojuma ātruma samazināšanās. Galu galā mēs runājam par to, lai jūsu savienojums vienlaikus notiktu caur diviem vai vairākiem VPN serveriem un vairākiem šifrēšanas procesiem. Tas prasīs jūsu interneta ātruma nodevu.

Zināmus ātruma zaudējumus var novērst, izmantojot tikai jums tuvāk esošos VPN serverus, taču šifrēšanas, atšifrēšanas un atkārtotas šifrēšanas procesi joprojām palēninās jūsu tiešsaistes ātrumu.

Tagad ir daudz lietu, kas ietekmē to, kādu VPN ātrumu iegūsit, tāpēc, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo, iepazīstieties ar šo rokasgrāmatu, kuru rakstījām par šo tēmu. Bet galvenā ideja ir tāda, ka, palaižot divkāršu vai multihop VPN savienojumu, vajadzētu sagaidīt zināmus veiktspējas zaudējumus.

Lai iegūtu priekšstatu par to, par ko mēs runājam, ja jums ir 100 Mb / s savienojums, četru apiņu VPN savienojums lejupielādes ātrumu var samazināt līdz aptuveni 25 Mb / s (ar nosacījumu, ka jums ir stabils interneta savienojums un ierīce, kas nav pārāk novecojis, protams).

Turklāt dubultā vai ķēdes VPN savienojums parasti ir dārgāks nekā parastais. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par VPN pakalpojumu sniedzēju, kurš piedāvā iebūvētus dubultos vai ķēdes VPN savienojumus, vai tikai izmantojot vairākus serverus no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, jūs galu galā maksāsit vairāk naudas.

Kā ķēdes VPN

Dubultā VPN vai ķēdes VPN savienojumu var iestatīt daudzos veidos. Saskaņā ar mūsu pētījumu, šīs ir labākās iespējas:

1. Doublehop VPN

Doublehop VPN parasti ir funkcija, ko piedāvā daži VPN pakalpojumu sniedzēji. Būtībā, kad izveidojat savienojumu ar noteiktu VPN serveri, jūsu savienojums tiek nekavējoties saistīts ar citu serveri, un tikai pēc tam jūsu pieprasījumi nonāk tīmeklī..

Tātad, piemēram, doublehop VPN savienojuma piemērs būtu pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā Kanādas un ASV savienojumu. Kad izveidojat savienojumu ar Kanādas VPN serveri, trafiks caur ASV serveri tiek nosūtīts uz internetu.

Ņemiet vērā, ka savienojumi parasti ir statiski, tas nozīmē, ka jūs nevarat izvēlēties, kādus VPN serverus izmantosit divkāršajā VPN savienojumā.

2. Paškonfigurējami multihop VPN savienojumi

Šie savienojumi būtībā ir VPN kaskādes, bet VPN sniedzējs ļauj tos konfigurēt VPN klienta ietvaros. Būtībā jūs varat izvēlēties, kuri serveri vēlaties būt daļa no VPN kaskādes.

Kopējais apiņu skaits ir atkarīgs no tā, ko piedāvā VPN nodrošinātājs, bet standarts ir līdz četriem VPN servera apiņiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri piedāvā šādas funkcijas, parasti ir cenu līmeņa abonēšanas plāni.

3. Maršrutētāja iestatīšana + VPN klienta savienojumi

Viens salīdzinoši vienkāršs veids, kā iestatīt dubultu VPN savienojumu, ir konfigurēt maršrutētāja VPN pakalpojumu un pēc tam instalēt VPN klientu vienā no ierīcēm (piemēram, mobilajā tālrunī)..

Ķēdes VPN maršrutētāja iestatīšana

Tādā veidā katru reizi, kad izveidosit savienojumu ar internetu mājās, izmantojot minēto ierīci, jūs izmantosit dubultu VPN savienojumu, jo trafiks vispirms notiks caur maršrutētājā konfigurēto VPN serveri un pēc tam caur otro VPN serveri, ar kuru jūs izveidojat savienojumu. klients.

4. Pārlūka paplašinājums + VPN klienta savienojumi

Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs līdzās klientam piedāvā drošu pārlūka starpniekserveri, varat tos abus apvienot vienā savienojumā. Ideja ir vispirms izveidot savienojumu ar VPN serveri, izmantojot klientu, un pēc tam ar citu, izmantojot pārlūka paplašinājumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, šādi rīkojoties, jūs precīzi neiegūsit dubultā VPN savienojumu, jo vairums VPN paplašinājumu ir starpniekserveri (kas atšķiras no VPN), kas nozīmē, ka tā vietā jūs saņemat VPN + starpniekservera savienojumu. Tomēr mēs nolēmām pievienot šo metodi sarakstam, jo ​​tas joprojām ir labs veids, kā paslēpt jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu aiz diviem dažādiem serveriem vienlaikus.

Ja plānojat to darīt, mēs iesakām pieturēties pie oficiālajiem paplašinājumiem, ko nodrošina uzticami, apmaksāti VPN pakalpojumu sniedzēji. Lai gan tiešsaistē ir daudz bezmaksas, atsevišķu pārlūka starpniekserveru, tos izmantot nav īsti droši. Iepriekš tika konstatēts, ka šāda veida paplašinājumi ir tādi, kā lietotāja joslas platuma pārdošana vai lietotāja IP adrešu noplūde.

5. Resursdators + virtuālā mašīna

Ideja ir diezgan vienkārša, taču visa iestatīšana var būt nedaudz sarežģīta, ja neesat pazīstams ar virtuālās mašīnas jēdzienu.

Būtībā jūs izmantojat tādu pakalpojumu kā VirtualBox (bez maksas), lai instalētu virtuālo operētājsistēmu esošajā operētājsistēmā (piemēram, ja operētājsistēmā Windows 7 faktiski ir instalēta Windows XP)..

Kad instalēšanas process ir pabeigts, virtuālajā mašīnā konfigurējat VPN klientu. Pēc tam vispirms palaidiet VPN resursdatorā (galvenajā operētājsistēmā) un pēc tam virtuālajā mašīnā palaidiet otro VPN klientu..

Vienīgais šīs metodes trūkums ir tāds, ka jums ir nepieciešama samērā jaudīga sistēma, kas var apstrādāt VPN daudzos šifrēšanas un atšifrēšanas procesus, kā arī pati virtuālā mašīna.

Protams, jūs faktiski esošajā virtuālajā mašīnā varat iestatīt citu virtuālo mašīnu, lai pašreizējais dubultā VPN savienojums tiktu izveidots trīskāršā VPN savienojumā (un tā tālāk), taču, to darot, jūsu sistēmas resursi varētu būt lielāki..

6. VPN ķēde ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem

Šajā gadījumā jūs iestatītu VPN ķēdi ar vairākiem VPN nodrošinātājiem, izmantojot VPN serveri no katra. Kopējais pakalpojumu sniedzēju skaits ir atkarīgs no tā, vai vēlaties tikai dubultu VPN vai multihop VPN ar ne vairāk kā četriem apiņiem vai vairāk.

Runājot par VPN ķēdi šādā veidā, jūs varat diezgan daudz izmantot jebkuru no iepriekšminētajām iespējām.

Piemēram, jūs varētu iestatīt VPN pakalpojumu no viena maršrutētāja nodrošinātāja, klēpjdatorā instalēt cita piegādātāja VPN klientu un pēc tam klēpjdatora virtuālajā mašīnā palaist citu klientu no cita VPN pakalpojumu sniedzēja..

Protams, šī metode būs diezgan dārga, jo jums būs jāmaksā par atsevišķiem abonementiem.

Nepieciešams jaudīgs VPN, lai nodrošinātu savienojumus?

Ja vēlaties iestatīt VPN ķēdi ar vairāku pakalpojumu sniedzēju serveriem, CactusVPN ir nodrošinājis jūs ar ātrdarbīgiem pasaules serveriem, kuriem visiem ir neierobežots joslas platums..

Ikviens serveris ir nodrošināts ar augstākās klases AES šifrēšanu, tāpēc varat būt drošs, ka savienojums būs drošs un drošs, kad tas šķērsos mūsu serveri. Turklāt jūs varat arī izvēlēties, kuru VPN protokolu izmantot (mēs piedāvājam īpaši drošus protokolus, piemēram, SoftEther un OpenVPN), un mēs neuzglabājam nevienu žurnālu.

Turklāt mēs piedāvājam lietotājiem draudzīgas lietotnes vispopulārākajām platformām.

Lietotne CactusVPN

Izmantojiet mūsu bezmaksas izmēģinājuma priekšrocības

Ja pirms abonēšanas plāna izvēles vēlaties pārliecināties, vai mūsu pakalpojums var apmierināt visas jūsu vajadzības, vispirms varat 24 stundas bez maksas izmēģināt mūsu VPN pakalpojumu – nav nepieciešama kredītkartes informācija..

Un tas vēl nav viss – tiklīdz jūs kļūsit par CactusVPN lietotāju, mēs jums joprojām saņemam 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja pakalpojums nedarbojas, kā reklamēts.

Secinājums

Divkāršs VPN savienojums būtībā ir tad, ja vienlaikus izmantojat divus VPN serverus. Jūsu satiksme tiek šifrēta divreiz, un jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir paslēpta aiz divām IP adresēm. Ir iespējami arī vairāki VPN servera savienojumi vienlaikus (piemēram, līdz trim, četriem vai vairāk), un, kad jūs to darāt, to sauc par VPN kaskādi, multihop VPN savienojumu vai VPN ķēdi.

Daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā iebūvētās funkcijas, kas ļauj izmantot dubultu VPN savienojumu vai iestatīt VPN ķēdi, taču kaut kas tamlīdzīgs nāk ar lielāku cenu zīmi. Šādu savienojumu var konfigurēt arī citos veidos, piemēram, izmantojot serverus no vairākiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot virtuālās mašīnas vai iestatot VPN maršrutētājā un VPN klientu ierīcē..

Vai ir vērts divkāršs VPN savienojums vai VPN ķēde? Viņi piedāvā augstāku drošības līmeni un tiešsaistes privātumu, taču tie var arī negatīvi ietekmēt jūsu savienojuma ātrumu un nedaudz to palēnināt. Kopumā šāda veida VPN savienojumi ir piemērotāki cilvēkiem, kuriem nepieciešama liela interneta drošība – piemēram, žurnālistiem un trauksmes cēlējiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map