Kas ir VPN nodrošinātājs? |


Tieši uz šo jautājumu mēs cenšamies atbildēt ar šo visaptverošo rakstu. Bet vispirms pārliecinieties, ka zināt, kas ir VPN.

Kas ir VPN?

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir pakalpojums, kas tiešsaistē piedāvā privātumu un drošību. Tas izmanto dažādas tehnoloģijas, kas ļauj droši sūtīt un saņemt datus, slēpt tiešsaistes identitāti un atbloķēt ierobežotu interneta saturu.

Kas ir VPN nodrošinātājs?

VPN sniedzējs ir trešās puses uzņēmums, kas piedāvā VPN pakalpojumus. VPN pakalpojumu sniedzējs ļauj izveidot savienojumu ar viņu VPN serveriem un izmantot viņu lietotnes un tehnoloģijas, lai izmantotu šifrēšanas standartus un tiešsaistes anonimitāti..

Lai labāk saprastu, kas ir VPN sniedzējs, šeit ir padziļināts skaidrojums:

Virtuālie privātie tīkli darbojas, izveidojot klienta / servera attiecības starp vairākām ierīcēm, kurās klients (jūs) izveido savienojumu ar VPN serveri un serveris – savienojumu ar internetu. Serveris apstrādā visus pieprasījumus no jums un datus, kas saņemti no interneta. Gan klients, gan serveris atrodas katrā VPN tuneļa galā, tāpēc viņi ir vienīgie subjekti, kas spēj atšifrēt šifrēto tīmekļa trafiku..

Attiecībā uz VPN serveriem pakalpojumu sniedzējiem pieder vai nu savi fiziskie serveri, vai arī viņi nomā virtuālos privātos serverus drošos datu centros visā pasaulē..

Kā izvēlēties pareizo VPN nodrošinātāju

Izvēloties vispiemērotāko VPN pakalpojumu, jums jāņem vērā daži aspekti:

1. VPN servera atrašanās vietu skaits

Jo vairāk serveru atrašanās vietu tiek piedāvāts, jo vairāk iespēju ir pieejamu ar ierobežotu piekļuvi saistītu vietņu atbloķēšanai. Jūs, visticamāk, iegūsit arī labāku interneta ātrumu, ja varat izvēlēties no lielāka skaita serveru un ja daži serveri atrodas jums ģeogrāfiski tuvu (jo tuvāk serverim jūsu pašreizējai atrašanās vietai, jo lielāks savienojuma ātrums)..

Tomēr ņemiet vērā, ka jums nav nepieciešams milzīgs serveru skaits, lai izveidotu savienojumu (piemēram, vairāk nekā 50 vai 100) – pietiek tikai ar serveriem, lai piedāvātu jums pienācīgu satura dažādību. Plus, “tamer” serveru skaits nozīmē arī to, ka cenas ir lētākas.

2. VPN protokolu un šifrēšanas veidi

Lai pienācīgi aizsargātu jūsu privātumu tiešsaistē, vislabāk ir sazināties ar VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā jaudīgus šifrēšanas standartus (piemēram, AES) un uzticamus, drošus VPN protokolus, piemēram, OpenVPN. Protams, labāk, ja pakalpojumu sniedzējs piedāvā piekļuvi arī vairākiem VPN protokoliem.

Labam VPN sniedzējam būtu jāļauj arī brīvi pārslēgties starp VPN protokoliem, lai jums būtu lielāka kontrole pār savienojumiem.

3. Mežizstrādes politika

VPN pakalpojumu sniedzējam jāpiedāvā rakstiska garantija, ka viņš neuzglabā žurnālus. Lai gan visi VPN pakalpojumu sniedzēji ir spiesti glabāt nelielu klientu datu daudzumu, viņiem jāgarantē, ka neviena no jūsu tiešsaistes darbībām netiek reģistrēta vai reģistrēta.

Kāpēc? Tā kā jebkurus reģistrētus datus var izmantot kibernoziedznieki, varas iestādes vai pat reklāmdevēji.

4. Abonēšanas cenas

VPN pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā abonēšanu, sākot no USD 5 līdz USD 10 mēnesī. Jums nevajadzētu uzskatīt, ka visdārgākie pakalpojumu sniedzēji ir vislabākie, un jums vajadzētu balstīties uz pakalpojumu kvalitāti, nevis izmaksām.

Tomēr no bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem būtu jāizvairās vairāku iemeslu dēļ. Viņi ne tikai piedāvā ierobežotu pakalpojumu, kurā bieži tiek slēptas maksas, bet arī ir zināms, ka viņi slepeni izmanto klientu interneta ātrumu un izmanto tukšgaitas datoru kā izejas mezglu, ļaujot nezināmiem lietotājiem izmantot jūsu internetu bez jūsu zināšanām..

Izvēlieties VPN nodrošinātāju

5. VPN klienta lietotnes

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, macOS, iOS un Android. Daži piedāvā arī lietotnes Amazon Fire TV, Android TV, Linux un citām ierīcēm.

Jebkurā gadījumā vienmēr divreiz jāpārbauda, ​​vai VPN pakalpojumu sniedzējs, kuru vēlaties izmantot, jūsu ierīcēm piedāvā saderīgas lietotnes. Ja jūsu ierīcēm nav vietējā VPN atbalsta (piemēram, piemēram, Xbox), pārbaudiet, vai pakalpojumu sniedzējs var palīdzēt iestatīt VPN maršrutētājā.

6. Savienojuma ātrums

Lielākajai daļai lietotāju ātrums ir svarīgāks nekā liels serveru skaits. Nav jēgas piekļūt saturam no visas pasaules, ja nevarat straumēt to pieņemamā ātrumā.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu izvēlēties VPN sniedzēju ar ātrgaitas serveriem, neierobežotu joslas platumu un serveriem, kas atrodas netālu no jūsu valsts / jūsu valstī (ne visi no tiem, tikai daži).

7. P2P / Torrenting atbalsts

Ja plānojat lejupielādēt torrentus, pārliecinieties, vai VPN sniedzējs to atļauj, un tam ir serveri valstīs, kuras šādas lietas neizvirza un neierobežo – piemēram, Rumānijā, Šveicē, Nīderlandē vai Spānijā.

8. Vienlaicīgu savienojumu skaits

Lai maksimāli izmantotu VPN, jūs, visticamāk, vēlēsities vienlaikus savienot datoru, tālruni un citas ierīces. Pārliecinieties, vai jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā vismaz 3-5 vienlaicīgus savienojumus. Pretējā gadījumā jums būs vairākkārt jāpiesakās un jāpierakstās dažādās ierīcēs.

9. Valsts, kurā atrodas VPN nodrošinātājs

Daudzās valstīs ir datu saglabāšanas politika, kas ļauj valdības iestādēm piekļūt reģistrētiem lietotāju datiem. Pārliecinieties, vai interesējošais VPN pakalpojumu sniedzējs neatrodas šādā valstī. Kā vispārējs noteikums, tādas valstis kā Gibraltārs un Moldova ir droša likme.

Ir arī vērts pārbaudīt valsts vispārējos datus par spiegošanu un uzraudzību, lai pārliecinātos, ka valdības aģentūras neprasa nevienu jūsu informāciju..

10. Pakalpojumi un iespējas

Vislabāk ir izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas papildus VPN pakalpojumam piedāvā arī citas priekšrocības – piemēram, viedais DNS, starpniekserveris, Killswitch, DNS noplūdes aizsardzība un Apps-Killer. Tie visi ir pakalpojumi, kurus vērts saņemt. Tomēr, ja jūs meklējat tikai pamatpakalpojumus par zemu cenu, tie ne vienmēr ir svarīgi lēmumam par pirkumu.

11. Klientu atbalsts

Ideālā gadījumā jums vajadzētu izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā klientu atbalstu visu diennakti. Tiešraides tērzēšana un klātbūtne sociālajos plašsaziņas līdzekļos (īpaši vietnē Twitter) arī atvieglo saziņu ar pakalpojumu sniedzēju, ja rodas kādas problēmas.

Atsauksmes var arī sniegt jums priekšstatu par to, cik ilgs laiks nepieciešams VPN sniedzēja atbalsta komandai, lai reaģētu uz problēmām un tās atrisinātu.

Vai meklējat uzticamu VPN nodrošinātāju? Mēs esam tevi aptvēruši!

Mēs šeit, CactusVPN, piedāvājam vismodernāko VPN pakalpojumu, uz kuru vienmēr varat paļauties. Mēs piedāvājam neierobežotu joslas platumu, ar platformu savietojamām VPN lietotnēm, diennakts atbalstu un Killswitch, kas vienmēr nodrošina drošību tiešsaistē.

Turklāt neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt tīmeklī, mums ir risinājums:

  • Ja nevēlaties aizsargāt savu privātumu, jums patiks mūsu VPN augstākās klases AES šifrēšana un tas, ka mēs neuzglabājam nevienu žurnālu..
  • Ja vēlaties piekļūt tikai ģeogrāfiski bloķētam saturam un straumēt to, mūsu viedais DNS pakalpojums var palīdzēt piekļūt vairāk nekā 300 pasaules ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm.
  • Ja jūs interesē tikai failu koplietošana, varat tikai izveidot savienojumu ar vienu no mūsu 9 ātrgaitas VPN serveriem, izmantojot P2P atbalstu (no 28+).
  • Un, ja jums ir ierobežots budžets un jūs vēlaties apiet tikai darba / skolas ugunsmūrus, jūs priecājaties uzzināt, ka mēs piedāvājam ļoti pieņemamas cenas.

Ak, un jūs varat arī baudīt līdz 5 vienlaicīgus savienojumus ar mūsu pakalpojumu vairākās ierīcēs.

Tas vēl nav viss – mēs arī piedāvājam bezmaksas izmēģinājumu

Ja neesat pārliecināts, ka CactusVPN var apmierināt visas jūsu vajadzības, kāpēc gan vispirms neizmēģināt mūsu pakalpojumu bez maksas? Mēs piedāvājam 24 stundu izmēģinājumu – nav nepieciešama kredītkartes informācija!

Turklāt, tiklīdz jūs kļūstat par CactusVPN lietotāju, uz jums joprojām attieksies mūsu 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc ir iesaistīts 0 risks.

Kāda veida VPN sniedzēja pakalpojumi man ir piemēroti?

Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu īpašajām vajadzībām un nodomiem. Tomēr mēs veica dažus pētījumus un nāca klajā ar 4 cilvēku kategorijām, kuras var gūt labumu no VPN pakalpojumiem, un kas katram, kas pieder vienai no šīm kategorijām, vajadzētu pievērst uzmanību:

Studenti / darbinieki

Studentu / darbinieku VPN lietotājs

Šajā gadījumā var droši pieņemt, ka jūs interesē ierobežotu vietņu atbloķēšana un piekļuve bloķētam saturam jūsu skolas vai uzņēmuma tīklā.

Ja vēlaties samazināt izmaksas, jums vajadzētu izvēlēties VPN ar lētiem vai atlaides abonementiem un koncentrēties uz lielu savienojuma ātrumu, nevis augstu drošības līmeni. Tomēr, ja plānojat veikt dažus tiešsaistes bankas pakalpojumus skolā / darbā vai piekļūt sensitīviem skolas / darba failiem / tos izmantot, ieteicams apsvērt šifrēšanas prioritāti par ātrumu.

Cilvēki ar “ziņotāju” domāšanas veidu

Sectret Agent VPN lietotājs

Neatkarīgi no tā, vai esat faktiskais ziņotājs vai tikai kāds, kas dzīvo valstī, kur masveida uzraudzība ir norma, jums jākoncentrējas uz spēcīgiem šifrēšanas protokoliem un uz privātumu orientētām funkcijām un priekšrocībām, piemēram, Killswitch vai politika bez žurnāla.

Daži uz privātumu orientēti VPN pakalpojumu sniedzēji, iespējams, nav īpaši draudzīgi budžetam, taču vai tiešām varat šajā gadījumā maksāt cenu par jūsu privātumu?

Cilvēki, kuri regulāri lejupielādē failus

Downloader VPN lietotājs

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties lejupielādēt tikai brīvi pieejamu saturu vai arī pievērsties straumēm, nenonākot juridiskās problēmās vai pakļaujot IP savu spietam, jums būs nepieciešams VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā ātrgaitas savienojumus , neierobežots joslas platums un atbalsta torrentu lejupielādi (pat ja jūs neinteresē straumēm – labāk droši nekā atvainojiet).

Cilvēki, kuri vienkārši vēlas izklaidi

Watcher VPN lietotājs

Vai vēlaties skatīties savas iecienītās filmas un seansus vietnē Netflix ārpus ASV? Vai vēlaties uzzināt jaunākās pārraides vietnē BBC iPlayer? Jums būs nepieciešams VPN pakalpojumu sniedzējs ar serveriem šajās valstīs – un jebkura cita valsts ar ģeogrāfiski bloķētu saturu, kurai vēlaties piekļūt. Palīdzētu arī neierobežots joslas platums un ar platformu saderīgas lietotnes.

Bez tam, jums jāapsver arī abonēšana VPN pakalpojumu sniedzējam, kas piedāvā arī viedo DNS pakalpojumu – kā dublējumu, ja VPN tiek bloķēts vai nedarbojas.

Arī šajā gadījumā augstam šifrēšanas līmenim nevajadzētu būt uzmanības centrā – ja vien jums patiešām nešķiet, ka tas ir nepieciešams.

Kas ir VPN nodrošinātājs? Grunts līnija

VPN sniedzējs ir trešās puses uzņēmums, no kura jūs iegādājaties VPN pakalpojumus. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā piekļuvi VPN serveriem, izmantojot VPN klientu, kas parasti ir ar platformu saderīgu lietotņu veidā.

Izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju, ir svarīgi pārliecināties, ka tie piedāvā spēcīgu šifrēšanu, politikas neierakstīšanu, atbilstošas ​​servera vietas, bez joslas platuma ierobežojumiem un pienācīgu atbalstu – ne tikai pievilcīgu cenu noteikšanu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map