Kādas VPN funkcijas ir obligātas VPN pakalpojumam? |


Tātad, mēs nolēmām salikt šo rakstu, lai palīdzētu jums ātri pārskatīt VPN funkcijas, ko parasti piedāvā vairums pakalpojumu sniedzēju, ieskaitot īsas diskusijas par to, kāpēc dažas funkcijas ir nepieciešamas.

Bet pirms mēs sākam runāt par to, kādas VPN pakalpojumu funkcijas parasti ir tirgū, un to, kas jums jāmeklē, ātri apskatīsim, kas ir VPN.

Kas ir VPN?

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir pakalpojums, kuru varat izmantot, lai paslēptu savu tiešsaistes identitāti un apietu ģeogrāfiskos blokus, maskējot patieso IP adresi un to, ko jūs darāt tiešsaistē no sava ISP, valdības uzraudzības aģentūrām un hakeriem, šifrējot interneta trafiku. un personas dati.

Kādas VPN funkcijas vajadzētu piedāvāt VPN pakalpojumu sniedzējiem?

Pirms darba sākšanas mums jāpiemin, ka nav garantēts, ka katrs VPN pakalpojumu sniedzējs, ar kuru jūs saskaraties, piedāvās šeit uzskaitītās VPN funkcijas. Mūsu mērķis ir piedāvāt jums visaptverošu izpratni par to, kāda veida VPN funkcijas jums vajadzētu meklēt, izvēloties VPN sniedzēju.

1. Spēcīga šifrēšana

Jaudīga šifrēšana ir obligāta jebkuram VPN pakalpojumam. Bez tā pastāv iespēja, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (vai kāds cits šajā sakarā) var uzraudzīt jūsu darbību internetā – nemaz nerunājot par hakeriem, iespējams, kad jūs varēsit nozagt no jums slepenus datus (piemēram, kredītkartes informāciju un pieteikšanās akreditācijas datus). izmantot WiFi tīklus.

Parasti AES šifrēšana vienmēr ir laba zīme (gan AES-128, gan AES-256). Tas ir uzlabots šifrēšanas standarts, kuru izmanto pat NSA, Microsoft un Apple, un tas, cik mēs zinām, vēl ir oficiāli jāizlauž. Ja vēlaties vairāk pārliecības, apsveriet to – pēc drošības ekspertu domām, AES-128 uzlaušanai būtu vajadzīgs pat miljards miljardu gadu ilgs superdators.

2. Droši VPN protokoli

Jebkurš uzticams VPN sniedzējs nodrošinās jums iespēju izveidot savienojumu ar serveri, izmantojot OpenVPN – visdrošāko tur esošo VPN protokolu. Tomēr tas nav vienīgais protokols, kas tiek uzskatīts par drošu. Šeit ir citi ticamu VPN protokolu piemēri:

 • IKEv2 / IPSec
 • SSTP
 • SoftEther

Protams, tas nesāp, ja VPN sniedzējs ļauj izmantot arī mazāk drošus VPN protokolus (piemēram, piemēram, PPTP) – varbūt jums dažreiz vienkārši ir ātri jāatbloķē ģeogrāfiski ierobežots saturs, atrodoties ceļā, un tiešsaistes drošība nav t bažas tieši tur un tur. Neaizmirstiet – jo spēcīgāka ir šifrēšana, jo ticamāki, ka savienojumi var nedaudz palēnināties (lai gan tas ne vienmēr tiek garantēts, bet tas ir vērts atcerēties).

VPN šifrēšana

Kopumā VPN protokolu dažādība un spēja izvēlēties starp protokoliem pirms savienojuma izveides ar VPN serveri ir kaut kas, ko visi pienācīgi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā.

3. DNS noplūdes aizsardzība

Ja neesat pazīstams ar DNS noplūdi, tas galvenokārt notiek tad, kad pārlūka DNS pieprasījumi tiek tieši nosūtīti uz jūsu ISP DNS serveri, tos neizlaižot caur VPN. Turklāt DNS apzīmē domēna vārdu sistēmu, un to izmanto, lai pārveidotu IP adreses vietņu nosaukumos, un otrādi.

Rezultātā DNS noplūde var ļaut jūsu ISP (un visiem citiem noklausītājiem) redzēt, kurām vietnēm piekļūstat, pat ja izmantojat VPN.

Tagad tas ne vienmēr notiek ar daudziem VPN pakalpojumiem (tomēr tas ir diezgan izplatīti ar dalītā tuneļa VPN), taču – lai būtu drošs – ieteicams izvēlēties tikai tādu VPN pakalpojumu sniedzēju, kurš aktīvi piedāvā DNS noplūdes aizsardzību.

4. VPN slepkava

VPN slepkavības slēdzis ir rīks, kas būtībā pārtrauc visu piekļuvi internetam ierīcē, ja tiek pārtraukts savienojums ar VPN serveri. Cik skarbi tas varētu izklausīties, tā ir viena no vērtīgākajām VPN pakalpojumu funkcijām, jo ​​tā aizsargā jūs no nejaušas parādīšanās tīmeklī.

Atzīsimies – dažreiz var rasties savienojuma problēmas ar VPN serveri. Tas var notikt attāluma starp jums un servera dēļ vai tāpēc, ka ierīces WiFi karte ir novecojusi vai rodas problēmas.

Neatkarīgi no iemesla, ja tas notiks, tiks atklāta jūsu reālā IP adrese un tiešsaistes trafiks. Izmantojot Kill Switch, šādā situācijā visa jūsu datplūsma tiek nekavējoties apturēta, līdz jūs varat pareizi izveidot savienojumu ar VPN serveri..

Dažiem no jums tas varētu šķist apgrūtinājumi, taču slepkavības slēdzis ir gudrs veids, kā pārliecināties, ka personiskā informācija tīmeklī nekad nav pakļauta briesmām tādu lietu dēļ, kuras nav jums pakļautas.

5. Lietotne. Slepkava

Lietotnes. Slepkava ir līdzīgs Killswitch, bet tā vietā, lai pārtrauktu jūsu interneta trafiku, ja samazinās savienojums ar VPN serveri, tas izslēdz lietojumprogrammas, kas izmanto tīmekli. Protams, jums ir jāizvēlas lietotnes, kuras šādā situācijā tiks slēgtas.

Kā tas būtu Apps. Slepkava ir noderīga, tu jautā? Jā, sakiet, ka jūs spēlējat tiešsaistes spēli ar VPN, jo baidāties iegūt DDoS’ed. Ja VPN savienojums nedarbojas, jūsu tiešsaistes spēle tiek pārtraukta, lai neļautu DDoS’ers jums mērķēt. Vēl viens piemērs būtu lietotņu izmantošana. Slepkava, lai izslēgtu torrentu klientu, ja VPN savienojums pārtrūkst tā, ka jūsu ISP neapzinās, ko jūs darāt.

Lai iegūtu labākos rezultātus, jums jāmeklē VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan Killswitch, gan Apps. Slepkava.

6. Koplietojamas IP adreses

VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā īpašas IP adreses, ir sarkans karodziņš, jo speciālo IP adresi ar jums var saistīt. Kopīgota IP adrese, tāpat kā norāda tās nosaukums, tiek koplietota starp VPN lietotājiem, padarot gandrīz neiespējamu tiešsaistes darbību saistīšanu ar noteiktiem VPN lietotājiem.

Īpašas un koplietotas IP adreses

Šeit ir jāņem vērā arī kaut kas cits – īpašas IP adreses maksā VPN pakalpojumu sniedzējiem vairāk, tas nozīmē, ka viņi galu galā iekasēs no jums – lietotāju – vairāk par viņu pakalpojumiem, lai segtu savas izmaksas. VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā koplietotas IP adreses, var jums piedāvāt daudz rentablākus pakalpojumus.

7. Atbalsts vienlaicīgiem savienojumiem

Ja VPN pakalpojumu sniedzēji saista kontus ar noteiktām ierīcēm, tā ir problēma. Ja viņi to dara, tas nozīmē, ka jums būs nepieciešami papildu abonementi, ja vēlaties izmantot VPN pakalpojumu vairākās ierīcēs vienlaikus – vai arī pirms pierakstīšanās citā ierīcē jums būs jāizrakstās no sava konta ierīcē ( diezgan kaitinošas).

VPN pakalpojumu sniedzēji, kas vienlaikus piedāvā savienojumus vairākās ierīcēs, ir labāka izvēle vienkārši palielinātu ērtību dēļ.

8. Ar platformu saderīgas lietotnes

VPN pakalpojums, kas darbojas tikai 1-2 ierīcēs, nav īpaši elastīgs, un tā var būt problēma, jo jums, tāpat kā daudziem citiem cilvēkiem, iespējams, pieder vismaz 3-4 ierīces, kurām varat piekļūt tīmeklī (klēpjdatoriem, viedajiem televizoriem) , PC / Mac, iOS / Android ierīces un tā tālāk).

Tāpēc pienācīgi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā ar platformu saderīgas lietojumprogrammas, lai nodrošinātu, ka viņu pakalpojums ir pieejams vairākās ierīcēs un operētājsistēmās. Ja viņi nevar piedāvāt lietojumprogrammu noteiktai ierīcei / operētājsistēmai (piemēram, piemēram, Linux), viņi joprojām nodrošina konfigurācijas failus un apmācības, lai lietotāji varētu iestatīt visu.

9. Ātrgaitas serveri

Tas gandrīz nav prāts. Ikvienam VPN pakalpojumu sniedzējam vajadzētu (un lielākajai daļai tas ir jāpiedāvā) ātrgaitas serveri, lai lietotāji varētu izbaudīt vienmērīgu pieredzi – it īpaši tāpēc, ka VPN šifrēšana dažreiz var izraisīt nelielu nobīdi.

Kā papildu bonuss dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem patīk piedāvāt neierobežotu joslas platumu un pārliecināties, ka viņu serveri dubultosies arī kā starpniekserveri..

kas ir vpn serveris

Runājot par serveru skaitu, svarīga ir dažādība, taču jums tas nav jādara pāri bortam. Atzīsimies – jums nevajadzēs būt vairāk nekā 1000 serveru. Parasti, ja visā pasaulē ir vairāk nekā 10-20 serveru, no kuriem izvēlēties, tas ir pietiekami labi.

Meklējat VPN, kas nodrošina visu iepriekš minēto (un vēl vairāk)?

Mēs esam informēti par to, ka šeit, CactusVPN, mēs darām visu, lai lietotājiem piedāvātu vienmērīgu, drošu un ērtu tiešsaistes pieredzi, izmantojot augstas kvalitātes VPN funkcijas..

Mēs piedāvājam augstākās klases AES šifrēšanu, 28+ 1 gbps serverus no visas pasaules (kas arī dubultojas kā starpniekserveri – bez maksas), neierobežotu joslas platumu, Kill Switch un Apps Killer un vairākas lietotājam draudzīgas lietotnes, kas darbojas daudzos ierīces un operētājsistēmas, līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem, 6 VPN protokoli (OpenVPN, SoftEther, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec, PPTP), stingra politika bez žurnāla.

Ja vēlaties vēl vairāk satura, nekā piedāvā mūsu VPN serveri, varat izmantot mūsu viedo DNS pakalpojumu, lai atbloķētu vairāk nekā 300 vietņu, kurām ir ierobežots ģeogrāfiskais statuss, no tādām valstīm kā ASV, Lielbritānija, Kanāda, Austrālija, Šveice, Francija, Zviedrija, Polija, Vācija.

Papildus tam mēs piedāvājam atbalstu visu diennakti & bezmaksas izmēģinājums

Jūs varat 24 stundas bez maksas izmēģināt mūsu VPN pakalpojumu, lai redzētu, vai tas atbilst visām jūsu cerībām – nav nepieciešama kredītkartes informācija + jūs piekļūstat visām funkcijām.

Kad kļūsit par CactusVPN lietotāju, uz jums attieksies arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja kaut kas nedarbojas, kā reklamēts. Turklāt, ja kādreiz rodas kādas problēmas, vienmēr varat paļauties uz mūsu diennakts klientu apkalpošanas komandu, lai saņemtu palīdzību.

Secinājums

Izvēloties VPN sniedzēju, sevišķi svarīgi ir apskatīt VPN funkcijas – jo drošāki, ērtāki, lietotājam draudzīgi un uz privātumu orientēti, jo labāk. Lai apskatītu visu, ko mēs apspriedām, šeit ir īss galveno VPN funkciju saraksts, kuras piedāvā vispiemērotākie VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • Spēcīga šifrēšana (vēlams AES)
 • Droši protokoli (OpenVPN + citu izvēle ir ideāla)
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Killswitch
 • Lietotne Apps.Killer
 • Koplietotas IP adreses
 • Atbalsts vairākiem savienojumiem
 • Ar platformu saderīgi VPN klienti
 • Ātri serveri (ideālā gadījumā ar neierobežotu joslas platumu)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map