VPN nogalināšanas slēdža funkcija (visaptverošs ceļvedis)


Kas ir VPN slepkava??

Kill Switch ir funkcija, ko piedāvā daži VPN pakalpojumu sniedzēji un kas automātiski pārtrauc visu interneta trafiku, ja tiek zaudēts savienojums ar VPN serveri. Šādā veidā slepkava Kill nodrošina to, ka, atrodoties tīmeklī, jūsu privātie dati un reālā IP adrese nekad netiek pakļauti.

Kāpēc notiek VPN atvienojumi??

Lielākā daļa VPN serveru parasti ir uzticami – īpaši tie, kas pieder pie pienācīgiem, apmaksātiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr pat tad vienmēr pastāv risks (kaut arī ļoti mazs), ka savienojumu problēmas var rasties šādu iemeslu dēļ:

 • Savienojums ar VPN serveri ir zaudēts, jo VPN klientā ir kļūdas, kuru dēļ tas pēkšņi var sabrukt, jūsu ISP traucē savienojumu, VPN serveris ir pārtraukts vai jūsu izmantotajam tīkla portam ir problēmas.
 • Jums ir zems WiFi signāls, kas var radīt pārmērīgus datu zudumus. Tas savukārt palielina jūsu VPN savienojuma samazināšanās iespējamību. Pārmērīga WiFi tīkla izmantošana arī to varētu veicināt (piemēram, ja jūs, piemēram, izmantojat lidostas WiFi).
 • Jūsu pretvīrusu / pret ļaundabīgo programmu un / vai ugunsmūris traucē VPN savienojumu, jo tas nav pievienots kā izņēmums, izraisot tā pārtraukšanu.
 • Jūs VPN palaižat, izmantojot noklusējuma UDP protokolu, nevis TCP protokolu, kas, iespējams, dažkārt var izraisīt nestabilus savienojumus.

Kādi ir VPN nogalināšanas slēdžu veidi?

Kā VPN lietotājs jūs parasti varēsit izmantot divu veidu slepkavas slēdžus:

1. Sistēmas līmeņa nogalināšanas slēdži

Šis VPN slepkavības veids pilnībā izslēdz visas tīkla darbības, līdz VPN savienojums tiek veiksmīgi atjaunots vai līdz tīkla adaptera atiestatīšanai. Parasti šāda veida slepkavības slēdzi var ieslēgt vai izslēgt tikai.

2. Lietojumprogrammas līmeņa slepkavas

Lietojumprogrammu līmeņa slepkava ļauj jums izvēlēties, kuras lietotnes un tīmekļa lietojumprogrammas nevēlaties piekļūt internetam (piemēram, e-pasta lietotnes vai torrent klienti). Daži VPN pakalpojumu sniedzēji var atsaukties uz šiem slepkavības veidiem kā lietotņu slepkavas.

CactusVPN lietotņu slepkava

Ņemiet vērā, ka lietojumprogrammu līmeņa Kill Switch izmantošana var novērst programmatūras atjaunināšanu uz jaunākām versijām. Drošības un privātuma labad jums jāpārliecinās, ka pretvīrusu / pret ļaunprogrammatūru programmām nav liegts būt atjauninātām..

Kā darbojas VPN slepkava??

Domājot par to, kā darbojas VPN slepkava, vienmēr jāpatur prātā ugunsmūra pamatfunkcijas – fakts, ka tas var bloķēt neatļautus savienojumus, vienlaikus piedāvājot atbalstu arī izņēmumiem.

Nu, Kill Switch izmanto funkcionalitāti, kas balstīta uz ugunsmūra noteikumiem, un visu tīkla trafiku novirza caur šifrētu tuneli, ko izveidojis VPN. Pēc tam slepkava Switch pastāvīgi uzraudzīs jūsu VPN savienojumu. Ja tas pamana pēkšņas izmaiņas jūsu VPN savienojuma statusā vai IP adresē, Kill Switch bloķēs visus savienojumus, lai nodrošinātu, ka tiešsaistes trafiks neiet cauri jūsu ISP piešķirtajai IP adresei.

Parasta piekļuve internetam tiks atjaunota, tiklīdz būs atjaunots VPN savienojums vai kad būsit aizvēris VPN lietojumprogrammu.

Kad tieši tiek aktivizēts VPN slepkavības slēdzis?

Mēs jau esam minējuši, ka VPN slepkavības slēdzis tiks aktivizēts, ja tas pamanīs, ka jūsu VPN savienojums ir pārtraukts, taču šeit ir daži konkrēti piemēri, kad varētu notikt kaut kas līdzīgs:

 • Kad esat atvienots no VPN servera, jo tam ir savienojamības problēmas.
 • Ja rodas neuzticami tīkla savienojumi (piemēram, ja izmantojat publisko WiFi), var tikt zaudēts savienojums ar VPN serveri..
 • Pastāv iespēja, ka VPN nogalināšanas slēdzis tiks aktivizēts, kad jūs nolemjat pārslēgt VPN serverus.

Vai VPN slepkavotāju funkcijas tiek automātiski aktivizētas?

Ne vienmēr. Lai gan daži VPN pakalpojumu sniedzēji varētu piedāvāt VPN klientus, kuriem ir iepriekš aktivizēti slepkavas slēdži, lielākoties jums tie būs jāieslēdz manuāli. Parasti to var izdarīt, ieslēdzot VPN klientā funkciju VPN Kill Switch.

Aktivizēts slejas slēdzis

Piemēram, lietotnē CactusVPN jums vienkārši jādodas uz “Iestatījumi” un jāieslēdz opcija “Pārtraukt interneta trafiku, ja tiek pārtraukts VPN savienojums”..

Kurš visvairāk gūst labumu no VPN slepkavas?

VPN slepkavības slēdzis tiešām noderēs ikvienam, kurš regulāri lejupielādē straumēm un dzīvo valstī, kur failu koplietošana var sagādāt viņus juridiskās nepatikšanās. Tagad mēs neveicinām nelikumīgu autortiesību pārkāpumus vai kaut ko tamlīdzīgu, bet mēs apzināmies, ka daži cilvēki piekļuvi nepieciešamajiem failiem un izklaidei var iegūt tikai ar straumēm.

Būtībā VPN slepkavības slēdzis var uzlabot jūsu izredzes nesaņemt DMCA paziņojumus, riskēt ar likumīgiem naudas sodiem vai likt ISP pārtraukt abonementu, jo jūs esat pieķēris mokām, ja VPN savienojums samazinās.

Turklāt VPN slepkavības slēdzis būtu ļoti noderīgs, ja esat kāds, kurš ļoti uztraucas par viņu tiešsaistes privātumu. Neatkarīgi no tā, vai jūs analizējat savus biznesa konkurentus, vēlaties pārliecināties, vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt to, ko pārlūkojat, vai esat ziņotājs vai žurnālists ar piekļuvi slepenai informācijai, slepkavības slēdzis var palīdzēt nodrošināt savienojamības problēmas dēļ jūsu privātums nekad nav apdraudēts.

Vai ir kādas VPN slepkavotāju alternatīvas??

Jā, ir trešo pušu programmas, kuras varat izmantot, lai uzraudzītu savus VPN savienojumus. Tomēr vairums no tiem ļaus jums izvēlēties tikai tās programmas, kuras vēlaties izslēgt, vai liegs piekļuvi tīklam, kad jūsu VPN savienojums nedarbosies..

VPN Watcher ir labs piemērs, tāpat kā VPNNetMon.

Alternatīvi, ja esat Windows lietotājs, varat izmantot iebūvēto uzdevumu plānotāju. Vienkārši izveidojiet uzdevumu, kas automātiski aizver vajadzīgo lietojumprogrammu (piemēram, jūsu torrent klientu), kad tiek pārtraukts jūsu VPN savienojums.

Kopumā jums labāk ir tikai izmantot VPN ar funkcijām Kill Switch. Tas ir daudz ērtāk, jums nav viss jāiestata, un jums ir viss nepieciešamais vienā vienkāršā klientā. Turklāt daži trešo pušu VPN savienojuma uzraudzības rīki arī rada papildu izmaksas, tāpēc tikai VPN izmantošana ar Kill Switch ir rentablāka..

Kā pārbaudīt VPN slepkavas funkcijas

Vienkāršākais veids, kā pārbaudīt, vai darbojas VPN slepkava, ir izpildīt šīs darbības:

 1. Palaidiet VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri.
 2. Piekļūstiet vietnei vai sāciet savu torrent klientu.
 3. Atvienojiet no VPN servera, bet neaizveriet VPN klientu.
 4. Ja jūsu interneta savienojumi un straumju satiksme apstājas, slepkavas slēdzis darbojas labi.

Ja vēlaties iegūt padziļinātu metodi VPN slepkavas pārslēgšanas pārbaudei, rīkojieties šādi:

 1. Izvēlieties vietni, kurai vēlaties izveidot savienojumu, un pierakstiet tās IP adresi. Lai atrastu vietnes IP adresi, vienkārši atveriet komandu uzvedni (vai tās alternatīvu dažādās operētājsistēmās) un ierakstiet “ping websitename.com”..
 2. Lejupielādējiet un instalējiet Wireshark.
 3. Sāciet Wireshark.
 4. Palaidiet VPN un izveidojiet savienojumu ar vietni, kuras IP adresi jūs zināt.
 5. Kamēr ir izveidots savienojums ar minēto vietni, pārtrauciet VPN savienojumu.
 6. Tagad jābeidz arī sesijas / pārlūka cilne / logs.
 7. Pārbaudiet Wireshark, lai redzētu, vai pēc VPN sesijas pārtraukšanas nav izveidoti savienojumi ar vietnes IP adresi.
 8. Ja neredzat nekādus problemātiskus savienojumus, tas nozīmē, ka VPN slepkava darbojas kā vajadzētu.

Meklējat VPN, izmantojot funkcijas Kill Switch?

CactusVPN ir nodrošinājis jūs pārklājumu. Mēs ne tikai piedāvājam uzticamu un ļoti ērti lietojamu slepkavas slēdzi, bet arī savā VPN lietotnē piedāvājam iebūvētu lietotņu slepkavu. Jums atliek tikai pievienot lietojumprogrammu, kuru vēlaties izslēgt, ja jūsu VPN savienojums tiek pārtraukts sarakstam un jums ir labi iet.

Tātad, ir ļoti viegli pārliecināties, ka, izmantojot internetu, izmantojot CactusVPN, jūsu privātums nekad netiek pakļauts.

Nodrošiniet savu privātumu, izmantojot augstas klases VPN pakalpojumu

Izmantojot mūsu pakalpojumu, jūs vienmēr varēsit izbaudīt drošu tiešsaistes pieredzi. Mēs izmantojam tikai spēcīgus šifrēšanas algoritmus (piemēram, AES), mēs neuzglabājam nevienu žurnālu un ļaujam jums izvēlēties līdz 6 VPN protokoliem (ieskaitot ļoti drošos OpenVPN un SoftEther protokolus)..

Turklāt mēs piedāvājam vairāk nekā 28 ātrdarbīgus, stabilus serverus, kas atrodas visā pasaulē. Tiem ir arī neierobežots joslas platums, tāpēc varat būt drošs, ka jums patiks vienmērīgs tiešsaistes darbs.

Vispirms izmēģiniet mūsu pakalpojumu

Nav nepieciešams uzņemties saistības no get-go. Pirms izvēlēties abonēšanas plānu, jūs faktiski varat bez maksas izmēģināt mūsu VPN pakalpojumu 24 stundas – daudz laika, lai redzētu, vai mūsu Kill Switch atbilst visām jūsu vajadzībām.

Turklāt, tiklīdz jūs kļūsit par CactusVPN lietotāju, jums joprojām būs jāizmanto mūsu 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja pakalpojums nedarbojas, kā jums reklamēts..

Secinājums

VPN slepkavas slēdzis ir funkcija, ko VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā, lai vēl vairāk nodrošinātu savu lietotāju privātumu tiešsaistē. Būtībā Kill Switch izslēgs visu interneta trafiku, ja tiks atklāts, ka jūsu VPN savienojums ir pārtraukts. Kill Switch var būt arī App.Killer forma, kas ļauj jums izvēlēties, kuras programmas ir jāizbeidz, kad tiek atvienots jūsu VPN savienojums..

VPN slepkavības slēdzis ir ļoti noderīgs cilvēkiem, kuri vēlas pārliecināties, vai viņu interneta privātums ir nodrošināts par 110%, kā arī tiešsaistes lietotājiem, kuri regulāri lejupielādē straumēm..

Lai gan ir alternatīvas Kill Switch (piemēram, piemēram, VPN savienojuma uzraudzības rīki), jums labāk izvēlēties tikai VPN ar Kill Switch funkcijām, jo ​​tas ir daudz ērtāk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me